Plugins - Joinchat - Stable (latest release) - en to nl translation catalogue (282 entries)

[ctx: block description]
en: WhatsApp contact button with QR code
nl: WhatsApp contactknop met QR code

en: Pre-filled message text
nl: Vooraf ingevulde bericht tekst

en: Set the pre-filled WhatsApp first message globally or for current context
nl: De vooraf ingevulde eerste berichten van WhatsApp globaal of voor de huidige context instellen

en: Set WhatsApp pre-filled Message
nl: WhatsApp vooringevulde berichten instellen

en: Call to Action text
nl: Call To Action tekst

en: Set the call to action text for the Joinchat chat window globally or for current context
nl: Stel de tekst voor de Call To Action voor het chatvenster van Joinchat globaal of voor de huidige context in

en: Set Call to Action
nl: Call To Action instellen

en: Success status
nl: Status succes

en: WhatsApp phone number
nl: WhatsApp telefoonnummer

en: Set the WhatsApp phone number globally or for current context
nl: Het WhatsApp telefoonnummer globaal of voor de huidige context instellen

en: Set WhatsApp contact Phone
nl: WhatsApp contact instellen Telefoon

en: Phone number
nl: Telefoonnummer

en: Optional term ID for context-specific phone
nl: Optionele term ID voor contextspecifieke telefoon

en: Optional post ID for context-specific phone
nl: Optioneel bericht ID voor contextspecifieke telefoon

en: Get the configured WhatsApp phone number for current context
nl: Verkrijg het geconfigureerde WhatsApp telefoonnummer voor de huidige context

en: Get WhatsApp contact Phone
nl: Verkrijg WhatsApp contact telefoon

en: WhatsApp (click to chat) URL
nl: WhatsApp (klik om te chatten) URL

en: Optional pre-filled message text
nl: Optionele vooraf ingevulde berichttekst

en: WhatsApp phone number (with country code)
nl: WhatsApp telefoonnummer (met landcode)

en: Generate WhatsApp "click to chat" URL with phone and pre-filled message
nl: WhatsApp URL "Klik om te chatten" genereren met telefoon en vooraf ingevuld bericht

en: Generate WhatsApp URL
nl: WhatsApp URL genereren

en: WhatsApp contact and communication abilities
nl: WhatsApp contact en communicatie abilities

en: WhatsApp Contact
nl: WhatsApp contact

[ctx: Add-on description]
en: <strong>Take Chat Funnels to the next level.</strong> Capture client info (email, phone, full chat and other fields) and campaigns info (GCLID, UTMs) and send to webhooks.
nl: <strong>Trek Chat Funnels naar het volgende niveau.</strong> Leg klantgegevens (e-mail, telefoon, volledige chat en andere velden) en campagnegegevens (GCLID, UTM's) vast en stuur ze naar webhooks.

[ctx: Add-on name]
en: Chat Funnels (+)
nl: Chat funnels (+)

note: translators: %s: Joinchat Premium.
en: Take your customer service to the next level with %s!
nl: Til je klantendienst naar een hoger niveau met %s!

en: Joinchat settings
nl: Instellingen joinchat

note: translators: %s: Joinchat X (twitter) link.
en: Follow %s on 𝕏.
nl: Volg %s op 𝕏.

note: translators: 1: FEATURED, 2: THUMB.
en: Can use %1$s or %2$s as image url to use current post Featured Image.
nl: Je kunt %1$s of %2$s gebruiken als afbeelding URL om het huidige bericht uitgelichte afbeelding te gebruiken.

en: <strong>We recommend</strong> to use the ID that resizes the image to the exact size of the chatbox.
nl: <strong>We raden aan</strong> om het ID te gebruiken dat het formaat aanpast van de afbeelding aan de exacte grootte van de chatbox.

en: On images you can use the image url or the image ID of your Media Library.
nl: Bij afbeeldingen kun je de URL van de afbeelding of de ID van je Mediabibliotheek gebruiken.

