Plugins - WooCommerce - Stable (latest release) - en to nl_BE translation catalogue (8545 entries)

en: 
    			This page is in "Coming soon" mode and is only visible to you and those who have permission. To make it public to everyone,&nbsp;<a href='%s'>change visibility settings</a>.
nl_BE: 
    Deze pagina staat in "Binnenkort beschikbaar" modus en is alleen zichtbaar voor je en degenen die toestemming hebben. Om het voor iedereen openbaar te maken,&nbsp;<a href='%s'>wijzig de zichtbaarheid instellingen</a>.

en: 
    %%C%1$d%%n compatible plugin found%2$s | 
    %%C%1$d%%n compatible plugins found%2$s
nl_BE[0]: 
    %%C%1$d%%n compatibele plugin gevonden%2$s
nl_BE[1]: 
    %%C%1$d%%n compatibele plugins gevonden%2$s

en: 
    %%C%1$d%%n incompatible plugin found%2$s | 
    %%C%1$d%%n incompatible plugins found%2$s
nl_BE[0]: 
    %%C%1$d%%n incompatibele plugin gevonden%2$s
nl_BE[1]: 
    %%C%1$d%%n incompatibele plugins gevonden%2$s

en: 
    %%C%1$d%%n uncertain plugin found%2$s | 
    %%C%1$d%%n uncertain plugins found%2$s
nl_BE[0]: 
    %%C%1$d%%n betwijfelbare plugin gevonden%2$s
nl_BE[1]: 
    %%C%1$d%%n betwijfelbare plugins gevonden%2$s

en:  (%s ago)
nl_BE:  (%s geleden)

en:  <a href="%1$s" class="woocommerce-connect-your-store">Connect your store</a> to woocommerce.com to update.
nl_BE:  <a href="%1$s" class="woocommerce-connect-your-store">Koppel je winkel</a> met woocommerce.com om te bij te werken.

en:  <a href="%1$s">Install WooCommerce.com Update Manager</a> to update.
nl_BE:  <a href="%1$s">Installeer WooCommerce.com Update Manager</a> om bij te werken.

en:  Activate WooCommerce.com Update Manager to update.
nl_BE:  Activeer WooCommerce.com Update Manager om bij te werken.

en:  You don't have a subscription, <a href="%1$s" class="woocommerce-purchase-subscription">subscribe</a> to update.
nl_BE:  Je hebt geen abonnement, <a href="%1$s" class="woocommerce-purchase-subscription">abonneer je</a> om te kunnen bijwerken.

en:  Your subscription expired, <a href="%1$s" class="woocommerce-renew-subscription">renew %2$s</a>to update.
nl_BE:  Je abonnement is vervallen. <a href="%1$s" class="woocommerce-renew-subscription">Verleng %2$s</a> om te bij te werken.

en:  Your subscription expires on %1$s, <a href="%2$s" class="woocommerce-enable-autorenew">enable auto-renew</a> to continue receiving updates.
nl_BE:  Je abonnement vervalt op %1$s. <a href="%2$s" class="woocommerce-enable-autorenew">Schakel automatisch verlengen in</a> om updates te blijven ontvangen.

en:  says
nl_BE:  zegt

en: "%1$s" was removed from the cart. %2$s
nl_BE: "%1$s" is verwijderd uit de winkelwagen. %2$s

en: "%1$s" was removed from the order. %2$s
nl_BE: '%1$s' is verwijderd uit de bestelling. %2$s

en: "%s" could not be saved. Please review, ensure it is a valid URL and try again.
nl_BE: "%s" kan niet worden opgeslagen. Controleer dat het een geldige URL is en probeer het nog eens.

en: "%s" has already been applied and cannot be used in conjunction with other coupons.
nl_BE: '%s' is al toegepast en kan niet in combinatie met andere coupons worden gebruikt.

en: "%s" is already registered.
nl_BE: "%s" is al geregistreerd.

en: "%s" is an invalid coupon code.
nl_BE: '%s' is een geldige couponcode.

en: "%s" shipping class cost
nl_BE: "%s" verzendklasse kosten

en: "%s" tax rates
nl_BE: "%s" Belastingtarieven

en: "From" address
nl_BE: "Van" Adres

en: "From" name
nl_BE: “Van” naam

en: "Reply-to" address
nl_BE: "Antwoord-naar" adres

en: "Reply-to" name
nl_BE: "Antwoord-aan" naam

en: "{product_name}" is back in stock!
nl_BE: '{product_name}' is terug op voorraad!

en: #%s is an invalid image ID.
nl_BE: #%s is een ongeldig afbeelding ID.

en: %1$d %2$s action scheduled. | %1$d %2$s actions scheduled.
nl_BE[0]: %1$d %2$s actie gepland.
nl_BE[1]: %1$d %2$s acties gepland.

en: %1$d action %2$s. | %1$d actions %2$s.
nl_BE[0]: %1$d actie %2$s.
nl_BE[1]: %1$d acties %2$s.

en: %1$d error found: %2$s when re-migrating order. Please review the error above. | %1$d errors found: %2$s when re-migrating orders. Please review the errors above.
nl_BE[0]: %1$d fout gedetecteerd: %2$s bij de hermigratie van de bestelling. Bekijk de bovenstaande fout.
nl_BE[1]: %1$d fouten gedetecteerd: %2$s bij de hermigratie van de bestellingen. Bekijk de bovenstaande fouten.

en: %1$d error found: %2$s. Please review the error above. | %1$d errors found: %2$s. Please review the errors above.
nl_BE[0]: %1$d fout gedetecteerd: %2$s. Bekijk de bovenstaande fout.
nl_BE[1]: %1$d fouten gedetecteerd: %2$s. Bekijk de bovenstaande fout.

en: %1$d order was synced in %2$d seconds. | %1$d orders were synced in %2$d seconds.
nl_BE[0]: %1$d bestelling is gemigreerd, in %2$d seconden.
nl_BE[1]: %1$d bestellingen is gemigreerd, in %2$d seconden.

en: %1$d order was verified in %2$d seconds. | %1$d orders were verified in %2$d seconds.
nl_BE[0]: %1$d bestelling is geverifieerd, in %2$d seconden.
nl_BE[1]: %1$d bestellingen is geverifieerd, in %2$d seconden.

en: %1$d out of 5
nl_BE: %1$d van 5

en: %1$d update functions completed. Database version is %2$s
nl_BE: %1$d update functies uitgevoerd. Database versie is %2$s

en: %1$s %2$sUpdate WordPress to enable the new navigation%3$s
nl_BE: %1$s %2$sWordPress bijwerken om de nieuwe navigatie in te schakelen%3$s

en: %1$s &lsaquo; %2$s
nl_BE: %1$s ‹ %2$s

en: %1$s (%2$d product) | %1$s (%2$d products)
nl_BE[0]: %1$s (%2$d product)
nl_BE[1]: %1$s (%2$d producten)

en: %1$s (update to version %2$s is available)
nl_BE: %1$s (bijgewerkt naar versie %2$s is beschikbaar)

en: %1$s - Image %2$d
nl_BE: %1$s - Afbeelding %2$d

en: %1$s - Image %2$s
nl_BE: %1$s - Afbeelding %2$s

en: %1$s - There is a newer version of WordPress available (%2$s)
nl_BE: %1$s - Er is een nieuwere versie van WordPress beschikbaar (%2$s)

en: %1$s - We recommend a minimum MySQL version of 5.6. See: %2$s
nl_BE: %1$s - Wij adviseren een minimum MySQL-versie 5.6. Bekijk: %2$s

en: %1$s - We recommend setting memory to at least 64MB. See: %2$s
nl_BE: %1$s - Wij adviseren een minimum geheugen van 64MB. Bekijk: %2$s

en: %1$s - We recommend using a prefix with less than 20 characters. See: %2$s
nl_BE: %1$s - Wij raden aan een prefix van minder dan 20 tekens te gebruiken. Zie: %2$s

en: %1$s This navigation will soon become unavailable while we make necessary improvements.
    									If you turn it off now, you will not be able to turn it back on.
nl_BE: %1$s Wanneer we binnenkort de nodige verbeteringen doorvoeren, zal deze navigatie niet meer beschikbaar zijn.
    									Als je het nu uitschakelt, kan je het niet meer terug inschakelen.

en: %1$s action (%2$d) scheduled.
nl_BE: %1$s actie (%2$d) gepland.

en: %1$s and %2$s
nl_BE: %1$s en %2$s

en: %1$s at %2$s
nl_BE: %1$s om %2$s

en: %1$s at %2$s %3$s
nl_BE: %1$s bij %2$s %3$s

en: %1$s class does not exist.
nl_BE: %1$s klasse bestaat niet.

en: %1$s could not be installed (%2$s). <a href="%3$s">Please install it manually by clicking here.</a>
nl_BE: %1$s kon niet worden geïnstalleerd (%2$s). <a href="%3$s">Installeer het handmatig door hier te klikken.</a>

en: %1$s could not be served using the Force Download method. A redirect will be used instead.
nl_BE: %1$s kan niet worden getoond met de methode forceer download. In plaats daarvan wordt een redirect gebruikt.

en: %1$s could not be served using the X-Accel-Redirect/X-Sendfile method. A Force Download will be used instead.
nl_BE: %1$s kon niet geserveerd worden met de X-Accel-Redirect/X-Sendfile methode. In plaats daarvan wordt een geforceerde download gebruikt.

en: %1$s ending in %2$s
nl_BE: %1$s eindigend met %2$s

en: %1$s ending in %2$s (expires %3$s/%4$s)
nl_BE: %1$s eindigend op %2$s (vervalt %3$s/%4$s)

en: %1$s for %2$s item | %1$s for %2$s items
nl_BE[0]: %1$s voor %2$s artikel
nl_BE[1]: %1$s voor %2$s artikelen

en: %1$s has been removed from your cart because it has since been modified. You can add it back to your cart <a href="%2$s">here</a>.
nl_BE: %1$s is uit je winkelwagen verwijderd, omdat het artikel sindsdien is aangepast. Je kan het <a href="%2$s">hier</a> opnieuw toevoegen aan je winkelwagen.

en: %1$s is low in stock. There are %2$d left.
nl_BE: %1$s is laag in voorraad. Er zijn er %2$d over.

en: %1$s is not a numerically indexed array.
nl_BE: %1$s is geen numeriek geïndexeerd aantal.

en: %1$s is not a valid numeric value. Allowed characters are numbers, the thousand (%2$s), and decimal (%3$s) separators.
nl_BE: %1$s is geen geldige numerieke waarde. Toegestane tekens zijn cijfers, scheidingstekens voor duizendtallen (%2$s) en decimalen (%3$s).

en: %1$s is not of type %2$s
nl_BE: %1$s is niet van het type %2$s

en: %1$s is not of type %2$s.
nl_BE: %1$s is niet van het type %2$s.

en: %1$s is not valid. Please enter one of the following: %2$s
nl_BE: %1$s is niet geldig. Vul één van de volgende in: %2$s

en: %1$s is not valid. You can look up the correct Eircode <a target="_blank" href="%2$s">here</a>.
nl_BE: %1$s is niet geldig. Je kan de juiste Eircode <a target="_blank" href="%2$s">hier</a> vinden.

en: %1$s log file from source %2$s was deleted. | %1$s log files from source %2$s were deleted.
nl_BE[0]: %1$s logbestand van de bron %2$s is verwijderd.
nl_BE[1]: %1$s logbestanden van de bron %2$s is verwijderd.

en: %1$s order number %2$s
nl_BE: %1$s bestelnummer %2$s

en: %1$s refunded %2$d order (%3$d item) | %1$s refunded %2$d orders (%3$d items)
nl_BE[0]: %1$s terugbetaald %2$d bestelling (%3$d artikel)
nl_BE[1]: %1$s terugbetaald %2$d bestellingen (%3$d artikels)

en: %1$s requires an instance of %2$s or %3$s for the address
nl_BE: %1$s vereist een instantie van %2$s of %3$s voor het adres

en: %1$s review for %2$s | %1$s reviews for %2$s
nl_BE[0]: %1$s beoordeling voor %2$s
nl_BE[1]: %1$s beoordelingen voor %2$s

en: %1$s sales in %2$s
nl_BE: %1$s verkopen in %2$s

en: %1$s should be called inside the %2$s action.
nl_BE: %1$s moeten worden genoemd in de %2$s actie.

en: %1$s should not be called before the %2$s action.
nl_BE: %1$s dient niet te worden aangeroepen voor de %2$s actie.

en: %1$s should not be called before the %2$s, %3$s and %4$s actions have finished.
nl_BE: %1$s moet niet worden opgeroepen voordat de acties %2$s, %3$s en %4$s zijn voltooid.

en: %1$s top seller this month (sold %2$d)
nl_BE: %1$s meest verkocht deze maand (%2$d verkocht)

en: %1$s units of %2$s have been backordered in order #%3$s.
nl_BE: %1$s stuks van %2$s zijn als nabestelling geplaatst in bestelling #%3$s.

en: %1$s was called but no order types were registered: it may have been called too early.
nl_BE: %1$s werd opgeroepen, maar er zijn geen besteltypes geregistreerd: misschien is hij te vroeg opgeroepen.

en: %1$s was called with an invalid event type "%2$s".
nl_BE: %1$s is aangeroepen met een ongeldig gebeurtenistype "%2$s".

en: %1$s was called with an invalid level "%2$s".
nl_BE: %1$s werd opgeroepen met een ongeldig niveau "%2$s".

en: %1$s was installed but could not be activated. <a href="%2$s">Please activate it manually by clicking here.</a>
nl_BE: %1$s was geïnstalleerd maar kon niet worden geactiveerd. <a href="%2$s">Activeer het handmatig door hier te klikken.</a>

en: %1$s, %2$s, %3$s, or %4$s
nl_BE: %1$s, %2$s, %3$s, of %4$s

en: %1$s... (%2$s more)
nl_BE: %1$s... (%2$s meer)

en: %1$sCollect payments easily%2$s from your customers anywhere with our mobile app.
nl_BE: %1$sWaar je ook bent, in onze mobiele app incasseer je eenvoudig de betalingen%2$s van je klanten.

en: %1$sDiscover additional solutions%2$s to boost your business and expand what your store can do.
nl_BE: %1$sOntdek aanvullende oplossingen%2$s om je bedrijf een boost te geven en je winkel uit te breiden.

en: %1$sExplore solutions%2$s that enhance shipping, delivery, and fulfillment workflows.
nl_BE: %1$sOntdek oplossingen%2$s die workflows voor verzending, levering en afhandeling verbeteren.

en: %1$sExplore solutions%2$s that help automate and improve customer email communication.
nl_BE: %1$sOntdek oplossingen%2$s die de e-mailcommunicatie met klanten helpen automatiseren en verbeteren.

en: %1$sExplore solutions%2$s that help customize cart and checkout flows.
nl_BE: %1$sOntdek oplossingen%2$s die helpen bij het aanpassen van winkelwagen- en afrekenprocessen.

en: %1$sExplore solutions%2$s that help highlight products and drive more sales.
nl_BE: %1$sOntdek oplossingen%2$s die producten onder de aandacht brengen en meer verkopen stimuleren.

en: %1$sExplore solutions%2$s that help with tax calculations, compliance, and regional requirements.
nl_BE: %1$sOntdek oplossingen%2$s die helpen bij belastingberekeningen, naleving en regionale vereisten.

en: %1$sManage the order%2$s with the app.
nl_BE: %1$sBeheer de bestelling%2$s in de app.

en: %1$sView and manage%2$s
nl_BE: %1$sBekijk en beheer%2$s

en: %2$d failure. | %2$d failures.
nl_BE[0]: %2$d fout.
nl_BE[1]: %2$d fouten.

en: %d API key permanently revoked. | %d API keys permanently revoked.
nl_BE[0]: %d API-sleutel permanent ingetrokken.
nl_BE[1]: %d API-sleutels permanent ingetrokken.

en: %d URL could not be updated. | %d URLs could not be updated.
nl_BE[0]: %d URL kan niet worden bijgewerkt.
nl_BE[1]: %d URLs kan niet worden bijgewerkt.

en: %d action deleted. | %d actions deleted.
nl_BE[0]: %d actie verwijderd.
nl_BE[1]: %d acties verwijderd.

en: %d approved directory URL deleted. | %d approved directory URLs deleted.
nl_BE[0]: %d goedgekeurde map URL verwijderd.
nl_BE[1]: %d goedgekeurde map URL verwijderd.

en: %d approved directory URL disabled. | %d approved directory URLs disabled.
nl_BE[0]: %d goedgekeurde map URL uitgeschakeld.
nl_BE[1]: %d goedgekeurde map URL uitgeschakeld.

en: %d approved directory URL enabled. | %d approved directory URLs enabled.
nl_BE[0]: %d goedgekeurde map URL ingeschakeld.
nl_BE[1]: %d goedgekeurde map URL ingeschakeld.

en: %d batch executed. | %d batches executed.
nl_BE[0]: %d batch uitgevoerd.
nl_BE[1]: %d batches uitgevoerd.

en: %d batch processed. | %d batches processed.
nl_BE[0]: %d batch verwerkt.
nl_BE[1]: %d batches verwerkt.

en: %d is not a valid order ID.
nl_BE: %d is geen geldig bestelling ID.

en: %d is not an order or has an invalid order type.
nl_BE: %d is geen bestelling of heeft een ongeldig besteltype.

en: %d is not of a valid order type.
nl_BE: %d is geen geldig bestellingstype.

en: %d item from your previous order is currently unavailable and could not be added to your cart. | %d items from your previous order are currently unavailable and could not be added to your cart.
nl_BE[0]: %d artikels van je eerdere bestelling is momenteel niet beschikbaar en kan niet worden toegevoegd aan je winkelwagen.
nl_BE[1]: %d artikels van je eerdere bestelling zijn momenteel niet beschikbaar en kunnen niet worden toegevoegd aan je winkelwagen.

en: %d left in stock
nl_BE: Nog %d op voorraad

en: %d of 5 star | %d of 5 stars
nl_BE[0]: %d van 5 sterren
nl_BE[1]: %d van 5 sterren

en: %d orphaned variations deleted
nl_BE: %d verlaten variaties verwijderd

en: %d permissions deleted
nl_BE: %d permissies verwijderd

en: %d product | %d products
nl_BE[0]: %d product
nl_BE[1]: %d producten

en: %d scheduled task completed. | %d scheduled tasks completed.
nl_BE[0]: %d geplande taak voltooid.
nl_BE[1]: %d geplande taken voltooid.

en: %d transients rows cleared
nl_BE: %d Transient-rijen gewist

en: %d variation does not have a price. | %d variations do not have prices.
nl_BE[0]: %d variatie heeft geen prijs.
nl_BE[1]: %d variaties hebben geen prijzen.

en: %d webhook permanently deleted. | %d webhooks permanently deleted.
nl_BE[0]: %d webhook permanent verwijderd.
nl_BE[1]: %d webhooks permanent verwijderd.

en: %qty% variations
nl_BE: %qty% variaties

en: %qty% variations added
nl_BE: %qty% variaties toegevoegd

en: %s (Copy)
nl_BE: %s (kopie)

en: %s (Deleted)
nl_BE: %s (Verwijderd)

en: %s (No longer exists)
nl_BE: %s (bestaat niet meer)

en: %s (default)
nl_BE: %s (standaard)

en: %s (optional)
nl_BE: %s (optioneel)

[ctx: %s = human-readable time difference]
en: %s ago
nl_BE: %s geleden

en: %s Review | %s Reviews
nl_BE[0]: %s beoordeling
nl_BE[1]: %s beoordelingen

en: %s Review in moderation | %s Reviews in moderation
nl_BE[0]: %s beoordeling in beheer
nl_BE[1]: %s beoordelingen in beheer

en: %s Support for strings longer than this will be removed in a future version.
nl_BE: %s Ondersteuning voor strings langer dan deze, wordt in een toekomstige versie verwijderd.

en: %s actions
nl_BE: %s acties

en: %s activated successfully. You will now receive updates for this product.
nl_BE: %s geactiveerd. Je zult nu updates voor dit product ontvangen.

en: %s ago
nl_BE: %s geleden

en: %s and %d other region | %s and %d other regions
nl_BE[0]: %s en %d andere regio
nl_BE[1]: %s en %d andere regio's

en: %s approved review | %s approved reviews
nl_BE[0]: %s goedgekeurde beoordeling
nl_BE[1]: %s goedgekeurde beoordelingen

en: %s are out of stock and cannot be purchased. Please remove them from your cart.
nl_BE: %s zijn niet meer voorradig en kunnen niet gekocht worden. Verwijder ze uit je winkelwagen.

en: %s attribution
nl_BE: %s eigenschappen

en: %s average gross daily sales
nl_BE: %s gemiddelde bruto dagelijkse verkoop

en: %s average gross monthly sales
nl_BE: %s gemiddelde bruto maandelijkse verkoop

en: %s average net daily sales
nl_BE: %s gemiddelde dagelijkse netto verkoop

en: %s average net monthly sales
nl_BE: %s gemiddelde maandelijkse netto verkoop

en: %s can not be used as a table alias in OrdersTableQuery
nl_BE: %s kan niet gebruikt worden als tabelalias in OrdersTableQuery

en: %s cannot be purchased. Please remove it from your cart.
nl_BE: %s kan niet worden gekocht. Verwijder het uit je winkelwagen.

en: %s cannot be purchased. Please remove them from your cart.
nl_BE: %s kunnen niet worden gekocht. Verwijder ze uit je winkelwagen.

en: %s charged for shipping
nl_BE: %s berekend voor verzending

en: %s connected successfully
nl_BE: %s succesvol verbonden

en: %s coupon moved to the Trash. | %s coupons moved to the Trash.
nl_BE[0]: %s coupon verplaatst naar de prullenmand.
nl_BE[1]: %s coupons verplaatst naar de prullenmand.

en: %s coupon not updated, somebody is editing it. | %s coupons not updated, somebody is editing them.
nl_BE[0]: %s coupon niet bijgewerkt. Iemand is deze aan het bewerken.
nl_BE[1]: %s coupons niet bijgewerkt. Iemand is deze aan het bewerken.

en: %s coupon permanently deleted. | %s coupons permanently deleted.
nl_BE[0]: %s coupon permanent verwijderd.
nl_BE[1]: %s coupons permanent verwijderd.

en: %s coupon restored from the Trash. | %s coupons restored from the Trash.
nl_BE[0]: %s coupon teruggezet vanuit de prullenmand.
nl_BE[1]: %s coupons teruggezet vanuit de prullenmand.

en: %s coupon updated. | %s coupons updated.
nl_BE[0]: %s coupon bijgewerkt.
nl_BE[1]: %s coupons bijgewerkt.

en: %s coupons used in total
nl_BE: %s coupons in totaal gebruikt

en: %s customer review | %s customer reviews
nl_BE[0]: %s klantbeoordeling
nl_BE[1]: %s klantbeoordelingen

en: %s data
nl_BE: %s gegevens

en: %s day | %s days
nl_BE[0]: %s dag
nl_BE[1]: %s dagen

en: %s discount
nl_BE: %s korting

en: %s discounts in total
nl_BE: %s kortingen in totaal

en: %s does not exist.
nl_BE: %s bestaat niet.

en: %s download remaining | %s downloads remaining
nl_BE[0]: %s download resterend
nl_BE[1]: %s downloads resterend

en: %s expired log file was deleted. | %s expired log files were deleted.
nl_BE[0]: %s verlopen logbestand is verwijderd.
nl_BE[1]: %s verlopen logbestanden zijn verwijderd.

en: %s failed. Contact your hosting provider.
nl_BE: %s mislukt. Neem contact op met je host.

en: %s fee
nl_BE: %s kosten

en: %s field
nl_BE: %s veld

en: %s gross sales in this period
nl_BE: %s bruto verkoop in deze periode

en: %s has been added to your cart. | %s have been added to your cart.
nl_BE[0]: %s is toegevoegd aan je winkelwagen.
nl_BE[1]: %s zijn toegevoegd aan je winkelwagen.

en: %s has been removed from your cart because it can no longer be purchased. Please contact us if you need assistance.
nl_BE: %s is uit je winkelwagen verwijderd, omdat het niet langer beschikbaar is. Neem contact met ons op als je hulp nodig hebt.

en: %s has taken over and is currently editing.
nl_BE: %s is het bericht nu aan het bewerken.

en: %s hour | %s hours
nl_BE[0]: %s uur
nl_BE[1]: %s uur

en: %s icon
nl_BE: %s icoon

en: %s in cart
nl_BE: %s in winkelwagen

en: %s in stock
nl_BE: %s op voorraad

en: %s is a required field | %s are required fields
nl_BE[0]: %s is een verplicht veld
nl_BE[1]: %s zijn verplichte velden

en: %s is a required field.
nl_BE: %s is een verplicht veld.

en: %s is a variable product parent and cannot be added.
nl_BE: %s is een variabel bovenliggend product en kan niet worden toegevoegd.

en: %s is an internal meta key. Use --props to set it. | %s are internal meta keys. Use --props to set them.
nl_BE[0]: %s is een interne metasleutel. Gebruik --props om het in te stellen.
nl_BE[1]: %s zijn een interne metasleutels. Gebruik --props om het in te stellen.

en: %s is available
nl_BE: %s is beschikbaar

en: %s is currently editing this order. Do you want to take over?
nl_BE: %s is momenteel bezig met het bewerken van deze bestelling. Wil je het overnemen?

en: %s is not a valid URL.
nl_BE: %s is geen geldige URL.

en: %s is not a valid email address.
nl_BE: %s is geen geldig e-mailadres.

en: %s is not a valid numeric value.
nl_BE: %s is geen geldige numerieke waarde.

en: %s is not a valid numeric value: there should be one decimal separator and it has to be after the thousands separator.
nl_BE: %s is geen geldige numerieke waarde: er moet één decimaalteken staan en dit moet achter het scheidingsteken voor duizendtallen staan.

en: %s is not a valid order property. | %s are not valid order properties.
nl_BE[0]: %s is geen geldige bestellingseigenschap.
nl_BE[1]: %s zijn geen geldige bestellingseigenschappen.

en: %s is not a valid order type.
nl_BE: %s is geen geldig bestellingstype.

en: %s is not a valid phone number.
nl_BE: %s is geen geldig telefoonnummer.

en: %s is not a valid postcode / ZIP.
nl_BE: %s is geen geldige postcode.

en: %s is not a valid template for this order.
nl_BE: %s is geen geldige template voor deze bestelling.

en: %s is not available for this order—please choose a different payment method
nl_BE: %s is niet beschikbaar voor deze bestelling, kies een andere betaalmethode

en: %s is not supported in the selected business location.
nl_BE: %s wordt niet ondersteund op de geselecteerde bedrijfslocatie.

en: %s is out of stock and cannot be purchased. Please remove it from your cart.
nl_BE: %s is niet meer voorradig en kan niet gekocht worden. Verwijder het uit je winkelwagen.

en: %s is out of stock.
nl_BE: %s is niet op voorraad.

en: %s is required
nl_BE: %s is vereist

en: %s item | %s items
nl_BE[0]: %s artikel
nl_BE[1]: %s artikelen

en: %s items
nl_BE: %s artikelen

en: %s items purchased
nl_BE: %s artikelen gekocht

en: %s log file deleted. | %s log files deleted.
nl_BE[0]: %s logbestand verwijderd.
nl_BE[1]: %s logbestanden verwijderd.

en: %s minute | %s minutes
nl_BE[0]: %s minuut
nl_BE[1]: %s minuten

en: %s month | %s months
nl_BE[0]: %s maand
nl_BE[1]: %s maanden

en: %s must be called after the current_screen action.
nl_BE: %s moet vernoemd zijn naar de actie current_screen.

en: %s must contain 2 numbers.
nl_BE: %s moet 2 cijfers bevatten.

en: %s must contain 2 valid dates.
nl_BE: %s moet 2 geldige datums bevatten.

en: %s net sales in this period
nl_BE: %s netto verkoop in deze periode

en: %s net sales this month
nl_BE: %s netto-omzet deze maand

en: %s notes
nl_BE: %s notities

en: %s order moved to the Trash. | %s orders moved to the Trash.
nl_BE[0]: %s bestelling verplaatst naar de prullenmand.
nl_BE[1]: %s bestellingen verplaatst naar de prullenmand.

en: %s order not updated, somebody is editing it. | %s orders not updated, somebody is editing them.
nl_BE[0]: %s bestelling niet bijgewerkt. Iemand is deze aan het bewerken.
nl_BE[1]: %s bestellingen niet bijgewerkt. Iemand is deze aan het bewerken.

en: %s order permanently deleted. | %s orders permanently deleted.
nl_BE[0]: %s bestelling permanent verwijderd.
nl_BE[1]: %s bestellingen permanent verwijderd.

en: %s order restored from the Trash. | %s orders restored from the Trash.
nl_BE[0]: %s bestelling teruggezet vanuit de prullenmand.
nl_BE[1]: %s bestellingen teruggezet vanuit de prullenmand.

en: %s order status changed. | %s order statuses changed.
nl_BE[0]: %s bestelstatus gewijzigd.
nl_BE[1]: %s bestelstatussen gewijzigd.

en: %s order updated. | %s orders updated.
nl_BE[0]: %s bestelling bijgewerkt.
nl_BE[1]: %s bestellingen bijgewerkt.

en: %s orders placed
nl_BE: %s bestellingen geplaatst

en: %s out of 5
nl_BE: %s van 5

en: %s page
nl_BE: %s pagina

en: %s pending review | %s pending reviews
nl_BE[0]: %s beoordeling in afwachting
nl_BE[1]: %s beoordelingen in afwachting

en: %s previous order linked | %s previous orders linked
nl_BE[0]: %s eerdere bestelling gelinkt
nl_BE[1]: %s eerdere bestellingen gelinkt

en: %s product | %s products
nl_BE[0]: %s product
nl_BE[1]: %s producten

en: %s product imported | %s products imported
nl_BE[0]: %s product geïmporteerd
nl_BE[1]: %s producten geïmporteerd

en: %s product moved to the Trash. | %s products moved to the Trash.
nl_BE[0]: %s product verplaatst naar de prullenmand.
nl_BE[1]: %s producten verplaatst naar de prullenmand.

en: %s product not updated, somebody is editing it. | %s products not updated, somebody is editing them.
nl_BE[0]: %s product niet bijgewerkt. Iemand is deze aan het bewerken.
nl_BE[1]: %s producten niet bijgewerkt. Iemand is deze aan het bewerken.

en: %s product permanently deleted. | %s products permanently deleted.
nl_BE[0]: %s product permanent verwijderd.
nl_BE[1]: %s producten permanent verwijderd.

en: %s product restored from the Trash. | %s products restored from the Trash.
nl_BE[0]: %s product teruggezet vanuit de prullenmand.
nl_BE[1]: %s producten teruggezet vanuit de prullenmand.

en: %s product updated | %s products updated
nl_BE[0]: %s product geüpdated
nl_BE[1]: %s producten geüpdated

en: %s product updated. | %s products updated.
nl_BE[0]: %s product bijgewerkt.
nl_BE[1]: %s producten bijgewerkt.

en: %s product was skipped | %s products were skipped
nl_BE[0]: %s product overgeslagen
nl_BE[1]: %s producten overgeslagen

en: %s purchases for the selected items
nl_BE: %s aankopen voor de geselecteerde artikelen

en: %s quantity
nl_BE: %s aantal

en: %s rates
nl_BE: %s tarieven

en: %s removed.
nl_BE: %s verwijderd.

en: %s review | %s reviews
nl_BE[0]: %s beoordeling
nl_BE[1]: %s beoordelingen

en: %s review approved | %s reviews approved
nl_BE[0]: %s beoordeling goedgekeurd
nl_BE[1]: %s beoordelingen goedgekeurd

en: %s review marked as spam. | %s reviews marked as spam.
nl_BE[0]: %s beoordeling gemarkeerd als spam.
nl_BE[1]: %s beoordelingen gemarkeerd als spam.

en: %s review moved to the Trash. | %s reviews moved to the Trash.
nl_BE[0]: %s beoordeling verplaatst naar de prullenmand.
nl_BE[1]: %s beoordelingen verplaatst naar de prullenmand.

en: %s review permanently deleted | %s reviews permanently deleted
nl_BE[0]: %s beoordeling permanent verwijderd
nl_BE[1]: %s beoordelingen permanent verwijderd

en: %s review restored from the Trash | %s reviews restored from the Trash
nl_BE[0]: %s beoordeling hersteld van de prullenmand
nl_BE[1]: %s beoordelingen hersteld van de prullenmand

en: %s review restored from the spam | %s reviews restored from the spam
nl_BE[0]: %s beoordeling hersteld vanuit de spam map
nl_BE[1]: %s beoordelingen hersteld vanuit de spam map

en: %s review unapproved | %s reviews unapproved
nl_BE[0]: %s beoordeling afgekeurd
nl_BE[1]: %s beoordelingen afgekeurd

en: %s sales for the selected items
nl_BE: %s verkoop voor de geselecteerde artikelen

en: %s second | %s seconds
nl_BE[0]: %s seconde
nl_BE[1]: %s seconden

en: %s signups in this period
nl_BE: %s inschrijvingen deze periode

en: %s subscription expired
nl_BE: %s abonnement verlopen

en: %s subscription expiring soon
nl_BE: %s abonnement verloopt binnenkort

en: %s terms
nl_BE: %s termen

en: %s transforms your home with our curated collection of home decor, bringing inspiration and style to every corner.
nl_BE: %s transformeert je huis met onze samengestelde collectie woondecoratie, waarmee we overal inspiratie en stijl toevoegen.

en: %s variations imported | %s variations imported
nl_BE[0]: %s variatie geïmporteerd
nl_BE[1]: %s variaties geïmporteerd

en: %s week | %s weeks
nl_BE[0]: %s week
nl_BE[1]: %s weken

en: %s worth of coupons used
nl_BE: Ter waarde van %s aan coupons gebruikt

en: %s would like to connect to your store
nl_BE: %s wil graag verbinding maken met je winkel

en: %s year | %s years
nl_BE[0]: %s jaar
nl_BE[1]: %s jaar

en: %s() was called before the Action Scheduler data store was initialized
nl_BE: %s() is opgeroepen voordat de Actieplanner-gegevensopslag is gestart

en: %s-star rating
nl_BE: %s ster beoordeling

en: &#8220;%s&#8221; (Edit)
nl_BE: &#8220;%s&#8221; (Bewerken)

en: &larr; Back to "%s" attributes
nl_BE: &larr; Terug naar "%s" attributen

en: &larr; Go to Brands
nl_BE: &larr; Ga naar merken

en: &ldquo;%s&rdquo; has been added to your cart
nl_BE: &ldquo;%s&rdquo; is toegevoegd aan je winkelwagen

en: &ldquo;%s&rdquo; has been removed from your cart
nl_BE: '%s' is verwijderd uit je winkelwagen

en: &mdash;&nbsp;or&nbsp;&mdash;
nl_BE: &mdash;&nbsp;of&nbsp;&mdash;

en: &nbsp;&ndash; Page %s
nl_BE: &nbsp;&ndash; Pagina %s

en: &quot;%s&quot; is not available for purchase.
nl_BE: &quot;%s&quot; kan niet worden aangeschaft.

en: &quot;%s&quot; is out of stock and cannot be purchased.
nl_BE: '%s' is niet op voorraad en kan niet worden aangeschaft.

en: &uarr; Top
nl_BE: &uarr; Naar boven

en: '%s' is not a valid country code.
nl_BE: '%s' is geen geldige landcode.

en: '%s' is not a valid datastore.
nl_BE: '%s' is geen geldige gegevensopslag.

en: (%s customer review) | (%s customer reviews)
nl_BE[0]: (%s klantbeoordeling)
nl_BE[1]: (%s klantbeoordelingen)

en: (Deleted)
nl_BE: (Verwijderd)

en: (Not available)
nl_BE: (Niet beschikbaar)

en: (Public)
nl_BE: (publiek)

en: (can be backordered)
nl_BE: (kan nabesteld worden)

en: (estimated for %s)
nl_BE: (geschat voor %s)

en: (ex. VAT)
nl_BE: (excl. btw)

en: (ex. tax)
nl_BE: (excl. belasting)

en: (incl. VAT)
nl_BE: (incl. btw)

en: (incl. tax)
nl_BE: (incl. belasting)

en: (includes %1$s estimated for %2$s)
nl_BE: (Inclusief %1$s geschat voor %2$s)

en: (includes %s)
nl_BE: (inclusief %s)

en: (items: %d)
nl_BE: (artikelen: %d)

en: (no ID)
nl_BE: (geen ID)

en: (opens in a new tab)
nl_BE: (opent in een nieuwe tab)

en: + Add account
nl_BE: + Account toevoegen

en: . Authorization ID: %1$s not found. Please log into your %2$sPayPal account%3$s to capture the payment
nl_BE: . Autorisatie ID: %1$s niet gevonden. Login op je %2$sPayPal account%3$s om de betaling vast te leggen

en: 1 minute
nl_BE: 1 minuut

en: 1 minute per product
nl_BE: 1 minuut per product

en: 1 of 5 stars
nl_BE: 1 van de 5 sterren

en: 1 variation
nl_BE: 1 variatie

en: 1 variation added
nl_BE: 1 variatie toegevoegd

en: 2 character continent code.
nl_BE: 2 karakter continent code.

en: 2 minutes
nl_BE: 2 minuten

en: 2 of 5 stars
nl_BE: 2 van de 5 sterren

en: 3 of 5 stars
nl_BE: 3 van de 5 sterren

en: 30-day free trial
nl_BE: 30 dagen gratis uitproberen

en: 4 minutes
nl_BE: 4 minuten

en: 4 of 5 stars
nl_BE: 4 van de 5 sterren

en: 5 minutes
nl_BE: 5 minuten

en: 5 of 5 stars
nl_BE: 5 van de 5 sterren

en: <a href='%1$s'>View all plugins</a> - <a href='%2$s'>Manage WooCommerce features</a>
nl_BE: <a href='%1$s'>Alle plugins bekijken</a> - <a href='%2$s'>WooCommerce functies beheren</a>

en: <a href='%s'>More information</a>
nl_BE: <a href='%s'>Meer informatie</a>

en: <a id="woo-connect-notice-url" href="%s">Connect your store</a> to WooCommerce.com to get updates and streamlined support for your subscriptions.
nl_BE: <a id="woo-connect-notice-url" href="%s">Koppel je winkel</a> met WooCommerce.com en ontvang updates en gestroomlijnde ondersteuning voor je abonnementen.

en: <b>External or Affiliate –</b> one that you list and describe on your website but is sold elsewhere.
nl_BE: <b>Extern of ander filiaal –</b> een product dat je op je website vermeldt en beschrijft, maar dat elders wordt verkocht.

en: <b>Grouped –</b> a collection of related products that can be purchased individually and only consist of simple products. For example, a set of six drinking glasses.
nl_BE: <b>Gegroepeerd –</b> een verzameling verwante producten die afzonderlijk kunnen worden gekocht en alleen uit eenvoudige producten bestaan. Bijvoorbeeld een set van zes glazen.

en: <b>Shipment %1$s</b> was shipped on <b>%2$s</b>
nl_BE: <b>Verzending %1$s</b> is verzonden op <b>%2$s</b>

en: <b>Simple –</b> covers the vast majority of any products you may sell. Simple products are shipped and have no options. For example, a book.
nl_BE: <b>Standaard –</b> omvat de overgrote meerderheid van de producten die je verkoopt. Standaard producten worden verzonden en hebben geen extra opties. Neem bijvoorbeeld een boek.

en: <b>To</b>: %s
nl_BE: <b>Aan</b>: %s

en: <b>Variable –</b> a product with variations, each of which may have a different SKU, price, stock option, etc. For example, a t-shirt available in different colors and/or sizes.
nl_BE: <b>Variabel –</b> een product met variaties, die elk een ander artikelnummer, prijs, voorraad, enz. kunnen hebben. Denk bijvoorbeeld aan een t-shirt dat in verschillende kleuren en/of maten beschikbaar is.

en: <strong>%s order</strong> awaiting processing | <strong>%s orders</strong> awaiting processing
nl_BE[0]: <strong>%s bestelling</strong> wacht op afhandeling
nl_BE[1]: <strong>%s bestellingen</strong> wachten op afhandeling

en: <strong>%s order</strong> on-hold | <strong>%s orders</strong> on-hold
nl_BE[0]: <strong>%s bestelling</strong> in de wacht
nl_BE[1]: <strong>%s bestellingen</strong> in de wacht

en: <strong>%s product</strong> low in stock | <strong>%s products</strong> low in stock
nl_BE[0]: <strong>%s product</strong> weinig op voorraad
nl_BE[1]: <strong>%s producten</strong> weinig op voorraad

en: <strong>%s product</strong> out of stock | <strong>%s products</strong> out of stock
nl_BE[0]: <strong>%s product</strong> niet op voorraad
nl_BE[1]: <strong>%s producten</strong> uitverkocht

en: <strong>Action Scheduler:</strong> %1$d <a href="%2$s">past-due action</a> found; something may be wrong. <a href="https://actionscheduler.org/faq/#my-site-has-past-due-actions-what-can-i-do" target="_blank">Read documentation &raquo;</a> | <strong>Action Scheduler:</strong> %1$d <a href="%2$s">past-due actions</a> found; something may be wrong. <a href="https://actionscheduler.org/faq/#my-site-has-past-due-actions-what-can-i-do" target="_blank">Read documentation &raquo;</a>
nl_BE[0]: <strong>Action Scheduler:</strong> %1$d <a href="%2$s">achterstallige actie</a> gevonden; er kan iets mis zijn. <a href="https://actionscheduler.org/faq/#my-site-has-past-due-actions-what-can-i-do" target="_blank">Lees documentatie »</a>
nl_BE[1]: <strong>Action Scheduler:</strong> %1$d <a href="%2$s">achterstallige acties</a> gevonden; er kan iets mis zijn. <a href="https://actionscheduler.org/faq/#my-site-has-past-due-actions-what-can-i-do" target="_blank">Lees documentatie »</a>

en: <strong>Heads up!</strong> The versions of the following plugins you're running haven't been tested with WooCommerce %s. Please update them or confirm compatibility before updating WooCommerce, or you may experience issues:
nl_BE: <strong>Let op!</strong> De versies van de volgende plugins die je gebruikt zijn niet getest met WooCommerce %s. Werk ze bij of bevestig compatibiliteit voordat je WooCommerce update om deze problemen te voorkomen:

en: <strong>Sandbox mode enabled</strong>. Only sandbox test accounts can be used. See the <a href="%1$s">PayPal Sandbox Testing Guide</a> for more details. <a href="%2$s" target="_blank">What is PayPal?</a>
nl_BE: <strong>Sandbox modus ingeschakeld</strong>. Alleen sandbox testaccounts kunnen worden gebruikt. Zie de <a href="%1$s">PayPal Sandbox test gids</a> voor meer details. <a href="%2$s" target="_blank">Wat is PayPal?</a>

en: <strong>Sandbox mode enabled</strong>. Only sandbox test accounts can be used. See the <a href="%s">PayPal Sandbox Testing Guide</a> for more details.
nl_BE: <strong>Sandboxmodus ingeschakeld</strong>. Alleen sandbox testaccounts kunnen worden gebruikt. Bekijk de <a href="%s">PayPal Sandbox testhandleiding</a> voor meer informatie.

en: <strong>Welcome to WooCommerce</strong> &#8211; You&lsquo;re almost ready to start selling :)
nl_BE: <strong>Welkom bij WooCommerce</strong> &#8211; Je bent bijna klaar om te starten met de verkoop :)

en: <strong>Your theme (%s) contains outdated copies of some WooCommerce template files.</strong> These files may need updating to ensure they are compatible with the current version of WooCommerce. Suggestions to fix this:
nl_BE: <strong>Je thema (%s) bevat verouderde kopieën van een aantal WooCommerce template bestanden.</strong> Deze bestanden moeten mogelijk worden bijgewerkt om er zeker van te zijn dat ze compatibel zijn met de huidige versie van WooCommerce. Aanbevelingen om dit op te lossen:

en: <strong>You’re editing details specific to this variation.</strong> Some information, like description and images, will be inherited from the main product, <noticeLink><parentProductName/></noticeLink>.
nl_BE: <strong>Je bewerkt details die specifiek zijn voor deze variant.</strong> Sommige informatie, zoals de beschrijving en afbeeldingen, worden overgenomen van het hoofdproduct, <noticeLink><parentProductName/></noticeLink>.

en: A 2 digit country code, e.g. US. Leave blank to apply to all.
nl_BE: Een 2 tekens landcode, bijvoorbeeld US. Laat leeg om op alles toe te passen.

en: A 2 digit state code, e.g. AL. Leave blank to apply to all.
nl_BE: Een 2 tekens staatcode, bijvoorbeeld AL. Laat leeg om op alles toe te passen.

en: A <a href="%s">notification</a> for the same product and customer already exists in your database.
nl_BE: Een <a href="%s">notificatie</a> voor hetzelfde product en klant bestaat al in je database.

en: A European payments solution that allows you to accept payments in over 25 countries and multiple currencies.
nl_BE: Een Europese betaling oplossing die je toestaat betalingen te accepteren in meer dan 25 landen en meerdere valuta's.

en: A URL to redirect the customer after checkout. This could be, for example, a link to the payment processors website.
nl_BE: Een URL om de klant door te leiden na het afrekenen. Dit kan bijvoorbeeld een link naar de website van de betalingsverwerker zijn.

en: A batch import is already in progress or scheduled to run soon. Please wait for it to complete before triggering a new import.
nl_BE: Er wordt al een batch geïmporteerd of deze zal binnenkort worden uitgevoerd. Wacht tot deze is voltooid voordat je een nieuwe import activeert.

en: A cloud of your most used product tags.
nl_BE: Een cloud van je meestgebruikte tags voor producten.

en: A collection of email content layouts.
nl_BE: Een verzameling van e-mail inhoud lay-outs.

en: A description of the purpose of the email template.
nl_BE: Een beschrijving van het doel van de e-mailtemplate.

en: A friendly name for the webhook.
nl_BE: Een vriendelijke naam voor de webhook.

en: A friendly summary of the response including the HTTP response code, message, and body.
nl_BE: Een vriendelijke samenvatting van de reacties met inbegrip van de HTTP response code, bericht, en body.

en: A full checkout experience embedded on your site that includes all popular payment methods (Pay Now, Pay Later, Financing, Installments).
nl_BE: Een volledige afrekenervaring die is ingesloten op je website en die alle populaire betaalmethoden bevat (Nu betalen, later betalen, financiering, termijnen).

en: A fully embedded checkout, with all popular payment methods, for more sales and less abandoned shopping carts.
nl_BE: Een volledig ingesloten afrekenen, met alle populaire betaalmethoden, voor meer verkopen en minder verlaten winkelwagens.

en: A general template for emails.
nl_BE: Een algemene template voor e-mails.

en: A human readable description for the setting used in interfaces.
nl_BE: Een voluit geschreven beschrijving voor de instelling die gebruikt zal worden in de interfaces.

en: A human readable label for the setting used in interfaces.
nl_BE: Een leesbaar label voor de instelling dat gebruikt wordt in de interfaces.

en: A human-readable description of the resource.
nl_BE: Een voor mensen leesbare beschrijving van de hulpbron.

en: A link to a product category.
nl_BE: Een link naar een product categorie.

en: A link to a product form.
nl_BE: Een link naar een productformulier.

en: A link to a product sold on a different website, e.g. brand collab.
nl_BE: Een link naar een verkocht product op een andere website, bijvoorbeeld bij een samenwerking met een ander merk.

en: A link to a product tag.
nl_BE: Een link naar een product tag.

en: A link to a product.
nl_BE: Een link naar een product.

en: A link to set a new password will be sent to your email address.
nl_BE: Een link om een nieuw wachtwoord in te stellen zal naar je e-mailadres worden verzonden.

en: A list of line items (products) within this order.
nl_BE: Een lijst met lijn artikels (producten) binnen deze bestelling.

en: A list of plugins to install
nl_BE: Een lijst plugins om te installeren

en: A list of stats to query must be provided.
nl_BE: Er moet een lijst met te bespreken statistieken worden geleverd.

en: A list of taxonomy terms that can be used in regard to order/product statuses.
nl_BE: Een lijst met taxonomietermen die kunnen worden gebruikt met betrekking tot bestel-/productstatussen.

en: A list of taxonomy terms used for product visibility.
nl_BE: Een lijst met gebruikte taxonomietermen die bij productzichtbaarheid worden gebruikt.

en: A list of your store's products.
nl_BE: Een lijst van alle producten in je winkel.

en: A list of your store's top-rated products.
nl_BE: Een lijst van je producten met de hoogste beoordeling.

en: A list or dropdown of product categories.
nl_BE: Een lijst of dropdown van productcategorieën.

en: A live rate is the exact cost to ship an order, quoted directly from the shipping carrier.
nl_BE: De huidige tarieven zijn de exacte kosten om een bestelling te verzenden, waarbij de offerte rechtstreeks afkomstig is van de bezorger.

en: A map of provider ID to integer values representing the sort order.
nl_BE: Een kaart van provider ID's met hele waarden die staan voor de sorteervolgorde.

en: A message indicating that the action completed successfully.
nl_BE: Een bericht om aan te geven dat de handeling succesvol is afgerond.

en: A minimum order amount
nl_BE: Een minimum aankoopbedrag

en: A minimum order amount AND a coupon
nl_BE: Een minimum bestelbedrag EN een coupon

en: A minimum order amount AND coupon
nl_BE: Een minimum bestelbedrag EN een coupon

en: A minimum order amount OR a coupon
nl_BE: Een minimum bestelbedrag OF een coupon

en: A minimum order amount OR coupon
nl_BE: Een minimum bestelbedrag OF een coupon

en: A new queue has begun processing. <a href="%s">View actions in-progress &raquo;</a>
nl_BE: Een nieuwe wachtrij is begonnen met verwerken. <a href="%s">Acties die worden uitgevoerd tonen &raquo;</a>

en: A note has been added to your order
nl_BE: Een notitie is toegevoegd aan je bestelling

en: A note has been added to your order from {site_title}
nl_BE: Er is een opmerking toegevoegd aan je bestelling {site_title}

en: A partial IP address can be passed and matching results will be returned.
nl_BE: Er kan een gedeeltelijk IP-adres worden ingevoerd en overeenkomende resultaten worden geretourneerd.

en: A password reset email has been sent to the email address on file for your account, but may take several minutes to show up in your inbox. Please wait at least 10 minutes before attempting another reset.
nl_BE: Een wachtwoord reset e-mail is naar je geregistreerde e-mailadres gestuurd, maar het kan enkele minuten duren voor deze in je inbox verschijnt. Wacht minimaal 10 minuten voor je nog een poging tot resetten waagt.

en: A payment provider in the context of the main Payments Settings page list.
nl_BE: Een betalingsprovider in de context van de hoofdpaginalijst Betalingsinstellingen.

en: A product must be associated with this brand for the coupon to remain valid or, for "Product Discounts", products with these brands will be discounted.
nl_BE: De coupon blijft alleen geldig indien het product aan dit merk is gekoppeld. In het geval van 'Productkortingen' wordt er korting gegeven op producten die aan deze merken zijn gekoppeld.

en: A product with this ID already exists.
nl_BE: De ID wordt al gebruikt bij een ander product.

en: A product with this SKU already exists.
nl_BE: Het artikelnummer wordt al gebruikt bij een ander product.

en: A search form for your store.
nl_BE: Een zoekformulier voor je winkel.

en: A set of products that go well together, e.g. camera kit.
nl_BE: Een set producten die goed samengaan, bijv. een camerakit.

en: A shipment from {site_title} order {order_number} has been cancelled
nl_BE: Een verzending van {site_title} bestelling {order_number} is geannuleerd

en: A shipment from {site_title} order {order_number} has been updated
nl_BE: Een verzending van {site_title} bestelling {order_number} is bijgewerkt

en: A shipping zone consists of the region(s) you'd like to ship to and the shipping method(s) offered. A shopper can only be matched to one zone, and we'll use their shipping address to show them the methods available in their area.
nl_BE: Een verzendzone bestaat uit de regio('s) waarnaar je wilt verzenden en de aangeboden verzendmethode(s). Een koper kan maar aan één zone worden gekoppeld en we gebruiken het verzendadres om de beschikbare methoden in zijn gebied te tonen.

en: A shipping zone is a geographic region where a certain set of shipping methods and rates apply.
nl_BE: Een verzendzone is een geografische regio waar een bepaalde set van verzendmethodes en -tarieven geldt.

en: A simple offline gateway that lets you accept BACS payment.
nl_BE: Een eenvoudige offline gateway die er je bankoverschrijvingen laat accepteren.

en: A simple offline gateway that lets you accept a check as method of payment.
nl_BE: Een simpele offline gateway die je een cheque laat accepteren als betaalmethode.

en: A simple offline gateway that lets you accept cash on delivery.
nl_BE: Een simpele offline gateway die je contante betaling laat accepteren bij levering.

en: A single physical or virtual product, e.g. a t-shirt or an eBook.
nl_BE: Een enkel fysiek of virtueel product, bijv. een t-shirt of een e-book.

en: A subject for provided email type after filters are applied and placeholders replaced.
nl_BE: Een onderwerp voor het opgegeven e-mailtype nadat filters zijn toegepast en plaatshouder zijn vervangen.

en: A suggestion category.
nl_BE: Een voorgestelde categorie.

en: A suggestion with full details.
nl_BE: Een suggestie met volledige details.

en: A test account is already set up.
nl_BE: Er is al een testaccount ingesteld.

en: A unique ID string for the email template.
nl_BE: Een unieke ID string voor de e-mailtemplate.

en: A unique identifier for the setting.
nl_BE: Een unieke identifier voor de instelling.

en: A unique identifier for the tool.
nl_BE: Een unieke identifier voor de tool.

en: A unique identifier that can be used to link settings together.
nl_BE: Een unieke identifier die gebruikt kan worden om instellingen te groeperen.

en: A valid email address is required
nl_BE: Een geldig e-mailadres is vereist

en: A valid event name must be specified.
nl_BE: Er moet een geldige gebeurtenis-naam worden opgegeven.

en: A valid free shipping coupon
nl_BE: Een geldige coupon voor gratis verzending

en: A valid prop name must be specified
nl_BE: Er moet een geldige prop-naam worden opgegeven

en: A zip file of the theme to be uploaded.
nl_BE: Een zip-bestand van het te uploaden thema.

en: A ‘brewtiful’ experience :-)
nl_BE: Een 'bebrouwbare' ervaring :-)

en: AI-accessible WooCommerce operations via MCP
nl_BE: AI toegankelijke WooCommerce activiteiten via MCP

en: AND
nl_BE: EN

en: API Key generated successfully. Make sure to copy your new keys now as the secret key will be hidden once you leave this page.
nl_BE: API-sleutel generen succesvol. Maak een kopie van de nieuwe sleutels want de verborgen sleutel wordt verborgen zodra je deze pagina verlaat.

en: API Key updated successfully.
nl_BE: API-sleutel succesvol bijgewerkt.

en: API Version
nl_BE: API versie

en: API credentials
nl_BE: API-referenties

en: API docs
nl_BE: API documentatie

en: API key
nl_BE: API-sleutel

en: API keys open up access to potentially sensitive information. Only share them with organizations you trust.
nl_BE: API-sleutels geven toegang tot mogelijk gevoelige informatie. Deel ze alleen met organisaties die je vertrouwt.

en: API path.
nl_BE: API-pad.

en: API response is missing required elements, or they are in the wrong form.
nl_BE: API-reactie mist vereiste elementen, of ze zitten in het verkeerde formulier.

en: Abort
nl_BE: Afbreken

en: Abort the product attributes lookup table regeneration
nl_BE: De regeneratie van de opzoektabel met productattributen afbreken

en: About
nl_BE: Over

en: About Action Scheduler %s
nl_BE: Over Action Scheduler %s

en: About WooCommerce
nl_BE: Over WooCommerce

en: Accept COD if the order is virtual
nl_BE: Accepteer rembours als de bestelling virtueel is

en: Accept Cards, Apple Pay, Google Pay, Bizum, PayPal, and many more payment methods in your store.
nl_BE: Accepteer kaarten, Apple Pay, Google Pay, Bizum, PayPal en nog veel meer betaalmethoden in je winkel.

en: Accept Direct Debit, ACH Pull, and open banking payments.
nl_BE: Accepteer automatische incasso, ACH Pull en open bank betalingen.

en: Accept all popular payment methods for Finnish B2C and B2B customers
nl_BE: Accepteer alle populaire betaalmethoden voor Finse B2C en B2B klanten

en: Accept credit and debit cards on your WooCommerce store with advanced features like partial refunds, full/partial captures, and 3D Secure security.
nl_BE: Accepteer creditcards en betaalkaarten in je WooCommerce winkel met geavanceerde functies als gedeeltelijke terugbetalingen, volledige/gedeeltelijke inningen en beveiliging door 3D Secure.

en: Accept credit cards and other popular payment methods with %1$sWooPayments%2$s
nl_BE: Accepteer kredietkaarten en andere populaire betaalmethoden met %1$sWooPayments%2$s

en: Accept debit and credit cards in 135+ currencies, methods such as Alipay, and one-touch checkout with Apple Pay.
nl_BE: Accepteer betaalpassen en creditcards in meer dan 135 valuta's, betaalmethoden als Alipay en afrekenen met één druk op de knop via Apple Pay.

en: Accept debit and credit cards in 135+ currencies, methods such as Alipay, and one-touch checkout with Apple Pay. <a href="%s" target="_blank">Learn more</a>.
nl_BE: Accepteer betaalpassen en creditcards in meer dan 135 valuta's, betaalmethoden als Alipay en afrekenen met één druk op de knop via Apple Pay. <a href="%s" target="_blank">Meer informatie</a>.

en: Accept for virtual orders
nl_BE: Accepteer voor virtuele bestellingen

en: Accept payments offline using multiple different methods. These can also be used to test purchases.
nl_BE: Accepteer offline betalingen met verschillende methoden. Deze kunnen ook gebruikt worden om aankopen te testen.

en: Accept payments on your WooCommerce store securely.
nl_BE: Accepteer veilig betalingen op je WooCommerce winkel.

en: Accept payments via PayPal using account balance or credit card.
nl_BE: Accepteer betalingen via PayPal via account saldo of een creditcard.

en: Accept payments with Woo
nl_BE: Accepteer betalingen met Woo

en: Access competitive shipping prices
nl_BE: Toegang tot concurrerende verzending prijzen

en: Access denied
nl_BE: Toegang geweigerd

en: Access discounted shipping rates with USPS, UPS, and DHL.
nl_BE: Profiteer van korting op verzendkosten met USPS, UPS en DHL.

en: Access expires
nl_BE: Toegang verloopt

en: Access granted
nl_BE: Toegang goedgekeurd

en: Access restriction
nl_BE: Toegangsrestricties

en: Access to Purchased Downloads
nl_BE: Toegang tot aangeschafte downloads

en: Account Type
nl_BE: Accounttype

en: Account and Privacy
nl_BE: Account en privacy

en: Account at index %d must be an object.
nl_BE: Account bij index %d moet een object zijn.

en: Account created
nl_BE: Account aangemaakt

en: Account creation
nl_BE: Account aanmaken

en: Account creation options
nl_BE: Opties voor account aanmaken

en: Account details
nl_BE: Accountgegevens

en: Account details changed successfully.
nl_BE: Accountgegevens succesvol aangepast.

en: Account details must be an array.
nl_BE: Accountgegevens moeten een array zijn.

en: Account details:
nl_BE: Accountgegevens:

en: Account erasure requests
nl_BE: Aanvragen voor het wissen van accounts

en: Account name
nl_BE: Accountnaam

en: Account number
nl_BE: Accountnummer

en: Account pages
nl_BE: Accountpagina's

en: Account password reset
nl_BE: Accountwachtwoord resetten

en: Account username
nl_BE: Account gebruikersnaam

en: Accounts & Privacy
nl_BE: Accounts en privacy

en: Accounts &amp; Privacy
nl_BE: Accounts en privacy

en: Action
nl_BE: Actie

en: Action Group
nl_BE: Actiegroep

en: Action Scheduler
nl_BE: Action scheduler

en: Action Scheduler has migrated data to custom tables; however, orphaned log entries exist in the WordPress Comments table. %1$s <a href="%2$s">Learn more &raquo;</a>
nl_BE: Action Scheduler heeft gegevens gemigreerd naar aangepaste tabellen; er zijn echter niet-gekoppelde invoeren in de tabel Reacties in WordPress. %1$s <a href="%2$s">Meer informatie »</a>

en: Action Scheduler is a scalable, traceable job queue for background processing large sets of actions. Action Scheduler works by triggering an action hook to run at some time in the future. Scheduled actions can also be scheduled to run on a recurring schedule.
nl_BE: Action Scheduler is een schaalbare, traceerbare taakwachtrij om grote hoeveelheden acties op de achtergrond te verwerken. Action Scheduler werkt door het activeren van een actie-hook die op een bepaald moment in de toekomst moet worden uitgevoerd. Geplande acties kunnen ook gepland worden om in een terugkerend schema te worden uitgevoerd.

en: Action Scheduler is currently being loaded from the following location. This can be useful when debugging, or if requested by the support team.
nl_BE: Action scheduler wordt momenteel geladen vanaf de volgende locatie. Dit kan nuttig zijn tijdens het debuggen of als het ondersteuningsteam hierom vraagt.

en: Action Scheduler migration in progress. The list of scheduled actions may be incomplete.
nl_BE: Migratie van Action Scheduler wordt uitgevoerd. De lijst met geplande acties kan onvolledig zijn.

en: Action Scheduler package
nl_BE: Action Scheduler-pakket

en: Action Scheduler package running on your site.
nl_BE: Het Action Scheduler-pakket dat op je website wordt uitgevoerd.

en: Action Scheduler was unable to delete action %1$d. Reason: %2$s
nl_BE: Action scheduler was niet in staat om de actie te verwijderen %1$d. Reden: %2$s

en: Action Status
nl_BE: Actiestatus

en: Action [%1$s] has an invalid schedule: %2$s
nl_BE: Actie [%1$s] heeft een ongeldig schema: %2$s

en: Action [%1$s] has invalid arguments. It cannot be JSON decoded to an array. $args = %2$s
nl_BE: Actie [%1$s] heeft ongeldige argumenten. Ze kan niet met JSON worden gedecodeerd naar een matrix. $args = %2$s

en: Action event
nl_BE: Actie-event

en: Action failed. Please refresh the page and retry.
nl_BE: Actie mislukt. Vernieuw de pagina en probeer het opnieuw.

en: Action needed
nl_BE: Actie noodzakelijk

en: Action statuses are Pending, Complete, Canceled, Failed
nl_BE: Statussen voor een actie zijn: in afwachting, voltooid, geannuleerd, mislukt

en: Action that should be completed to connect Jetpack.
nl_BE: Actie die uitgevoerd moet worden om verbinding te maken met Jetpack.

en: Action to authorize the WPCOM connection.
nl_BE: Actie om de WPCOM verbinding te autoriseren.

en: Action to check the step status.
nl_BE: Actie om de stapstatus te controleren.

en: Action to clean the step progress.
nl_BE: Actie om de voortgang van de stap te wissen.

en: Action to create or resume an embedded KYC session.
nl_BE: Actie om een ingesloten KYC sessie te maken of te hervatten.

en: Action to disable the test account currently in use
nl_BE: Actie om het testaccount dat nu in gebruik is uit te schakelen

en: Action to finish an embedded KYC session.
nl_BE: Actie om een ingesloten KYC sessie te beëindigen.

en: Action to initialize a test account.
nl_BE: Actie om een testaccount te initialiseren.

en: Action to reset the onboarding process, either partially, for a certain step, or fully.
nl_BE: Actie om het onboarding proces te resetten, gedeeltelijk voor een bepaalde stap of volledig.

en: Action to save step information in the database.
nl_BE: Actie om stapinformatie op te slaan in de database.

en: Action to signal the step completion.
nl_BE: Actie om de voltooiing van de stap aan te geven.

en: Action to signal the step start.
nl_BE: Actie om de start van de stap aan te geven.

en: Action to use as a fallback when dealing with errors with the embedded KYC.
nl_BE: Actie om te gebruiken als vangnet bij het omgaan met fouten met de ingesloten KYC.

en: ActionScheduler_Action::$args too long. To ensure the args column can be indexed, action args should not be more than %d characters when encoded as JSON.
nl_BE: ActionScheduler_Action::$args te lang. Om de args-kolom te kunnen indexeren, mogen actie-args niet meer dan %d tekens bevatten wanneer gecodeerd als JSON.

en: Actionable order statuses
nl_BE: Bestelstatussen waarvoor actie moet worden ondernomen

en: Actions
nl_BE: Acties

en: Activate
nl_BE: Activeren

en: Activate BNPL instantly on WooPayments
nl_BE: Activeer BNPL direct op WooPayments

en: Activate usage tracking
nl_BE: Activeer gebruikerscontrole

en: Active
nl_BE: Actief

en: Active Product Filters
nl_BE: Actieve filters op producten

en: Active filters
nl_BE: Actieve filters

en: Active plugins
nl_BE: Actieve plugins

en: Active plugins.
nl_BE: Actieve plugins.

en: Activity log for the action.
nl_BE: Activiteitenlog voor de actie.

en: Add
nl_BE: Toevoegen

en: Add "Reply-to" email
nl_BE: E-mailadres voor 'Beantwoorden' toevoegen

en: Add %s
nl_BE: Toevoegen %s

en: Add Custom Field
nl_BE: Aangepast veld toevoegen

en: Add Email
nl_BE: E-mail toevoegen

en: Add File
nl_BE: Bestand toevoegen

en: Add New
nl_BE: Nieuwe toevoegen

en: Add New Approved Directory
nl_BE: Voeg een nieuwe goedgekeurde map toe

en: Add New Brand
nl_BE: Nieuw merk toevoegen

en: Add New Custom Field:
nl_BE: Nieuw aangepast veld toevoegen:

en: Add New Scheduled Action
nl_BE: Voeg nieuwe ingeplande actie toe

en: Add Notification
nl_BE: Notificatie toevoegen

en: Add a different email address to receive replies.
nl_BE: Voeg een ander e-mailadres toe om antwoorden te ontvangen.

en: Add a link and choose a label for the button linked to a product sold elsewhere.
nl_BE: Voeg een link toe en kies een label voor de knop die verwijst naar een product dat elders wordt verkocht.

en: Add a meaningful description, including a note of the person, company or app you are sharing the key with.
nl_BE: Voeg een betekenisvolle beschrijving toe, inclusief een notitie van de persoon, het bedrijf of de app waarmee je de sleutel deelt.

en: Add a note for your reference, or add a customer note (the user will be notified).
nl_BE: Voeg een notitie toe ter referentie of voeg een klantnotitie toe (de gebruiker krijgt een melding).

en: Add a review
nl_BE: Een beoordeling toevoegen

en: Add a touch of charm and coziness this holiday season with a wide selection of hand-picked decorations — from minimalist vases to designer furniture.
nl_BE: Maak deze feestdagen nog gezelliger en knusser met een ruim aanbod aan zelfgekozen decoraties: van minimalistische vazen tot designermeubels.

en: Add additional piece of info about each category to the report.
nl_BE: Voeg extra informatie over iedere categorie toe aan het rapport.

en: Add additional piece of info about each coupon to the report.
nl_BE: Voeg extra informatie over iedere coupon toe aan het rapport.

en: Add additional piece of info about each product to the report.
nl_BE: Voeg extra informatie over iedere product toe aan het rapport.

en: Add additional piece of info about each variation to the report.
nl_BE: Voeg extra informatie over iedere variatie toe aan het rapport.

en: Add and manage attributes used for product options, such as size and color.
nl_BE: Beheer en voeg attributen toe die gebruikt worden voor productopties zoals grootte en kleur.

en: Add any files you'd like to make available for the customer to download after purchasing, such as instructions or warranty info.
nl_BE: Voeg een aantal bestanden toe die je beschikbaar wilt maken voor de klant om na het aanschaffen te downloaden, zoals instructies of garantie-informatie.

en: Add any files you'd like to make available for the customer to download after purchasing, such as instructions or warranty info. Store-wide updates can be managed in your %1$sproduct settings%2$s.
nl_BE: Voeg een aantal bestanden toe die je beschikbaar wilt maken voor de klant om na het aanschaffen te downloaden, zoals instructies of garantie-informatie. Winkelbrede updates kunnen beheerd worden in je %1$sproductinstellingen%2$s.

en: Add as many zones as you need &ndash; customers will only see the methods available for their address.
nl_BE: Voeg net zoveel zones toe als je nodig hebt &ndash; klanten zien alleen de methodes die beschikbaar zijn voor hun adres.

en: Add attribute
nl_BE: Eigenschap toevoegen

en: Add coupon
nl_BE: Coupon toevoegen

en: Add descriptive pieces of information that customers can use to search for this product on your store, such as “Material” or “Size”.
nl_BE: Voeg beschrijvende stukjes informatie toe waarmee klanten dit product in je winkel kunnen zoeken, zoals "Materiaal" Of "Grootte".

en: Add existing
nl_BE: Bestaande toevoegen

en: Add fee
nl_BE: Kosten toevoegen

en: Add file
nl_BE: Voeg bestand toe

en: Add images to product gallery
nl_BE: Afbeeldingen toevoegen aan de productgalerij

en: Add item(s)
nl_BE: Artikel(en) toevoegen

en: Add key
nl_BE: Sleutel toevoegen

en: Add manually
nl_BE: Handmatig toevoegen

en: Add new
nl_BE: Nieuw item toevoegen

en: Add new %s
nl_BE: Nieuwe %s toevoegen

en: Add new attribute
nl_BE: Nieuwe eigenschap toevoegen

en: Add new category
nl_BE: Nieuwe categorie toevoegen

en: Add new coupon
nl_BE: Nieuwe coupon toevoegen

en: Add new order
nl_BE: Nieuwe bestelling toevoegen

en: Add new product
nl_BE: Nieuw product toevoegen

en: Add new product form
nl_BE: Nieuw productformulier toevoegen

en: Add new shipping class
nl_BE: Nieuwe verzendklasse toevoegen

en: Add new tag
nl_BE: Nieuwe tag toevoegen

en: Add note
nl_BE: Notitie toevoegen

en: Add or remove tags
nl_BE: Tags toevoegen of verwijderen

en: Add order
nl_BE: Bestelling toevoegen

en: Add payment method
nl_BE: Betaalmethode toevoegen

en: Add price
nl_BE: Prijs toevoegen

en: Add price to all variations that don't have a price
nl_BE: Voeg een prijs toe aan alle variaties die geen prijs hebben

en: Add prices
nl_BE: Prijzen toevoegen

en: Add product gallery images
nl_BE: Productafbeeldingen toevoegen

en: Add product(s)
nl_BE: Product(en) toevoegen

en: Add products
nl_BE: Producten toevoegen

en: Add recommended marketing tools to reach new customers and grow your business
nl_BE: Voeg aanbevolen marketingtools toe om nieuwe klanten te bereiken en je bedrijf uit te breiden

en: Add shipping
nl_BE: Voeg verzending toe

en: Add shipping class
nl_BE: Verzendklasse toevoegen

en: Add shipping class costs
nl_BE: Verzendkosten klasse toevoegen

en: Add shipping method
nl_BE: Verzendmethode toevoegen

en: Add shipping methods &amp; zones
nl_BE: Verzendmethodes &amp; Zones toevoegen

en: Add shipping zone
nl_BE: Verzending-zone toevoegen

en: Add some attributes in the <a class="variations-add-attributes-link" href="%1$s">Attributes</a> tab to generate variations. Make sure to check the <b>Used for variations</b> box. <a class="variations-learn-more-link" href="%2$s" target="_blank" rel="noreferrer">Learn more</a>
nl_BE: Voeg enkele attributen toe in het <a class="variations-add-attributes-link" href="%1$s">Attributen</a> vak om variaties te genereren. Zorg ervoor dat je het <b>Gebruikt voor variaties</b> vak aanvinkt. <a class="variations-learn-more-link" href="%2$s" target="_blank" rel="noreferrer">Meer informatie</a>

en: Add store details
nl_BE: Winkelgegevens toevoegen

en: Add tax
nl_BE: Belastingen toevoegen

en: Add the amount it costs you to buy or make this product.
nl_BE: Voeg het bedrag toe dat het je kost om dit product te kopen of te maken.

en: Add the amount it costs you to buy or make this product. Leave blank to use the default value from "General".
nl_BE: Voeg het bedrag toe dat het je kost om dit product te kopen of te maken. Laat leeg om de standaardwaarde van 'Algemeen' te gebruiken.

en: Add the amount it costs you to buy or make this product. This will be applied as the default value for variations.
nl_BE: Voeg het bedrag toe dat het je kost om dit product te kopen of te maken. Dit wordt toegepast als de standaardwaarde voor variaties.

en: Add the shipping methods you'd like to make available to customers in this zone.
nl_BE: Voeg de verzendmethoden toe die je beschikbaar wilt maken voor klanten in deze zone.

en: Add to Cart + Options
nl_BE: Toevoegen aan winkelwagen + opties

en: Add to cart
nl_BE: Toevoegen aan winkelwagen

en: Add to cart URL.
nl_BE: URL voor Toevoegen aan winkelwagen.

en: Add to cart behaviour
nl_BE: Toevoegen aan winkelwagen functionaliteit

en: Add to cart button parameters.
nl_BE: Parameters van knop voor Toevoegen aan winkelwagen.

en: Add to cart description.
nl_BE: Toevoegen aan winkelwagen beschrijving.

en: Add to cart details.
nl_BE: Details Toevoegen aan winkelwagen.

en: Add to cart single text.
nl_BE: Toevoegen aan winkelwagen enkele tekst.

en: Add to cart text.
nl_BE: Tekst Toevoegen aan winkelwagen.

en: Add to cart: &ldquo;%s&rdquo;
nl_BE: Toevoegen aan winkelwagen: &ldquo;%s&ldquo;

en: Add to gallery
nl_BE: Aan galerij toevoegen

en: Add to menu
nl_BE: Aan menu toevoegen

en: Add webhook
nl_BE: Webhook toevoegen

en: Add your logo to each of your WooCommerce emails. If no logo is uploaded, your site title will be used instead.
nl_BE: Voeg je logo toe aan je WooCommerce e-mails. Als er geen logo wordt geüpload, wordt je websitetitel gebruikt.

en: Add your products
nl_BE: Voeg je producten toe

en: Add zone
nl_BE: Zone toevoegen

en: Add&nbsp;meta
nl_BE: Meta toevoegen

en: Added line items: %s
nl_BE: Lijn artikelen toegevoegd: %s

en: Added to cart
nl_BE: Toegevoegd aan winkelwagen

en: Adding new attribute failed.
nl_BE: Nieuwe eigenschap toevoegen mislukt.

en: Additional content
nl_BE: Aanvullende inhoud

en: Additional context
nl_BE: Aanvullende context

en: Additional data to pass to the extension
nl_BE: Aanvullende gegevens om over te dragen aan de extensie

en: Additional fields related to the order.
nl_BE: Extra velden die betrekking hebben op de bestelling.

en: Additional fields to be persisted on the order.
nl_BE: Extra velden die permanent bij de bestelling blijven.

en: Additional help text shown to the user about the setting.
nl_BE: Extra help tekst die getoond wordt aan de gebruiker over de instelling.

en: Additional information
nl_BE: Bijkomende informatie

en: Additional rates
nl_BE: Extra tarieven

en: Additional tax class "%1$s" couldn't be saved. %2$s.
nl_BE: Extra belasting klasse "%1$s" kon niet opgeslagen worden. %2$s.

en: Additional tax classes
nl_BE: Aanvullende belastingklassen

en: Address | Addresses
nl_BE[0]: Adres
nl_BE[1]: Adressen

en: Address (optional)
nl_BE: Adres (optioneel)

en: Address Line 2
nl_BE: Adresregel 2

en: Address autocomplete
nl_BE: Adres automatisch aanvullen

en: Address changed successfully.
nl_BE: Adres succesvol gewijzigd.

en: Address line 1
nl_BE: Adreslijn 1

en: Address line 1.
nl_BE: Adresregel 1.

en: Address line 2
nl_BE: Adreslijn 2

en: Address line 2.
nl_BE: Adresregel 2.

en: Address override
nl_BE: Adres overschrijven

en: Address:
nl_BE: Adres:

en: Addresses
nl_BE: Adres

en: Adds an option to the orders screen for removing personal data in bulk. Note that removing personal data cannot be undone.
nl_BE: Voegt een optie aan bestellingen toe voor het massaal verwijderen van persoonsgegevens. Onthoud dat het verwijderen van persoonsgegevens niet ongedaan kan worden gemaakt.