en: Elements can be combined. For example, for an image with link:
nl: Elementen kunnen worden gecombineerd. Bijvoorbeeld voor een afbeelding met link:

en: show a random option
nl: een willekeurige optie weergeven

en: Random Text
nl: Willekeurige tekst

en: Horizontal Rule
nl: Horizontale regel

en: Markdown supported
nl: Markdown ondersteund

en: Links, Images and More
nl: Links, afbeeldingen en meer

note: translators: %s: the code.
en: Add notes outside the chat with %s
nl: Notities toevoegen buiten de chat met %s

note: translators: %s: the code.
en: Split text into bubbles using %s
nl: Splits tekst op in bubbels met %s

en: Message Structure
nl: Structuur van het bericht

en: Strikethrough
nl: Doorgehaald

en: or
nl: of

en: Bold
nl: Vet

en: Italic
nl: Cursief

en: Text Formatting
nl: Tekst formatteren

en: Add multiple chat bubbles, links, images, and more to improve engagement.
nl: Meerdere chat bubbels, links, afbeeldingen en meer toevoegen om de betrokkenheid te verbeteren.

en: Enhance your Calls to Action with a rich chat.
nl: Verbeter je Calls to Action met een rijke chat.

en: Rich Chat
nl: Rijke chat

en: Dynamic Variables
nl: Dynamische variabelen

en: Dark
nl: Donker

en: Light
nl: Licht

en: Define an attractive text that encourages users to contact you if they are interested or need help
nl: Definieer een aantrekkelijke tekst die gebruikers aanmoedigt om contact met je op te nemen als ze geïnteresseerd zijn of hulp nodig hebben

en: Fixed image
nl: Opgelost afbeelding

en: Toggle with icon
nl: Toggle met icoon

en: Choose the main icon or a contact icon with the theme colors
nl: Kies het hoofdicoon of een contact icoon met de themakleuren

en: If you define a "Call to Action" a pop-up simulating a chat will be displayed before initiating contact.
nl: Als je een "Call to Action" definieert, toont een pop-up die een chat simuleert voordat je contact opneemt.

en: Floating Button
nl: Zwevende knop

en: Theme Style
nl: Themastijl

en: Icon
nl: Icoon

en: {RAND Hi||Hello} 👋, welcome to *{SITE}*
    ===
    Can we help you?
nl: {RAND Hi|Hello} 👋, welkom op *{SITE}*
    ==
    Kunnen we je helpen?

note: translators: %1$s: Translation Dashboard link, %2$s: String Translation link
en: Go to %1$s or %2$s
nl: Ga naar %1$s of %2$s

en: String Translation
nl: String vertaling

en: Translation Dashboard
nl: Vertalingen dashboard

en: Only if "Call to Action" is defined.
nl: Alleen als "Call To Action" is gedefinieerd.

note: translators: %s: input for number of pages
en: and user has visited at least %s pages
nl: en de gebruiker heeft minstens %s pagina's bezocht

note: translators: %s: input for seconds delay
en: after %s seconds
nl: na %s seconden

en: Automatically show Chat Window
nl: Chatvenster automatisch tonen

en: Auto Open
nl: Automatisch openen

en: there are untranslated strings
nl: er zijn onvertaalde strings

note: translators: %s: cookies names.
en: These cookies (%s) do not contain personal data, are of type HTML LocalStorage and do not expire.
nl: Deze cookies (%s) bevatten geen persoonsgegevens, zijn van het type HTML LocalStorage en verlopen niet.

en: Cookies can be used to control when the WhatsApp floating button chat window should be automatically displayed.
nl: Cookies kunnen worden gebruikt om te bepalen wanneer het WhatsApp hoverende chatvenster automatisch moet worden weergegeven.

en: Suggested text:
nl: Voorgestelde tekst:

en: Joinchat uses cookies to control when the chat window should be automatically displayed.
nl: Joinchat gebruikt cookies om te bepalen wanneer het chatvenster automatisch moet worden weergegeven.

en: With the current Joinchat's settings, no user data is collected and no cookies are used.
nl: Met de huidige instellingen van Joinchat worden er geen gebruikersgegevens verzameld en worden er geen cookies gebruikt.

en: If there is no chat window (no CTA and no Opt-in required) WhatsApp will open directly.
nl: Als er geen chatvenster is (geen CTA en geen vereiste Opt-in), opent WhatsApp direct.

note: translators: 1: attribute phone, 2: attribute message.
en: You can set <strong>custom phone and initial message</strong> with attributes %1$s and %2$s.
nl: Je kunt <strong>aangepaste telefoon en initiële bericht</strong> instellen met attributen %1$s en %2$s.

en: show Chat Window
nl: toon chatvenster

en: Privacy Policy Guide
nl: Privacybeleid gids

en: This feature requires the use of cookies
nl: Deze functie vereist het gebruik van cookies

en: You can also use other triggers to show Chat Window
nl: Je kunt ook andere triggers gebruiken om het chatvenster te tonen

en: Open directly <em>WhatsApp Web</em>
nl: Open direct <em>WhatsApp Web</em>

en: Display QR code to scan with phone
nl: Toon QR-code om te scannen met telefoon

en: Black Text
nl: Zwarte tekst

en: White Text
nl: Witte tekst

en: On Desktop
nl: Op het bureaublad

en: Claim Coupon
nl: Claim waardebon

note: translators: %s: coupon discount.
en: 🔥 %s discount on Premium!
nl: 🔥 %s korting op Premium!

[ctx: onboard]
en: Done!
nl: Klaar!

[ctx: onboard]
en: 👍 Perfect, we have just sent you an email to your account, visit your mailbox to confirm your subscription.
nl: 👍 Perfect, we hebben zojuist een e-mail naar je account gestuurd, bezoek je e-mailbox om je abonnement te bevestigen.

en: Your custom CSS...
nl: Je aangepaste CSS...

en: Fill with example code
nl: Vullen met voorbeeldcode

en: Can set delay in seconds, default is 0.
nl: Kan vertraging in seconden instellen, standaard is 0.

en: On page load, by url
nl: Bij het laden van de pagina, per URL

en: Manage translations
nl: Vertalingen beheren

en: Settings are defined in the main language
nl: Instellingen worden gedefinieerd in de hoofdtaal

en: Default site language
nl: Standaard site taal

en: View details
nl: Bekijk details

en: Description
nl: Beschrijving

en: Select All
nl: Alles selecteren

[ctx: Add-on description]
en: <strong>Simple funnels like a messaging chatbot.</strong> Create lead capture, qualification or support funnels by simulating conversations with a chatbot.
nl: <strong>Simuleer funnels als een chatbot voor berichten.</strong> Creëer lead capture, kwalificatie of ondersteuning funnels door conversaties met een chatbot te simuleren.

[ctx: Add-on name]
en: Chat Funnels
nl: Chat funnels

[ctx: Add-on description]
en: <strong>Add more contact channels.</strong> Allows you to add more contact channels (from more than 10 apps) in addition to WhatsApp. Now you can add Telegram, Facebook Messenger, Tiktok, Snapchat, SMS, phone calls, Skype, FaceTime and more.
nl: <strong>Meer contact kanalen toevoegen.</strong> Hiermee kun je meer contact kanalen toevoegen (van meer dan 10 apps) naast WhatsApp. Je kunt nu Telegram, Facebook Messenger, TikTok, Snapchat, sms, telefoongesprekken, Skype, FaceTime en meer toevoegen.

[ctx: Add-on description]
en: <strong>Contact buttons for each agent with availability times.</strong> Manage multiple WhatsApp accounts with their name, department and working hours. Your visitors will be able to contact the agent of their choice and know how long it will be until the agents are available.
nl: <strong>Contact knoppen voor elke medewerker met beschikbaarheidstijden.</strong> Beheer meerdere WhatsApp accounts met hun naam, afdeling en werktijden. Je bezoekers kunnen contact opnemen met de medewerker van hun keuze en weten hoe lang het duurt tot de agenten beschikbaar zijn.

[ctx: Add-on name]
en: Random Phone
nl: Willekeurige telefoon

[ctx: Add-on description]
en: <strong>A contact button with multiple WhatsApp numbers.</strong> Avoid collapsing your support, pre-sales or orders chat. Add as many WhatsApp numbers as you have support or sales staff. Your customers will randomly access each of them distributing the workload evenly.
nl: <strong>Een contact knop met meerdere WhatsApp nummers.</strong> Voorkom dat je ondersteuning, presales of bestel chat instort. Voeg zoveel WhatsApp nummers toe als je ondersteuning of verkoop medewerkers hebt. Je klanten krijgen willekeurig toegang tot elk van hen, waardoor de werkdruk gelijkmatig wordt verdeeld.