en: Adjusted stock: %s
nl_BE: Aangepaste voorraad: %s

en: Adjusted stock: %s.
nl_BE: Aangepaste voorraad: %s.

en: Admin
nl_BE: Beheerder

en: Admin Order Note
nl_BE: Bestelnotitie beheerder

[ctx: Admin menu name]
en: Categories
nl_BE: Categorieën

[ctx: Admin menu name]
en: Orders
nl_BE: Bestellingen

[ctx: Admin menu name]
en: Product Forms
nl_BE: Productformulieren

[ctx: Admin menu name]
en: Products
nl_BE: Producten

[ctx: Admin menu name]
en: Scheduled Actions
nl_BE: Ingeplande acties

[ctx: Admin menu name]
en: Shipping classes
nl_BE: Verzendklassen

en: Advanced
nl_BE: Geavanceerd

en: Advanced automated workflows and customs
nl_BE: Geavanceerde geautomatiseerde workflows en aanpassingen

en: Advanced options
nl_BE: Geavanceerde opties

en: Affirm's tailored Buy Now Pay Later programs remove price as a barrier, turning browsers into buyers, increasing average order value, and expanding your customer base.
nl_BE: De aangepaste 'Nu kopen, later betalen'-programma's van Affirm zorgen dat prijs geen belemmering meer is. Zo maak je klanten van bezoekers, verhoog je de gemiddelde bestellingswaarde en breid je je klantenbestand uit.

en: Affirm’s tailored Buy Now Pay Later programs remove price as a barrier, turning browsers into buyers, increasing average order value, and expanding your customer base.
nl_BE: De aangepaste 'Nu kopen, later betalen' programma's van Affirm zorgen dat prijs geen belemmering meer is. Zo maak je klanten van bezoekers, verhoog je de gemiddelde bestellingswaarde en breid je je klantenbestand uit.

en: Afghan afghani
nl_BE: Afghaanse afghani

en: Africa
nl_BE: Afrika

en: After checkout (recommended)
nl_BE: Na het afrekenen (aanbevolen)

en: After pre-tax discounts.
nl_BE: Nadat kortingen vóór belastingheffing toegepast worden.

en: After publishing your changes, new image sizes may not be shown until you <a href="%s" target="_blank">Regenerate Thumbnails</a>.
nl_BE: Nadat je de wijzigingen doorgevoerd hebt, worden de nieuwe afbeeldingsformaten mogelijk pas getoond nadat je <a href="%s" target="_blank">de thumbnails opnieuw genereert</a>.

en: After publishing your changes, new image sizes may not be shown until you regenerate thumbnails. You can do this from the <a href="%1$s" target="_blank">tools section in WooCommerce</a> or by using a plugin such as <a href="%2$s" target="_blank">Regenerate Thumbnails</a>.
nl_BE: Nadat je de wijzigingen doorgevoerd hebt, worden de nieuwe afbeeldingsformaten mogelijk pas getoond als je de thumbnails opnieuw genereert. Je kan dit doen vanuit de sectie <a href="%1$s" target="_blank">Tools in WooCommerce</a> of via een plugin, zoals <a href="%2$s" target="_blank">Regenerate Thumbnails</a>.

en: After publishing your changes, new image sizes will be generated automatically.
nl_BE: Nadat je de wijzigingen doorgevoerd hebt, worden de nieuwe afbeeldingsformaten automatisch genereert.

en: After that they can be reassigned to the logged-in user by going to the <a href="%1$s">WooCommerce webhooks settings page</a> and re-saving them.
nl_BE: Hierna kunnen ze opnieuw worden toegewezen aan de inglogde gebruiker door naar de <a href="%1$s">instellingenpagina voor WooCommerce webhooks</a> te gaan en ze opnieuw op te slaan.

en: Afterpay allows customers to receive products immediately and pay for purchases over four installments, always interest-free.
nl_BE: Met Afterpay kunnen klanten hun producten onmiddellijk ontvangen en in vier termijnen rentevrij betalen.

en: Agentic Commerce Protocol: Order created or updated
nl_BE: Agency commerce protocol: bestelling aangemaakt of bijgewerkt

en: Airwallex Payments
nl_BE: Airwallex-betalingen

en: Albania
nl_BE: Albanië

en: Albanian lek
nl_BE: Albanese lek

en: Alert
nl_BE: Alarm

en: Algeria
nl_BE: Algerije

en: Algerian dinar
nl_BE: Algerijnse dinar

en: Alias for customer_type (deprecated).
nl_BE: Alias voor customer_type (verouderd).

en: All
nl_BE: Alle

en: All %s
nl_BE: Alle %s

en: All Brands
nl_BE: Alle merken

en: All Product Form
nl_BE: Alle product formulieren

en: All Products
nl_BE: Alle producten

en: All Products ( new )
nl_BE: Alle producten (nieuw)

en: All Rights Reserved.
nl_BE: Alle rechten voorbehouden.

en: All allowed countries
nl_BE: Alle toegestane landen

en: All categories
nl_BE: Alle categorieën

en: All coupons
nl_BE: Alle coupons

en: All dates
nl_BE: Alle datums

en: All done!
nl_BE: Klaar!

en: All levels
nl_BE: Alle niveaus

en: All missing WooCommerce pages successfully installed
nl_BE: Alle ontbrekende WooCommerce pagina's zijn geïnstalleerd

en: All pending and in-progress import actions have been cancelled.
nl_BE: Alle importacties in de wachtrij en die worden uitgevoerd, zijn geannuleerd.

en: All products
nl_BE: Alle producten

en: All ratings
nl_BE: Alle beoordelingen

en: All sales channels
nl_BE: Alle verkoopkanalen

en: All shipping classes
nl_BE: Alle verzendklassen

en: All sources
nl_BE: Alle bronnen

en: All tags
nl_BE: Alle tags

en: All types
nl_BE: Alle types

en: Allow
nl_BE: Toestaan

en: Allow WooCommerce to send error logs and non-sensitive diagnostic data to help improve WooCommerce. This feature requires %1$susage tracking%2$s to be enabled.
nl_BE: Sta WooCommerce toe om foutlogboeken en niet-gevoelige diagnostische gegevens te verzenden om WooCommerce te helpen verbeteren. Voor deze functie moet %1$sgebruiksgegevens bijhouden%2$s ingeschakeld zijn.

en: Allow backorders?
nl_BE: Nabestellingen toestaan?

en: Allow customer reviews?
nl_BE: Klantbeoordelingen toestaan?

en: Allow customers to choose a local pickup location during checkout.
nl_BE: Laat klanten tijdens het afrekenen een afhaallocatie kiezen.

en: Allow customers to create an account
nl_BE: Klanten toestaan een account aan te maken

en: Allow customers to pick up orders themselves. By default, when using local pickup store base taxes will apply regardless of customer address.
nl_BE: Sta klanten toe bestellingen zelf op te halen. Standaard worden winkelgebaseerde belastingen toegepast wanneer gekozen is voor lokaal ophalen, onafhankelijk van het adres van de klant.

en: Allow free shipping
nl_BE: Gratis verzending toestaan

en: Allow one item to be bought in a single order.
nl_BE: Sta toe een stuk aan te kopen in een enkele bestelling.

en: Allow personal data to be removed in bulk from orders
nl_BE: Het massaal verwijderen van persoonsgegevens uit bestellingen toestaan

en: Allow purchases
nl_BE: Aankopen toestaan

en: Allow purchases, but notify customers
nl_BE: Aankopen toestaan, maar melden bij klanten

en: Allow reviews.
nl_BE: Sta beoordelingen toe.

en: Allow shoppers to fast-track the checkout process with express options like Apple Pay and Google Pay.
nl_BE: Laat je klanten het afrekenproces versnellen met opties als Apple Pay en Google Pay.

en: Allow sign-ups
nl_BE: Sta registraties toe

en: Allow usage of WooCommerce to be tracked
nl_BE: Het bijhouden van het WooCommerce-gebruik toestaan

en: Allow using redirect mode (insecure) as a last resort
nl_BE: Toestaan dat de redirect modus (onveilig) als laatste redmiddel wordt gebruikt

en: Allow, but notify customer
nl_BE: Toestaan, maar klant informeren

en: Allowed ZIP/post codes
nl_BE: Toegestane postcodes

en: Allowed emails
nl_BE: Toegestane e-mails

en: Allows customers to checkout without an account.
nl_BE: Staat klanten toe af te rekenen zonder een account.

en: Allows entering cost of goods sold information for products.
nl_BE: Staat toe om informatie over kosten van verkochte goederen voor producten in te voeren.

en: Alternatively, confirm the email address linked to the order below.
nl_BE: Je kan ook het e-mailadres bevestigen dat aan de bestelling hieronder gekoppeld is.

en: Alternatively, enter the path to a CSV file on your server:
nl_BE: Of geef het pad naar een CSV-bestand op je server op:

en: Always show quantity remaining in stock e.g. "12 in stock"
nl_BE: Toon altijd de hoeveelheid op voorraad vb. "12 op voorraad"

en: Ambiguous shipping providers list.
nl_BE: Onduidelijke lijst met bezorgservices.

en: American Samoa
nl_BE: Amerikaans-Samoa

en: Amount
nl_BE: Aantal

en: Amount Paid
nl_BE: Betaald bedrag

en: Amount already refunded
nl_BE: Bedrag al terugbetaald

en: Amount discounted
nl_BE: Kortingsbedrag

en: Amount discounted by coupons.
nl_BE: Kortingsbedrag door coupons.

en: Amount in cents.
nl_BE: Bedrag in centen.

en: Amount of coupons.
nl_BE: Aantal coupons.

en: Amount of customers.
nl_BE: Aantal klanten.

en: Amount of items sold.
nl_BE: Aantal verkochte artikelen.

en: Amount of orders.
nl_BE: Aantal bestellingen.

en: Amount of products.
nl_BE: Aantal producten.

en: Amount of reviews that the product has.
nl_BE: Aantal beoordelingen voor het product.

en: Amount of reviews that the product have.
nl_BE: Aantal beoordelingen dat een product heeft.

en: Amount of reviews.
nl_BE: Aantal beoordelingen.

en: Amount of sales.
nl_BE: Verkoopaantal.

en: Amount of tax codes.
nl_BE: Aantal belastingcodes.

en: Amount refunded for this tax.
nl_BE: Terugbetaald bedrag voor deze belasting.

en: Amount that was refunded. This is calculated from the line items if not provided.
nl_BE: Het bedrag dat werd terugbetaald. Dit wordt berekend op basis van de lijn artikels indien niet opgegeven.

en: Amount that will be refunded for this line item (excluding taxes).
nl_BE: Bedrag dat zal worden terugbetaald voor deze artikel regel (exclusief belastingen).

en: Amount that will be refunded for this tax.
nl_BE: Bedrag dat zal worden terugbetaald voor deze belasting.

en: An account is already registered with %s. Please log in or use a different email address.
nl_BE: Er is al een account geregistreerd met %s. Log in of gebruik een ander e-mailadres.

en: An account is already registered with that username. Please choose another.
nl_BE: Er is al een account geregistreerd met deze gebruikersnaam. Kies een andere.

en: An account is already registered with your email address. <a href="#" class="showlogin">Please log in.</a>
nl_BE: Er is al een account geregistreerd met je e-mailadres. <a href="#" class="showlogin">Log in.</a>

en: An account is already set up. Reset the onboarding first.
nl_BE: Er is al een account ingesteld. Reset eerst de onboarding.

en: An additional, optional address line for your business location.
nl_BE: Een extra, optionele adresregel voor de locatie van je bedrijf.

en: An alphanumeric identifier for the resource unique to its type.
nl_BE: Een alfanumerieke identificatie voor de hulpbron, uniek voor zijn type.

en: An alphanumeric identifier for the resource.
nl_BE: Een alfanumeriek ID voor de gegevensbron.

en: An array of actions, if any, for the note.
nl_BE: Een aantal acties, indien van toepassing, voor de notitie.

en: An array of data being returned from the payment gateway.
nl_BE: Een reeks data die worden teruggezonden door de betalingsgateway.

en: An ecommerce toolkit that helps you sell anything. Beautifully.
nl_BE: Een e-commerce toolkit waarmee je alles kan verkopen. Prachtig.

en: An endpoint used for searching download logs for a specific IP address.
nl_BE: Een endpoint dat wordt gebruikt voor het zoeken naar downloadlogs voor een specifiek IP-adres.

en: An error has occurred when activating %s. Please try again later.
nl_BE: Fout opgetreden bij activering van %s. Probeer later opnieuw.

en: An error has occurred when deactivating the extension %1$s. Please proceed to the <a href="%2$s">Plugins screen</a> to deactivate it manually.
nl_BE: Fout opgetreden bij het deactiveren van de extensie %1$s. Ga naar het <a href="%2$s">pluginsvenster</a> om handmatig te deactiveren.

en: An error has occurred when deactivating the subscription for %s. Please try again later.
nl_BE: Fout opgetreden bij deactiveren abonnement voor %s. Probeer later opnieuw.

en: An error occurred in the request and at the time were unable to send the consumer data
nl_BE: Een fout heeft zich voorgedaan bij de aanvraag en het was onmogelijk om de consumentengegevens te versturen

en: An error occurred while attempting to create the refund using the payment gateway API.
nl_BE: Er is een fout opgetreden tijdens de poging tot het maken van de terugbetaling binnen de betalingsgateway-API.

en: An error occurred while backfilling order %1$d from %2$s to %3$s: %4$s
nl_BE: Er is een fout opgetreden bij het opvullen van bestelling %1$d van %2$s naar %3$s: %4$s

en: An error occurred while cleaning up order %1$d: %2$s
nl_BE: Er is een fout opgetreden bij het opschonen van de bestelling %1$d: %2$s

en: An error occurred while computing a diff for order %1$d: %2$s
nl_BE: Er is een fout opgetreden bij de berekening van een verschil voor bestelling %1$d: %2$s

en: An error occurred while generating the feed.
nl_BE: Er is een fout opgetreden tijdens het genereren van de feed.

en: An error occurred while processing your request.
nl_BE: Er is een fout opgetreden tijdens het verwerken van je aanvraag.

en: An error occurred while saving account details: %s
nl_BE: Er is een fout opgetreden tijdens het opslaan van add-ons: %s

en: An error occurred while saving address details: %s
nl_BE: Er is een fout opgetreden tijdens het opslaan van adresgegevens: %s

en: An identifier for the group this setting belongs to.
nl_BE: Een identifier voor de groep waartoe deze instelling behoort.

en: An import is already in progress. Please allow the previous import to complete before beginning a new one.
nl_BE: Er wordt al geïmporteerd. Wacht tot de vorige import is voltooid, voordat je aan een nieuwe begint.

en: An integer was expected but "%1$s" (%2$s) was received.
nl_BE: Er werd een geheel getal verwacht, maar "%1$s" (%2$s) werd ontvangen.

en: An integration for utilizing MaxMind to do Geolocation lookups. Please note that this integration will only do country lookups.
nl_BE: Een integratie bij het gebruik van MaxMind om geolocatiezoekopdrachten uit te voeren. Houd er rekening mee dat deze integratie alleen landzoekopdrachten uitvoert.

en: An invalid order status slug was supplied.
nl_BE: Er is een ongeldige slug voor de orderstatus opgegeven.

en: An invalid setting value was passed.
nl_BE: Er is een ongeldige instellingswaarde doorgevoerd.

en: An item from {site_title} order {order_number} has been fulfilled!
nl_BE: Een artikel van {site_title} bestelling {order_number} is afgehandeld!

en: An item which is no longer available was removed from your cart.
nl_BE: Een artikel dat niet langer beschikbaar is, is verwijderd uit je winkelwagen.

en: An optional zone you can use to set the shipping method(s) available to any regions that have not been listed above.
nl_BE: Een optionele zone die je kan gebruiken om de beschikbare verzendmethode(s) in te stellen voor regio's die hierboven nog niet zijn vermeld.

en: An order has been created for you on %1$s. Your order details are below, with a link to make payment when you’re ready: %2$s
nl_BE: Er is een bestelling voor je aangemaakt op %1$s. Je bestelgegevens staan hieronder, met een link om te betalen wanneer je klaar bent: %2$s

en: An unexpected error happened while applying the Coupon %s.
nl_BE: Er is een onverwachte fout opgetreden bij het gebruiken van de coupon %s.

en: An unexpected error happened while creating the KYC session.
nl_BE: Er is een onverwachte fout opgetreden tijdens het aanmaken van de KYC sessie.

en: An unexpected error happened while disabling the test account.
nl_BE: Er is een onverwachte fout opgetreden bij het uitschakelen van het testaccount.

en: An unexpected error happened while finalizing the KYC session.
nl_BE: Er is een onverwachte fout opgetreden bij het afronden van de KYC sessie.

en: An unexpected error happened while initializing the test account.
nl_BE: Er is een onverwachte fout opgetreden bij het initialiseren van het testaccount.

en: An unexpected error happened while resetting onboarding.
nl_BE: Er is een onverwachte fout opgetreden bij het resetten van de onboarding.

en: An unexpected error occurred while generating the refund.
nl_BE: Er is een onverwachte fout opgetreden tijdens het genereren van de restitutie.

en: An unknown error occurred
nl_BE: Er is een onbekende fout opgetreden

en: Analytics cache cleared.
nl_BE: Analysecache gewist.

en: Analytics now supports scheduled updates
nl_BE: Analytics ondersteunt nu geplande updates

en: And
nl_BE: En

en: Andaman and Nicobar Islands
nl_BE: Andamanen en Nicobaren

en: Angolan kwanza
nl_BE: Angolese kwanza

en: Another onboarding action is already in progress. Please wait for it to finish.
nl_BE: Er wordt al een andere onboardingsactie uitgevoerd. Wacht tot deze voltooid is.

en: Another order milestone! Take a look at your Orders Report to review your orders to date.
nl_BE: Wederom een mijlpaal wat betreft bestellingen! Bekijk het rapport van je bestelling.

en: Antigua and Barbuda
nl_BE: Antigua en Barbuda

en: Any %s
nl_BE: Kies een %s

en: Any %s&hellip;
nl_BE: Iedere %s&hellip;

en: Any &quot;%1$s&quot; method
nl_BE: Elke '%1$s' methode

en: Any Brand
nl_BE: Alle merken

en: Any brand
nl_BE: Alle merken

en: Any category
nl_BE: Elke categorie

en: Apartment, suite, etc.
nl_BE: Appartement, suite enz.

en: Apartment, suite, etc. (optional)
nl_BE: Appartement, suite enz. (optioneel)

en: Apartment, suite, unit, etc.
nl_BE: Appartement, suite, unit enz.

en: Apartment, suite, unit, etc. (optional)
nl_BE: Appartement, suite, unit enz. (optioneel)

en: Append a unique string to filename for security
nl_BE: Voeg een unieke string toe aan het bestand voor de veiligheid

en: Application Name
nl_BE: Applicatienaam

en: Application authentication request
nl_BE: Applicatie authenticatie-aanvraag

en: Applies to variations only. If true, the effective value is the base value from the parent product plus the defined value; if false, the defined value is the final effective value.
nl_BE: Alleen van toepassing op variaties. Indien waar, is de effectieve waarde de basiswaarde van het hoofd product plus de gedefinieerde waarde; indien onwaar, is de gedefinieerde waarde de uiteindelijke effectieve waarde.

en: Apply
nl_BE: Toepassen

en: Apply a tax rate if this product qualifies for tax reduction or exemption. %1$sLearn more%2$s
nl_BE: Breng een belastingtarief in rekening als dit product in aanmerking komt voor belastingvermindering of vrijstelling. %1$sMeer informatie%2$s

en: Apply coupon
nl_BE: Coupon toepassen

en: Apply minimum order rule before coupon discount
nl_BE: Pas de minimum bestellingsregel toe vóór coupon korting

en: Apply to all qualifying items in cart
nl_BE: Pas toe op alle in aanmerking komende artikels in de winkelwagen

en: Approve
nl_BE: Toestaan

en: Approve this review
nl_BE: Deze beoordeling goedkeuren

[ctx: Approved Directory URLs]
en: Search
nl_BE: Zoeken

en: Approved Download Directories
nl_BE: Goedgekeurde downloadmappen

en: Approved Download Directories sync: completed batch %1$d (%2$d%% complete).
nl_BE: Synchronisatie goedgekeurde downloadmappen: batch voltooid %1$d (%2$d%% voltooid).

en: Approved Download Directories sync: new scan scheduled.
nl_BE: Synchronisatie goedgekeurde downloadmappen: nieuwe scan ingepland.

en: Approved Download Directories sync: scan has been cancelled.
nl_BE: Synchronisatie goedgekeurde downloadmappen: scan is geannuleerd.

en: Approved Download Directories sync: scan is complete!
nl_BE: Synchronisatie goedgekeurde downloadmappen: scan is afgerond!

en: Approved directory URLs cannot be longer than 256 characters.
nl_BE: Goedgekeurde map-URL's mogen niet langer dan 256 tekens zijn.

en: Approved download directories
nl_BE: Goedgekeurde downloadmappen

[ctx: Approved product download URLs migration]
en: invalid URL
nl_BE: ongeldige URL

[ctx: Approved product download directories]
en: Directory URL
nl_BE: Map URL

[ctx: Approved product download directories]
en: Disable All
nl_BE: Alle uitschakelen

[ctx: Approved product download directories]
en: Enable All
nl_BE: Alle inschakelen

[ctx: Approved product download directories]
en: Enabled
nl_BE: Ingeschakeld

[ctx: Approved product download directories]
en: Start Enforcing Rules
nl_BE: Begin met het handhaven van regels

[ctx: Approved product download directories]
en: Stop Enforcing Rules
nl_BE: Stop met het handhaven van regels

[ctx: Approved product download directories]
en: The provided ID was invalid.
nl_BE: De opgegeven ID is ongeldig.

[ctx: Approved product download directory views]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
nl_BE[0]: Alle <span class="count">(%s)</span>
nl_BE[1]: Alle <span class="count">(%s)</span>

[ctx: Approved product download directory views]
en: Disabled <span class="count">(%s)</span> | Disabled <span class="count">(%s)</span>
nl_BE[0]: Uitgeschakeld <span class="count">(%s)</span>
nl_BE[1]: Uitgeschakeld <span class="count">(%s)</span>

[ctx: Approved product download directory views]
en: Enabled <span class="count">(%s)</span> | Enabled <span class="count">(%s)</span>
nl_BE[0]: Ingeschakeld <span class="count">(%s)</span>
nl_BE[1]: Ingeschakeld <span class="count">(%s)</span>

en: Approving will share credentials with %s. Do not proceed if this looks suspicious in any way.
nl_BE: Als je dit goedkeurt, worden je gegevens gedeeld met %s. Ga niet verder als dit er verdacht uitziet.

en: Archive template
nl_BE: Archieftemplate

en: Ardabil (اردبیل)
nl_BE: Ardebil (اردبیل)

en: Are WordPress cron jobs enabled?
nl_BE: Zijn WordPress cron jobs ingeschakeld?

en: Are you sure want to revert to legacy? Doing so will erase any changes you’ve made to your new email templates, and will restore your previous email designs.
nl_BE: Weet je het zeker dat je wil terugkeren naar legacy? Dit zal alle wijzigingen die je aan je nieuwe e-mail templates hebt gemaakt wissen, en zal je vorige e-mail ontwerpen terugzetten.

en: Are you sure you want to clear all logs from the database?
nl_BE: Weet je zeker dat je alle logs uit de database wilt wissen?

en: Are you sure you want to delete all variations? This cannot be undone.
nl_BE: Weet je zeker dat je alle variaties wilt verwijderen? Dit kan niet ongedaan gemaakt worden.

en: Are you sure you want to delete this attribute?
nl_BE: Weet je zeker dat je deze eigenschap wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to delete this log?
nl_BE: Weet je zeker dat je dit log wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to delete this shipping method?
nl_BE: Ben je zeker dat je deze verzendmethode wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to delete this template file?
nl_BE: Weet je zeker dat je dit templatebestand wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to delete this zone? This action cannot be undone.
nl_BE: Ben je zeker dat je deze zone wil verwijderen? Deze actie kan niet ongedaan gemaakt worden.

en: Are you sure you want to disconnect your store from WooCommerce.com?
nl_BE: Weet je zeker dat je je winkel wilt loskoppelen van WooCommerce.com?

en: Are you sure you want to log out? <a href="%s">Confirm and log out</a>
nl_BE: Weet je zeker dat je wilt uitloggen? <a href="%s">Bevestigen en uitloggen</a>

en: Are you sure you want to remove the selected fees?
nl_BE: Weet je zeker dat je de geselecteerde toeslagen wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to remove the selected items?
nl_BE: Weet je zeker dat je de geselecteerde artikelen wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to remove the selected shipping?
nl_BE: Weet je zeker dat je de geselecteerde verzending wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to remove this variation?
nl_BE: Weet je zeker dat je deze variatie wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to revoke access to this download?
nl_BE: Weet je zeker dat je de toegang tot deze download wilt intrekken?

en: Are you sure you want to run this tool?
nl_BE: Weet je zeker dat je deze tool wil uitvoeren?

en: Are you sure you wish to delete this item?
nl_BE: Weet je zeker dat je dit artikel wilt verwijderen?

en: Are you sure you wish to delete this note? This action cannot be undone.
nl_BE: Weet je zeker dat je deze notitie wil verwijderen? Dit kan niet ongedaan gemaakt worden.

en: Are you sure you wish to delete this refund? This action cannot be undone.
nl_BE: Weet je zeker dat je deze terugbetaling wilt verwijderen? Deze actie kan niet ongedaan gemaakt worden.

en: Are you sure you wish to delete this tax column? This action cannot be undone.
nl_BE: Weet je zeker dat je deze belastingkolom wilt verwijderen? Deze actie kan niet ongedaan gemaakt worden.

en: Are you sure you wish to process this refund? This action cannot be undone.
nl_BE: Weet je zeker dat je deze terugbetaling wilt verwerken? Deze actie kan niet ongedaan gemaakt worden.

en: Are you sure you're ready?
nl_BE: Weet je zeker dat je klaar bent?

en: Area to get templates for.
nl_BE: Gebied om templates voor te krijgen.

en: Argentina
nl_BE: Argentinië

en: Argentine peso
nl_BE: Argentijnse peso

en: Arguments
nl_BE: Argumenten

en: Armenia
nl_BE: Armenië

en: Armenian dram
nl_BE: Armeense dram

en: Array of options (key value pairs) for inputs such as select, multiselect, and radio buttons.
nl_BE: Reeks van opties (sleutelwaardeparen) voor invoersoorten als selecteren, meerdere selecteren en keuzerondjes.

en: Array of options with associated values.
nl_BE: Aantal opties met bijbehorende waardes.

en: Array of plugin slugs.
nl_BE: Reeks van plugin slugs.

en: Array of the response headers from the receiving server.
nl_BE: Array van de antwoord headers van de ontvangende server.

en: Array of transaction processors and their images.
nl_BE: Aanbod aan transactieverwerkers en hun afbeeldingen.

en: Arts and crafts
nl_BE: Hobby en knutselen

en: Aruban florin
nl_BE: Arubaanse florijn

en: As a reminder, here are your order details:
nl_BE: Dit zijn je bestelgegevens, ter herinnering:

en: As a single total
nl_BE: Als één totaal

en: Asia
nl_BE: Azië

en: Attempted to determine the edit URL for order %d, however the order does not exist.
nl_BE: Er is geprobeerd om de bewerking URL voor bestelling %d vast te stellen, maar de bestelling bestaat niet.

en: Attempting to reduce used memory...
nl_BE: Poging tot verminderen van gebruikt geheugen ...

en: Attempting to remigrate...
nl_BE: Poging tot remigratie...

en: Attica
nl_BE: Attika

en: Attribute
nl_BE: Eigenschap

en: Attribute %d default
nl_BE: Standaardeigenschap %d

en: Attribute %d global
nl_BE: Globale eigenschap %d

en: Attribute %d name
nl_BE: Naam eigenschap %d

en: Attribute %d value(s)
nl_BE: Waarde eigenschap %d

en: Attribute %d visible
nl_BE: Zichtbare eigenschap %d

en: Attribute ID.
nl_BE: Eigenschap ID.

en: Attribute does not exist.
nl_BE: Eigenschap bestaat niet.

en: Attribute name
nl_BE: Naam eigenschap

en: Attribute name.
nl_BE: Attribuutnaam.

en: Attribute position.
nl_BE: Attribuutpositie.

en: Attribute slug.
nl_BE: Attribuut slug.

en: Attribute taxonomy name.
nl_BE: Taxonomienaam eigenschap.

en: Attribute term.
nl_BE: Attribuut term.

en: Attribute terms can be assigned to products and variations.<br/><br/><b>Note</b>: Deleting a term will remove it from all products and variations to which it has been assigned. Recreating a term will not automatically assign it back to products.
nl_BE: Eigenschap-termen kunnen toegewezen worden aan producten en variaties.<br/><br/><b>Let op</b>: Als je een term verwijdert, wordt deze verwijderd van alle producten en variaties waaraan deze toegewezen was. Opnieuw aanmaken van de term herstelt niet automatisch de relatie met alle producten.

en: Attribute terms.
nl_BE: Attribuut termen.

en: Attribute type.
nl_BE: Type eigenschap.

en: Attribute updated successfully
nl_BE: Eigenschap succesvol bijgewerkt

en: Attribute value(s)
nl_BE: Waarde eigenschap

en: Attribute visibility
nl_BE: Zichtbaarheid eigenschap

en: Attributes
nl_BE: Attributen

en: Attributes let you define extra product data, such as size or color. You can use these attributes in the shop sidebar using the "layered nav" widgets.
nl_BE: Je kan ook aanvullende productgegevens opgeven, zoals grootte of kleuren. Je kan deze eigenschappen gebruiken in de zijbalk van de winkel met de widgets 'layered nav'.

en: Attributes totals.
nl_BE: Totaalaantal eigenschappen.

en: Attribution
nl_BE: Toewijzing

en: Australia
nl_BE: Australië

en: Australian dollar
nl_BE: Australische dollar

en: Austria
nl_BE: Oostenrijk

en: Auth code:
nl_BE: Auth-code:

en: Authentication and subscription caches refreshed successfully.
nl_BE: Authenticatie en abonnement-caches hernieuwen gelukt.

en: Authentication failed.
nl_BE: Authenticatie mislukt.

en: Authentication failed. Please try again after a few minutes. If the issue persists, disconnect your store from WooCommerce.com and reconnect.
nl_BE: Authenticatie mislukt Probeer het over een paar minuten opnieuw. Als het probleem zich blijft voordoen, koppel je winkel dan los van WooCommerce.com en maak opnieuw verbinding.

en: Author
nl_BE: Auteur

en: Author URL
nl_BE: Auteur URL

en: Author: %s
nl_BE: Auteur: %s

en: Authorize
nl_BE: Autoriseren

en: Auto renews on:
nl_BE: Hernieuwd automatisch op:

en: Auto-sync with theme
nl_BE: Automatisch synchroniseren met thema

en: Automated Taxes
nl_BE: Automatische belastingen

en: Automated, real-time order import
nl_BE: Geautomatiseerde invoer van bestellingen in realtime

en: Automatically calculate how much sales tax should be collected – by city, country, or state.
nl_BE: Bereken automatisch hoeveel omzetbelasting er moet worden betaald, per plaats, land of provincie/staat.

en: Automatically import order information to quickly print your labels.
nl_BE: Importeer automatisch bestelling informatie om snel je etiketten af te drukken.

en: Automatically update email styles when theme styles change
nl_BE: E-mailstijlen automatisch bijwerken wanneer themastijlen veranderen

en: Automations
nl_BE: Automatiseringen

en: Availability
nl_BE: Beschikbaarheid

en: Available downloads
nl_BE: Beschikbare downloads

en: Available for POS
nl_BE: Beschikbaar voor POS

en: Available fulfillment options.
nl_BE: Beschikbare afhandelingsopties.

en: Available layouts -- single, dual, or both
nl_BE: Beschikbare lay-outs -- enkel, dubbel of beide

en: Available offline payment methods.
nl_BE: Beschikbare offline betaalmethoden.

en: Available on backorder
nl_BE: Beschikbaar via nabestelling

en: Available options for select/multiselect fields.
nl_BE: Beschikbare opties voor velden selecteren/meerdere velden selecteren.

en: Available options for select/radio fields.
nl_BE: Beschikbare opties voor selectie-/radiovelden.

en: Available options for selectable fields.
nl_BE: Beschikbare opties voor selecteerbare velden.

en: Available placeholders: %s
nl_BE: Beschikbare plaatshouders: %s

en: Avatar URL of the user who created the refund.
nl_BE: Avatar URL van de gebruiker die de terugbetaling heeft aangemaakt.

en: Avatar URL with image size of %d pixels.
nl_BE: Avatar-URL met afbeeldingsformaat van %d pixels.

en: Avatar URLs for the object reviewer.
nl_BE: Avatar-URL's voor de objectbeoordelaar.

en: Average
nl_BE: Gemiddeld

en: Average AOV per customer.
nl_BE: Gemiddelde AOV per klant.

en: Average gross sales amount
nl_BE: Gemiddeld bruto verkoopbedrag

en: Average items per order
nl_BE: Gemiddeld aantal artikelen per bestelling

en: Average net daily sales.
nl_BE: Gemiddelde nettodagverkopen.

en: Average net sales amount
nl_BE: Gemiddelde netto omzet

en: Average number of orders.
nl_BE: Gemiddelde aantal bestellingen.

en: Average order value
nl_BE: Gemiddelde bestellingswaarde

en: Average order value.
nl_BE: Gemiddelde waarde bestelling.

en: Average rating
nl_BE: Gemiddelde beoordeling

en: Average total spend per customer.
nl_BE: Gemiddelde totale uitgaven per klant.

en: Avg order value.
nl_BE: Gemiddelde bestelwaarde.

en: Awaiting BACS payment.
nl_BE: Afwachten op BACS betaling.

en: Awaiting product image
nl_BE: Nog geen productfoto beschikbaar

en: Azad Kashmir
nl_BE: Azad Kasjmir

en: Azerbaijan
nl_BE: Azerbeidzjan

en: Azerbaijani manat
nl_BE: Azerbeidzjaanse manat

en: Back
nl_BE: Terug

en: Back in stock notification
nl_BE: Terug op voorraad notificatie

en: Back in stock sign-up confirmation
nl_BE: Op voorraad aanmeldingsbevestiging

en: Back in stock sign-up verification
nl_BE: Terug op voorraad aanmelding verificatie

en: Back to Attributes
nl_BE: Terug naar eigenschappen

en: Back-in-stock notifications for this product are now being processed. Subscribed customers will receive these emails over the next few minutes. You can monitor or manage individual subscriptions on the <a href="%s">Stock Notifications page</a>.
nl_BE: Notificaties dat dit product weer op voorraad is, worden nu verwerkt. Geabonneerde klanten ontvangen deze e-mails binnen enkele minuten. Je kan individuele abonnementen volgen en beheren op de pagina <a href="%s">voorraad notificaties</a>.

en: Backend caching requires a WordPress object cache plugin (Redis, Memcached, etc.) to be installed and active. %1$sLearn more about object caching%2$s.
nl_BE: Backend caching vereist dat er een object cache plugin voor WordPress (Redis, Memcached, enz.) is geïnstalleerd en actief is. %1$sLees verder over object caching%2$s.

en: Background process for coupon meta conversion already started, nothing done.
nl_BE: Achtergrondproces voor coupon meta conversie is al gestart, niets gedaan.

en: Background process for coupon meta conversion not started, nothing done.
nl_BE: Achtergrondproces voor coupon meta conversie niet gestart, niets gedaan.

en: Background process for coupon meta conversion started
nl_BE: Achtergrondproces voor coupon meta conversie gestart

en: Background process for coupon meta conversion stopped
nl_BE: Achtergrondproces voor coupon meta conversie gestopt

en: Background sync is enabled.
nl_BE: Synchroniseren op de achtergrond is ingeschakeld.

en: Backordered
nl_BE: Nabesteld

en: Backorders allowed?
nl_BE: Nabestellingen toestaan?

en: Backorders?
nl_BE: Nabestellingen?

en: Bahamian dollar
nl_BE: Bahamaanse dollar

en: Bahrain
nl_BE: Bahrein

en: Bahraini dinar
nl_BE: Bahreinse dinar

en: Baker Island
nl_BE: Baker eiland

en: Balochistan
nl_BE: Beloetsjistan

en: Bangladeshi taka
nl_BE: Bengalese taka

en: Bank account details for direct bank transfer.
nl_BE: Bankrekeninggegevens voor directe bankoverschrijving.

en: Bank code
nl_BE: Bankcode

en: Bank name
nl_BE: Banknaam

en: Bank transfer (BACS) payments
nl_BE: Directe bankoverschrijvingen

en: Bank transit number
nl_BE: Bankoverschrijfnummer

en: Banten
nl_BE: Bantam

en: Barbadian dollar
nl_BE: Barbados dollar

en: Barishal
nl_BE: Barisal

en: Base amount in cents.
nl_BE: Basisbedrag in centen.

en: Basic details
nl_BE: Basis details

en: Basic template for WooCommerce transactional emails used in the email editor
nl_BE: Basistemplate voor transactionele WooCommerce-e-mails die in de e-maileditor worden gebruikt

en: Batch %1$d (%2$d orders) completed in %3$d seconds
nl_BE: Batch %1$d (%2$d bestellingen) voltooid in %3$d seconden

en: Batch %1$d (%2$d orders) completed in %3$d seconds.
nl_BE: Batch %1$d (%2$d bestellingen) voltooid in %3$d seconden.

en: Batch endpoint for getting specific performance indicators from `stats` endpoints.
nl_BE: Batch endpoint voor het verkrijgen van specifieke prestatie-indicatoren van endpoints van `stats`.

en: Batch import triggered successfully.
nl_BE: Batch importeren is geactiveerd.

en: Bavaria
nl_BE: Beieren

en: Be the first to review &ldquo;%s&rdquo;
nl_BE: Wees de eerste om &ldquo;%s&rdquo; te beoordelen

en: Before asking for help, we recommend checking the system status page to identify any problems with your configuration.
nl_BE: Voordat je om hulp vraagt, raden we je aan om de pagina met de systeemstatus te controleren om problemen met je configuratie op te sporen.

en: Before discount
nl_BE: Vóór korting

en: Before you can upload your import file, you will need to fix the following error:
nl_BE: Voordat je een importbestand kan uploaden, moet je de volgende fouten corrigeren:

en: Beginning batch #%1$d (%2$d orders/batch).
nl_BE: Batch %1$d wordt gestart (%2$d bestellingen/batch).

en: Beginning verification for batch #%1$d (%2$d orders/batch).
nl_BE: Verificatie wordt gestart voor batch %1$d (%2$d bestellingen/batch).

en: Belarus
nl_BE: Wit-Rusland

en: Belarusian ruble
nl_BE: Wit-Russische roebel

en: Belarusian ruble (old)
nl_BE: Wit-Russische roebel (verouderd)

en: Belgium
nl_BE: België

en: Below is a list of extensions available on your WooCommerce.com account. To receive extension updates please make sure the extension is installed, and its subscription activated and connected to your WooCommerce.com account. Extensions can be activated from the <a href="%s">Plugins</a> screen.
nl_BE: Hieronder is een lijst van beschikbare extensies in je WooCommerce.com account. Zorg ervoor dat 1) de extensie geïnstalleerd is en 2) je abonnement geactiveerd en 3) gekoppeld is aan je WooCommerce.com account, om extensie updates te ontvangen. Extensies kunnen via de <a href="%s">Plugins</a> pagina geactiveerd worden.

en: Berlin
nl_BE: Berlijn

en: Bermudian dollar
nl_BE: Bermudaanse dollar

en: Best Sellers
nl_BE: Bestsellers

en: Better security
nl_BE: Betere beveiliging

en: Bhutanese ngultrum
nl_BE: Bhutaanse ngultrum

en: Billie is the leading provider of Buy Now, Pay Later payment methods for B2B stores.
nl_BE: Billie is de toonaangevende aanbieder van betaalmethoden voor 'Nu kopen, later betalen' voor B2B-winkels.

en: Billing
nl_BE: Facturering

en: Billing &amp; Shipping
nl_BE: Facturering en verzending

en: Billing Address
nl_BE: Factuuradres

en: Billing Address 1
nl_BE: Facturatie adres 1

en: Billing Address 2
nl_BE: Factuuradres 2

en: Billing City
nl_BE: Facturering – Plaats

en: Billing Company
nl_BE: Facturering – Bedrijf

en: Billing Country / Region
nl_BE: Land/regio om te factureren

en: Billing First Name
nl_BE: Facturering – Voornaam

en: Billing Last Name
nl_BE: Facturering – Achternaam

en: Billing Phone Number
nl_BE: Telefoonnummer voor facturering

en: Billing Postal/Zip Code
nl_BE: Facturering – Postcode

en: Billing State
nl_BE: Facturering – Staat

en: Billing address
nl_BE: Factuuradres

en: Billing address.
nl_BE: Factuuradres.

en: Billing details
nl_BE: Factuurgegevens

en: Billing email
nl_BE: Factuur e-mailadres

en: Billing email updated to %s.
nl_BE: Factuur-e-mail bijgewerkt naar %s.

en: Bjelovar-Bilogora County
nl_BE: Bjelovar-Bilogora (provincie)

en: Block Email Editor (alpha)
nl_BE: Blok e-mail editor (alpha)

en: Block name is required.
nl_BE: Bloknaam is vereist.

[ctx: Block pattern category]
en: Email Contents
nl_BE: Inhoud e-mail

en: Block theme
nl_BE: Blokthema

en: Blog id of the record on the multisite.
nl_BE: Blog ID van de record op de multisite.

en: Blueprint (beta)
nl_BE: Blauwdruk (bèta)

en: Blueprint imports are disabled
nl_BE: Blueprint imports zijn uitgeschakeld

en: Blueprint step definition size exceeds maximum limit of %s MB
nl_BE: Definitiegrootte van de blauwdrukstap overschrijdt de maximale limiet van %s MB

en: Bogura
nl_BE: Bogra

en: Bolivian boliviano
nl_BE: Boliviaanse boliviano

en: Bonaire, Saint Eustatius and Saba
nl_BE: Bonaire, Sint Eustatius en Saba

en: Bonus reasons you'll love Jetpack
nl_BE: Extra redenen waarom je Jetpack op prijs zult stellen

en: Bookings
nl_BE: Reserveringen

en: Boost international sales and save on FX fees. Accept 60+ local payment methods including Apple Pay and Google Pay.
nl_BE: Geef internationale verkopen een boost en bespaar op kosten voor FX. Accepteer meer dan 60 lokale betaalmethoden, waaronder Apple Pay en Google Pay.

en: Boost your organic sales by adding a customer referral program to your WooCommerce store.
nl_BE: Geef je organische verkopen een boost door een verwijzingsprogramma voor klanten toe te voegen aan je WooCommerce winkel.

en: Bosnia and Herzegovina
nl_BE: Bosnië en Herzegovina

en: Bosnia and Herzegovina convertible mark
nl_BE: Bosnië en Herzegovina omwisselbare mark

en: Both
nl_BE: Beide

en: Botswana pula
nl_BE: Botswaanse pula

en: Bouvet Island
nl_BE: Bouvet

en: Branch code
nl_BE: Afdelingscode

en: Branch sort
nl_BE: Afdelingssoort

en: Brand
nl_BE: Merk

en: Brand ID
nl_BE: Merk ID

en: Brand ID.
nl_BE: Merk ID.

en: Brand URL.
nl_BE: Merk URL.

en: Brand image.
nl_BE: Merk afbeelding.

en: Brand link
nl_BE: Merklink

en: Brand name
nl_BE: Merknaam

en: Brand name.
nl_BE: Merknaam.

en: Brand slug
nl_BE: Merk slug

en: Brand slug.
nl_BE: Merk slug.

en: Branded tracking experience
nl_BE: Gemerkte volgervaring

en: Brands
nl_BE: Merken

en: Brands Archives
nl_BE: Merken archieven

en: Brands can be added and managed from this screen. You can optionally upload a brand image to display in brand widgets and on brand archives
nl_BE: Merken kunnen worden toegevoegd en beheerd vanaf dit scherm. Je kan optioneel een merkafbeelding uploaden om te tonen in merk widgets en op merk archieven

en: Brands:
nl_BE: Merken:

en: Brazil
nl_BE: Brazilië

en: Brazilian real
nl_BE: Braziliaanse real

en: Brief statement that will appear on the receipts.
nl_BE: Korte verklaring die zal verschijnen op de kwitanties.

en: British Columbia
nl_BE: Brits-Columbia

en: British Indian Ocean Territory
nl_BE: Brits Indische Oceaanterritorium

en: Brod-Posavina County
nl_BE: Brod-Posavina (provincie)

en: Browse
nl_BE: Bladeren

en: Browse Extensions
nl_BE: Extensies verkennen

en: Browse categories
nl_BE: Door categorieën bladeren

en: Browse log files
nl_BE: Bladeren in logbestanden

en: Browse products
nl_BE: Door producten zoeken

en: Browse store
nl_BE: Door winkel bladeren

en: Browse the Marketplace
nl_BE: De marktplaats bekijken

en: Browser User Agent
nl_BE: User Agent van browser

en: Brunei dollar
nl_BE: Bruneise dollar

en: București
nl_BE: Boekarest

en: Built by WooCommerce
nl_BE: Gemaakt door WooCommerce

en: Built-in Tax & Duties paperwork
nl_BE: Ingebouwde belasting- en invoerrechten-documentatie

en: Bulgaria
nl_BE: Bulgarije

en: Bulgarian lev
nl_BE: Bulgaarse lev

en: Bundles
nl_BE: Bundels

en: Burmese kyat
nl_BE: Birmese kyat

en: Burundi
nl_BE: Boeroendi

en: Burundian franc
nl_BE: Burundese frank

en: Business choice.
nl_BE: Zakelijke keuze.

en: Button description.
nl_BE: Knopbeschrijving.

en: Button text
nl_BE: Knoptekst

en: Button text in the single product page.
nl_BE: Knoptekst op de pagina met afzonderlijke producten.

en: Button text.
nl_BE: Knoptekst.

en: Buy &ldquo;%s&rdquo;
nl_BE: Koop &ldquo;%s&rdquo;

en: Buy Now, Pay Later
nl_BE: Koop nu, betaal later

en: Buy button
nl_BE: Koop knop

en: Buy button text
nl_BE: Koop knop tekst

en: Buy now
nl_BE: Nu kopen

en: Buy one of %1$s for %2$s
nl_BE: Koop een van %1$s voor %2$s

en: Buy one of %1$s on sale for %2$s, original price was %3$s
nl_BE: Koop een van %1$s in de uitverkoop voor %2$s, oorspronkelijke prijs was %3$s

en: Buy postage when you need it
nl_BE: Koop postzegels wanneer je het nodig hebt

en: Buyer information.
nl_BE: Informatie koper.

en: By clicking "Get started", you agree to our %1$sTerms of Service%2$s
nl_BE: Door op "Aan de slag" te klikken, ga je akkoord met onze %1$sservicevoorwaarden%2$s

en: By connecting your site you agree to our fascinating <a href="%1$s" target="_blank">Terms of Service</a> and to <a href="%2$s" target="_blank">share details</a> with WordPress.com
nl_BE: Door je website te koppelen, ga je akkoord met onze geweldige <a href="%1$s" target="_blank">Servicevoorwaarden</a> en met het <a href="%2$s" target="_blank">delen van informatie</a> met WordPress.com

en: By suggesting complementary products in the cart using cross-sells, you can significantly increase the average order value. %1$sLearn more about linked products%2$s
nl_BE: Door het suggereren van aanvullende producten in de winkelwagen met behulp van cross-selling, kan je de gemiddelde bestelwaarde aanzienlijk verhogen. %1$sLees meer over gekoppelde producten.%2$s

en: CBD and other hemp-derived products
nl_BE: CBD en andere hennep-afgeleide producten

en: CFP franc
nl_BE: CFP frank

en: CSV Delimiter
nl_BE: CSV scheidingsteken

en: Cache Product Objects
nl_BE: Productobjecten cachen

en: Cache REST API responses on the server
nl_BE: Cache REST-API reacties op de server

en: Cairo
nl_BE: Caïro

en: Calculate coupon discounts sequentially
nl_BE: Coupons cumulatief toepassen

en: Calculate shipping
nl_BE: Bereken verzendkosten

en: Calculate tax based on
nl_BE: Bereken belasting gebaseerd op

en: Calculation type
nl_BE: Berekeningstype

en: Calculations
nl_BE: Berekeningen

en: California
nl_BE: Californië

en: Cambodia
nl_BE: Cambodja

en: Cambodian riel
nl_BE: Cambodjaanse riel

en: Cameroon
nl_BE: Kameroen

en: Can not re-use table alias "%s" in OrdersTableQuery.
nl_BE: Kan tabelalias “%s” niet hergebruiken OrdersTableQuery.

en: Can not set resource parent, taxonomy is not hierarchical.
nl_BE: Kan hoofd hulpbrong niet instellen, taxonomie is niet hiërarchisch.

en: Canadian dollar
nl_BE: Canadese dollar

en: Cancel
nl_BE: Annuleren

en: Cancel order %s
nl_BE: Bestelling annuleren %s

en: Cancel schedule
nl_BE: Annuleer planning

en: Cancel synchronization of approved directories
nl_BE: Annuleer de synchronisatie van goedgekeurde mappen

en: Cancel the action now to avoid it being run in future
nl_BE: Annuleer nu de actie om te voorkomen dat deze in de toekomst wordt uitgevoerd

en: Cancel thumbnail regeneration
nl_BE: Thumbnails opnieuw genereren annuleren

en: Canceled
nl_BE: Geannuleerd

en: Canceled order
nl_BE: Geannuleerde bestelling

en: Canceled order: #%s,
nl_BE: Geannuleerde bestelling: nr. %s,

en: Cancelled <span class="count">(%s)</span> | Cancelled <span class="count">(%s)</span>
nl_BE[0]: Geannuleerd <span class="count">(%s)</span>
nl_BE[1]: Geannuleerd <span class="count">(%s)</span>

en: Cancelled order
nl_BE: Geannuleerde bestelling

en: Cancelled order emails are sent to chosen recipient(s) when orders have been marked cancelled (if they were previously processing or on-hold).
nl_BE: E-mails voor geannuleerde bestellingen worden verzonden naar de gekozen ontvanger(s) wanneer bestellingen geannuleerd worden (als ze daarvoor op 'in de wacht' stonden).

en: Cancelled order emails are sent to customers when their orders have been marked cancelled (if they were previously processing or on-hold).
nl_BE: E-mails over geannuleerde bestelling wordt verstuurd naar de ontvanger(s) wanneer de bestelling als geannuleerd is gemarkeerd (als deze eerst 'in behandeling' was of 'in de wacht' stond).

en: Cancelled orders are unpaid and may have been cancelled by the store owner or customer. They will be trashed after the specified duration.
nl_BE: Geannuleerde bestellingen zijn niet betaald en mogelijk geannuleerd door de winkeleigenaar of klant. Deze worden verwijderd na de gespecificeerde tijd.

en: Cancelled product image regeneration job.
nl_BE: De regeneratietaak voor de productafbeelding wordt geannuleerd.

en: Cannot add meta to a deleted fulfillment.
nl_BE: Kan meta niet toevoegen tot een verwijderde afhandeling.

en: Cannot change locations of "Rest of the World" zone.
nl_BE: Kan locaties van zone 'Rest van de wereld' niet wijzigen.

en: Cannot change name of "Rest of the World" zone.
nl_BE: De naam van de zone 'Rest van de wereld' kan niet gewijzigd worden.

en: Cannot change order of "Rest of the World" zone.
nl_BE: Kan de volgorde van de zone "Rest van de wereld" niet wijzigen.

en: Cannot create an existing cart item.
nl_BE: Aanmaken bestaand winkelwagenartikel mislukt.

en: Cannot create existing %s.
nl_BE: Kan bestaande %s niet aanmaken.

en: Cannot create existing product review.
nl_BE: Kan geen huidige productbeoordeling maken.

en: Cannot create existing resource.
nl_BE: Kan bestaande gegevensbron niet aanmaken.

en: Cannot create order from empty cart.
nl_BE: Kan geen bestelling creëren uit een lege winkelwagen.

en: Cannot create order note, please try again.
nl_BE: De bestelnotitie kon niet worden opgeslagen, probeer het nogmaals.

en: Cannot create order refund, please try again.
nl_BE: Kan teruggave niet aanmaken, probeer opnieuw.

en: Cannot create order refund.
nl_BE: Kan bestelling terugbetaling niet aanmaken.

en: Cannot create resource.
nl_BE: Kan hulpmiddel niet aanmaken.

en: Cannot delete meta from a deleted fulfillment.
nl_BE: Kan meta niet verwijderen vanuit een verwijderde afhandeling.

en: Cannot delete resource.
nl_BE: Kan hulpmiddel niet verwijderen.

en: Cannot place an order, your cart is empty.
nl_BE: Kan geen bestelling plaatsen, je winkelwagen is leeg.

en: Cannot set attributes due to invalid parent product.
nl_BE: Kan eigenschappen niet instellen vanwege een ongeldig bovenliggend product.

en: Cannot trash resource.
nl_BE: Kan hulpbron niet naar prullenmand verplaatsen.

en: Cannot update meta for a deleted fulfillment.
nl_BE: Kan meta niet bijwerken voor een verwijderde afhandeling.

en: Cannot update resource.
nl_BE: Kan bron niet bijwerken.

en: Canton
nl_BE: Kanton

en: Capabilities
nl_BE: Rechten

en: Cape Verde
nl_BE: Kaapverdië

en: Cape Verdean escudo
nl_BE: Kaapverdische Escudo

en: Capture
nl_BE: Direct innen

en: Card code
nl_BE: Kaartcode

en: Card number
nl_BE: Kaartnummer

en: Carrier name.
nl_BE: Naam bezorgservice.

en: Cart
nl_BE: Winkelwagen

en: Cart & Checkout Blocks
nl_BE: Winkelwagen- en betaalblokken

en: Cart Page
nl_BE: Winkelwagen pagina

en: Cart is not available. This may indicate that the function is being called before woocommerce_init or in an admin context.
nl_BE: Winkelwagen is niet beschikbaar. Dit kan erop wijzen dat de functie wordt aangeroepen voor woocommerce_init of in een beheerderscontext.

en: Cart item does not exist.
nl_BE: Winkelwagenartikel bestaat niet.

en: Cart item is invalid.
nl_BE: Winkelwagenartikel is ongeldig.

en: Cart item no longer exists or is invalid.
nl_BE: Winkelwagenartikel bestaat niet meer of is ongeldig.

en: Cart page
nl_BE: Winkelwagen pagina

en: Cart total amounts provided using the smallest unit of the currency.
nl_BE: Totaalbedrag van winkelwagen, aangegeven met de kleinste valuta-eenheid.

en: Cart totals
nl_BE: Totaal winkelwagen

en: Cart updated.
nl_BE: Winkelwagen bijgewerkt.

en: Cash on delivery
nl_BE: Rembours

en: Catalog
nl_BE: Catalogus

en: Catalog &amp; search
nl_BE: Catalogus &amp; zoeken

en: Catalog visibility.
nl_BE: Zichtbaarheid van de catalogus.

en: Catalog visibility:
nl_BE: Productzichtbaarheid:

en: Categories
nl_BE: Categorieën

en: Categories deleted.
nl_BE: Categorieën verwijderd.

en: Categories totals.
nl_BE: Categorieën totalen.

en: Category | Categories
nl_BE[0]: Categorie
nl_BE[1]: Categorieën

en: Category ID
nl_BE: Categorie ID

en: Category ID.
nl_BE: Categorie-ID.

en: Category URL.
nl_BE: URL van categorie.

en: Category added.
nl_BE: Categorie toegevoegd.

en: Category archive display type.
nl_BE: Weergavetype van categorie archief.

en: Category deleted.
nl_BE: Categorie verwijderd.

en: Category display
nl_BE: Categorieweergave

en: Category image.
nl_BE: Categorie afbeelding.

en: Category link
nl_BE: Categorielink

en: Category name
nl_BE: Naam categorie

en: Category name.
nl_BE: Categorienaam.

en: Category not added.
nl_BE: Categorie niet toegevoegd.

en: Category not updated.
nl_BE: Categorie niet bijgewerkt.

en: Category order
nl_BE: Categorie volgorde

en: Category slug
nl_BE: Categorie slug

en: Category slug.
nl_BE: Categorie slug.

en: Category updated.
nl_BE: Categorie bijgewerkt.

en: Category: | Categories:
nl_BE[0]: Categorie:
nl_BE[1]: Categorieën:

en: Caught exception while cancelling action "%1$s": %2$s
nl_BE: Uitzondering gedetecteerd bij het annuleren van de actie "%1$s": %2$s

en: Caught exception while enqueuing action "%1$s": %2$s
nl_BE: Uitzondering opgevangen tijdens het in de wachtrij plaatsen van actie "%1$s": %2$s

en: Cayman Islands
nl_BE: Kaaimaneilanden

en: Cayman Islands dollar
nl_BE: Kaaimaneilandse dollar

en: Center
nl_BE: In het midden uitlijnen

en: Centimeters
nl_BE: Centimeter

en: Central African CFA franc
nl_BE: Centraal-Afrikaanse CFA frank

en: Central African Republic
nl_BE: Centraal-Afrikaanse Republiek

en: Central Greece
nl_BE: Centraal-Griekenland

en: Central Macedonia
nl_BE: Centraal-Macedonië

en: Chad
nl_BE: Tsjaad

en: Chaharmahal and Bakhtiari (چهارمحال و بختیاری)
nl_BE: Chahar Mahaal en Bakhtiari (چهارمحال و بختیاری)

en: Change address
nl_BE: Adres wijzigen

en: Change due:
nl_BE: Wijziging vereist:

en: Change order status to completed
nl_BE: Bestelstatus wijzigen naar voltooid

en: Change order status to on-hold
nl_BE: Bestelstatus wijzigen naar in de wacht

en: Change order status to processing
nl_BE: Bestelstatus wijzigen naar bezig met verwerken

en: Change status to cancelled
nl_BE: Status wijzigen naar geannuleerd

en: Change status to completed
nl_BE: Status wijzigen naar voltooid

en: Change status to on-hold
nl_BE: Status wijzigen naar in de wacht

en: Change status to processing
nl_BE: Status wijzigen naar bezig met verwerken

en: Change status:
nl_BE: Status wijzigen:

en: Change to:
nl_BE: Wijzig naar:

en: Changing eCommerce platforms might seem like a big hurdle to overcome, but it is easier than you might think to move your products, customers, and orders to WooCommerce. This article will help you with going through this process.
nl_BE: Het overschakelen tussen eCommerce-platformen lijkt misschien een lastige stap, maar het is eenvoudiger dan je zou denken om je producten, klanten en bestellingen naar WooCommerce te verplaatsen. Dit artikel helpt je bij dit proces.

en: Changing platforms might seem like a big hurdle to overcome, but it is easier than you might think to move your products, customers, and orders to WooCommerce. This article will help you with going through this process.
nl_BE: Het overschakelen tussen-platformen lijkt misschien een lastige stap, maar het is eenvoudiger dan je zou denken om je producten, klanten en bestellingen naar WooCommerce te verplaatsen. Dit artikel helpt je bij dit proces.

en: Character encoding of the file
nl_BE: Tekencodering van het bestand

en: Charge a flat rate per item, or enter a cost formula to charge a percentage based cost or a minimum fee. Learn more about
nl_BE: Breng een vast bedrag per artikel in rekening of voer een kosten formule in om een kosten percentage of minimum tarief in rekening te brengen. Meer informatie over

en: Charge sales tax on
nl_BE: Hef omzetbelasting op

[ctx: Check payment method]
en: Awaiting check payment.
nl_BE: In afwachting van cheque betaling.

[ctx: Check payment method]
en: Check payments
nl_BE: Betalingen met cheque

en: Check this box if the coupon cannot be used in conjunction with other coupons.
nl_BE: Vink dit vak aan als deze coupon niet in combinatie met andere coupons gebruikt kan worden.

en: Check this box if the coupon grants free shipping. A <a href="%s" target="_blank">free shipping method</a> must be enabled in your shipping zone and be set to require "a valid free shipping coupon" (see the "Free Shipping Requires" setting).
nl_BE: Aanvinken als de coupon recht op gratis verzending geeft. De <a href="%s" target="_blank">gratis verzendmethode</a> moet geactiveerd zijn in je verzendzone en ingesteld op vereist "een geldige coupon voor gratis verzending" (zie de "Gratis verzending vereist" instelling).

en: Check this box if the coupon should not apply to items on sale. Per-item coupons will only work if the item is not on sale. Per-cart coupons will only work if there are items in the cart that are not on sale.
nl_BE: Dit vak aanvinken als de coupon niet toegepast moet worden bij afgeprijsde artikelen. Per artikel coupons werken alleen als het artikel niet afgeprijsd is. Per winkelwagen coupons werken alleen als er zich geen afgeprijsde artikelen in de winkelwagen bevinden.

en: Check to let customers to purchase only 1 item in a single order. This is particularly useful for items that have limited quantity, for example art or handmade goods.
nl_BE: Aanvinken om klanten slechts 1 product per bestelling te laten bestellen. Dit is handig voor artikelen die slechts beperkt voorradig zijn, bijvoorbeeld kunst of handgemaakte goederen.

en: Checkout
nl_BE: Afrekenen

en: Checkout Page
nl_BE: Afrekenpagina

en: Checkout can be customized <a href="%s">in the Editor</a> with your active theme.
nl_BE: Afrekenen kan worden aangepast <a href="%s">in de editor</a> met je actieve thema.

en: Checkout endpoints
nl_BE: Endpoints voor afrekenen

en: Checkout label
nl_BE: Afrekenen label

en: Checkout page
nl_BE: Afrekenpagina

en: Checkout privacy policy
nl_BE: Privacybeleid afrekenen

en: Checkout session cannot be updated. Current status: %1$s. Allowed statuses: %2$s
nl_BE: Afrekensessie kan niet worden bijgewerkt. Huidige status: %1$s. Alle statussen: %2$s

en: Checkout session is not ready for payment. Current status: %s
nl_BE: Afrekensessie is niet klaar voor betaling. Huidige status: %s

en: Child theme
nl_BE: Subthema

en: Chile
nl_BE: Chili

en: Chilean peso
nl_BE: Chileense peso

en: Choose a CSV file from your computer:
nl_BE: Een CSV-bestand op je computer kiezen:

en: Choose a background color for the content area of your emails. Default %s.
nl_BE: Kies een achtergrondkleur voor het inhoudsgebied van je e-mails. Standaard %s.

en: Choose a category to view stats
nl_BE: Kies een categorie om statistieken te bekijken

en: Choose a color for your secondary text, such as your footer content. Default %s.
nl_BE: Kies een kleur voor secundaire tekst, zoals de inhoud van je footer. Standaard %s.

en: Choose a country / region&hellip;
nl_BE: Kies een land/regio…

en: Choose a currency&hellip;
nl_BE: Kies valuta&hellip;

en: Choose a default form value if you want a certain variation already selected when a user visits the product page.
nl_BE: Kies een standaard formulierwaarde wanneer je op zoek bent naar een bepaalde waarde die al is geselecteerd wanneer een gebruiker de productpagina bezoekt.

en: Choose a file from your computer:
nl_BE: Kies een bestand van je computer:

en: Choose a priority for this tax rate. Only 1 matching rate per priority will be used. To define multiple tax rates for a single area you need to specify a different priority per rate.
nl_BE: Kies een prioriteit voor dit belastingtarief. Er zal slechts 1 overeenkomend tarief per prioriteit gebruikt worden. Om meerdere belastingtarieven voor 1 gebied te definiëren, geef je verschillende prioriteiten op per tarief.

en: Choose a product to view stats
nl_BE: Kies een product om statistieken te bekijken

en: Choose a state&hellip;
nl_BE: Kies een status …

en: Choose a tax class for this product. Tax classes are used to apply different tax rates specific to certain types of product.
nl_BE: Kies een belastingklasse voor dit product. Belastingsklassen worden gebruikt om verschillende btw-tarieven toe te kennen aan specifieke types producten.

en: Choose a theme that best fits your brand's look and feel, then make it your own. Change the colors, add your logo, and create pages.
nl_BE: Kies een thema dat het beste past bij de uitstraling van je merk en maak het je eigen thema. Verander de kleuren, voeg je logo toe en maak pagina's.

en: Choose an action...
nl_BE: Kies een actie...

en: Choose an image
nl_BE: Kies een afbeelding

en: Choose an option
nl_BE: Een optie kiezen

en: Choose countries / regions&hellip;
nl_BE: Kies landen/regio’s&hellip;

en: Choose coupons&hellip;
nl_BE: Kies coupons&hellip;

en: Choose file
nl_BE: Bestand kiezen

en: Choose from the most used tags
nl_BE: Kies uit de meestgebruikte tags

en: Choose how long to retain personal data when it's no longer needed for processing. Leave the following options blank to retain this data indefinitely.
nl_BE: Bepaal hoe lang persoonsgegevens bewaard moeten worden wanneer deze niet meer verwerkt hoeven te worden. Laat de volgende opties open om deze gegevens voor onbepaalde tijd te bewaren.

en: Choose payment providers and enable payment methods at checkout.
nl_BE: Kies betaalleveranciers en betaalmethoden inschakelen bij het afrekenen.

en: Choose the payment that you want, pay now, pay later or slice it. No credit card numbers, no passwords, no worries.
nl_BE: Kies de betaling die je wilt: betaal nu, betaal later of verdeel het bedrag. Geen creditcardnummers, geen wachtwoorden, geen gedoe.

en: Choose the payment that you want, pay now, pay later or slice it. No credit card numbers, no passwords, no worries. <a href="%s" target="_blank">Learn more about Klarna</a>.
nl_BE: Kies de betaling die je wilt: betaal nu, betaal later of verdeel het bedrag. Geen creditcardnummers, geen wachtwoorden, geen gedoe. <a href="%s" target="_blank">Meer informatie over Klarna</a>.

en: Choose the shipping method you wish to add. Only shipping methods which support zones are listed.
nl_BE: Kies de verzendmethode die je wenst. Alleen verzendmethodes met support-zones worden getoond.

en: Choose theme
nl_BE: Kies een thema

en: Choose to show the brand description on the archive page. Turn this off if you intend to use the description widget instead. Please note: this is only for themes that do not show the description.
nl_BE: Je kan ervoor kiezen om de merkbeschrijving op de archiefpagina te tonen. Schakel dit uit als je in plaats daarvan de beschrijvingswidget wilt gebruiken. Let op: dit geldt alleen voor thema's die de beschrijving niet tonen.

en: Choose what to display on product category pages.
nl_BE: Kies wat moet worden getoond op productcategorie-pagina's.

en: Choose what to display on the main shop page.
nl_BE: Kies wat moet worden getoond op de startpagina van de winkel.

en: Choose whether or not this is a compound rate. Compound tax rates are applied on top of other tax rates.
nl_BE: Geef aan of dit een samengesteld tarief is. Samengestelde belastingtarieven worden toegepast bovenop andere belastingtarieven.

en: Choose whether or not this tax rate also gets applied to shipping.
nl_BE: Bepaal of dit belastingtarief ook toegepast wordt op verzendkosten.

en: Choose whether you wish to capture funds immediately or authorize payment only.
nl_BE: Kies of je het bedrag meteen wilt innen of enkel vast wilt laten zetten.

en: Choose which countries you want to ship to, or choose to ship to all locations you sell to.
nl_BE: Kies naar welke landen je wilt verzenden of kies verzend naar alle locaties waaraan je verkoopt.

en: Choose which format of email to send.
nl_BE: Kies in welk formaat de email verzonden wordt.

en: Choose your theme
nl_BE: Kies je thema

en: Chosen attributes (for variations).
nl_BE: Gekozen eigenschap (voor variaties).

en: Christmas Island
nl_BE: Kersteiland

en: Cities for this rule. Semi-colon (;) separate multiple values. Leave blank to apply to all cities.
nl_BE: Steden voor deze regel. Puntkomma (;) gescheiden meerdere waarden. Laat leeg om toe te passen op alle steden.

en: City
nl_BE: Plaats

en: City (optional)
nl_BE: Stad (optioneel)

en: City name, it doesn't support multiple values. Deprecated as of WooCommerce 5.3, 'cities' should be used instead.
nl_BE: Plaatsnaam, het ondersteunt niet meerdere waarden. Verouderd vanaf WooCommerce 5.3, moeten 'steden' in plaats daarvan worden gebruikt.

en: City name.
nl_BE: Woonplaats.

en: City of the address being shipped to.
nl_BE: Stad van het adres waarnaar verzonden wordt.

en: City.
nl_BE: Plaats.

en: City:
nl_BE: Stad:

en: Classic theme
nl_BE: Klassiek thema

en: Clean up download permissions
nl_BE: Downloadtoestemmingen opschonen

en: Clean up order data from legacy tables
nl_BE: Bestellingsgegevens opschonen uit verouderde tabellen

en: Cleanup can only be performed when HPOS is active and compatibility mode is disabled.
nl_BE: Opschonen kan alleen gedaan worden wanneer de HPOS actief is en de compatibiliteitsmodus is uitgeschakeld.

en: Cleanup completed for %d order. | Cleanup completed for %d orders.
nl_BE[0]: Opschoning voltooid voor %d bestelling.
nl_BE[1]: Opschoning voltooid voor %d bestellingen.

en: Cleanup completed for %d order. Review errors above. | Cleanup completed for %d orders. Review errors above.
nl_BE[0]: Opschoning voltooid voor %d bestelling. Controleer de bovenstaande foutmeldingen.
nl_BE[1]: Opschoning voltooid voor %d bestellingen. Controleer de bovenstaande foutmeldingen.

en: Cleanup completed for order %d.
nl_BE: Opschoning voltooid voor bestelling %d.

en: Clear
nl_BE: Wissen

en: Clear Customer Sessions When Empty
nl_BE: Klantsessies wissen wanneer leeg

en: Clear WooCommerce.com cache
nl_BE: WooCommerce.com cache wissen

en: Clear analytics cache
nl_BE: Analysecache wissen

en: Clear customer sessions
nl_BE: Klant sessies leegmaken

en: Clear data
nl_BE: Gegevens wissen

en: Clear options
nl_BE: Opties wissen

en: Clear system status theme info cache
nl_BE: Thema infocache van systeemstatus wissen

en: Clear template cache
nl_BE: Template cache wissen

en: Clear transients
nl_BE: Transients wissen

en: Clearing data...
nl_BE: Gegevens aan het wissen...

en: Clearpay allows customers to receive products immediately and pay for purchases over four installments, always interest-free.
nl_BE: Met Clearpay kunnen klanten hun producten onmiddellijk ontvangen en in vier termijnen rentevrij betalen.

en: Click here to enter your code
nl_BE: Klik hier om je code in te vullen

en: Click here to login
nl_BE: Klik hier om in te loggen

en: Click here to reset your password
nl_BE: Klik hier om je wachtwoord opnieuw in te stellen

en: Click here to set your new password.
nl_BE: Klik hier om je wachtwoord opnieuw in te stellen.

en: Click to toggle
nl_BE: Klik om aan-/uitzetten

en: Cloning is forbidden.
nl_BE: Klonen is verboden.

en: Close
nl_BE: Sluiten

en: Close (Esc)
nl_BE: Sluiten (Esc)

en: Close dialog
nl_BE: Dialoogvenster sluiten

en: Close modal panel
nl_BE: Sluit paneel

en: Cocos (Keeling) Islands
nl_BE: Cocoseilanden

en: Collect and showcase verified reviews that consumers trust.
nl_BE: Verzamel geverifieerde beoordelingen die klanten vertrouwen en laat ze zien.

en: Collect and validate EU VAT numbers at checkout
nl_BE: Verzamel en valideer EU btw-nummers bij het afrekenen

en: Collect payments from customers offline.
nl_BE: Incasseer betalingen van klanten offline.

en: Collect sales tax
nl_BE: Omzetbelasting innen

en: Collection from <strong>%s</strong>:
nl_BE: Afhalen bij <strong>%s</strong>:

en: Collection of setting groups.
nl_BE: Verzameling van instellingengroepen.

en: Colombian peso
nl_BE: Colombiaanse peso

en: Color
nl_BE: Kleur

en: Color palette
nl_BE: Kleurenpalet

en: Column mapping
nl_BE: Kolommen koppelen

en: Column name
nl_BE: Kolomnaam

en: Columns
nl_BE: Kolommen

en: Columns:
nl_BE: Kolommen:

[ctx: Coming Soon template heading]
en: Stay tuned.
nl_BE: Blijf op de hoogte.

en: Coming soon
nl_BE: Komt binnenkort

[ctx: Comma-separated list of search stopwords in your language]
en: about,an,are,as,at,be,by,com,for,from,how,in,is,it,of,on,or,that,the,this,to,was,what,when,where,who,will,with,www
nl_BE: over,een,zoals,op,zijn,door,com,voor,hoe,in,is,het,van,op,of,dat,de,dit,naar,was,wat,wanneer,waar,wie,zal,met,www,over

en: Committed to a greener lifestyle
nl_BE: Toegewijd aan een groenere levensstijl

en: Community support
nl_BE: Community ondersteuning

en: Comoros
nl_BE: Comoren

en: Company
nl_BE: Bedrijfsnaam

en: Company (optional)
nl_BE: Bedrijf (optioneel)

en: Company name
nl_BE: Bedrijfsnaam

en: Company name.
nl_BE: Bedrijfsnaam.

en: Compatibility mode disabled.
nl_BE: Compatibiliteitsmodus uitgeschakeld.

en: Compatibility mode enabled.
nl_BE: Compatibiliteitsmodus ingeschakeld.

en: Compatibility mode enabled?: %s
nl_BE: Compatibiliteitsmodus ingeschakeld?: %s

en: Compatibility mode is already disabled.
nl_BE: De compatibiliteitsmodus is al uitgeschakeld.

en: Compatibility mode is already enabled.
nl_BE: Compatibiliteitsmodus is al ingeschakeld.

en: Complete
nl_BE: Afgerond

en: Completed
nl_BE: Voltooid

en: Completed <span class="count">(%s)</span> | Completed <span class="count">(%s)</span>
nl_BE[0]: Afgerond <span class="count">(%s)</span>
nl_BE[1]: Afgerond <span class="count">(%s)</span>

en: Completed order
nl_BE: Bestelling afgerond en/of verzonden

en: Completed processing action %1$s with hook: %2$s
nl_BE: Voltooide verwerkingsactie %1$s met hook: %2$s

en: Completed product image regeneration job.
nl_BE: Voltooide regeneratietaak voor de productafbeelding.

en: Comply with any legal obligations we have, such as calculating taxes
nl_BE: Om te voldoen aan wettelijke verplichtingen, zoals het berekenen van belasting

en: Compound
nl_BE: Samengesteld

en: Configuration Required
nl_BE: Configuratie vereist

en: Configure Permalinks
nl_BE: Permalinks configureren

en: Configure terms
nl_BE: Voorwaarden instellen

en: Confirm email and view order
nl_BE: E-mailadres bevestigen en bestelling bekijken

en: Confirm navigation
nl_BE: Navigatie bevestigen

en: Confirm new password
nl_BE: Bevestig nieuw wachtwoord

en: Confirm sign-up
nl_BE: Bevestig je aanmelding

en: Congo (Kinshasa)
nl_BE: Congo-Kinshasa

en: Congolese franc
nl_BE: Congolese frank

en: Congratulations on getting your first order! Now is a great time to learn how to manage your orders.
nl_BE: Gefeliciteerd met je eerste bestelling! Dit is een geweldig moment om te ontdekken hoe je je bestellingen beheert.

en: Congratulations on processing %s orders!
nl_BE: Gefeliciteerd met het verwerken van %s bestellingen!

en: Congratulations on the sale!
nl_BE: Gefeliciteerd met je verkoop!

en: Congratulations on the sale.
nl_BE: Gefeliciteerd met de verkoop.

en: Connect
nl_BE: Koppelen

en: Connect your store to Jetpack
nl_BE: Koppel je winkel met Jetpack

en: Connect your store to Jetpack to enable extra features
nl_BE: Verbind je winkel met Jetpack om extra functionaliteiten te activeren

en: Connect your store to activate WooCommerce Services
nl_BE: Koppel je winkel om WooCommerce services te activeren

en: Connected to WooCommerce.com
nl_BE: Gekoppeld aan WooCommerce.com

en: Connection password:
nl_BE: Wachtwoord verbinding:

en: Constantine
nl_BE: Constantijn

en: Consumer key
nl_BE: Klantsleutel

en: Consumer key ending in
nl_BE: Klant sleutel eindigt op

en: Consumer key is invalid.
nl_BE: Klantsleutel is ongeldig.