[ctx: Add-on name]
en: Support Agents
nl: Helpdesk medewerkers

en: Enable only the features you need to optimize resource load and improve your user experience.
nl: Schakel alleen de functies in die je nodig hebt om de belasting van gegevensbronnen te optimaliseren en je gebruikerservaring te verbeteren.

en: Go Premium
nl: Ga voor Premium

en: In addition, you will receive specialized technical support to solve any questions or issues you may have.
nl: Daarnaast krijg je gespecialiseerde technische ondersteuning om eventuele vragen op te lossen of problemen die je mocht hebben.

note: translators: %s: Joinchat Premium.
en: With %s you can enjoy exclusive features such as advanced Call to Action customization, multiple agents with scheduling of service hours, add other contact channels and much more.
nl: Met %s kun je genieten van exclusieve functies zoals geavanceerde Call To Action aanpassing, meerdere agenten met planning van diensturen, andere contact kanalen toevoegen en nog veel meer.

en: Preview
nl: Voorbeeld

en: If you need to access the setup wizard again, please click on the button below:
nl: Als je de installatiewizard opnieuw wil gebruiken, klik je op de knop hieronder:

note: translators: %s: premium url.
en: You can also buy <strong><a href="%s" target="_blank">Joinchat Premium</a></strong> with one year of support service included.
nl: Je kunt ook <strong><a href="%s" target="_blank">Joinchat Premium</a></strong> kopen, inclusief een jaar ondersteuning service.

note: translators: 1: docs url, 2: wordpress.org plugin support url.
en: If you need help, first check the <a href="%1$s" target="_blank">documentation</a> and if you don't find the solution you can consult the <a href="%2$s" target="_blank">plugin's free support forum</a>.
nl: Als je hulp nodig hebt, bekijk dan eerst de <a href="%1$s" target="_blank">documentatie</a> en als je de oplossing niet vindt, kun je het gratis ondersteuningsforum van de <a href="%2$s" target="_blank">plugin</a> raadplegen.

en: Help & Support
nl: Hulp & ondersteuning

en: All Joinchat settings will be removed
nl: Alle Joinchat instellingen worden verwijderd

note: translators: %s: CSS tricks link.
en: You can find examples and more tricks <a href="%s" target="_blank">here</a>.
nl: Je kunt je voorbeelden en meer trucs <a href="%s" target="_blank">hier</a> vinden.

en: Add your own CSS code here to customize the appearance of Joinchat.
nl: Je eigen CSS code hier toevoegen om de weergave van Joinchat aan te passen.

en: Here you can include legal text about how you will use the user's contact and the conditions they accept, or other important information.
nl: Hier kun je juridische tekst opnemen over hoe je het contact van de gebruiker gaat gebruiken en de voorwaarden waarmee hij akkoord gaat, of andere belangrijke informatie.

en: Advanced Settings
nl: Geavanceerde instellingen

en: Set the contact number and the appearance of the floating contact button.
nl: Stel het contactnummer en de weergave van de zwevende contact knop in.

en: Clear on uninstall
nl: Verwijder gegevens bij de-installatie

en: Custom CSS
nl: Aangepaste CSS

[ctx: onboard]
en: 😖 Sorry, something went wrong.
nl: 😖 Er ging iets mis.

[ctx: onboard]
en: 🥳 Great, <strong>Joinchat</strong> is up and running.
nl: 🥳 Geweldig, <strong>Joinchat</strong> is actief en wordt uitgevoerd.

[ctx: onboard]
en: No, thanks
nl: Nee, bedankt

[ctx: onboard]
en: OK, keep me posted
nl: Houd me op de hoogte

[ctx: onboard]
note: translators: %s: Terms of Use link.
en: I accept the <a href="%s" target="_blank">terms of use and privacy policy</a>
nl: Ik accepteer de <a href="%s" target="_blank">gebruiksvoorwaarden en privacybeleid</a>

[ctx: onboard]
en: Finally, do you want us to send you tips to improve conversion with <strong>Joinchat</strong>?
nl: Tot slot, wil je dat we je tips sturen om de conversie met <strong>Joinchat</strong> te verbeteren?

[ctx: onboard]
en: I don't want a CTA
nl: Ik wil geen CTA

[ctx: onboard]
en: Define a Call to Action message to prompt users to interact.
nl: Definieer een Call To Action bericht om gebruikers aan te zetten tot interactie.