en: Consumer secret
nl_BE: Klantgeheim

en: Consumer secret is invalid.
nl_BE: Klant-geheim is ongeldig.

en: Contains the <strong>%1$s</strong> block
nl_BE: Bevat het <strong>%1$s</strong> blok

en: Contains the <strong>%1$s</strong> shortcode
nl_BE: Bevat de <strong>%1$s</strong> shortcode

en: Content
nl_BE: Inhoud

en: Content background
nl_BE: Inhoud achtergrond

en: Content data for the note. JSON string. Available for re-localization.
nl_BE: Inhoudsgegevens voor de notitie. JSON string. Locatie kan worden gewijzigd.

en: Content of the note.
nl_BE: Inhoud van de notitie.

en: Content type
nl_BE: Inhoudstype

en: Content type.
nl_BE: Inhoud type.

en: Content…
nl_BE: Inhoud...

en: Context ID in which the incentive was dismissed.
nl_BE: Context ID waarin de prikkel werd genegeerd.

en: Continue
nl_BE: Doorgaan

en: Continue shopping
nl_BE: Verder winkelen

en: Continue with Jetpack
nl_BE: Doorgaan met Jetpack

en: Continue with WooCommerce Services
nl_BE: Doorgaan met WooCommerce services

en: Controls how analytics data is imported from orders.
nl_BE: Bepaalt hoe analysegegevens worden geïmporteerd uit bestellingen.

en: Controls how long the plugin will store unverified notification sign-ups in the database. Enter zero, or leave this field empty if you would like to store expired sign-up requests indefinitey.
nl_BE: Bepaalt hoe lang de plugin niet geverifieerde registraties voor notificaties in de database bewaart. Voer een 0 in of laat dit veld leeg als je verlopen registratieverzoeken onbeperkt wilt bewaren.

en: Controls the display of the apartment (address_2) field in checkout.
nl_BE: Beheert de weergave van het veld adres (adres_2) bij afrekenen.

en: Controls the display of the company field in checkout.
nl_BE: Beheert de weergave van het veld bedrijf bij afrekenen.

en: Controls the display of the phone field in checkout.
nl_BE: Beheert de weergave van het veld telefoonnummer bij afrekenen.

en: Controls the stock status of the product.
nl_BE: Beheert de voorraadstatus van het product.

en: Controls whether or not the product is listed as "in stock" or "out of stock" on the frontend.
nl_BE: Bepaalt of een product wel of niet wordt getoond als "op voorraad" of "uitverkocht" op de frontend.

en: Controls whether or not the variation is listed as "in stock" or "out of stock" on the frontend.
nl_BE: Bepaalt of de variatie wordt getoond als "op voorraad" of "niet op voorraad" op de website.

en: Controls whether this product appears in the Point of Sale system.
nl_BE: Bepaalt of dit product in het verkooppuntsysteem getoond wordt.

en: Conversion
nl_BE: Conversie

en: Convert and retain customers with automated marketing that does the hard work for you.
nl_BE: Zet klanten om en behoud ze met geautomatiseerde marketing die het zware werk voor je verricht.

en: Convert order coupon data to the simplified format
nl_BE: Zet bestelling coupon gegevens om naar het vereenvoudigde formaat

en: Cook Islands
nl_BE: Cookeilanden

en: Copied!
nl_BE: Gekopieerd!

en: Copy
nl_BE: Kopi&euml;ren

en: Copy billing address
nl_BE: Kopieer factuuradres

en: Copy billing information to shipping information? This will remove any currently entered shipping information.
nl_BE: Factuurgegevens naar de verzendgegevens kopiëren? Dit verwijdert alle momenteel ingevoerde verzendgegevens.

en: Copy file to theme
nl_BE: Bestand naar thema kopiëren

en: Copy for GitHub
nl_BE: Voor GitHub kopiëren

en: Copy for support
nl_BE: Kopieer voor support

en: Copy from billing address
nl_BE: Factuuradres kopiëren

en: Copy link
nl_BE: Kopieer link

en: Copy to a new draft
nl_BE: Kopiëren naar een nieuw concept

en: Copying to clipboard failed. Please press Ctrl/Cmd+C to copy.
nl_BE: Kopiëren naar het klembord mislukt. Druk op Ctrl/Cmd+C om te kopiëren.

en: Copying to clipboard failed. You should be able to right-click the button and copy.
nl_BE: Kopiëren naar klembord mislukt. Het zou mogelijk moeten zijn om met de rechtermuisknop op de knop te drukken en te kiezen voor kopiëren.

en: Cost
nl_BE: Kosten

en: Cost (%s)
nl_BE: Kosten (%s)

en: Cost Total
nl_BE: Totale kosten

en: Cost of Goods Sold
nl_BE: Verkochte goederen kosten

en: Cost of Goods Sold data.
nl_BE: Gegevens van kosten van verkochte goederen.

en: Cost of Goods Sold data. Only present for product line items.
nl_BE: Gegevens van kosten van verkochte goederen. Alleen zichtbaar voor artikels van productlijn.

en: Cost of Goods Sold data. Only present for product refund line items.
nl_BE: Gegevens van kosten van verkochte goederen. Alleen aanwezig voor product terugbetaling lijn artikels.

en: Cost of Goods Sold values for the product.
nl_BE: Kostwaarden van verkochte goederen voor het product.

en: Cost of goods
nl_BE: Kosten van goederen

en: Cost of the marketing campaign.
nl_BE: Kosten van de marketingcampagne.

en: Cost per unit: %s
nl_BE: Kosten per eenheid: %s

en: Cost value
nl_BE: Kostprijs

en: Costa Rican col&oacute;n
nl_BE: Costa Ricaanse colon

en: Could not access file.
nl_BE: Geen toegang tot bestand.

en: Could not access the log file directory.
nl_BE: Kon geen toegang krijgen tot de map met logbestanden.

en: Could not access the specified files.
nl_BE: Geen toegang tot de gespecificeerde bestanden.

en: Could not create order in posts table.
nl_BE: Kon bestelling niet in berichtentabel aanmaken.

en: Could not find any subscriptions on your WooCommerce.com account
nl_BE: Geen abonnementen op je WooCommerce.com account gevonden

en: Could not find classname for order ID %d
nl_BE: Kon geen klassenaam vinden voor bestelling ID %d

en: Could not grant access - the user may already have permission for this file or billing email is not set. Ensure the billing email is set, and the order has been saved.
nl_BE: Kon geen toegang verlenen - de gebruiker heeft misschien al rechten voor dit bestand of facturatie e-mailadres is niet ingesteld. Zorg ervoor dat de facturatie e-mailadres is ingesteld en de bestelling is opgeslagen.

en: Could not mark the order as paid.
nl_BE: Kan bestelling niet markeren als betaald.

en: Could not persist order to database table "%s".
nl_BE: Kon bestelling niet in databasetabel '%s' plaatsen.

en: Could not process change for action: "%1$s" (ID: %2$d). Error: %3$s
nl_BE: Kan wijziging niet verwerken voor actie: "%1$s" (ID: %2$d). Fout: %3$s

en: Could not register pattern "%1$s" as a block pattern (invalid slug "%2$s")
nl_BE: Kon patroon "%1$s" niet registreren als een blokpatroon (ongeldige slug "%2$s")

en: Could not register pattern "%s" as a block pattern ("Slug" field missing)
nl_BE: Kon patroon "%s" niet registreren als een blokpatroon ("slug" veld ontbreekt)

en: Could not register pattern "%s" as a block pattern ("Title" field missing)
nl_BE: Kon patroon "%s" niet registreren als een blokpatroon ("Title" veld ontbreekt)

en: Could not start the installation process. Reason:
nl_BE: Kon het installatieproces niet starten. Reden:

en: Could not update shipping method.
nl_BE: Verzendmethode kon niet worden bijgewerkt.

en: Could not update the attribute.
nl_BE: Kon de eigenschap niet bijwerken.

en: Could not write to template file.
nl_BE: Schrijven naar templatebestand mislukt.

en: Could not write to the temp directory. Try downloading files one at a time instead.
nl_BE: Kon niet naar het tijdelijke map geschreven worden. Probeer in plaats daarvan een bestand per keer te downloaden.

en: Count
nl_BE: Aantal

en: Count downloads even if only part of a file is fetched.
nl_BE: Tel downloads zelfs als slechts een deel van een bestand wordt opgehaald.

en: Count partial downloads
nl_BE: Tel gedeeltelijke downloads

en: Country / Region
nl_BE: Land/regio

en: Country / Region.
nl_BE: Land/regio.

en: Country / State
nl_BE: Land / Staat

en: Country / region
nl_BE: Land/regio

en: Country ISO 3166 code.
nl_BE: Landcode, ISO 3166.

en: Country code
nl_BE: Landcode

en: Country code (ISO 3166-1 alpha-2).
nl_BE: Landcode (ISO 3166-1 alpha-2).

en: Country code in ISO 3166-1 alpha-2 format.
nl_BE: Landcode in ISO 3166-1 alpha-2 formaat.

en: Country code to retrieve offline payment methods for.
nl_BE: Landcode om offline betaalmethoden om voor op te halen.

en: Country code.
nl_BE: Landcode.

en: Country&nbsp;code
nl_BE: Landcode

en: Country/Region
nl_BE: Land/regio

en: Country/Region (optional)
nl_BE: Land/regio (optioneel)

en: Country/Region code in ISO 3166-1 alpha-2 format.
nl_BE: Land/regio-code in ISO 3166-1 alfa-2 formaat.

en: Coupon "%s" cannot be applied because it does not exist.
nl_BE: Coupon "%s" kan niet worden toegepast omdat deze niet bestaat.

en: Coupon "%s" cannot be applied because it is not valid.
nl_BE: Coupon "%s" kan niet worden toegepast omdat deze niet geldig is.

en: Coupon "%s" has expired.
nl_BE: De coupon '%s' is verlopen.

en: Coupon %s was used in another transaction during this checkout, and coupon usage limit is reached. Please remove the coupon and try again.
nl_BE: Coupon %s is bij een andere transactie gebruikt tijdens het afrekenen, en de gebruikslimiet is bereikt. Verwijder de coupon en probeer het nogmaals.

en: Coupon ID.
nl_BE: Couponcode.

en: Coupon amount
nl_BE: Coupon bedrag

en: Coupon applied: "%s".
nl_BE: Coupon toegepast: "%s".

en: Coupon cannot be removed because it is not already applied to the cart.
nl_BE: Coupon kan niet verwijderd worden, omdat deze nog niet is toegepast op de winkelwagen.

en: Coupon code "%s" already applied!
nl_BE: Coupon code "%s" al gebruikt!

en: Coupon code "%s" has already been applied.
nl_BE: Couponcode '%s' is al toegepast.

en: Coupon code already exists - customers will use the latest coupon with this code.
nl_BE: Coupon bestaat al - klanten zullen de laatste coupon gebruiken met deze code.

en: Coupon code applied successfully.
nl_BE: Coupon succesvol toegepast.

en: Coupon code is required.
nl_BE: Coupon code is vereist.

en: Coupon code removed successfully.
nl_BE: Coupon succesvol verwijderd.

en: Coupon created
nl_BE: Coupon toegevoegd

en: Coupon creation date in GMT.
nl_BE: Aanmaakdatum coupon in GMT.

en: Coupon creation date.
nl_BE: Aanmaakdatum coupon.

en: Coupon data
nl_BE: Coupon gegevens

en: Coupon deleted
nl_BE: Coupon verwijderd

en: Coupon description.
nl_BE: Coupon beschrijving.

en: Coupon discount type.
nl_BE: Kortingstype coupon.

en: Coupon does not exist in the cart.
nl_BE: Coupon niet aanwezig in de winkelwagen.

en: Coupon does not exist.
nl_BE: Coupon bestaat niet.

en: Coupon draft updated.
nl_BE: Coupon concept bijgewerkt.

en: Coupon expiration date in GMT.
nl_BE: Vervaldatum coupon in GMT.

en: Coupon expiration date.
nl_BE: Vervaldatum coupon.

en: Coupon expiry date
nl_BE: Vervaldatum coupon

en: Coupon has been removed.
nl_BE: Coupon is verwijderd.

en: Coupon is not valid.
nl_BE: Coupon is niet geldig.

en: Coupon item ID is readonly.
nl_BE: Coupon artikel ID is alleen lezen.

en: Coupon removed: "%s".
nl_BE: Coupon verwijderd: "%s".

en: Coupon restored
nl_BE: Coupon hersteld

en: Coupon saved.
nl_BE: Coupon opgeslagen.

en: Coupon scheduled for: %s.
nl_BE: Coupon gepland voor: %s.

en: Coupon submitted.
nl_BE: Coupon ingeleverd.

en: Coupon type name.
nl_BE: Naam coupontype.

en: Coupon updated
nl_BE: Coupon bijgewerkt

en: Coupon updated.
nl_BE: Coupon bijgewerkt.

en: Coupons are a great way to offer discounts and rewards to your customers. They will appear here once created.
nl_BE: Coupons zijn een geweldige manier om korting te geven en je klanten te belonen. Wanneer je coupons hebt gemaakt zullen deze hier worden getoond.

en: Coupons are disabled.
nl_BE: Coupons zijn uitgeschakeld.

en: Coupons by date
nl_BE: Coupons per datum

en: Coupons can be applied from the cart and checkout pages.
nl_BE: Coupons kunnen toegepast worden vanaf de winkelwagen en afreken pagina's.

en: Coupons detailed reports.
nl_BE: Uitgebreide rapporten over coupons.

en: Coupons discounts
nl_BE: Couponkortingen

en: Coupons for groups. Provides the option to have coupons that are restricted to group members or roles. Works with the free Groups plugin.
nl_BE: Coupons voor groepen. Biedt de optie om coupons te hebben die beperkt zijn tot groepsleden of rollen. Werkt met de gratis groups plugin.

en: Coupons line data.
nl_BE: Coupons lijn gegevens.

en: Coupons list
nl_BE: Coupons lijst

en: Coupons lookup table
nl_BE: Opzoektabel voor coupons

en: Coupons lookup table does not exist.
nl_BE: De opzoektabel voor coupons bestaat niet.

en: Coupons lookup table entries with zero discount amount repaired successfully. Processed %1$d entries with %2$d errors.
nl_BE: Elementen in de opzoektabel voor coupons met een korting van nul zijn hersteld. %1$d elementen verwerkt met %2$d fouten.

en: Coupons navigation
nl_BE: Coupons navigatie

en: Coupons totals.
nl_BE: Coupons totalen.

en: Crafted from resilient thick glass, this jug ensures lasting quality, making it perfect for everyday use with a touch of vintage charm.
nl_BE: Deze schenkkan, die is vervaardigd uit bestendig, dik glas is gegarandeerd van een duurzame kwaliteit, waardoor hij uitermate geschikt is voor alledaags gebruik en tegelijkertijd een vleugje vintage charme toevoegt.

en: Create
nl_BE: Aanmaken

en: Create "store credit" coupons for customers which are redeemable at checkout.
nl_BE: Maak coupons voor winkeltegoed voor klanten die inwisselbaar zijn bij het afrekenen.

en: Create COGS columns in the product meta lookup table
nl_BE: COGS kolommen aanmaken in de meta opzoektabel voor producten

en: Create Order
nl_BE: Bestelling aanmaken

en: Create Product
nl_BE: Product aanmaken

en: Create a new order with customer information, line items, shipping details, and payment information.
nl_BE: Maak een nieuwe bestelling aan met klantinformatie, lijn artikels, verzendgegevens en betalingsinformatie.

en: Create a new product in WooCommerce with name, price, description, and other product attributes.
nl_BE: Maak een nieuw product aan in WooCommerce met naam, prijs, beschrijving en andere producteigenschappen.

en: Create a new webhook
nl_BE: Nieuwe webhook aanmaken

en: Create a product
nl_BE: Een product toevoegen

en: Create a unique URL that applies a discount and optionally adds one or more products to the customer's cart.
nl_BE: Maak een unieke URL aan waarmee een korting wordt toegepast en optioneel één of meer producten worden toegevoegd aan de winkelwagen van de klant.

en: Create account password
nl_BE: Accountwachtwoord aanmaken

en: Create ad campaigns and reach one billion global users with %1$sTikTok for WooCommerce%2$s
nl_BE: Maak reclamecampagnes en bereik online miljarden wereldwijde gebruikers met %1$sTikTok for WooCommerce%2$s

en: Create ad campaigns with TikTok
nl_BE: Maak advertentiecampagnes voor TikTok

en: Create advertising campaigns and reach one billion global users with TikTok for WooCommerce.
nl_BE: Maak reclamecampagnes en bereik online miljarden wereldwijde gebruikers met TikTok voor WooCommerce.

en: Create advertising campaigns and reach one billion global users.
nl_BE: Maak advertentiecampagnes en bereik een miljard gebruikers wereldwijd.

en: Create an API key
nl_BE: Maak een API-sleutel

en: Create an account when guests sign up for stock notifications.
nl_BE: Een account aanmaken wanneer gasten zich registreren voor voorraad notificaties.

en: Create an account with %s
nl_BE: Maak een account aan met %s

en: Create an account?
nl_BE: Een account aanmaken?

en: Create and save
nl_BE: Aanmaken en opslaan

en: Create and send purchase follow-up emails, newsletters, and promotional campaigns straight from your dashboard.
nl_BE: Maak en verstuur rechtstreeks vanuit je dashboard nieuwsbrieven, promotiecampagnes en opvolging e-mails bij aankopen.

en: Create and use full text search indexes for orders. This feature only works with high-performance order storage.
nl_BE: Creëer en maak gebruik van een zoekindex met volledige tekst voor bestellingen. Deze functie werkt alleen met het opslaan van bestellingen met hoge prestaties.

en: Create anything
nl_BE: Creëer wat je maar wilt

en: Create columns
nl_BE: Kolommen aanmaken

en: Create coupons
nl_BE: Coupons aanmaken

en: Create customers
nl_BE: Klanten aanmaken

en: Create default WooCommerce pages
nl_BE: Standaard WooCommerce pagina's aanmaken

en: Create fulfillment response.
nl_BE: Maak de respons van de afhandeling aan.

en: Create new brand
nl_BE: Nieuw merk aanmaken

en: Create new category
nl_BE: Maak nieuwe categorie

en: Create orders
nl_BE: Bestellingen aanmaken

en: Create pages
nl_BE: Pagina's aanmaken

en: Create products
nl_BE: Producten aanmaken

en: Create shipping method
nl_BE: Verzendmethode maken

en: Create some products
nl_BE: Meerdere producten toevoegen

en: Create value
nl_BE: Creëer waarde

en: Create webhooks
nl_BE: Webhooks aanmaken

en: Create your first coupon
nl_BE: Maak je eerste coupon

en: Created
nl_BE: Aangemaakt

en: Created at
nl_BE: Toegevoegd op

en: Creating %d action | Creating %d actions
nl_BE[0]: %d actie aanmaken
nl_BE[1]: %d acties aanmaken

en: Creating product review failed.
nl_BE: Aanmaken van productbeoordeling mislukt.

en: Creative format
nl_BE: Creatief formaat

en: Credit card
nl_BE: Creditcard

en: Credit/debit cards, Apple Pay, Google Pay, and more.
nl_BE: Credit-/debitcards, Apple Pay, Google Pay en meer.

en: Crete
nl_BE: Kreta

en: Critical
nl_BE: Kritiek

en: Croatia
nl_BE: Kroatië

en: Croatian kuna
nl_BE: Kroatische kuna

en: Cross-sells are products which you promote in the cart, based on the current product.
nl_BE: Cross-sells zijn producten die je aanbeveelt op basis van het huidige product.

en: Crypto Payments
nl_BE: Cryptobetalingen

en: Cuban convertible peso
nl_BE: Cubaanse omwisselbare peso

en: Cuban peso
nl_BE: Cubaanse peso

en: Cumilla
nl_BE: Comilla

en: Cura&ccedil;ao
nl_BE: Curaçao

en: Currency
nl_BE: Valuta

en: Currency code (ISO 4217).
nl_BE: Valutacode (ISO 4217).

en: Currency code (in ISO format) for returned prices.
nl_BE: Valutacode (in ISO formaat) van de aangegeven prijzen.

en: Currency minor unit (number of digits after the decimal separator) for returned prices.
nl_BE: Decimaaleenheid van valuta (aantal cijfers na het scheidingsteken) voor aangegeven prijzen.

en: Currency options
nl_BE: Valuta-opties

en: Currency position
nl_BE: Valuta positie

en: Currency position.
nl_BE: Locatie valutateken.

en: Currency symbol for the currency which can be used to format returned prices.
nl_BE: Valutateken voor de valuta die kan worden gebruikt voor het formaat van aangegeven prijzen.

en: Currency symbol position for this country.
nl_BE: Plaats van het valutateken voor dit land.

en: Currency symbol.
nl_BE: Valutateken.

en: Currency the order item was created with, in ISO format.
nl_BE: Valuta waarmee het bestelling item is aangemaakt, in ISO formaat.

en: Currency the order was created with, in ISO format.
nl_BE: Valuta tijdens het aanmaken van de bestelling, in ISO formaat.

en: Currency the refund was created with, in ISO format.
nl_BE: Valuta tijdens het aanmaken van de terugbetaling, in ISO formaat.

en: Currency.
nl_BE: Valuta.

en: Current
nl_BE: Huidig

en: Current enabled state for all payment methods.
nl_BE: Huidige ingeschakelde status voor alle betaalmethoden.

en: Current import mode.
nl_BE: Huidige importmodus.

en: Current page
nl_BE: Huidige pagina

en: Current page of the collection.
nl_BE: Huidige pagina van de collectie.

en: Current page retrieval should be called on or after the `current_screen` hook.
nl_BE: Ophalen van huidige pagina moet plaatsvinden op of na de `current_screen`-hook.

en: Current password (leave blank to leave unchanged)
nl_BE: Huidig wachtwoord (laat leeg om niet te wijzigen)

en: Current plugin version.
nl_BE: Huidige pluginversie.

en: Current price is: %s.
nl_BE: Huidige prijs is: %s.

en: Current product price.
nl_BE: Huidige productprijs.

en: Current set billing address for the customer.
nl_BE: Huidig ingesteld factuuradres voor de klant.

en: Current set shipping address for the customer.
nl_BE: Huidig ingesteld verzendadres voor de klant.

en: Current state configuration of the payment method.
nl_BE: Configuratie huidige status van de betaalmethode.

en: Current variation price.
nl_BE: Huidige variatieprijs.

en: Currently syncing orders... %s pending
nl_BE: Bestellingen aan het synchroniseren ... %s in behandeling

en: Custom
nl_BE: Aangepast

en: Custom Email Styles
nl_BE: Aangepast stijlen e-mail

en: Custom Fields
nl_BE: Aangepaste velden

en: Custom Link
nl_BE: Aangepaste URL

en: Custom base
nl_BE: Custom basis

en: Custom field deleted.
nl_BE: Aangepast veld verwijderd.

en: Custom field updated.
nl_BE: Aangepast veld bijgewerkt.

en: Custom fields
nl_BE: Aangepaste velden

en: Custom fields can be used in a variety of ways, such as sharing more detailed product information, showing more input fields, or for internal inventory organization. %1$sRead more about custom fields%2$s
nl_BE: Aangepaste velden kunnen op verschillende manieren worden gebruikt, zoals het delen van meer gedetailleerde productinformatie, het tonen van meer invoervelden of het intern organiseren van de voorraad. %1$sLees meer over aangepaste velden%2$s

en: Custom fields can be used to add extra metadata to an order that you can %1$suse in your theme%2$s.
nl_BE: Aangepaste velden kunnen worden gebruikt om extra metadata aan een bestelling toe te voegen wat %1$sgebruikt kan worden in je thema%2$s.

en: Custom fonts
nl_BE: Aangepaste lettertypes

en: Custom order table usage is not enabled. If you are testing, you can enable it by following the testing instructions in %s
nl_BE: Gebruik van aangepaste bestellingstabellen is niet ingeschakeld. Als je test, kan je dit inschakelen door de testinstructies te volgen in %s

en: Custom order tables could not be created.
nl_BE: Aangepaste bestellingen tabellen konden niet worden gemaakt.

en: Custom order tables does not exist, creating...
nl_BE: Aangepaste tabellen voor bestellingen bestaan niet, maken...

en: Custom order tables were created successfully.
nl_BE: Aangepaste bestellingen tabellen zijn succesvol aangemaakt.

en: Custom ordering
nl_BE: Aangepaste volgorde

en: Custom ordering position.
nl_BE: Aangepaste volgorde positie.

en: Custom orders tables have been deleted.
nl_BE: Tabellen van aangepaste bestellingen zijn verwijderd.

en: Custom:
nl_BE: Aangepast:

en: Customer
nl_BE: Klant

en: Customer Country
nl_BE: Land klant

en: Customer Data
nl_BE: Klantgegevens

en: Customer Email
nl_BE: Klant e-mail

en: Customer First Name
nl_BE: Voornaam klant

en: Customer Full Name
nl_BE: Volledige naam klant

en: Customer ID if registered. Will return 0 for guests.
nl_BE: Klant ID indien geregistreerd. Geeft 0 aan voor gasten.

en: Customer ID is invalid.
nl_BE: Klant ID is ongeldig.

en: Customer ID.
nl_BE: Klant ID.

en: Customer IP: %s
nl_BE: Klant IP: %s

en: Customer Last Name
nl_BE: Achternaam klant

en: Customer Name
nl_BE: Klantnaam

en: Customer Username
nl_BE: Gebruikersnaam klant

en: Customer billing address
nl_BE: Klant factuuradres

en: Customer created
nl_BE: Klant toegevoegd

en: Customer deleted
nl_BE: Klant verwijderd

en: Customer details
nl_BE: Klantgegevens

en: Customer download link
nl_BE: Klant downloadlink

en: Customer download log
nl_BE: Klantendownload-logbestand

en: Customer download permissions have been retained.
nl_BE: Downloadtoestemmingen voor klanten zijn bewaard.

en: Customer downloads
nl_BE: Klantendownloads

en: Customer first name.
nl_BE: Klant voornaam.

en: Customer history
nl_BE: Klantgeschiedenis

en: Customer information like your name, email address, and billing and shipping information.
nl_BE: Klantinformatie, zoals jouw naam, e-mailadres, verzend- en betaalinformatie.

en: Customer last name.
nl_BE: Klant achternaam.

en: Customer list
nl_BE: Klantenlijst

en: Customer login name.
nl_BE: Klant loginnaam.

en: Customer matched zone "%s"
nl_BE: Klant komt overeen met zone '%s'

en: Customer note
nl_BE: Klantnotitie

en: Customer note added
nl_BE: Klantnotitie toegevoegd

en: Customer note emails are sent when you add a note to an order.
nl_BE: E-mail 'Klantnotitie' wordt verstuurd naar de klant wanneer je een notitie toevoegt aan een bestelling.

en: Customer notes about the order
nl_BE: Notities van de klant over deze bestelling

en: Customer orders
nl_BE: Bestellingen van klanten

en: Customer password for new accounts, if applicable.
nl_BE: Klantenwachtwoord voor nieuwe accounts, indien van toepassing.

en: Customer password.
nl_BE: Klant wachtwoord.

en: Customer payment page &rarr;
nl_BE: Klant betaalpagina &rarr;

en: Customer provided note
nl_BE: Notitie door klant aangeleverd

en: Customer provided note:
nl_BE: Bericht van klant:

en: Customer role.
nl_BE: Klantrol.

en: Customer sales
nl_BE: Verkopen

en: Customer shipping address
nl_BE: Klant verzendadres

en: Customer stock notifications
nl_BE: Klant voorraad notificaties

en: Customer type
nl_BE: Type klant

en: Customer type name.
nl_BE: Naam klanttype.

en: Customer updated
nl_BE: Klant bijgewerkt

en: Customer's IP address.
nl_BE: Klant IP-adres.

en: Customer:
nl_BE: Klant:

en: Customers
nl_BE: Klanten

en: Customers can create an account after their order is placed. Customize messaging %1$shere%2$s.
nl_BE: Klanten kunnen een account aanmaken voordat ze hun bestelling plaatsen. Pas het bericht %1$shier%2$s aan.

en: Customers can create an account before placing their order.
nl_BE: Klanten kunnen een account aanmaken voordat ze hun bestelling plaatsen.

en: Customers can still save the file to their device, but by default file will be opened instead of being downloaded (does not work with redirects).
nl_BE: Klanten kunnen het bestand nog steeds opslaan op hun apparaat, maar het bestand wordt standaard geopend in plaats van gedownload (werkt niet met omleidingen).

en: Customers detailed reports.
nl_BE: Uitgebreide rapporten klanten.

en: Customers do not support trashing.
nl_BE: Klanten ondersteunen geen prullenmand.

en: Customers must be logged in to sign up for stock notifications.
nl_BE: Klanten moeten aangemeld zijn om zich te kunnen aanmelden voor voorraad notificaties.

en: Customers totals.
nl_BE: Klanten totalen.

en: Customers vs. guests
nl_BE: Klanten vs. gasten

en: Customers will need to spend this amount to get free shipping.
nl_BE: Klanten moeten dit bedrag besteden om gratis verzending te verkrijgen.

en: Customers will not be able to purchase physical goods from your store until a shipping method is available.
nl_BE: Klanten kunnen geen fysieke producten kopen via je winkel tot je een verzend-methode hebt toegevoegd.

en: Customizable products
nl_BE: Aanpasbare producten

en: Customize the color of your buttons and links. Default %s.
nl_BE: Pas de kleur van je knoppen en links aan. Standaard %s.

en: Customize the look and feel of all you notification emails.
nl_BE: Pas het uiterlijk van al je notificatie e-mails aan.

en: Customize your WooCommerce email template and preview it below.
nl_BE: Pas je WooCommerce e-mailtemplate aan en bekijk het hieronder.

en: Customize your emails
nl_BE: Pas je e-mails aan

en: Customize your online store with WooCommerce blocks
nl_BE: Pas je webwinkel aan met WooCommerce-blokken

en: Customize your store
nl_BE: Pas je winkel aan

en: Czech Republic
nl_BE: Tsjechië

en: Czech koruna
nl_BE: Tsjechische kroon

en: DKI Jakarta
nl_BE: Jakarta

en: Dadra and Nagar Haveli
nl_BE: Dadra en Nagar Haveli

en: Daerah Istimewa Aceh
nl_BE: Aceh

en: Daerah Istimewa Yogyakarta
nl_BE: Jogjakarta

en: Daily Cron
nl_BE: Dagelijkse cron

en: Daman and Diu
nl_BE: Daman en Diu

en: Danish krone
nl_BE: Deense kroon

en: Data in posts table appears to be more recent than in HPOS tables. Compare order data with `wp wc hpos diff %1$d` and use `wp wc hpos backfill %1$d --from=posts --to=hpos` to fix.
nl_BE: Gegevens in berichtentabel lijkt recenter te zijn dan de gegevens in HPOS-tabellen. Vergelijk bestelgegevens met `wp wc hpos diff %1$d` en gebruik `wp wc hpos backfill %1$d --from=posts --to=hpos` voor oplossingen.

en: Data resource ID.
nl_BE: Gegevens hulpbron ID.

en: Data resource description.
nl_BE: Gegevens hulpbron beschrijving.

en: Data store:
nl_BE: Gegevens opslag:

en: Data to pass through to the payment method when processing payment.
nl_BE: Data die naar de betaalmethode worden geleid bij het verwerken van betalingen.

en: Database (not recommended on live sites)
nl_BE: Database (niet aanbevolen voor live websites)

en: Database Data Size
nl_BE: Database datagrootte

en: Database File Path
nl_BE: Database bestandspad

en: Database Index Size
nl_BE: Database index grootte

en: Database date field considered for Revenue and Orders reports
nl_BE: Database datumveld overwogen voor inkomsten en bestellingen rapporten

en: Database error.
nl_BE: Database fout.

en: Database information:
nl_BE: Database informatie:

en: Database prefix
nl_BE: Database voorvoegsel

en: Database prefix.
nl_BE: Database voorvoegsel.

en: Database settings
nl_BE: Database instellingen

en: Database tables missing
nl_BE: Database-tabellen ontbreken

en: Database tables.
nl_BE: Database tabellen.

en: Database upgrade routine has been scheduled to run in the background.
nl_BE: Routine-upgrade voor de database is ingepland om op de achtergrond te draaien.

en: Database verified successfully.
nl_BE: Database geverifieerd.

en: Datastore currently in use for orders.
nl_BE: Gegevensopslag momenteel in gebruik voor bestellingen.

en: Date
nl_BE: Datum

en: Date Paid
nl_BE: Datum betaald

en: Date Type
nl_BE: Datumtype

en: Date after which the user should be reminded of the note, if any (GMT).
nl_BE: Datum waarna de gebruiker aan de notitie moet worden herinnerd, indien van toepassing (GMT).

en: Date after which the user should be reminded of the note, if any.
nl_BE: Datum waarna de gebruiker aan de notitie moet worden herinnerd, indien van toepassing.

en: Date created
nl_BE: Datum gemaakt

en: Date created:
nl_BE: Datum van aanmaak:

en: Date last active GMT.
nl_BE: Datum laatst actief in GMT.

en: Date last active.
nl_BE: Datum laatst actief.

en: Date modified
nl_BE: Datum gewijzigd

en: Date registered GMT.
nl_BE: Datum geregistreerd in GMT.

en: Date registered.
nl_BE: Datum geregistreerd.

en: Date sale price ends
nl_BE: Einddatum actieprijs

en: Date sale price starts
nl_BE: Startdatum actieprijs

en: Date the note was created (GMT).
nl_BE: Datum waarop de notitie is aangemaakt (GMT).

en: Date the note was created.
nl_BE: Datum waarop de notitie is aangemaakt.

en: Date the order was created, as GMT.
nl_BE: Datum waarop de bestelling is aangemaakt, in GMT.

en: Date the order was created, in the site's timezone.
nl_BE: Datum waarop de bestelling is aangemaakt, in de tijdzone van de website.

en: Date:
nl_BE: Datum:

en: Day(s)
nl_BE: Dag(en)

en: Debug
nl_BE: Foutopsporing

en: Debug mode
nl_BE: Foutopsporingsmodus

en: Decimal precision of the returned prices.
nl_BE: Nauwkeurigheid van decimaal van de opgegeven prijzen.

en: Decimal separator
nl_BE: Decimaal scheidingsteken

en: Decimal separator for displayed prices for this country.
nl_BE: Decimaal scheidingsteken bij getoonde prijzen in dit land.

en: Decimal separator for the currency which can be used to format returned prices.
nl_BE: Decimaal scheidingsteken voor de valuta die kan worden gebruikt voor het formaat van aangegeven prijzen.

en: Decimal separator.
nl_BE: Scheidingsteken decimalen.

en: Decrease existing price by (fixed amount or %):
nl_BE: Reguliere prijs verlagen met (vast bedrag of %):

en: Decrease existing sale price by (fixed amount or %):
nl_BE: Verlaag bestaande uitverkoopsprijs met (vaste waarde of %):

en: Decrease existing stock by:
nl_BE: Bestaande voorraad verlagen met:

en: Decrease regular prices (fixed amount or percentage)
nl_BE: Reguliere prijzen verlagen (vast bedrag of percentage)

en: Decrease sale prices (fixed amount or percentage)
nl_BE: Actieprijzen verlagen (vast bedrag of percentage)

en: Default
nl_BE: Standaard

en: Default Date Range
nl_BE: Standaard datumbereik

en: Default Form Values
nl_BE: Standaard formulierwaarden

en: Default ISO4127 alpha-3 currency code for the country.
nl_BE: Standaard ISO4127 alfa-3-valutacode voor dit land.

en: Default attribute
nl_BE: Standaardeigenschap

en: Default block content
nl_BE: Standaard blok inhoud

[ctx: Default category slug]
en: Uncategorized
nl_BE: Geen categorie

en: Default customer location
nl_BE: Standaard klantlocatie

en: Default product category cannot be deleted.
nl_BE: Standaard productcategorie kan niet worden verwijderd.

en: Default product sorting
nl_BE: Standaard productsortering

en: Default sort order
nl_BE: Standaard sorteervolgorde

en: Default sort order.
nl_BE: Standaard sorteervolgorde.

en: Default sorting
nl_BE: Standaard sortering

en: Default sorting (custom ordering + name)
nl_BE: Standaard sorteervolgorde

en: Default timezone is %s - it should be UTC
nl_BE: Standaard tijdzone is %s - dit zou UTC moeten zijn

en: Default timezone is UTC
nl_BE: Standaard tijdzone is UTC

en: Default timezone.
nl_BE: Standaard tijdzone.

en: Default to customer billing address
nl_BE: Standaard naar klant factuuradres

en: Default to customer shipping address
nl_BE: Standaard naar klant verzendadres

en: Default value for the setting.
nl_BE: Standaardwaarde voor de instelling.

en: Default values for generated variations.
nl_BE: Standaardwaarden voor gegenereerde variaties.

en: Defaults variation attributes.
nl_BE: Standaard variatie-attributen.

en: Define if the attribute can be used as variation.
nl_BE: Geef aan of het attribuut gebruikt kan worden als variatie.

en: Define if the attribute is visible on the "Additional information" tab in the product's page.
nl_BE: Geef aan of de eigenschap zichtbaar is op de "Extra informatie"-tab op de productpagina.

en: Define if the order is paid. It will set the status to processing and reduce stock items.
nl_BE: Geef aan of de bestelling is betaald. Het zet de bestelstatus op 'in behandeling' en vermindert de voorraad.

en: Define if the variation is visible on the product's page.
nl_BE: Bepaal of de variatie zichtbaar is op de productpagina.

en: Define text to show after your product prices. This could be, for example, "inc. Vat" to explain your pricing. You can also have prices substituted here using one of the following: {price_including_tax}, {price_excluding_tax}.
nl_BE: Bepaal de tekst die getoond wordt achter de productprijzen. Kies bijvoorbeeld voor "incl. btw" om het prijsmodel te verduidelijken. Je kan de prijzen ook vervangen door een van de volgende mogelijkheden: {price_including_tax}, {price_excluding_tax}.

en: Define whether or not the entire product is taxable, or just the cost of shipping it.
nl_BE: Bepaal of het gehele product belast wordt met btw, of slechts de verzendkosten.

en: Defined cost value.
nl_BE: Gedefinieerde kostwaarde.

en: Delete
nl_BE: Verwijderen

en: Delete "%s" permanently
nl_BE: '%s' permanent verwijderen

en: Delete Permanently
nl_BE: Permanent verwijderen

en: Delete Product
nl_BE: Verwijder product

en: Delete WooCommerce tax rates
nl_BE: Alle WooCommerce-belastingtarieven verwijderen

en: Delete all variations
nl_BE: Alle variaties verwijderen

en: Delete an Inbox Notification
nl_BE: Een inbox notificatie verwijderen

en: Delete fee
nl_BE: Toeslag verwijderen

en: Delete fulfillment meta data response.
nl_BE: Verwijder de respons van de metadata van de afhandeling.

en: Delete fulfillment response.
nl_BE: Verwijder de respons van de afhandeling.

en: Delete image
nl_BE: Afbeelding verwijderen

en: Delete item
nl_BE: Artikel verwijderen

en: Delete log
nl_BE: Verwijder log

en: Delete note
nl_BE: Notitie verwijderen

en: Delete orphaned variations
nl_BE: Verwijder verlaten variaties

en: Delete payment method
nl_BE: Verwijder betaalmethode

en: Delete permanently
nl_BE: Permanent verwijderen

en: Delete shipping
nl_BE: Verzending verwijderen

en: Delete tax rates
nl_BE: Belastingtarieven verwijderen

en: Delete template file
nl_BE: Templatebestand verwijderen

en: Delete the custom orders tables
nl_BE: Verwijder de aangepaste bestellingen tabellen

en: Delete the selected notifications permanently?
nl_BE: Geselecteerde notificaties permanent verwijderen?

en: Delete this log file permanently?
nl_BE: Dit logbestand permanent verwijderen?

en: Delete this notification permanently?
nl_BE: Deze notificatie permanent verwijderen?

en: Delete this review permanently
nl_BE: Deze beoordeling permanent verwijderen

en: Delete unverified notification sign-ups after (in days)
nl_BE: Niet geverifieerde registraties voor notificaties verwijderen na (in dagen)

en: Deleted
nl_BE: Verwijderd

en: Deleted %1$d action | Deleted %1$d actions
nl_BE[0]: %1$d actie verwijderd
nl_BE[1]: %1$d acties verwijderd

en: Deleted %1$s and adjusted stock (%2$s)
nl_BE: %1$s verwijderd en voorraad aangepast (%2$s)

en: Deleted %s
nl_BE: Verwijderd %s

en: Deleted all active sessions, and %d saved carts.
nl_BE: Alle actieve sessies en %d opgeslagen winkelwagens verwijderd.

en: Deletes unused variations.
nl_BE: Ongebruikte variaties verwijderen.

en: Deleting %d action | Deleting %d actions
nl_BE[0]: %d actie verwijderen
nl_BE[1]: %d acties verwijderen

en: Deleting a category does not delete the products in that category. Instead, products that were only assigned to the deleted category are set to the category %s.
nl_BE: Door een categorie te verwijderen worden producten in die categorie niet verwijderd. In plaats daarvan worden producten die aan de verwijderde categorie waren toegewezen, ingedeeld in de categorie %s.

en: Delight customers and boost organic sales with a special WooCommerce birthday email (and coupon!) on their special day.
nl_BE: Verras klanten en geef je organische verkopen een boost met een speciale WooCommerce verjaardagsmail (en een coupon!) op hun bijzondere dag.

en: Delimiter
nl_BE: Scheidingsteken

en: Delivery URL
nl_BE: Aflever-URL

en: Delivery fee
nl_BE: Bezorgkosten

en: Delivery time estimate text, e.g. 3-5 business days.
nl_BE: Geschatte levertijd, bijv. 3-5 werkdagen.

en: Denmark
nl_BE: Denemarken

en: Deny
nl_BE: Weigeren

en: Department
nl_BE: Afdeling

en: Describe this product. What makes it unique? What are its most important features?
nl_BE: Beschrijf je product. Wat maakt het product uniek? Wat zijn de belangrijkste kenmerken?

en: Description
nl_BE: Beschrijving

en: Description (optional)
nl_BE: Beschrijving (optioneel)

en: Description for the setting field.
nl_BE: Beschrijving voor het instellingsveld.

en: Description is missing.
nl_BE: Beschrijving ontbreekt.

en: Description of the marketing campaign type.
nl_BE: Beschrijving van het type marketingcampagne.

en: Description of the marketing channel.
nl_BE: Beschrijving van het marketingkanaal.

en: Description of the payment method.
nl_BE: De beschrijving van de betaalmethode.

en: Description of the settings group.
nl_BE: Beschrijving van de instellingengroep.

en: Description of the shipping rate, e.g. Dispatched via USPS.
nl_BE: Beschrijving van de verzendkosten, bijv. Bezorgd via USPS.

en: Design your store with deep WooCommerce integration. If toggled on, we’ll install <a href="https://woocommerce.com/storefront/" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Storefront</a>, and your current theme <em>%s</em> will be deactivated.
nl_BE: Ontwerp je eigen winkel door WooCommerce te integreren. <a href="https://woocommerce.com/storefront/" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Storefront</a> en je huidige thema <em>%s</em> worden gedeactiveerd.

en: Destination logger must be configured before running a migration
nl_BE: Bestemming logger moet geconfigureerd worden voordat er gemigreerd wordt

en: Destination store must be configured before running a migration
nl_BE: Bestemming winkel moet geconfigureerd worden voordat er gemigreerd wordt

en: Detailed information about registered sources is not currently available.
nl_BE: Gedetailleerde informatie over geregistreerde bronnen is momenteel niet beschikbaar.

en: Details about the store that are shown in email receipts.
nl_BE: Details over de winkel die worden getoond in e-mail rekening.

en: Details are not available for this customer as this user does not exist in the current site.
nl_BE: Details zijn niet beschikbaar voor deze klant omdat deze gebruiker niet bestaat op de huidige website.

en: Details for order #%s,
nl_BE: Details voor bestelling #%s

en: Details for order #{order_number}
nl_BE: Details voor bestelling #{order_number}

en: Details for order #{order_number} on {site_title}
nl_BE: Details voor bestelling #{order_number} op {site_title}

en: Determines how this attribute's values are displayed.
nl_BE: Je kan zelf bepalen hoe de waarden van deze eigenschappen worden getoond.

en: Determines if hidden or visible catalog products are shown.
nl_BE: Bepaalt of verborgen of zichtbare catalogusprodcten worden getoond.

en: Determines the display order of payment gateways during checkout.
nl_BE: Bepaalt de weergavevolgorde van betaalgateways tijdens het afrekenen.

en: Determines the sort order of the terms on the frontend shop product pages. If using custom ordering, you can drag and drop the terms in this attribute.
nl_BE: Bepaalt de sorteervolgorde van de termen op de productpagina's aan de front-end. Als je gebruik maakt van een handmatige volgorde, kun je de termen in deze eigenschap naar de juiste plaats slepen.

en: Determines the type of discount that will be applied.
nl_BE: Bepaalt het type korting dat wordt gegeven.

en: Device Locale
nl_BE: Apparaat locale

en: Device UUID
nl_BE: Apparaat UUID

en: Device type
nl_BE: Apparaattype

en: Did the tool run successfully?
nl_BE: Is de tool succesvol uitgevoerd?

en: Did you know you can print shipping labels at home?
nl_BE: Wist je dat je verzendlabels thuis kan afdrukken?

en: Differences found for order %d:
nl_BE: Er zijn verschillen gevonden voor bestelling %d:

en: Dimensions
nl_BE: Afmetingen

en: Dimensions (%s)
nl_BE: Afmetingen (%s)

en: Dimensions (L&times;W&times;H) (%s)
nl_BE: Afmetingen (L&times;W&times;H) (%s)

en: Dimensions unit
nl_BE: Afmetingseenheid

en: Direct access to leading carriers
nl_BE: Directe toegang tot toonaangevende vervoerders

en: Direct bank transfer
nl_BE: Directe bankoverschrijving

en: Direct payments to email address:
nl_BE: Directe betalingen aan e-mailadres:

en: Direct updates
nl_BE: Directe updates

en: Directory size: %s
nl_BE: Map grootte: %s

en: Disable
nl_BE: Uitschakelen

en: Disable rule
nl_BE: Regel uitschakelen

en: Disable shipping &amp; shipping calculations
nl_BE: Verzending &amp; verzending berekeningen uitschakelen

en: Disabled
nl_BE: Uitgeschakeld

en: Disabled Features
nl_BE: Uitgeschakelde functies

en: Disabled in <a href="%s" aria-label="stock management store settings">store settings</a>.
nl_BE: Uitgeschakeld in <a href="%s" aria-label="stock management store settings">winkelinstellingen</a>.

en: Disconnect
nl_BE: Loskoppelen

en: Discount (%s)
nl_BE: Korting (%s)

en: Discount amount
nl_BE: Kortingsbedrag

en: Discount amount as defined in the coupon (absolute value or a percent, depending on the discount type).
nl_BE: Korting bedrag zoals gedefinieerd in de coupon (absolute waarde of een percentage, afhankelijk van het kortingstype).

en: Discount amount in cents.
nl_BE: Kortingsbedrag in centen.

en: Discount total tax.
nl_BE: Totaal van belasting op kortingen.

en: Discount total.
nl_BE: Totaal van kortingen.

en: Discount type
nl_BE: Kortingstype

en: Discount type.
nl_BE: Kortingstype.

en: Discount:
nl_BE: Korting:

en: Discounted labels from top global carriers
nl_BE: Korting labels van top wereldwijde vervoerders

en: Discounted orders
nl_BE: Bestellingen met korting

en: Discounted price:
nl_BE: Kortingsprijs:

en: Discounted rates
nl_BE: Korting op kosten

en: Discounts calculated at checkout.
nl_BE: Kortingen worden bij het afrekenen berekend.

en: Discover ways of extending your store with a tour of the Woo Marketplace
nl_BE: Ontdek manieren om je winkel uit te breiden met een rondleiding door de Woo marktplaats

en: Dismiss
nl_BE: Negeren

en: Dismiss the gateway
nl_BE: Gateway negeren

en: Dismiss this notice
nl_BE: Deze melding negeren

en: Dismiss this notice.
nl_BE: Negeer deze melding.

en: Dismiss this suggestion
nl_BE: Deze suggestie negeren

en: Display Type:
nl_BE: Weergave type:

en: Display a list of a customer's recently viewed products.
nl_BE: Laat een lijst van producten zien die een klant recentelijk heeft bekeken.

en: Display a list of active product filters.
nl_BE: Toon een lijst van actieve filters op producten.

en: Display a list of attributes to filter products in your store.
nl_BE: Toon een lijst van eigenschappen om producten in je winkel te filteren.

en: Display a list of recent reviews from your store.
nl_BE: Laat een lijst van recente beoordelingen van je winkel zien.

en: Display a list of star ratings to filter products in your store.
nl_BE: Bekijk een lijst van recensies met sterren om producten in je winkel te filteren.

en: Display a slider to filter products in your store by price.
nl_BE: Vertoon een slider om producten in je winkel te filteren op prijs.

en: Display name
nl_BE: Weergavenaam

en: Display name cannot be changed to email address due to privacy concern.
nl_BE: De weergavenaam kan niet worden gewijzigd naar een e-mailadres vanwege privacyomstandigheden.

en: Display name of the user who created the refund.
nl_BE: Weergavenaam van de gebruiker die de terugbetaling heeft aangemaakt.

en: Display order for the group.
nl_BE: Bestelling voor de groep tonen.

en: Display prices during cart and checkout
nl_BE: Toon prijzen gedurende bestellen en afrekenen

en: Display prices in the shop
nl_BE: Toon prijzen in de winkel

en: Display suggestions within WooCommerce
nl_BE: Aanbevelingen tonen in WooCommerce

en: Display tax totals
nl_BE: Toon belastingtotalen

en: Display text.
nl_BE: Weergavetekst.

en: Display the customer shopping cart.
nl_BE: Toon de winkelwagen van de klant.

en: Display type
nl_BE: Weergavetype

en: Displayed title for the leaderboard.
nl_BE: Getoonde titel voor het leaderboard.

en: Displays a single product.
nl_BE: Toont één product.

en: Displays products filtered by a brand.
nl_BE: Toont producten gefilterd door een merk.

en: Displays products filtered by a category.
nl_BE: Toon gefilterde producten per categorie.

en: Displays products filtered by a tag.
nl_BE: Toont gefilterde producten door een tag.

en: Displays products filtered by an attribute.
nl_BE: Toont gefilterde producten door een attribuut.

en: Displays search results for your store.
nl_BE: Toont zoekresultaten voor je winkel.

en: Displays whether or not WP Cron Jobs are enabled.
nl_BE: Geeft aan of WP Cron Jobs wel of niet zijn ingeschakeld.

en: Displays whether or not WordPress is in Debug Mode.
nl_BE: Toont of WordPress in foutopsporingsmodus is of niet.

en: Displays whether or not WordPress is using an external object cache.
nl_BE: Toont of WordPress gebruikmaakt van een externe object cache.

en: Displays whether or not the current active theme declares WooCommerce support.
nl_BE: Toont of het huidige actieve thema ondersteuning biedt voor WooCommerce.

en: Displays whether or not the current theme is a child theme.
nl_BE: Toont of het huidige thema een subthema is.

en: Displays whether the current active theme is a block theme or a classic theme.
nl_BE: Toont of het huidige actieve thema een blokthema of klassiek thema is.

en: Displays your products.
nl_BE: Toon je producten.

en: Djiboutian franc
nl_BE: Djiboutiaanse frank

en: Do not allow
nl_BE: Niet toestaan

en: Do not import
nl_BE: Niet importeren

en: Do the important options return expected values?
nl_BE: Retourneren de belangrijke opties verwachte waarden?

en: Do you need help with adding your first product?
nl_BE: Hulp nodig bij het toevoegen van je eerste product?

en: Do you need more info about WooCommerce Subscriptions?
nl_BE: Heb je meer informatie nodig over WooCommerce-abonnementen?

en: Do you want to generate all variations? This will create a new variation for each and every possible combination of variation attributes (max %d per run).
nl_BE: Weet je zeker dat je alle variaties wilt koppelen? Dit voegt een nieuwe variatie toe voor elke mogelijke combinatie van eigenschappen (max. %d per uitvoering).

en: Do you want to migrate from Shopify to WooCommerce?
nl_BE: Wil je van Shopify naar WooCommerce migreren?

en: Do you want to sell online courses?
nl_BE: Wil je online cursussen aanbieden?

en: Do you wish to save your changes first? Your changed data will be discarded if you choose to cancel.
nl_BE: Wil je je wijzigingen eerst opslaan? Als je kiest om te annuleren zullen al jouw wijzigingen verwijderd worden.

en: Docs
nl_BE: Documentatie

en: Does the product have additional options before it can be added to the cart?
nl_BE: Bevat het product aanvullende opties voordat het aan de winkelwagen kan worden toegevoegd?

en: Does the theme declare WooCommerce support?
nl_BE: Geeft het thema aan WooCommerce te ondersteunen?

en: Does the theme have a woocommerce.php file?
nl_BE: Heeft het thema een woocommerce.php bestand?

en: Does this theme have outdated templates?
nl_BE: Heeft dit thema verouderde templates?

en: Does your site force a SSL Certificate for transactions?
nl_BE: Stelt je website SSL-certificaten verplicht voor transacties?

en: Does your site have the Legacy REST API enabled?
nl_BE: Heeft je website de verouderde REST-API ingeschakeld?

en: Dominican Republic
nl_BE: Dominicaanse Republiek

en: Dominican peso
nl_BE: Dominicaanse peso

en: Don't allow purchases
nl_BE: Aankopen niet toestaan

en: Don't charge for shipping.
nl_BE: Geen verzendkosten in rekening brengen.

en: Don't charge tax
nl_BE: Breng geen belasting in rekening

en: Done!
nl_BE: Klaar!

en: Download %d URL
nl_BE: URL download %d

en: Download %d name
nl_BE: Naam download %d

en: Download ID.
nl_BE: Download-ID.

en: Download URL
nl_BE: URL download

en: Download count
nl_BE: Download aantal

en: Download expiry
nl_BE: Download vervaltijd

en: Download expiry days
nl_BE: Dagen vervaltijd download

en: Download file URL.
nl_BE: Bestand download link.

en: Download for support
nl_BE: Download voor ondersteuning

en: Download limit
nl_BE: Downloadlimiet

en: Download name
nl_BE: Naam download

en: Download permissions
nl_BE: Downloadtoestemmingen

en: Download permissions were reset manually.
nl_BE: Downloadtoestemmingen zijn handmatig gereset.

en: Download type, this controls the schema on the front-end.
nl_BE: Downloadtype, dit beïnvloedt het schema aan de 'front-end'.

en: Download your %1$s Report: %2$s
nl_BE: Download je %1$s rapport: %2$s

en: Download your %s Report
nl_BE: Download je %s rapport

en: Downloadable
nl_BE: Downloadbaar

en: Downloadable file name.
nl_BE: Naam van downloadbaar bestand.

en: Downloadable files
nl_BE: Downloadbare bestanden

en: Downloadable product ID.
nl_BE: Downloadbaar product ID.

en: Downloadable product permissions
nl_BE: Rechten voor downloadbaar product

en: Downloadable products
nl_BE: Downloadbare producten

en: Downloadable products give access to a file upon purchase.
nl_BE: Downloadbare producten geven toegang tot een bestand na aankoop.

en: Downloaded %s time | Downloaded %s times
nl_BE[0]: %s keer gedownload
nl_BE[1]: %s keer gedownload

en: Downloads remaining
nl_BE: Resterende downloads

en: Downloads require login
nl_BE: Downloaden vereist inloggen

en: Draft orders are created when customers start the checkout process while the block version of the checkout is in place.
nl_BE: Conceptbestellingen worden aangemaakt wanneer klanten het afrekenproces starten terwijl de blokversie van het afrekenen in gebruik is.

en: Drafts <span class="count">(%s)</span> | Drafts <span class="count">(%s)</span>
nl_BE[0]: Concepten <span class="count">(%s)</span>
nl_BE[1]: Concepten <span class="count">(%s)</span>

en: Drag and drop to re-order your custom zones. This is the order in which they will be matched against the customer address.
nl_BE: Klik en sleep om de volgorde van jouw eigen zones te bepalen. Dit is de volgorde waarin zij worden gematched met het adres van de klant.

en: Drag and drop to set admin attribute order
nl_BE: Sleep en plaats om de volgorde van de beheereigenschappen in te stellen

en: Drag and drop, or click to set admin variation order
nl_BE: Versleep of klik om de admin variatievolgorde in te stellen

en: Drag images, upload new ones or select files from your library. For best results, use JPEG files that are 1000 by 1000 pixels or larger. %1$sHow to prepare images?%2$s
nl_BE: Versleep afbeeldingen, upload nieuwe of selecteer bestanden vanuit je bibliotheek. Voor de beste resultaten gebruik je JPEG-bestanden van 1000 x 1000 pixels of groter. %1$sHoe bereid je afbeeldingen voor?%2$s

en: Drive sales with %1$sGoogle for WooCommerce%2$s
nl_BE: Verkoop meer met %1$sGoogle voor WooCommerce%2$s

en: Drive sales with Google for WooCommerce
nl_BE: Verkoop meer met Google voor WooCommerce

en: Dropin Plugins
nl_BE: Dropin plugins

en: Dropins & MU plugins.
nl_BE: Dropins en MU plugins.

en: Dubrovnik-Neretva County
nl_BE: Dubrovnik-Neretva (provincie)

en: Dummy Downloadable Product
nl_BE: Dummy downloadbaar product

en: Dummy Product
nl_BE: Dummy product

en: Dummy Product Variation
nl_BE: Dummy-productvariaties

en: Duplicate
nl_BE: Kopiëren

en: Durable glass
nl_BE: Duurzaam glas

en: During checkout
nl_BE: Tijdens het afrekenen

en: Dādra and Nagar Haveli and Damān and Diu
nl_BE: Dādra en Nagar Haveli en Damān en Diu

en: Earliest delivery time (ISO 8601).
nl_BE: Vroegste levertijd (ISO 8601).

en: East Azarbaijan (آذربایجان شرقی)
nl_BE: Oost-Azerbeidzjan (آذربایجان شرقی)

en: East Caribbean dollar
nl_BE: Oost-Caribische dollar

en: East Macedonia and Thrace
nl_BE: Oost-Macedonië en Thracië

en: Eastern
nl_BE: Oost

en: Eastern Cape
nl_BE: Oost-Kaap

en: Eclectic finds, ethical delights
nl_BE: Veelzijdig aanbod, ethisch geproduceerd

en: Edit
nl_BE: Bewerken

en: Edit %s
nl_BE: Bewerken %s

en: Edit %s page
nl_BE: Bewerk %s pagina

en: Edit Approved Directory
nl_BE: Bewerk goedgekeurde map

en: Edit Brand
nl_BE: Merk bewerken

en: Edit Coupon
nl_BE: Coupon bewerken

en: Edit Email
nl_BE: E-mail bewerken

en: Edit Notification
nl_BE: Notificatie bewerken

en: Edit Order
nl_BE: Bestelling bewerken

en: Edit Product
nl_BE: Product bewerken

en: Edit Scheduled Action
nl_BE: Geplande actie bewerken

en: Edit account
nl_BE: Bewerk account

en: Edit and create new products from your mobile devices with the Woo app
nl_BE: Bewerk en maak nieuwe producten vanaf je mobiele apparaten met de Woo-app

en: Edit attribute
nl_BE: Wijzig eigenschap

en: Edit category
nl_BE: Categorie bewerken

en: Edit coupon
nl_BE: Coupon bewerken

en: Edit failed. Please try again.
nl_BE: Bewerken mislukt. Probeer opnieuw.

en: Edit fee
nl_BE: Toeslag bewerken

en: Edit item
nl_BE: Artikel bewerken

en: Edit order
nl_BE: Bestelling bewerken

en: Edit page
nl_BE: Pagina bewerken

en: Edit product
nl_BE: Product bewerken

en: Edit product form
nl_BE: Productformulier bewerken

en: Edit products on the move
nl_BE: Producten onderweg bewerken

en: Edit shipping
nl_BE: Verzending bewerken

en: Edit shipping class
nl_BE: Verzendklasse bewerken

en: Edit tag
nl_BE: Tag bewerken

en: Edit this order
nl_BE: Bewerk deze bestelling

en: Edit this review
nl_BE: Deze beoordeling bewerken

en: Education and learning
nl_BE: Onderwijs en leren

en: Effective monetary cost value.
nl_BE: Effectieve monetaire kostwaarde.

en: Effortless payments by Mollie: Offer global and local payment methods, get onboarded in minutes, and supported in your language.
nl_BE: Moeiteloos betalen via Mollie: bied wereldwijde en plaatselijke betaalmethoden aan, ga binnen enkele minuten aan de slag en vind ondersteuning in jouw taal.

en: Effortlessly accept cryptocurrency payments in your store.
nl_BE: Accepteer moeiteloos betalingen in cryptovaluta in je winkel.

en: Egypt
nl_BE: Egypte

en: Egyptian pound
nl_BE: Egyptische pond

en: Electronics and computers
nl_BE: Elektronica en computers

en: Elevate your table with a 330ml Retro Glass Jug, blending classic design and durable hardened glass.
nl_BE: Zet jouw tafel in de schijnwerpers met een retro glazen schenkkan van 330 ml, waarmee je de perfecte combinatie van een klassiek ontwerp en duurzaam, gehard glas in huis haalt.

en: Email
nl_BE: E-mail

en: Email Address
nl_BE: E-mailadres

en: Email Settings
nl_BE: E-mailinstellingen

en: Email Template
nl_BE: E-mail template

en: Email address
nl_BE: E-mailadres

en: Email address (optional)
nl_BE: E-mailadres (optioneel)

en: Email address is invalid.
nl_BE: E-mailadres is ongeldig.

en: Email address to receive payments
nl_BE: E-mailadressen om betalingen te ontvangen

en: Email address to send the email preview to.
nl_BE: E-mailadres om het e-mailvoorbeeld naar te verzenden.

en: Email address to send the order details to.
nl_BE: E-mailadres om de bestelgegevens naar te verzenden.

en: Email address.
nl_BE: E-mailadres.

en: Email background
nl_BE: Achtergrond e-mail

en: Email content
nl_BE: E-mail inhoud

en: Email description.
nl_BE: E-mailbeschrijving.

en: Email design
nl_BE: E-mailontwerp

en: Email group identifier.
nl_BE: E-mail group identifier.

en: Email group title.
nl_BE: E-mail groep titel.

en: Email heading
nl_BE: E-mail koptekst

en: Email heading (paid)
nl_BE: E-mailkop (betaald)

en: Email improvements
nl_BE: Verbeteringen aan e-mail

en: Email improvements button
nl_BE: E-mail verbeteringen knop

en: Email notification
nl_BE: E-mailnotificatie

[ctx: Email notification]
en: Shop Now
nl_BE: Nu winkelen

en: Email notifications
nl_BE: E-mailnotificaties

en: Email notifications sent from WooCommerce are listed below. Click on an email to configure it.<br>%s
nl_BE: E-mailnotificatie verzonden vanuit WooCommerce staan in de lijst hieronder. Klik op een e-mail om de instellingen aan te passen.<br>%s

en: Email of the reviewer.
nl_BE: E-mail van de beoordelaar.

en: Email options
nl_BE: E-mailopties

en: Email post generated for %s.
nl_BE: E-mailbericht gegenereerd voor %s.

en: Email preview
nl_BE: Voorbeeld e-mail

en: Email sender name cannot be empty.
nl_BE: De naam van de e-mailafzender mag niet leeg zijn.

en: Email sender options
nl_BE: E-mailafzender opties

en: Email sent to customers after completing the sign-up process successfully.
nl_BE: E-mail wordt verzonden naar klanten wanneer zij succesvol de aanmeldingsprocedure hebben doorlopen.

en: Email sent to signed-up customers when a product is back in stock.
nl_BE: E-mail verstuurd naar geregistreerde klanten wanneer een product terug op voorraad is.

en: Email template
nl_BE: E-mail template

en: Email template "%1$s" sent to %2$s.
nl_BE: E-mailtemplate '%1$s' verzonden naar %2$s.

en: Email template ID.
nl_BE: E-mail template ID.

en: Email template not found.
nl_BE: E-mailtemplate niet gevonden.

en: Email title.
nl_BE: E-mail titel.

en: Email type
nl_BE: E-mailtype

en: Email you used during checkout.
nl_BE: E-mailadres die je hebt gebruikt tijdens het afrekenen.

en: Email:
nl_BE: E-mail:

en: Emails
nl_BE: E-mails

en: Emergency
nl_BE: Noodgeval

en: Empty Mini-Cart Message
nl_BE: Bericht lege mini winkelwagen

en: Empty Spam
nl_BE: Spam leegmaken

en: Empty Trash
nl_BE: Prullenmand leegmaken

en: Empty patterns received from the PTK Pattern Store
nl_BE: Lege patronen ontvangen van de PTK Pattern winkel

en: Empty response received from the Patterns Toolkit API.
nl_BE: Lege reactie ontvangen van de Patterns Toolkit API.

en: Empty the approved download directories list
nl_BE: Verwijder de inhoud van de lijst met goedgekeurde downloadmappen

en: Enable
nl_BE: Inschakelen

en: Enable AJAX add to cart buttons on archives
nl_BE: AJAX 'toevoegen aan winkelwagen' knoppen inschakelen op archiefpagina's

en: Enable Archives?
nl_BE: Archieven inschakelen?

en: Enable Autorenew
nl_BE: Automatisch verlengen inschakelen

en: Enable IPN email notifications
nl_BE: IPN e-mailnotificaties inschakelen

en: Enable PayPal Buttons
nl_BE: PayPal-knoppen inschakelen

en: Enable PayPal Standard
nl_BE: PayPal standaard inschakelen

en: Enable PayPal buttons to offer PayPal, Venmo and Pay Later as express checkout options on product, cart, and checkout pages.
nl_BE: Schakel PayPal knoppen in om PayPal, Venmo en Later betalen aan te bieden als opties voor snel afrekenen op product-, winkelwagen- en afrekenpagina's.

en: Enable PayPal sandbox
nl_BE: PayPal sandbox inschakelen

en: Enable PayU's exclusive plugin for WooCommerce to start accepting payments in 100+ payment methods available in India including credit cards, debit cards, UPI, & more!
nl_BE: Schakel de PayU's exclusieve plugin in voor WooCommerce om te beginnen met betalingen te accepteren van 100+ betalingsmethoden beschikbaar in India zoals krediet- en debitkaarten, UPI & meer!

en: Enable PayU’s exclusive plugin for WooCommerce to start accepting payments in 100+ payment methods available in India including credit cards, debit cards, UPI, & more!
nl_BE: Schakel de PayU’s exclusieve plugin in voor WooCommerce om te beginnen met betalingen te accepteren van 100+ betalingsmethoden beschikbaar in India zoals krediet- en debitkaarten, UPI & meer!

en: Enable Point of Sale functionality in the WooCommerce mobile apps.
nl_BE: Schakel de Point of Sale-functionaliteit in de mobiele WooCommerce-apps in.

en: Enable WooCommerce Analytics
nl_BE: WooCommerce Analytics inschakelen

en: Enable WooCommerce MCP (Model Context Protocol) for AI-powered store operations. AI-generated results and actions can be unpredictable - please review before executing in your store.
nl_BE: Schakel WooCommerce MCP (Model Context Protocol) in voor door AI aangedreven winkelactiviteiten. Door AI gegenereerde resultaten en acties kunnen onvoorspelbaar zijn. Controleer ze voordat je ze uitvoert in je winkel.

en: Enable a familiar, fast checkout for hundreds of millions of active Amazon customers globally.
nl_BE: Bied honderden miljoenen actieve Amazon-klanten over de hele wereld een herkenbaar en snel afrekenproces.

en: Enable an account creation method to use this feature.
nl_BE: Schakel een methode in voor het aanmaken van een account, om deze functie te gebruiken.

en: Enable archives?
nl_BE: Archieven inschakelen?

en: Enable auto-renew
nl_BE: Automatisch hernieuwen activeren

en: Enable auto-renewal
nl_BE: Automatisch verlengen inschakelen

en: Enable backend caching
nl_BE: Backend caching inschakelen

en: Enable backend caching and cache control headers for REST API responses via the <code>RestApiCache</code> trait. ⚙️ %1$sConfiguration%2$s
nl_BE: Schakel backend caching en cache controle headers in voor REST-API reacties via de <code>RestApiCache</code> eigenschap. ⚙️ %1$sConfiguratie%2$s

en: Enable bank transfer
nl_BE: Bankoverschrijving inschakelen

en: Enable blueprint to import and export settings in bulk
nl_BE: Blauwdruk inschakelen om instellingen in bulk te importeren en exporteren

en: Enable cache control headers
nl_BE: Cachecontroleheaders inschakelen

en: Enable cash on delivery
nl_BE: Betaling onder rembours activeren

en: Enable check payments
nl_BE: Cheque-betaling inschakelen

en: Enable compatibility mode (Synchronize orders between High-performance order storage and WordPress posts storage).
nl_BE: Compatibiliteitsmodus inschakelen (Bestellingen synchroniseren tussen bestellingsvoorraad met hoge prestaties en berichtenvoorraad van WordPress).

en: Enable coupons
nl_BE: Coupons inschakelen

en: Enable debug mode
nl_BE: Debugmodus inschakelen

en: Enable for shipping methods
nl_BE: Inschakelen voor verzendmethoden

en: Enable guest checkout (recommended)
nl_BE: Afrekenen als gast inschakelen (aanbevolen)

en: Enable guest checkout to use this feature.
nl_BE: Schakel afrekenen voor gasten in om deze functie te gebruiken.

en: Enable guided mode
nl_BE: Begeleidingsmodus inschakelen

en: Enable log-in during checkout
nl_BE: Aanmelden tijdens het afrekenen inschakelen

en: Enable logging
nl_BE: Logboek inschakelen

en: Enable low stock notifications
nl_BE: Lage voorraad notificaties inschakelen

en: Enable modern email design for transactional emails
nl_BE: Modern e-mailontwerp van transactionele e-mails inschakelen

en: Enable order data caching in the datastore. This feature only works with high-performance order storage and is recommended for stores using object caching.
nl_BE: Cachen van bestelgegevens in de gegevensopslag inschakelen. Deze functie werkt alleen met hoogwaardige opslag voor bestellingen en wordt aanbevolen voor winkels die objectcaching gebruiken.

en: Enable out of stock notifications
nl_BE: Uitverkocht notificaties inschakelen

en: Enable predictive address search
nl_BE: Voorspellende adreszoekopdracht inschakelen

en: Enable product reviews
nl_BE: Productbeoordelingen inschakelen

en: Enable push notifications for the WooCommerce mobile apps to receive order notifications and store updates.
nl_BE: Schakel pushnotificaties in voor de mobiele WooCommerce apps om bestel notificaties en winkelupdates te ontvangen.

en: Enable reviews
nl_BE: Beoordelingen activeren

en: Enable rule
nl_BE: Regel inschakelen

en: Enable shipping debug mode to show matching shipping zones and to bypass shipping rate cache.
nl_BE: Activeer debug-modus voor verzenden om passende verzendzones te laten zien en om de verzendkosten-cache te negeren.

en: Enable star rating on reviews
nl_BE: Sterrenbeoordeling inschakelen voor beoordelingen

en: Enable stock management
nl_BE: Voorraadbeheer activeren

en: Enable store notice
nl_BE: Winkelmeldingen inschakelen

en: Enable table usage
nl_BE: Tabelgebruik inschakelen

en: Enable tax rates and calculations
nl_BE: Belastingtarieven en -berekeningen inschakelen

en: Enable taxes
nl_BE: Activeer belastingen

en: Enable taxes and coupons and configure how they are calculated.
nl_BE: Schakel belastingen en coupons in en configureer hoe ze worden berekend.

en: Enable the Agentic Checkout API for AI-powered checkout experiences (e.g., ChatGPT). This adds REST API endpoints that allow AI agents to create and manage checkout sessions.
nl_BE: Schakel de Agentic Checkout API in voor door AI aangedreven afrekenervaringen (bijv. ChatGPT). Dit voegt REST-API endpoints toe waarmee AI-agenten afrekensessies kunnen aanmaken en beheren.

en: Enable the Order Fulfillments feature to manage order fulfillment and shipping.
nl_BE: Schakel de functie Bestellingsafhandelingen in om het afhandelen en verzenden van bestellingen te beheren.

en: Enable the block-based email editor for transactional emails.
nl_BE: Schakel de op blokken gebaseerde e-maileditor in voor transactionele e-mails.

en: Enable the shipping calculator on the cart page
nl_BE: De verzendkostencalculator inschakelen op de winkelwagen pagina

en: Enable the site visibility badge in the WordPress admin bar
nl_BE: De website zichtbaarheidsknop in de WordPress beheerder werkbalk inschakelen

en: Enable the use of coupon codes
nl_BE: Het gebruik van coupons inschakelen

en: Enable this email notification
nl_BE: Deze e-mailnotificatie inschakelen

en: Enable this feature to track and credit channels and campaigns that contribute to orders on your site
nl_BE: Schakel deze functie in om kanalen en campagnes te volgen en krediet eraan toe te voegen die bijdraagt aan bestellingen op je website

en: Enable this if you want this attribute to have product archives in your store.
nl_BE: Activeer deze optie als je wilt dat deze eigenschap in je winkel productarchieven heeft.

en: Enable this option if a product is not shipped or there is no shipping cost
nl_BE: Deze optie inschakelen als het product niet verzonden wordt of als er geen verzendkosten zijn

en: Enable this option if access is given to a downloadable file upon purchase of a product
nl_BE: Deze optie inschakelen als de aankoop van het product toegang geeft tot een downloadbaar bestand

en: Enable this option to enable stock management at variation level
nl_BE: Deze optie inschakelen om voorraadbeheer op variatieniveau te activeren

en: Enable this option to grant access to downloads when orders are "processing", rather than "completed".
nl_BE: Activeer deze optie om toegang te verlenen tot downloads wanneer bestellingen "in behandeling" zijn, in plaats van "afgerond".

en: Enable this payment gateway
nl_BE: Schakel deze betaalprovider in

en: Enable tracking
nl_BE: Tracking inschakelen

en: Enable usage tracking and help improve WooCommerce
nl_BE: Gebruiksgegevens bijhouden inschakelen en WooCommerce verbeteren

en: Enable/Disable
nl_BE: In-/uitschakelen

en: Enable/Disable attribute archives.
nl_BE: Activeren/deactiveren van attribuutarchieven.

en: Enabled
nl_BE: Ingeschakeld

en: Enabled Features
nl_BE: Ingeschakelde functies

en: Enabled features.
nl_BE: Ingeschakelde functies.

en: Enabled features:
nl_BE: Ingeschakelde functies:

en: Enables including ETag and Cache-Control headers, and returning 304 Not Modified responses, for REST API endpoints configured as cacheable.
nl_BE: Maakt het mogelijk om ETag en cache controlheaders toe te voegen en 304 Not Modified reacties te retourneren voor REST-API endpoint die geconfigureerd zijn als cachebaar.

en: Enables rate limiting for Checkout place order and Store API /checkout endpoint. To further control this, refer to <a href="%s" target="_blank">rate limiting documentation</a>.
nl_BE: Schakelt limietbeperking in voor Bestelling afrekenen en Store API/Endpoints voor afrekenen. Raadpleeg <a href="%s" target="_blank">documentatie limietbeperking</a> om dit verder te beheren.

en: Enables responses for REST API endpoints configured as cacheable. Requires an external object cache.<br/>This setting should be enabled only if no other plugins that handle caching are active.
nl_BE: Maakt reacties voor REST-API endpoints geconfigureerd als cachebaar mogelijk. Vereist een externe objectcache<br/>Deze instelling moet alleen worden ingeschakeld als er geen andere plugins actief zijn die caching verwerken.

en: End date of sale price, as GMT.
nl_BE: Einddatum van de actieprijs, volgens GMT.

en: End date of sale price, in the site's timezone.
nl_BE: Einddatum van actieprijs, in de tijdzone van de website.

en: End date of sale price.
nl_BE: Einddatum van actieprijs.

en: Endpoint for the "Checkout &rarr; Add payment method" page.
nl_BE: Endpoint voor de pagina Afrekenen &rarr; Betaalmethode toevoegen.