[ctx: onboard]
en: I don't want a message
nl: Ik wil geen bericht

[ctx: onboard]
en: Continue with this text
nl: Ga verder met deze tekst

[ctx: onboard]
en: Add the text for the first message that users will send you via WhatsApp.
nl: Voeg de tekst toe voor het eerste bericht dat gebruikers je sturen via WhatsApp.

[ctx: onboard]
en: Done, let's continue
nl: Klaar, laten we doorgaan

[ctx: onboard]
en: Please tell me your WhatsApp number
nl: Vertel me je WhatsApp nummer

[ctx: onboard]
en: 👌 OK, let's start.
nl: 👌 Oké, laten we beginnen.

[ctx: onboard]
note: translators: %s: User display name.
en: Hey, <em>%s</em>. Let's set up <strong>Joinchat</strong> in less than 2 minutes.
nl: Hallo, <em>%s</em>. Laten we <strong>Joinchat</strong> opzetten in minder dan 2 minuten.

en: go to Joinchat Settings
nl: ga naar Joinchat instellingen

en: Exit the wizard and
nl: Verlaat de wizard en

en: Welcome to Joinchat
nl: Welkom bij Joinchat

en: Add a contact button on the single product page.
nl: Voeg een contactknop toe op de enkelvoudige productpagina.

en: The position may vary depending on the theme or some plugins, try until you find the best location
nl: De positie kan variëren afhankelijk van het thema of sommige plugins, probeer tot je de beste locatie vindt

en: Only when product has price
nl: Alleen als het product een prijs heeft

en: After share links
nl: Na het delen van links

en: After meta info
nl: Na meta info

en: After short description
nl: Na een korte beschrijving

en: After price
nl: Na de prijs

en: After title
nl: Na de titel

en: Test Number
nl: Testnummer

en: On scroll (when element appears on screen)
nl: Bij scrollen (wanneer het element op het scherm verschijnt)

en: On click
nl: Bij klikken

en: Any element in your pages can be a chat trigger:
nl: Elk element in je pagina's kan een chat trigger zijn:

[ctx: block keyword]
en: phone
nl: telefoon

[ctx: block title]
en: Joinchat Button
nl: Joinchat knop

en: Scan the code
nl: Scan de code

en: Conversion label
nl: Conversie label

en: Conversion ID
nl: Conversie ID

en: Ask for More Info
nl: Vraag om meer info

en: Select the position of the button on the product page
nl: Selecteer de positie van de knop op de productpagina

en: Product Button
nl: Productknop

en: Button Position
nl: Positie van de knop

en: Don't show
nl: Niet weergeven

en: After "Additional information"
nl: Na "Aanvullende informatie"

en: After "Add To Cart" form
nl: Na het formulier "Toevoegen aan winkelwagen"

en: After "Add To Cart" button
nl: Na de knop "Toevoegen aan winkelwagen"

en: Before "Add To Cart" button
nl: Voor de knop "Toevoegen aan winkelwagen"

en: Before "Add To Cart" form
nl: Vóór het formulier "Toevoegen aan winkelwagen"

en: Send the conversion automatically at the chat start
nl: Verzend de conversie automatisch bij het starten van de chat

en: User approval is required to enable the contact button
nl: Gebruikersgoedkeuring is vereist om de contactknop in te schakelen

en: -1 to display directly without animation
nl: -1 om direct weer te geven zonder animatie

en: Opt-in is a users’ consent to receive messages from a business.
nl: Opt-in is de instemming van gebruikers om berichten van een bedrijf te ontvangen.

en: Google Ads Conversion
nl: Conversie van Google Ads

en: Opt-in Text
nl: Opt-in tekst

en: is an example, double click to use it
nl: is een voorbeeld, dubbelklik om het te gebruiken

en: There are changes in fields that can be translated
nl: Er zijn wijzigingen in velden die kunnen worden vertaald.

en: Go to settings
nl: Ga naar instellingen

en: You only need to add your WhatsApp number to contact with your users.
nl: Je hoeft alleen maar je WhatsApp nummer toe te voegen om contact op te nemen met je gebruikers.