en: Endpoint for the "Checkout &rarr; Order received" page.
nl_BE: Endpoint voor de "Afrekenen &rarr; Bestelling ontvangen" pagina.

en: Endpoint for the "Checkout &rarr; Pay" page.
nl_BE: Endpoint voor de Afrekenen &rarr; Betalingspagina.

en: Endpoint for the "My account &rarr; Addresses" page.
nl_BE: Endpoint voor de "Mijn account &rarr; Adres"-pagina.

en: Endpoint for the "My account &rarr; Downloads" page.
nl_BE: Endpoint voor de Mijn account &rarr; Downloads pagina.

en: Endpoint for the "My account &rarr; Edit account" page.
nl_BE: Endpoint voor de "Mijn account" &rarr; "Bewerk account" pagina.

en: Endpoint for the "My account &rarr; Lost password" page.
nl_BE: Endpoint voor de "Mijn account &rarr; Wachtwoord vergeten"-pagina.

en: Endpoint for the "My account &rarr; Orders" page.
nl_BE: Endpoint voor de Mijn account &rarr; Bestellingen pagina.

en: Endpoint for the "My account &rarr; Payment methods" page.
nl_BE: Endpoint voor de Mijn Account &rarr; Betaalmogelijkheden pagina.

en: Endpoint for the "My account &rarr; View order" page.
nl_BE: Endpoint voor de "Mijn account" &rarr; "Bekijk bestelling"-pagina.

en: Endpoint for the delete payment method page.
nl_BE: Endpoint voor de "verwijder betaalmethode"-pagina.

en: Endpoint for the setting a default payment method page.
nl_BE: Endpoint voor de pagina voor het instellen van een standaard betaalmethode.

en: Endpoint for the triggering logout. You can add this to your menus via a custom link: yoursite.com/?customer-logout=true
nl_BE: Endpoint om de klant uit te loggen. Je kan deze toevoegen aan je menu's via een aangepaste link: yoursite.com/?customer-logout=true

en: Endpoints are appended to your page URLs to handle specific actions during the checkout process. They should be unique.
nl_BE: Endpoints worden toegevoegd aan pagina-URLs om specifieke acties tijdens het afrekenen uit te kunnen voeren. Ze moeten uniek zijn.

en: Endpoints are appended to your page URLs to handle specific actions on the accounts pages. They should be unique and can be left blank to disable the endpoint.
nl_BE: Endpoints worden toegevoegd aan je pagina URL om specifieke acties op de account pagina's af te kunnen handelen. Deze moeten uniek zijn en kunnen blanco gelaten worden om het specifieke endpoint uit te schakelen.

en: Enforce Approved Product Download Directories
nl_BE: Goedgekeurde mappen voor productdownloads handhaven

en: Enforce approved download directories?
nl_BE: Goedgekeurde downloadmappen afdwingen?

en: Enhance speed and security with %1$sJetpack%2$s
nl_BE: Verbeter de snelheid en veiligheid met %1$sJetpack%2$s

en: Enhance your products
nl_BE: Je producten verbeteren

en: Enhance your store with extensions
nl_BE: Breid je winkel uit met extensies

en: Enhance your store with these recommended free features.
nl_BE: Breid je winkel uit met deze aanbevolen gratis functies.

en: Enjoy all Facebook products combined in one extension: pixel tracking, catalog sync, messenger chat, shop functionality and Instagram shopping (coming soon)!
nl_BE: Geniet van alle Facebook-producten in één extensie: pixel-tracking, catalogussynchronisatie, chatten via Messenger, winkelfunctionaliteit en Instagram-shoppen (binnenkort beschikbaar)!

en: Ensure meta_data excludes specific keys.
nl_BE: Zorg ervoor dat meta_data specifieke sleutels uitsluit.

en: Ensure result set excludes reviews assigned to specific user IDs.
nl_BE: Garanderen dat resultaten geen beoordelingen met specifieke gebruikers-ID's bevat.

en: Ensure result set excludes specific IDs.
nl_BE: Zorg dat specifieke ID's uitgezonderd zijn in de resultaat-set.

en: Enter Bcc recipients (comma-separated) for this email.
nl_BE: Voer Bcc ontvangers in (kommagescheiden) voor deze e-mail.

en: Enter Cc recipients (comma-separated) for this email.
nl_BE: Voer Cc ontvangers in (kommagescheiden) voor deze e-mail.

en: Enter a barcode or any other identifier unique to this product. It can help you list this product on other channels or marketplaces.
nl_BE: Voer een streepjescode of een andere unieke identificatiecode voor dit product in. Hiermee kan je dit product op andere kanalen of marktplaatsen vermelden.

en: Enter a cost (excl. tax) or sum, e.g. <code>10.00 * [qty]</code>.
nl_BE: Vul een bedrag (excl. btw) in of een berekening zoals <code>10.00 * [qty]</code>.

en: Enter a coupon code to apply. Discounts are applied to line totals, before taxes.
nl_BE: Voer een couponcode in om toe te passen. Kortingen worden toegepast op het totaalbedrag, exclusief btw.

en: Enter a custom base to use. A base must be set or WordPress will use default instead.
nl_BE: Voer een custom basis in om te gebruiken. Een basis moet ingesteld worden anders zal WordPress de standaard gebruiken.

en: Enter a different address
nl_BE: Voer een ander adres in

en: Enter a fixed amount or percentage to apply as a fee.
nl_BE: Vul een vaste hoeveelheid of percentage in om als kosten toe te passen.

en: Enter a name for the new attribute term:
nl_BE: Voer een naam in voor de nieuwe eigenschapsterm:

en: Enter a name for this tax rate.
nl_BE: Voer een naam in voor dit belastingtarief.

en: Enter a new password below.
nl_BE: Voer hieronder een nieuw wachtwoord in.

en: Enter a number to set stock quantity at the variation level. Use a variation's 'Manage stock?' check box above to enable/disable stock management at the variation level.
nl_BE: Voer een nummer in om de voorraadhoeveelheid op het variatieniveau in te stellen. Gebruik het selectievakje 'Voorraad beheren?' hierboven om het voorraadbeheer op variatieniveau in/uit te schakelen.

en: Enter a tax rate (percentage) to 4 decimal places.
nl_BE: Voeg een belastingtarief (percentage) in van maximaal 4 decimalen.

en: Enter a username or email address.
nl_BE: Vul een gebruikersnaam of e-mailadres in.

en: Enter a value
nl_BE: Voer een waarde in

en: Enter a value (fixed or %)
nl_BE: Voer een waarde in (vast of %)

en: Enter an optional description for this variation.
nl_BE: Voer een optionele beschrijving in voor deze variatie.

en: Enter an optional note attached to the order confirmation message sent to the shopper.
nl_BE: Voer een optionele notitie in bij het bestelling bevestigingsbericht dat naar de klant wordt verzonden.

en: Enter an optional note to send the customer after purchase.
nl_BE: Voeg een notitie toe die naar de klant verzonden wordt na aankoop (optioneel).

en: Enter attachment ID or URL to an image
nl_BE: De bijlage-ID of URL bij een afbeelding invoeren

en: Enter cost value (%s)
nl_BE: Kostprijs invoeren (%s)

en: Enter customer e-mail&hellip;
nl_BE: Voer e-mail van klant in&hellip;

en: Enter new
nl_BE: Nieuwe invoegen

en: Enter options for customers to choose from, f.e. “Blue” or “Large”. Use “%s” to separate different options.
nl_BE: Voer opties in waar klanten uit kunnen kiezen, bv. 'Blauw' of 'Large'. Gebruik '%s' om de verschillende opties van elkaar te scheiden.

en: Enter price (%s)
nl_BE: Prijs invoeren (%s)

en: Enter recipients (comma separated) for this email. Defaults to %s.
nl_BE: Vul ontvangers in (kommagescheiden) voor deze e-mail. Standaard %s.

en: Enter recipients (comma separated) that will receive this notification.
nl_BE: Voer ontvangers in (komma gescheiden) die deze notificatie zullen krijgen.

en: Enter sale price (%s)
nl_BE: Kortingsprijs invoeren (%s)

en: Enter some descriptive text. Use “%s” to separate different values.
nl_BE: Voer een beschrijvende tekst in. Gebruik “%s” om verschillende waarden te scheiden.

en: Enter some text, or some attributes by pipe (|) separating values.
nl_BE: Voer tekst of eigenschappen in, gescheiden door sluistekens (|).

en: Enter the action that will trigger this webhook.
nl_BE: Voer de actie in die deze webhook triggert.

en: Enter the external URL to the product
nl_BE: Voer de externe URL naar het product in

en: Enter the external URL to the product.
nl_BE: Geef een externe URL op.

en: Enter the number of days before a download link expires, or leave blank.
nl_BE: Voer het aantal dagen voordat een download link verloopt of laat leeg.

en: Enter your PayPal API credentials to process refunds via PayPal. Learn how to access your <a href="%s">PayPal API Credentials</a>.
nl_BE: Vul je PayPal API-referenties in om terugbetalingen via PayPal te verwerken. <a href="%s">Hier</a> leer je hoe je toegang krijgt tot je PayPal API-referenties.

en: Enter your address to view shipping options.
nl_BE: Voer je adres in om de verzendopties te bekijken.

en: Enter your coupon code
nl_BE: Voer je coupon code in

en: Environment type
nl_BE: Omgevingstype

en: Environment.
nl_BE: Omgeving.

en: Equatorial Guinea
nl_BE: Equatoriaal-Guinea

en: Eritrean nakfa
nl_BE: Eritrese nakfa

en: Error
nl_BE: Fout

en: Error 404
nl_BE: Fout 404

en: Error code
nl_BE: Foutcode

en: Error during status transition.
nl_BE: Fout tijdens statuswijziging.

en: Error generating email post. Error: %s.
nl_BE: Fout bij genereren e-mailbericht. Fout: %s.

en: Error getting remote image %s.
nl_BE: Fout tijdens het verkrijgen van externe afbeelding %s.

en: Error loading widget
nl_BE: Fout bij laden widget

en: Error message
nl_BE: Foutmelding

en: Error messages can contain sensitive information about your store environment. These should be hidden from untrusted visitors.
nl_BE: Foutmeldingen kunnen gevoelige informatie over jouw winkelomgeving bevatten. Deze zouden verborgen moeten worden voor onbekende bezoekers.

en: Error messages should not be shown to visitors.
nl_BE: Foutmeldingen zouden niet getoond moeten worden aan bezoekers.

en: Error processing action %1$s: %2$s
nl_BE: Fout bij het verwerken van actie %1$s: %2$s

en: Error processing refund. Please try again.
nl_BE: Fout bij het verwerken van de terugbetaling. Probeer het nog eens.

en: Error saving action: %s
nl_BE: Fout bij opslaan actie: %s

en: Error saving order ID %1$s.
nl_BE: Fout bij opslaan bestelling ID %1$s.

en: Error saving transient. Please try again.
nl_BE: Fout bij het opslaan van transient. Probeer het opnieuw.

en: Error sending test email. Please try again.
nl_BE: Fout bij het versturen van de test e-mail. Probeer het opnieuw.

en: Error unable to generate email post.
nl_BE: Fout bij het genereren van e-mailbericht.

en: Error when setting property '%1$s' for order %2$d: %3$s
nl_BE: Fout bij het instellen van de eigenschap '%1$s' voor de bestelling %2$d: %3$s

en: Error:
nl_BE: Fout:

en: Error: %s
nl_BE: Fout: %s

en: Error: %s.
nl_BE: Fout: %s.

en: Error: Delivery URL cannot be reached: %s
nl_BE: Fout: levering URL kan niet gevonden worden: %s

en: Error: Delivery URL returned response code: %s
nl_BE: Fout: levering URL geeft antwoordcode: %s

en: Error: Please type your reply text.
nl_BE: Fout: voer je reactie in.

en: Error: Please type your review text.
nl_BE: Fout: voer je beoordelingstekst in.

en: Error: You can't reply to a review on a draft product.
nl_BE: Fout: je kan niet reageren op een beoordeling in een conceptproduct.

en: Error: non-existing attribute ID.
nl_BE: Fout: niet-bestaand eigenschapnummer.

en: Errors list for the step.
nl_BE: Foutlijst voor de stap.

en: Estonia
nl_BE: Estland

en: Ethiopia
nl_BE: Ethiopië

en: Ethiopian birr
nl_BE: Ethiopische birr

en: Europe
nl_BE: Europa

en: Europe zone = Any country in Europe = Flat rate shipping
nl_BE: Europa zone = Elk land in Europa = Vaste verzendkosten

en: Every %d minutes
nl_BE: Elke %d minuten

en: Every %s
nl_BE: Elke %s

en: Every 15 Days
nl_BE: Iedere 15 dagen

en: Every minute
nl_BE: Elke minuut

en: Everywhere
nl_BE: Overal

en: Exceptional flavors, sustainable choices. The carefully curated collection of coffee pots and accessories turned my kitchen into a haven of style and taste.
nl_BE: Overheerlijke smaken, duurzame keuzes. De zorgvuldig samengestelde verzameling koffiepotten en accessoires hebben mijn keuken omgetoverd tot een bron van stijl en smaak.

en: Exclude brands
nl_BE: Merken uitsluiten

en: Exclude categories
nl_BE: Uitgesloten categorieën

en: Exclude product variations with any of the statuses from result set.
nl_BE: Sluit productvariaties uit met statussen van de resultatenset.

en: Exclude products
nl_BE: Uitgesloten producten

en: Exclude products that belong to specific product category IDs.
nl_BE: Sluit producten uit die behoren tot specifieke productcategorie-ID's.

en: Exclude products with any of the statuses from result set.
nl_BE: Sluit producten uit met statussen van ingestelde resultaten.

en: Exclude products with any of the types from result set.
nl_BE: Sluit producten uit met typen van resultaten.

en: Exclude sale items
nl_BE: Afgeprijsde artikelen uitsluiten

en: Exclude:
nl_BE: Uitsluiten:

en: Excluded report order statuses
nl_BE: Uitgesloten rapport bestelstatussen

en: Excludes customers by location (state, country). Provide a comma-separated list of locations. Each location can be a country code (e.g. GB) or combination of country and state (e.g. US:CA).
nl_BE: Exclusief klanten per locatie (staat, land). Geef een door komma's gescheiden lijst met locaties op. Elke locatie kan een landcode zijn (bijv. GB) of een combinatie van land en staat (bijv. VS:CA).

en: Excluding selected countries
nl_BE: Exclusief geselecteerde landen

en: Excluding tax
nl_BE: Exclusief belastingen

en: Executed %d action. | Executed %d actions.
nl_BE[0]: %d actie uitgevoerd.
nl_BE[1]: %d acties uitgevoerd.

en: Executing %d action | Executing %d actions
nl_BE[0]: %d actie uitvoeren
nl_BE[1]: %d acties uitvoeren

en: Existing products that match by ID or SKU will be updated. Products that do not exist will be skipped.
nl_BE: Bestaande producten die overeenkomen met ID of artikelnummer worden bijgewerkt. Producten die niet bestaan, worden overgeslagen.

en: Expand
nl_BE: Uitklappen

en: Expected Delivery
nl_BE: Verwachte levering

en: Expected an array of country codes.
nl_BE: Verwachtte een array van landcodes.

en: Experience your music like never before with our latest generation of hi-fidelity headphones.
nl_BE: Beleef muziek als nooit tevoren met onze nieuwste generatie hifi-hoofdtelefoons.

en: Experimental features
nl_BE: Experimentele functies

en: Expiration date formatted as yyyy-mm-dd.
nl_BE: Vervaldatum genoteerd als jjjj-mm-dd.

en: Expiration date of the receipt, formatted as yyyy-mm-dd.
nl_BE: Vervaldatum van de kwitantie, genoteerd als jjjj-mm-dd.

en: Expired
nl_BE: Verlopen

en: Expired :(
nl_BE: Vervallen :(

en: Expired transients
nl_BE: Verlopen transients

en: Expires
nl_BE: Vervalt

en: Expires on:
nl_BE: Vervalt op:

en: Expiring Soon
nl_BE: Verloopt binnenkort

en: Expiring soon!
nl_BE: Vervalt binnenkort!

en: Expiry (MM/YY)
nl_BE: Vervaldatum (MM/JJ)

en: Expiry date
nl_BE: Vervaldatum

en: Explore a new enhanced delivery method that allows you to easily offer one or more pickup locations to your customers in the <a href="%s">Local pickup settings page</a>.
nl_BE: Verken een nieuwe, verbeterde bezorgmethode waarmee je eenvoudig een of meer afhaallocaties aan je klanten kan aanbieden op de <a href="%s">lokaal afhalen instellingenpagina</a>.

en: Explore our exclusive collection of sunglasses, crafted to elevate your look and safeguard your eyes. Find your perfect pair and see the world through a new lens.
nl_BE: Ontdek onze exclusieve verzameling zonnebrillen, speciaal samengesteld om jouw look te laten stralen en je ogen te beschermen. Vind jouw perfecte zonnebril en bekijk de wereld vanuit een gloednieuw perspectief.

en: Export
nl_BE: Exporteren

en: Export %d selected
nl_BE: %d export geselecteerd

en: Export CSV
nl_BE: CSV exporteren

en: Export Products
nl_BE: Producten exporteren

en: Export all categories
nl_BE: Alle categorieën exporteren

en: Export all columns
nl_BE: Alle kolommen exporteren

en: Export all products
nl_BE: Alle producten exporteren

en: Export custom meta?
nl_BE: Aangepaste meta exporteren?

en: Export download URL.
nl_BE: Exporteer download-URL.

en: Export products to a CSV file
nl_BE: Producten naar een CSV bestand exporteren

en: Export status message.
nl_BE: Melding exportstatus.

en: Export status.
nl_BE: Exportstatus.

en: Extended task List
nl_BE: Uitgebreide takenlijst

en: Extension data registered by %s
nl_BE: Extensiegegevens geregistreerd door %s

en: Extension's name - this will be used to ensure the data in the request is routed appropriately.
nl_BE: Naam van extensie - deze wordt gebruikt om te zorgen dat gegevens in het verzoek juist worden doorgestuurd.

en: Extensions
nl_BE: Extensies

en: Extensions %s
nl_BE: Extensies %s

en: Extensions can add new functionality to your product pages that make your store stand out
nl_BE: Met extensies kun je nieuwe functies aan je productpagina's toevoegen en je winkel laten opvallen

en: External URL
nl_BE: Externe URL

en: External object cache
nl_BE: Externe object cache

en: External product
nl_BE: Extern product

en: External products cannot be backordered.
nl_BE: Externe producten kunnen niet in nabestelling worden geplaatst.

en: External products cannot be stock managed.
nl_BE: Externe producten kunnen geen voorraadbeheer hebben.

en: External/Affiliate product
nl_BE: Extern/Affiliate product

en: Extra business extensions to install.
nl_BE: Extra te installeren bedrijfsextensies.

en: FATA
nl_BE: FBS

en: FTS index recreated.
nl_BE: FTS index is aangemaakt.

en: Facebook icon
nl_BE: Facebook icoon

en: Failed
nl_BE: Mislukt

en: Failed <span class="count">(%s)</span> | Failed <span class="count">(%s)</span>
nl_BE[0]: Mislukt <span class="count">(%s)</span>
nl_BE[1]: Mislukt <span class="count">(%s)</span>

en: Failed order
nl_BE: Mislukte bestelling

en: Failed order emails are sent to chosen recipient(s) when orders have been marked failed (if they were previously pending or on-hold).
nl_BE: Bestelling geannuleerd e-mail wordt verstuurd naar de ontvanger(s) wanneer de bestelling als geannuleerd is gemarkeerd (als deze eerst 'in behandeling' of 'wachtend' stond).

en: Failed orders are unpaid and may have been abandoned by the customer. They will be trashed after the specified duration.
nl_BE: Mislukte bestellingen zijn niet betaald en mogelijk ingetrokken door de klant. Deze worden verwijderd na de gespecificeerde tijd.

en: Failed to clean up all orders in a batch. Aborting.
nl_BE: Fout bij het opschonen van alle bestellingen in een batch. Annuleren.

en: Failed to connect with the Patterns Toolkit API: try again later.
nl_BE: Verbinding met de Patterns Toolkit API is mislukt: probeer het later nog eens.

en: Failed to create FTS index on address table
nl_BE: Het aanmaken van een FTS index met een adrestabel is mislukt

en: Failed to create FTS index on order address table. Please go to WooCommerce > Status > Tools and run the "Re-create Order Address FTS index" tool.
nl_BE: Het aanmaken van een FTS index voor een tabel met adresgegevens van bestellingen is mislukt. Ga naar WooCommerce > Status > Tools en voer de volgende tool uit: 'Opnieuw besteladressen aanmaken in de FDS index'.

en: Failed to create FTS index on order item table
nl_BE: Het aanmaken van een FTS index met een bestelling artikel tabel is mislukt

en: Failed to create FTS index on orders table. This feature is only available when High-performance order storage is enabled.
nl_BE: Het aanmaken van een FTS index met een bestellingstabel is mislukt. Deze functie is alleen beschikbaar als het opslaan van bestellingen met hoge prestaties is ingeschakeld.

en: Failed to create fulfillment status column: %s
nl_BE: Aanmaken van kolom afhandelingsstatus mislukt: %s

en: Failed to delete fulfillment.
nl_BE: Verwijderen van afhandeling mislukt.

en: Failed to disable the test account.
nl_BE: Testaccount uitschakelen is mislukt.

en: Failed to download the MaxMind database.
nl_BE: Downloaden van de MaxMind-database mislukt.

en: Failed to fetch dummy products.
nl_BE: Fout bij het ophalen van dummy producten.

en: Failed to finish the KYC session.
nl_BE: De KYC sessie kon niet worden afgerond.

en: Failed to generate catalog file.
nl_BE: Genereren van catalogusbestand mislukt.

en: Failed to get WooCommerce patterns from the PTK: "%s"
nl_BE: Er konden geen WooCommerce-patronen worden opgehaald vanuit de PTK: '%s'

en: Failed to get onboarding fields data.
nl_BE: Gegevens van onboardingsvelden konden niet worden opgehaald.

en: Failed to get the KYC session data.
nl_BE: Kon de KYC sessiegegevens niet ophalen.

en: Failed to import %s product | Failed to import %s products
nl_BE[0]: %s product importeren mislukt
nl_BE[1]: %s producten importeren mislukt

en: Failed to initialise WC_Filesystem API while trying to update the MaxMind Geolocation database.
nl_BE: Kan WC_Filesystem API niet starten als er geprobeerd wordt om de MaxMind geolocatie database bij te werken.

en: Failed to initialize the test account.
nl_BE: Het testaccount kon niet geïnitialiseerd worden.

en: Failed to insert fulfillment meta.
nl_BE: Invoegen van afhandelingsmeta mislukt.

en: Failed to insert fulfillment.
nl_BE: Invoegen van afhandeling mislukt.

en: Failed to modify existing FTS index. Please go to WooCommerce > Status > Tools and run the "Re-create Order Address FTS index" tool.
nl_BE: De bestaande FTS index kon niet worden aangepast. Ga naar WooCommerce > Status > Tools en voer de volgende tool uit: 'Opnieuw besteladressen aanmaken in de FDS index'.

en: Failed to read fulfillment data.
nl_BE: Lezen van afhandelingsgegevens mislukt.

en: Failed to reset onboarding.
nl_BE: Onboarding resetten is mislukt.

en: Failed to retrieve updated email settings.
nl_BE: Bijgewerkte e-mailinstellingen ophalen mislukt.

en: Failed to save settings: %s
nl_BE: Instellingen opslaan mislukt: %s

en: Failed to send notification. Please make sure that the listed product is available.
nl_BE: Notificatie versturen mislukt. Controleer of het vermelde product beschikbaar is.

en: Failed to sign up. Please try again.
nl_BE: Aanmelden mislukt. Probeer het nog eens.

en: Failed to update fulfillment meta.
nl_BE: Bijwerken van afhandelingsmeta mislukt.

en: Failed to update fulfillment.
nl_BE: Bijwerken van afhandeling mislukt.

en: Failed to update order fulfillment status. Please check the database logs for errors.
nl_BE: Bijwerken van afhandelingsstatus bestelling mislukt. Controleer de databaselogboeken op fouten.

en: Falkland Islands
nl_BE: Falklandeilanden

en: Falkland Islands pound
nl_BE: Falkland Eilanden pond

en: Fan Favorites
nl_BE: Favorieten van fans

en: Faroe Islands
nl_BE: Faeroër eilanden

en: Fashion, apparel, and accessories
nl_BE: Mode, kleding en accessoires

en: Faster future purchases
nl_BE: Snellere toekomstige betalingen

en: Featured
nl_BE: Uitgelicht

en: Featured Selling
nl_BE: Uitgelichte verkoop

en: Featured product.
nl_BE: Uitgelicht product.

en: Featured products
nl_BE: Aanbevolen producten

en: Features
nl_BE: Functies

en: Features that are currently enabled.
nl_BE: Functies die momenteel zijn ingeschakeld.

en: Federal Dependencies
nl_BE: Federale gebieden

en: Fee
nl_BE: Kosten

en: Fee has already been added.
nl_BE: Kosten zijn al toegevoegd.

en: Fee lines data.
nl_BE: Gegevens van vergoedingsregels.

en: Fee name
nl_BE: Kosten naam

en: Fee name is required.
nl_BE: Bedrag naam is verplicht.

en: Fee name.
nl_BE: Naam van kosten.

en: Fee total amounts provided using the smallest unit of the currency.
nl_BE: Totaalbedrag van tarief, aangegeven met de kleinste valuta-eenheid.

en: Fee type
nl_BE: Kostentype

en: Feel free to reconnect again using the button below.
nl_BE: Koppel gerust opnieuw via de onderstaande knop.

en: Fees & dimensions
nl_BE: Kosten en afmetingen

en: Fees:
nl_BE: Kosten:

en: Fijian dollar
nl_BE: Fiji dollar

en: File
nl_BE: Bestand

en: File %d
nl_BE: Bestand %d

en: File ID
nl_BE: Bestand-ID

en: File ID.
nl_BE: Bestand ID.

en: File URL
nl_BE: Bestand-URL

en: File URL.
nl_BE: Bestands URL.

en: File details.
nl_BE: Bestand gegevens.

en: File does not exist
nl_BE: Bestand bestaat niet

en: File download method
nl_BE: Downloadmethode

en: File is empty. Please upload something more substantial. This error could also be caused by uploads being disabled in your php.ini or by post_max_size being defined as smaller than upload_max_filesize in php.ini.
nl_BE: Bestand is leeg. Upload iets met inhoud. Deze fout kan ook veroorzaakt zijn als uploads uitgeschakeld zijn in je php.ini of als de post_max_size kleiner is dan de upload_max_filesize in php.ini.

en: File name
nl_BE: Bestandsnaam

en: File name.
nl_BE: Bestandsnaam.

en: File not found
nl_BE: Bestand niet gevonden

en: File path is not a valid upload path.
nl_BE: Het bestandspad is geen geldig upload pad.

en: File path provided for import is invalid.
nl_BE: Het opgegeven bestandspad voor import is ongeldig.

en: File rotations:
nl_BE: Bestanden roteren:

en: File size
nl_BE: Bestandsgrootte

en: File system (default)
nl_BE: Bestandssysteem (standaard)

en: File system settings
nl_BE: Bestandsysteem instellingen

en: File uploaded: %s
nl_BE: Bestand geüpload: %s

en: File was not found.
nl_BE: Bestand is niet gevonden.

en: Filename
nl_BE: Bestandsnaam

en: Files that may contain %1$sstore analytics%2$s reports were found in your uploads directory - we recommend assessing and deleting any such files.
nl_BE: Bestanden die %1$swinkel analytics%2$s rapporten kunnen bevatten, zijn gevonden in je uploadsmap - we raden aan om dergelijke bestanden te beoordelen en te verwijderen.

en: Filling in progress (%d)
nl_BE: Wordt gevuld (%d)

en: Filter Products by Attribute
nl_BE: Filter producten op eigenschap

en: Filter Products by Price
nl_BE: Filter producten op prijs

en: Filter Products by Rating
nl_BE: Filter producten op beoordeling

en: Filter by
nl_BE: Filter op

en: Filter by IP address
nl_BE: Filteren op IP-adres

en: Filter by brand
nl_BE: Filter op merk

en: Filter by category
nl_BE: Filter op categorie

en: Filter by coupon
nl_BE: Filter op coupon

en: Filter by date
nl_BE: Filter op datum

en: Filter by file
nl_BE: Filter op bestand

en: Filter by fulfillment
nl_BE: Filter op afhandeling

en: Filter by level
nl_BE: Filter op niveau

en: Filter by log source
nl_BE: Filteren op log bron

en: Filter by order
nl_BE: Filter op volgorde

en: Filter by price
nl_BE: Filter op prijs

en: Filter by product
nl_BE: Filter op product

en: Filter by product type
nl_BE: Op producttype filteren

en: Filter by registered customer
nl_BE: Filteren op geregistreerde klant

en: Filter by review rating
nl_BE: Filter op beoordeling

en: Filter by review type
nl_BE: Filter op beoordelingstype

en: Filter by source
nl_BE: Filter op bron

en: Filter by stock status
nl_BE: Filteren op voorraadstatus

en: Filter by template post ID.
nl_BE: Filteren op template bericht ID.

en: Filter by user
nl_BE: Filter op gebruiker

en: Filter condition	 being performed which may affect counts. Valid values include "and" and "or".
nl_BE: Filter conditie	 uitgevoerd kan tellingen beïnvloeden. Geldige waarden zijn "and" en "or".

en: Filter orders
nl_BE: Filter bestellingen

en: Filter out results where any of the passed fields are empty
nl_BE: Filter resultaten waarbij een van de gepasseerde velden leeg is

en: Filter product forms
nl_BE: Filter productformulieren

en: Filter products
nl_BE: Filter producten

en: Filter products by maximum price
nl_BE: Producten filteren op maximale prijs

en: Filter products by minimum price
nl_BE: Producten filteren op minimale prijs

en: Filter refunds by order ID.
nl_BE: Filter terugbetalingen op bestel ID.

en: Find New Customers with Reddit Ads
nl_BE: Vind nieuwe klanten met Reddit Ads

en: Find New Customers with Snapchat Ads
nl_BE: Vind nieuwe klanten met Snapchat Ads

en: Find your shade
nl_BE: Jouw zonnebril vinden

en: Finish checkout
nl_BE: Betaling afronden

en: Finish setting up your store
nl_BE: Voltooi het aanmaken van je winkel

en: Finish setup
nl_BE: Configuratie voltooien

en: Firenze
nl_BE: Florence

en: First line of the address being shipped to.
nl_BE: Eerste regel van het adres waarnaar verzonden wordt.

en: First name
nl_BE: Voornaam

en: First name (optional)
nl_BE: Voornaam (optioneel)

en: First name.
nl_BE: Voornaam.

en: First order received
nl_BE: Eerste bestelling ontvangen

en: First page
nl_BE: Eerste pagina

en: Fixed amount
nl_BE: Vast bedrag

en: Fixed amount per product
nl_BE: Vast bedrag per product

en: Fixed cart discount
nl_BE: Vaste winkelwagen korting

en: Fixed product discount
nl_BE: Vaste productkorting

en: Flat Rate
nl_BE: Vast tarief

en: Flat key-value mapping of all setting field values.
nl_BE: Vlakke sleutel-waarde toewijzing van alle waarden van de instelvelden.

en: Flat rate
nl_BE: Vast tarief

en: Flat rate (legacy)
nl_BE: Vast tarief (verouderd)

en: Fluid columns:
nl_BE: Vloeiende kolommen:

en: Flush all logs
nl_BE: Wis alle logs

en: Font family
nl_BE: Lettertype familie

[ctx: Font size name]
en: extra-extra-large
nl_BE: extra-extra-groot

[ctx: Font size name]
en: extra-large
nl_BE: extra groot

[ctx: Font size name]
en: large
nl_BE: groot

[ctx: Font size name]
en: small
nl_BE: klein

en: Food and drink
nl_BE: Eten en drinken

en: Footer text
nl_BE: Footer tekst

en: For best results, upload JPEG or PNG files that are 1000 by 1000 pixels or larger. Maximum upload file size: %1$s.
nl_BE: Voor de beste resultaten upload je JPEG of PNG bestanden van 1000 x 1000 pixels of groter. Maximale bestandsgrootte om te uploaden: %1$s.

en: For example:
nl_BE: Bijvoorbeeld:

en: For further assistance with WooCommerce core, use the <a href="%1$s">community forum</a>. For help with premium extensions sold on WooCommerce.com, <a href="%2$s">open a support request at WooCommerce.com</a>.
nl_BE: Bekijk voor meer hulp bij WooCommerce het <a href="%1$s">communityforum</a>. Dien voor hulp bij premium extensies die op WooCommerce.com worden verkocht <a href="%2$s">een ondersteuningsverzoek in op WooCommerce.com</a>.

en: For more information:
nl_BE: Voor meer informatie:

en: Force HTTP when leaving the checkout
nl_BE: Gebruik HTTP bij het verlaten van de afrekenpagina

en: Force SSL
nl_BE: Forceer SSL

en: Force SSL (HTTPS) on the checkout pages (<a href="%s" target="_blank">an SSL Certificate is required</a>).
nl_BE: Forceer SSL (HTTPS) op de afrekenpagina's (<a href="%s" target="_blank">een SSL-certificaat is vereist</a>).

en: Force downloads
nl_BE: Forceer downloads

en: Force retrieval of fresh data instead of from the cache.
nl_BE: Gedwongen ophalen van nieuwe gegevens in plaats van gegevens uit de cache.

en: Force secure checkout
nl_BE: Forceer veilig afrekenen

en: Force shipping to the customer billing address
nl_BE: Forceer verzending naar klant factuuradres

en: Forcing downloads will keep URLs hidden, but some servers may serve large files unreliably. If supported, %1$s / %2$s can be used to serve downloads instead (server requires %3$s).
nl_BE: Het forceren van downloads houdt URL's onzichtbaar, maar sommige servers zijn onbetrouwbaar in het serveren van grote bestanden. Indien ondersteund kan %1$s / %2$s gebruikt worden om downloads te serveren (server vereist %3$s).

en: Format of the stat.
nl_BE: Formaat van de statistiek.

en: Found %1$d updates (%2$s)
nl_BE: %1$d updates gevonden (%2$s)

en: Found %d scheduled task | Found %d scheduled tasks
nl_BE[0]: %d geplande taak gevonden
nl_BE[1]: %d geplande taken gevonden

en: Found a bug?
nl_BE: Een bug gevonden?

en: Found in your order confirmation email.
nl_BE: Gevonden in de bevestigings-e-mail van je bestelling.

en: France
nl_BE: Frankrijk

en: Free
nl_BE: Gratis

en: Free Plan Available
nl_BE: Gratis plan beschikbaar

en: Free Shipping
nl_BE: Gratis verzending

en: Free State
nl_BE: Vrijstaat

en: Free shipping
nl_BE: Gratis verzending

en: Free shipping (legacy)
nl_BE: Gratis verzending (verouderd)

en: Free shipping coupon
nl_BE: Coupon voor gratis verzending

en: Free shipping is a special method which can be triggered with coupons and minimum spends.
nl_BE: Gratis verzenden is een speciale methode die geactiveerd kan worden met coupons en minimale bestedingen.

en: Free shipping platform
nl_BE: Platform voor gratis verzending

en: Free shipping requires
nl_BE: Gratis verzending vereist

en: Free shipping requires...
nl_BE: Gratis verzending vereist...

en: Free!
nl_BE: Gratis!

en: French Guiana
nl_BE: Frans-Guyana

en: French Polynesia
nl_BE: Frans-Polynesië

en: French Southern Territories
nl_BE: Franse Zuidelijke Gebieden

en: Friendly name for identifying this key.
nl_BE: Herkenbare naam om deze sleutel te identificeren.

en: Friendly name for identifying this webhook, defaults to Webhook created on %s.
nl_BE: Herkenbare naam om deze webhook te identificeren, verwijst standaard naar Webhook toegevoegd op %s.

en: From %1$s to %2$s
nl_BE: Van %1$s tot %2$s

en: From bold prints to intricate details, our products are a perfect combination of style and function.
nl_BE: Van vetgedrukte afdrukken tot nauwgezette details, onze producten zijn de perfecte combinatie van stijl en functie.

en: From sustainably sourced teas to chic vases, this store is a treasure trove. Love knowing my purchases contribute to a greener planet.
nl_BE: Van duurzaam gewonnen thee tot chique vazen; deze winkel is een ware schatkamer. Fantastisch om te weten dat mijn aankopen bijdragen aan een groenere planeet.

en: From your account dashboard you can view your <a href="%1$s">recent orders</a>, manage your <a href="%2$s">billing address</a>, and <a href="%3$s">edit your password and account details</a>.
nl_BE: Vanuit je account-dashboard kan je je <a href="%1$s">recente bestellingen</a> bekijken, je <a href="%2$s">factuuradres</a> beheren en <a href="%3$s">je wachtwoord en accountgegevens bewerken</a>.

en: From your account dashboard you can view your <a href="%1$s">recent orders</a>, manage your <a href="%2$s">shipping and billing addresses</a>, and <a href="%3$s">edit your password and account details</a>.
nl_BE: Vanaf je account dashboard kun je <a href="%1$s">recente bestellingen bekijken</a>, <a href="%2$s">verzend- en factuuradressen beheren</a> en <a href="%3$s">wachtwoord en account details bewerken</a>.

en: Fulfilled
nl_BE: Volbracht

en: Fulfillment Status
nl_BE: Afhandelingsstatus

en: Fulfillment created
nl_BE: Afhandeling aangemaakt

en: Fulfillment created emails are sent to the customer when the merchant creates a fulfillment for the order, and marks it as fulfilled. The notification isn’t sent for draft fulfillments.
nl_BE: E-mails over aangemaakte afhandelingen worden naar de klant verzonden wanneer de verkoper een afhandeling voor de bestelling aanmaakt en deze markeert als afgehandeld. De notificatie wordt niet verzonden voor conceptafhandelingen.

en: Fulfillment deleted
nl_BE: Afhandeling verwijderd

en: Fulfillment deleted emails are sent to the customer when the merchant cancels an already fulfilled fulfillment. The notification isn’t sent for draft fulfillments.
nl_BE: E-mails over verwijderde afhandelingen worden naar de klant verzonden wanneer de verkoper een afhandeling annuleert die al is afgehandeld. De notificatie wordt niet verzonden voor conceptafhandelingen.

en: Fulfillment deleted successfully.
nl_BE: Afhandeling succesvol verwijderd.

en: Fulfillment not found.
nl_BE: Afhandeling niet gevonden.

en: Fulfillment option ID.
nl_BE: Afhandelingsoptie ID.

en: Fulfillment summary
nl_BE: Samenvatting afhandeling

en: Fulfillment type.
nl_BE: Afhandelingstype.

en: Fulfillment updated
nl_BE: Afhandeling bijgewerkt

en: Fulfillment updated emails are sent to the customer when the merchant updates a fulfillment for the order. The notification isn’t sent for draft fulfillments.
nl_BE: E-mails over bijgewerkte afhandelingen worden naar de klant verzonden wanneer de verkoper een afhandeling voor de bestelling bijwerkt. De notificatie wordt niet verzonden voor conceptafhandelingen.

en: Fulfillment/shipping address.
nl_BE: Afhandeling/verzendadres.

en: Full checkout experience with pay now, pay later and slice it. No credit card numbers, no passwords, no worries. <a href="%s" target="_blank">Learn more about Klarna</a>.
nl_BE: Volledige betaalervaring met nu betalen, later betalen en het bedrag verdelen. Geen creditcardnummers, geen wachtwoorden, geen gedoe. <a href="%s" target="_blank">Meer informatie over Klarna</a>.

en: Full name of continent.
nl_BE: Volledige naam van continent.

en: Full name of country.
nl_BE: Volledige naam van land.

en: Full name of currency.
nl_BE: Volledige naam van valuta.

en: Full name of state.
nl_BE: Volledige naam van staat.

en: Full name.
nl_BE: Volledige naam.

en: Full refund email heading
nl_BE: Volledige terugbetaling e-mail koptekst

en: Full refund subject
nl_BE: Volledige terugbetaling onderwerp

en: Full screen image
nl_BE: Volledige scherm afbeelding

en: Full size image URL.
nl_BE: Afbeeldings-URL van volledige grootte.

en: GTIN, UPC, EAN or ISBN.
nl_BE: GTIN, UPC, EAN of ISBN.

en: GTIN, UPC, EAN, or ISBN
nl_BE: GTIN, UPC, EAN of ISBN

en: GZip (gzopen) is used to open the GEOIP database from MaxMind.
nl_BE: GZip (gzopen) wordt gebruikt om de GEOIP database van MaxMind te openen.

en: Gambian dalasi
nl_BE: Gambiaanse dalasi

en: Gateway disabled
nl_BE: Betaalmethode uitgeschakeld

en: Gateway image.
nl_BE: Afbeelding gateway.

en: Gateway title.
nl_BE: Titel gateway.

en: Gathering usage data allows us to improve WooCommerce. Your store will be considered as we evaluate new features, judge the quality of an update, or determine if an improvement makes sense. You can always visit the %1$sSettings%3$s and choose to stop sharing data. %2$sRead more%3$s about what data we collect.
nl_BE: Door gebruiksgegevens te verzamelen, kunnen we WooCommerce verbeteren. Je winkel komt in aanmerking wanneer we nieuwe functies testen, de kwaliteit van een update beoordelen of bepalen of een verbetering zinvol is. Je kan altijd naar de %1$sInstellingen%3$s gaan en ervoor kiezen geen gegevens meer te delen. %2$sMeer informatie%3$s over de gegevens die we verzamelen.

en: Gathering usage data allows us to tailor your store setup experience, offer more relevant content, and help make WooCommerce better for everyone.
nl_BE: Het verzamelen van gebruiksgegevens stelt ons in staat om je winkel op maat in te stellen, relevantere inhoud te bieden en WooCommerce beter te maken voor iedereen.

en: General
nl_BE: Algemeen

en: General Email
nl_BE: Algemeen e-mailadres

en: General options
nl_BE: Algemene opties

en: Generate API key
nl_BE: API-sleutel genereren

en: Generate CSV
nl_BE: CSV genereren

en: Generate a login for the account using first and/or last name. If neither is usable (e.g. invalid or missing) the email address will be used. If this option is unchecked, customers will need to set a username during account creation
nl_BE: Genereer een login voor het account met behulp van voor- en/of achternaam. Als geen van beide bruikbaar is (bijvoorbeeld ongeldig of ontbreekt), wordt het e-mailadres gebruikt. Als deze optie niet wordt aangevinkt, moeten klanten een gebruikersnaam instellen wanneer ze een account aanmaken

en: Generate account login (recommended)
nl_BE: Accountlogin genereren (aanbevolen)

en: Generate coupon code
nl_BE: Couponcode genereren

en: Generate dynamic personalized coupons for your customers that increase purchase rates.
nl_BE: Genereer dynamische gepersonaliseerde coupons voor je klanten die de aankooppercentages verhogen.

en: Generate variations
nl_BE: Variaties genereren

en: Generated at
nl_BE: Gegenereerd op

en: Generic add/update/get meta methods should not be used for internal meta data, including "%s". Use getters and setters.
nl_BE: De generieke meta-methoden add/update/get mogen niet worden gebruikt voor interne meta-data, waaronder "%s". Gebruik setters en getters.

en: Geneva
nl_BE: Genève

en: Genova
nl_BE: Genua

en: Geolocate
nl_BE: Geolocatie

en: Geolocate (with page caching support)
nl_BE: Geolocatie (met cachingondersteuning voor de pagina)

en: Geolocation enabled?
nl_BE: Geolocatie ingeschakeld?

en: Geolocation has not been configured.
nl_BE: Geolocatie is niet geconfigureerd.

en: Georgia
nl_BE: Georgië

en: Georgian lari
nl_BE: Georgiaanse dollar

en: Germany
nl_BE: Duitsland

en: Get Order
nl_BE: Bestelling ophalen

en: Get Product
nl_BE: Product ophalen

en: Get Started
nl_BE: Aan de slag

en: Get an alert if your store is down for even a few minutes.
nl_BE: Ontvang een waarschuwing wanneer je winkel offline is, zelfs als dit maar enkele minuten duurt.

en: Get automated sales tax with %1$sWooCommerce Tax%2$s
nl_BE: Laat automatisch je omzetbelasting berekenen met %1$sWooCommerce Tax%2$s

en: Get automated tax rates with WooCommerce Tax
nl_BE: Krijg automatische belastingtarieven met WooCommerce Tax

en: Get backups
nl_BE: Ontvang back-ups

en: Get cart should not be called before the wp_loaded action.
nl_BE: 'Get cart' dient niet te worden aangeroepen voor de wp_loaded actie.

en: Get fulfillment meta data response.
nl_BE: Ontvang de respons van de metadata van de afhandeling.

en: Get fulfillment response.
nl_BE: Ontvang de respons van de afhandeling.

en: Get fulfillments response.
nl_BE: Ontvang de respons van de afhandelingen.

en: Get insights on how your store is doing, including total sales, top products, and more.
nl_BE: Bekijk statistieken over de toestand van je winkel, inclusief het totaalaantal verkochte producten, topproducten en meer.

en: Get notifications about store activity, including new orders and product reviews directly on your mobile devices with the Woo app.
nl_BE: Ontvang notificatie over de winkelactiviteit, zoals nieuwe bestellingen en productbeoordelingen op je mobiele apparaten met de Woo app.

en: Get paid with %s
nl_BE: Krijg betaald met %s

en: Get ready to start selling
nl_BE: Maak je klaar om te beginnen met verkopen

en: Get real-time order alerts anywhere
nl_BE: Bestellingsmeldingen overal in real-time ontvangen

en: Get started
nl_BE: Aan de slag

en: Get system report
nl_BE: Ontvang systeemrapport

en: Get the basics
nl_BE: Gebruik de basisfuncties

en: Get the free WooCommerce mobile app
nl_BE: Download de gratis WooCommerce mobiele app

en: Get the value of an individual field.
nl_BE: Haal de waarde van een individueel veld op.

en: Get your API credentials from PayPal.
nl_BE: Ontvang je API-referenties van PayPal.

en: Get your favorite vinyl at record-breaking prices.
nl_BE: Haal je favoriete plaat voor de laagste prijs in huis.

en: Get your products in front of Pinners searching for ideas and things to buy.
nl_BE: Laat je producten zien aan Pinners die op zoek zijn naar ideeën en producten.

en: Get your products in front of Pinterest users searching for ideas and things to buy. Get started with Pinterest and make your entire product catalog browsable.
nl_BE: Laat je producten zien aan Pinterest-gebruikers die op zoek zijn naar ideeën en producten. Ga aan de slag met Pinterest en maak je hele productcatalogus bladerbaar.

en: Get your products in front of a highly engaged audience.
nl_BE: Zorg dat je producten een zeer geïnteresseerd publiek bereiken.

en: Get your products shipped
nl_BE: Je producten laten verzenden

en: Get your store up and running more quickly with our new and improved setup experience
nl_BE: Krijg je winkel sneller op de rails met onze nieuwe en verbeterde configuratie-ervaring

en: Ghana cedi
nl_BE: Ghanese cedi

en: Ghazvin (قزوین)
nl_BE: Qazvin (قزوین)

en: Gibraltar pound
nl_BE: Gibraltar pond

en: Gilgit Baltistan
nl_BE: Gilgit-Baltistan

en: Give away a free item to any customer with the coupon code.
nl_BE: Geef een gratis artikel weg aan elke klant met de coupon code.

en: Give your customers the power to pay later, interest free and watch your sales grow.
nl_BE: Laat je klanten op een later moment en zonder rente betalen en zie hoe je verkoop groeit.

en: Give your shipping class a name for easy identification
nl_BE: Geef je klasse van verzending een naam voor eenvoudige identificatie

en: Give your shoppers additional ways to pay.
nl_BE: Bied je klanten extra betaalmethoden.

en: Give your zone a name! E.g. Local, or Worldwide.
nl_BE: Geef je zone een naam! Bijv. lokaal of wereldwijd.

en: Go
nl_BE: Ga

en: Go back
nl_BE: Ga terug

en: Go shopping
nl_BE: Ga winkelen

en: Go to Variations
nl_BE: Ga naar varaties

en: Go to category
nl_BE: Ga naar categorie

en: Go to checkout
nl_BE: Ga naar afrekenen

en: Go to shop
nl_BE: Naar winkel

en: Go to the first page
nl_BE: Ga naar de eerste pagina

en: Go to the last page
nl_BE: Ga naar de laatste pagina

en: Go to the next page
nl_BE: Ga naar de volgende pagina

en: Go to the previous page
nl_BE: Ga naar de vorige pagina

en: Good
nl_BE: Goed

en: Good news! WooCommerce Tax can automate your sales tax calculations for you.
nl_BE: Goed nieuws! WooCommerce Tax kan de berekening van je omzetbelasting automatiseren.

en: Good things are heading your way!
nl_BE: Er komen goede dingen jouw kant op!

en: Google for WooCommerce
nl_BE: Google voor WooCommerce

en: Grams
nl_BE: Gram

en: Grand total.
nl_BE: Groot totaal.

en: Grant access
nl_BE: Toegang openstellen

en: Grant access to downloadable products after payment
nl_BE: Geef toegang tot downloadbare producten na betaling

en: Great news! Your order has been received, and a confirmation will be sent to your email address.
nl_BE: Geweldig nieuws! Je bestelling is ontvangen en een bevestiging wordt verzonden naar je e-mailadres.

en: Great news: "{product_name}" is now available for purchase.
nl_BE: Geweldig nieuws: '{product_name}' is beschikbaar om te kopen.

en: Great things are coming soon
nl_BE: Er komen geweldige dingen aan

en: Great things are on the horizon
nl_BE: Er zijn geweldige dingen in het verschiet

en: Greece
nl_BE: Griekenland

en: Greenland
nl_BE: Groenland

en: Gross sales
nl_BE: Bruto omzet

en: Gross sales amount
nl_BE: Bruto verkoopaantal

en: Gross sales in the period.
nl_BE: Brutoverkopen in de periode.

en: Gross sales.
nl_BE: Bruto omzet.

en: Group
nl_BE: Groep

en: Group description.
nl_BE: Groepbeschrijving.

en: Group title.
nl_BE: Groeptitel.

en: Group type.
nl_BE: Groeptype.

en: Grouped product
nl_BE: Gegroepeerd product

en: Grouped products
nl_BE: Gegroepeerde producten

en: Grouped settings for offline payment methods.
nl_BE: Gegroepeerde instellingen voor offline betaalmethoden.

en: Grow and retain customers with email, SMS, automations, and a consolidated view of customer interactions.
nl_BE: Laat je klantenbestand groeien en behoud ze met e-mail- en sms-automatiseringen en een geconsolideerde weergave van klantinteracties.

en: Grow and retain customers with intelligent, impactful email and SMS marketing automation and a consolidated view of customer interactions.
nl_BE: Laat je klantenbestand groeien en behoud ze met intelligente, betekenisvolle e-mail- en sms-marketingautomatiseringen en een geconsolideerde weergave van klantinteracties.

en: Grow your business
nl_BE: Groei je onderneming

en: Grow your business on Pinterest! Use this official plugin to allow shoppers to Pin products while browsing your store, track conversions, and advertise on Pinterest.
nl_BE: Laat je bedrijf groeien op Pinterest! Gebruik deze officiële plugin om je klanten producten te laten 'Pinnen' terwijl ze door je winkel bladeren, houd conversie bij en adverteer op Pinterest.

en: Grow your business with Facebook and Instagram
nl_BE: Laat je bedrijf groeien met Facebook en Instagram

en: Grow your online sales by promoting your products on TikTok to over one billion monthly active users around the world.
nl_BE: Verhoog je online verkoop door je producten te promoten op TikTok bij meer dan één miljard maandelijkse actieve gebruikers over de hele wereld.

en: Grow your store
nl_BE: Laat je winkel groeien

en: Guatemalan quetzal
nl_BE: Guatemalaanse quetzal

en: Guernsey pound
nl_BE: Guernsey pond

en: Guest
nl_BE: Gast

en: Guest orders
nl_BE: Bestellingen van gasten

en: Guest sales
nl_BE: Verkoop aan gasten

en: Guest sign-up
nl_BE: Aanmelden voor gasten

en: Guinea-Bissau
nl_BE: Guinee-Bissau

en: Guinean franc
nl_BE: Guinese frank

en: HPOS Data Caching
nl_BE: HPOS gegevenscaching

en: HPOS Full text search indexes
nl_BE: Zoekindex met volledige tekst van HPOS

en: HPOS cleanup
nl_BE: HPOS opschoning

en: HPOS could not be disabled.
nl_BE: HPOS kon niet worden uitgeschakeld.

en: HPOS could not be enabled.
nl_BE: HPOS kon niet ingeschakeld worden.

en: HPOS data sync enabled:
nl_BE: HPOS-gegevenssynchronisatie ingeschakeld:

en: HPOS disabled.
nl_BE: HPOS uitgeschakeld.

en: HPOS enabled.
nl_BE: HPOS ingeschakeld.

en: HPOS enabled:
nl_BE: HPOS ingeschakeld:

en: HPOS enabled?: %s
nl_BE: HPOS ingeschakeld?: %s

en: HPOS is already disabled.
nl_BE: HPOS is al uitgeschakeld.

en: HPOS is already enabled.
nl_BE: HPOS is al ingeschakeld.

en: HPOS pre-checks failed, please see the errors above
nl_BE: HPOS voor controles zijn mislukt, zie de fouten hierboven

en: HPOS tables do not exist.
nl_BE: HPOS tabellen bestaan niet.

en: HTML description of the resource.
nl_BE: HTML beschrijving van de hulpbron.

en: HTML/Multipart emails use DOMDocument to generate inline CSS in templates.
nl_BE: HTML/Multipart e-mails maken gebruik van DOMDocument om inline CSS te gebruiken in templates.

en: HTTPS is required for MCP requests.
nl_BE: HTTPS is vereist voor MCP requests.

en: Haiti
nl_BE: Haïti

en: Haitian gourde
nl_BE: Haïtiaanse gourde

en: Handmade gifts
nl_BE: Zelfgemaakte geschenken

en: Hard crop?
nl_BE: Hard bijsnijden?

en: Harness data from WooCommerce to grow your business. Manage leads, customers, and segments, through automation, quotes, invoicing, billing, and email marketing. Power up your store with CRM.
nl_BE: Gebruik gegevens van WooCommerce om je zaak uit te breiden. Beheer leads, klanten en segmenten, via automatiseringen, offertes, facturering, betalingen en e-mailmarketing. Zet je winkel kracht bij met CRM.

en: Have a coupon?
nl_BE: Heb je een coupon?

en: Have an account with us? %1$sLog in here to view your order details%2$s.
nl_BE: Heb je al een account bij ons? %1$sLog hier in om je bestelgegevens te bekijken%2$s.

en: Have an account with us? %1$sLog in here%2$s to view your order.
nl_BE: Heb je al een account bij ons? %1$sLog hier in%2$s om je bestelling te bekijken.

en: Have an existing store?
nl_BE: Heb je al een winkel?

en: Header alignment
nl_BE: Uitlijning header

en: Headers already sent when generating download error message.
nl_BE: Headers zijn al verzonden bij het genereren van een downloadfoutbericht.

en: Heading & text
nl_BE: Koptekst en tekst

en: Health and beauty
nl_BE: Gezondheid en verzorging

en: Heard Island and McDonald Islands
nl_BE: Heard en McDonaldeilanden

en: Height
nl_BE: Hoogte

en: Height (%s)
nl_BE: Hoogte (%s)

en: Hello %1$s (not %1$s? <a href="%2$s">Log out</a>)
nl_BE: Hallo %1$s (niet %1$s? <a href="%2$s">Uitloggen</a>)

en: Hello,
nl_BE: Hallo,

en: Help &amp; Support
nl_BE: Help &amp; ondersteuning

en: Help WooCommerce improve with usage tracking
nl_BE: Help WooCommerce de gebruikerscontrole verbeteren

en: Help customers find this product by assigning it to categories, adding extra details, and managing its visibility in your store and other channels.
nl_BE: Help klanten dit product te vinden door het toe te wijzen aan categorieën, extra details toe te voegen en de zichtbaarheid in je winkel en andere kanalen te beheren.

en: Help improve WooCommerce with usage tracking
nl_BE: WooCommerce verbeteren met gebruikerscontrole

en: Helper cache cleared.
nl_BE: Helpercache gewist.

en: Here are the details of your order placed on %s:
nl_BE: Dit zijn de gegevens van je bestelling, geplaatst op %s:

en: Here’s a reminder of what you’ve bought:
nl_BE: Hier is een herinnering van wat je hebt gekocht:

en: Here’s a reminder of what you’ve ordered:
nl_BE: Hier is een herinnering van wat je hebt besteld:

en: Here’s the latest info we have:
nl_BE: Dit is de laatste informatie die we hebben:

en: Hesse
nl_BE: Hessen

en: Hi %s,
nl_BE: Hallo %s,

en: Hi there! Upload a CSV file containing tax rates to import the contents into your shop. Choose a .csv file to upload, then click "Upload file and import".
nl_BE: Hallo. Upload een CSV-bestand met belastingtarieven om de inhoud te importeren naar de winkel. Kies een .csv bestand om te uploaden en klik vervolgens op "Upload bestand en importeer".

en: Hi there,
nl_BE: Hallo,

en: Hi,
nl_BE: Hallo,

en: Hidden
nl_BE: Verborgen

en: Hide Price
nl_BE: Prijs verbergen

en: Hide advanced options
nl_BE: Geavanceerde instellingen verbergen

en: Hide context
nl_BE: Context verbergen

en: Hide details
nl_BE: Details verbergen

en: Hide empty brands:
nl_BE: Lege merken verbergen:

en: Hide empty categories
nl_BE: Verberg lege categorieën

en: Hide errors from visitors
nl_BE: Verberg fouten voor bezoekers

en: Hide errors from visitors?
nl_BE: Verberg fouten voor bezoekers?

en: Hide free products
nl_BE: Verberg gratis producten

en: Hide from search results
nl_BE: Verbergen uit zoekresultaten

en: Hide if cart is empty
nl_BE: Verbergen als winkelwagen leeg is

en: Hide in product catalog
nl_BE: Verbergen in productcatalogus

en: Hide out of stock items from the catalog
nl_BE: Verberg uitverkochte artikelen in de catalogus

en: Hide password
nl_BE: Wachtwoord verbergen

en: Hide shipping costs until an address is entered
nl_BE: Verberg verzendkosten tot er een adres is ingevoerd

en: Hide shipping rates when free shipping is available
nl_BE: Verberg verzendkosten wanneer gratis verzending beschikbaar is

en: Hide template
nl_BE: Verberg template

en: High-Performance order storage
nl_BE: Bestellingen opslaan met hoge prestaties

en: High-performance order storage (recommended)
nl_BE: Krachtige opslag van bestellingen (aanbevolen)

en: Highlight required fields with an asterisk
nl_BE: Geef verplichte velden aan met een asterisk

en: Highly discounted shipping rates
nl_BE: Profiteer van korting op verzendkosten

en: Hold stock (for unpaid orders) for x minutes. When this limit is reached, the pending order will be cancelled. Leave blank to disable.
nl_BE: Behoud voorraad (voor onbetaalde bestellingen) gedurende x minuten. Wanneer deze limiet is bereikt zal de bestelling die in behandeling is geannuleerd worden. Laat leeg om uit te schakelen.

en: Hold stock (minutes)
nl_BE: Voorraad behouden (minuten)

en: Holiday Sale
nl_BE: Kerstaanbieding

en: Home decor
nl_BE: Woondecoratie

en: Home, furniture, and garden
nl_BE: Huis, meubilair en tuin

en: Homepage created
nl_BE: Homepage aangemaakt

en: Honduran lempira
nl_BE: Hondurese lempira

en: Hong Kong
nl_BE: Hongkong

en: Hong Kong Island
nl_BE: Hongkong (eiland)

en: Hopefully they’ll be back. Read more about <a href="https://woocommerce.com/document/managing-orders/">troubleshooting failed payments</a>.
nl_BE: Hopelijk komen ze weer terug. Lees meer over <a href="https://woocommerce.com/document/managing-orders/">problemen met mislukte betalingen oplossen</a>.

en: House number and street name
nl_BE: Straatnaam en huisnummer

en: How easy was it to add a product attribute?
nl_BE: Hoe eenvoudig was het om een producteigenschap toe te voegen?

en: How easy was it to add a product tag?
nl_BE: Hoe eenvoudig was het om een product tag toe te voegen?

en: How easy was it to add product category?
nl_BE: Hoe eenvoudig was het om een productcategorie toe te voegen?

en: How easy was it to edit your product?
nl_BE: Hoe makkelijk was het om je product te bewerken?

en: How easy was it to import products?
nl_BE: Hoe gemakkelijk was het om producten te importeren?

en: How easy was it to update an order?
nl_BE: Hoe eenvoudig was het om een bestelling bij te werken?

en: How easy was it to update your settings?
nl_BE: Hoe eenvoudig was het om je instellingen bij te werken?

en: How easy was it to use search?
nl_BE: Hoe eenvoudig was het om Zoeken te gebruiken?

en: How log entries are being stored.
nl_BE: Hoe log vermeldingen worden opgeslagen.

en: How many days log entries will be kept before being auto-deleted.
nl_BE: Hiermee stel je in hoeveel dagen logboekinvoeren worden bewaard voordat ze automatisch verwijderd worden.

en: How many notes in the database?
nl_BE: Hoeveel notities in de database?

en: How many products should be shown per row?
nl_BE: Hoeveel producten moeten per rij worden getoond?

en: How many rows of products should be shown per page?
nl_BE: Hoeveel regels met producten moeten er getoond worden per pagina?

en: How many times the coupon can be used in total.
nl_BE: Hoe vaak de coupon in totaal gebruikt kan worden.

en: How many times the coupon can be used per customer.
nl_BE: Hoe vaak een coupon gebruikt kan worden per klant.

en: How many times this coupon can be used before it is void.
nl_BE: Het aantal keer dat deze coupon gebruikt mag worden voordat hij vervalt.

en: How many times this coupon can be used by an individual user. Uses billing email for guests, and user ID for logged in users.
nl_BE: Aantal keer dat de coupon gebruikt mag worden door een individuele gebruiker. Gebruikt factuur e-mailadres voor gasten en gebruiker ID voor ingelogde gebruikers.

en: How should products be sorted in the catalog by default?
nl_BE: Hoe moeten producten standaard worden gesorteerd in de catalogus?

en: How terms in this attribute are sorted by default.
nl_BE: Hoe trefwoorden in deze eigenschap standaard worden gesorteerd.

en: How the quantity of this item should be controlled, for example, any limits in place.
nl_BE: Hoe het aantal stuks van dit artikel moet worden gecontroleerd, bijvoorbeeld, eventuele limieten.

en: How to Migrate from Magento to WooCommerce
nl_BE: Hoe je overstapt van Magento naar WooCommerce

en: How to calculate delivery charges
nl_BE: Hoe moeten verzendkosten berekend worden

en: How to customize your product catalog
nl_BE: Hoe moet de productcatalogus aanpassen

en: How to update your database table prefix
nl_BE: Het bijwerken van het voorvoegsel van je databasetabel

en: Howdy %s,
nl_BE: Hallo %s,

en: Howland Island
nl_BE: Howland eiland

en: Human readable label for the stat.
nl_BE: Voor mensen leesbaar label voor de statistiek.

en: Human readable segment label, either product or variation name.
nl_BE: Door mensen te lezen segmentlabel, product- of variatienaam.

en: Hungarian forint
nl_BE: Hongaarse forint

en: Hungary
nl_BE: Hongarije

en: I don't know how to get a date from a %s
nl_BE: Ik weet niet hoe ik een datum krijg van een %s

en: I have read and agree to the website %s
nl_BE: Ik heb de %s van de website gelezen en ga hiermee akkoord

en: I plan to sell both physical and digital products
nl_BE: Ik wil zowel fysieke als digitale producten verkopen

en: I plan to sell digital products
nl_BE: Ik wil digitale producten verkopen

en: I plan to sell physical products
nl_BE: Ik wil fysieke producten verkopen

en: I will also be selling products or services in person.
nl_BE: Ik verkoop ook producten of biedt ook services aan in een winkel.

en: ID is invalid.
nl_BE: ID is ongeldig.

en: ID of parent grouping.
nl_BE: ID van hoofdgroep.

en: ID of the note record.
nl_BE: ID van de record van de notitie.

en: ID of the original line item.
nl_BE: ID van de oorspronkelijke artikelregel.

en: ID of the parent product, if applicable.
nl_BE: ID van bovenliggend product, indien van toepassing.

en: ID of the refund line item. This is not the ID of the original line item.
nl_BE: ID van de artikelregel terugbetaling. Dit is niet de ID van de oorspronkelijke artikelregel.

en: ID of the shipping method that provided the rate.
nl_BE: ID van de verzendmethode die de kosten opleverde.

en: ID of the shipping rate.
nl_BE: ID van de verzendkosten.

en: ID to reassign posts to.
nl_BE: ID om berichten aan toe te schrijven.

en: IDs for settings sub groups.
nl_BE: ID's voor subgroepen instellingen.

en: IP Address
nl_BE: IP-adres

en: IP address
nl_BE: IP-adres

en: IP address for the downloader.
nl_BE: IP-adres van de downloader.

en: IP address.
nl_BE: IP-adres.

en: IPN email notifications
nl_BE: IPN e-mailnotificaties

en: IPN payment completed
nl_BE: IPN-betaling afgerond

en: ISO code for the country of the address being shipped to.
nl_BE: ISO-code voor het land van het adres waarnaar verzonden wordt.

en: ISO code of the country.
nl_BE: ISO-code van het land.

en: ISO code or name of the state, province or district.
nl_BE: ISO-code of naam van de staat, provincie of het district.

en: ISO code, or name, for the state, province, or district of the address being shipped to.
nl_BE: ISO-code, of naam, voor de staat, provincie of het district van het adres waarnaar verzonden wordt.

en: ISO3166 alpha-2 country code.
nl_BE: ISO3166 alfa-2-landcode.

en: ISO3166 alpha-2 country code. Defaults to WooCommerce's base location country.
nl_BE: ISO3166 alfa-2 landcode. Standaard ingesteld op het land van de basislocatie van WooCommerce.

en: ISO3166 alpha-2 country code. Defaults to the stored providers business location country code.
nl_BE: ISO3166 alfa-2 landcode. Wordt standaard ingesteld op de landcode van de locatie van de opgeslagen provider.

en: ISO4217 currency code.
nl_BE: ISO4217-valutacode.

en: Iceland
nl_BE: Ijsland

en: Icelandic kr&oacute;na
nl_BE: IJslandse kr&oacute;na

en: Icon URL
nl_BE: Icoon URL

en: Icon URL for the payment method.
nl_BE: Icoon URL voor de betaalmethode.

en: If COD is only available for certain methods, set it up here. Leave blank to enable for all methods.
nl_BE: Als rembours alleen beschikbaar is voor bepaalde methoden, configureer dit hier. Laat leeg om in te schakelen voor alle methoden.

en: If a cost is defined, this controls if taxes are applied to that cost.
nl_BE: Als een kostenpost is gedefinieerd, wordt hiermee bepaald of op die kosten belasting wordt geheven.

en: If anything looks off or you have questions, feel free to contact our support team.
nl_BE: Als er iets niet in orde lijkt of als je vragen hebt, neem dan gerust contact op met ons ondersteuningsteam.

en: If checked, free shipping would be available based on pre-discount order amount.
nl_BE: Gratis verzending is, indien aangevinkt, mogelijk op basis van het bestelbedrag zonder de korting.

en: If enabled, this method will appear on the block based checkout.
nl_BE: Indien ingeschakeld, verschijnt deze methode bij het afrekenen op basis van blokken.

en: If enabled, this text will be shown site-wide. You can use it to show events or promotions to visitors!
nl_BE: Indien ingeschakeld, wordt deze tekst op de hele website getoond. Je kan deze functie gebruiken om evenementen of promoties aan bezoekers te laten zien!

en: If managing stock, this controls if backorders are allowed.
nl_BE: Voor voorraadbeheer, dit beïnvloedt of nabestellingen toegestaan zijn.

en: If managing stock, this controls whether or not backorders are allowed. If enabled, stock quantity can go below 0.
nl_BE: Als er sprake is van voorraadbeheer, bepaalt dit of nabestellingen zijn toegestaan. Indien geactiveerd, kan het voorraadniveau onder 0 komen.

en: If requested, calculates attribute term counts for products in the collection.
nl_BE: Indien aangevraagd, wordt het aantal eigenschaptrefwoorden berekend voor producten in de collectie.

en: If requested, calculates taxonomy term counts for products in the collection.
nl_BE: Indien aangevraagd, wordt het aantal taxonomietermen berekend voor producten in de collectie.

en: If the "Delete all content" option is selected, the affected WooCommerce webhooks will <b>not</b> be deleted and will be attributed to user id 0.<br/>
nl_BE: Als de optie ‘Alle inhoud verwijderen’ is geselecteerd, worden de betreffende WooCommerce webhooks <b>niet</b> verwijderd en worden ze toegewezen aan de gebruiker ID 0.<br/>

en: If the "Force Downloads" or "X-Accel-Redirect/X-Sendfile" download method is selected but does not work, the system will use the "Redirect" method as a last resort. <a href="%1$s">See this guide</a> for more details.
nl_BE: Als de "Forceer downloads" of "X-Accel-Redirect/X-Sendfile" download methode is gekozen, maar niet werkt, gebruikt het systeem als laatste redmiddel de "Redirect" methode. <a href="%1$s">Zie deze gids</a> voor meer details.

en: If the payment was refunded via the API.
nl_BE: Indien de betaling is gerestitueerd via de API.

en: If the product is downloadable.
nl_BE: Downloadbaar product.

en: If the product is virtual.
nl_BE: Virtueel product.

en: If the quantity is editable or fixed.
nl_BE: Als de hoeveelheid bewerkbaar of vastgesteld is.

en: If the variation is downloadable.
nl_BE: Als de variatie gedownload kan worden.

en: If the variation is virtual.
nl_BE: Als de variatie virtueel is.

en: If the variation is visible.
nl_BE: Als de variatie zichtbaar is.

en: If this attribute has term archive pages.
nl_BE: Als deze eigenschap archiefpagina's voor trefwoorden heeft.

en: If this is a default attribute
nl_BE: Als dit een standaard attribuut is

en: If true and if the free shipping method requires a coupon, this coupon will enable free shipping.
nl_BE: Indien geselecteerd en indien gratis verzendmethode een coupon vereist, zal deze coupon het gratis verzending toelaten.

en: If true, calculates rating counts for products in the collection.
nl_BE: Indien waar wordt het aantal beoordelingen berekend voor producten in de collectie.

en: If true, calculates stock counts for products in the collection.
nl_BE: Indien waar wordt het aantal op voorraad berekend voor producten in de collectie.

en: If true, calculates the minimum and maximum product prices for the collection.
nl_BE: Indien waar worden de minimum- en maximumproductprijzen berekend voor de collectie.

en: If true, empty terms will not be returned.
nl_BE: Indien waar worden lege trefwoorden niet aangegeven.

en: If true, only one item of this product is allowed for purchase in a single order.
nl_BE: Indien waar kan slechts één artikel van dit product worden aangeschaft in een bestelling.

en: If true, the coupon can only be used individually. Other applied coupons will be removed from the cart.
nl_BE: Indien geselecteerd, kan de coupon enkel apart gebruikt worden. Andere toegepaste coupons zullen uit de winkelwagen verwijderd worden.

en: If true, the effective value is the base value from the parent product plus the defined value; if false, the defined value is the final effective value.
nl_BE: Indien waar, is de effectieve waarde de basiswaarde van het bovenliggende product plus de gedefinieerde waarde; indien onwaar, is de gedefinieerde waarde de uiteindelijke effectieve waarde.

en: If true, the incentive dismissal will be ignored by tracking.
nl_BE: Als dit waar is, wordt het negeren van de stimulans genegeerd door volgen.

en: If true, the note will be shown to customers and they will be notified. If false, the note will be for admin reference only.
nl_BE: Indien geselecteerd zal de notitie getoond worden aan klanten en zullen zij gewaarschuwd worden. Zoniet, dan is deze hier enkel voor beheerders zichtbaar.

en: If true, the note will be shown to customers. If false, the note will be for admin reference only.
nl_BE: Indien waar, wordt de notitie aan klanten getoond. Indien onwaar, is de notitie alleen ter referentie voor de beheerder.

en: If true, this coupon will not be applied to items that have sale prices.
nl_BE: Indien geselecteerd zal deze coupon niet toegepast worden op artikelen met kortingen.

en: If true, this note will be attributed to the current user. If false, the note will be attributed to the system.
nl_BE: Indien waar, wordt dit bericht toegekend aan de huidige gebruiker. Indien onwaar, wordt het bericht toegekend aan het systeem.

en: If you are modifying WooCommerce on a parent theme that you did not build personally we recommend using a child theme. See: <a href="%s" target="_blank">How to create a child theme</a>
nl_BE: Als je wijzigingen aanbrengt in WooCommerce of in een hoofdthema dat je niet zelf gebouwd hebt, raden we het gebruik van een child thema aan. Zie: <a href="%s" target="_blank">Hoe maak je een child thema</a>

en: If you are using X-Accel-Redirect download method along with NGINX server, make sure that you have applied settings as described in <a href='%s'>Digital/Downloadable Product Handling</a> guide.
nl_BE: Als je gebruikmaakt van de downloadmethode X-Accel-Redirect in combinatie met een NGINX-server, zorg er dan voor dat je de instellingen hebt doorgevoerd die staan beschreven in de handleiding <a href='%s'>Digitaal/Dowloadbare producthandleiding</a>.

en: If you copied over a template file to change something, then you will need to copy the new version of the template and apply your changes again.
nl_BE: Als je over een templatebestand heen hebt gekopieerd om iets te wijzigen, moet je de nieuwe versie van het template kopiëren en je wijzigingen opnieuw doorvoeren.

en: If you create an account, we will store your name, address, email and phone number, which will be used to populate the checkout for future orders.
nl_BE: Als je een account aanmaakt, worden je naam, adres, e-mailadres en telefoonnummer gebruikt om de afrekengegevens automatisch in te vullen bij toekomstige bestellingen.

en: If you define a "Terms" page the customer will be asked if they accept them when checking out.
nl_BE: Wanneer je een "Algemene voorwaarden" pagina aanmaakt, wordt de klant gevraagd deze te accepteren voordat deze een bestelling kan plaatsen.

en: If you didn't make this request, just ignore this email. If you'd like to proceed:
nl_BE: Als je dit niet hebt aangevraagd, kun je deze e-mail negeren. Als je wilt doorgaan:

en: If you didn’t make this request, just ignore this email. If you’d like to proceed, reset your password via the link below:
nl_BE: Als je dit niet hebt aangevraagd, kan je deze e-mail negeren. Stel je wachtwoord opnieuw in via de onderstaande link als je door wilt gaan:

en: If you don't have an application password (not your account password), generate a password from %s
nl_BE: Als je geen wachtwoord voor de app hebt (niet het wachtwoord van je account), maak je een wachtwoord aan van %s

en: If you find a bug within WooCommerce core you can create a ticket via <a href="%1$s">GitHub issues</a>. Ensure you read the <a href="%2$s">contribution guide</a> prior to submitting your report. To help us solve your issue, please be as descriptive as possible and include your <a href="%3$s">system status report</a>.
nl_BE: Als je een bug in de WooCommerce plugin vindt, kun je dit rapporteren via <a href="%1$s">GitHub issues</a>. Lees eerst de <a href="%2$s">bijdrage gids</a> voordat je een rapport indient. Je probleem kan het snelst worden opgelost, als je zo beschrijvend mogelijk bent en het <a href="%3$s">systeem status rapport</a> toevoegt.

en: If you have any questions or notice anything unexpected, feel free to reach out to our support team through your account or reply to this email.
nl_BE: Als je vragen hebt of iets onverwachts opmerkt, neem dan contact op met ons ondersteuningsteam via je account of reageer op deze e-mail.

en: If you have shopped with us before, please enter your details below. If you are a new customer, please proceed to the Billing section.
nl_BE: Als je eerder bij ons hebt gewinkeld, vul dan hieronder je gegevens in. Als je een nieuwe klant bent, ga dan door naar de facturering en verzending.

en: If you like %1$s please leave us a %2$s rating. A huge thanks in advance!
nl_BE: Als je %1$s leuk vindt, geef ons dan een %2$s beoordeling. Alvast hartelijk bedankt!

en: If you like, you may enter custom structures for your product URLs here. For example, using <code>shop</code> would make your product links like <code>%sshop/sample-product/</code>. This setting affects product URLs only, not things such as product categories.
nl_BE: Als je wilt, kun je hier aangepaste structuren voor je product-URL's invoeren. Als je bijvoorbeeld <code>shop</code> gebruikt, wordt je productlink <code>%sshop/sample-product/</code>. Deze instelling is alleen van toepassing op product-URL's, dus niet op dingen als productcategorieën.

en: If you need any help with your order, please contact us at {store_email}.
nl_BE: Neem contact met ons op via {store_email} als je vragen of hulp nodig hebt.

en: If you need to access the setup wizard again, please click on the button below.
nl_BE: Als je de installatiewizard opnieuw wilt gebruiken, klik dan op de knop hieronder.

en: If you need to enable or disable the extended task lists, please click on the button below.
nl_BE: Als je de uitgebreide takenlijst weer in- of uit moet schakelen, klik je op de knop hieronder.

en: If you need to enable or disable the task lists, please click on the button below.
nl_BE: Als je de takenlijst in- of uit moet schakelen, klik je op de knop hieronder.

en: If you remove this attribute, customers will no longer be able to purchase some variations of this product.
nl_BE: Als je dit kenmerk verwijdert, kunnen klanten niet langer sommige variaties van dit product aanschaffen.

en: If you'd like to continue with your purchase, please return to %s and try a different method of payment.
nl_BE: Als je door wilt gaan met je aankoop, ga dan terug naar %s en probeer een andere betaalmethode.

en: If you'd like to offer <span class="help_tip" data-tip="%1$s">live rates</span> from a specific carrier (e.g. UPS) you can find a variety of extensions available for WooCommerce <a href="%2$s" target="_blank">here</a>.
nl_BE: Als je de <span class="help_tip" data-tip="%1$s">huidige tarieven</span> van een specifieke bezorger (bijv. UPS) wilt aanbieden, kun je <a href="%2$s" target="_blank">hier</a> verschillende extensies vinden voor WooCommerce.

en: If you've just placed an order, give your email a quick check for the confirmation.
nl_BE: Ga snel even naar je e-mail om de bevestiging te controleren wanneer je een bestelling geplaatst hebt.

en: If your main PayPal email differs from the PayPal email entered above, input your main receiver email for your PayPal account here. This is used to validate IPN requests.
nl_BE: Als je hierboven een ander PayPal e-mailadres hebt ingevuld dan het hoofd-e-mailadres van PayPal, vul dan hier het hoofd-ontvangstadres voor je PayPal account in. Dit wordt gebruikt om IPN-aanvragen te valideren.

en: If your store is based in the EU, we recommend using the EU VAT Number extension in addition to automated taxes. It provides your checkout with a field to collect and validate a customer's EU VAT number, if they have one.
nl_BE: Als je winkel zich in de EU bevindt, raden we je aan de extensie EU btw-nummer te gebruiken als aanvulling op geautomatiseerde belastingen. Tijdens het afrekenen wordt er dan een veld getoonde waarmee je het EU btw-nummer van een klant kan verzamelen en valideren als ze er een hebben.

en: Ilaam (ایلام)
nl_BE: Ilam (ایلام)

en: Image
nl_BE: Afbeelding

en: Image ID.
nl_BE: Afbeelding ID.

en: Image URL.
nl_BE: Afbeelding URL.

en: Image alternative text.
nl_BE: Afbeelding alt tekst.

en: Image data.
nl_BE: Afbeelding gegevens.

en: Image name.
nl_BE: Afbeelding naam.

en: Image of the product that the review belongs to.
nl_BE: Afbeelding van het product waaraan de beoordeling toebehoort.

en: Image position. 0 means that the image is featured.
nl_BE: Positie van de afbeelding. 0 betekent dat de afbeelding wordt aanbevolen.

en: Image size used for products in the catalog.
nl_BE: Beeldformaat gebruikt voor producten in de catalogus.

en: Image size used for the main image on single product pages. These images will remain uncropped.
nl_BE: Afbeeldingsformaat dat voor de hoofdafbeelding op pagina's met één product wordt gebruikt. Deze afbeeldingen worden niet bijgesneden.

en: Image url
nl_BE: Afbeelding URL

en: Images
nl_BE: Afbeeldingen

en: Images will be cropped into a square
nl_BE: Afbeeldingen worden bijgesneden naar een vierkant

en: Images will be cropped to a custom aspect ratio
nl_BE: Afbeeldingen worden bijgesneden naar een aangepaste beeldverhouding

en: Images will display using the aspect ratio in which they were uploaded
nl_BE: Afbeeldingen worden getoond in de afbeeldingsverhouding waarin ze zijn geüpload

en: Immediately
nl_BE: Onmiddellijk

en: Import
nl_BE: Importeren

en: Import <strong>products</strong> to your store via a csv file.
nl_BE: <strong>Producten</strong> in je winkel importeren met een CSV-bestand.

en: Import <strong>tax rates</strong> to your store via a csv file.
nl_BE: Importeer <strong>belastingtarieven</strong> naar je winkel via een CSV-bestand.

en: Import CSV
nl_BE: Importeer CSV

en: Import Products
nl_BE: Producten importeren

en: Import as meta data
nl_BE: Importeren als metagegevens

en: Import complete - imported %s tax rates.
nl_BE: Import afgerond - %s btw tarieven geïmporteerd.

en: Import complete!
nl_BE: Importeren afgerond!

en: Import products
nl_BE: Producten importeren

en: Import products from a CSV file
nl_BE: Producten importeren uit een CSV-bestand

en: Import tax rates
nl_BE: Importeer belastingtarieven

en: Import your products
nl_BE: Importeer je producten

en: Importing
nl_BE: Aan het importeren

en: Improve our store offerings
nl_BE: Om ons winkelaanbod te verbeteren

en: In order for <strong>database caching</strong> to work with WooCommerce you must add %1$s to the "Ignored Query Strings" option in <a href="%2$s">W3 Total Cache settings</a>.
nl_BE: Als je wil dat <strong>de cachefunctie van de database</strong> met WooCommerce werkt, moet je %1$s toevoegen aan de optie "Genegeerde query string" in <a href="%2$s">de instellingen voor W3 Total Cache</a>.

en: In progress
nl_BE: In behandeling

en: In reply to %s.
nl_BE: In antwoord op %s.

en: In stock
nl_BE: Op voorraad

en: In stock?
nl_BE: Op voorraad?

en: In this section you should list who you’re sharing data with, and for what purpose. This could include, but may not be limited to, analytics, marketing, payment gateways, shipping providers, and third party embeds.
nl_BE: In dit gedeelte moet je vermelden met wie je gegevens deelt en met welk doel. Hiertoe kan onder andere het volgende behoren: analyse, marketing, gateways voor betaling, bezorgservices en embeds van derden.

en: In this subsection you should list which third party payment processors you’re using to take payments on your store since these may handle customer data. We’ve included PayPal as an example, but you should remove this if you’re not using PayPal.
nl_BE: In deze subsectie moet je vermelden welke betalingsverwerker van derden je gaat gebruiken voor betalingen op je website, aangezien hier klantgegevens aan gebonden kunnen zijn. We hebben PayPal als voorbeeld toegevoegd, maar je zult deze moeten verwijderen als je geen gebruikmaakt van PayPal.

en: In-Progress <span class="count">(%s)</span> | In-Progress <span class="count">(%s)</span>
nl_BE[0]: In uitvoering <span class="count">(%s)</span>
nl_BE[1]: In uitvoering <span class="count">(%s)</span>

en: In-progress
nl_BE: In behandeling

en: Inactive
nl_BE: Inactief

en: Inactive accounts are those which have not logged in, or placed an order, for the specified duration. They will be deleted. Any orders will be converted into guest orders.
nl_BE: Inactieve accounts zijn degene waarop niet is ingelogd of geen bestelling is geplaatst gedurende de gespecificeerde tijd. Deze worden verwijderd. Openstaande bestellingen worden omgezet in gastbestellingen.

en: Inactive plugins
nl_BE: Inactieve plugins

en: Inactive plugins.
nl_BE: Inactieve plugins.

en: Inbox notification has been deleted
nl_BE: Inbox notificatie is verwijderd

en: Inbox notification not found
nl_BE: Inbox notificatie niet gevonden

en: Include downloads
nl_BE: Downloads opnemen

en: Includes all settings in WooCommerce | Settings | Account and Privacy.
nl_BE: Het bevat alle instellingen in WooCommerce | Instellingen | Account en privacy.

en: Includes all settings in WooCommerce | Settings | Advanced.
nl_BE: Het bevat alle instellingen in WooCommerce | Instellingen | Geavanceerd.

en: Includes all settings in WooCommerce | Settings | Emails.
nl_BE: Het bevat alle instellingen in WooCommerce | Instellingen | E-mails.

en: Includes all settings in WooCommerce | Settings | General.
nl_BE: Het bevat alle instellingen in WooCommerce | Instellingen | Algemeen.

en: Includes all settings in WooCommerce | Settings | Integrations.
nl_BE: Het bevat alle instellingen in WooCommerce | Instellingen | Integraties.

en: Includes all settings in WooCommerce | Settings | Payments.
nl_BE: Het bevat alle instellingen in WooCommerce | Instellingen | Betalingen.

en: Includes all settings in WooCommerce | Settings | Products.
nl_BE: Het bevat alle instellingen in WooCommerce | Instellingen | Producten.

en: Includes all settings in WooCommerce | Settings | Shipping.
nl_BE: Het bevat alle instellingen in WooCommerce | Instellingen | Verzending.

en: Includes all settings in WooCommerce | Settings | Tax.
nl_BE: Het bevat alle instellingen in WooCommerce | Instellingen | Belasting.

en: Includes all settings in WooCommerce | Settings | Visibility.
nl_BE: Het bevat alle instellingen in WooCommerce | Instellingen | Zichtbaarheid.

en: Includes all the installed plugins.
nl_BE: Dit omvat alle geïnstalleerde plugins.

en: Includes all the installed themes.
nl_BE: Dit omvat alle geïnstalleerde thema's.

en: Includes all the items featured in WooCommerce | Settings.
nl_BE: Dit omvat alle artikels die voorkomen in WooCommerce | Instellingen.

en: Includes customers by location (state, country). Provide a comma-separated list of locations. Each location can be a country code (e.g. GB) or combination of country and state (e.g. US:CA).
nl_BE: Omvat klanten per locatie (staat, land). Geef een door komma's gescheiden lijst met locaties op. Elke locatie kan een landcode zijn (bijv. GB) of een combinatie van land en staat (bijv. VS:CA).

en: Includes onboarding configuration options
nl_BE: Dit omvat opties voor de onboarding configuratie

en: Includes the task configurations for WooCommerce.
nl_BE: Dit omvat de taak configuraties voor WooCommerce.

en: Including tax
nl_BE: Inclusief belastingen

en: Incompatible webhooks warning
nl_BE: Waarschuwing van incompatibele webhooks

en: Incompatible with '%s'
nl_BE: Niet compatibel met ‘%s’

en: Incompatible with WooCommerce features
nl_BE: Niet compatibel met functies van WooCommerce

en: Increase existing price by (fixed amount or %):
nl_BE: Verhoog de huidige prijs met (vast bedrag of %):

en: Increase existing sale price by (fixed amount or %):
nl_BE: Verhoog bestaande uitverkoopsprijs met (vaste waarde of %):

en: Increase existing stock by:
nl_BE: Bestaande voorraad verhogen met:

en: Increase quantity of %s
nl_BE: Aantal met %s verhogen

en: Increase regular prices (fixed amount or percentage)
nl_BE: Reguliere prijzen verhogen (vast bedrag of percentage)

en: Increase sale prices (fixed amount or percentage)
nl_BE: Actieprijzen verhogen (vast bedrag of percentage)

en: Increasing memory allocated to PHP
nl_BE: Verhogen van het geheugen toegekend aan PHP

en: Indian rupee
nl_BE: Indiase roepie

en: Indicates the order that will appear in queries.
nl_BE: Geeft de volgorde die zal verschijnen in queries.

en: Indicates whether all the conditions should be true for the resulting set, or if any one of them is sufficient. Match affects the following parameters: products, orders, username, ip_address.
nl_BE: Geeft aan of er aan alle voorwaarden voldaan moet worden voor de resultaten, of dat één ervan volstaat. Overeenkomst heeft invloed op de volgende parameters: products, orders, username, ip_address.

en: Indicates whether all the conditions should be true for the resulting set, or if any one of them is sufficient. Match affects the following parameters: status_is, status_is_not, product_includes, product_excludes, coupon_includes, coupon_excludes, customer, categories
nl_BE: Geeft aan of er aan alle voorwaarden voldaan moet worden voor de resultaten, of dat één ervan volstaat. Overeenkomst heeft invloed op de volgende parameters: status_is, status_is_not, product_includes, product_excludes, coupon_includes, coupon_excludes, customer, categories

en: Individual use only
nl_BE: Enkel individueel gebruik

en: Indonesia
nl_BE: Indonesië

en: Indonesian rupiah
nl_BE: Indonesische roepia

en: Industry.
nl_BE: Sector.

en: Infinite loop detected, aborting. No errors found.
nl_BE: Oneindig herhalen gedetecteerd, wordt afgesloten Geen fouten gevonden.

en: Information about the operating system your server is running.
nl_BE: Informatie over het besturingssysteem waarop je server draait.

en: Information about the product's availability.
nl_BE: Informatie over de beschikbaarheid van het product.

en: Information about the web server that is currently hosting your site.
nl_BE: Informatie over de webserver die je website momenteel host.

en: Insert file URL
nl_BE: Bestand-URL invoegen

en: Insert into product
nl_BE: Toevoegen aan product

en: Insert into product form
nl_BE: Invoegen in productformulier

en: Insert row
nl_BE: Voeg rij toe

en: Install Woo mobile app
nl_BE: Installeer de Woo-app voor mobiel

en: Install plugins
nl_BE: Installeer plugins

en: Install the WooCommerce mobile app to manage orders, receive sales notifications, and view key metrics — wherever you are.
nl_BE: Installeer de WooCommerce app voor mobiel om overal waar je bent bestellingen te beheren, verkoop notificatie te ontvangen en belangrijke meetgegevens te bekijken.

en: Installation date of the WooCommerce mobile app.
nl_BE: Installatiedatum van de mobiele WooCommerce app.

en: Installed
nl_BE: Geïnstalleerd

en: Installed Extensions without a Subscription
nl_BE: Extensies geïnstalleerd zonder abonnement

en: Installed version not tested with active version of WooCommerce %s
nl_BE: Geïnstalleerde versie niet getest met actieve versie van WooCommerce %s

en: Instance ID of the shipping method that provided the rate.
nl_BE: Instantie-ID van de verzendmethode die de kosten opleverde.

en: Instance ID.
nl_BE: Voorbeeld-ID.

en: Instantly send tracking to your customers
nl_BE: Verzend direct tracking naar je klanten

en: Instructions
nl_BE: Instructies

en: Instructions that will be added to the thank you page and emails.
nl_BE: Instructies die toegevoegd worden aan de 'bedankt'-pagina en aan de e-mails.

en: Instructions that will be added to the thank you page.
nl_BE: Instructies die toegevoegd worden aan de 'bedankt'-pagina.

en: Insufficient privileges to export products.
nl_BE: Onvoldoende rechten om producten te exporteren.

en: Insufficient privileges to import products.
nl_BE: Onvoldoende rechten om producten te importeren.

en: Integrate your WooCommerce store with 5000+ cloud apps and services today. Trusted by 11,000+ users.
nl_BE: Integreer je WooCommerce winkel vandaag nog met meer dan 5000 cloudapps en -diensten. Vertrouwd door meer dan 11.000 gebruikers.

en: Integration
nl_BE: Integratie

en: Integration "%s" is not registered.
nl_BE: Integratie "%s" is niet geregistreerd.

en: Integration registry requires an identifier.
nl_BE: Het integratieregister vereist een identificatiecode.

en: Integrations
nl_BE: Integraties

en: Internal server error
nl_BE: Interne serverfout

en: International
nl_BE: Internationaal

en: International flat rate (legacy)
nl_BE: Internationaal vast tarief (verouderd)

en: Interval subtotals.
nl_BE: Subtotalen interval.

en: Invalid %s provided.
nl_BE: Ongeldige %s verstrekt.

en: Invalid ID.
nl_BE: Ongeldig id.

en: Invalid Rate ID.
nl_BE: Ongeldig tarief ID.

en: Invalid URL %s.
nl_BE: Foutieve URL %s.

en: Invalid action - must be a recurring action.
nl_BE: Ongeldige actie - moet een terugkerende actie zijn.

en: Invalid action ID. No status found.
nl_BE: Ongeldig actie ID. Geen status gevonden.

en: Invalid action hook for batch import.
nl_BE: Ongeldige action hook voor batchimport.

en: Invalid admin note
nl_BE: Ongeldige beheerder notitie

en: Invalid attribute ID.
nl_BE: Ongeldige eigenschap-ID.

en: Invalid billing email address
nl_BE: Ongeldig facturatie e-mailadres

en: Invalid billing email provided.
nl_BE: Ongeldige facturatie e-mail opgegeven.

en: Invalid brand ID.
nl_BE: Ongeldig merk ID.

en: Invalid brand slug.
nl_BE: Ongeldige merk slug.

en: Invalid catalog visibility option.
nl_BE: Ongeldige catalogus zichtbaarheidsoptie.

en: Invalid category ID.
nl_BE: Ongeldige categorie-ID.

en: Invalid country code in list.
nl_BE: Ongeldige landcode in lijst.

en: Invalid country code provided. Must be one of: %s
nl_BE: Ongeldige landcode opgegeven. Dit moet een van de volgende zijn: %s

en: Invalid country code.
nl_BE: Ongeldige landcode.

en: Invalid country/state format.
nl_BE: Ongeldige indeling land/staat.

en: Invalid coupon
nl_BE: Ongeldige coupon

en: Invalid coupon code
nl_BE: Ongeldige coupon code

en: Invalid coupon code.
nl_BE: Ongeldige couponcode.

en: Invalid coupon.
nl_BE: Ongeldige coupon.

en: Invalid coupons were removed from the cart: "%s"
nl_BE: Ongeldige coupons zijn verwijderd uit de winkelwagen: '%s'

en: Invalid coupons were removed from the order: "%s"
nl_BE: Ongeldige coupons zijn verwijderd uit de bestelling: '%s'

en: Invalid currency code
nl_BE: Ongeldige valutacode

en: Invalid customer query.
nl_BE: Ongeldige klantenquery.

en: Invalid customer.
nl_BE: Ongeldige klant.

en: Invalid data store.
nl_BE: Ongeldige dataopslag.

en: Invalid date provided.
nl_BE: Ongeldige datum opgegeven.

en: Invalid dimension unit. Valid units are: m, cm, mm, in, yd.
nl_BE: Ongeldige afmetingen. Geldige eenheden zijn: m, cm, mm, in, yd.

en: Invalid discount amount.
nl_BE: Ongeldig kortingbedrag.

en: Invalid discount type.
nl_BE: Ongeldig kortingstype.

en: Invalid download link.
nl_BE: Ongeldige download link.

en: Invalid download log: no ID.
nl_BE: Ongeldig download-logbestand: geen ID.

en: Invalid download log: not found.
nl_BE: Ongeldig download-logbestand: niet gevonden.

en: Invalid download.
nl_BE: Ongeldige download.

en: Invalid email
nl_BE: Ongeldige e-mail

en: Invalid email address
nl_BE: Ongeldig e-mailadres

en: Invalid email address provided for sender settings
nl_BE: Ongeldig e-mailadres opgegeven voor instellingen afzender

en: Invalid email address restriction.
nl_BE: Ongeldige beperking voor e-mailadres.

en: Invalid email address.
nl_BE: Ongeldig e-mailadres.

en: Invalid email format for %s.
nl_BE: Ongeldig indeling e-mailadres voor %s.

en: Invalid email type.
nl_BE: Ongeldig e-mail type.

en: Invalid entity ID.
nl_BE: Ongeldige entiteit ID.

en: Invalid entity type.
nl_BE: Ongeldig entiteitstype.

en: Invalid error object provided.
nl_BE: Ongeldig foutobject opgegeven.

en: Invalid fetcher class for platform %1$s. Class %2$s does not exist.
nl_BE: Ongeldige klasse fetcher voor platform %1$s. %2$s klasse bestaat niet.

en: Invalid fetcher class for platform %1$s. Class %2$s does not implement %3$s.
nl_BE: Ongeldige klasse voor platform %1$s. Klasse %2$s implementeert %3$s niet.

en: Invalid fetcher class for platform %s. Fetcher must be a non-empty string.
nl_BE: Ongeldige klasse fetcher voor platform %s. Fetcher mag geen lege reeks zijn.

en: Invalid field
nl_BE: Ongeldig veld

en: Invalid field.
nl_BE: Ongeldig veld.

en: Invalid file type for a CSV import.
nl_BE: Ongeldig bestandstype voor een CSV import.

en: Invalid file type. The importer supports CSV and TXT file formats.
nl_BE: Ongeldig bestandstype. De importer ondersteunt de bestandsformaten CSV en TXT.

en: Invalid fulfillment ID.
nl_BE: Ongeldige afhandeling ID.

en: Invalid fulfillment or meta.
nl_BE: Ongeldige afhandeling of meta.

en: Invalid fulfillment status.
nl_BE: Ongeldige afhandelingsstatus.

en: Invalid fulfillment.
nl_BE: Ongeldige afhandeling.

en: Invalid image: %s
nl_BE: Ongeldige afbeelding: %s

en: Invalid item.
nl_BE: Ongeldig artikel.

en: Invalid items
nl_BE: Ongeldige artikelen

en: Invalid layout template ID.
nl_BE: Ongeldige lay-out template ID.

en: Invalid line items type.
nl_BE: Ongeldig lijn artikel type.

en: Invalid mapper class for platform %1$s. Class %2$s does not exist.
nl_BE: Ongeldige kaartklasse voor platform %1$s. Klasse %2$s bestaat niet.

en: Invalid mapper class for platform %1$s. Class %2$s does not implement %3$s.
nl_BE: Ongeldige klasse mapper voor platform %1$s. Klasse %2$s implementeert %3$s niet.

en: Invalid mapper class for platform %s. Mapper must be a non-empty string.
nl_BE: Ongeldige klasse mapper voor platform %s. Kaart mag geen lege string zijn.

en: Invalid maximum spend value.
nl_BE: Ongeldige maximale bestedingswaarde.

en: Invalid meta_query clause key: %s.
nl_BE: Ongeldige meta_query clausulesleutel: %s.

en: Invalid nonce - nonce has already been used.
nl_BE: Ongeldige nonce - nonce is reeds gebruikt.

en: Invalid nonce verification
nl_BE: Ongeldige nonce verificatie

en: Invalid nonce.
nl_BE: Ongeldige nonce.

en: Invalid onboarding step ID.
nl_BE: Ongeldige onboardingsstap ID.

en: Invalid onboarding step data.
nl_BE: Ongeldige onboardingsstapgegevens.

en: Invalid option "%2$s" for %1$s.
nl_BE: Ongeldige optie: "%2$s" voor %1$s.

en: Invalid or duplicated GTIN, UPC, EAN or ISBN.
nl_BE: Ongeldige of dubbele GTIN, UPC, EAN of ISBN.

en: Invalid or duplicated SKU.
nl_BE: Ongeldig of dubbel artikelnummer.

en: Invalid or empty request body.
nl_BE: Ongeldige of lege hoofdtekst van het verzoek.

en: Invalid or expired checkout session ID.
nl_BE: Ongeldig of verlopen afrekensessie-ID.

en: Invalid or missing payment token fields.
nl_BE: Ongeldige of ontbrekende velden voor betalingssleutel.

en: Invalid order
nl_BE: Ongeldige bestelling

en: Invalid order ID or key provided.
nl_BE: Ongeldig bestelling ID of sleutel opgegeven.

en: Invalid order ID.
nl_BE: Ongeldig bestelling ID.

en: Invalid order IDs in call to read_multiple()
nl_BE: Ongeldige bestellings-ID in read_multiple()

en: Invalid order item.
nl_BE: Ongeldig bestelling artikel.

en: Invalid order refund ID.
nl_BE: Ongeldig bestelling teruggave ID.

en: Invalid order type: %s.
nl_BE: Ongeldig besteltype: %s.

en: Invalid order.
nl_BE: Ongeldige bestelling.

en: Invalid parameter(s): %s
nl_BE: Ongeldige parameter(s): %s

en: Invalid parameter.
nl_BE: Ongeldige parameter.

en: Invalid parent ID
nl_BE: Ongeldig hoofd-ID

en: Invalid password. Generate a new one from %s.
nl_BE: Ongeldig wachtwoord. Genereer een nieuwe van %s.

en: Invalid path provided.
nl_BE: Ongeldig pad opgegeven.

en: Invalid payment gateway ID.
nl_BE: Ongeldige betaal gateway ID.

en: Invalid payment gateway.
nl_BE: Ongeldige betaalmethode.

en: Invalid payment method.
nl_BE: Ongeldige betaalmethode.

en: Invalid payment methods data received.
nl_BE: Ongeldige betaalmethodengegevens ontvangen.

en: Invalid payment result received from payment method.
nl_BE: Ongeldig betaalresultaat ontvangen via betaalmethode.

en: Invalid payment token.
nl_BE: Ongeldige betalingssleutel.

en: Invalid permission ID.
nl_BE: Ongeldige toestemmings-ID.

en: Invalid plugin slug provided in the plugins activated rule.
nl_BE: Ongeldige plugin slug opgegeven in de geactiveerde regel van de plugin.

en: Invalid plugin.
nl_BE: Ongeldige plugin.

en: Invalid post
nl_BE: Ongeldig bericht

en: Invalid post ID.
nl_BE: Ongeldig bericht ID.

en: Invalid product
nl_BE: Ongeldig product

en: Invalid product ID
nl_BE: Ongeldig product ID

en: Invalid product ID %d.
nl_BE: Ongeldige product ID %d.

en: Invalid product ID.
nl_BE: Ongeldige product ID.

en: Invalid product object.
nl_BE: Onjuist productobject.

en: Invalid product review ID.
nl_BE: Ongeldig productbeoordeling ID.

en: Invalid product selected.
nl_BE: Ongeldig product geselecteerd.

en: Invalid product slug.
nl_BE: Ongeldige product slug.

en: Invalid product tax status.
nl_BE: Ongeldige product btw-status.

en: Invalid product type.
nl_BE: Ongeldig producttype.

en: Invalid product type: passed ID does not correspond to a product variation.
nl_BE: Ongeldig producttype: opgegeven ID komt niet overeen met een productvariatie.

en: Invalid product.
nl_BE: Onjuist product.

en: Invalid rate
nl_BE: Ongeldig tarief

en: Invalid refund amount
nl_BE: Ongeldig terugbetalingsbedrag

en: Invalid refund amount.
nl_BE: Ongeldig terugbetalingsbedrag.

en: Invalid request. Please pass the match parameter.
nl_BE: Ongeldig verzoek. Voer de overeenkomende parameter in.

en: Invalid resource ID.
nl_BE: Ongeldige hulpbron ID.

en: Invalid resource id for reassignment.
nl_BE: Ongeldige gegevensbron-id voor toewijzing.

en: Invalid resource id.
nl_BE: Ongeldige gegevensbron-id.

en: Invalid response from data store.
nl_BE: Ongeldige reactie van gegevensopslag.

en: Invalid result from filter.
nl_BE: Ongeldig resultaat van filter.

en: Invalid review ID.
nl_BE: Ongeldige beoordelings-ID.

en: Invalid review content.
nl_BE: Ongeldige beoordeling inhoud.

en: Invalid role
nl_BE: Ongeldige rol

en: Invalid schedule. Cannot save action.
nl_BE: Ongeldig schema. Actie opslaan mislukt.

en: Invalid scope %s
nl_BE: Ongeldig zoekgebied %s

en: Invalid selling location option.
nl_BE: Ongeldige optie voor verkooplocatie.

en: Invalid setting group.
nl_BE: Ongeldige groep instellingen.

en: Invalid setting.
nl_BE: Ongeldige instelling.

en: Invalid shipping location option.
nl_BE: Ongeldige optie voor verzendlocatie.

en: Invalid shipping method type.
nl_BE: Ongeldige type verzendmethode.

en: Invalid shipping method!
nl_BE: Ongeldige verzendmethode!

en: Invalid shipping zone ID.
nl_BE: Ongeldige verzendgebied ID.

en: Invalid signature - failed to sort parameters.
nl_BE: Ongeldige ondertekening - parameters sorteren mislukt.

en: Invalid signature - provided signature does not match.
nl_BE: Ongeldige ondertekening - aangeboden ondertekening komt niet overeen.

en: Invalid signature - signature method is invalid.
nl_BE: Ongeldige ondertekening - ondertekeningsmethode is ongeldig.

en: Invalid slug.
nl_BE: Ongeldige slug.

en: Invalid suggestion ID.
nl_BE: Ongeldig ID suggestie.

en: Invalid table id: %s.
nl_BE: Ongeldig tabel id: %s.

en: Invalid tax class
nl_BE: Ongeldige btw-klasse

en: Invalid taxonomy: %s.
nl_BE: Ongeldige taxonomie: %s.

en: Invalid theme %s.
nl_BE: Ongeldig thema %s.

en: Invalid timestamp.
nl_BE: Ongeldige timestamp.

en: Invalid tool ID.
nl_BE: Ongeldig tool ID.

en: Invalid user ID.
nl_BE: Ongeldig gebruikers-ID.

en: Invalid user.
nl_BE: Ongeldige gebruiker.

en: Invalid username or email.
nl_BE: Ongeldige gebruikersnaam of e-mailadres.

en: Invalid value for "%1$s". Allowed values: %2$s.
nl_BE: Ongeldige waarde voor '%1$s'. Toegestane waarden: %2$s.

en: Invalid value for %1$s. Valid options: %2$s
nl_BE: Ongeldige waarde voor %1$s Geldige opties: %2$s

en: Invalid value for select or count parameter. Cannot query actions.
nl_BE: Ongeldige waarde voor parameter voor selecteren of aantal. Kan acties niet aanvragen.

en: Invalid value posted for %1$s. Allowed values: %2$s
nl_BE: Ongeldige waarde opgegeven voor %1$s. Toegestane waardes: %2$s

en: Invalid value posted for %s
nl_BE: Ongeldige waarde geplaatst voor %s

en: Invalid variation ID
nl_BE: Ongeldig variatie ID

en: Invalid webhook ID.
nl_BE: Ongeldige webhook-ID.

en: Invalid webhook.
nl_BE: Ongeldige webhook.

en: Invalid weight unit. Valid units are: kg, g, lbs, oz.
nl_BE: Ongeldig gewichtseenheid. Geldige eenheden zijn: kg, g, lbs, oz.

en: Inventory
nl_BE: Voorraad

en: Invoice prefix
nl_BE: Factuurvoorvoegsel

en: Ionian Islands
nl_BE: Ionische Eilanden

en: Iranian rial
nl_BE: Iraanse rial

en: Iranian toman
nl_BE: Iraanse toman

en: Iraq
nl_BE: Irak

en: Iraqi dinar
nl_BE: Iraakse dinar

en: Ireland
nl_BE: Ierland

en: Is DomDocument class enabled?
nl_BE: Is DomDocument class ingeschakeld?

en: Is GZip enabled?
nl_BE: Is GZip ingeschakeld?

en: Is HPOS enabled?
nl_BE: Is HPOS ingeschakeld?

en: Is HPOS sync enabled?
nl_BE: Is HPOS synchronisatie ingeschakeld?

en: Is SUHOSIN installed?
nl_BE: Is SUHOSIN geïnstalleerd?

en: Is SoapClient class enabled?
nl_BE: Is SoapClient class ingeschakeld?

en: Is WordPress debug mode active?
nl_BE: Is WordPress foutopsporingsmodus actief?

en: Is a global attribute?
nl_BE: Is een globale eigenschap?

en: Is data sync enabled for HPOS?
nl_BE: Is gegevenssynchronisatie ingeschakeld voor HPOS?

en: Is featured?
nl_BE: Uitgelicht?

en: Is fsockopen/cURL enabled?
nl_BE: Is fsockopen/cURL ingeschakeld?

en: Is log directory writable?
nl_BE: Is log map schrijfbaar?

en: Is logging enabled?
nl_BE: Is logging ingeschakeld?

en: Is mbstring enabled?
nl_BE: Is mbstring ingeschakeld?

en: Is store connected to WooCommerce.com?
nl_BE: Is de winkel verbonden aan WooCommerce.com?

en: Is the connection to your store secure?
nl_BE: Is de verbinding met jouw winkel beveiligd?

en: Is the customer a paying customer?
nl_BE: Is de klant een betalende klant?

en: Is the daily cron job active, when does it next run?
nl_BE: Is de dagelijkse cron-taak actief en wanneer wordt deze weer uitgevoerd?

en: Is the product in stock?
nl_BE: Is het product op voorraad?

en: Is the product on sale?
nl_BE: Is het product in de uitverkoop?

en: Is the product purchasable?
nl_BE: Kan het product worden aangeschaft?

en: Is the product stock backordered? This will also return false if backorder notifications are turned off.
nl_BE: Wordt de productvoorraad nageleverd? Dit geeft ook een onwaar aan als de nalevering notificaties zijn uitgeschakeld.

en: Is this theme a block theme?
nl_BE: Is dit thema een blokthema?

en: Is this theme a child theme?
nl_BE: Is dit thema een subthema?

en: Is your site connected to WooCommerce.com?
nl_BE: Is je website verbonden met WooCommerce.com?

en: Is your site enforcing the use of Approved Product Download Directories?
nl_BE: Handhaaft je website het gebruik van goedgekeurde mappen voor productdownloads?

en: Islamabad Capital Territory
nl_BE: Hoofdstedelijk Territorium Islamabad

en: Israel
nl_BE: Israël

en: Israeli new shekel
nl_BE: Israël new shekel

en: Istria County
nl_BE: Istrië (provincie)

en: It appears one or more database tables were missing. Attempting to re-create the missing table(s).
nl_BE: Het lijkt erop dat er een of meer databasetabellen ontbreken. Er wordt geprobeerd de ontbrekende tabellen opnieuw aan te maken.

en: It has <mark class="fulfillment-status">no fulfillments</mark> yet.
nl_BE: Heeft nog <mark class="fulfillment-status">geen afhandelingen</mark>.

en: It has been <mark class="fulfillment-status">Fulfilled</mark>.
nl_BE: Is <mark class="fulfillment-status">afgehandeld</mark>.

en: It has been <mark class="fulfillment-status">Partially fulfilled</mark>.
nl_BE: Is <mark class="fulfillment-status">gedeeltelijk afgehandeld</mark>.

en: It is currently <mark class="fulfillment-status">Unfulfilled</mark>.
nl_BE: Is momenteel <mark class="fulfillment-status">niet afgehandeld</mark>.

en: It was not possible to determine a valid cut-off time: %s.
nl_BE: Het was niet mogelijk om een geldige afkappunttijd te bepalen: %s.

en: It was not possible to synchronize download directories following the most recent update.
nl_BE: Het was niet mogelijk om downloadmappen te synchroniseren nadat je hebt bijgewerkt naar de laatste versie.

en: It's back in stock!
nl_BE: Het is terug op voorraad!

en: It's time to celebrate – you're ready to launch your store! Woo! Hit the button to preview your store and make it public.
nl_BE: Het is tijd om te feestvieren - je bent klaar om je winkel te lanceren! Woo! Klik op de knop om een voorbeeld van je winkel te bekijken en deze openbaar te maken.

en: Italy
nl_BE: Italië

en: Item
nl_BE: Artikel

en: Item #%1$s stock increased from %2$s to %3$s.
nl_BE: Artikel #%1$s voorraad verhoogd van %2$s naar %3$s.

en: Item ID.
nl_BE: Artikel ID.

en: Item moved down
nl_BE: Artikel omlaag verplaatst

en: Item moved up
nl_BE: Artikel omhoog verplaatst

en: Item name.
nl_BE: Artikel naam.

en: Item price. Calculated as total / quantity.
nl_BE: Prijs per artikel. Berekend als totaal/aantal.

en: Item total amounts provided using the smallest unit of the currency.
nl_BE: Totaalbedrag van artikel, aangegeven met de kleinste valuta-eenheid.

en: Itemized
nl_BE: Per artikel

en: Items
nl_BE: Artikelen

en: Items Base Amount
nl_BE: Basisbedrag artikelen

en: Items Discount
nl_BE: Artikelenkorting

en: Items Purchased
nl_BE: Aangeschafte artikelen

en: Items Subtotal:
nl_BE: Subtotaal artikelen:

en: Items sold
nl_BE: Verkochte artikelen

en: Items sold.
nl_BE: Verkochte artikelen.

en: Ivory Coast
nl_BE: Ivoorkust

en: JSON partial matching not supported in your environment. Please check your MySQL/MariaDB version.
nl_BE: JSON gedeeltelijke matching niet ondersteund in jouw omgeving. Controleer je MySQL/MariaDB versie.

en: JSON path to the related field.
nl_BE: JSON pad naar het gerelateerde veld.

en: Jamaican dollar
nl_BE: Jamaicaanse dollar

en: Jammu and Kashmir
nl_BE: Jammu en Kasjmir

en: Japanese yen
nl_BE: Japanse yen

en: Jarvis Island
nl_BE: Jarvis eiland

en: Jawa Barat
nl_BE: West-Java

en: Jawa Tengah
nl_BE: Midden-Java

en: Jawa Timur
nl_BE: Oost-Java

en: Jersey pound
nl_BE: Jersey pond

en: Jetpack is not connected.
nl_BE: Jetpack is niet verbonden.

en: Jetpack is not installed or active.
nl_BE: Jetpack is niet geïnstalleerd of actief.

en: Jetpack logo
nl_BE: Jetpack-logo

en: Join the "{product_name}" waitlist.
nl_BE: Schrijf je in voor de "{product_name}" wachtlijst.

en: Join the 16 million customers who use Mailchimp. Sync list and store data to send automated emails, and targeted campaigns.
nl_BE: Sluit je aan bij de 16 miljoen klanten die Mailchimp gebruiken. Synchroniseer lijsten en sla data op om automatisch e-mails en gerichte campagnes te verzenden.

en: Join the community
nl_BE: Voeg je bij de community

en: Jordan
nl_BE: Jordanië

en: Jordanian dinar
nl_BE: Jordaanse dinar

en: Just to let you know &mdash; we've received your order #%s, and it is now being processed:
nl_BE: Ter info &mdash; we hebben je bestelling #%s ontvangen en die wordt nu verwerkt:

en: Just to let you know &mdash; we’ve received your order, and it is now being processed.
nl_BE: Even laten weten &mdash; we hebben je bestelling ontvangen en deze wordt nu verwerkt.

en: Kalimantan Barat
nl_BE: West-Kalimantan

en: Kalimantan Selatan
nl_BE: Zuid-Kalimantan

en: Kalimantan Tengah
nl_BE: Midden-Kalimantan

en: Kalimantan Timur
nl_BE: Oost-Kalimantan

en: Kalimantan Utara
nl_BE: Noord-Kalimantan

en: Karlovac County
nl_BE: Karlovac (provincie)

en: Kavango East
nl_BE: Kavango-Oost

en: Kavango West
nl_BE: Kavango-West

en: Kazakhstan
nl_BE: Kazachstan

en: Kazakhstani tenge
nl_BE: Kazachse tenge

en: Keep dry with 50% off rain jackets
nl_BE: Blijf droog met 50% korting op regenjassen

en: Keep legacy template
nl_BE: Behoud verouderde template

en: Keep your customers informed with tracking notifications.
nl_BE: Houd je klanten op de hoogte met tracking notificaties.

en: Keep your store online with full security and backups
nl_BE: Houd je winkel online met volledige beveiliging en back-ups

en: Kenya
nl_BE: Kenia

en: Kenyan shilling
nl_BE: Keniaanse shilling

en: Kepulauan Riau
nl_BE: Riau-archipel

en: Key
nl_BE: Sleutel

en: Key details
nl_BE: Sleutelgegevens

en: Key for the data being registered must be a string
nl_BE: Sleutel voor de geregistreerde gegevens moet een string zijn

en: Khuzestan (خوزستان)
nl_BE: Khoezistan (خوزستان)

en: Khyber Pakhtunkhwa
nl_BE: Khyber-Pakhtunkhwa

en: Kilograms
nl_BE: Kilogram

en: Kohgiluyeh and BoyerAhmad (کهگیلوییه و بویراحمد)
nl_BE: Kohgiluyeh en Boyer Ahmad (کهگیلوییه و بویراحمد)

en: Koprivnica-Križevci County
nl_BE: Koprivnica-Križevci (provincie)

en: Krapina-Zagorje County
nl_BE: Krapina-Zagorje (provincie)

en: Kurdistan (کردستان)
nl_BE: Koerdistan (کردستان)

en: Kuwait
nl_BE: Koeweit

en: KwaZulu-Natal
nl_BE: KwaZoeloe-Natal

en: Kyrgyzstan
nl_BE: Kirgizië

en: L/W/H
nl_BE: L/B/H

en: LOCAL LOVE
nl_BE: PLAATSELIJKE PRACHT

en: Language
nl_BE: Taal

en: Lao kip
nl_BE: Laotiaanse kip

en: Last 7 days
nl_BE: Laatste 7 dagen

en: Last Active
nl_BE: Laatst actief

en: Last access
nl_BE: Laatste toegang

en: Last month
nl_BE: Vorige maand

en: Last name
nl_BE: Achternaam

en: Last name (optional)
nl_BE: Achternaam (optioneel)

en: Last name.
nl_BE: Achternaam.

en: Last order
nl_BE: Laatste bestelling

en: Last order ID.
nl_BE: Laatste bestelling ID.

en: Last order data.
nl_BE: Laatste bestelling informatie.

en: Last page
nl_BE: Laatste pagina

en: Last processed order date (null in immediate mode).
nl_BE: Datum laatst verwerkte bestelling (nul in directe modus).

en: Last warning, are you sure?
nl_BE: Laatste waarschuwing, weet je het zeker?

en: Latest
nl_BE: Nieuwste

en: Latest available plugin version.
nl_BE: Laatst beschikbare pluginversie.

en: Latest delivery time (ISO 8601).
nl_BE: Laatste levertijd (ISO 8601).

en: Latest version of theme.
nl_BE: Laatste versie van thema.

en: Latvia
nl_BE: Letland

en: Launch your store
nl_BE: Lanceer je winkel

en: Leaderboard ID.
nl_BE: Leaderboard-ID.

en: Learn More
nl_BE: Leer meer

en: Learn about new products and discounts
nl_BE: Kom meer te weten over nieuwe producten en kortingen

en: Learn how to update
nl_BE: Leer hoe bij te werken

en: Learn how to upgrade
nl_BE: Leer hoe je kan upgraden

en: Learn more
nl_BE: Leer meer

en: Learn more about coupons
nl_BE: Leer meer over coupons

en: Learn more about how usage tracking works, and how you'll be helping in our <a href="%1$s" target="_blank">usage tracking documentation</a>.
nl_BE: Bekijk meer informatie over hoe gebruikersgegevens bijhouden werkt en hoe jij ons kan helpen bij de <a href="%1$s" target="_blank">documentatie van gebruikersgegevens</a>.

en: Learn more about orders
nl_BE: Leer meer over bestellingen

en: Learn more about shipping zones
nl_BE: Lees meer over verzendzones

en: Learn more about templates
nl_BE: Meer informatie over templates

en: Learn more about updates
nl_BE: Meer informatie over updates

en: Learn more here
nl_BE: Bekijk hier meer informatie

en: Learn more link .
nl_BE: Meer informatie link.

en: Leave a Reply to %s
nl_BE: Reageren op %s

en: Leave blank for unlimited re-downloads.
nl_BE: Houdt deze leeg voor ongelimiteerd aantal downloads.

en: Leave this box unchecked if you do not want to pull suggested extensions from WooCommerce.com.
nl_BE: Selecteer dit vakje niet als je geen aanbevolen extensies wilt ophalen van WooCommerce.com.

en: Lebanese pound
nl_BE: Libanese pond

en: Lebanon
nl_BE: Libanon

en: Left
nl_BE: Links

en: Left with space
nl_BE: Links met spatie

en: Legacy
nl_BE: Verouderd

en: Legacy API enabled
nl_BE: Legacy API ingeschakeld

en: Legacy API v3 (deprecated)
nl_BE: Legacy API v3 (afgeschaft)

en: Legacy API v3 (⚠️ NOT AVAILABLE)
nl_BE: Legacy API v3 (⚠️NIET BESCHIKBAAR)

en: Legacy REST API enabled?
nl_BE: Legacy REST-API ingeschakeld?

en: Legacy shipping methods (flat rate, international flat rate, local pickup and delivery, and free shipping) are deprecated but will continue to work as normal for now. <b><em>They will be removed in future versions of WooCommerce</em></b>. We recommend disabling these and setting up new rates within shipping zones as soon as possible.
nl_BE: Verouderde verzendmethodes (Vast Tarief, Internationaal Vast Tarief, Lokaal Afhalen en Bezorging, en Gratis Verzending) worden niet langer gebruikt, maar blijven voorlopig werken. <b><em>Zij worden verwijderd in toekomstige versies van WooCommerce</em></b>. Wij raden aan hen te deactiveren en zo spoedig mogelijk nieuwe tarieven op te zetten met verzendzones.

en: Length
nl_BE: Lengte

en: Length (%s)
nl_BE: Lengte (%s)

en: Length x width x height in decimal form
nl_BE: Lengte x breedte x hoogte in decimale vorm

en: Let customers know once their POS order is complete.
nl_BE: Laat klanten weten wanneer hun POS bestelling is voltooid.

en: Let customers know when a full or partial refund is on its way to them for their POS order.
nl_BE: Laat klanten weten wanneer een volledige of gedeeltelijke terugbetaling onderweg is voor hun POS bestelling.

en: Let customers sign up to be notified when products in your store are restocked.
nl_BE: Klanten toestaan om zich te registreren om geïnformeerd te worden wanneer dit product weer op voorraad is.

en: Let customers sign up to be notified when this product is restocked
nl_BE: Klanten toestaan om zich te registreren om geïnformeerd te worden wanneer dit product weer op voorraad is

en: Let your shoppers know your site or part of your site is under construction.
nl_BE: Laat je klanten weten dat onderhoud op (een deel van) je website wordt uitgevoerd.

en: Let your shoppers pay upon delivery — by cash or other methods of payment.
nl_BE: Laat je klanten betalen bij levering, contant of met andere betaalmethoden.

en: Let's go
nl_BE: Aan de slag

en: Let's go!
nl_BE: Aan de slag!

en: Lets you charge a fixed rate for shipping.
nl_BE: Laat je een vast tarief gebruiken voor verzenden.

en: Level
nl_BE: Niveau

en: Level threshold
nl_BE: Drempelniveau

en: Liberian dollar
nl_BE: Liberiaanse dollar

en: Libya
nl_BE: Libië

en: Libyan dinar
nl_BE: Libische dinar

en: Lifetime Subscription
nl_BE: Levenslang abonnement

en: Lika-Senj County
nl_BE: Lika-Senj (provincie)

en: Limit meta_data to specific keys.
nl_BE: Beperk meta_data tot specifieke sleutels.

en: Limit purchases to 1 item per order
nl_BE: Beperk aankopen tot 1 artikel per bestelling

en: Limit response to objects excluding emails.
nl_BE: Reactie beperken tot objecten exclusief e-mails.

en: Limit response to objects excluding specific countries.
nl_BE: Reactie beperken tot objecten exclusief bepaalde landen.

en: Limit response to objects excluding specific names.
nl_BE: Reactie beperken tot objecten exclusief bepaalde namen.

en: Limit response to objects excluding specific usernames.
nl_BE: Reactie beperken tot objecten exclusief bepaalde gebruikersnamen.

en: Limit response to objects including emails.
nl_BE: Reactie beperken tot objecten inclusief e-mails.

en: Limit response to objects last active after (or at) a given ISO8601 compliant datetime.
nl_BE: Reactie beperken tot objecten die het laatst actief waren na (of op) een opgegeven datum in overeenstemming met ISO8601.

en: Limit response to objects last active before (or at) a given ISO8601 compliant datetime.
nl_BE: Reactie beperken tot objecten die het laatst actief waren voor (of op) een opgegeven datum in overeenstemming met ISO8601.

en: Limit response to objects last active between two given ISO8601 compliant datetime.
nl_BE: Reactie beperken tot objecten die het laatst actief waren tussen twee opgegeven datums in overeenstemming met ISO8601.

en: Limit response to objects registered after (or at) a given ISO8601 compliant datetime.
nl_BE: Reactie beperken tot objecten geregistreerd na (of op) een opgegeven datum in overeenstemming met ISO8601.

en: Limit response to objects registered before (or at) a given ISO8601 compliant datetime.
nl_BE: Reactie beperken tot objecten geregistreerd voor (of op) een opgegeven datum in overeenstemming met ISO8601.

en: Limit response to objects that don't have a specified ip address.
nl_BE: Beperk reactie tot objecten zonder gespecificeerd IP-adres.

en: Limit response to objects that don't have the specified customer ids.
nl_BE: Beperk reactie tot objecten zonder de gespecificeerde klantnummers.

en: Limit response to objects that don't have the specified user ids.
nl_BE: Beperk reactie tot objecten zonder de gespecificeerde gebruikers-ID.

en: Limit response to objects that have a specified ip address.
nl_BE: Beperk reactie tot objecten met gespecificeerd IP-adres.

en: Limit response to objects that have the specified customer ids.
nl_BE: Beperk reactie tot objecten met de gespecificeerde klantnummers.

en: Limit response to objects that have the specified user ids.
nl_BE: Beperk reactie tot objecten met de gespecificeerde gebruikers-ID.

en: Limit response to objects with a customer field containing the search term. Searches the field provided by `searchby`.
nl_BE: Reactie beperken tot objecten met een klantveld met de zoekterm. Doorzoekt het veld opgegeven door `searchby`.

en: Limit response to objects with a total order spend between two given numbers.
nl_BE: Reactie beperken tot objecten met een totale uitgave per bestelling tussen twee bepaalde cijfers.

en: Limit response to objects with a total order spend greater than or equal to given number.
nl_BE: Reactie beperken tot objecten met een totale uitgave per bestelling hoger dan of gelijk aan opgegeven cijfer.

en: Limit response to objects with a total order spend less than or equal to given number.
nl_BE: Reactie beperken tot objecten met een totale uitgave per bestelling minder of gelijk aan opgegeven cijfer.

en: Limit response to objects with an average order spend between two given numbers.
nl_BE: Reactie beperken tot objecten met een gemiddelde uitgave per bestelling tussen twee opgegeven cijfers.

en: Limit response to objects with an average order spend greater than or equal to given number.
nl_BE: Reactie beperken tot objecten met een gemiddelde uitgave per bestelling hoger dan of gelijk aan opgegeven cijfer.

en: Limit response to objects with an average order spend less than or equal to given number.
nl_BE: Reactie beperken tot objecten met een gemiddelde uitgave per bestelling lager of gelijk aan opgegeven cijfer.

en: Limit response to objects with an order count between two given integers.
nl_BE: Reactie beperken tot objecten met een aantal bestellingen tussen twee opgegeven gehele getallen.

en: Limit response to objects with an order count greater than or equal to given integer.
nl_BE: Reactie beperken tot objecten met een aantal bestellingen hoger dan of gelijk aan opgegeven geheel getal.

en: Limit response to objects with an order count less than or equal to given integer.
nl_BE: Reactie beperken tot objecten met een aantal bestellingen lager of gelijk aan opgegeven geheel getal.

en: Limit response to objects with last order after (or at) a given ISO8601 compliant datetime.
nl_BE: Reactie beperken tot objecten met laatste bestelling na (of op) een bepaalde datum in overeenstemming met ISO8601.

en: Limit response to objects with last order before (or at) a given ISO8601 compliant datetime.
nl_BE: Reactie beperken tot objecten met laatste bestelling voor (of op) een bepaalde datum in overeenstemming met ISO8601.

en: Limit response to objects with specific countries.
nl_BE: Reactie beperken tot objecten met specifieke landen.

en: Limit response to objects with specific names.
nl_BE: Reactie beperken tot objecten met specifieke namen.

en: Limit response to objects with specific usernames.
nl_BE: Reactie beperken tot objecten met specifieke gebruikersnamen.

en: Limit response to resources created after a given ISO8601 compliant date.
nl_BE: Beperk reactie op gegevensbronnen gemaakt na een bepaalde datum voor ISO8601-compliance.

en: Limit response to resources created before a given ISO8601 compliant date.
nl_BE: Reactie beperken tot resources aangemaakt vóór een bepaalde datum voor ISO8601-compliance.

en: Limit response to resources modified after a given ISO8601 compliant date.
nl_BE: Reactie beperken tot hulpbronnen aangemaakt na een bepaalde datum voor ISO8601-compliance.

en: Limit response to resources modified before a given ISO8601 compliant date.
nl_BE: Reactie beperken tot hulpbronnen aangepast vóór een bepaalde datum voor ISO8601-compliance.

en: Limit response to resources published after a given ISO8601 compliant date.
nl_BE: Beperk reactie op gegevensbronnen gepubliceerd na een bepaalde ISO 8601 compliant datum.

en: Limit response to resources published before a given ISO8601 compliant date.
nl_BE: Beperk reacties op gegevensbronnen gepubliceerd vóór een bepaalde ISO 8601 compliant datum.

en: Limit response to reviews published before a given ISO8601 compliant date.
nl_BE: Reactie beperken tot beoordelingen gepubliceerd vóór een bepaalde datum voor ISO8601-compliance.

en: Limit response to specific fields. Defaults to all fields.
nl_BE: Beperk reacties tot specifieke velden. Standaard ingesteld op alle velden.

en: Limit response to specific report stats. Allowed values: %s.
nl_BE: Beperk reacties tot specifieke rapportstatistieken. Toegestane waardes: %s.

en: Limit result set to all items except those of a particular parent ID.
nl_BE: Beperk resultaten tot alle artikelen met uitzondering van die met bepaalde hoofd IDs.

en: Limit result set to all items that have the specified term assigned in the categories taxonomy.
nl_BE: Beperk resultaten tot alle artikelen die de gespecificeerde term toegewezen hebben gekregen in de taxonomie van de categorie.

en: Limit result set to all items that have the specified term assigned in the taxes taxonomy.
nl_BE: Beperk resultaten tot alle artikelen die de gespecificeerde term toegewezen hebben gekregen in de taxonomie van de belastingen.

en: Limit result set to coupons assigned specific coupon IDs.
nl_BE: Beperk resultaten tot coupons met een specifieke toegewezen couponcode.

en: Limit result set to downloadable product variations.
nl_BE: Beperk de resultatenset tot downloadbare productvariaties.

en: Limit result set to downloadable products.
nl_BE: Resultaten beperken tot downloadbare producten.

en: Limit result set to featured products.
nl_BE: Beperk resultaten tot uitgelichte producten.

en: Limit result set to items assigned a stock report type.
nl_BE: Beperk resultaten tot artikelen toegewezen aan voorraadrapporttype.

en: Limit result set to items assigned one or more tax rates.
nl_BE: Beperk resultaten tot artikelen met één of meer toegewezen belastingtarieven.

en: Limit result set to items that don't have the specified coupon(s) assigned.
nl_BE: Beperk resultaten tot artikelen die niet de gespecificeerde couponcode(s) toegewezen hebben gekregen.

en: Limit result set to items that don't have the specified order ids.
nl_BE: Beperk resultaten tot artikelen zonder de gespecificeerde bestelnummers.

en: Limit result set to items that don't have the specified order status.
nl_BE: Beperk resultaten tot artikelen zonder de gespecificeerde bestelstatus.

en: Limit result set to items that don't have the specified parent product(s).
nl_BE: Beperk resultaten tot artikelen die niet de gespecificeerde hoofdproduct(en) hebben.

en: Limit result set to items that don't have the specified product(s) assigned.
nl_BE: Beperk resultaten tot artikelen die niet de specifieke product(en) toegewezen hebben gekregen.

en: Limit result set to items that don't have the specified tax rate(s) assigned.
nl_BE: Beperk resultaten tot artikelen die niet het/de specifieke belastingtarief/belastingtarieven toegewezen hebben gekregen.

en: Limit result set to items that don't have the specified variation(s) assigned.
nl_BE: Beperk resultaten tot artikelen die niet de specifieke variatie(s) toegewezen hebben gekregen.

en: Limit result set to items that have the specified coupon(s) assigned.
nl_BE: Beperk resultaten tot artikelen die wel de gespecificeerde couponcode(s) toegewezen hebben gekregen.

en: Limit result set to items that have the specified order ids.
nl_BE: Beperk resultaten tot artikelen met de gespecificeerde bestelnummers.

en: Limit result set to items that have the specified order status.
nl_BE: Beperk resultaten tot artikelen met de gespecificeerde bestelstatus.

en: Limit result set to items that have the specified parent product(s).
nl_BE: Beperk resultaten tot artikelen die wel de gespecificeerde hoofdproduct(en) hebben.

en: Limit result set to items that have the specified product(s) assigned.
nl_BE: Beperk resultaten tot artikelen die wel de specifieke product(en) toegewezen hebben gekregen.

en: Limit result set to items that have the specified rate ID(s) assigned.
nl_BE: Beperk resultaten tot artikelen met de gespecificeerde tarief-ID('s) toegewezen.

en: Limit result set to items that have the specified tax rate(s) assigned.
nl_BE: Beperk resultaten tot artikelen die wel het/de specifieke belastingtarief/belastingtarieven toegewezen hebben gekregen.

en: Limit result set to items that have the specified variation(s) assigned.
nl_BE: Beperk resultaten tot artikelen die wel de specifieke variatie(s) toegewezen hebben gekregen.

en: Limit result set to orders assigned a specific customer.
nl_BE: Beperk resultaten tot bestellingen van een bepaalde klant.

en: Limit result set to orders assigned a specific product.
nl_BE: Beperk resultaten tot bestellingen met een bepaald product.

en: Limit result set to orders assigned a specific status.
nl_BE: Beperk resultaten tot bestellingen met een bepaalde status.

en: Limit result set to orders created via specific sources (e.g. checkout, admin).
nl_BE: Beperk resultaten tot bestellingen die zijn aangemaakt via specifieke bronnen (bijv. afrekenen, beheer).

en: Limit result set to orders matching part of an order number.
nl_BE: Beperk resultaten tot bestellingen die overeenkomen met een gedeelte van het bestelnummer.

en: Limit result set to orders that don't include products with the specified attributes.
nl_BE: Beperk de resultatenset tot bestellingen die geen producten met gespecificeerde attributen bevatten.

en: Limit result set to orders that have the specified customer_type
nl_BE: Beperk resultaten tot bestellingen die de gespecificeerde customer_type bevatten

en: Limit result set to orders that include products with the specified attributes.
nl_BE: Beperk de resultatenset tot bestellingen die producten met gespecificeerde attributen bevatten.

en: Limit result set to orders which have specific statuses.
nl_BE: Beperk resultaten tot bestellingen met een specifieke status.

en: Limit result set to orders with specific fulfillment statuses.
nl_BE: Beperk resultaten tot bestellingen met specifieke afhandelingsstatussen.

en: Limit result set to orders with specific total amounts. For between operators, list two values.
nl_BE: Beperk resultaten tot bestellingen met specifieke totaalbedragen. Noem twee waarden voor ‘between’ operators.

en: Limit result set to product variations with any of the statuses.
nl_BE: Beperk resultatenset tot producten met een van de statussen.

en: Limit result set to products assigned a set of brand IDs or slugs, separated by commas.
nl_BE: Beperk resultaten tot producten met een set merk ID's of slugs, gescheiden door komma's.

en: Limit result set to products assigned a set of category IDs or slugs, separated by commas.
nl_BE: Beperk resultaten tot producten met een set categorie ID's of slugs, gescheiden door komma's.

en: Limit result set to products assigned a set of tag IDs or slugs, separated by commas.
nl_BE: Beperk resultaten tot producten met een set tag ID's of slugs, gescheiden door komma's.

en: Limit result set to products assigned a set of taxonomies IDs or slugs, separated by commas.
nl_BE: Beperk resultaten tot producten met een set taxonomie ID's of slugs, gescheiden door komma's.

en: Limit result set to products assigned a specific brand ID.
nl_BE: Beperk resultaten tot producten met een specifiek toegewezen merk ID.

en: Limit result set to products assigned a specific category ID.
nl_BE: Beperk resultaten tot producten met een bepaalde categorie-ID.

en: Limit result set to products assigned a specific shipping class ID.
nl_BE: Beperk resultaten tot producten met een bepaalde verzendklasse-ID.

en: Limit result set to products assigned a specific status.
nl_BE: Beperk resultaten tot producten met een bepaalde status.

en: Limit result set to products assigned a specific tag ID.
nl_BE: Beperk resultaten tot producten met een bepaalde tag-ID.

en: Limit result set to products assigned a specific type.
nl_BE: Beperk resultaten tot producten van een bepaald type.

en: Limit result set to products based on a maximum price, provided using the smallest unit of the currency.
nl_BE: Resultaatset beperken tot producten op basis van een maximumprijs, aangegeven met de kleinste valuta-eenheid.

en: Limit result set to products based on a maximum price.
nl_BE: Beperk resultaten tot producten met een bepaalde maximumprijs.

en: Limit result set to products based on a minimum price, provided using the smallest unit of the currency.
nl_BE: Resultaatset beperken tot producten op basis van een minimumprijs, aangegeven met de kleinste valuta-eenheid.

en: Limit result set to products based on a minimum price.
nl_BE: Beperk resultaten tot producten met een bepaalde minimumprijs.

en: Limit result set to products in stock or out of stock.
nl_BE: Beperk resultaten tot producten die wel of niet op voorraad zijn.

en: Limit result set to products on sale.
nl_BE: Beperk resultaten tot afgeprijsde producten.

en: Limit result set to products that are low or out of stock. (Deprecated)
nl_BE: Beperk resultaatverzameling tot producten die bijna op zijn of niet meer in voorraad zijn. (verouderd)

en: Limit result set to products visible in Point of Sale.
nl_BE: Beperk resultaten tot producten die zichtbaar zijn in het verkooppunt.

en: Limit result set to products with a certain average rating.
nl_BE: Beperk resultaten tot producten met een bepaalde gemiddelde beoordeling.

en: Limit result set to products with a specific SKU.
nl_BE: Beperk resultaten tot producten met een bepaald artikelnummer.

en: Limit result set to products with a specific attribute term ID (required an assigned attribute).
nl_BE: Beperk resultaten tot producten met een bepaalde eigenschapterm-ID (verplicht gekoppelde eigenschap).

en: Limit result set to products with a specific attribute.
nl_BE: Beperk resultaten tot producten met een bepaalde eigenschap.

en: Limit result set to products with a specific attribute. Use the taxonomy name/attribute slug.
nl_BE: Beperk resultaten tot producten met een specifieke eigenschap. Gebruik de slug taxonomie-naam/-eigenschap.

en: Limit result set to products with a specific slug.
nl_BE: Beperk resultaten tot producten met een bepaalde slug.

en: Limit result set to products with a specific tax class.
nl_BE: Beperk resultaten tot producten met een specifieke belastingklasse.

en: Limit result set to products with any of the statuses.
nl_BE: Resultaten beperken tot producten met een van de statussen.

en: Limit result set to products with any of the types.
nl_BE: Resultaten beperken tot producten met een van de types.

en: Limit result set to products with or without price.
nl_BE: Beperk de resultaten verzameling tot producten met of zonder prijs.

en: Limit result set to products with selected global attributes.
nl_BE: Beperk resultaten tot producten met bepaalde algemene eigenschappen.

en: Limit result set to products with specific SKU(s). Use commas to separate.
nl_BE: Beperk resultaten tot producten uit een of meerdere specifieke artikelnummers. Gebruik komma's als scheidingsteken.

en: Limit result set to products with specific slug(s). Use commas to separate.
nl_BE: Beperk de resultaten tot producten met specifieke slug(s). Gebruik komma's om te scheiden.

en: Limit result set to products with specified attributes.
nl_BE: Beperk resultaten tot producten met een bepaald attribuut.

en: Limit result set to products with specified stock status.
nl_BE: Beperk resultaten tot producten met een specifieke voorraadstatus.

en: Limit result set to resources assigned to a specific parent. Applies to hierarchical taxonomies only.
nl_BE: Beperk de resultatenset tot hulpbronnen die aan een specifiek hoofd zijn toegewezen. Geldt alleen voor hiërarchische taxonomieën.

en: Limit result set to resources assigned to a specific product.
nl_BE: Beperk resultaten tot gegevensbronnen toegekend aan een bepaald product.

en: Limit result set to resources with a specific code.
nl_BE: Beperk resultaten tot gegevensbronnen met een bepaalde code.

en: Limit result set to resources with a specific email.
nl_BE: Beperk resultaten tot gegevensbronnen met een bepaald e-mailadres.

en: Limit result set to resources with a specific role.
nl_BE: Beperk resultaten tot gegevensbronnen met een bepaalde rol.

en: Limit result set to resources with a specific slug.
nl_BE: Beperk resultaten tot gegevensbronnen met een bepaalde slug.

en: Limit result set to returning or new customers.
nl_BE: Beperk resultaten tot terugkerende of nieuwe klanten.

en: Limit result set to reviews assigned a specific status.
nl_BE: Beperk resultaten tot beoordelingen waar een specifieke status aan is toegewezen.

en: Limit result set to reviews assigned to specific product IDs.
nl_BE: Beperk resultaten tot beoordelingen met specifieke product-ID's.

en: Limit result set to reviews assigned to specific user IDs.
nl_BE: Beperk resultaten tot beoordelingen met specifieke gebruikers-ID's.

en: Limit result set to reviews from specific category IDs.
nl_BE: Beperk resultaten tot beoordelingen van specifieke categorie-ID's.

en: Limit result set to reviews from specific product IDs.
nl_BE: Beperk resultaten tot beoordelingen van specifieke product-ID's.

en: Limit result set to specific IDs.
nl_BE: Resultaten beperken tot specifieke ID's.

en: Limit result set to specific amount of suggested products.
nl_BE: Beperk resultaten tot een specifiek aantal voorgestelde producten.

en: Limit result set to specific ids.
nl_BE: Resultaten beperken tot specifieke ID's.

en: Limit result set to specific product categorie ids.
nl_BE: Beperk resultaten tot specifieke categorie ID's.

en: Limit result set to specific product tag ids.
nl_BE: Beperk resultaten tot specifieke producttag-ID's.

en: Limit result set to specific types of refunds.
nl_BE: Beperk resultaten tot specifieke soorten restitutie.

en: Limit result set to that from a specific author email.
nl_BE: Beperk resultaten tot die van een specifiek e-mailadres van een auteur.

en: Limit result set to those of particular parent IDs.
nl_BE: Beperk resultaten tot die met bepaalde hoofd-IDs.

en: Limit result set to variations in the specified categories.
nl_BE: Beperk resultaten tot variaties in de gespecificeerde categorieën.

en: Limit result set to variations not in the specified categories.
nl_BE: Beperk resultaten tot variaties die niet onder de gespecificeerde categorieën vallen.

en: Limit result set to variations that don't include the specified attributes.
nl_BE: Beperk resultaten tot variaties die niet de gespecificeerde attributen bevatten.

en: Limit result set to variations that include the specified attributes.
nl_BE: Beperk resultaten tot variaties die de gespecificeerde attributen bevatten.

en: Limit result set to variations visible in Point of Sale.
nl_BE: Beperk resultaten tot variaties die zichtbaar zijn in het verkooppunt.

en: Limit result set to virtual product variations.
nl_BE: Beperk de resultatenset tot virtuele productvariaties.

en: Limit result set to virtual products.
nl_BE: Beperk resultaten tot virtuele producten.

en: Limit result set to webhooks assigned a specific status.
nl_BE: Beperk resultaten tot webhooks met een bepaalde status.

en: Limit result to customer notes or private notes.
nl_BE: Beperk resultaten tot klantnotities of privénotities.

en: Limit result to customers or internal notes.
nl_BE: Beperk resultaten tot klanten of interne notities.

en: Limit result to items from the specified categories.
nl_BE: Resultaat beperken tot artikelen uit de gespecificeerde categorieën.

en: Limit result to items with specified customer ids.
nl_BE: Resultaat beperken tot artikelen met gespecificeerde klantnummers.

en: Limit result to items with specified product ids.
nl_BE: Beperk resultaat tot artikelen met gespecificeerde productnummers.

en: Limit result to items with specified user ids.
nl_BE: Beperk resultaat tot artikels met gespecificeerde gebruikers id's.

en: Limit result to items with specified user type.
nl_BE: Beperk resultaat tot artikelen met gespecificeerde gebruikerstypes.

en: Limit result to items with specified variation ids.
nl_BE: Beperk resultaat tot artikelen met gespecificeerde variatienummers.

en: Limit results to coupons with codes matching a given string.
nl_BE: Beperk resultaten tot coupons met codes die overeenstemmen met een bepaalde string.

en: Limit results to terms with a specific parent (hierarchical taxonomies only).
nl_BE: Beperk resultaten tot begrippen met een specifiek hoofd begrip (alleen hiërarchische taxonomieën).

en: Limit results to those matching a string.
nl_BE: Beperk resultaten tot degene die overeenkomen met een string.

en: Limit results to those with a SKU that partial matches a string. This argument takes precedence over 'sku'.
nl_BE: Beperk resultaten tot resultaten met een SKU die gedeeltelijk overeenkomt met een string. Dit argument gaat voor op 'sku'.

en: Limit results to those with a name or SKU that partial matches a string. This argument takes precedence over 'search', 'sku' and 'search_sku'.
nl_BE: Beperk resultaten tot resultaten met een SKU die gedeeltelijk overeenkomt met een string. Dit argument gaat voor op 'search', 'sku' en 'search_sku'.

en: Limit search to specific fields when used with search parameter. Available fields: name, sku, global_unique_id, description, short_description. This argument takes precedence over all other search parameters.
nl_BE: Zoekopdracht beperken tot specifieke velden bij gebruik met zoekparameter. Beschikbare velden: name, sku, global_unique_id, description, short_description. Dit argument heeft voorrang op alle andere zoekparameters.

en: Limit stats fields to the specified items.
nl_BE: Statistiek velden beperken tot de gespecificeerde artikelen.

en: Limit to specific ZIP/postcodes
nl_BE: Beperk tot specifieke postcodes

en: Limit usage to X items
nl_BE: Beperk gebruik tot X artikelen

en: Line #
nl_BE: Regel #

en: Line %s
nl_BE: Regel %s

en: Line item ID is required.
nl_BE: Lijn artikel ID is vereist.

en: Line item ID.
nl_BE: Lijn artikel ID.

en: Line item image, if available.
nl_BE: Afbeelding regel artikel, indien beschikbaar.

en: Line item is not a product, fee, or shipping line.
nl_BE: Lijn artikel is geen product, kosten of verzendregel.

en: Line item meta data.
nl_BE: Lijn gegevens van besteld artikel.

en: Line item not found.
nl_BE: Lijn artikel niet gevonden.

en: Line item quantity cannot be greater than the item quantity (%s).
nl_BE: Aantal lijn artikel mag niet groter zijn dan het aantal artikelen (%s).

en: Line item tax not found. Must be: %s.
nl_BE: Lijn artikel belasting niet gevonden. Moet zijn: %s.

en: Line items data.
nl_BE: Lijn artikelen data.

en: Line items in the checkout session.
nl_BE: Lijn artikels in de afrekensessie.

en: Line items to add to the cart.
nl_BE: Artikelregels om toe te voegen aan de winkelwagen.

en: Line subtotal (before discounts).
nl_BE: Regel subtotaal (voor kortingen).

en: Line subtotal (the price of the product before coupon discounts have been applied).
nl_BE: Regel subtotaal (de prijs van het product voordat couponkortingen zijn toegepast).

en: Line subtotal tax (before discounts).
nl_BE: Regel subtotaal btw (voor kortingen).

en: Line subtotal tax.
nl_BE: Regel subtotaal van belasting.

en: Line taxes.
nl_BE: Regel-belastingen.

en: Line total (after discounts).
nl_BE: Regel totaal (na kortingen).

en: Line total (the price of the product after coupon discounts have been applied).
nl_BE: Regel totaal (de prijs van het product nadat couponkortingen zijn toegepast).

en: Line total tax (after discounts).
nl_BE: Regel totaal btw (na kortingen).

en: Line total tax.
nl_BE: Regel totale belasting.

en: Lines of taxes applied to items and shipping.
nl_BE: Regels met belastingen toegepast op artikelen en verzending.

en: Link previous orders
nl_BE: Link eerdere bestellingen

en: Link to template editor.
nl_BE: Link naar template editor.

en: Link to the external product
nl_BE: Link naar het externe product

en: Link to the external product is an invalid URL.
nl_BE: Link naar het externe product is een ongeldige URL.

en: Linked Products
nl_BE: Gerelateerde producten

en: Linked products
nl_BE: Gekoppelde producten

en: Links for the provider.
nl_BE: Links voor de provider.

en: List
nl_BE: Lijst

en: List 1 postcode per line
nl_BE: 1 postcode per regel invullen

en: List Orders
nl_BE: Bestellingen tonen

en: List Products
nl_BE: Producten oplijsten

en: List additional tax classes you need below (1 per line, e.g. Reduced Rates). These are in addition to "Standard rate" which exists by default.
nl_BE: Vermeld hieronder de extra belastinggroepen die je nodig hebt (1 per regel, bijvoorbeeld Gereduceerde tarieven). Deze zijn een aanvulling op Standaardtarief.

en: List of allowed billing emails to check against when an order is placed. Separate email addresses with commas. You can also use an asterisk (*) to match parts of an email. For example "*@gmail.com" would match all gmail addresses.
nl_BE: Lijst met toegestane e-mailadressen voor het plaatsen van bestellingen. Scheid e-mailadressen door komma's. Je kan ook een asterisk (*) gebruiken als wildcard voor delen van een e-mailadres. Bijvoorbeeld "*@gmail.com" voor alle gmail-adressen.

en: List of applied cart coupons.
nl_BE: Lijst met toegepaste winkelwagencoupons.

en: List of assigned attribute terms.
nl_BE: Lijst met toegewezen attribuuttermen.

en: List of attribute slug(s). If a term ID is provided, this will be ignored.
nl_BE: Lijst met eigenschap slug(s). Als een trefwoord ID is opgegeven, wordt dit genegeerd.

en: List of attribute term IDs.
nl_BE: Lijst met ID's van trefwoordeigenschappen.

en: List of attributes (taxonomy terms) assigned to the product. For variable products, these are mapped to variations (see the `variations` field).
nl_BE: Lijst van eigenschappen (taxonomietermen) die aan het product zijn toegewezen. Voor variabele producten zijn deze gekoppeld aan variaties (zie het veld 'variaties').

en: List of attributes.
nl_BE: Attributenlijst.

en: List of available payment method IDs that can be used to process the order.
nl_BE: Lijst van beschikbare betaalmethode ID's die kunnen worden gebruikt om de bestelling te verwerken.

en: List of available shipping rates for the cart.
nl_BE: Lijst met verzendkosten voor de winkelwagen.

en: List of available term names of the attribute.
nl_BE: Lijst van beschikbare namen van het attribuut.

en: List of billing address data.
nl_BE: Lijst met factuuradres-gegevens.

en: List of brands, if applicable.
nl_BE: Lijst met merken, indien van toepassing.

en: List of brands.
nl_BE: Lijst met merken.

en: List of cart fees.
nl_BE: Lijst met winkelwagentarieven.

en: List of cart item errors, for example, items in the cart which are out of stock.
nl_BE: Lijst met fouten bij winkelwagenartikelen, bijvoorbeeld voor artikelen in de winkelwagen die niet op voorraad zijn.

en: List of cart items the returned shipping rates apply to.
nl_BE: Lijst met winkelwagen artikelen waarop de getoond verzendkosten van toepassing zijn.

en: List of cart items.
nl_BE: Lijst met winkelwagenartikelen.

en: List of categories
nl_BE: Lijst met categorieën

en: List of categories with their product counts
nl_BE: Lijst met categorieën en de bijbehorende productaantallen

en: List of categories, if applicable.
nl_BE: Lijst met categorieën, indien van toepassing.

en: List of categories.
nl_BE: Categorielijst.

en: List of category IDs the coupon applies to.
nl_BE: Lijst van categorie ID's waar de coupon opgebruikt kan worden.