en: Thank You
nl: Dank je wel

[ctx: Keywords in Elementor Finder]
en: woocommerce,shop,product
nl: woocommerce, winkel, product

[ctx: Title in Elementor Finder]
en: WooCommerce Settings
nl: WooCommerce instellingen

[ctx: Keywords in Elementor Finder]
en: visibility,show,hide
nl: zichtbaarheid, tonen, verbergen

[ctx: Title in Elementor Finder]
en: Visibility Settings
nl: Zichtbaarheidsinstellingen

en: Joinchat settings page
nl: Joinchat instellingenpagina

[ctx: Keywords in Elementor Finder]
en: settings,phone
nl: instellingen, telefoon

[ctx: Title in Elementor Finder]
en: General Settings
nl: Algemene instellingen

en: Contact us
nl: Neem contact met ons op

en: Custom:
nl: Aangepast:

en: WhatsApp Logo
nl: WhatsApp logo

en: Powered by Joinchat
nl: Aangedreven door Joinchat

en: Button Text
nl: Knoptekst

note: translators: 1: Joinchat, 2: Add review link.
en: Do you like %1$s? Please help us with a %2$s rating.
nl: Hou je van %1$s? help ons met een %2$s waardering.

en: Text to open chat on Chat Window button
nl: Tekst om chat te openen op Chat Window-knop

en: Short text shown next to button
nl: Korte tekst weergegeven naast knop

en: Open Chat
nl: Chat openen

en: Joinchat Settings
nl: Joinchat instellingen

en: Support
nl: Ondersteuning

en: Documentation
nl: Documentatie

en: to show always.
nl: om altijd te tonen.

en: only show if it's an not seen CTA.
nl: alleen weergeven als het een niet-geziene CTA is.

en: If you like Joinchat 😍
nl: Als je van Joinchat houdt 😍

en: Visibility Settings
nl: Zichtbaarheid instellingen

en: Theme Color
nl: Themakleur

en: Visibility
nl: Zichtbaarheid

en: Close
nl: Dichtbij

en: to leave it blank use
nl: om het leeg te laten gebruiken

en: Can use vars
nl: Kan vars gebruiken

note: translators: %s: Add review link.
en: Please leave us a %s rating. We'll thank you.
nl: Laat een waardering %s achter. We zullen je bedanken.

en: Auto (detects device dark mode)
nl: Auto (detecteert donkere modus van apparaat)

en: Dark Mode
nl: Donkere modus

en: For the <strong>Call to Action for Products on Sale</strong>, you can also use:
nl: Voor de <strong>call-to-action voor te koop aangeboden producten</strong> kan je ook het volgende gebruiken:

en: Define a text for your products on sale to encourage customers to contact
nl: Definieer een tekst voor je producten in de uitverkoop om klanten aan te moedigen contact op te nemen met

en: Save {DISCOUNT}! This *{PRODUCT}* can be yours for only ~{REGULAR}~ *{PRICE}*.
    ===
    If you have any questions, ask us.
nl: Bespaar {DISCOUNT}! Dit *{PRODUCT}* kan van jou zijn voor slechts ~{REGULAR}~ *{PRICE}*.
    ===
    Als je vragen hebt, neem contact met ons op.

en: Define a text for your products to encourage customers to contact
nl: Definieer een tekst voor je producten om klanten aan te moedigen contact op te nemen met

en: Message for Products
nl: Bericht voor producten

en: Call to Action for Products on Sale
nl: Call-to-action voor te koop aangeboden producten

en: Call to Action for Products
nl: Call-to-action voor producten

en: You can introduce yourself, offer help or even make promotions to your users.
nl: Je kan jezelf voorstellen, hulp bieden of zelfs promoties doen aan je gebruikers.

en: Pre-filled text in the first message the client will send you
nl: Vooraf ingevulde tekst in het eerste bericht dat de klant je zal verzenden

en: Open chat
nl: Chat openen

en: Pre-filled text in the first message the user will send you
nl: Vooraf ingevulde tekst in het eerste bericht dat de gebruiker je zal verzenden

en: 💬 Need help?
nl: 💬 Hulp nodig?