en: List of category IDs the coupon does not apply to.
nl_BE: Lijst van categorie ID's waarvoor de coupon niet geldt.

en: List of city names. Introduced in WooCommerce 5.3.
nl_BE: Lijst van stadsnamen. Geïntroduceerd in WooCommerce 5.3.

en: List of countries on this continent.
nl_BE: Lijst met landen op dit continent.

en: List of created resources.
nl_BE: Lijst van aangemaakte hulpbronnen.

en: List of cross-sell products IDs.
nl_BE: Lijst van koppelverkoop product-IDs.

en: List of cross-sells items related to cart items.
nl_BE: Lijst van cross-selling items gerelateerd aan artikelen in de winkelwagen.

en: List of delete resources.
nl_BE: Lijst van verwijderde hulpbronnen.

en: List of downloadable files.
nl_BE: Lijst van downloadbestanden.

en: List of email addresses that can use this coupon.
nl_BE: Lijst van e-mailadressen die deze coupon kunnen gebruiken.

en: List of extended deprecated tasks from the client side filter.
nl_BE: Lijst met uitgebreide verouderde taken uit het filter van de klantzijde.

en: List of grouped product IDs, if applicable.
nl_BE: Lijst van ID's van gegroepeerde producten, indien van toepassing.

en: List of grouped product ids.
nl_BE: Lijst van ID's van gegroepeerde producten.

en: List of grouped products ID.
nl_BE: Lijst van IDs van gegroepeerde producten.

en: List of images.
nl_BE: Lijst van afbeeldingen.

en: List of order coupons.
nl_BE: Lijst met coupons bestelling.

en: List of order product IDs, names, quantities.
nl_BE: Lijst met productnummers, namen, aantal bestellingen.

en: List of postcodes / ZIPs. Introduced in WooCommerce 5.3.
nl_BE: Lijst van postcodes / ZIPs. Geïntroduceerd in WooCommerce 5.3.

en: List of product IDs the coupon can be used on.
nl_BE: Lijst van product ID's die met deze coupon gekocht kunnen worden.

en: List of product IDs the coupon cannot be used on.
nl_BE: Lijst van product ID's die niet met deze coupon gekocht kunnen worden.

en: List of refunds.
nl_BE: Lijst met terugbetalingen.

en: List of related products IDs.
nl_BE: Lijst van gerelateerde product-IDs.

en: List of required payment gateway features to process the order.
nl_BE: Lijst met vereiste betalings-gatewayfuncties om de bestelling te verwerken.

en: List of sales reports.
nl_BE: Lijst van verkooprapporten.

en: List of shipping address data.
nl_BE: Lijst van verzendadres-gegevens.

en: List of shipping rates.
nl_BE: Lijst met verzendkosten.

en: List of states in this country.
nl_BE: Lijst met staten in dit land.

en: List of supported continents, countries, and states.
nl_BE: Lijst met ondersteunde continenten, landen en staten.

en: List of supported currencies.
nl_BE: Lijst met ondersteunde valuta's.

en: List of supported payment methods.
nl_BE: Lijst met ondersteunde betaalmethoden.

en: List of supported states in a given country.
nl_BE: Lijst met ondersteunde staten in een bepaald land.

en: List of tags, if applicable.
nl_BE: Lijst met tags, indien van toepassing.

en: List of tags.
nl_BE: Lijst van tags.

en: List of top sellers products.
nl_BE: Lijst van meest verkochte producten.

en: List of up-sell products IDs.
nl_BE: Lijst van up-sell product-IDs.

en: List of updated resources.
nl_BE: Lijst van bijgewerkte hulpbronnen.

en: List of upsell products IDs.
nl_BE: Lijst van ID's van upsell producten.

en: List of user IDs (or guest email addresses) that have used the coupon.
nl_BE: Lijst van gebruiker ID's (of gast e-mailadressen) die de coupon gebruikt hebben.

en: List of variation IDs, if applicable.
nl_BE: Lijst van variabele IDs, als toepasbaar.

en: List of variation attributes.
nl_BE: Lijst met variatie attributen.

en: List of variations IDs.
nl_BE: Lijst van ID-variaties.

en: List of variations.
nl_BE: Lijst van variaties.

en: List products and create ads on Facebook and Instagram with <a href="https://woocommerce.com/products/facebook/">Facebook for WooCommerce</a>
nl_BE: Maak een lijst met producten en maak advertenties op Facebook en Instagram met <a href="https://woocommerce.com/products/facebook/">Facebook voor WooCommerce</a>

en: List products and create ads on Facebook and Instagram.
nl_BE: Maak een lijst van producten en advertenties op Facebook en Instagram.

en: List the regions you'd like to include in your shipping zone. Customers will be matched against these regions.
nl_BE: Lijst de regio's die je wilt opnemen in je verzendzone. Klanten worden gematcht met deze regio's.

en: Listen on Mixcloud
nl_BE: Luister op Mixcloud

en: Listen on Pocket Casts
nl_BE: Luister op Pocket Casts

en: Listen on ReverbNation
nl_BE: Luister op ReverbNation

en: Listen on SoundCloud
nl_BE: Luister op SoundCloud

en: Listen on Spotify
nl_BE: Luister op Spotify

en: Listen to the audio
nl_BE: Luister naar de audio

en: Lithuania
nl_BE: Litouwen

en: Live API password
nl_BE: Live API wachtwoord

en: Live API signature
nl_BE: Live API handtekening

en: Live API username
nl_BE: Live API gebruikersnaam

en: Load billing address
nl_BE: Factuuradres laden

en: Load shipping address
nl_BE: Verzendadres laden

en: Load the customer's billing information? This will remove any currently entered billing information.
nl_BE: Factuurgegevens van de klant inladen? Dit verwijdert alle momenteel ingevoerde factuurgegevens.

en: Load the customer's shipping information? This will remove any currently entered shipping information.
nl_BE: Verzendgegevens van de klant inladen? Dit verwijdert alle momenteel ingevoerde verzendgegevens.

en: Loading network orders
nl_BE: Netwerkbestellingen laden

en: Loading reviews data...
nl_BE: Beoordelingsgegevens laden...

en: Loading status data...
nl_BE: Statusgegevens laden ...

en: Loading&hellip;
nl_BE: Bezig met laden&hellip;

en: Local delivery
nl_BE: Lokale bezorging

en: Local delivery (legacy)
nl_BE: Lokaal bezorgen (verouderd)

en: Local pickup
nl_BE: Afhalen

en: Local pickup (legacy)
nl_BE: Lokaal ophalen (verouderd)

en: Local pickup: Manage existing pickup locations in the <a href="%s">Local pickup settings page</a>.
nl_BE: Lokaal ophalen: beheer bestaande ophaallocaties op de <a href="%s">instellingenpagina voor lokaal ophalen</a>.

en: Local pickup: Set up pickup locations in the <a href="%s">Local pickup settings page</a>.
nl_BE: Lokaal afhalen: stel afhaallocaties in op de <a href="%s">lokaal afhalen instellingenpagina</a>.

en: Locale used for the note title and content.
nl_BE: Taal die gebruikt is voor de titel en inhoud van de notitie.

en: Location
nl_BE: Locatie

en: Location, IP address and browser type: we’ll use this for purposes like estimating taxes and shipping
nl_BE: Locatie, IP-adres en browsertype: we gebruiken deze gegevens om belastingtoeslagen en verzendkosten te berekenen

en: Locations not covered by your other zones
nl_BE: Locaties worden niet gedekt door je overige zones

en: Locations outside all other zones
nl_BE: Locaties buiten alle andere zones

en: Log PayPal events such as IPN requests and review them on the <a href="%s">Logs screen</a>. Note: this may log personal information. We recommend using this for debugging purposes only and deleting the logs when finished.
nl_BE: Log PayPal acties zoals IPN requests en controleer ze op het <a href="%s">scherm met Logs</a>. Opmerking: hierbij kunnen persoonsgegevens worden gelogd. We raden je aan deze functie alleen voor debugging te gebruiken en de logs te verwijderen wanneer je klaar bent.

en: Log directory size
nl_BE: Log map grootte

en: Log directory writable
nl_BE: Logmap beschrijfbaar

en: Log directory.
nl_BE: Log map.

en: Log entries are stored in this database table: %s
nl_BE: Logboek ingaves worden in deze databasetabel opgeslagen: %s

en: Log files are stored in this directory: %s
nl_BE: Logbestanden worden in deze map opgeslagen: %s

en: Log in
nl_BE: Inloggen

en: Log in to Download Files
nl_BE: Inloggen om bestanden te downloaden

en: Log out
nl_BE: Uitloggen

en: Log storage
nl_BE: Logopslag

en: Logged in as %s
nl_BE: Ingelogd als %s

en: Logging is disabled. It can be enabled in <a href="%s">Logs Settings</a>.
nl_BE: Loggen is uitgeschakeld. Het kan worden ingeschakeld in <a href="%s">Logs instellingen</a>.

en: Logo width (px)
nl_BE: Breedte logo (px)

en: Logout
nl_BE: Uitloggen

en: Logs settings
nl_BE: Logboek instellingen

en: Look for orders, customer info, and process refunds in one click with the Woo app.
nl_BE: Bekijk bestellingen en klantgegevens, en verwerk terugbetalingen met slechts één tik in de Woo-app.

en: Looking for the WooCommerce Helper?
nl_BE: Op zoek naar de WooCommerce Helper?

en: Lookup tables are regenerating
nl_BE: Zoektabellen worden opnieuw gegenereerd

en: Lost password
nl_BE: Wachtwoord vergeten

en: Lost your password?
nl_BE: Je wachtwoord vergeten?

en: Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.
nl_BE: Wachtwoord vergeten? Voer je gebruikersnaam of e-mailadres in. Je ontvangt een link via e-mail om een nieuw wachtwoord in te stellen.

en: Low Stock amount for the product.
nl_BE: Lage voorraad hoeveelheid voor het artikel.

en: Low Stock amount for the variation.
nl_BE: Laag voorraad aantal voor de variatie.

en: Low in stock
nl_BE: Lage voorraad

en: Low stock amount
nl_BE: Lage voorraad hoeveelheid

en: Low stock threshold
nl_BE: Lage voorraad drempelwaarde

en: Lower Saxony
nl_BE: Nedersaksen

en: Luristan (لرستان)
nl_BE: Loeristan (لرستان)

en: Luxembourg
nl_BE: Luxemburg

en: LxWxH in decimal form
nl_BE: LxBxH in decimale notatie

en: M j, Y
nl_BE: j M Y

en: M j, Y @ G:i
nl_BE: j F Y @ H:i

en: MD5 hash of cart items to ensure orders are not modified.
nl_BE: MD5-hash van artikelen in de winkelwagen om er zeker van te zijn dat bestellingen niet aangepast zijn.

en: MM / YY
nl_BE: MM / JJ

en: Macanese pataca
nl_BE: Macau pataca

en: Macedonian denar
nl_BE: Macedonische denar

en: Mailchimp icon
nl_BE: Mailchimp icoon

en: Main image width
nl_BE: Hoofdafbeelding breedte

en: Make &#8220;%s&#8221; the default category
nl_BE: Maak &#8220;%s&#8221; de standaard categorie

en: Make a collection of related products, enabling customers to purchase multiple items together.
nl_BE: Maak een verzameling van gerelateerde producten, waardoor klanten in staat zijn om meerdere artikelen tegelijk te kopen.

en: Make a duplicate from this product
nl_BE: Maak een kopie van dit product

en: Make default
nl_BE: Stel in als standaard

en: Make sure to include the --user flag with an account that has permissions for this action.
nl_BE: Zorg ervoor dat je de markering --user toevoegt met een account dat toestemming heeft voor deze actie.

en: Make sure you enter the name and values for each attribute.
nl_BE: Zorg ervoor dat je de namen en waarden voor elk attribuut invoert.

en: Make your house feel like home
nl_BE: Van je huis je thuis maken

en: Make your payment directly into our bank account. Please use your Order ID as the payment reference. Your order will not be shipped until the funds have cleared in our account.
nl_BE: Maak je betaling rechtstreeks over op onze bankrekening. Gebruik je bestelnummer als betalingsreferentie. Je bestelling wordt pas verzonden als wij de betaling ontvangen hebben.

en: Malacca (Melaka)
nl_BE: Malakka (Melaka)

en: Malagasy ariary
nl_BE: Malagasi ariary

en: Malawian kwacha
nl_BE: Malawische kwacha

en: Malaysia
nl_BE: Maleisië

en: Malaysian ringgit
nl_BE: Maleisische ringgit

en: Maldives
nl_BE: Malediven

en: Maldivian rufiyaa
nl_BE: Maldivische rufiyaa

en: Maluku
nl_BE: Molukken

en: Maluku Utara
nl_BE: Noord-Molukken

en: Manage
nl_BE: Beheren

en: Manage WooCommerce features
nl_BE: WooCommerce functies beheren

en: Manage individual product combinations created from options.
nl_BE: Beheer afzonderlijke productcombinaties die door opties worden gecreëerd.

en: Manage offline payment methods available for your store.
nl_BE: Beheer offline betaalmethoden die beschikbaar zijn voor je winkel.

en: Manage product settings including dimensions, weight units, and display options.
nl_BE: Beheer productinstellingen, waaronder afmetingen, gewichtseenheden en weergaveopties.

en: Manage stock
nl_BE: Voorraad beheren

en: Manage stock.
nl_BE: Beheer voorraad.

en: Manage stock?
nl_BE: Voorraad beheren?

en: Manage suggestions
nl_BE: Aanbevelingen beheren

en: Manage transactions without leaving your WordPress Dashboard. Only with WooPayments.
nl_BE: Beheer transacties zonder je WordPress-dashboard te hoeven verlaten. Alleen met WooPayments.

en: Manage your orders on the go
nl_BE: Beheer je bestellingen onderweg

en: Manage your store's reports and monitor key metrics with a new and improved interface and dashboard.
nl_BE: Beheer de rapporten van je winkel en volg de belangrijkste statistieken met een nieuwe, verbeterde interface en dashboard.

en: Manage your store’s tax setup.
nl_BE: Beheer de belastinginstellingen van je winkel.

en: Manage your subscriptions, get important product notifications, and updates, all from the convenience of your WooCommerce dashboard
nl_BE: Beheer je abonnementen en ontvang belangrijke product notificaties en updates: gemakkelijk en overzichtelijk vanuit je WooCommerce dashboard

en: Management links for the payment method.
nl_BE: Beheerlinks voor de betaalmethode.

en: Management options for the payment method.
nl_BE: Beheeropties voor de betaalmethode.

en: Manual
nl_BE: Handmatige

en: Manual import is not available in immediate mode. Imports happen automatically.
nl_BE: Handmatig importeren is niet beschikbaar in de directe modus. Importeren gebeurt automatisch.

en: Manually send an email to your customers containing their order information and payment links
nl_BE: Stuur handmatig een e-mail naar je klanten met daarin hun bestelgegevens en betaallinks

en: Manually send customers an email to review their order and complete payment.
nl_BE: Stuur klanten handmatig een e-mail om hun bestelling te bekijken en de betaling te voltooien.

en: Manually sent
nl_BE: Handmatig verzonden

en: Manx pound
nl_BE: Manx pond

en: Map CSV fields to products
nl_BE: CSV-velden aan producten koppelen

en: Map to field
nl_BE: Met veld koppelen

en: Mark as fulfilled
nl_BE: Markeren als afgehandeld

en: Mark this review as spam
nl_BE: Deze beoordeling als spam markeren

en: Marketing channel cannot be registered because there is already a channel registered with the same slug!
nl_BE: Marketingkanaal kan niet worden geregistreerd, omdat er al een kanaal is geregistreerd met dezelfde slug!

en: Marketing tactic
nl_BE: Markttactiek

en: Marketplace
nl_BE: Marktplaats

en: Marketplace suggestions
nl_BE: Marktplaatsaanbevelingen

[ctx: Marketplace suggestions]
en: Get more options
nl_BE: Meer opties aanvragen

en: Marks the order as paid. Updates the order status and reduces line item stock if necessary.
nl_BE: Markeert de bestelling als betaald. Werkt de bestelstatus bij en vermindert indien nodig de voorraad van de artikelregel.

en: Marshall Islands
nl_BE: Marshalleilanden

en: Match images
nl_BE: Match afbeeldingen

en: Matched Line
nl_BE: Overeengekomen regel

en: Mauritania
nl_BE: Mauritanië

en: Mauritanian ouguiya
nl_BE: Mauritaanse ouguiya

en: Mauritian rupee
nl_BE: Mauritiaanse rupee

en: Max number of items in the cart the coupon can be applied to.
nl_BE: Maximum aantal artikelen in de winkelwagen waar deze coupon op gebruikt kan worden.

en: Max price
nl_BE: Max. prijs

en: Max price found in collection of products.
nl_BE: Max. prijs aangetroffen in productcollectie.

en: Max upload size
nl_BE: Max upload grootte

en: Max upload size.
nl_BE: Max. upload grootte.

en: MaxMind GeoIP database.
nl_BE: Database MaxMind GeoIP.

en: MaxMind Geolocation
nl_BE: MaxMind geolocatie

en: MaxMind License Key
nl_BE: Licentiesleutel van MaxMind

en: Maximum depth
nl_BE: Maximale diepte

en: Maximum number of items to be returned in result set.
nl_BE: Maximaal aantal artikelen dat wordt verstuurd in de resultaten set.

en: Maximum number of items to be returned in result set. Defaults to no limit if left blank.
nl_BE: Maximumaantal artikelen dat moet worden aangegeven in resultaatset. Heeft standaard geen limiet indien leeg gelaten.

en: Maximum order amount allowed when using the coupon.
nl_BE: Maximaal bestelbedrag toegestaan bij gebruik van deze coupon.

en: Maximum simultaneous queues already in progress (%s queue). No additional queues will begin processing until the current queues are complete. | Maximum simultaneous queues already in progress (%s queues). No additional queues will begin processing until the current queues are complete.
nl_BE[0]: Maximale aantal gelijktijdige wachtrijen die al worden verwerkt (%s wachtrij). Er beginnen geen extra wachtrijen met verwerken, totdat de huidige wachtrijen zijn voltooid.
nl_BE[1]: Maximale aantal gelijktijdige wachtrijen die al worden verwerkt (%s wachtrijen). Er beginnen geen extra wachtrijen met verwerken, totdat de huidige wachtrijen zijn voltooid.

en: Maximum size: %s
nl_BE: Maximumgrootte: %s

en: Maximum spend
nl_BE: Maximale besteding

en: Measurements
nl_BE: Afmetingen

en: Meet us
nl_BE: Maak kennis met ons

en: Members of our team have access to the information you provide us. For example, both Administrators and Shop Managers can access:
nl_BE: Leden van ons team hebben toegang tot de informatie die je bij ons hebt opgegeven. Zowel beheerders als winkelmanagers hebben bijvoorbeeld toegang tot:

en: Memberships
nl_BE: Lidmaatschappen

en: Menu order
nl_BE: Menuvolgorde

en: Menu order, used to custom sort products.
nl_BE: Menuvolgorde, gebruikt voor aangepaste productzoekopdrachten.

en: Menu order, used to custom sort the resource.
nl_BE: Menuvolgorde, gebruikt om de volgorde van de gegevensbron te wijzigen.

en: Menu order, used to custom sort the term.
nl_BE: Menuvolgorde, gebruikt om de term aangepast te sorteren.

en: Message
nl_BE: Bericht

en: Message content.
nl_BE: Berichtinhoud.

[ctx: Message explaining that there are no products found]
en: No results found
nl_BE: Geen resultaten gevonden

[ctx: Message explaining that there are no products returned from a search]
en: No products were found matching your selection.
nl_BE: Geen producten gevonden die aan je zoekcriteria voldoen.

en: Message to show the user.
nl_BE: Bericht om aan de gebruiker te tonen.

en: Message type.
nl_BE: Berichttype.

en: Messages (info, warnings, errors).
nl_BE: Berichten (info, waarschuwingen, fouten).

en: Meta Ads & Pixel for WooCommerce
nl_BE: Meta Ads & Pixel voor WooCommerce

en: Meta data attached to the shipping rate.
nl_BE: Metadata bijgesloten bij de verzendkosten.

en: Meta data for the fulfillment.
nl_BE: Metadata voor de afhandeling.

en: Meta data.
nl_BE: Meta-gegevens.

en: Meta key for UI display.
nl_BE: Metacode voor UI weergave.

en: Meta key.
nl_BE: Metasleutel.

en: Meta label.
nl_BE: Metalabel.

en: Meta value for UI display.
nl_BE: Metawaarde voor UI weergave.

en: Meta value.
nl_BE: Metawaarde.

en: Metadata related to the item
nl_BE: Metadata gerelateerd aan het artikel

en: Meters
nl_BE: Meter

en: Method
nl_BE: Methode

en: Method %1$s is not implemented. Classes overriding has_cogs must override this method too.
nl_BE: Methode %1$s is niet geïmplementeerd. Klassen die has_cogs overschrijden, moeten deze methode ook overschrijden.

en: Method '%s' not implemented. Must be overridden in subclass.
nl_BE: Methode '%s' niet geïmplementeerd. Moet overschreven worden in subklasse.

en: Method ID.
nl_BE: Methode ID.

en: Method availability
nl_BE: Beschikbaarheid van methode

en: Method not implemented
nl_BE: Methode niet geïmplementeerd

en: Method title
nl_BE: Methode titel

en: Mexican peso
nl_BE: Mexicaanse peso

en: Međimurje County
nl_BE: Međimurje (provincie)

en: Micronesia
nl_BE: Micronesië

en: Migrate command is deprecated. Please use `sync` instead.
nl_BE: Migratieopdracht is verouderd. Gebruik in plaats daarvan ‘synchroniseren'.

en: Migrated action with ID %1$d in %2$s to ID %3$d in %4$s
nl_BE: Actie met ID %1$d gemigreerd in %2$s naar ID %3$d in %4$s

en: Migrating %d action | Migrating %d actions
nl_BE[0]: %d actie wordt gemigreerd
nl_BE[1]: %d acties worden gemigreerd

en: Milano
nl_BE: Milaan

en: Millimeters
nl_BE: Millimeter

en: Min and max prices found in collection of products, provided using the smallest unit of the currency.
nl_BE: Minimum- en maximumprijzen in productcollecties, aangegeven met de kleinste valuta-eenheid.

en: Min price
nl_BE: Min. prijs

en: Min price found in collection of products.
nl_BE: Min. prijs aangetroffen in productcollectie.

en: Mini-Cart
nl_BE: Mini winkelwagen

en: Minimum order amount
nl_BE: Minimum bestelbedrag

en: Minimum order amount that needs to be in the cart before coupon applies.
nl_BE: Minimale bestelwaarde van de winkelwagen voordat de coupon geldt.

en: Minimum severity level.
nl_BE: Minimaal ernstniveau.

en: Minimum spend
nl_BE: Minimale besteding

en: Missing MaxMind Reader library!
nl_BE: Ontbrekende MaxMind lezerbibliotheek!

en: Missing OAuth parameter %s | Missing OAuth parameters %s
nl_BE[0]: Ontbrekende OAuth parameter %s
nl_BE[1]: Ontbrekende OAuth parameters %s

en: Missing attributes for variable product.
nl_BE: Ontbrekende attributen voor variabel product.

en: Missing base tables: %s. Some WooCommerce functionality may not work as expected.
nl_BE: Ontbrekende basistabellen: %s. Sommige WooCommerce-functies zullen mogelijk niet als verwacht werken.

en: Missing parameter %s
nl_BE: Ontbrekende parameter %s

en: Missing product ID
nl_BE: Ontbrekend product ID

en: Missing required data
nl_BE: Vereiste gegevens ontbreken

en: Missing table info for query arg.
nl_BE: Ontbrekende tabel voor query arg.

en: Missing the Nonce header. This endpoint requires a valid nonce.
nl_BE: De Nonce-header ontbreekt. Voor dit eindpunt is een geldige nonce nodig.

en: Missing the WooCommerce %s package
nl_BE: Het WooCommerce %s-pakket ontbreekt

en: Missing variation data for variable product.
nl_BE: Ontbrekende variatiegegevens voor variabel product.

en: Mobile
nl_BE: Mobiel

en: Mobile app
nl_BE: Mobiele app

en: Moldova
nl_BE: Moldavië

en: Moldovan leu
nl_BE: Moldavische Leu

en: Money spent
nl_BE: Bedrag gespendeerd

en: Mongolia
nl_BE: Mongolië

en: Mongolian t&ouml;gr&ouml;g
nl_BE: Mongoolse tugrik

en: Monitor your sales and high performing products with the Woo app.
nl_BE: Monitor je verkopen en hoogwaardige producten met de Woo-app.

en: Month(s)
nl_BE: Maand(en)

en: Monthly
nl_BE: Maandelijks

en: Monza e della Brianza
nl_BE: Monza e Brianza

en: Moroccan dirham
nl_BE: Marokkaanse dirham

en: Morocco
nl_BE: Marokko

en: Most discount
nl_BE: Meeste korting

en: Most popular
nl_BE: Meest populair

en: Most stocked
nl_BE: Meest op voorraad

en: Move &#8220;%s&#8221; to the Trash
nl_BE: Verplaats &#8220;%s&#8221; naar de prullenmand

en: Move this review to the Trash
nl_BE: Deze beoordeling verplaatsen naar de prullenmand

en: Move to Trash
nl_BE: Verplaats naar prullenmand

en: Moxico
nl_BE: Mexico

en: Mozambican metical
nl_BE: Mozambikaanse metical

en: Multibyte String (mbstring) is used to convert character encoding, like for emails or converting characters to lowercase.
nl_BE: Multibyte String (mbstring) wordt gebruikt om te converteren tussen karaktersets, zoals voor e-mails of voor het converteren van karakters naar kleine letters.

en: Multiple files match this ID.
nl_BE: Meerdere bestanden komen overeen met dit ID.

en: Multiple providers
nl_BE: Meerdere providers

en: Multiple trackings
nl_BE: Meerdere trackings

en: Municipality
nl_BE: Gemeente

en: Municipality / District
nl_BE: Gemeente/district

en: Must Use Plugins
nl_BE: Moet plugins gebruiken

en: My Account
nl_BE: Mijn account

en: My Account Page
nl_BE: Mijn accountpagina

en: My Account URL
nl_BE: Mijn account URL

en: My Subscriptions
nl_BE: Mijn abonnementen

en: My Subscriptions %s
nl_BE: Mijn abonnementen %s

en: My account
nl_BE: Mijn account

en: My account page
nl_BE: "Mijn account" pagina

en: MySQL version
nl_BE: MySQL versie

en: MySQL version string.
nl_BE: MySQL versie string.

en: MySQL version.
nl_BE: Versie MySQL.

en: M’Sila
nl_BE: M'Sila

en: N-Genius Online by Network
nl_BE: N-Genius Online van Network

en: N. Revenue
nl_BE: N. Inkomsten

en: N. Revenue (formatted)
nl_BE: N. inkomsten (geformatteerd)

en: N/A
nl_BE: N/B

en: Name
nl_BE: Naam

en: Name (Last, First)
nl_BE: Naam (Achternaam, Voornaam)

en: Name (numeric)
nl_BE: Naam (nummeriek)

en: Name (required)
nl_BE: Naam (vereist)

en: Name for the attribute (shown on the front-end).
nl_BE: Naam voor de eigenschap (wordt getoond aan de front-end).

en: Name for the resource.
nl_BE: Naam voor de bron.

en: Name of the action hook that will be triggered.
nl_BE: Naam van de actie-hook die wordt geactiveerd.

en: Name of the customer for the order
nl_BE: Naam van de klant voor de bestelling

en: Name of the item.
nl_BE: Naam van het artikel.

en: Name of the marketing campaign type.
nl_BE: Naam van het type marketingcampagne.

en: Name of the marketing channel.
nl_BE: Naam van het marketingkanaal.

en: Name of the metadata.
nl_BE: Naam van de metadata.

en: Name of the note.
nl_BE: Naam van de notitie.

en: Name of the package.
nl_BE: Naam van het pakket.

en: Name of the plugin.
nl_BE: Naam van de plugin.

en: Name of the product that the review belongs to.
nl_BE: Naam het product waaraan de beoordeling toebehoort.

en: Name of the reviewer.
nl_BE: Naam van de beoordelaar.

en: Name of the shipping rate, e.g. Express shipping.
nl_BE: Naam van de verzendkosten, bijv. Snelle levering.

en: Name.
nl_BE: Naam.

en: Namibe
nl_BE: Namibië

en: Namibia
nl_BE: Namibië

en: Namibian dollar
nl_BE: Namibische dollar

en: Napoli
nl_BE: Napels

en: Nasarawa
nl_BE: Nassarawa

en: Navassa Island
nl_BE: Navassa eiland

en: Navigating life's intricate fabric, choices unfold paths to the extraordinary, demanding creativity, curiosity, and courage for a truly fulfilling journey.
nl_BE: Navigeer door het complexe leven, waarbij keuzes je tot uitzonderlijke paden leiden, wat creativiteit, nieuwsgierigheid en moed vereist om een vervullende reis mogelijk te maken.

en: Net Payment
nl_BE: Netto betaling

en: Net Revenue
nl_BE: Netto inkomsten

en: Net Sales
nl_BE: Netto-omzet

en: Net discount amount.
nl_BE: Netto kortingsbedrag.

en: Net profit
nl_BE: Nettowinst

en: Net sales
nl_BE: Netto omzet

en: Net sales amount
nl_BE: Netto verkoopaantal

en: Net sales in the period.
nl_BE: Nettoverkopen in de periode.

en: Net sales.
nl_BE: Netto omzet.

en: Net total revenue (formatted).
nl_BE: Netto totaalinkomsten (geformatteerd).

en: Net total revenue.
nl_BE: Netto totale omzet.

en: Netherlands
nl_BE: Nederland

en: Netherlands Antillean guilder
nl_BE: Nederlands-Antilliaanse gulden

en: Network enabled
nl_BE: Netwerk ingeschakeld

en: Never
nl_BE: Nooit

en: Never show quantity remaining in stock
nl_BE: Toon nooit de hoeveelheid van de voorraad

en: New %s
nl_BE: Nieuw(e) %s

en: New Brand Name
nl_BE: Nieuwe merknaam

en: New Caledonia
nl_BE: Nieuw-Caledonië

en: New Email
nl_BE: Nieuwe e-mail

en: New In
nl_BE: Nieuw in

en: New Order: #{order_number}
nl_BE: Nieuwe bestelling: nr. {order_number}

en: New Products
nl_BE: Nieuwe producten

en: New Scheduled Action
nl_BE: Nieuwe geplande actie

en: New South Wales
nl_BE: Nieuw-Zuid-Wales

en: New Taiwan dollar
nl_BE: Nieuw Taiwanese dollar

en: New Zealand
nl_BE: Nieuw-Zeeland

en: New Zealand dollar
nl_BE: Nieuw-Zeelandse dollar

en: New account
nl_BE: Nieuw account

en: New attribute
nl_BE: Nieuw attribuut

en: New category name
nl_BE: Nieuwe categorienaam

en: New coupon
nl_BE: Nieuwe coupon

en: New custom field name
nl_BE: Nieuw aangepaste veldnaam

en: New in store
nl_BE: Nieuw in de winkel

en: New order
nl_BE: Nieuwe bestelling

en: New order emails are sent to chosen recipient(s) when a new order is received.
nl_BE: E-mail 'Nieuwe bestelling' wordt verstuurd naar de ontvanger(s) wanneer een bestelling is ontvangen.

en: New order: #%s
nl_BE: Nieuwe bestelling: #%s

en: New order: #{order_number}
nl_BE: Nieuwe bestelling: nr. {order_number}

en: New password
nl_BE: Nieuw wachtwoord

en: New password (leave blank to leave unchanged)
nl_BE: Nieuw wachtwoord (laat leeg om niet te wijzigen)

en: New passwords do not match.
nl_BE: De nieuwe wachtwoorden komen niet overeen.

en: New payment methods can only be added during checkout. Please contact us if you require assistance.
nl_BE: Nieuwe betalingsmethoden kunnen alleen tijdens het afrekenen worden toegevoegd. Neem contact met ons op als je hulp nodig hebt.

en: New product
nl_BE: Nieuw product

en: New product editor
nl_BE: Nieuwe product-editor

en: New product form
nl_BE: Nieuw productformulier

en: New quantity of the item in the cart.
nl_BE: Nieuwe hoeveelheid van dit artikel in de winkelwagen.

en: New sales record!
nl_BE: Nieuw omzetrecord!

en: New shipping class Name
nl_BE: Nieuwe verzendklasse naam

en: New tag name
nl_BE: Nieuwe tag naam

en: New user email address.
nl_BE: Nieuw e-mailadres van gebruiker.

en: New user password.
nl_BE: Nieuw gebruikerswachtwoord.

en: New user username.
nl_BE: Nieuwe gebruikersnaam.

en: New users receive an email to set up their password.
nl_BE: Nieuwe gebruikers ontvangen een e-mail om hun wachtwoord in te stellen.

en: New, faster way to find extensions and themes for your WooCommerce store
nl_BE: Nieuwe, snellere manier om extensies en thema's te vinden voor je WooCommerce winkel

en: New:
nl_BE: Nieuw:

en: New: Retro Glass Jug
nl_BE: Nieuw: Retro glazen schenkkan

en: Newer Reviews
nl_BE: Nieuwere beoordelingen

en: Newest Scheduled Date
nl_BE: Nieuwste planningsdatum

en: Newfoundland and Labrador
nl_BE: Newfoundland en Labrador

en: Nexi Checkout
nl_BE: Nexi afrekenen

en: Next
nl_BE: Volgende

en: Next (arrow right)
nl_BE: Volgende (pijltje rechts)

en: Next image
nl_BE: Volgende afbeelding

en: Next page
nl_BE: Volgende pagina

en: Next products
nl_BE: Volgende producten

en: Next scheduled import time (null in immediate mode).
nl_BE: Volgende geplande importtijd (nul in directe modus).

en: Next step
nl_BE: Volgende stap

en: Nigerian naira
nl_BE: Nigeriaanse naira

en: No
nl_BE: Nee

en: No &quot;%s&quot; found
nl_BE: Geen &quot;%s&quot; gevonden

en: No Brands Found
nl_BE: Geen merken gevonden

en: No Notifications found
nl_BE: Geen notificaties gevonden

en: No actions found
nl_BE: Geen acties gevonden

en: No actions found in trash
nl_BE: Geen acties gevonden in de prullenmand

en: No agentic-supported payment gateway available.
nl_BE: Geen door agent-ondersteunde betaalmethode beschikbaar.

en: No approved directory URLs found.
nl_BE: Geen goedgekeurde map-URL's gevonden.

en: No approved reviews
nl_BE: Geen goedgekeurde beoordelingen

en: No attributes currently exist.
nl_BE: Geen eigenschappen aanwezig.

en: No billing address set.
nl_BE: Geen factuuradres ingesteld.

en: No billing email provided.
nl_BE: Geen facturatie e-mail opgegeven.

en: No brands
nl_BE: Geen merken

en: No categories
nl_BE: Geen categorieën

en: No categories found
nl_BE: Geen categorieën gevonden

en: No coupons found
nl_BE: Geen coupons gevonden

en: No coupons found in range
nl_BE: Geen coupons gevonden binnen het gekozen bereik

en: No coupons found in trash
nl_BE: Geen coupon gevonden in prullenmand

en: No customer downloads found.
nl_BE: Geen klantendownloads gevonden.

en: No customer selected
nl_BE: Geen klant geselecteerd

en: No customers found.
nl_BE: Geen klanten gevonden.

en: No customers have signed up to receive stock notifications from you just yet.
nl_BE: Klanten hebben zich nog niet aangemeld om voorraad notificaties van jou te ontvangen.

en: No default %s&hellip;
nl_BE: Geen standaard %s&hellip;

en: No differences found.
nl_BE: Geen verschillen gevonden.

en: No downloads available yet.
nl_BE: Er zijn nog geen downloads beschikbaar.

en: No entries with zero discount amount found. Coupons lookup table is up to date.
nl_BE: Geen elementen met een korting van nul gevonden. De opzoektabel voor coupons is up-to-date.

en: No file defined
nl_BE: Geen bestand gedefinieerd

en: No fulfillments
nl_BE: Geen afhandelingen

en: No inbox notification selected
nl_BE: Geen inbox notificatie geselecteerd

en: No keys found.
nl_BE: Geen sleutels gevonden.

en: No location by default
nl_BE: Standaard geen locatie

en: No log files found.
nl_BE: Geen log bestanden gevonden.

en: No low in stock products found.
nl_BE: Geen producten met laag voorraadniveau gevonden.

en: No matching product exists to update.
nl_BE: Er komt geen product overeen om bij te werken.

en: No matching tax rates found.
nl_BE: Geen overeenkomende belastingtarieven gevonden.

en: No matching variation found.
nl_BE: Geen overeenkomende variatie gevonden.

en: No maximum
nl_BE: Geen maximum

en: No minimum
nl_BE: Geen minimum

en: No need to wonder where that stampbook went.
nl_BE: Maak je geen zorgen om het postzegelboek.

en: No order has been made yet.
nl_BE: Nog geen bestelling geplaatst.

en: No orders found
nl_BE: Geen bestellingen gevonden

en: No orders found in trash
nl_BE: Geen bestellingen gevonden in de prullenmand

en: No orders in need of cleanup
nl_BE: Geen bestellingen die opgeschoond moeten worden

en: No orders to cleanup.
nl_BE: Geen bestellingen om op te schonen.

en: No orders were synced.
nl_BE: Er zijn geen bestellingen gesynchroniseerd.

en: No out of stock products found.
nl_BE: Geen uitverkochte producten gevonden.

en: No page set
nl_BE: Geen pagina ingesteld

en: No payment gateway available.
nl_BE: Er is geen betalingsgateway beschikbaar.

en: No payment method provided.
nl_BE: Geen betaalmethode opgegeven.

en: No pending reviews
nl_BE: Geen beoordelingen in afwachting

en: No product attribute with that slug was found.
nl_BE: Er is geen producteigenschap met die slug gevonden.

en: No product categories exist.
nl_BE: Er bestaan geen productcategorieën.

en: No product forms found
nl_BE: Geen productformulieren gevonden

en: No product forms found in trash
nl_BE: Geen productformulieren gevonden in prullenmand

en: No product to duplicate has been supplied!
nl_BE: Geen product gespecificeerd om te dupliceren!

en: No products found
nl_BE: Geen producten gevonden

en: No products found in range
nl_BE: Geen producten gevonden binnen het gekozen bereik

en: No products found in trash
nl_BE: Geen producten gevonden in de prullenmand

en: No products found.
nl_BE: Geen producten gevonden.

en: No products in the cart.
nl_BE: Geen producten in je winkelwagen.

en: No products were found matching your selection.
nl_BE: Geen producten gevonden die aan je zoekcriteria voldoen.

en: No requirement
nl_BE: Geen vereiste

en: No restrictions
nl_BE: Geen beperkingen

en: No reviews
nl_BE: Geen beoordelingen

en: No reviews awaiting moderation.
nl_BE: Geen beoordelingen in afwachting van moderatie.

en: No reviews found.
nl_BE: Geen beoordelingen gevonden.

en: No row(s) selected
nl_BE: Geen rij(en) geselecteerd

en: No saved methods found.
nl_BE: Geen opgeslagen methodes gevonden.

en: No schema title found for %s, skipping REST command registration.
nl_BE: Geen schematitel gevonden voor %s, REST-commandoregistratie wordt overgeslagen.

en: No search results.
nl_BE: Geen zoekresultaten.

en: No setting groups have been registered.
nl_BE: Er zijn geen instellingsgroepen geregistreerd.

en: No shipping address set.
nl_BE: Geen verzendadres ingesteld.

en: No shipping class
nl_BE: Geen verzendklasse

en: No shipping class cost
nl_BE: Geen verzendklasse kosten

en: No shipping classes have been created.
nl_BE: Geen verzendklassen zijn aangemaakt.

en: No shipping method has been selected. Please double check your address, or contact us if you need any help.
nl_BE: Er is geen verzendmethode gekozen. Controleer je adres nogmaals of neem contact op als je hulp nodig hebt.

en: No shipping method selected.
nl_BE: Geen verzendmethoden.

en: No shipping methods offered to this zone.
nl_BE: Geen verzendmethodes beschikbaar voor deze zone.

en: No shipping options were found for %s.
nl_BE: Er zijn geen verzendopties gevonden voor %s.

en: No tags found
nl_BE: Geen tags gevonden

en: No taxes found in this period
nl_BE: Geen belastingen gevonden in deze periode

en: No theme is defined for this template.
nl_BE: Er is geen thema gedefinieerd voor deze template.

en: No tracking information available for this fulfillment at the moment.
nl_BE: Er is momenteel geen tracking informatie beschikbaar voor deze afhandeling.

en: No tracking number available
nl_BE: Geen trackingnummer beschikbaar

en: No updates required. Database version is %s
nl_BE: Geen updates vereist. Database versie is %s

en: No used coupons found
nl_BE: Geen gebruikte coupons gevonden

en: No variations yet. Generate them from all added attributes or add a new variation manually.
nl_BE: Nog geen variaties. Genereer ze van alle toegevoegde kenmerken of voeg handmatig een nieuwe variatie toe.

en: No webhooks found.
nl_BE: Geen webhooks gevonden.

en: No, I will enter prices exclusive of tax
nl_BE: Nee, ik wil prijzen exclusief belasting invoeren

en: Non-paying customer
nl_BE: Niet-betalende klant

en: Non-repeating
nl_BE: Niet-herhalend

en: Nonce is invalid.
nl_BE: Nonce is ongeldig.

en: None
nl_BE: Geen

en: Norfolk Island
nl_BE: Norfolk eiland

en: North Aegean
nl_BE: Noord-Aegisch

en: North America
nl_BE: Noord-Amerika

en: North Khorasan (خراسان شمالی)
nl_BE: Noord-Khorasan (خراسان جنوبی)

en: North Korea
nl_BE: Noord-Korea

en: North Korean won
nl_BE: Noord-Koreaanse won

en: North Macedonia
nl_BE: Noord-Macedonië

en: North Rhine-Westphalia
nl_BE: Noordrijn-Westfalen

en: North West
nl_BE: Noordwest

en: North-Western
nl_BE: Noord-West

en: Northern
nl_BE: Noord

en: Northern Cape
nl_BE: Noord-Kaap

en: Northern Mariana Islands
nl_BE: Noordelijke Marianen eilanden

en: Northern Territory
nl_BE: Noordelijk Territorium

en: Northwest Territories
nl_BE: Noordwest Territoria

en: Norway
nl_BE: Noorwegen

en: Norwegian krone
nl_BE: Noorse kroon

en: Not able to attach "%s".
nl_BE: Niet mogelijk om "%s" bij te voegen.

en: Not all expected
nl_BE: Niet allemaal verwacht

en: Not declared
nl_BE: Niet aangegeven

en: Not enough units of %s are available in stock to fulfil this order.
nl_BE: Er zijn niet genoeg %s-artikelen op voorraad om deze bestelling te volbrengen.

en: Not required if your download directory is protected. <a href='%s'>See this guide</a> for more details. Files already uploaded will not be affected.
nl_BE: Niet vereist als je downloadmap is beveiligd. <a href='%s'>Zie deze handleiding</a> voor meer informatie. Al geüploade bestanden worden niet beïnvloed.

en: Not right now
nl_BE: Nu niet

en: Not scheduled
nl_BE: Niet ingepland

en: Not that bad
nl_BE: Niet slecht

en: Note
nl_BE: Notitie

en: Note added to the order by the customer during checkout.
nl_BE: Opmerking toegevoegd aan de bestelling door de klant tijdens het afrekenen.

en: Note added to your {site_title} order from {order_date}
nl_BE: Notitie toegevoegd aan je bestelling bij {site_title} van {order_date}

en: Note left by customer during checkout.
nl_BE: Notitie van de klant, opgegeven tijdens afrekenen.

en: Note that if this setting is changed, any log entries that have already been recorded will remain stored in their current location, but will not migrate.
nl_BE: Let op dat als deze instelling wordt gewijzigd, alle log vermeldingen die al zijn geregistreerd, opgeslagen blijven op hun huidige locatie, maar niet zullen migreren.

en: Note to customer
nl_BE: Notitie aan klant

en: Note type
nl_BE: Notitietype

en: Note:
nl_BE: Opmerking:

en: Note: Permissions for order items will automatically be granted when the order status changes to processing/completed.
nl_BE: Let op: rechten voor bestelde artikelen worden automatisch toegekend zodra de bestelstatus wijzigt naar 'in behandeling' of 'afgerond'.

en: Note: WP CRON has been disabled on your install which may prevent this update from completing.
nl_BE: Opmerking: WP CRON is uitgeschakeld op je website, waardoor deze update mogelijk niet voltooid wordt.

en: Note: You currently have <a href="%1$s">%2$d paid extension</a> which should be updated first before updating WooCommerce. | Note: You currently have <a href="%1$s">%2$d paid extensions</a> which should be updated first before updating WooCommerce.
nl_BE[0]: Opmerking: je hebt momenteel <a href="%1$s">%2$d betaalde extensie</a> die je moet bijwerken vooral je dat met WooCommerce doet.
nl_BE[1]: Opmerking: je hebt momenteel <a href="%1$s">%2$d betaalde extensies</a> die je moet bijwerken vooral je dat met WooCommerce doet.

en: Note: the refund reason will be visible by the customer.
nl_BE: Let op: de reden van terugbetaling zal zichtbaar zijn voor de klant.

en: Note: you may want to further detail your cookie policy, and link to that section from here.
nl_BE: Opmerking: je kan je cookiebeleid gedetailleerd beschrijven en hier een link naar dat gedeelte toevoegen.

en: Notes
nl_BE: Notities

en: Notes about your order, e.g. special notes for delivery.
nl_BE: Notities over je bestelling, bijvoorbeeld speciale notities voor aflevering.

en: Notes are unavailable because the "admin-note" data store cannot be loaded.
nl_BE: Notities zijn niet beschikbaar omdat het gegevensarchief 'admin-note' niet kan worden geladen.

en: Notice
nl_BE: Melding

en: Notification #%d details
nl_BE: Notificatie #%d details

en: Notification actions
nl_BE: Notificatie acties

en: Notification created.
nl_BE: Notificatie gemaakt.

en: Notification deleted.
nl_BE: Notificatie verwijderd.

en: Notification details
nl_BE: Notificatie details

en: Notification not found.
nl_BE: Notificatie niet gevonden.

en: Notification recipient(s)
nl_BE: Notificatie ontvanger(s)

en: Notification sent to "%s".
nl_BE: Notificatie verzonden naar '%s'.

en: Notification to let you know &mdash; order #%1$s belonging to %2$s has been cancelled:
nl_BE: Notificatie die je het volgende laat weten: bestelnr. %1$s, die toebehoort aan %2$s, is geannuleerd:

en: Notification updated.
nl_BE: Notificatie bijgewerkt.

en: Notifications
nl_BE: Notificaties

en: Notifications per page
nl_BE: Notificaties per pagina

en: Notifies admins when a new order has been placed.
nl_BE: Geeft beheerders een melding wanneer een nieuwe bestelling is geplaatst.

en: Notifies admins when an order that was processing or on hold has been canceled.
nl_BE: Geeft beheerders een melding wanneer een bestelling die in behandeling was of in de wacht stond, is geannuleerd.

en: Notifies admins when an order that was processing or on hold has failed.
nl_BE: Geeft beheerders een melding wanneer een bestelling die in behandeling was of in de wacht stond, is mislukt.

en: Notifies customers when a full or partial refund has been issued for their in-person (POS) order.
nl_BE: Informeert klanten wanneer een volledige of gedeeltelijke terugbetaling is verstrekt voor hun fysieke bestelling (POS).

en: Notifies customers when their account has been created.
nl_BE: Geeft klanten een melding wanneer hun account is aangemaakt.

en: Notifies customers when their in-person (POS) order has been completed.
nl_BE: Geeft klanten een melding wanneer hun fysieke bestelling (POS) is voltooid.

en: Notifies customers when their order has been cancelled.
nl_BE: Geeft klanten een melding wanneer hun bestelling is geannuleerd.

en: Notifies customers when their order has been partially or fully refunded.
nl_BE: Geeft klanten een melding wanneer hun bestelling gedeeltelijk of volledig is terugbetaald.

en: Notifies customers when their order has been partially refunded.
nl_BE: Stuurt klanten een melding wanneer hun bestelling gedeeltelijk is terugbetaald.

en: Notifies customers when their order has been received and is being processed.
nl_BE: Geeft klanten een melding wanneer hun bestelling is ontvangen en wordt verwerkt.

en: Notifies customers when their order has been shipped.
nl_BE: Geeft klanten een melding wanneer hun bestelling is verzonden.

en: Notifies customers when their order has failed.
nl_BE: Geeft klanten een melding wanneer hun bestelling is mislukt.

en: Notifies customers when their password has been reset.
nl_BE: Geeft klanten een melding wanneer hun wachtwoord is gereset.

en: Notifies customers when you’ve added a note to their order.
nl_BE: Geeft klanten een melding wanneer je een notitie aan hun bestelling hebt toegevoegd.

en: Notify me
nl_BE: Bericht mij

en: Now that you’ve chosen us as a partner, our goal is to make sure we're providing the right tools to meet your needs. We're looking forward to having your feedback on the store setup experience so we can improve it in the future.
nl_BE: Nu je ons hebt gekozen als partner is het ons doel om te zorgen dat wij je van de juiste tools kunnen voorzien om aan je behoeften te voldoen. We kijken ernaar uit om je feedback over de winkelconfiguratie te lezen, zodat we deze in de toekomst kunnen verbeteren.

en: Now!
nl_BE: Nu!

en: Number of %s products.
nl_BE: Aantal %s producten.

en: Number of channel issues/errors (e.g. account-related errors, product synchronization issues, etc.).
nl_BE: Aantal kanaalproblemen/fouten (bijv. accountgerelateerde fouten, productsynchronisatieproblemen, enz.).

en: Number of coupons used
nl_BE: Aantal gebruikte coupons

en: Number of coupons.
nl_BE: Aantal coupons.

en: Number of customers.
nl_BE: Aantal klanten.

en: Number of days to be added to the current date to get the expiration date.
nl_BE: Aantal dagen die toegevoegd moeten worden aan de huidige datum om de vervaldatum te krijgen.

en: Number of days to import.
nl_BE: Aantal dagen om te importeren.

en: Number of days until access to downloadable files expires.
nl_BE: Aantal dagen tot toegang downloads vervalt.

en: Number of decimal points shown in displayed prices for this country.
nl_BE: Aantal decimale punten die in getoond prijzen voor dit land getoond worden.

en: Number of decimal points to use in each resource.
nl_BE: Aantal decimalen dat wordt gebruikt in elke gegevensbron.

en: Number of decimals
nl_BE: Aantal decimalen

en: Number of decimals must be between 0 and 10.
nl_BE: Het aantal decimalen moet tussen 0 en 10 liggen.

en: Number of decimals.
nl_BE: Aantal decimalen.

en: Number of discounted orders.
nl_BE: Aantal bestellingen met korting.

en: Number of distinct products sold.
nl_BE: Aantal verkochte specifieke producten.

en: Number of downloads remaining.
nl_BE: Aantal downloads resterend.

en: Number of downloads.
nl_BE: Aantal downloads.

en: Number of items in the cart.
nl_BE: Aantal artikelen in de winkelwagen.

en: Number of items in the cart: %1$d. Total price of %2$s
nl_BE: Aantal artikelen in de winkelwagen: %1$d. Totaalbedrag van %2$s

en: Number of items in the cart: %d
nl_BE: Aantal artikelen in de winkelwagen: %d

en: Number of items sold
nl_BE: Aantal verkochte artikelen

en: Number of items sold.
nl_BE: Aantal verkochte artikelen.

en: Number of low stock products.
nl_BE: Aantal producten dat weinig op voorraad is.

en: Number of objects (posts of any type) assigned to the term.
nl_BE: Aantal objecten (berichten van elk type) toegewezen aan het trefwoord.

en: Number of orders
nl_BE: Aantal bestellingen

en: Number of orders product appeared in.
nl_BE: Aantal bestellingen waar het product in voorkomt.

en: Number of orders.
nl_BE: Aantal bestellingen.

en: Number of product items sold.
nl_BE: Aantal verkochte productartikelen.

en: Number of products to show
nl_BE: Aantal te tonen producten

en: Number of products.
nl_BE: Aantal producten.

en: Number of published products for the resource.
nl_BE: Aantal gepubliceerde producten voor de gegevensbron.

en: Number of reviews for products in this category.
nl_BE: Aantal beoordelingen voor producten in deze categorie.

en: Number of reviews for products of this brand.
nl_BE: Aantal beoordelingen voor producten van dit merk.

en: Number of reviews to show
nl_BE: Aantal te tonen beoordelingen

en: Number of terms in the attribute taxonomy.
nl_BE: Aantal termen in de kenmerk-taxonomie.

en: Number of times downloadable files can be downloaded after purchase.
nl_BE: Aantal maal downloads gedownload kunnen worden na aankoop.

en: Number of times the coupon has been used already.
nl_BE: Aantal keer dat de coupon al is gebruikt.

en: Number of variation items sold.
nl_BE: Aantal verkochte variatieartikelen.

en: Number:
nl_BE: Nummer:

en: Nusa Tenggara Barat
nl_BE: West-Nusa Tenggara

en: Nusa Tenggara Timur
nl_BE: Oost-Nusa Tenggara

en: OR
nl_BE: OF

en: OR enter path to file:
nl_BE: OF voer bestandspad in:

en: Oceania
nl_BE: Oceanië

en: Offer cryptocurrency payment options to your shoppers.
nl_BE: Bied je klanten betaalopties in cryptovaluta.

en: Offer flexible payment options to your shoppers.
nl_BE: Bied je klanten flexibele betaalmethoden.

en: Official extensions
nl_BE: Officiële extensies

en: Official themes
nl_BE: Officiële thema's

en: Offline Payment Methods
nl_BE: Offline betaalmethoden

en: Offline Payments
nl_BE: Offline betalingen

en: Offset the result set by a specific number of items.
nl_BE: Compenseer het resultaat van het specifieke aantal artikelen.

en: Offset the result set by a specific number of items. Applies to hierarchical taxonomies only.
nl_BE: Compenseer het resultaat van het specifieke aantal artikelen. Alleen van toepassing op hiërarchische taxonomieën.

en: Older Reviews
nl_BE: Oudere beoordelingen

en: Oldest Scheduled Date
nl_BE: Oudste planningsdatum

en: Omani rial
nl_BE: Omaanse rial

en: On "My account" page
nl_BE: Op de pagina 'Mijn account'

en: On Sale
nl_BE: Uitverkoop

en: On backorder
nl_BE: In nabestelling

en: On hold <span class="count">(%s)</span> | On hold <span class="count">(%s)</span>
nl_BE[0]: In afwachting <span class="count">(%s)</span>
nl_BE[1]: In afwachting <span class="count">(%s)</span>

en: On-hold
nl_BE: In de wacht

en: On-sale products
nl_BE: Afgeprijsde producten

en: Onboarding Configuration
nl_BE: Onboardingconfiguratie

en: Onboarding is maintained in WooCommerce Admin.
nl_BE: De onboarding wordt beheerd in WooCommerce Admin.

en: Onboarding profile data has been updated.
nl_BE: Onboarding profielgegevens zijn bijgewerkt.

en: Onboarding step requirements are not met.
nl_BE: Er wordt niet voldaan aan de vereisten voor onboardingsstap.

en: Onboarding-related details for the provider.
nl_BE: Aan onboarding gerelateerde details voor de provider.

en: Once connected, your WooCommerce.com purchases will be listed here.
nl_BE: Zodra je WooCommerce.com is gekoppeld, worden je aankopen hier vermeld.

en: Once disabled, this legacy method will no longer be available.
nl_BE: Wanneer onbruikbaar gemaakt, zal deze verouderde methode niet meer beschikbaar zijn.

en: One of your shipments has been removed
nl_BE: Een van je verzendingen is verwijderd

en: One of your subscriptions for <strong>%1$s</strong> expires on %2$s. <a href="%3$s">Enable auto-renewal</a> to continue receiving updates and streamlined support.
nl_BE: Een van je abonnementen voor <strong>%1$s</strong> verloopt op %2$s. <a href="%3$s">Schakel automatische verlenging in</a> om updates en gestroomlijnde ondersteuning te blijven ontvangen.

en: One of your subscriptions for <strong>%1$s</strong> has expired. <a href="%3$s">%4$s</a> to continue receiving updates and streamlined support.
nl_BE: Een van je abonnementen voor <strong>%1$s</strong> is verlopen. <a href="%3$s">%4$s</a> om updates en gestroomlijnde ondersteuning te blijven ontvangen.

en: One or more BCC email addresses are invalid: “%s”. Please enter valid email addresses separated by commas.
nl_BE: Een of meer BCC e-mailadressen zijn ongeldig: '%s'. Voer geldige e-mailadressen in, gescheiden door komma's.

en: One or more CC email addresses are invalid: “%s”. Please enter valid email addresses separated by commas.
nl_BE: Een of meer CC e-mailadressen zijn ongeldig: '%s'. Voer geldige e-mailadressen in, gescheiden door komma's.

en: One or more Recipient email addresses are invalid: “%s”. Please enter valid email addresses separated by commas.
nl_BE: Een of meer e-mailadressen van ontvangers zijn ongeldig: '%s'. Voer geldige e-mailadressen in, gescheiden door komma's.

en: One or more tables required for WooCommerce to function are missing, some features may not work as expected. Missing tables: %1$s.
nl_BE: Eén of meer tabellen ontbreken die nodig zijn om WooCommerce te laten werken. Sommige functies werken mogelijk niet zoals verwacht. Ontbrekende tabellen: %1$s.

en: One or more tables required for WooCommerce to function are missing, some features may not work as expected. Missing tables: %1$s. <a href="%2$s">Check again.</a>
nl_BE: Eén of meer tabellen ontbreken die nodig zijn om WooCommerce te laten werken. Sommige functies werken mogelijk niet zoals verwacht. Ontbrekende tabellen: %1$s. <a href="%2$s">Opnieuw controleren.</a>

en: One per line: Option name | Additional cost [+- Percents] | Per cost type (order, class, or item) Example: <code>Priority mail | 6.95 [+ 0.2%] | order</code>.
nl_BE: Een per regel: optie naam | Extra kosten [+- percentage] | Per kosten type (bestelling, klasse of artikel) Voorbeeld: <code>Priority mail | 6.95 [+ 0.2%] | bestelling</code>.

en: One review
nl_BE: Eén beoordeling

en: One review for %s
nl_BE: Eén beoordeling voor %s

en: Online courses are a great solution for any business that can teach a new skill. Since courses don’t require physical product development or shipping, they’re affordable, fast to create, and can generate passive income for years to come. In this article, we provide you more information about selling courses using WooCommerce.
nl_BE: Online cursussen zijn een geweldige oplossing voor elk bedrijf dat een nieuwe vaardigheid kan leren. Aangezien voor cursussen geen fysieke productontwikkeling of verzending is vereist, zijn ze betaalbaar, kunnen ze snel worden aangemaakt en kunnen ze jarenlang passieve inkomsten opleveren. In dit artikel geven we je meer informatie over het aanbieden van cursussen via WooCommerce.

en: Only %s left in stock
nl_BE: Slechts %s resterend op voorraad

en: Only available when HPOS is authoritative and compatibility mode is disabled.
nl_BE: Alleen beschikbaar als HPOS gezaghebbend zijn en de compatibiliteitsmodus is uitgeschakeld.

en: Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
nl_BE: Alleen ingelogde klanten die dit product hebben gekocht, kunnen een beoordeling achterlaten.

en: Only shipping
nl_BE: Alleen verzending

en: Only show children of the current category
nl_BE: Alleen onderliggende tonen voor de huidige categorie

en: Only show meta which is meant to be displayed for an order.
nl_BE: Toon alleen meta die is bedoeld om voor een bestelling te worden getoond.

en: Only show quantity remaining in stock when low e.g. "Only 2 left in stock"
nl_BE: Toon enkel de hoeveelheid van de voorraad wanneer deze laag is vb. "Nog maar 2 op voorraad"

en: Open downloadable files in the browser, instead of saving them to the device.
nl_BE: Open downloadbare bestanden in de browser, in plaats van ze op te slaan op het apparaat.

en: Operator to compare product attribute terms.
nl_BE: Operator om termen van productkenmerken te vergelijken.

en: Operator to compare product brand terms.
nl_BE: Operator vergelijkt termen van productmerk.

en: Operator to compare product category terms.
nl_BE: Operator om termen van productcategorieën te vergelijken.

en: Operator to compare product tags.
nl_BE: Operator vergelijkt producttags.

en: Operator to compare product taxonomies terms.
nl_BE: Operator vergelijkt termen van producttaxonomieën.

en: Optimize for faster checkout
nl_BE: Optimaliseer voor een snellere afrekening

en: Optimize your full shipping process:
nl_BE: Optimaliseer je volledige verzendproces:

en: Optimized updates
nl_BE: Updates geoptimaliseerd

en: Option name | Additional cost [+- Percents%] | Per cost type (order, class, or item)
nl_BE: Optie naam | Additionele kosten [+- percentage %] | Per kosten type (bestelling, klasse of artikel)

en: Optional
nl_BE: Optioneel

en: Optional action group.
nl_BE: Optionele actiegroep.

en: Optional cost for local pickup.
nl_BE: Optionele kosten voor afhalen.

en: Optional cost to charge for local pickup.
nl_BE: Optionele kosten voor afhalen.

en: Optional data array passed to the action hook.
nl_BE: Optionele gegevensreeks doorgegeven aan de actie-hook.

en: Optional note to send the customer after purchase.
nl_BE: Notitie om aan de klant te verzenden, na aankoop (niet verplicht).

en: Optional parameter to get only specific task lists by id.
nl_BE: Optionele parameter om alleen specifieke takenlijsten te krijgen via ID.

en: Optional parameter to query specific task list.
nl_BE: Optionele parameter om een specifieke takenlijst aan te vragen.

en: Optional: Taxes refunded for this item. If not provided, tax will be automatically extracted from refund_total using the order's tax rates.
nl_BE: Optioneel: belasting terugbetaald voor dit artikel. Indien niet opgegeven, wordt automatisch belasting onttrokken aan refund_total met behulp van de belastingtarieven van de bestelling.

en: Optionally add some text about your store privacy policy to show during checkout.
nl_BE: Je kan eventueel ook tekst toevoegen over het privacybeleid van je winkel die je tijdens het afrekenen kan laten tonen.

en: Optionally add some text about your store privacy policy to show on account registration forms.
nl_BE: Je kan eventueel ook tekst toevoegen over het privacybeleid van je winkel die je op registratieformulieren van accounts kan laten tonen.

en: Optionally add some text for the terms checkbox that customers must accept.
nl_BE: Je kan eventueel extra tekst toevoegen voor het voorwaarden-selectievakje dat klanten moeten accepteren.

en: Optionally control which tax class shipping gets, or leave it so shipping tax is based on the cart items themselves.
nl_BE: Bepaal welke belastingklasse toegepast wordt op de verzendkosten of laat het zo, zodat de belasting op de verzendkosten wordt gebaseerd op de artikelen in de winkelwagen zelf.

en: Optionally enable "Payment Data Transfer" (Profile > Profile and Settings > My Selling Tools > Website Preferences) and then copy your identity token here. This will allow payments to be verified without the need for PayPal IPN.
nl_BE: Schakel optioneel "Betalingen gegevens overdracht" in (Profiel > Profiel en instellingen > Mijn verkooptools > Website voorkeuren) en kopieer je identiteit token hier. Hiermee kunnen betalingen gecontroleerd worden zonder dat PayPal-IPN nodig is.

en: Optionally enter the URL to a 150x50px image displayed as your logo in the upper left corner of the PayPal checkout pages.
nl_BE: Voer optioneel de URL naar een 150 x 50px afbeelding in om als jouw logo te laten zien in de linker bovenhoek van de PayPal afrekenen pagina's.

en: Optionally, how the metadata value should be displayed to the user.
nl_BE: Optioneel, hoe de metadata waarde moet worden getoond voor de gebruiker.

en: Options
nl_BE: Opties

en: Or you can download a pre-built version of the plugin from the <a href="%1$s">WordPress.org repository</a> or by visiting <a href="%2$s">the releases page in the GitHub repository</a>.
nl_BE: Je kan ook een vooraf gebouwde versie van de plugin downloaden uit de <a href="%1$s">WordPress.org repository</a> of <a href="%2$s">de pagina met releases in de GitHub repository</a>.

en: Or, enter tax rate ID:
nl_BE: Of, vul belastingtarief-ID in:

en: Order | Orders
nl_BE[0]: Bestelling
nl_BE[1]: Bestellingen

en: Order #
nl_BE: Bestelnummer

en: Order #%1$s (%2$s)
nl_BE: Bestelnummer %1$s (%2$s)

en: Order #%1$s has been marked as refunded - PayPal reason code: %2$s
nl_BE: Bestelling #%1$s is gemarkeerd als terugbetaald - PayPal-code: %2$s

en: Order #%1$s has been marked on-hold due to a reversal - PayPal reason code: %2$s
nl_BE: Bestelling #%1$s is gemarkeerd als 'in de wacht' door een terugname - PayPal code: %2$s

en: Order #%1$s has had a reversal cancelled. Please check the status of payment and update the order status accordingly here: %2$s
nl_BE: Terugname van bestelling #%1$s is geannuleerd. Controleer de status van de betaling en werk de bestelstatus hier bij: %2$s

en: Order #%1$s was placed on %2$s and is currently %3$s.
nl_BE: Bestelling #%1$s is geplaatst op %2$s en is op dit moment %3$s.

en: Order #%s
nl_BE: Bestelling #%s

en: Order #%s has been marked paid by PayPal IPN, but was previously cancelled. Admin handling required.
nl_BE: Bestelling #%s is gemarkeerd als betaald door PayPal IPN, maar was al eerder geannuleerd. Ingrijpen door beheerder noodzakelijk.

en: Order #:
nl_BE: Bestelling #:

en: Order %1$d backfilled from %2$s to %3$s.
nl_BE: Bestelling %1$d opgevuld van %2$s naar %3$s.

en: Order %1$d cannot be restored from the trash: it has already been restored to status "%2$s".
nl_BE: Bestelling %1$d kan niet worden hersteld vanuit de prullenmand: de status van deze bestelling is al aangepast naar “%2$s”.

en: Order %1$d legacy data could not be cleaned up during batch process. Error: %2$s
nl_BE: Verouderde gegevens van bestellingen %1$d konden niet opgeschoond worden tijdens de verwerkt van de batch. Fout: %2$s

en: Order %s is locked.
nl_BE: Bestelling %s is vergrendeld.

en: Order &ndash; %s
nl_BE: Bestelling &ndash; %s

en: Order Actions
nl_BE: Bestelacties

en: Order Admin URL
nl_BE: Bestelling beheer URL

en: Order Attribution
nl_BE: Bestellingseigenschap

en: Order Billing Address
nl_BE: Factuuradres bestelling

en: Order Cancelled: #%s
nl_BE: Bestelling geannuleerd: bestelnr. %s

en: Order Cancelled: #{order_number}
nl_BE: Geannuleerde bestelling: #{order_number}

en: Order Custom Field
nl_BE: Aangepast bestellingsveld

en: Order Date
nl_BE: Besteldatum

en: Order Discount
nl_BE: Bestellingskorting

en: Order Failed: #{order_number}
nl_BE: Bestelling mislukt: nr. {order_number}

en: Order Fulfillments
nl_BE: Bestellingsafhandelingen

en: Order ID
nl_BE: Bestelnummer

en: Order ID is required.
nl_BE: Bestelling-ID is vereist.

en: Order ID the note belongs to.
nl_BE: Bestelling ID waar de notitie bij hoort.

en: Order ID.
nl_BE: Bestelling ID.

en: Order Items
nl_BE: Bestellingsartikelen

en: Order Number
nl_BE: Bestellingsnummer

en: Order Number.
nl_BE: Bestelnummer.

en: Order Refunded: {order_number}
nl_BE: Bestelling terugbetaald: {order_number}

en: Order Shipping
nl_BE: Verzending bestelling

en: Order Shipping Address
nl_BE: Verzendadres bestelling

en: Order Shipping Method
nl_BE: Verzendmethode bestelling

en: Order Status
nl_BE: Bestelstatus

en: Order Subtotal
nl_BE: Subtotaal bestelling

en: Order Tax
nl_BE: Belasting op bestelling

en: Order Total
nl_BE: Besteltotaal

en: Order Transaction ID
nl_BE: Transactienummer bestelling

en: Order View URL
nl_BE: URL voor bestelweergave

en: Order again
nl_BE: Opnieuw bestellen

en: Order already has a billing email.
nl_BE: Bestelling heeft al een factuur e-mail.

en: Order attribution field: %s
nl_BE: Bestellingseigenschappen-veld: %s

en: Order attribution information.
nl_BE: Informatie over de toewijzing van de bestelling.

en: Order by
nl_BE: Sorteer op

en: Order by:
nl_BE: Sorteren op:

en: Order cancelled
nl_BE: Bestelling geannuleerd

en: Order cancelled by customer.
nl_BE: Bestelling geannuleerd door de klant.

en: Order cancelled: #{order_number}
nl_BE: Bestelling geannuleerd: nr. {order_number}

en: Order changes
nl_BE: Bestellingswijzigingen

en: Order complete emails are sent to customers when their POS orders are marked completed.
nl_BE: E-mail 'Bestelling afgerond' wordt verstuurd naar de klant wanneer de bestelling als afgerond is gemarkeerd en geeft doorgaans aan dat hun bestelling is verzonden.

en: Order complete emails are sent to customers when their orders are marked completed and usually indicate that their orders have been shipped.
nl_BE: Bestelling compleet e-mails worden verzonden naar klanten wanneer hun bestellingen zijn gemarkeerd als voltooid en geven meestal aan dat hun bestellingen zijn verzonden.

en: Order completed
nl_BE: Bestelling afgerond

en: Order confirmation
nl_BE: Bestellingsbevestiging

en: Order confirmation email
nl_BE: Bevestiging e-mail bestelling

en: Order count.
nl_BE: Aantal bestellingen.

en: Order created
nl_BE: Bestelling toegevoegd

en: Order customer information.
nl_BE: Klantgegevens bestelling.

en: Order data storage
nl_BE: Bestelling gegevens opslaan

en: Order datastore.
nl_BE: Gegevensopslag bestelling.

en: Order datastore:
nl_BE: Gegevensopslag bestelling:

[ctx: Order date parsed by DateTime::format]
en: M d, Y @ h:i A
nl_BE: j F Y H:i

en: Order date, hour, minute and/or second are missing.
nl_BE: Datum, uur, minuut en/of seconde van de bestelling ontbreken.

en: Order deleted
nl_BE: Bestelling verwijderd

en: Order detail emails can be sent to customers containing their order information and payment links.
nl_BE: Bestellingsdetail e-mails kunnen naar klanten worden gestuurd met daarin hun bestelinformatie en betaallinks.

en: Order details
nl_BE: Bestelgegevens

en: Order details manually sent to customer.
nl_BE: Bestelgegevens handmatig verzonden naar klant.

en: Order details sent to %s.
nl_BE: Bestellingsgegevens verzonden naar %s.

en: Order does not have an email address.
nl_BE: Bestelling heeft geen e-mailadres.

en: Order draft updated.
nl_BE: Bestellingsconcept bijgewerkt.

en: Order failed
nl_BE: Bestelling mislukt

en: Order failed emails are sent to customers when their orders are marked as failed.
nl_BE: E-mails over mislukte bestelling worden naar klanten verstuurd, zodra hun bestellingen worden gemarkeerd als mislukt.

en: Order failed: #%s,
nl_BE: Bestelling mislukt: bestelnr. %s

en: Order failed: #{order_number}
nl_BE: Bestelling mislukt: nr. {order_number}

en: Order fulfilled
nl_BE: Bestelling afgehandeld

en: Order fulfilled and complete.
nl_BE: Bestelling vervuld en compleet.

en: Order fully refunded
nl_BE: Bestelling volledig terugbetaald

en: Order fully refunded.
nl_BE: Bestelling volledig terugbetaald.

en: Order information like what was purchased, when it was purchased and where it should be sent, and
nl_BE: Bestellingsinformatie, zoals de aangeschafte producten, de datum van aanschaf en het bezorgadres, en

en: Order is invalid
nl_BE: Bestelling is ongeldig

en: Order is not an HPOS order.
nl_BE: De bestelling is geen HPOS bestelling.

en: Order item #%d contains legacy tax data format. Tax rate ID information is unavailable.
nl_BE: Bestelartikelnr. %d bevat het formaat van verouderde belastinggegevens. Informatie over belastingtarief ID is niet beschikbaar.

en: Order item ID provided is not associated with order.
nl_BE: Bestelling artikel ID is niet geassocieerd met een bestelling.

en: Order key used to check validity or protect access to certain order data.
nl_BE: Bestelsleutel gebruikt om de geldigheid te controleren of toegang tot bepaalde bestelgegevens te beschermen.

en: Order key.
nl_BE: Bestelling key.

en: Order legacy cleanup failed for an entire batch of orders. Aborting cleanup.
nl_BE: Opschonen verouderde bestellingen is mislukt voor een batch bestellingen. Opschonen afbreken.

en: Order legacy data cleanup has been canceled.
nl_BE: Opschoningsproces voor verouderde bestelgegevens is geannuleerd.

en: Order legacy data cleanup process has been started.
nl_BE: Opschoningsproces voor verouderde bestelgegevens is gestart.

en: Order not editable
nl_BE: Volgorde niet bewerkbaar

en: Order not found
nl_BE: Bestelling niet gevonden

en: Order not found.
nl_BE: Bestelling niet gevonden.

en: Order note author.
nl_BE: Auteursbericht van bestelling.

en: Order note content.
nl_BE: Inhoud van bestelnotitie.

en: Order note.
nl_BE: Bestelnotitie.

en: Order notes
nl_BE: Bestelnotities

en: Order notes.
nl_BE: Notities bij bestelling.

en: Order number used for display.
nl_BE: Bestelnummer dat wordt gebruikt voor weergave.

en: Order number.
nl_BE: Bestelnummer.

en: Order number:
nl_BE: Bestelnummer:

en: Order on hold
nl_BE: Bestelling in de wacht

en: Order on-hold
nl_BE: Bestelling in-de-wacht

en: Order payment URL.
nl_BE: Bestelling betaling URL.

en: Order query argument (%s) is not supported on the current order datastore. | Order query arguments (%s) are not supported on the current order datastore.
nl_BE[0]: Het argument (%s) voor de bestelquery wordt niet ondersteund op de huidige datastore voor bestellingen.
nl_BE[1]: De argumenten (%s) voor de bestelquery worden niet ondersteund op de huidige datastore voor bestellingen.

en: Order received
nl_BE: Bestelling ontvangen

en: Order refunded
nl_BE: Bestelling terugbetaald

en: Order refunded emails are sent to customers when their POS orders are refunded.
nl_BE: Bestelling terugbetaalde e-mails worden verzonden naar klanten wanneer hun POS bestellingen worden terugbetaald.

en: Order refunded emails are sent to customers when their orders are refunded.
nl_BE: E-mail 'Bestelling terugbetaald' wordt verstuurd naar de klant wanneer een bestelling terugbetaald is.

en: Order refunded: %s
nl_BE: Bestelling terugbetaald: %s

en: Order refunded: {order_number}
nl_BE: Bestelling terugbetaald: {order_number}

en: Order restored
nl_BE: Bestelling teruggezet

en: Order saved.
nl_BE: Bestelling opgeslagen.

en: Order scheduled for: %s.
nl_BE: Bestelling gepland voor: %s.

en: Order sort attribute ascending or descending.
nl_BE: Bestelling sorteervolgorde, oplopend of aflopend.

en: Order sort items ascending or descending.
nl_BE: Artikelen oplopend of aflopend sorteren.

[ctx: Order status]
en: Cancelled
nl_BE: Geannuleerd

[ctx: Order status]
en: Completed
nl_BE: Afgerond

[ctx: Order status]
en: Draft
nl_BE: Concept

[ctx: Order status]
en: Failed
nl_BE: Mislukt

[ctx: Order status]
en: On hold
nl_BE: In afwachting

[ctx: Order status]
en: Pending payment
nl_BE: Wachtend op betaling

[ctx: Order status]
en: Processing
nl_BE: In behandeling

[ctx: Order status]
en: Refunded
nl_BE: Terugbetaald

en: Order status changed by bulk edit.
nl_BE: Bestelstatus gewijzigd door bulkbewerking.

en: Order status changed by bulk edit:
nl_BE: Bestelstatus gewijzigd door bulkbewerking:

en: Order status changed from %1$s to %2$s.
nl_BE: Bestellingsstatus gewijzigd van %1$s naar %2$s.

en: Order status is missing.
nl_BE: Bestel status ontbreekt.

en: Order status name.
nl_BE: Naam bestelstatus.

en: Order status set to %s.
nl_BE: Bestellingsstatus gewijzigd naar %s.

en: Order status set to refunded. To return funds to the customer you will need to issue a refund through your payment gateway.
nl_BE: Bestelstatus aangepast naar terugbetaald. Om geld terug te sturen naar de klant moet je een terugbetaling uitvoeren via je betalings-gateway.

en: Order status slug.
nl_BE: Slug bestelstatus.

en: Order status.
nl_BE: Status van bestelling.

en: Order status. Payment providers will update this value after payment.
nl_BE: Bestelstatus. Betaalproviders werken deze waarde bij na betaling.

en: Order statuses not found
nl_BE: Bestelstatussen niet gevonden

en: Order submitted.
nl_BE: Bestelling ingevoerd.

en: Order summary
nl_BE: Besteloverzicht

en: Order tax
nl_BE: Belasting op bestelling

en: Order tax.
nl_BE: Bestellingbelasting.

en: Order total formatted for locale
nl_BE: Totaaloverzicht van bestelling aangepast aan taal

en: Order totals breakdown.
nl_BE: Uitsplitsing bestellingtotaal.

en: Order totals.
nl_BE: Totaal aantal bestellingen.

en: Order type mismatch.
nl_BE: Besteltype komt niet overeen.

en: Order updated
nl_BE: Bestelling bijgewerkt

en: Order updated and sent.
nl_BE: Bestelling bijgewerkt en verzonden.

en: Order updated.
nl_BE: Bestelling bijgewerkt.

en: Order updates
nl_BE: Bestellingsupdates

en: Orders
nl_BE: Bestellingen

en: Orders (page %d)
nl_BE: Bestellingen (pagina %d)

en: Orders are automatically put in the Refunded status when an admin or shop manager has fully refunded the order’s value after payment.
nl_BE: Bestellingen krijgen automatisch de status Terugbetaald als een beheerder of winkelmanager de waarde van de bestelling na betaling volledig heeft terugbetaald.

en: Orders list
nl_BE: Bestellingen lijst

en: Orders navigation
nl_BE: Bestellingen navigatie

en: Orders subject to cleanup: %d
nl_BE: Bestellingen die verwijderd worden: %d

en: Orders table created.
nl_BE: Bestellingen tabel aangemaakt.

en: Orders table does not exist.
nl_BE: Bestellingen tabel bestaat niet.

en: Orders table does not exist. Creating...
nl_BE: Bestellingen tabel bestaat niet. Aan het aanmaken...

en: Orders totals.
nl_BE: Bestellingen totalen.

en: Organic: %s
nl_BE: Organisch: %s

en: Organization
nl_BE: Organisatie

en: Origin
nl_BE: Oorsprong

en: Original price was: %s.
nl_BE: Oorspronkelijke prijs was: %s.

en: Orphaned variations
nl_BE: Verlaten variaties

en: Osijek-Baranja County
nl_BE: Osijek-Baranja (provincie)

en: Other
nl_BE: Anders

en: Other locations
nl_BE: Andere locaties

en: Our bank details
nl_BE: Onze bankgegevens

en: Our latest and greatest
nl_BE: Onze nieuwste en beste

en: Our passion is crafting mindful moments with locally sourced, organic, and sustainable products. We're more than a store; we're your path to a community-driven, eco-friendly lifestyle that embraces premium quality.
nl_BE: Het creëren van bewuste momenten is onze passie en daarom bieden we lokaal gewonnen, organische en duurzame producten aan. We zijn veel meer dan alleen een winkel: we zijn jouw weg naar een maatschappelijk gedreven, milieuvriendelijke levensstijl waarbij hoogwaardige kwaliteit voorop staat.

en: Our request to the %1$s API got error code %2$d.
nl_BE: Onze aanvraag aan de %1$s API kreeg foutcode %2$d.

en: Our request to the %s API got a malformed response.
nl_BE: Ons verzoek aan de %s API kreeg een onjuist geformuleerde reactie.

en: Our services
nl_BE: Onze services

en: Our team members have access to this information to help fulfill orders, process refunds and support you.
nl_BE: Onze teamleden hebben toegang tot deze informatie om bestellingen te voltooien, te behandelen, terugbetalingen te doen en om jou te ondersteunen.

en: Out of stock
nl_BE: Uitverkocht

en: Out of stock threshold
nl_BE: Uitverkocht drempelwaarde

en: Out of stock visibility
nl_BE: Uitverkocht zichtbaarheid

en: Outdated templates
nl_BE: Verouderde templates

en: Output just the id when the operation is successful.
nl_BE: Toont slechts het ID als de actie is gelukt.

en: Override the "woocommerce_date_type" option that is used for the database date field considered for revenue reports.
nl_BE: Overschrijf de optie 'woocommerce_date_type' die wordt gebruikt in het datumveld van de database, dat gebruikt wordt voor omzetrapporten.

en: Overrides
nl_BE: Overschrijvingen

en: Overriding existing data with an already registered key is not allowed
nl_BE: Bestaande gegevens overschrijven met een reeds geregistreerde sleutel is niet toegestaan

en: Overview
nl_BE: Overzicht

en: Owner of these keys.
nl_BE: Eigenaar van deze sleutels.

en: PDT payment completed
nl_BE: PDT betaling afgerond

en: PHP max execution time.
nl_BE: PHP max uitvoertijd.

en: PHP max input vars.
nl_BE: Max. PHP input vars.

en: PHP post max size.
nl_BE: Max PHP post grootte.

en: PHP version
nl_BE: PHP versie

en: PHP version.
nl_BE: PHP versie.

en: PIN Code
nl_BE: Pincode

en: POS completed order
nl_BE: POS bestelling afgerond

en: POS order complete
nl_BE: POS bestelling afgerond

en: POS order refunded
nl_BE: POS bestelling terugbetaald

en: POS refunded order
nl_BE: Terugbetaalde POS-bestelling

en: Page
nl_BE: Pagina

en: Page %d
nl_BE: Pagina %d

en: Page ID is set, but the page does not exist
nl_BE: Pagina ID is aangegeven, maar de pagina bestaat niet

en: Page contains both the %1$s shortcode and the %2$s block.
nl_BE: Pagina bevat zowel de %1$s shortcode als het %2$s blok.

en: Page contents: [%s]
nl_BE: Pagina inhoud: [%s]

en: Page does not contain the %1$s shortcode or the %2$s block.
nl_BE: Pagina heeft geen %1$s shortcode of het %2$s blok.

en: Page does not contain the %s shortcode.
nl_BE: Pagina bevat niet de %s shortcode.

en: Page not set
nl_BE: Pagina niet ingesteld

[ctx: Page setting]
en: Cart
nl_BE: Winkelwagen

[ctx: Page setting]
en: Checkout
nl_BE: Afrekenen

[ctx: Page setting]
en: My account
nl_BE: Mijn account

[ctx: Page setting]
en: Shop base
nl_BE: Winkelbasis

[ctx: Page setting]
en: Terms and conditions
nl_BE: Algemene voorwaarden

en: Page setup
nl_BE: Pagina-instellingen

[ctx: Page slug]
en: cart
nl_BE: winkelwagen

[ctx: Page slug]
en: checkout
nl_BE: afrekenen

[ctx: Page slug]
en: my-account
nl_BE: mijn-account

[ctx: Page slug]
en: refund_returns
nl_BE: terugbetalen_retournering

[ctx: Page slug]
en: shop
nl_BE: winkel

[ctx: Page title]
en: Cart
nl_BE: Winkelwagen

[ctx: Page title]
en: Checkout
nl_BE: Afrekenen

[ctx: Page title]
en: My account
nl_BE: Mijn account

[ctx: Page title]
en: Refund and Returns Policy
nl_BE: Terugbetaal- en retourneringsbeleid

[ctx: Page title]
en: Shop
nl_BE: Winkel

en: Page visibility should be <a href="%s" target="_blank">public</a>
nl_BE: De pagina moet als <a href="%s" target="_blank">openbaar</a> zijn ingesteld

en: Page where shoppers go to finalize their purchase
nl_BE: Pagina waar klanten hun aankoop voltooien

en: Page where shoppers review their shopping cart
nl_BE: Pagina waar klanten hun winkelwagen controleren

[ctx: Pagination]
en: %1$s of %2$s
nl_BE: %1$s van %2$s

en: Paid
nl_BE: Betaald

en: Paid on %1$s @ %2$s
nl_BE: Betaald op %1$s om %2$s

en: Pakistani rupee
nl_BE: Pakistaanse roepie

en: Palestinian Territory
nl_BE: Palestijnse Gebieden

en: Panamanian balboa
nl_BE: Panamese balboa

en: Papua
nl_BE: Papoea

en: Papua Barat
nl_BE: West-Papoea

en: Papua New Guinea
nl_BE: Papoea-Nieuw-Guinea

en: Papua New Guinean kina
nl_BE: Papua New Guinea kina

en: Paraguayan guaran&iacute;
nl_BE: Paraguayaanse guaran&iacute;

en: Parameters to pass on to the exported report.
nl_BE: Parameters die doorgegeven moeten worden aan het geëxporteerde rapport.

en: Pardon our dust! We're working on something amazing — check back soon!
nl_BE: Sorry voor ons stof! We werken aan iets geweldigs - kom snel terug!

en: Parent
nl_BE: Hoofd

en: Parent %s
nl_BE: Hoofd %s

en: Parent %s:
nl_BE: Hoofd %s:

en: Parent Brand
nl_BE: Hoofdmerk

en: Parent Brand:
nl_BE: Hoofdmerk:

en: Parent SKU
nl_BE: Hoofd SKU

en: Parent category
nl_BE: Hoofdcategorie

en: Parent category:
nl_BE: Hoofdcategorie:

en: Parent coupon
nl_BE: Hoofd coupon

en: Parent order ID.
nl_BE: Hoofd bestelling ID.

en: Parent orders
nl_BE: Hoofd-bestellingen

en: Parent product
nl_BE: Hoofd product

en: Parent product form
nl_BE: Hoofd productformulier

en: Parent product name if the product is a variation.
nl_BE: Naam hoofdproduct, indien het product een variatie is.

en: Parent product's threshold (%d)
nl_BE: Drempelwaarde hoofdproduct (%d)

en: Parent shipping class
nl_BE: Hoofd-verzendklasse

en: Parent shipping class:
nl_BE: Hoofd-verzendklasse:

en: Parent term ID, if applicable.
nl_BE: Hoofd term ID, indien van toepassing.

en: Parent theme author URL
nl_BE: Auteur URL hoofdthema

en: Parent theme author URL.
nl_BE: URL auteur hoofdthema.

en: Parent theme name
nl_BE: Hoofd thema naam

en: Parent theme name.
nl_BE: Naam hoofdthema.

en: Parent theme version
nl_BE: Hoofd thema versie

en: Parent theme version.
nl_BE: Versie hoofdthema.

en: Partial Refund: Order {order_number}
nl_BE: Gedeeltelijke terugbetaling: bestelling {order_number}

en: Partial refund email heading
nl_BE: Gedeeltelijke terugbetaling e-mail koptekst

en: Partial refund subject
nl_BE: Gedeeltelijke terugbetaling onderwerp

en: Partial refund: Order %s
nl_BE: Gedeeltelijke terugbetaling: bestelling %s

en: Partial refund: Order {order_number}
nl_BE: Gedeeltelijke terugbetaling: bestelling {order_number}

en: Partially fulfilled
nl_BE: Gedeeltelijk afgehandeld

en: Partially refunded order
nl_BE: Gedeeltelijk terugbetaalde bestelling

en: Passed order type does not match any registered order types. Following order types are registered: %s
nl_BE: Het doorgegeven besteltype komt niet overeen met een geregistreerde besteltype. De volgende besteltypes zijn geregistreerd: %s

en: Password
nl_BE: Wachtwoord

en: Password Reset Request
nl_BE: Aanvraag voor wachtwoordherstel

en: Password Reset Request for {site_title}
nl_BE: Aanvraag voor wachtwoordherstel voor {site_title}

en: Password change
nl_BE: Wachtwoordwijziging

en: Password must be at least 8 characters.
nl_BE: Wachtwoord moet bestaan uit ten minste 8 tekens.

en: Password reset email has been sent.
nl_BE: Wachtwoord reset e-mail is verstuurd.

en: Password reset is not allowed for this user
nl_BE: Wachtwoord opnieuw instellen is niet toegestaan voor deze gebruiker

en: Passwords do not match.
nl_BE: Wachtwoorden komen niet overeen.

en: Path to the channel icon.
nl_BE: Pad naar het kanaalicoon.

en: Paused
nl_BE: Gepauzeerd

en: Pay
nl_BE: Betalen

en: Pay for order
nl_BE: Betaal voor bestelling

en: Pay for order %s
nl_BE: Betalen voor bestelling %s

en: Pay for this order
nl_BE: Betaal voor deze bestelling

en: Pay via PayPal; you can pay with your credit card if you don't have a PayPal account.
nl_BE: Betalen via PayPal; je kan betalen met je creditcard als je geen PayPal account hebt.

en: Pay with cash upon delivery.
nl_BE: Contant betalen bij aflevering.

en: PayPal %1$s payment failed. PayPal Order ID: %2$s
nl_BE: PayPal %1$s betaling mislukt. PayPal bestelling ID: %2$s

en: PayPal Account Restricted
nl_BE: PayPal account beperkt

en: PayPal Buttons
nl_BE: PayPal knoppen

en: PayPal Payments
nl_BE: PayPal betalingen

en: PayPal Payments lets you offer PayPal, Venmo (US only), Pay Later options and more.
nl_BE: PayPal Payments stelt je in staat om PayPal, Venmo (alleen VS), Betaal later opties en meer aan te bieden.

en: PayPal Standard
nl_BE: PayPal standaard

en: PayPal Standard does not support your store currency (%s).
nl_BE: PayPal standard ondersteunt je winkelvaluta niet (%s).

en: PayPal Standard does not support your store currency.
nl_BE: PayPal standaard biedt geen ondersteuning voor je winkelvaluta.

en: PayPal Standard redirects customers to PayPal to enter their payment information.
nl_BE: PayPal stuurt klanten standaard door naar PayPal om hun betalingsinformatie in te voeren.

en: PayPal acceptance mark
nl_BE: PayPal-acceptatieteken

en: PayPal allows us to send one address. If you are using PayPal for shipping labels you may prefer to send the shipping address rather than billing. Turning this option off may prevent PayPal Seller protection from applying.
nl_BE: PayPal biedt ons de mogelijkheid om naar één adres te verzenden. Als je PayPal gebruikt voor verzendlabels, kun je overwegen om het verzendadres te gebruiken in plaats van het factuuradres. Als je deze optie uitschakelt, is de Verkopersbescherming van PayPal mogelijk niet meer van toepassing.

en: PayPal capture authorized payment failed
nl_BE: PayPal registratie geautoriseerde betaling is mislukt

en: PayPal email
nl_BE: PayPal e-mailadres

en: PayPal email address
nl_BE: PayPal e-mailadres

en: PayPal email address:
nl_BE: E-mailadres voor PayPal:

en: PayPal identity token
nl_BE: PayPal-identiteitstoken

en: PayPal order Invoice ID updated to %1$s to ensure uniqueness.
nl_BE: PayPal bestelling factuur ID is bijgewerkt naar %1$s om uniekheid te garanderen.

en: PayPal order creation failed. PayPal debug ID: %1$s
nl_BE: Aanmaken van PayPal bestelling mislukt. PayPal debug ID: %1$s

en: PayPal payment approval failed. PayPal Order ID: %1$s. Status: %2$s
nl_BE: Goedkeuring PayPal betaling is mislukt. PayPal bestellings ID: %1$s. Status: %2$s

en: PayPal payment approved. PayPal Order ID: %1$s
nl_BE: PayPal-betaling goedgekeurd. PayPal bestellings-ID: %1$s

en: PayPal payment authorized. Transaction ID: %1$s. Change payment status to processing or complete to capture funds.
nl_BE: PayPal betaling geautoriseerd. Transactie ID: %1$s. Wijzig betaalstatus naar in behandeling of voltooid om bedragen te ontvangen.

en: PayPal payment captured. Transaction ID: %1$s.
nl_BE: PayPal-betaling geregistreerd. Transactie-ID: %1$s.

en: PayPal sandbox can be used to test payments. Sign up for a <a href="%s">developer account</a>.
nl_BE: PayPal sandbox kan worden gebruikt om betalingen te testen. Meld je aan voor een <a href="%s">developer account</a>.

en: PayPal uses this method of communicating when sending back transaction information.
nl_BE: PayPal gebruikt deze communicatiemethode voor het terugsturen van informatie over transacties.

en: PayU for WooCommerce
nl_BE: PayU voor WooCommerce

en: Payer PayPal address
nl_BE: PayPal adres van de betaler

en: Payer first name
nl_BE: Voornaam betaler

en: Payer last name
nl_BE: Achternaam betaler

en: Paying customer
nl_BE: Betalende klant

en: Payment
nl_BE: Betaling

en: Payment %s via IPN.
nl_BE: Betaling %s via IPN.

en: Payment Method
nl_BE: Betaalmethode

en: Payment Providers
nl_BE: Betaalproviders

en: Payment Tokens
nl_BE: Betalingstokens

en: Payment URL
nl_BE: Betalings-URL

en: Payment action
nl_BE: Betalingsactie

en: Payment authorized. Change payment status to processing or complete to capture funds.
nl_BE: Betaling geautoriseerd. Wijzig betaalstatus naar in behandeling of voltooid om bedragen te ontvangen.

en: Payment complete event failed.
nl_BE: Event betaling voltooid mislukt.

en: Payment complete.
nl_BE: Betaling voltooid.

en: Payment could not be captured - Auth ID: %1$s, Status: %2$s
nl_BE: Betaling kon niet worden vastgelegd - Auth ID: %1$s, status: %2$s

en: Payment could not be captured: %s
nl_BE: Betaling kon niet vastgelegd worden: %s

en: Payment data including token and provider.
nl_BE: Betalingsgegevens inclusief token en provider.

en: Payment for cancelled order %s received
nl_BE: Betaling voor geannuleerde bestelling %s ontvangen

en: Payment for order #%1$s from %2$s has failed. The order was as follows:
nl_BE: Betaling voor bestelling #%1$s van %2$s is mislukt. De bestelling was het volgende:

en: Payment for order %s refunded
nl_BE: Betaling voor bestelling %s is terugbetaald

en: Payment for order %s reversed
nl_BE: Betaling voor bestelling %s ongedaan gemaakt

en: Payment gateway
nl_BE: Betaalgateway

en: Payment gateway description on checkout.
nl_BE: Betaalmethode beschrijving tijdens afrekenen.

en: Payment gateway enabled status.
nl_BE: Payment gateway ingeschakeld status.

en: Payment gateway method description.
nl_BE: Beschrijving betaalmethode.

en: Payment gateway method title.
nl_BE: Payment gateway methode titel.

en: Payment gateway settings.
nl_BE: Instellingen betaalmethodes.

en: Payment gateway sort order.
nl_BE: Payment gateway sorteer volgorde.

en: Payment gateway title on checkout.
nl_BE: Betaalmethode titel tijdens afrekenen.

en: Payment gateways can use cURL to communicate with remote servers to authorize payments, other plugins may also use it when communicating with remote services.
nl_BE: Betaalgateways kunnen gebruik maken van cURL om te communiceren met externe servers om betalingen te autoriseren. Andere plugins kunnen ook gebruik maken van deze methode om met externe services te communiceren.

en: Payment has been received (paid), and the stock has been reduced. The order is awaiting fulfillment.
nl_BE: De betaling is ontvangen (betaald) en de voorraad is verkleind. De bestelling wacht op uitvoering.

en: Payment method
nl_BE: Betaalmethode

en: Payment method ID.
nl_BE: Betaalmethode-ID.

en: Payment method deleted.
nl_BE: Betaalmethode verwijderd.

en: Payment method description that the customer will see on your checkout.
nl_BE: Beschrijving van de betaalmethode die de klant ziet bij het afrekenen.

en: Payment method description that the customer will see on your website.
nl_BE: Beschrijving van de betaalmethode die de klant ziet op je website.

en: Payment method is missing.
nl_BE: Betaalmethode ontbreekt.

en: Payment method successfully added.
nl_BE: Betaalmethode succesvol toegevoegd.

en: Payment method title.
nl_BE: Betaalmethode titel.

en: Payment method:
nl_BE: Betaalmethode:

en: Payment methods
nl_BE: Betaalmethodes

en: Payment of %1$s was captured - Auth ID: %2$s, Transaction ID: %3$s
nl_BE: Betaling van %1$s ontvangen - Auth ID: %2$s, transactienummer: %3$s

en: Payment pending (%s).
nl_BE: Betaling in behandeling (%s).

en: Payment pending (reason: %s).
nl_BE: Betaling in behandeling (reden: %s).

en: Payment provider identifier.
nl_BE: Betaalprovider identifier.

en: Payment provider information.
nl_BE: Gegevens betaalprovider.

en: Payment request
nl_BE: Betalingsverzoek

en: Payment status
nl_BE: Betaalstatus

en: Payment to be made upon delivery.
nl_BE: Betaling wordt gedaan bij levering.

en: Payment token from the payment provider.
nl_BE: Betalingstoken van de betaalprovider.

en: Payment via
nl_BE: Betaling via

en: Payment via %1$s (%2$s).
nl_BE: Betaling via %1$s (%2$s).

en: Payment via %s
nl_BE: Betaling via %s

en: Payment was declined.
nl_BE: Betaling is geweigerd.

en: Payment:
nl_BE: Betaling:

en: Payments
nl_BE: Betalingen

en: Payments made simple with %s
nl_BE: Betalingen, vereenvoudigd met %s

en: Payments made simple — including WooPay, a new express checkout feature.
nl_BE: Betalingen, vereenvoudigd — inclusief WooPay, een nieuwe snelle manier van afrekenen.

en: Payments made simple, with no monthly fees – designed exclusively for WooCommerce stores. Accept credit cards, debit cards, and other popular payment methods.
nl_BE: Eenvoudige betalingen zonder maandelijkse toeslagen — exclusief ontworpen voor WooCommerce winkels. Accepteer creditcards, betaalkaarten en andere veelgebruikte betaalmethoden.

en: Paymob is a leading payment gateway in the Middle East and Africa. Accept payments online and in-store with Paymob.
nl_BE: Paymob is een toonaangevende betaalgateway in het Midden-Oosten en Afrika. Accepteer betalingen online en in de winkel met Paymob.

en: Payoneer Checkout
nl_BE: Payoneer afrekenen

en: Payoneer Checkout is the next generation of payment processing platforms, giving merchants around the world the solutions and direction they need to succeed in today's hyper-competitive global market.
nl_BE: Payoneer Checkout is de volgende generatie van betalingsverwerkingsplatformen. Verkopers over de hele wereld beschikken zo over de oplossingen en de hulp die ze nodig hebben om succesvol te zijn in de extreem concurrerende globale markt van vandaag de dag.

en: Payoneer Checkout is the next generation of payment processing platforms, giving merchants around the world the solutions and direction they need to succeed in today’s hyper-competitive global market.
nl_BE: Payoneer Checkout is de volgende generatie van betalingsverwerkingsplatformen. Verkopers over de hele wereld beschikken zo over de oplossingen en de hulp die ze nodig hebben om succesvol te zijn in de extreem concurrerende globale markt van vandaag de dag.

en: Paystack helps African merchants accept one-time and recurring payments online with a modern, safe, and secure payment gateway.
nl_BE: Paystack helpt Afrikaanse verkopers eenmalige en herhaaldelijke betalingen te accepteren online met een modem, veilig en met een beveiligde betaalmethode.

en: Peloponnese
nl_BE: Peloponnesos

en: Pemba North
nl_BE: Noord-Pemba

en: Pemba South
nl_BE: Zuid-Pemba

en: Pending
nl_BE: In afwachting

en: Pending items
nl_BE: Artikelen in behandeling

en: Pending orders are unpaid and may have been abandoned by the customer. They will be trashed after the specified duration.
nl_BE: Bestellingen in behandeling zijn niet betaald en mogelijk ingetrokken door de klant. Deze worden verwijderd na de gespecificeerde tijd.

en: Pending payment <span class="count">(%s)</span> | Pending payment <span class="count">(%s)</span>
nl_BE[0]: Wachtend op betaling <span class="count">(%s)</span>
nl_BE[1]: Wachtend op betaling <span class="count">(%s)</span>

en: Per class: Charge shipping for each shipping class individually
nl_BE: Per klasse: reken verzendkosten voor elke verzendklasse apart

en: Per order: Charge shipping for the most expensive shipping class
nl_BE: Per bestelling: bereken verzendkosten voor de duurste verzendklasse

en: Per your %1$sstore settings%2$s, inventory management is <strong>disabled</strong>.
nl_BE: Per je %1$swinkel instellingen%2$s is voorraad beheerder <strong>uitgeschakeld</strong>.

en: Per your %1$sstore settings%2$s, taxes are not enabled.
nl_BE: Volgens je %1$swinkelinstellingen%2$s zijn belastingen niet ingeschakeld.

en: Percentage complete.
nl_BE: Percentage voltooid.

en: Percentage discount
nl_BE: Procentuele korting

en: Percentage of cart total
nl_BE: Percentage van winkelwagen totaal

en: Period
nl_BE: Periode

en: Permalink of the product that the review belongs to.
nl_BE: Permalink van het product waaraan de beoordeling toebehoort.

en: Permalink template for the product.
nl_BE: Permalink template voor het product.

en: Permanently delete a product from the store. This action cannot be undone.
nl_BE: Verwijder een product permanent uit de winkel. Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Permission #%d not found.
nl_BE: Toestemmingsnummer #%d niet gevonden.

en: Permission ID
nl_BE: Toestemmings-ID

en: Permissions
nl_BE: Rechten

en: Permissions is missing.
nl_BE: Rechten ontbreken.

en: Personal data removal
nl_BE: Verwijdering van persoonsgegevens

en: Personal data removed.
nl_BE: Persoonsgegevens verwijderd.

en: Personal data retention
nl_BE: Persoonsgegevens bewaren

en: Personal data within order %s has been retained.
nl_BE: Persoonsgegevens bij bestelling %s zijn bewaard.

en: Personalize homepage
nl_BE: Homepage personaliseren

en: Personalize your store's homepage
nl_BE: Personaliseer de homepage van je winkel

en: Philippine peso
nl_BE: Filipijnse peso

en: Philippines
nl_BE: Filippijnen

en: Phone
nl_BE: Telefoon

en: Phone (optional)
nl_BE: Telefoon (optioneel)

en: Phone Number
nl_BE: Telefoonnummer

en: Phone number
nl_BE: Telefoonnummer

en: Phone number.
nl_BE: Telefoonnummer.

en: Physical address
nl_BE: Fysiek adres

en: Physical products
nl_BE: Fysieke producten

en: Pick up an order, then just pay, print, package and post.
nl_BE: Je hoeft de bestelling alleen maar op te halen. Vervolgens is het een kwestie van betalen, afdrukken, inpakken en verzenden.

en: Pickup
nl_BE: Ophalen

en: Pickup address
nl_BE: Afhaaladres

en: Pickup cost: %s
nl_BE: Kosten voor ophalen: %s

en: Pickup details
nl_BE: Afhaaldetails

en: Pickup location
nl_BE: Afhaallocatie

en: Pickup location for %s
nl_BE: Afhaallocaties voor %s

en: Pinterest for WooCommerce
nl_BE: Pinterest voor WooCommerce

en: Place order
nl_BE: Bestellen en betalen

en: Placeholder
nl_BE: Plaatshouder

en: Placeholder image
nl_BE: Plaatshouder afbeelding

en: Placeholder image used to represent a product being showcased in a hero section.
nl_BE: Plaatshouder afbeelding dat wordt gebruik om een product te tonen dat wordt getoond in een hero sectie.

en: Placeholder image used to represent a product being showcased in a hero section. 1 out of 2.
nl_BE: Plaatshouder afbeelding dat wordt gebruik om een product te tonen dat wordt getoond in een hero sectie. 1 van 2.

en: Placeholder image used to represent a product being showcased in a hero section. 2 out of 2.
nl_BE: Plaatshouder afbeelding dat wordt gebruik om een product te tonen dat wordt getoond in een hero sectie. 2 van 2.

en: Placeholder image used to represent a product being showcased.
nl_BE: Plaatshouder afbeelding die wordt gebruikt om een product te tonen.

en: Placeholder image used to represent products being showcased in a banner.
nl_BE: Plaatshouder afbeelding gebruikt om producten voor te stellen die worden getoond in een banner.

en: Placeholder image used to represent products being showcased in featured categories banner. 1 out of 3.
nl_BE: Plaatshouder afbeelding dat wordt gebruik om producten te tonen dat wordt getoond in een uitgelichte categoriebanner. 1 van 3.

en: Placeholder image used to represent products being showcased in featured categories banner. 2 out of 3.
nl_BE: Plaatshouder afbeelding dat wordt gebruik om producten te tonen dat wordt getoond in een uitgelichte categoriebanner. 2 van 3.

en: Placeholder image used to represent products being showcased in featured categories banner. 3 out of 3
nl_BE: Plaatshouder afbeelding dat wordt gebruik om producten te tonen dat wordt getoond in een uitgelichte categoriebanner. 3 van 3

en: Placeholder image used to represent products being showcased under the social media icons. 1 out of 4.
nl_BE: Plaatshouder afbeelding die wordt gebruikt om producten te tonen die worden getoond onder de sociale media iconen. 1 van 4.

en: Placeholder image used to represent products being showcased under the social media icons. 2 out of 4.
nl_BE: Plaatshouder afbeelding die wordt gebruikt om producten te tonen die worden getoond onder de sociale media iconen. 2 van 4.

en: Placeholder image used to represent products being showcased under the social media icons. 3 out of 4.
nl_BE: Plaatshouder afbeelding die wordt gebruikt om producten te tonen die worden getoond onder de sociale media iconen. 3 van 4.

en: Placeholder image used to represent products being showcased under the social media icons. 4 out of 4.
nl_BE: Plaatshouder afbeelding die wordt gebruikt om producten te tonen die worden getoond onder de sociale media iconen. 4 van 4.

en: Placeholder image with the avatar of the user who is writing the testimonial.
nl_BE: Plaatshouder afbeelding met de avatar van de gebruiker die de getuigenis schrijft.

en: Placeholder text to be displayed in text inputs.
nl_BE: Plaatshouder tekst om te tonen bij tekstinvoer.

en: Plain text
nl_BE: Platte tekst

en: Plain text template
nl_BE: Platte tekst template

en: Platform %s not found.
nl_BE: Platform %s niet gevonden.

en: Platform to track.
nl_BE: Platform om te volgen.

en: Platform version to track.
nl_BE: Platformversie om te volgen.

en: Play
nl_BE: Afspelen

en: Please <a href="%1$s">Install the WooCommerce.com Update Manager</a> to continue receiving the updates and streamlined support included in your WooCommerce.com subscriptions. Alternatively, you can <a href="%2$s">download</a> and install it manually.
nl_BE: Installeer de <a href="%1$s">WooCommerce.com Update Manager</a> om door te gaan met het ontvangen van updates en gestroomlijnde ondersteuning die bij je WooCommerce.com abonnementen horen. Je kan het ook <a href="%2$s">downloaden</a> en handmatig installeren.

en: Please <a href="%1$s">activate the WooCommerce.com Update Manager</a> to continue receiving the updates and streamlined support included in your WooCommerce.com subscriptions.
nl_BE: Activeer de <a href="%1$s">WooCommerce.com Update Manager</a> om door te gaan met het ontvangen van updates en gestroomlijnde ondersteuning die bij je WooCommerce.com abonnementen horen.

en: Please check your email for the order confirmation.
nl_BE: Controleer je e-mail voor de bestellingsbevestiging.

en: Please choose a product to add to your cart&hellip;
nl_BE: Kies een product om aan je winkelwagen toe te voegen&hellip;

en: Please choose product options by visiting <a href="%1$s" title="%2$s">%2$s</a>.
nl_BE: Kies de opties voor het product door te klikken op <a href="%1$s" title="%2$s">%2$s</a>.

en: Please choose product options for %1$s.
nl_BE: Kies productopties voor %1$s.

en: Please choose product options&hellip;
nl_BE: Kies product opties&hellip;

en: Please choose the quantity of items you wish to add to your cart&hellip;
nl_BE: Kies het aantal artikelen dat je toe wilt voegen aan je winkelwagen&hellip;

en: Please copy and paste this information in your ticket when contacting support:
nl_BE: Kopieer en plak deze informatie in de ticket als je contact op neemt met support:

en: Please create a password for your account.
nl_BE: Maak een wachtwoord voor je account aan.

en: Please enter a coupon code.
nl_BE: Vul een coupon in.

en: Please enter a prefix for your invoice numbers. If you use your PayPal account for multiple stores ensure this prefix is unique as PayPal will not allow orders with the same invoice number.
nl_BE: Vul een voorvoegsel in voor je factuurnummers. Zorg ervoor dat deze prefix uniek is als je jouw PayPal-account gebruikt voor meerdere winkels, PayPal staat geen bestellingen met hetzelfde factuurnummer toe.

en: Please enter a stronger password.
nl_BE: Een sterker wachtwoord invoeren.

en: Please enter a valid Eircode.
nl_BE: Vul een geldige Eircode in.

en: Please enter a valid email address
nl_BE: Voer een geldig e-mailadres in

en: Please enter a valid email address.
nl_BE: Vul een geldig e-mailadres in.

en: Please enter a valid email at checkout to use coupon code "%s".
nl_BE: Voer bij het afrekenen een geldig e-mailadres in om couponcode "%s" te gebruiken.

en: Please enter a valid email to use coupon code "%s".
nl_BE: Voer een geldig e-mailadres in om couponcode "%s" te gebruiken.

en: Please enter a valid number.
nl_BE: Vul een geldig nummer in.

en: Please enter a valid order ID
nl_BE: Vul een geldig bestelnummer in

en: Please enter a valid postcode / ZIP.
nl_BE: Vul een geldige postcode in.

en: Please enter a valid reply-to email address.
nl_BE: Voer een geldig e-mailadres voor beantwoorden in.

en: Please enter a value with one decimal point (%s) without thousand separators.
nl_BE: Invoeren met een waarde met één decimaalteken (%s) zonder scheidingsteken voor duizendtallen.

en: Please enter a value with one monetary decimal point (%s) without thousand separators and currency symbols.
nl_BE: Vul met een waarde met één decimale scheidingsteken (%s) schrijfwijze in, zonder punten tussen de duizendtallen en valutatekens.

en: Please enter an address to continue.
nl_BE: Voer een adres in om verder te gaan.

en: Please enter in a value less than the regular price.
nl_BE: Voer een bedrag in dat lager is dan de reguliere prijs.

en: Please enter in country code with two capital letters.
nl_BE: Vul de landcode in met 2 hoofdletters.

en: Please enter only numbers and hyphens (-).
nl_BE: Voer alleen nummers en streepjes (-) in.

en: Please enter your PayPal email address; this is needed in order to take payment.
nl_BE: Vul je PayPal e-mailadres in; dit is nodig voor de betaling.

en: Please enter your current password.
nl_BE: Vul je huidige wachtwoord in.

en: Please enter your password.
nl_BE: Vul je wachtwoord in.

en: Please fill in your details above to see available payment methods.
nl_BE: Vul hierboven je gegevens in om de beschikbare betaalmethoden te zien.

en: Please fill out all password fields.
nl_BE: Voer alle wachtwoordvelden in.

en: Please follow the link below to complete the sign-up process and join the "{product_name}" waitlist.
nl_BE: Volg de link om de aanmeldingsprocedure te voltooien en je voor de '{product_name}'-wachtlijst in te schrijven.

en: Please log in to your account below to continue to the payment form.
nl_BE: Inloggen op je account om naar het betalingsformulier door te gaan.

en: Please log in to your account to view this order.
nl_BE: Log in bij je account om deze bestelling te bekijken.

en: Please note that couriers may need some time to provide the latest shipping information.
nl_BE: Houd er rekening mee dat koeriers enige tijd nodig kunnen hebben om de laatste verzendinformatie te verstrekken.

en: Please provide a valid %s
nl_BE: Geef een geldige %s op

en: Please provide a valid account username.
nl_BE: Geef een geldige account gebruikersnaam op.

en: Please provide a valid email address.
nl_BE: Vul een geldig e-mailadres in.

en: Please provide a valid order ID.
nl_BE: Geef een geldige bestelling ID op.

en: Please provide a valid promo note name.
nl_BE: Geef een geldige naam voor de promotieopmerking op.

en: Please provide an array of IDs through the noteIds param.
nl_BE: Geef een matrix van ID's op via de noteIds-parameter.

en: Please rate the product.
nl_BE: Beoordeel het product.

en: Please re-enter your password.
nl_BE: Vul je wachtwoord opnieuw in.

en: Please read and accept the terms and conditions to proceed with your order.
nl_BE: Lees en ga akkoord met de algemene voorwaarden om door te gaan met je bestelling.

en: Please review the errors above.
nl_BE: Controleer de fouten hierboven.

en: Please see the <a href="https://www.paypal.com/us/webapps/mpp/ua/privacy-full">PayPal Privacy Policy</a> for more details.
nl_BE: Bekijk het <a href="https://www.paypal.com/us/webapps/mpp/ua/privacy-full">PayPal privacybeleid</a> voor meer details.

en: Please select a customer.
nl_BE: Selecteer een klant.

en: Please select a product.
nl_BE: Selecteer een product.

en: Please select a rating
nl_BE: Selecteer een beoordeling

en: Please select a valid quantity to add to the cart.
nl_BE: Selecteer een geldig aantal om toe te voegen aan de winkelwagen.

en: Please select product attributes before adding to cart.
nl_BE: Selecteer productattributen voordat je toevoegt aan de winkelwagen.

en: Please select some items.
nl_BE: Selecteer een aantal artikelen.

en: Please select some product options before adding this product to your cart.
nl_BE: Selecteer eerst product opties alvorens dit product in de winkelwagen te plaatsen.

en: Please select some products to add to the cart.
nl_BE: Selecteer een aantal producten om aan de winkelwagen toe te voegen.

en: Please send a check to Store Name, Store Street, Store Town, Store State / County, Store Postcode.
nl_BE: Verstuur je cheque naar Winkelnaam, -straat, -plaats, -staat / provincie en -postcode.

en: Please specify hook and/or group of actions to cancel.
nl_BE: Geef de hook en/of de groep acties op die je wilt annuleren.

en: Please specify hook of action to cancel.
nl_BE: Geef de hook op van de actie die je wilt annuleren.

en: Please use different source (--from) and destination (--to) datastores.
nl_BE: Gebruik gegevensopslag met een andere bron (--van) en bestemming (--naar).

en: Please visit the <a href="%s" target="_blank">subscriptions page</a> and renew to continue receiving updates.
nl_BE: Ga naar de <a href="%s" target="_blank">abonnementenpagina</a> en verleng om updates te blijven ontvangen.

en: Please {login_link} to sign up for stock notifications.
nl_BE: Meld je aan voor voorraadnotificaties door {login_link}.

en: Please, provide an attribute name.
nl_BE: Geef alsjeblieft een naam op voor deze eigenschap.

en: Plugin Activation Error
nl_BE: Plugin activatie fout

en: Plugin activation has been scheduled.
nl_BE: Plugin activatie is gepland.

en: Plugin author URL.
nl_BE: Plugin auteur URL.

en: Plugin author name.
nl_BE: Plugin auteur naam.

en: Plugin basename. The path to the main plugin file relative to the plugins directory.
nl_BE: Plugin basisnaam. Het pad naar het hoofdbestand van de plugin relatief gezien vanaf de pluginmap.

en: Plugin installation has been scheduled.
nl_BE: Plugin installatie is gepland.

en: Plugin installed by %1$s on %2$s.
nl_BE: Plugin geïnstalleerd door %1$s op %2$s.

en: Plugin installed by %1$s on %2$s. <a target="_blank" href="%3$s">More information</a>
nl_BE: Plugin geïnstalleerd door %1$s op %2$s. <a target="_blank" href="%3$s">Meer informatie</a>

en: Plugin name.
nl_BE: Naam plugin.

en: Plugin slug used in https://wordpress.org/plugins/{slug}.
nl_BE: Plugin slug gebruikt in https://wordpress.org/plugins/{slug}.

en: Plugin slug.
nl_BE: Gegevensveld plugin.

en: Plugin status.
nl_BE: Status plugin.

en: Plugins must be a non-empty array.
nl_BE: Plugins moeten een niet-lege reeks zijn.

en: Plugins were successfully activated.
nl_BE: Plugins geactiveerd.

en: Plugins were successfully installed.
nl_BE: Plugins geïnstalleerd.

en: Point of Sale
nl_BE: Verkooppunt

en: Poland
nl_BE: Polen

en: Polish z&#x142;oty
nl_BE: Poolse z&#x142;oty

en: Popular tags
nl_BE: Populaire tags

en: Popularity
nl_BE: Populariteit

en: Popularity (sales)
nl_BE: Populariteit (verkoop)

en: Portuguesa
nl_BE: Portugees

en: Position
nl_BE: Positie

en: Post Type Counts
nl_BE: Bericht type aantal

en: Post password.
nl_BE: Bericht wachtwoord.

en: Post-purchase note
nl_BE: Notitie na aankoop

en: Postal Code
nl_BE: Postcode

en: Postal code
nl_BE: Postcode

en: Postal code (optional)
nl_BE: Postcode (optioneel)

en: Postal code.
nl_BE: Postcode.

en: Postal/ZIP code.
nl_BE: Postcode.

en: Postcode / ZIP
nl_BE: Postcode

en: Postcode / ZIP.
nl_BE: Postcode.

en: Postcode for this rule. Semi-colon (;) separate multiple values. Leave blank to apply to all areas. Wildcards (*) and ranges for numeric postcodes (e.g. 12345...12350) can also be used.
nl_BE: Postcode voor deze regel. Puntkomma (;) deelt meerdere waardes. Laat leeg om op alle gebieden van toepassing te laten zijn. Wildcards (*) en bereiken voor numerieke postcodes (bijv. 12345... 12350) kunnen ook worden gebruikt.

en: Postcode/ZIP, it doesn't support multiple values. Deprecated as of WooCommerce 5.3, 'postcodes' should be used instead.
nl_BE: Postcode/ZIP, het ondersteunt geen meerdere waarden. Verouderd vanaf WooCommerce 5.3, 'postcodes' zou in plaats daarvan gebruikt moeten worden.

en: Postcodes containing wildcards (e.g. CB23*) or fully numeric ranges (e.g. <code>90210...99000</code>) are also supported. Please see the shipping zones <a href="%s" target="_blank">documentation</a> for more information.
nl_BE: Postcodes die jokertekens bevatten (bijv. CB23*) of volledige numerieke bereiken (bijv. <code>1001...3300</code>) worden ook ondersteund. Raadpleeg de <a href="%s" target="_blank">documentatie</a> van verzendzones voor meer informatie.

en: Posts tagged &ldquo;%s&rdquo;
nl_BE: Berichten getagged &ldquo;%s&rdquo;

en: Potentially unsecured files were found in your uploads directory
nl_BE: Er zijn mogelijk onbeveiligde bestanden gevonden in je uploadsmap

en: Pound sterling
nl_BE: Pond sterling

en: Power your business with N-Genius Online—smart, secure, and built for the future
nl_BE: Geef je bedrijf een boost met N-Genius Online—slim, veilig en klaar voor de toekomst

en: Powered by %1$s with %2$s
nl_BE: Aangedreven door %1$s met %2$s

en: Powerful yet easy-to-use solution:
nl_BE: Krachtige maar gebruiksvriendelijke oplossing:

en: Powerful, "all in one" solution for gift certificates, store credits, discount coupons and vouchers.
nl_BE: Krachtige, 'alles in één' oplossing voor cadeaubonnen, winkeltegoed, kortingscoupons en vouchers.

en: Požega-Slavonia County
nl_BE: Požega-Slavonië (provincie)

en: Prefecture
nl_BE: Prefectuur

en: Preferred address autocomplete provider
nl_BE: Provider voorkeursadres automatisch aanvullen

en: Premium support
nl_BE: Premium Support

en: Prevent buyers from changing the shipping address.
nl_BE: Voorkom dat kopers het verzendadres wijzigen.

en: Preview
nl_BE: Voorvertoning

en: Preview your email template. You can also test on different devices and send yourself a test email.
nl_BE: Bekijk een voorbeeld van je e-mailtemplate. Je kan ook testen op verschillende apparaten en jezelf een test e-mail sturen.

en: Previewing new template designs. You can customize and test your emails and switch to the new template whenever you are ready.
nl_BE: Voorbeeld van nieuwe template ontwerpen. Je kan je e-mails aanpassen en testen en naar de nieuwe template overschakelen wanneer je er klaar voor bent.

en: Previous
nl_BE: Vorige

en: Previous (arrow left)
nl_BE: Vorige (pijltje links)

en: Previous image
nl_BE: Vorige afbeelding

en: Previous page
nl_BE: Vorige pagina

en: Previous price:
nl_BE: Vorige prijs:

en: Previous products
nl_BE: Vorige producten

en: Price
nl_BE: Prijs

en: Price amount.
nl_BE: Totaalbedrag prijs.

en: Price data for the product in the current line item, including or excluding taxes based on the "display prices during cart and checkout" setting. Provided using the smallest unit of the currency.
nl_BE: Prijsgegevens voor het product in het huidige lijn artikel, inclusief of exclusief belasting op basis van de instelling 'Prijzen tonen tijdens winkelwagen en afrekenen'. Aangegeven met de kleinste valuta-eenheid.

en: Price data provided using the smallest unit of the currency.
nl_BE: Prijsgegevens, aangegeven met de kleinste valuta-eenheid.

en: Price display suffix
nl_BE: Prijsweergave achtervoegsel

en: Price formatted in HTML.
nl_BE: Prijs geformatteerd in HTML.

en: Price of this shipping rate using the smallest unit of the currency.
nl_BE: Prijs van de verzendkosten, aangegeven met de kleinste valuta-eenheid.

en: Price prefix for the currency which can be used to format returned prices.
nl_BE: Voorvoegsel van de prijs voor de valuta die kan worden gebruikt voor het formaat van aangegeven prijzen.

en: Price range, if applicable.
nl_BE: Prijsbereik, indien van toepassing.

en: Price range: %1$s through %2$s
nl_BE: Prijsklasse: %1$s tot %2$s

[ctx: Price range: from-to]
en: %1$s <span aria-hidden="true">&ndash;</span> %2$s
nl_BE: %1$s <span aria-hidden="true">-</span> %2$s

en: Price string formatted as HTML.
nl_BE: Prijs string geformatteerd als HTML.

en: Price:
nl_BE: Prijs:

en: Price: %1$s - %2$s
nl_BE: Prijs: %1$s - %2$s

en: Price: From %s
nl_BE: Prijs: van %s

en: Price: From {{min}}
nl_BE: Prijs: van {{min}}

en: Price: Up to %s
nl_BE: Prijs: tot %s

en: Price: Up to {{max}}
nl_BE: Prijs: tot {{max}}

en: Price: high to low
nl_BE: Prijs: hoog naar laag

en: Price: low to high
nl_BE: Prijs: laag naar hoog

en: Price: {{min}} - {{max}}
nl_BE: Prijs: {{min}} - {{max}}

en: Prices entered with tax
nl_BE: Prijzen ingevoerd met belastingen

en: Pricing
nl_BE: Prijs

en: Primorje-Gorski Kotar County
nl_BE: Primorje-Gorski Kotar (provincie)

en: Prince Edward Island
nl_BE: Prins Edwardeiland

en: Print at home
nl_BE: Thuis afdrukken

en: Print discounted USPS, UPS, and DHL labels
nl_BE: Print verdisconteerde USPS, UPS en DHL labels

en: Print shipping labels with %1$sWooCommerce Shipping%2$s
nl_BE: Druk verzendlabels af met %1$sWooCommerce Shipping%2$s

en: Priority
nl_BE: Prioriteit

en: Priority of recommendation.
nl_BE: Prioriteit van aanbeveling.

en: Priority.
nl_BE: Prioriteit.

en: Privacy policy
nl_BE: Privacybeleid

en: Private note
nl_BE: Privénotitie

en: Proceed to PayPal
nl_BE: Ga verder naar PayPal

en: Proceed to checkout
nl_BE: Verder naar afrekenen

en: Process payments and prevent fraud
nl_BE: Verwerk betalingen en voorkom fraude

en: Process the action now as if it were run as part of a queue
nl_BE: Verwerk nu de actie alsof deze werd uitgevoerd als onderdeel van een wachtrij

en: Process your orders on the go. %1$sGet the app%2$s.
nl_BE: Verwerk je bestellingen onderweg. %1$sDownload de app%2$s.

en: Processing
nl_BE: In behandeling

en: Processing <span class="count">(%s)</span> | Processing <span class="count">(%s)</span>
nl_BE[0]: In behandeling <span class="count">(%s)</span>
nl_BE[1]: In behandeling <span class="count">(%s)</span>

en: Processing order
nl_BE: Bestelling in behandeling

en: Product | Products
nl_BE[0]: Product
nl_BE[1]: Producten

en: Product / Variation
nl_BE: Product/variatie

en: Product / Variation title
nl_BE: Titel product/variatie

en: Product Catalog
nl_BE: Productcatalogus

en: Product Categories
nl_BE: Productcategorieën

en: Product Category Link
nl_BE: Product categorie link

en: Product Details
nl_BE: Product details

en: Product Export
nl_BE: Export van producten

en: Product Filters
nl_BE: Productfilters

en: Product Form
nl_BE: Productformulier

en: Product Forms
nl_BE: Productformulieren

en: Product ID is required.
nl_BE: Product ID is verplicht.

en: Product ID must be numeric.
nl_BE: Product ID moet numeriek zijn.

en: Product ID or SKU is required.
nl_BE: Product ID of artikelnummer is verplicht.

en: Product ID.
nl_BE: Product-ID.

en: Product IDs
nl_BE: Product-ID's

en: Product Images
nl_BE: Product afbeeldingen

en: Product Import
nl_BE: Import van producten

en: Product Link
nl_BE: Productlink

en: Product Pagination
nl_BE: Product paginatie

en: Product Reviews
nl_BE: Productbeoordelingen

en: Product SKU.
nl_BE: Artikelnummer.

en: Product Search
nl_BE: Zoek in producten

en: Product Tag Cloud
nl_BE: Product tag cloud

en: Product Tag Link
nl_BE: Product tag link

en: Product Title
nl_BE: Producttitel

en: Product Type
nl_BE: Producttype

en: Product URL
nl_BE: Product-URL

en: Product URL.
nl_BE: Product-URL.

en: Product Variation Template
nl_BE: Template productvariatie

en: Product and shipping
nl_BE: Product en verzending

en: Product attribute base
nl_BE: Producteigenschap basis

en: Product attributes are easy to use.
nl_BE: Productattributen zijn eenvoudig te gebruiken.

en: Product attributes lookup table
nl_BE: Zoektabel voor producteigenschappen

en: Product attributes lookup table data is regenerating
nl_BE: Gegevens voor opzoektabel voor productattributen worden opnieuw gegenereerd

en: Product attributes lookup table regeneration process has been aborted.
nl_BE: Productattributen opzoektabel regeneratie proces is afgebroken.

en: Product attributes lookup table regeneration process has been resumed.
nl_BE: Productattributen opzoektabel regeneratie proces is hervat.

en: Product attributes' functionality meets my needs.
nl_BE: De functionaliteit van productattributen voldoet aan mijn behoeften.

en: Product attributes.
nl_BE: Productkenmerken.

en: Product backorder
nl_BE: Product nabestelling

en: Product brand base
nl_BE: Basis productmerk

en: Product brands
nl_BE: Productmerken

en: Product catalog
nl_BE: Productcatalogus

en: Product categories
nl_BE: Productcategorieën

en: Product categories detailed reports.
nl_BE: Uitgebreide rapporten over productcategorieën.

en: Product categories for your store can be managed here. To change the order of categories on the front-end you can drag and drop to sort them. To see more categories listed click the "screen options" link at the top-right of this page.
nl_BE: Je kan hier de productcategorieën voor de winkel beheren. Om de volgorde van de categorieën te wijzigen kan je deze verplaatsen door te slepen. Om meer categorieën per pagina te zien, wijzig je de scherminstellingen bovenaan de pagina.

en: Product categories that the coupon will be applied to, or that need to be in the cart in order for the "Fixed cart discount" to be applied.
nl_BE: Productcategorieën waarop de coupon wordt toegepast of die in de winkelwagen moeten worden geplaatst om de 'vaste winkelwagen korting' toe te passen.

en: Product categories that the coupon will not be applied to, or that cannot be in the cart in order for the "Fixed cart discount" to be applied.
nl_BE: Productcategorieën waarop de coupon niet wordt toegepast of die niet in de winkelwagen kunnen worden geplaatst om de 'vaste winkelwagen korting' toe te passen.

en: Product category IDs.
nl_BE: ID's productcategorie.

en: Product category base
nl_BE: Productcategorie afkorting

en: Product count
nl_BE: Aantal producten

en: Product created
nl_BE: Product toegevoegd

en: Product creation failed, could not find original product: %s
nl_BE: Product aanmaken mislukt, kan het originele product niet vinden: %s

en: Product data
nl_BE: Productgegevens

en: Product data this item is linked to.
nl_BE: Productgegevens waaraan dit artikel is gekoppeld.

en: Product deleted
nl_BE: Product verwijderd

en: Product description
nl_BE: Productbeschrijving

en: Product description.
nl_BE: Productbeschrijving.

en: Product dimensions.
nl_BE: Productafmetingen.

en: Product display, sorting, and reports may not be accurate until this finishes. It will take a few minutes and this notice will disappear when complete.
nl_BE: Productweergave, sortering en rapporten zijn mogelijk niet nauwkeurig tot dit is voltooid. Dit kan enkele minuten duren en deze melding verdwijnt zodra het proces is afgerond.

en: Product download files detailed reports.
nl_BE: Uitgebreide rapporten bestanden productdownload.

en: Product download migration: %1$s (for product %1$d) could not be added to the list of approved download directories.
nl_BE: Migratie productdownload: %1$s (voor product %1$d) kan niet worden toegevoegd aan de lijst met goedgekeurde downloadmappen.

en: Product downloads detailed reports.
nl_BE: Uitgebreide rapporten productdownloads.

[ctx: Product downloads list]
en: Delete permanently
nl_BE: Permanent verwijderen

[ctx: Product downloads list]
en: Edit
nl_BE: Bewerken

en: Product draft updated. <a target="_blank" href="%s">Preview product</a>
nl_BE: Productconcept bijgewerkt. <a target="_blank" href="%s">Product Voorbeeld</a>

en: Product external URL. Only for external products.
nl_BE: URL van extern product. Alleen voor externe producten.

en: Product external button text. Only for external products.
nl_BE: Knoptekst van extern product. Alleen voor externe producten.

en: Product form Link
nl_BE: Product formulier link

en: Product form image
nl_BE: Afbeelding productformulier

en: Product forms list
nl_BE: Lijst met productformulieren

en: Product forms navigation
nl_BE: Navigatie op productformulieren

en: Product full description in HTML format.
nl_BE: Volledige beschrijving van product in HTML formaat.

en: Product gallery
nl_BE: Productgalerij

en: Product global unique ID.
nl_BE: Globale unieke ID van product.

en: Product height (%s).
nl_BE: Producthoogte (%s).

en: Product image
nl_BE: Productafbeelding

en: Product image matching by SKU
nl_BE: Productafbeeldingen matchen op basis van SKU

en: Product image.
nl_BE: Productafbeelding.

en: Product inventory quantity.
nl_BE: Hoeveelheid productvoorraad.

en: Product inventory status.
nl_BE: Status productvoorraad.

en: Product inventory threshold for low stock.
nl_BE: Drempel productvoorraad voor weinig voorraad.

en: Product is downloadable.
nl_BE: Product is downloadbaar.

en: Product is virtual.
nl_BE: Product is virtueel.

en: Product item details.
nl_BE: Productgegevens artikel.

en: Product length (%s).
nl_BE: Productlengte (%s).

en: Product link.
nl_BE: Productkoppeling.

en: Product lookup tables
nl_BE: Zoektabel voor producten

en: Product low in stock
nl_BE: Product laag in voorraad

en: Product maximum price.
nl_BE: Maximumprijs product.

en: Product minimum price.
nl_BE: Minimumprijs product.

en: Product must not be associated with these brands for the coupon to remain valid or, for "Product Discounts", products associated with these brands will not be discounted.
nl_BE: De coupon blijft alleen geldig indien het product niet aan deze merken is gekoppeld. In het geval van 'Productkortingen' wordt er geen korting gegeven op producten die aan deze merken zijn gekoppeld.

en: Product name
nl_BE: Productnaam

en: Product name.
nl_BE: Productnaam.

en: Product needs shipping.
nl_BE: Product moet worden verzonden.

en: Product not found.
nl_BE: Product niet gevonden.

en: Product on sale
nl_BE: Product in de uitverkoop

en: Product or variation ID.
nl_BE: Product of variatie ID.

en: Product out of stock
nl_BE: Product niet op voorraad

en: Product parent ID.
nl_BE: ID van hoofdproduct.

en: Product parent name.
nl_BE: Onderliggende naam product.

en: Product permalink.
nl_BE: Permalink product.

en: Product price.
nl_BE: Product prijs.

en: Product promotion
nl_BE: Productpromoties

en: Product properties should not be accessed directly.
nl_BE: Producteigenschappen mogen niet rechtstreeks aangeroepen worden.

en: Product published. %1$sView Product%2$s
nl_BE: Product gepubliceerd. %1$sBekijk product%2$s

en: Product quantity
nl_BE: Productaantal

en: Product ratings
nl_BE: Productbeoordelingen

en: Product regular price.
nl_BE: Reguliere productprijs.

en: Product restored
nl_BE: Product teruggezet

en: Product review field exceeds maximum length allowed.
nl_BE: Het veld met de productbeoordeling overschrijdt de maximaal toegestane lengte.

en: Product reviews can now be managed from Products > Reviews.
nl_BE: Productbeoordelingen kunnen nu worden beheerd via Producten > Beoordelingen.

en: Product reviews have moved!
nl_BE: Product beoordelingen zijn verplaatst!

en: Product sale price.
nl_BE: Product actieprijs.

en: Product saved.
nl_BE: Product opgeslagen.

en: Product scheduled for: %1$s. <a target="_blank" href="%2$s">Preview product</a>
nl_BE: Product gepland voor %1$s. <a target="_blank" href="%2$s">Product Voorbeeld</a>

en: Product search
nl_BE: Product zoeken

en: Product shipping classes
nl_BE: Product verzendklassen

en: Product short description
nl_BE: Korte productbeschrijving

en: Product short description in HTML format.
nl_BE: Korte beschrijving van product in HTML formaat.

en: Product short description.
nl_BE: Korte productbeschrijving.

en: Product status (post status).
nl_BE: Productstatus (status van bericht).

en: Product stock
nl_BE: Productvoorraad

en: Product submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview product</a>
nl_BE: Product verzonden. <a target="_blank" href="%s">Product Voorbeeld</a>

en: Product tag base
nl_BE: Producttag basis

en: Product tags
nl_BE: Producttags

en: Product template name.
nl_BE: Naam product template.

en: Product title
nl_BE: Producttitel

en: Product transients cleared
nl_BE: Product-transients gewist

en: Product type name.
nl_BE: Naam producttype.

en: Product type.
nl_BE: Producttype.

en: Product types define available product details and attributes, such as downloadable files and variations. They’re also used for analytics and inventory management.
nl_BE: Producttypes duiden de beschikbare productdetails en -kenmerken, zoals downloadbare bestanden en variaties. Ze worden ook gebruikt voor analyses en voorraadbeheer.

en: Product updated
nl_BE: Product bijgewerkt

en: Product updated.
nl_BE: Product bijgewerkt.

en: Product updated. %1$sView Product%2$s
nl_BE: Product bijgewerkt. %1$sBekijk product%2$s

en: Product variation attributes, if applicable.
nl_BE: Eigenschappen van productvariatie, indien van toepassing.

en: Product variations
nl_BE: Productvariaties

en: Product variations IDs.
nl_BE: ID's productvarianten.

en: Product weight (%s).
nl_BE: Productgewicht (%s).

en: Product width (%s).
nl_BE: Productbreedte (%s).

en: Product with ID "%s" was not found and cannot be added to the cart.
nl_BE: Product met de ID '%s' is niet gevonden en kan niet aan de winkelwagen worden toegevoegd.

en: Product(s)
nl_BE: Product(en)

en: Product/variation fields to include in the catalog. Can be an array or comma-separated string.
nl_BE: Product-/variatievelden om op te nemen in de catalogus. Kan een array zijn of een reeks gescheiden door komma's.

en: Products
nl_BE: Producten

en: Products by Rating list
nl_BE: Lijst van producten op beoordeling

en: Products catalog file URL. Null when catalog is not ready.
nl_BE: URL van productcatalogusbestand. Null wanneer de catalogus niet gereed is.

en: Products catalog generation status.
nl_BE: Generatiestatus productcatalogus.

en: Products detailed reports.
nl_BE: Uitgebreide rapporten over producten.

en: Products in cart
nl_BE: Producten in winkelwagen

en: Products in this group
nl_BE: Producten in deze groep

en: Products list
nl_BE: Productlijst

en: Products navigation
nl_BE: Productnavigatie

en: Products per row
nl_BE: Producten per rij

en: Products sold
nl_BE: Verkochte producten

en: Products sold.
nl_BE: Verkochte producten.

en: Products tagged &ldquo;%s&rdquo;
nl_BE: Producten getagged &ldquo;%s&rdquo;

en: Products that the coupon will be applied to, or that need to be in the cart in order for the "Fixed cart discount" to be applied.
nl_BE: Producten waarop de coupon wordt toegepast of die in de winkelwagen moeten worden geplaatst om de 'vaste winkelwagen korting' toe te passen.

en: Products that the coupon will not be applied to, or that cannot be in the cart in order for the "Fixed cart discount" to be applied.
nl_BE: Producten waarop de coupon niet wordt toegepast of die niet in de winkelwagen kunnen worden geplaatst om de 'vaste winkelwagen korting' toe te passen.

en: Products totals.
nl_BE: Producten totalen.

en: Products you’ve viewed: we’ll use this to, for example, show you products you’ve recently viewed
nl_BE: Door jou bekeken producten: we gebruiken deze gegevens bijvoorbeeld om producten aan je te tonen die je recentelijk hebt bekeken

en: Profile &rarr;
nl_BE: Profiel &rarr;

en: Profile Setup Wizard
nl_BE: Installatiewizard profiel

en: Properties of the main product image.
nl_BE: Eigenschappen van de afbeelding van het hoofdproduct.

en: Protect your WooCommerce Store with Jetpack Backup.
nl_BE: Bescherm je WooCommerce Store met Jetpack Backup.

en: Protect your store and your shoppers with Jetpack
nl_BE: Bescherm je winkel en je klanten met Jetpack

en: Protect your store from unauthorized access.
nl_BE: Bescherm je winkel tegen ongeautoriseerde toegang.

en: Province
nl_BE: Provincie

en: Public url of the receipt.
nl_BE: Openbare URL van de kwitantie.

en: Published
nl_BE: Gepubliceerd

en: Purchase
nl_BE: Aangeschaft

en: Purchase note
nl_BE: Aankoopnotitie

en: Purchased Downloads
nl_BE: Aangeschafte downloads

en: Push Notifications
nl_BE: Push notificaties

en: Push Token
nl_BE: Pushtoken

en: Push Token ID
nl_BE: Push token ID

en: Push Tokens
nl_BE: Pushtokens

en: QRCode
nl_BE: QR-code

en: Qatar
nl_BE: Katar

en: Qatari riyal
nl_BE: Qatar riyal

en: Qty
nl_BE: Aantal

en: Quality Materials
nl_BE: Hoogwaardige materialen

en: Quantity
nl_BE: Aantal

[ctx: Quantity in stock]
en: Stock
nl_BE: Voorraad

en: Quantity left in stock if stock is low, or null if not applicable.
nl_BE: Hoeveelheid op voorraad als de voorraad laag is, of niets, indien dit niet van toepassing is.

en: Quantity of %s in your cart.
nl_BE: Hoeveelheid van %s in je winkelwagen.

en: Quantity of orders made by the customer.
nl_BE: Aantal bestellingen geplaatst door klant.

en: Quantity of the item in the current package.
nl_BE: Aantal van dit artikel in het huidige pakket.

en: Quantity of this item to add to the cart.
nl_BE: Hoeveelheid van dit artikel aan de winkelwagen toevoegen.

en: Quantity of this item.
nl_BE: Aantal van dit artikel.

en: Quantity ordered.
nl_BE: Aantal besteld.

en: Quantity refunded.
nl_BE: Som terugbetaald.

en: Quantity.
nl_BE: Aantal.

en: Query type
nl_BE: Zoektype

en: Quick Edit
nl_BE: Snel bewerken

en: Quick edit this review inline
nl_BE: Deze beoordeling inline snel bewerken

en: Quickly bulk print labels
nl_BE: Snel etiketten in bulk afdrukken

en: REST API
nl_BE: REST-API

en: REST API Caching
nl_BE: REST-API caching

en: REST API caching
nl_BE: REST-API caching

en: REST API keys
nl_BE: REST-API sleutels

en: REST API operations for WooCommerce resources including products, orders, and other store data.
nl_BE: REST-API bewerkingen voor WooCommerce gegevensbronnen, waaronder producten, bestellingen en andere winkelgegevens.

en: REST API response cache
nl_BE: REST-API reactie cache

en: REST API version used in the webhook deliveries.
nl_BE: In de webhook leveringen wordt de REST-API versie gebruikt.

en: REST request GET %1$s failed with: (%2$s) %3$s
nl_BE: REST aanvraag GET %1$s mislukt met: (%2$s) %3$s

en: REST request POST %1$s failed with: (%2$s) %3$s
nl_BE: REST aanvraag POST %1$s mislukt met: (%2$s) %3$s

en: Random
nl_BE: Willekeurig

en: Rate
nl_BE: Tarief

en: Rate %
nl_BE: Tarief %

en: Rate code
nl_BE: Tariefcode

en: Rate limit Checkout
nl_BE: Limietbeperking afrekenen

en: Rate name
nl_BE: Tariefnaam

en: Rate&hellip;
nl_BE: Waarderen&hellip;

en: Rate&nbsp;%
nl_BE: Belasting&nbsp;in&nbsp;%

en: Rated %1$d out of 5
nl_BE: Beoordeeld %1$d van de 5

en: Rated %1$s out of 5 based on %2$s customer rating | Rated %1$s out of 5 based on %2$s customer ratings
nl_BE[0]: Beoordeling %1$s op 5 gebaseerd op %2$s klantbeoordeling
nl_BE[1]: Beoordeling %1$s op 5 gebaseerd op %2$s klantbeoordelingen

en: Rated %s out of 5
nl_BE: Beoordeeld met %s van 5

en: Rates will be configurable and taxes will be calculated during checkout.
nl_BE: De tarieven kunnen worden aangepast en belastingen worden tijdens het afrekenen berekend.

en: Rating
nl_BE: Beoordeling

en: Rating: Rated %d out of 5
nl_BE: Beoordeling: beoordeeld met %d van de 5

en: Rating: {{label}}
nl_BE: Beoordeling: {{label}}

en: Raw shipping method settings for frontend processing.
nl_BE: Instellingen ruwe verzendmethode voor frontendverwerking.

en: Raw unrounded product prices used in calculations. Provided using a higher unit of precision than the currency.
nl_BE: Ruwe, onafgeronde productprijzen die in berekeningen worden gebruikt. Aangegeven met een hogere nauwkeurigheidseenheid dan de valuta.

en: Razavi Khorasan (خراسان رضوی)
nl_BE: Razavi-Khorasan (خراسان رضوی)

en: Re-create Order Address FTS index
nl_BE: FTS index besteladres opnieuw aanmaken

en: Re-enter new password
nl_BE: Herhaal het nieuwe wachtwoord

en: Re-schedule
nl_BE: Herplannen

en: Re-schedule expired transient files cleanup
nl_BE: Inplannen verlopen bestanden verwijderen opnieuw instellen

en: Reach an untapped audience on Snapchat and drive more sales.
nl_BE: Bereik een onbenut publiek op Snapchat en stimuleer meer verkoop.

en: Reach millions of active shoppers across Google with free product listings and ads.
nl_BE: Bereik miljoenen actieve winkelaars op Google met gratis productvermeldingen en advertenties.

en: Reach more shoppers and drive sales for your store. Integrate with Google to list your products for free and launch paid ad campaigns.
nl_BE: Bereik meer klanten en stimuleer de verkoop voor je winkel. Integreer met Google om je producten gratis te vermelden en betaalde advertentiecampagnes te lanceren.

en: Reach out to customers
nl_BE: Neem contact op met klanten

en: Reach your customers with MailPoet
nl_BE: Bereik je klanten met MailPoet

en: Read
nl_BE: Lezen

en: Read more
nl_BE: Lees meer

en: Read more about &ldquo;%s&rdquo;
nl_BE: Meer informatie over '%s'

en: Read/Write
nl_BE: Lezen/Schrijven

en: Ready to launch your store?
nl_BE: Klaar om je winkel te lanceren?

en: Ready to start selling something awesome?
nl_BE: Klaar om iets geweldigs te gaan verkopen?

en: Ready!
nl_BE: Klaar!

en: Reason for failure
nl_BE: Reden voor fout

en: Reason for refund (optional):
nl_BE: Reden voor terugbetaling (optioneel):

en: Reason for refund.
nl_BE: Reden voor teruggave.

en: Reason for the refund.
nl_BE: Reden voor terugbetaling.

en: Reasons you'll love Jetpack
nl_BE: Waarom jij van Jetpack zal houden

en: Recalculate
nl_BE: Herberekenen

en: Recalculate totals? This will calculate taxes based on the customers country (or the store base country) and update totals.
nl_BE: Herbereken totalen? Dit zal de belasting herberekenen gebaseerd op het land van de klant (of het land van de winkel) en de totalen bijwerken.

en: Receipt
nl_BE: Ontvangstbewijs

en: Receipt from %s
nl_BE: Bon van %s

en: Receipt not found
nl_BE: Ontvangstbewijs niet gevonden

en: Receive an email notification every time a new order is placed
nl_BE: Ontvang een e-mailnotificatie wanneer een nieuwe bestelling wordt geplaatst

en: Receive an email notification when an order that was processing or on hold fails
nl_BE: Ontvang een e-mailnotificatie wanneer een bestelling mislukt die in de wacht stond of werd verwerkt

en: Receive an email notification when an order that was processing or on hold gets cancelled
nl_BE: Ontvang een e-mailnotificatie wanneer een bestelling wordt geannuleerd die 'in behandeling' was of 'in de wacht' stond

en: Received PDT notification for another account: %1$s. Order ID: %2$d.
nl_BE: PDT notificatie ontvangen voor een andere rekening: %1$s. Bestel ID: %2$d.

en: Received PDT notification for order %1$d on endpoint for order %2$d.
nl_BE: PDT notificatie ontvangen voor bestelling %1$d op eindpunt voor bestelling %2$d.

en: Received an unexpected response from the platform.
nl_BE: Er is een onverwachte reactie van het platform ontvangen.

en: Receiver email
nl_BE: Ontvanger e-mailadres

en: Recent Product Reviews
nl_BE: Recente productbeoordelingen

en: Recent orders
nl_BE: Recente bestellingen

en: Recent reviews
nl_BE: Recente beoordelingen

en: Recently Viewed Products
nl_BE: Recent bekeken producten

en: Recently Viewed Products list
nl_BE: Onlangs bekeken producten lijst

en: Recipient(s)
nl_BE: Ontvanger(s)

en: Recommended
nl_BE: Aanbevolen

en: Recommended for All WooCommerce Stores
nl_BE: Aanbevolen voor alle WooCommerce-winkels

en: Recount terms
nl_BE: Termen opnieuw tellen

en: Recreate index
nl_BE: Index opnieuw aanmaken

en: Recurrence
nl_BE: Herhaling

en: Red
nl_BE: Rood

en: Red Sea
nl_BE: Rode Zee

en: Reddit Ads
nl_BE: Reddit advertenties

en: Redirect only
nl_BE: Redirect alleen

en: Redirect only (Insecure)
nl_BE: Alleen doorsturen (onveilig)

en: Redirect to the cart page after successful addition
nl_BE: Na succesvolle toevoeging gelijk doorsturen naar de winkelwagen pagina

en: Reduce quantity of %s
nl_BE: Aantal met %s verlagen

en: Reduced rate
nl_BE: Gereduceerd tarief

en: Refresh
nl_BE: Vernieuwen

en: Refresh Remote Inbox Notifications
nl_BE: Externe inbox notificatie vernieuwen

en: Refresh stats
nl_BE: Statistieken vernieuwen

en: Refreshed stats for %s
nl_BE: Statistieken voor %s vernieuwd

en: Refund
nl_BE: Terugbetalen

en: Refund #%1$s - %2$s
nl_BE: Terugbetaling #%1$s - %2$s

en: Refund #%1$s - %2$s by %3$s
nl_BE: Terugbetaling #%1$s - %2$s door %3$s

en: Refund %1$s via %2$s
nl_BE: Terugbetaling %1$s via %2$s

en: Refund %s manually
nl_BE: Betaal %s handmatig terug

en: Refund & Returns Policy
nl_BE: Terugbetaal- en retourneringsbeleid

en: Refund &ndash; %s
nl_BE: Terugbetaling &ndash; %s

en: Refund ID.
nl_BE: Terugbetaling ID.

en: Refund amount
nl_BE: Terugbetalingsbedrag

en: Refund amount (%1$s) cannot be less than the total of line items (%2$s).
nl_BE: Terugbetalingsbedrag (%1$s) kan niet minder zijn dan het totaal van de items (%2$s).

en: Refund amount must be greater than zero.
nl_BE: Teruggave moet meer zijn dan nul.

en: Refund amount.
nl_BE: Terugbetalingsbedrag.

en: Refund failed.
nl_BE: Terugbetaling mislukt.

en: Refund reason.
nl_BE: Terugbetaling reden.

en: Refund tax total cannot be greater than the line item tax total (%s).
nl_BE: Totaal terugbetaling belasting mag niet hoger zijn dan het belastingtotaal van de item regel (%s).

en: Refund the line items above. This will show the total amount to be refunded
nl_BE: De bovenstaande lijn artikelen terugbetalen. Het totale bedrag dat moet worden terugbetaald wordt getoond

en: Refund total cannot be greater than the line item total including tax (%s).
nl_BE: Terugbetalingsbedrag mag niet hoger zijn dan het totaal aan regelartikelen inclusief btw (%s).

en: Refund total must be greater than zero.
nl_BE: Het terugbetalingsbedrag moet hoger zijn dan nul.

en: Refund total.
nl_BE: Terugbetaling totaal.

en: Refunded
nl_BE: Terugbetaald

en: Refunded %1$s - Refund ID: %2$s
nl_BE: Terugbetaald %1$s - Terugbetalings-ID: %2$s

en: Refunded <span class="count">(%s)</span> | Refunded <span class="count">(%s)</span>
nl_BE[0]: Terugbetaald <span class="count">(%s)</span>
nl_BE[1]: Terugbetaald <span class="count">(%s)</span>

en: Refunded line items. This can include products, fees, and shipping lines, combined into a single array.
nl_BE: Terugbetaalde artikelregels. Dit kan producten, kosten en verzendregels zijn, gecombineerd in een enkele array.

en: Refunded order
nl_BE: Terugbetaalde bestelling

en: Refunds
nl_BE: Terugbetalingen

en: Regenerate
nl_BE: Regenereren

en: Regenerate data message.
nl_BE: Genereer gegevensbericht opnieuw.

en: Regenerate download permissions
nl_BE: Hergenereer downloadrechten

en: Regenerate order fulfillment status for Analytics
nl_BE: Genereer de afhandelingsstatus van bestellingen opnieuw voor Analytics

en: Regenerate shop thumbnails
nl_BE: Thumbnails opnieuw genereren

en: Regenerate the product attributes lookup table
nl_BE: De opzoektabel voor productattributen opnieuw genereren

en: Regenerating images for attachment ID: %s
nl_BE: Afbeeldingen voor bijlage-ID regenereren: %s

en: Regeneration status.
nl_BE: Status opnieuw genereren.