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Use image
nl: Afbeelding gebruiken

en: Select button image
nl: Knopafbeelding selecteren

en: Select an image
nl: Selecteer een afbeelding

en: Image
nl: Afbeelding

en: Product Name
nl: Productnaam

en: <strong>WooCommerce</strong>, in product pages you can also use:
nl: <strong>WooCommerce</strong>, op productpagina's kan je ook gebruiken:

en: *Hi {SITE}!*
    I have a question about *{PRODUCT} ({SKU})*
nl: *Hallo {SITE}!*
    Ik heb een vraag over *{PRODUCT} ({SKU})*

en: This *{PRODUCT}* can be yours for only *{PRICE}*!
    ===
    If you have any questions, ask us.
nl: Dit *{PRODUCT}* kan van jou zijn voor slechts *{PRICE}*!
    ===
    Als je vragen hebt, vraag het ons.

en: You can define other different texts for the Chat Window on the product pages.
nl: Op de productpagina's kan je andere verschillende teksten voor het chatvenster definiëren.

en: Product Chat Window
nl: Product chatvenster

en: You can use vars
nl: Je kan vars gebruiken

note: translators: %s: Joinchat page link.
en: Subscribe to our newsletter and visit our blog at %s.
nl: Abonneer je op onze nieuwsbrief en bezoek onze blog op%s.

en: Page Title
nl: Pagina titel

en: You can use dynamic variables that will be replaced by the values of the page the user visits:
nl: Je kan dynamische variabelen gebruiken die worden vervangen door de waarden van de pagina die de gebruiker bezoekt:

en: Show Help
nl: Hulp laten zien

note: Description of the plugin
en: Connects a WordPress chat with WhatsApp. The best solution for marketing and support. Stop losing customers and increase your sales.
nl: Verbindt een WordPress-chat met WhatsApp. De beste oplossing voor marketing en ondersteuning. Stop met het verliezen van klanten en verhoog je verkoop.

en: Time since the page is opened until the button is displayed
nl: Tijdsduur sinds het openen van de pagina totdat de knop wordt weergegeven

en: Display a notification bubble instead of opening the Chat Window for a "less intrusive" mode
nl: Geef een melding ballon weer in plaats van het chat venster te openen voor een"minder opdringerige" modus

en: seconds
nl: seconden

en: Chat Window
nl: Chatvenster

en: Button
nl: Knop

en: Button Delay
nl: Knop vertraging

en: Default visibility
nl: Standaard zichtbaarheid

en: Inherit
nl: Erven

en: Hide
nl: Verbergen

en: Show
nl: Tonen

en: Restore default visibility
nl: Standaard zichtbaarheid herstellen

en: From here you can configure on which pages the Floating Button will be visible.
nl: Vanaf hier kun je instellen op welke pagina's de zwevende knop zichtbaar zal zijn.

en: Advanced
nl: Geavanceerd

en: General
nl: Algemeen

en: Custom Post Types
nl: Aangepaste berichttypen

en: My Account
nl: Mijn rekening

en: Checkout
nl: Afrekenen

en: Cart
nl: Winkelwagen

en: Product Page
nl: Productpagina

en: Shop
nl: Winkel

en: Post
nl: Bericht

en: Page
nl: Pagina

en: Singular
nl: Enkelvoud

en: Author Archives
nl: Auteur archieven

en: Date Archives
nl: Datum archieven

en: Archives
nl: Archieven

en: Search Results
nl: Zoekresultaten

en: 404 Page
nl: 404 pagina

en: Blog Page
nl: Blogpagina

en: Front Page
nl: Voorpagina

en: Global
nl: Globaal

en: Hi *{SITE}*! I need more info about {TITLE} {URL}
nl: Hallo * {SITE} *! Ik heb meer informatie nodig over {TITLE} {URL}

en: Message
nl: Bericht

en: Left
nl: Links

en: Right
nl: Rechts

en: Position on Screen
nl: Positie op scherm

en: Settings
nl: Instellingen

en: Only display the button on mobile devices
nl: Laat dit alleen zien op mobiel

en: WhatsApp contact number <strong>(the button will not be shown if it's empty)</strong>
nl: WhatsApp contactnummer <strong>(de knop wordt niet weergegeven als het leeg is)</strong>

en: Settings saved
nl: Instellingen opgeslagen

en: Call to Action
nl: Call To Action

en: Mobile Only
nl: Alleen mobiel

en: Telephone
nl: Telefoonnummer