en: Region
nl_BE: Regio

en: Region(s)
nl_BE: Regio(s)

en: Region.
nl_BE: Regio.

en: Register
nl_BE: Registreren

en: Registered schema for %s
nl_BE: Schema geregistreerd voor %s

en: Registers whether the note is deleted or not
nl_BE: Registreert of de notitie is verwijderd of niet

en: Registers whether the note is read or not
nl_BE: Registreert of de notitie is verwijderd of niet

en: Registration privacy policy
nl_BE: Privacybeleid registratie

en: Regular price
nl_BE: Reguliere prijs

en: Regular price (%s)
nl_BE: Reguliere prijs (%s)

en: Regular product price.
nl_BE: Reguliere productprijs.

en: Related links.
nl_BE: Gerelateerde links.

en: Related products
nl_BE: Gerelateerde producten

en: Relevance
nl_BE: Relevantie

en: Remember me
nl_BE: Onthouden

en: Remote GET response.
nl_BE: GET respons op afstand.

en: Remote GET successful?
nl_BE: GET respons op afstand geslaagd?

en: Remote Logging
nl_BE: Loggen op afstand

en: Remote POST response.
nl_BE: POST respons op afstand.

en: Remote POST successful?
nl_BE: POST respons op afstand geslaagd?

en: Remote inbox notifications have been refreshed
nl_BE: Externe inbox notificaties zijn vernieuwd

en: Remove
nl_BE: Verwijderen

en: Remove %s coupon
nl_BE: %s coupon verwijderen

en: Remove %s from cart
nl_BE: Verwijder %s uit winkelwagen

en: Remove COGS columns from the product meta lookup table
nl_BE: COGS kolommen verwijderen uit de meta opzoektabel voor producten

en: Remove access to downloads on request
nl_BE: Toegang tot downloads op aanvraag verwijderen

en: Remove columns
nl_BE: Kolommen verwijderen

en: Remove custom costs
nl_BE: Aangepaste kosten verwijderen

en: Remove filter
nl_BE: Filter verwijderen

en: Remove filter: %s
nl_BE: Filter verwijderen: %s

en: Remove filter: {{label}}
nl_BE: Filter verwijderen: {{label}}

en: Remove image
nl_BE: Afbeelding verwijderen

en: Remove item
nl_BE: Artikel verwijderen

en: Remove personal data
nl_BE: Persoonsgegevens verwijderen

en: Remove personal data from orders on request
nl_BE: Persoonsgegevens uit bestellingen op aanvraag verwijderen

en: Remove product form image
nl_BE: Afbeelding productformulier verwijderen

en: Remove product image
nl_BE: Verwijder productafbeelding

en: Remove selected account(s)
nl_BE: Verwijder geselecteerde account(s)

en: Remove selected row(s)
nl_BE: Verwijder geselecteerde rijen

en: Remove the currently scheduled action to delete expired transient files, then schedule it again for running immediately. Subsequent actions will run once every 24h.
nl_BE: Verwijder de huidige ingeplande actie om verlopen bestanden te verwijderen, plan deze daarna opnieuw in om direct uit te voeren. Daaropvolgende acties worden elke 24 uur uitgevoerd.

en: Remove the currently scheduled action to delete expired transient files. Expired files won't be automatically deleted until the 'Schedule expired transient files cleanup' tool is run again.
nl_BE: Verwijder de huidige ingeplande actie om verlopen bestanden te verwijderen. Verlopen bestanden worden niet automatisch verwijderd tot de tool 'Inplannen verlopen bestanden verwijderen' weer wordt uitgevoerd.

en: Remove this image
nl_BE: Deze afbeelding verwijderen

en: Remove this item meta?
nl_BE: Deze artikelmeta verwijderen?

en: Removed access to downloadable files.
nl_BE: Toegang tot te downloaden bestanden verwijderd.

en: Removed back-in-stock notification for product id: %d
nl_BE: Notificatie 'weer op voorraad' verwijderd voor product ID: %d

en: Removed customer "%s"
nl_BE: Klant "%s" verwijderd

en: Removed payment token "%d"
nl_BE: Betalingstoken "%d" verwijderd

en: Removed personal data from %s order. | Removed personal data from %s orders.
nl_BE[0]: Verwijderd persoonsgegevens van %s bestelling.
nl_BE[1]: Verwijderd persoonsgegevens van %s bestellingen.

en: Removed personal data from order %s.
nl_BE: Persoonsgegevens uit bestelling %s zijn verwijderd.

en: Removes all existing entries from the Approved Product Download Directories list.
nl_BE: Verwijdert alle bestaande inhoud van de lijst met goedgekeurde mappen voor productdownloads.

en: Render response in a particular format.
nl_BE: Toon reacties in een specifiek formaat.

en: Renew
nl_BE: Verlengen

en: Renew Subscription
nl_BE: Abonnement verlengen

en: Renew for %1$s
nl_BE: Verlengen voor %1$s

en: Repair
nl_BE: Repareren

en: Repeat fetches made within a reasonable window of time (by default, 30 minutes) will not be counted twice. This is a generally reasonably way to enforce download limits in relation to ranged requests. %1$sLearn more.%2$s
nl_BE: Herhaalde fetches binnen een redelijke tijdsperiode (standaard 30 minuten) worden niet twee keer geteld. Dit is over het algemeen een redelijke manier om download limieten te handhaven in relatie tot ranged aanvragen. %1$sMeer informatie.%2$s

en: Replies
nl_BE: Reacties

en: Reply
nl_BE: Reactie

en: Reply to this review
nl_BE: Deze beoordeling beantwoorden

en: Reply-to enabled must be a boolean value.
nl_BE: Beantwoorden ingeschakeld moet een booleaanse waarde zijn.

en: Reply-to name cannot be empty when reply-to is enabled.
nl_BE: De naam voor beantwoorden mag niet leeg zijn als Beantwoorden is ingeschakeld.

en: Report a bug
nl_BE: Rapporteer een bug

en: Report period.
nl_BE: Rapportperiode.

en: Report sync schedulers should be derived from the Automattic\WooCommerce\Internal\Admin\Schedulers\ImportScheduler class.
nl_BE: Synchronisatieschema's voor het rapport moeten afgeleid worden van Automattic\WooCommerce\Internal\Admin\Schedulers\ImportScheduler klasse.

en: Report table data is being deleted.
nl_BE: Gegevens rapporttabel worden verwijderd.

en: Report table data is being rebuilt. Please allow some time for data to fully populate.
nl_BE: Gegevens rapport tabel gegevens worden opnieuw aangemaakt. Het kan even duren voordat alle gegevens zijn ingevuld.

en: Reports
nl_BE: Rapporten

en: Reports data grouped by intervals.
nl_BE: Rapportgegevens gegroepeerd op intervallen.

en: Reports data grouped by segment condition.
nl_BE: Rapportgegevens gegroepeerd op segmentvoorwaarde.

en: Request body.
nl_BE: Verzoek inhoud.

en: Request headers.
nl_BE: Verzoek headers.

en: Request to cancel scheduled actions completed.
nl_BE: Verzoek om geplande acties te annuleren voltooid.

en: Require a password
nl_BE: Vereist een wachtwoord

en: Require double opt-in to sign up
nl_BE: Dubbele bevestiging voor registratie verplichten

en: Required
nl_BE: Vereist

en: Required to be true, as resource does not support trashing.
nl_BE: Moet true zijn, een gegevensbron mag niet verwijderd worden.

en: Requires a plugin with predictive address search support (e.g. <a href="%s" target="_blank">WooPayments</a>).
nl_BE: Vereist een plugin met ondersteuning voor voorspellend adres zoeken (bijvoorbeeld <a href="%s" target="_blank">WooPayments</a> ).

en: Resend new order notification
nl_BE: Nieuwe bestel notificatie opnieuw verzenden

en: Resend verification email
nl_BE: Zend verificatie e-mail opnieuw

en: Reset
nl_BE: Herstellen

en: Reset capabilities
nl_BE: Rechten herstellen

en: Reset password
nl_BE: Wachtwoord opnieuw instellen

en: Reset your password
nl_BE: Stel je wachtwoord opnieuw in

en: Reset your password for {site_title}
nl_BE: Stel je wachtwoord opnieuw in voor {site_title}

en: Resets any download permissions linked to the order.
nl_BE: Reset alle downloadtoestemming die aan de bestelling zijn gekoppeld.

en: Resource already exists.
nl_BE: Hulpmiddel bestaat al.

en: Resource cannot be created.
nl_BE: Bron kan niet aangemaakt worden.

en: Resource cannot be created. Check for validation errors or server logs for details.
nl_BE: Bron kan niet aangemaakt worden. Controleer op validatiefouten of serverlogboeken voor meer informatie.

en: Resource cannot be created. Check to make sure 'order' and 'name' are present.
nl_BE: Hulpbron kan niet aangemaakt worden. Controleer of 'bestelling' en 'naam' ingevuld zijn.

en: Resource does not exist.
nl_BE: Hulpbron bestaat niet.

en: Resource does not support trashing.
nl_BE: Hulpbron ondersteunt geen prullenmand.

en: Respond to your requests, including refunds and complaints
nl_BE: Reageren op je aanvragen, inclusief terugbetalingen en klachten

en: Rest of the world
nl_BE: De rest van de wereld

en: Restock refunded items
nl_BE: Neem de terugbetaalde artikelen weer op voorraad

en: Restore
nl_BE: Herstellen

en: Restore this review from the Trash
nl_BE: Herstel deze beoordeling uit de prullenmand

en: Restore this review from the spam
nl_BE: Zet deze beoordeling terug vanuit spam

en: Restrictions
nl_BE: Beperkingen

en: Result message.
nl_BE: Resultaatbericht.

en: Result of payment processing, or null if not yet processed.
nl_BE: Resultaat van betaling verwerking, of null als het nog niet verwerkt is.

en: Resume
nl_BE: Hervatten

en: Resume the product attributes lookup table regeneration
nl_BE: Hervat de regeneratie van de opzoektabel voor productattributen

en: Retain cancelled orders
nl_BE: Geannuleerde bestellingen bewaren

en: Retain completed orders
nl_BE: Voltooide bestellingen bewaren

en: Retain completed orders for a specified duration before anonymizing the personal data within them.
nl_BE: Voltooide bestellingen gedurende een gespecificeerde tijd bewaren, voordat de bijbehorende persoonsgegevens geanonimiseerd worden.

en: Retain failed orders
nl_BE: Mislukte bestellingen bewaren

en: Retain inactive accounts
nl_BE: Inactieve accounts bewaren

en: Retain pending orders
nl_BE: Bestellingen in behandeling bewaren

en: Retain refunded orders
nl_BE: Terugbetaalde bestellingen bewaren

en: Retain refunded orders for a specified duration before anonymizing the personal data within them.
nl_BE: Terugbetaalde bestellingen gedurende een gespecificeerde tijd bewaren, voordat de bijbehorende persoonsgegevens geanonimiseerd worden.

en: Retention period
nl_BE: Retentieperiode

en: Retrieve a paginated list of orders with optional filters for status, customer, date range, and other criteria.
nl_BE: Haal een gepagineerde lijst met bestellingen op met optionele filters voor status, klant, datumbereik en andere criteria.

en: Retrieve a paginated list of products with optional filters for status, category, price range, and other attributes.
nl_BE: Haal een gepagineerde lijst met producten op met optionele filters voor status, categorie, prijsbereik en andere attributen.

en: Retrieve detailed information about a single order by ID, including line items, customer details, and payment information.
nl_BE: Haal gedetailleerde informatie op over één bestelling op basis van het ID, inclusief lijn artikels, klantgegevens en betalingsinformatie.

en: Retrieve detailed information about a single product by ID, including price, description, images, and metadata.
nl_BE: Haal gedetailleerde informatie op over één product op basis van ID, inclusief prijs, beschrijving, afbeeldingen en metadata.

en: Retro photography
nl_BE: Retro-fotografie

en: Return sales for a specific end date, the date need to be in the %s format.
nl_BE: Toon verkopen tot een specifieke einddatum, de datum moet in het %s formaat zijn.

en: Return sales for a specific start date, the date need to be in the %s format.
nl_BE: Toon verkopen vanaf een specifieke startdatum, de datum moet in het %s formaat zijn.

en: Return the default payment suggestions when woocommerce_show_marketplace_suggestions and woocommerce_setting_payments_recommendations_hidden options are set to no
nl_BE: Herstel de standaard betalingssuggesties wanneer de opties woocommerce_show_marketplace_suggestions en woocommerce_setting_payments_recommendations_hidden zijn uitgeschakeld

en: Return the default shipping partner suggestions when woocommerce_show_marketplace_suggestions option is set to no
nl_BE: Geef de standaardsuggestie voor verzendpartners wanneer de optie woocommerce_show_marketplace_suggestions is ingesteld op nee

en: Return to cart
nl_BE: Terug naar winkelwagen

en: Return to emails
nl_BE: Teruggaan naar e-mails

en: Return to payments
nl_BE: Terugkeren naar betalingen

en: Return to shipping
nl_BE: Terug naar verzending

en: Return to shop
nl_BE: Terug naar winkel

en: Return to the Plugins page
nl_BE: Terug naar de plugin pagina

en: Return to the file list.
nl_BE: Terug naar de lijst met bestanden.

en: Returning customer?
nl_BE: Terugkerende klant?

en: Returning or new customer.
nl_BE: Terugkerende of nieuwe klant.

en: Returns
nl_BE: Retourneringen

en: Returns number of products with each average rating.
nl_BE: Toont het aantal producten met elke gemiddelde beoordeling.

en: Returns number of products with each stock status.
nl_BE: Toont het aantal producten het elke voorraadstatus.

en: Returns number of products within attribute terms.
nl_BE: Toont het aantal producten met eigenschap trefwoorden.

en: Returns number of products within taxonomy terms.
nl_BE: Toont het aantal producten met taxonomie termen.

en: Reunion
nl_BE: Réunion

en: Reusable template part for displaying social links on the coming soon page.
nl_BE: Herbruikbaar template onderdeel voor het tonen van links naar social media op de pagina binnenkort beschikbaar.

en: Revenue
nl_BE: Inkomsten

en: Reversal cancelled for order #%s
nl_BE: Terugname van bestelling #%s geannuleerd

en: Revert to legacy template
nl_BE: Terugkeren naar verouderde template

en: Review
nl_BE: Beoordeling

en: Review Settings
nl_BE: Instellingen controleren

en: Review content.
nl_BE: Inhoud beoordelen.

en: Review for %s
nl_BE: Beoordeling voor %s

en: Review rating (0 to 5).
nl_BE: Review beoordeling (0 tot 5).

en: Review shipping options
nl_BE: Verzendopties bekijken

en: Review type name.
nl_BE: Naam beoordelingstype.

en: Review your orders
nl_BE: Je bestellingen controleren

en: Reviewer email.
nl_BE: Beoordeler e-mail.

en: Reviewer name.
nl_BE: Beoordeler naam.

en: Reviews
nl_BE: Beoordelingen

en: Reviews (%d)
nl_BE: Beoordelingen (%d)

en: Reviews average rating.
nl_BE: Gemiddelde beoordeling van beoordelingen.

en: Reviews can only be left by "verified owners"
nl_BE: Er kunnen alleen beoordelingen worden gegeven door 'gecontroleerde eigenaren'

en: Reviews for %s
nl_BE: Beoordelingen voor %s

en: Reviews totals.
nl_BE: Beoordelingen totalen.

en: Revision restored.
nl_BE: Revisie hersteld.

en: Revoke
nl_BE: Intrekken

en: Revoke API key
nl_BE: API-sleutel intrekken

en: Revoke access
nl_BE: Toegang intrekken

en: Revoke key
nl_BE: Sleutel intrekken

en: Rhineland-Palatinate
nl_BE: Rijnland-Palts

en: Right
nl_BE: Rechts

en: Right with space
nl_BE: Rechts met spatie

en: Roles successfully reset
nl_BE: Rollen succesvol hersteld

en: Roma
nl_BE: Rome

en: Romania
nl_BE: Roemenië

en: Romanian leu
nl_BE: Roemeense leu

en: Round tax at subtotal level, instead of rounding per line
nl_BE: Rond belastingen af bij subtotalen, in plaats van per regel

en: Rounding
nl_BE: Afronding

en: Routing number
nl_BE: Routingnummer

en: Rows per page
nl_BE: Rijen per pagina

en: Run
nl_BE: Uitvoeren

en: Run the Setup Wizard
nl_BE: Installatiewizard uitvoeren

en: Run the importer
nl_BE: De importeerfunctie uitvoeren

en: Running %d action | Running %d actions
nl_BE[0]: %d actie wordt uitgevoerd
nl_BE[1]: %d acties worden uitgevoerd

en: Running pre-disable checks...
nl_BE: Controles vóór uitschakeling uitvoeren...

en: Running pre-enable checks...
nl_BE: Controles vóór inschakelen aan het uitvoeren...

en: Russia
nl_BE: Rusland

en: Russian ruble
nl_BE: Russische roebel

en: Rwandan franc
nl_BE: Rwandese frank

en: S&atilde;o Tom&eacute; and Pr&iacute;ncipe
nl_BE: Sao Tom&eacute; en Principe

en: SKU %s
nl_BE: Artikelnummer %s

en: SKU refers to a Stock-keeping unit, a unique identifier for each distinct product and service that can be purchased.
nl_BE: Artikelnummer verwijst naar een unieke identificatie voor elk afzonderlijk product en / of dienst die verkocht kan worden.

en: SSL forced?
nl_BE: SSL geforceerd?

en: STEP 1 OF 2
nl_BE: STAP 1 VAN 2

en: STEP 2 OF 2
nl_BE: STAP 2 VAN 2

en: SUHOSIN installed
nl_BE: SUHOSIN geïnstalleerd

en: Safe and secure payments using credit cards or your customer's PayPal account.
nl_BE: Veilig betalingen accepteren via kredietkaart of de PayPal-account van de klant.

en: Safe and secure payments using credit cards or your customer's PayPal account. <a href="%s" target="_blank">Learn more</a>.
nl_BE: Veilige en betrouwbare betalingen met creditcards of het PayPal-account van je klanten. <a href="%s" target="_blank">Meer informatie over PayPal</a>.

en: Safe and secure payments using your customer's PayPal account.
nl_BE: Veilig en beveiligd betalen via de PayPal account van je klant.

en: Saint Barth&eacute;lemy
nl_BE: Sint-Bartholomeus

en: Saint Helena
nl_BE: Sint-Helena

en: Saint Helena pound
nl_BE: Sint Helena pond

en: Saint Kitts and Nevis
nl_BE: Saint Kitts en Nevis

en: Saint Martin (Dutch part)
nl_BE: Sint Maarten

en: Saint Martin (French part)
nl_BE: Sint-Maarten (Frans deel)

en: Saint Pierre and Miquelon
nl_BE: Saint-Pierre en Miquelon

en: Saint Vincent and the Grenadines
nl_BE: Saint Vincent en de Grenadines

en: Sale
nl_BE: Aanbieding

en: Sale end date
nl_BE: Einddatum uitverkoop

en: Sale end date (YYYY-MM-DD format or leave blank)
nl_BE: Einddatum uitverkoop (YYYY-MM-DD formaat of laat leeg)

en: Sale price
nl_BE: Actieprijs

en: Sale price (%s)
nl_BE: Actieprijs (%s)

en: Sale price dates
nl_BE: Actieperiode

en: Sale product price, if applicable.
nl_BE: Productprijs in de uitverkoop, indien van toepassing.

en: Sale start date
nl_BE: Startdatum uitverkoop

en: Sale start date (YYYY-MM-DD format or leave blank)
nl_BE: Startdatum uitverkoop (YYYY-MM-DD formaat of laat leeg)

en: Sale!
nl_BE: Aanbieding!

en: Sales
nl_BE: Verkoop

en: Sales amount
nl_BE: Omzet

en: Sales by category
nl_BE: Omzet per categorie

en: Sales by date
nl_BE: Verkoop per datum

en: Sales by product
nl_BE: Verkoop per product

en: Sales channels
nl_BE: Verkoopkanalen

en: Sales of the marketing campaign.
nl_BE: Verkopen naar aanleiding van de marketingcampagne.

en: Sales reports
nl_BE: Verkooprapporten

en: Same as main product
nl_BE: Zelfde als hoofdproduct

en: Same as parent
nl_BE: Zelfde als hoofd

en: Samoan t&#x101;l&#x101;
nl_BE: Samoaanse t&#x101;l&#x101;

en: Sample
nl_BE: Voorbeeld

en: Sample Download File.pdf
nl_BE: Voorbeeld download bestand.pdf

en: Sample:
nl_BE: Voorbeeld:

en: Sandbox API password
nl_BE: Wachtwoord Sandbox API

en: Sandbox API signature
nl_BE: Sandbox API handtekening

en: Sandbox API username
nl_BE: Sandbox API gebruikersnaam

en: Saudi Arabia
nl_BE: Saudi-Arabië

en: Saudi riyal
nl_BE: Saoedi-Arabische riyal

en: Save
nl_BE: Opslaan

en: Save %s
nl_BE: Bespaar %s

en: Save action not supported for the onboarding step ID.
nl_BE: Sla actie op die niet wordt ondersteund voor de onboardingsstap-ID.

en: Save address
nl_BE: Adres opslaan

en: Save attributes
nl_BE: Eigenschappen opslaan

en: Save big with %s
nl_BE: Bespaar veel met %s

en: Save changes
nl_BE: Wijzigingen opslaan

en: Save changes before changing page?
nl_BE: Aanpassingen opslaan voordat je de pagina verandert?

en: Save money
nl_BE: Geld besparen

en: Save on shipping with WooCommerce Shipping
nl_BE: Bespaar op verzenden met WooCommerce Shipping

en: Save time
nl_BE: Tijd besparen

en: Save time and errors with automated tax calculation and collection at checkout. Powered by WooCommerce Services and Jetpack.
nl_BE: Bespaar tijd en voorkom fouten met automatische belastingberekening en -inning tijdens het afrekenen. Mogelijk gemaakt door WooCommerce-services en Jetpack.

en: Save time and money by printing your shipping labels right from your computer with WooCommerce Shipping. Try WooCommerce Shipping for free.
nl_BE: Bespaar tijd en geld door je verzendlabels direct vanaf je computer te printen met WooCommerce Shipping. Probeer WooCommerce Shipping gratis uit.

en: Save to account
nl_BE: Opslaan naar account

en: Save up to $800 in fees by managing transactions with %1$s. With %1$s, you can securely accept major cards, Apple Pay, and payments in over 100 currencies.
nl_BE: Bespaar tot $800 op je toeslagen door transacties te beheren in %1$s. Met %1$s kan je veilig creditcards, Apple Pay en betalingen in meer dan 100 valuta's accepteren.

en: Save webhook
nl_BE: Webhook bewaren

en: Saxony
nl_BE: Saksen

en: Saxony-Anhalt
nl_BE: Saksen-Anhalt

en: Schedule
nl_BE: Periode instellen

en: Schedule expired transient files cleanup
nl_BE: Inplannen verlopen bestanden verwijderen

en: Schedule the action to delete expired transient files for running immediately. Subsequent actions will run once every 24h.
nl_BE: Plan de actie in om verlopen bestanden direct te verwijderen. Daaropvolgende acties worden elke 24 uur uitgevoerd.

en: Scheduled
nl_BE: Ingepland

en: Scheduled (recommended)
nl_BE: Ingepland (aanbevolen)

en: Scheduled Action
nl_BE: Ingeplande actie

en: Scheduled Action Columns
nl_BE: Geplande actiekolommen

en: Scheduled Actions
nl_BE: Geplande acties

en: Scheduled Date
nl_BE: Geplande datum

en: Scheduled action cancelled.
nl_BE: Geplande actie geannuleerd.

en: Scheduled action for %1$s will not be executed as no callbacks are registered.
nl_BE: Geplande actie voor %1$s zal niet worden uitgevoerd omdat er geen terugroepingen zijn geregistreerd.

en: Scheduled actions are hooks triggered on a certain date and time.
nl_BE: Geplande acties zijn hooks die op een bepaalde datum en tijd worden geactiveerd.

en: Scheduled updates enabled
nl_BE: Geplande updates

en: Schleswig-Holstein
nl_BE: Sleeswijk-Holstein

en: Scope under which the request is made; determines fields present in response.
nl_BE: Scope waarop het verzoek wordt gedaan; bepaalt de aanwezige velden in de reactie.

en: Script with handle %s had a dependency on itself which has been removed. This is an indicator that your JS code has a circular dependency that can cause bugs.
nl_BE: Script met titel %s bevatte een dependency die verwijderd is. Dit geeft aan dat je JS-code een circulaire dependency heeft die bugs kan veroorzaken.

en: Seamless order sync and label printing
nl_BE: Naadloze bestellingssynchronisatie en afdrukken van etiketten

en: Seamlessly sync your products and start Reddit Ads.
nl_BE: Synchroniseer je producten naadloos en start met Reddit Ads.

en: Search
nl_BE: Zoeken

en: Search %s
nl_BE: Zoeken %s

en: Search Brands
nl_BE: Zoek merken

en: Search Emails
nl_BE: Doorzoek e-mails

en: Search Notifications
nl_BE: Zoeknotificaties

en: Search Reviews
nl_BE: Beoordelingen zoeken

en: Search Scheduled Actions
nl_BE: Zoek ingeplande acties

en: Search by similar attribute name.
nl_BE: Zoek op vergelijkbare eigenschapsnaam.

en: Search by similar product name or sku.
nl_BE: Zoek op zelfde productnaam of sku.

en: Search by similar product name, sku, or attribute value.
nl_BE: Zoek op zelfde productnaam, sku of attribuutwaarde.

en: Search by similar tax code.
nl_BE: Zoek op zelfde belastingcode.

en: Search by user e-mail
nl_BE: Zoeken op gebruikerse-mailadres

en: Search categories
nl_BE: Zoek categorieën

en: Search coupons
nl_BE: Coupons zoeken

en: Search customers
nl_BE: Klanten zoeken

en: Search for a customer&hellip;
nl_BE: Zoek een klant&hellip;

en: Search for a downloadable product&hellip;
nl_BE: Zoek naar een downloadbaar product&hellip;

en: Search for a page&hellip;
nl_BE: Zoeken naar een pagina&hellip;

en: Search for a product&hellip;
nl_BE: Zoek naar een product &hellip;

en: Search for a user&hellip;
nl_BE: Zoek een gebruiker &hellip;

en: Search for an inbox notification&hellip;
nl_BE: Zoeken naar inbox notificatie&hellip;

en: Search for:
nl_BE: Zoeken naar:

en: Search hook, args and claim ID
nl_BE: Zoek hook, argumenten en claim ID

en: Search key
nl_BE: Sleutel zoeken

en: Search logs
nl_BE: Logs zoeken

en: Search or create categories…
nl_BE: Zoek of maak categorieën…

en: Search orders
nl_BE: Bestellingen zoeken

en: Search product forms
nl_BE: Productformulieren zoeken

en: Search products
nl_BE: Producten zoeken

en: Search products&hellip;
nl_BE: Zoek producten&hellip;

en: Search products…
nl_BE: Zoek producten...

en: Search results
nl_BE: Zoekresultaten

en: Search results for "%s"
nl_BE: Zoekresultaten voor '%s'

en: Search results for &ldquo;%s&rdquo;
nl_BE: Zoekresultaten voor &ldquo;%s&rdquo;

en: Search results for: %s
nl_BE: Zoekresultaten voor: %s

en: Search results only
nl_BE: Enkel zoekresultaten

en: Search results: &ldquo;%s&rdquo;
nl_BE: Zoekresultaten: &ldquo;%s&rdquo;

en: Search shipping classes
nl_BE: Verzendklassen zoeken

en: Search tags
nl_BE: Zoek tags

en: Search webhooks
nl_BE: Webhooks zoeken

en: Search within these files
nl_BE: Tussen deze bestanden zoeken

en: Search&hellip;
nl_BE: Zoeken&hellip;

en: Second line of the address being shipped to.
nl_BE: Tweede regel van het adres waarnaar verzonden wordt.

en: Secondary text
nl_BE: Secundaire tekst

en: Secret
nl_BE: Geheim

en: Secret key used to generate a hash of the delivered webhook and provided in the request headers. This will default to a MD5 hash from the current user's ID|username if not provided.
nl_BE: Geheime sleutel gebruikt voor het genereren van een hash van de geleverde webhook en aangeboden in de aanvraag-headers. Dit zal standaard een MD5-hash zijn van de huidige gebruikers-ID|gebruikersnaam indien niet ingesteld.

en: Secure checkout
nl_BE: Veilig afrekenen

en: Secure connection (HTTPS)
nl_BE: Beveiligde verbinding (HTTPS)

en: Securely accept credit and debit cards on your site. Manage transactions without leaving your WordPress dashboard. Only with <strong>WooPayments</strong>.
nl_BE: Aanvaard veilig betalingen via credit- en debitcards op je website. Beheer transacties zonder je WordPress-dashboard te hoeven verlaten. Alleen met <strong>WooPayments</strong>.

en: Securely accept credit and debit cards with one low rate, no surprise fees (custom rates available). Sell in store and track sales and inventory in one place.
nl_BE: Accepteer veilig creditcards en debetkaarten met één lage tarief, zonder verrassingskosten (aangepaste tarieven beschikbaar). Verkoop in de winkel en volg verkoop en voorraad op één plek.

en: Securely accept credit and debit cards with one low rate, no surprise fees (custom rates available). Sell online and in store and track sales and inventory in one place.
nl_BE: Accepteer creditcards en betaalpassen veilig voor een laag tarief, zonder verborgen toeslagen (aangepaste tarieven beschikbaar). Verkoop online en in de winkel en volg de verkoop en voorraad op één plaats.

en: Securely accept credit and debit cards with one low rate, no surprise fees (custom rates available). Sell online and in store and track sales and inventory in one place. <a href="%s" target="_blank">Learn more about Square</a>.
nl_BE: Accepteer creditcards en betaalpassen veilig voor één laag tarief, zonder verborgen toeslagen (aangepaste tarieven beschikbaar). Verkoop online en in de winkel en volg de verkoop en voorraad op één plaats. <a href="%s" target="_blank">Meer informatie over Square</a>.

en: Securely accept payments and manage payment activity straight from your store's dashboard
nl_BE: Accepteer veilig betalingen en beheer betalingsactiveit rechtstreeks op het dashboard van je winkel

en: Securely save payment info
nl_BE: Sla je betaalinformatie veilig op

en: Security
nl_BE: Beveiliging

en: Security.
nl_BE: Beveiliging.

en: Segment identificator.
nl_BE: Segment-ID.

en: Segment the response by additional constraint.
nl_BE: Segmenteer de reactie met een extra beperking.

en: Select
nl_BE: Selecteer

en: Select %s
nl_BE: Selecteer %s

en: Select Page
nl_BE: Selecteer pagina

en: Select a category
nl_BE: Selecteer een categorie

en: Select a color for the background of your emails. Default %s.
nl_BE: Selecteer een achtergrondkleur voor je e-mails. Standaard %s.

en: Select a country / region&hellip;
nl_BE: Selecteer een land/regio&hellip;

en: Select a page&hellip;
nl_BE: Selecteer een pagina&hellip;

en: Select a product to regenerate the data for, or leave empty for a full table regeneration:
nl_BE: Selecteer een product om de bijbehorende gegevens opnieuw te genereren, of laat leeg om een volledige tabel opnieuw te generen:

en: Select all
nl_BE: Alles selecteren

en: Select an inbox notification to delete:
nl_BE: Selecteer een inbox notificatie om te verwijderen:

en: Select an option&hellip;
nl_BE: Selecteer een optie&hellip;

en: Select categories&hellip;
nl_BE: Selecteer categorieën&hellip;

en: Select customer&hellip;
nl_BE: Klant selecteren&hellip;

en: Select fields from your CSV file to map against products fields, or to ignore during import.
nl_BE: Velden van je CSV-bestaan selecteren om te koppelen met productvelden of te negeren tijdens het importeren.

en: Select none
nl_BE: Niets selecteren

en: Select options
nl_BE: Opties selecteren

en: Select options for &ldquo;%s&rdquo;
nl_BE: Selecteer opties voor '%s'

en: Select product&hellip;
nl_BE: Product selecteren&hellip;

en: Select review
nl_BE: Selecteer beoordeling

en: Select shipping methods
nl_BE: Selecteer verzendmethoden

en: Select some countries
nl_BE: Selecteer landen

en: Select the %1$s log file for %2$s
nl_BE: Selecteer het %1$s logbestand voor %2$s

en: Select the access type of these keys.
nl_BE: Kies het toegangstype voor deze sleutels.

en: Select values
nl_BE: Selecteer waarden

en: Select when the webhook will fire.
nl_BE: Selecteer wanneer de webhook zal starten.

en: Select who should be notified if an order that was previously processing or on-hold has failed.
nl_BE: Selecteer wie er op de hoogte moet worden gesteld als een bestelling die eerder werd verwerkt of in de wacht werd gezet, is mislukt.

en: Select your shipping options
nl_BE: Selecteer je verzendopties

en: Selected attribute term name.
nl_BE: Termnaam van de geselecteerde eigenschap.

en: Selected countries
nl_BE: Geselecteerde landen

en: Selected fulfillment option ID.
nl_BE: ID van de geselecteerde afhandelingsoptie.

en: Selected payment method for the order.
nl_BE: Geselecteerde betaalmethode van de bestelling.

en: Selecting no country / region to sell to prevents from completing the checkout. Continue anyway?
nl_BE: Door geen land/regio te selecteren om aan te verkopen, kan het afrekenen niet voltooid worden. Toch doorgaan?

en: Sell to all countries
nl_BE: Verkoop aan alle landen

en: Sell to all countries, except for&hellip;
nl_BE: Verkoop aan alle landen, behalve &hellip;

en: Sell to specific countries
nl_BE: Verkopen aan specifieke landen

en: Selling location(s)
nl_BE: Verkooplocatie(s)

en: Selling online answer.
nl_BE: Verkoop online antwoord.

en: Selling platforms.
nl_BE: Verkoopplatforms.

en: Send
nl_BE: Verzenden

en: Send an email to customers notifying them that their order is being processed
nl_BE: Stuur een e-mail naar klanten om hen te informeren dat hun bestelling wordt verwerkt

en: Send an email to customers notifying them that their order is complete and has been shipped
nl_BE: Stuur een e-mail naar klanten om hen te informeren dat hun bestelling is voltooid en is verzonden

en: Send an email to customers notifying them that their password has been reset
nl_BE: Stuur een e-mail naar klanten om hen te informeren dat hun wachtwoord is gereset

en: Send an email to customers notifying them that they have created an account
nl_BE: Stuur een e-mail naar klanten om hen te informeren dat ze een account hebben aangemaakt

en: Send an email to customers notifying them when an order has been partially or fully refunded
nl_BE: Stuur een e-mail naar klanten om hen te informeren wanneer een bestelling gedeeltelijk of volledig is terugbetaald

en: Send an email to customers notifying them when their order has been cancelled
nl_BE: Stuur een e-mail naar klanten om hen te informeren wanneer hun bestelling is geannuleerd

en: Send an email to customers notifying them when their order has been placed on hold
nl_BE: Stuur een e-mail naar klanten om hen te informeren wanneer hun bestelling in de wacht is gezet

en: Send an email to customers notifying them when you’ve added a note to their order
nl_BE: Stuur een e-mail naar klanten om hen te informeren wanneer je een notitie aan hun bestelling hebt toegevoegd

en: Send cache control headers and support 304 Not Modified responses
nl_BE: Stuur cachecontrolheaders en ondersteun 304 Not Modified reacties

en: Send notifications when an IPN is received from PayPal indicating refunds, chargebacks and cancellations.
nl_BE: Verzend notificaties wanneer een IPN wordt ontvangen vanuit PayPal voor terugbetalingen, terugboekingen en annuleringen.

en: Send order details to customer
nl_BE: Stuur bestelgegevens naar klant

en: Send password setup link (recommended)
nl_BE: Link voor het instellen van het wachtwoord verzenden (aanbevolen)

en: Send purchase follow-up emails, newsletters, and promotional campaigns.
nl_BE: Maak en verstuur rechtstreeks vanuit je dashboard opvolgingsmails, nieuwsbrieven en promotiecampagnes bij aankopen.

en: Send shipping details to PayPal instead of billing.
nl_BE: Verstuur verzendgegevens naar PayPal in plaats van factuurgegevens.

en: Send targeted campaigns, recover abandoned carts and more with Mailchimp.
nl_BE: Verstuur gerichte campagnes, bekijk verlaten winkelwagens en nog meer met Mailchimp.

en: Send targeted campaigns, recover abandoned carts and much more with Mailchimp.
nl_BE: Verstuur gerichte campagnes, bekijk verlaten winkelwagens en nog veel meer met Mailchimp.

en: Send you information about your account and order
nl_BE: We sturen je informatie over je account en je bestelling

en: Send you marketing messages, if you choose to receive them
nl_BE: Om marketingberichten naar je te sturen, als je hiervoor kiest

en: Separate codes with a comma. Accepts wildcards, e.g. <code>P*</code> will match a postcode of PE30. Also accepts a pattern, e.g. <code>NG1___</code> would match NG1 1AA but not NG10 1AA
nl_BE: Scheid codes met een komma. Jokertekens zijn mogelijk, <code>P*</code> levert bijvoorbeeld een overeenkomst met PE30 op. Patronen zijn ook mogelijk, <code>NG1___</code> levert een overeenkomst op met zowel NG1 1AA als NG10 1AA

en: Separate tags with commas
nl_BE: Scheid tags met komma's

en: Serbia
nl_BE: Servië

en: Serbian dinar
nl_BE: Servische dinar

en: Server architecture
nl_BE: Server architectuur

en: Server architecture.
nl_BE: Serverarchitectuur.

en: Server environment
nl_BE: Serveromgeving

en: Server info
nl_BE: Serverinformatie

en: Service
nl_BE: Dienst

en: Services
nl_BE: Diensten

en: Session page views
nl_BE: Sessie pagina weergaven

en: Set Status - In stock
nl_BE: Status kiezen - Op voorraad

en: Set Status - On backorder
nl_BE: Status instellen - In nabestelling

en: Set Status - Out of stock
nl_BE: Status instellen - Geen voorraad

en: Set a fixed price to cover shipping costs.
nl_BE: Stel een vast tarief in om verzendkosten te dekken.

en: Set default payment method
nl_BE: Stel standaard betaalmethode in

en: Set options relating to customer accounts and data privacy.
nl_BE: Stel opties in met betrekking tot klantaccounts en gegevensprivacy.

en: Set password
nl_BE: Wachtwoord instellen

en: Set product featured image when uploaded image file name matches product SKU.
nl_BE: De bestandsnaam van de ingestelde uitgelichte afbeelding bij het uploaden van de afbeelding komt overeen met de SKU van het product.

en: Set product form image
nl_BE: Afbeelding productformulier instellen

en: Set product image
nl_BE: Productafbeelding instellen

en: Set regular prices
nl_BE: Normale prijzen instellen

en: Set sale prices
nl_BE: Actieprijzen instellen

en: Set scheduled sale dates
nl_BE: Geplande uitverkoopdata instellen

en: Set the action as manual so that the order note registers as "added by user".
nl_BE: Stel de actie in als handmatig zodat de bestelling notitie wordt geregistreerd als ‘toegevoegd door gebruiker’.

en: Set the color of your headings and text. Default %s.
nl_BE: Stel de kleur van je kopteksten en tekst in. Standaard %s.

en: Set the name and email address you'd like your outgoing emails to use.
nl_BE: Stel de naam en het e-mailadres in waarnaar je uitgaande e-mails verstuurd moeten worden.

en: Set to regular price decreased by (fixed amount or %):
nl_BE: Stel in op reguliere prijs verminderd met (vaste waarde of %):

en: Set up %s
nl_BE: Instellen van %s

en: Set up PayPal for me using this email:
nl_BE: Configureer PayPal voor me met dit e-mailadres:

en: Set up Stripe for me using this email:
nl_BE: Configureer Stripe voor me met dit e-mailadres:

en: Set up additional payment options
nl_BE: Stel aanvullende betalingsaanbieders in

en: Set up and manage inventory for this product, including status and available quantity. %1$sManage store inventory settings%2$s
nl_BE: Voorraad instellen en beheren voor dit product, inclusief status en beschikbaar aantal. %1$sWinkelvoorraadinstellingen beheren%2$s

en: Set up payments
nl_BE: Betaalmethodes instellen

en: Set up shipping costs and enter dimensions used for accurate rate calculations. %1$sHow to get started?%2$s
nl_BE: Stel de verzendkosten in en voer de afmetingen in voor nauwkeurige tarievenberekening. %1$sHoe ga ik aan de slag?%2$s

en: Set up your account for our store
nl_BE: Stel je account in voor onze winkel

en: Set up your payment methods and accept credit and debit cards, cash, bank transfers and money from your Mercado Pago account. Offer safe and secure payments with Latin America’s leading processor.
nl_BE: Stel je betaalmethoden in en accepteer credit- en debitcards, contant geld, bankoverschrijvingen en geld van je Mercado Pago account. Bied veilige en beveiligde betalingen met de toonaangevende betalingsverwerker van Latijns-Amerika.

en: Set variation image
nl_BE: Variatie afbeelding instellen

en: Set your new password.
nl_BE: Stel je nieuwe wachtwoord in.

en: Set your store location and configure tax rate settings.
nl_BE: Stel je winkellocatie in en configureer instellingen voor belastingtarieven.

en: Set your store location and where you'll ship to.
nl_BE: Stel je winkellocatie in, en stel in waar je naar zal verzenden.

en: Set your store's address, visibility, currency, language, and timezone.
nl_BE: Stel het adres, de zichtbaarheid, valuta, taal en tijdzone van je winkel in.

en: Setting field ID.
nl_BE: ID van instelveld.

en: Setting field description.
nl_BE: Instelling veld beschrijving.

en: Setting field label.
nl_BE: Label instelveld.

en: Setting field type.
nl_BE: Type instelveld.

en: Setting field value.
nl_BE: Veldwaarde instellen.

en: Setting value.
nl_BE: Instellingswaarde.

en: Settings
nl_BE: Instellingen

en: Settings below apply to all variations without manual stock management enabled.
nl_BE: De instellingen hieronder zijn van toepassing op alle variaties waarbij handmatig voorraadbeheer niet is ingeschakeld.

en: Settings description.
nl_BE: Beschrijving instellingen.

en: Settings fields.
nl_BE: Instelvelden.

en: Settings for WooCommerce admin reporting.
nl_BE: Instellingen voor WooCommerce Admin melden.

en: Settings group ID.
nl_BE: Instellingen groep ID.

en: Settings group.
nl_BE: Instellingengroep.

en: Settings must be an array.
nl_BE: Instellingen moeten een array zijn.

en: Settings section.
nl_BE: Sectie Instellingen.

[ctx: Settings tab label]
en: Payments
nl_BE: Betalingen

en: Settings tab.
nl_BE: Tabblad Instellingen.

en: Settings title.
nl_BE: Titel instellingen.

en: Settings.
nl_BE: Instellingen.

en: Setup Wizard
nl_BE: Installatiewizard

en: Setup a Refund and Returns Policy page to boost your store's credibility.
nl_BE: Stel een pagina terugbetaal- en retourneringsbeleid op om je winkel betrouwbaarder te maken.

en: Setup shipping zones
nl_BE: Verzendzones instellen

en: Setup wizard
nl_BE: Installatiewizard

en: Several WooCommerce extensions can write logs which makes debugging problems easier. The directory must be writable for this to happen.
nl_BE: Verscheidene WooCommerce extensies kunnen logs aanmaken die het oplossen van fouten in de code makkelijker maken. De directory moet beschrijfbaar zijn om dit mogelijk te maken.

en: Seychelles
nl_BE: Seychellen

en: Seychellois rupee
nl_BE: Seychelles rupee

en: Share
nl_BE: Deel

en: Share feedback
nl_BE: Deel je feedback

en: Share new items on social media the moment they're live in your store.
nl_BE: Deel nieuwe artikelen op social media zodra ze online staan in je winkel.

en: Shared by %s
nl_BE: Gedeeld door %s

en: Ship to
nl_BE: Bestemming

en: Ship to a different address?
nl_BE: Verzenden naar een ander adres?

en: Ship to all countries
nl_BE: Verzend naar alle landen

en: Ship to all countries you sell to
nl_BE: Verzend naar alle landen waaraan je verkoopt

en: Ship to specific countries
nl_BE: Verzenden naar specifieke landen

en: Ship to specific countries only
nl_BE: Verzend enkel naar specifieke landen

en: ShipStation icon
nl_BE: ShipStation icoon

en: Shipment %s
nl_BE: Verzending %s

en: Shipment Provider
nl_BE: Verzendprovider

en: Shipment Tracking
nl_BE: Verzending bijhouden

en: Shipping
nl_BE: Verzendmethoden

en: Shipping Address
nl_BE: Verzendingsadres

en: Shipping Address 1
nl_BE: Verzendadres 1

en: Shipping Address 2
nl_BE: Verzendadres 2

en: Shipping City
nl_BE: Verzending – Plaats

en: Shipping Company
nl_BE: Verzending – Bedrijf

en: Shipping Country / Region
nl_BE: Land/regio om naar te verzenden

en: Shipping First Name
nl_BE: Verzending – Voornaam

en: Shipping Label
nl_BE: Verzendlabel

en: Shipping Last Name
nl_BE: Verzending – Achternaam

en: Shipping Method
nl_BE: Verzendmethode

en: Shipping Phone Number
nl_BE: Telefoonnummer voor verzending

en: Shipping Postal/Zip Code
nl_BE: Verzending – Postcode

en: Shipping State
nl_BE: Verzending – Staat

en: Shipping Zone
nl_BE: Verzendgebied

en: Shipping address
nl_BE: Verzendadres

en: Shipping address required.
nl_BE: Verzendadres vereist.

en: Shipping address.
nl_BE: Verzendadres.

en: Shipping address: we’ll ask you to enter this so we can, for instance, estimate shipping before you place an order, and send you the order!
nl_BE: Verzendadres: we vragen je om deze gegevens in te vullen, zodat we bijvoorbeeld de verzendkosten kunnen berekenen voordat je een bestelling plaatst en om de bestelling vervolgens naar je te verzenden!

en: Shipping amount
nl_BE: Verzendkostenbedrag

en: Shipping and discounts calculated at checkout.
nl_BE: Verzending en kortingen worden bij het afrekenen berekend.

en: Shipping and taxes calculated at checkout.
nl_BE: Verzending en belasting worden bij het afrekenen berekend.

en: Shipping calculated at checkout.
nl_BE: Verzending wordt bij het afrekenen berekend.

en: Shipping class
nl_BE: Verzendklasse

en: Shipping class ID.
nl_BE: VerzendklasseI ID.

en: Shipping class costs
nl_BE: Verzendklasse kosten

en: Shipping class name.
nl_BE: Klassenaam van verzending.

en: Shipping class slug.
nl_BE: Verzendklasse slug.

en: Shipping classes
nl_BE: Verzendklassen

en: Shipping classes are used by certain shipping methods to group similar products.
nl_BE: Verzendklassen worden gebruikt door bepaalde verzendmethoden om gelijkaardige producten te groeperen.

en: Shipping costs are calculated during checkout.
nl_BE: Verzendkosten worden tijdens het afrekenen berekend.

en: Shipping costs updated.
nl_BE: Verzendkosten bijgewerkt.

en: Shipping destination
nl_BE: Bestemming van de verzending

en: Shipping destination address.
nl_BE: Verzendadres bestemming.

en: Shipping details
nl_BE: Verzendgegevens

en: Shipping instance ID.
nl_BE: Instantie-ID verzending.

en: Shipping is currently enabled, but you have not added any shipping methods to your shipping zones.
nl_BE: Verzending is momenteel ingeschakeld, maar je hebt geen verzendmethodes toegevoegd aan je verzendzones.

en: Shipping is disabled.
nl_BE: Verzending is uitgeschakeld.

en: Shipping lines data.
nl_BE: Gegevens van verzendingsregels.

en: Shipping location(s)
nl_BE: Verzendlocatie(s)

en: Shipping method
nl_BE: Verzendmethode

en: Shipping method ID (e.g., flat_rate, free_shipping).
nl_BE: Verzendmethode ID (bijv. flat_rate, free_shipping).

en: Shipping method ID is required.
nl_BE: Verzendmethode ID is verplicht.

en: Shipping method ID.
nl_BE: ID van verzendmethode.

en: Shipping method could not be added. Please retry.
nl_BE: Verzendmethode niet toegevoegd. Probeer opnieuw.

en: Shipping method could not be removed. Please retry.
nl_BE: Verzendmethode kan niet verwijderd worden. Probeer het opnieuw.

en: Shipping method customer facing title.
nl_BE: Titel verzendmethode naar klant.

en: Shipping method description.
nl_BE: Beschrijving verzendmethode.

en: Shipping method does not belong to the specified zone.
nl_BE: Verzendmethode hoort niet bij de opgegeven zone.

en: Shipping method enabled status.
nl_BE: Ingeschakelde status verzendmethode.

en: Shipping method instance ID.
nl_BE: Instantie ID verzendmethode.

en: Shipping method name.
nl_BE: Naam van verzendmethode.

en: Shipping method settings including title and configuration.
nl_BE: Instellingen verzendmethode, inclusief titel en configuratie.

en: Shipping method settings.
nl_BE: Instellingen verzendmethode.

en: Shipping method sort order.
nl_BE: Sorteermogelijkheid verzendmethode.

en: Shipping method title.
nl_BE: Titel verzendmethode.

en: Shipping method(s)
nl_BE: Verzendmethode(n)

en: Shipping methods
nl_BE: Verzendmethoden

en: Shipping methods do not support trashing.
nl_BE: Verzendmethodes ondersteunen verwijderen niet.

en: Shipping methods for this zone.
nl_BE: Verzendmethoden voor deze zone.

en: Shipping name
nl_BE: Verzendnaam

en: Shipping only
nl_BE: Alleen verzenden

en: Shipping options will be updated during checkout.
nl_BE: De verzendopties worden bij het afrekenen bijgewerkt.

en: Shipping providers
nl_BE: Bezorgservices

en: Shipping settings
nl_BE: Verzendinstellingen

en: Shipping tax
nl_BE: Belasting op verzending

en: Shipping tax amount
nl_BE: Bedrag verzendkostenbelasting

en: Shipping tax class
nl_BE: Belastingklasse voor verzendkosten

en: Shipping tax class based on cart items
nl_BE: Belastingklasse voor verzendkosten gebaseerd op artikelen in de winkelwagen

en: Shipping tax total.
nl_BE: Totaal aan verzendkosten.

en: Shipping tax.
nl_BE: Verzendbelasting.

en: Shipping to %s.
nl_BE: Verzenden naar %s.

en: Shipping via %s
nl_BE: Verzonden via %s

en: Shipping zone ID.
nl_BE: Verzendgebied ID.

en: Shipping zone location code.
nl_BE: Locatiecode verzendgebied.

en: Shipping zone location name (readonly, auto-generated from code).
nl_BE: Locatienaam verzendgebied (alleen-lezen, automatisch gegenereerd uit code).

en: Shipping zone location type.
nl_BE: Locatietype verzendgebied.

en: Shipping zone name.
nl_BE: Verzendgebied naam.

en: Shipping zone order.
nl_BE: Verzendgebied bestelling.

en: Shipping zones
nl_BE: Verzendzones

en: Shipping zones do not support trashing.
nl_BE: Verzendgebieden ondersteunen verwijderen niet.

en: Shipping, taxes, and discounts calculated at checkout.
nl_BE: Verzending, belasting en kortingen worden bij het afrekenen berekend.

en: Shipping:
nl_BE: Verzending:

en: Shop
nl_BE: Winkel

en: Shop All
nl_BE: Winkel alles

en: Shop Now
nl_BE: Winkel nu

en: Shop Page
nl_BE: Shop pagina

en: Shop and search results
nl_BE: Winkel en zoekresultaten

en: Shop base
nl_BE: Winkelbasis

en: Shop base address
nl_BE: Winkelbasisadres

en: Shop base with category
nl_BE: Winkelbasis met categorie

en: Shop by Category
nl_BE: Winkelen per categorie

en: Shop chairs
nl_BE: Stoelen bekijken

en: Shop country/region
nl_BE: Winkelen per land/regio

en: Shop for the best shipping rates, and access pre-negotiated discounted rates.
nl_BE: Ga op zoek naar de beste verzendtarieven en krijg toegang tot vooraf overeengekomen kortingen.

en: Shop home decor
nl_BE: Woondecoratie kopen

en: Shop new arrivals
nl_BE: Winkelen op nieuwkomers

en: Shop now
nl_BE: Winkel nu

en: Shop only
nl_BE: Alleen winkel

en: Shop order
nl_BE: Winkelbestelling

en: Shop page
nl_BE: Winkelpagina

en: Shop page display
nl_BE: Winkelpagina weergave

en: Shop pages
nl_BE: Winkelpagina's

en: Shop the sale
nl_BE: Ga op koopjesjacht

en: Shop vinyl records
nl_BE: Vinylplaten kopen

en: Short description
nl_BE: Korte beschrijving

en: Should you need help understanding, using, or extending WooCommerce, <a href="%s">please read our documentation</a>. You will find all kinds of resources including snippets, tutorials and much more.
nl_BE: Heb je hulp nodig bij het begrijpen, gebruiken of uitbreiden van WooCommerce, <a href="%s">lees dan onze documentatie</a>. Je vindt er allerlei informatie, zoals snippets, tutorials en veel meer.

en: Show
nl_BE: Tonen

en: Show "verified owner" label on customer reviews
nl_BE: Toon "Geverifieerde eigenaar" label voor klantbeoordelingen

en: Show Price
nl_BE: Prijs tonen

en: Show Suggestions
nl_BE: Aanbevelingen tonen

en: Show a grid of brand thumbnails.
nl_BE: Een raster tonen van merk thumbnails.

en: Show advanced options
nl_BE: Geavanceerde instellingen tonen

en: Show all types
nl_BE: Alle types tonen

en: Show as dropdown
nl_BE: Als dropdown tonen

en: Show categories
nl_BE: Categorieën tonen

en: Show categories &amp; products
nl_BE: Categorieën en producten tonen

en: Show context
nl_BE: Context tonen

en: Show custom fields
nl_BE: Aangepaste velden tonen

en: Show description
nl_BE: Beschrijving tonen

en: Show details
nl_BE: Details tonen

en: Show hidden products
nl_BE: Verborgen producten tonen

en: Show hierarchy
nl_BE: Hiërarchie tonen

en: Show if is a compound tax rate.
nl_BE: Laat zien of het een samengesteld belastingtarief is.

en: Show more details
nl_BE: Meer details tonen

en: Show more…
nl_BE: Meer tonen...

en: Show password
nl_BE: Wachtwoord tonen

en: Show product counts
nl_BE: Aantal producten tonen

en: Show products
nl_BE: Producten tonen

en: Show subcategories
nl_BE: Subcategorieën tonen

en: Show subcategories &amp; products
nl_BE: Subcategorieën en producten tonen

en: Showcase your products with Pinterest
nl_BE: Stel je producten tentoon op Pinterest

en: Showing all %1$d result | Showing all %1$d results
nl_BE[0]: Toont %1$d resultaat
nl_BE[1]: Toont alle %1$d resultaten

en: Showing reports for:
nl_BE: Rapporten tonen voor:

en: Showing the single result
nl_BE: Toont het enige resultaat

en: Shown as a preview in the Inbox, next to the subject line. (Max 150 characters).
nl_BE: Getoond als voorbeeld in de inbox, naast de onderwerpregel. (Max. 150 tekens).

en: Shown to customers on the product page.
nl_BE: Getoond aan klanten op de productpagina.

en: Shows brands in a widget which lets you narrow down the list of products when viewing products.
nl_BE: Toon merken in een widget, waardoor je de lijst van producten kan beperken wanneer je producten aan het bekijken bent.

en: Shows if backorders are allowed.
nl_BE: Laat zien of nabestellingen mogelijk zijn.

en: Shows if the product can be bought.
nl_BE: Laat zien of het product gekocht kan worden.

en: Shows if the product is on backordered.
nl_BE: Laat zien of een product wordt nabesteld.

en: Shows if the product is on sale.
nl_BE: Laat zien of een product in de uitverkoop is.

en: Shows if the product need to be shipped.
nl_BE: Laat zien of het product verzonden moet worden.

en: Shows if the product needs to be configured before it can be bought.
nl_BE: Toon of het product moet worden geconfigureerd voordat het kan worden gekocht.

en: Shows if the reviewer bought the product or not.
nl_BE: Laat zien of beoordeler het product gekocht heeft of niet.

en: Shows if the variation can be bought.
nl_BE: Getoond als de variatie gekocht kan worden.

en: Shows if the variation is on backordered.
nl_BE: Getoond als de variatie in nabestelling is.

en: Shows if the variation is on sale.
nl_BE: Getoond als de variatie in de uitverkoop is.

en: Shows where the order was created.
nl_BE: Laat zien waar de bestelling is aangemaakt.

en: Shows whether or not the product shipping is taxable.
nl_BE: Laat zien of productverzending belast is.

en: Shows/define if the note is only for reference or for the customer (the user will be notified).
nl_BE: Laat zien/geef aan of de notitie alleen ter referentie is of ook zichtbaar voor de gebruiker (de gebruiker wordt dan op de hoogte gesteld).

en: Sign Up
nl_BE: Registreren

en: Sign-up successful
nl_BE: Aanmelding gelukt

en: Signed up
nl_BE: Geregistreerd

en: Signed-up customers
nl_BE: Geregistreerde klanten

en: Signups
nl_BE: Inschrijvingen

en: Simple Product Template
nl_BE: Eenvoudig product template

en: Simple product
nl_BE: Simpel product

en: Simplified shipping with:
nl_BE: Vereenvoudigd verzenden met:

en: Since your browser does not support JavaScript, or it is disabled, please ensure you click the %1$sUpdate Totals%2$s button before placing your order. You may be charged more than the amount stated above if you fail to do so.
nl_BE: Aangezien JavaScript niet door je browser ondersteund wordt of is uitgeschakeld, dien je op %1$sTotalen bijwerken%2$s te klikken voordat je een bestelling plaatst. Als je dit niet doet, kan er meer in rekening worden gebracht dan het bovenstaande bedrag.

en: Singapore dollar
nl_BE: Singaporese dollar

en: Sip, Shop, Savor
nl_BE: Proeven, shoppen, genieten

en: Sisak-Moslavina County
nl_BE: Sisak-Moslavina (provincie)

en: Sistan and Baluchestan (سیستان و بلوچستان)
nl_BE: Sistan en Beloetsjistan (سیستان و بلوچستان)

en: Sit back and relax
nl_BE: Leun achterover en ontspan

en: Site
nl_BE: Website

en: Site Title
nl_BE: Websitetitel

en: Site URL.
nl_BE: Website URL.

en: Site Visibility
nl_BE: Website zichtbaarheid

en: Site address (URL)
nl_BE: Website adres (URL)

en: Site visibility
nl_BE: Website zichtbaarheid

en: Site visibility badge
nl_BE: Website zichtbaarheid badge

en: Size
nl_BE: Grootte

en: Skip importing existing order data.
nl_BE: Sla bestaande bestelgegevens importeren over.

en: Skip setup
nl_BE: Installatiewizard overslaan

en: Skip this step
nl_BE: Deze stap overslaan

en: Slovakia
nl_BE: Slowakije

en: Slovenia
nl_BE: Slovenië

en: Slug "%s" is already in use. Change it, please.
nl_BE: Slug "%s" wordt al gebruikt. Pas deze aan.

en: Slug "%s" is not allowed because it is a reserved term. Change it, please.
nl_BE: Slug "%s" is niet toegestaan, omdat het een gereserveerde term is. Pas deze aan.

en: Slug "%s" is too long (28 characters max). Shorten it, please.
nl_BE: Slug "%s" is te lang (max 28 tekens). Maak deze korter.

en: Slug (unique identifier) can be left blank and auto-generated, or you can enter one
nl_BE: Slug (unieke identificatie) kan leeg worden gelaten en automatisch worden gegenereerd, of je kan er een invoeren

en: Slug automatically generated from the product name.
nl_BE: Slug automatisch gegenereerd op basis van de productnaam.

en: Slug identifier for the resource.
nl_BE: Slug identifier voor de hulpbron.

en: Slug of the resource.
nl_BE: Slug van de gegevensbron.

en: Small
nl_BE: Klein

en: Snapchat Ads
nl_BE: Snapchat advertenties

en: Social Media
nl_BE: Sociale media

en: Sofia District
nl_BE: Regio Sofia

en: Sold %1$d item in the last %2$d days | Sold %1$d items in the last %2$d days
nl_BE[0]: %1$d verkocht artikel in de laatste %2$d dagen
nl_BE[1]: %1$d verkochte artikelen in de laatste %2$d dagen

en: Sold %1$s worth in the last %2$d days
nl_BE: Verkochte %1$s waarde in de laatste %2$d dagen

en: Sold individually
nl_BE: Individueel verkocht

en: Sold individually?
nl_BE: Wordt individueel verkocht?

en: Solomon Islands
nl_BE: Solomon eilanden

en: Solomon Islands dollar
nl_BE: Solomon Eilanden dollar

en: Somalia
nl_BE: Somalië

en: Some details of your shipment have recently been updated. This may include tracking information, item contents, or delivery status.
nl_BE: Enkele gegevens van je verzending zijn onlangs bijgewerkt. Dit kan tracking-informatie, inhoud van het artikel of leveringsstatus omvatten.

en: Some providers were removed because they are missing required keys (label, icon, value, url).
nl_BE: Sommige providers zijn verwijderd omdat ze vereiste sleutels missen (label, icoon, waarde, URL).

en: Some subscription data may be temporarily unavailable. Please refresh the page in a few minutes to try again.
nl_BE: Sommige abonnementsgegevens zijn mogelijk tijdelijk niet beschikbaar. Ververs de pagina over een paar minuten om het opnieuw te proberen.

en: Some webservices like shipping use SOAP to get information from remote servers, for example, live shipping quotes from FedEx require SOAP to be installed.
nl_BE: Verscheidene webservices zoals verzending maken gebruik van SOAP om informatie van externe servers te ontvangen. Om bijvoorbeeld quotaties voor verzendkosten van FedEx te kunnen ontvangen, dient SOAP geïnstalleerd te zijn.

en: Someone has requested a new password for the following account on %s:
nl_BE: Iemand heeft een nieuw wachtwoord aangevraagd voor het volgende account op %s:

en: Something big is brewing! Our store is in the works and will be launching soon!
nl_BE: Er is iets moois in het vooruitzicht! Onze winkel wordt momenteel gebouwd en zal binnenkort online komen!

en: Something big is brewing! Our store is in the works – Launching shortly!
nl_BE: Er is iets moois in het vooruitzicht! Onze winkel wordt momenteel gebouwd en zal binnenkort online komen!

en: Something went wrong when trying to restore order %d from the trash. It could not be restored.
nl_BE: Er is iets fout gegaan bij het herstellen van de bestelling %d vanuit de prullenmand. De fout kon niet worden hersteld.

en: Sorry there was a problem removing this coupon.
nl_BE: Er was een probleem met het verwijderen van deze coupon.

en: Sorry to see you go.
nl_BE: Jammer dat je gaat.

en: Sorry! We couldn't contact Jetpack just now 😭. Please make sure that your site is visible over the internet, and that it accepts incoming and outgoing requests via curl. You can also try to connect to Jetpack again, and if you run into any more issues, please contact support.
nl_BE: We kunnen op dit moment geen verbinding maken met Jetpack 😭. Zorg dat je website zichtbaar is op internet en dat deze inkomende en uitgaande aanvragen via Curl accepteert. Je kan Jetpack ook opnieuw proberen te koppelen. Neem contact op met de ondersteuning als je meer problemen ondervindt.

en: Sorry! We tried, but we couldn't connect Jetpack just now 😭. Please go to the Plugins tab to connect Jetpack, so that you can finish setting up your store.
nl_BE: We hebben zojuist geprobeerd om Jetpack voor koppelen, maar dit is niet gelukt 😭. Ga naar het tabblad Plugins om Jetpack te koppelen, zodat je het aanmaken van je winkel kan voltooien.

en: Sorry! We tried, but we couldn't install Jetpack for you 😭. Please go to the Plugins tab to install it, and finish setting up your store.
nl_BE: We hebben geprobeerd om Jetpack voor je te installeren, maar dit is niet gelukt 😭. Ga naar het tabblad Plugins om Jetpack te installeren en het aanmaken van je winkel te voltooien.

en: Sorry, "%s" is no longer in stock so this order cannot be paid for. We apologize for any inconvenience caused.
nl_BE: "%s" is niet meer op voorraad, dus deze bestelling kan niet betaald worden. Onze excuses voor het ongemak.

en: Sorry, "%s" is not in stock. Please edit your cart and try again. We apologize for any inconvenience caused.
nl_BE: "%s" is niet op voorraad. Pas je bestelling aan en probeer het opnieuw. Onze excuses voor het ongemak.

en: Sorry, %1$s cannot be updated via this endpoint for a user with role %2$s.
nl_BE: %1$s kan niet worden bijgewerkt via dit endpoint voor een gebruiker met rol %2$s.

en: Sorry, coupon "%1$s" is not applicable to the categories: %2$s.
nl_BE: De coupon '%1$s' is niet van toepassing op de categorieën: %2$s.

en: Sorry, coupon "%1$s" is not applicable to the products: %2$s.
nl_BE: De coupon "%1$s" is niet van toepassing op het product: %2$s.

en: Sorry, coupon "%s" has already been applied and cannot be used in conjunction with other coupons.
nl_BE: Coupon "%s" is al gebruikt en kan niet worden gebruikt in combinatie met andere coupon.

en: Sorry, coupon "%s" is not applicable to selected products.
nl_BE: Coupon "%s" is niet van toepassing op geselecteerde producten.

en: Sorry, coupon "%s" is not applicable to your cart contents.
nl_BE: Deze coupon "%s" kan niet worden gebruikt in combinatie met de inhoud van je winkelwagen.

en: Sorry, coupon "%s" is not valid for sale items.
nl_BE: Coupon "%s" is niet geldig voor uitverkoop artikels.

en: Sorry, creating the product with template failed.
nl_BE: Het maken van het product met het template is helaas mislukt.

en: Sorry, experiment_name is required.
nl_BE: Experiment_name is vereist.

en: Sorry, fetching downloads data failed.
nl_BE: Onze excuses, downloadgegevens ophalen mislukt.

en: Sorry, fetching performance indicators failed.
nl_BE: Onze excuses, prestatie-indicatoren ophalen mislukt.

en: Sorry, fetching revenue data failed.
nl_BE: Onze excuses, omzetgegevens ophalen mislukt.

en: Sorry, fetching tax data failed.
nl_BE: Onze excuses, belastinggegevens ophalen mislukt.

en: Sorry, it seems that there are no available payment methods for your location. Please contact us if you require assistance or wish to make alternate arrangements.
nl_BE: Het lijkt erop dat er geen betaalmethoden beschikbaar zijn voor je locatie. Neem contact met ons op als je hulp nodig hebt of op zoek bent naar alternatieve mogelijkheden.

en: Sorry, it seems that there are no available payment methods. Please contact us if you require assistance or wish to make alternate arrangements.
nl_BE: Het lijkt erop dat er geen betaalmethoden beschikbaar zijn. Neem contact met ons op als je hulp nodig hebt of op zoek bent naar alternatieve mogelijkheden.

en: Sorry, it seems the coupon "%s" is invalid - it has now been removed from your order.
nl_BE: Het lijkt er op dat coupon "%s" ongeldig is - deze is nu verwijderd van je bestelling.

en: Sorry, no dismissable task with that ID was found.
nl_BE: Er geen taken met die ID die genegeerd kunnen worden gevonden.

en: Sorry, no products matched your selection. Please choose a different combination.
nl_BE: Geen producten gevonden. Kies een andere combinatie.

en: Sorry, no snoozeable task with that ID was found.
nl_BE: Er geen taken met die ID die gesnoozed kunnen worden gevonden.

en: Sorry, no task with that ID was found.
nl_BE: Er zijn geen gesnoozede taken met dat ID gevonden.

en: Sorry, that task list was not found
nl_BE: Die takenlijst werd niet gevonden

en: Sorry, the order could not be found. Please contact us if you are having difficulty finding your order details.
nl_BE: De bestelling kon niet gevonden worden. Neem contact met ons op, als je moeite hebt met het vinden van informatie over je bestelling.

en: Sorry, the sample products data file was not found.
nl_BE: Helaas kunnen we het gegevensbestand van het voorbeeldproduct niet vinden.

en: Sorry, there has been an error.
nl_BE: Er is een fout opgetreden.

en: Sorry, there is no export with that ID.
nl_BE: Helaas is dit geen export met die ID.

en: Sorry, there is no note with that ID.
nl_BE: Helaas is dit geen notitie met die ID.

en: Sorry, there is no resource with that ID.
nl_BE: Helaas is dit geen hulpbron met die ID.

en: Sorry, this coupon is not applicable to the brands of selected products.
nl_BE: Helaas, deze coupon is niet van toepassing op dit merk van de geselecteerde producten.

en: Sorry, this download has expired
nl_BE: Deze download is verlopen

en: Sorry, this order is invalid and cannot be paid for.
nl_BE: Deze bestelling is ongeldig en kan dus ook niet betaald worden.

en: Sorry, this order requires a shipping option.
nl_BE: Voor deze bestelling is een verzendoptie vereist.

en: Sorry, this product cannot be purchased.
nl_BE: Dit product kan niet worden gekocht.

en: Sorry, this product is unavailable. Please choose a different combination.
nl_BE: Dit product is niet beschikbaar. Kies een andere combinatie.

en: Sorry, users with %1$s role cannot be deleted via this endpoint. Allowed roles: %2$s
nl_BE: Gebruikers met rol %1$s kunnen niet via dit endpoint verwijderd worden. Toegestane rollen: %2$s

en: Sorry, we couldn't connect your store to Jetpack
nl_BE: We kunnen je winkel niet koppelen aan Jetpack

en: Sorry, we do not allow orders from the provided country (%s)
nl_BE: We staan geen bestellingen toe uit het opgegeven land (%s)

en: Sorry, we do not have enough "%1$s" in stock to fulfill your order (%2$s available). We apologize for any inconvenience caused.
nl_BE: We hebben niet genoeg '%1$s' op voorraad om je bestelling te voltooien (%2$s beschikbaar). Onze excuses voor enig ongemak.

en: Sorry, we do not ship orders to the provided country (%s)
nl_BE: We verzenden geen bestellingen naar het opgegeven land (%s)

en: Sorry, you are not allowed to access account settings.
nl_BE: Je hebt geen toestemming om de accountinstellingen te openen.

en: Sorry, you are not allowed to access email settings.
nl_BE: Je hebt geen toestemming tot e-mailinstellingen.

en: Sorry, you are not allowed to access general settings.
nl_BE: Je hebt geen toestemming om tot algemene instellingen.

en: Sorry, you are not allowed to access product settings.
nl_BE: Je hebt geen toestemming om tot productinstellingen.

en: Sorry, you are not allowed to batch manipulate this resource.
nl_BE: Je hebt geen rechten om deze hulpbron aan te passen via batch.

en: Sorry, you are not allowed to change the comment type.
nl_BE: Je hebt geen toestemming om het reactietype te wijzigen.

en: Sorry, you are not allowed to create new pages.
nl_BE: Helaas mag je geen nieuwe pagina's maken.

en: Sorry, you are not allowed to create resources.
nl_BE: Je hebt geen toestemming om gegevensbronnen te maken.

en: Sorry, you are not allowed to delete %s.
nl_BE: Je hebt geen toestemming om %s te verwijderen.

en: Sorry, you are not allowed to delete this resource.
nl_BE: Je hebt geen toestemming om deze hulpbron te verwijderen.

en: Sorry, you are not allowed to do that.
nl_BE: Je hebt geen toestemming om dat te doen.

en: Sorry, you are not allowed to edit account settings.
nl_BE: Je hebt geen toestemming om accountinstellingen te bewerken.

en: Sorry, you are not allowed to edit email settings.
nl_BE: Je hebt geen toestemming om e-mailinstellingen te bewerken.

en: Sorry, you are not allowed to edit general settings.
nl_BE: Je hebt geen toestemming om algemene instellingen te bewerken.

en: Sorry, you are not allowed to edit product settings.
nl_BE: Je hebt geen toestemming om productinstellingen te bewerken.

en: Sorry, you are not allowed to edit this resource.
nl_BE: Je hebt geen toestemming om deze hulpbron te bewerken.

en: Sorry, you are not allowed to hide task lists.
nl_BE: Je mag geen takenlijst verbergen.

en: Sorry, you are not allowed to install themes on this site.
nl_BE: Je hebt geen toestemming om thema's op deze website bij te werken.

en: Sorry, you are not allowed to perform this action.
nl_BE: Je hebt geen toestemming om deze actie uit te voeren.

en: Sorry, you are not allowed to retrieve onboarding tasks.
nl_BE: Je mag geen onboarding taken ophalen.

en: Sorry, you are not allowed to retrieve product form data.
nl_BE: Je hebt geen toestemming om product formuliergegevens ophalen.

en: Sorry, you are not allowed to snooze onboarding tasks.
nl_BE: Je mag geen onboarding taken snoozen.

en: Sorry, you cannot access analytics imports.
nl_BE: Je hebt geen toegang tot de import van analyses.

en: Sorry, you cannot create dummy products.
nl_BE: Helaas je kan geen dummyproducten aanmaken.

en: Sorry, you cannot create new resource.
nl_BE: Je kan geen nieuwe hulpbron aanmaken.

en: Sorry, you cannot create resources.
nl_BE: Je kan helaas geen bronnen aanmaken.

en: Sorry, you cannot delete resources.
nl_BE: Je kan helaas geen bronnen verwijderen.

en: Sorry, you cannot delete this resource.
nl_BE: Je kan deze hulpbron niet verwijderen.

en: Sorry, you cannot edit this resource.
nl_BE: Je kan deze hulpbron niet bewerken.

en: Sorry, you cannot export WooCommerce Blueprints.
nl_BE: Je kan WooCommerce Blueprints niet exporteren.

en: Sorry, you cannot import WooCommerce Blueprints.
nl_BE: Je kan WooCommerce Blueprints niet importeren.

en: Sorry, you cannot list resources.
nl_BE: Je kan hulpbronnen niet oplijsten.

en: Sorry, you cannot manage plugins.
nl_BE: Helaas kun je geen plugins beheren.

en: Sorry, you cannot manage themes.
nl_BE: Je kan helaas geen thema's beheren.

en: Sorry, you cannot manage these options.
nl_BE: Helaas kun je deze opties niet beheren.

en: Sorry, you cannot update resource.
nl_BE: Je kan geen hulpbronnen bijwerken.

en: Sorry, you cannot update resources.
nl_BE: Je kan helaas geen hulpbronnen bijwerken.

en: Sorry, you cannot view marketing channels.
nl_BE: Je kan geen marketing kanalen bekijken.

en: Sorry, you cannot view resources.
nl_BE: Je hebt geen toegang tot deze bron.

en: Sorry, you cannot view these options.
nl_BE: Helaas kun je deze opties niet bekijken.

en: Sorry, you cannot view this resource.
nl_BE: Je kan deze hulpbron niet bekijken.

en: Sorry, you have reached your download limit for this file
nl_BE: Je hebt je downloadlimiet voor dit bestand bereikt

en: Sorry, you must be logged in to reply to a review.
nl_BE: Je moet ingelogd zijn om te reageren op een beoordeling.

en: Sorry, you post telemetry data.
nl_BE: Je plaatst telemetriegegevens.

en: Sorry, your order on %1$s was unsuccessful. Your order details are below, with a link to try your payment again: %2$s
nl_BE: Je bestelling op %1$s is mislukt. De details van je bestelling staan hieronder, met een link om je betaling opnieuw te proberen: %2$s

en: Sorry, your order was unsuccessful
nl_BE: Je bestelling was niet succesvol

en: Sorry, your session has expired.
nl_BE: Je sessie is verlopen.

en: Sorry, your session has expired. <a href="%s" class="wc-backward">Return to shop</a>
nl_BE: Je sessie is verlopen. <a href="%s" class="wc-backward">Terug naar de winkel</a>

en: Sort ascending or descending.
nl_BE: Oplopend of aflopend sorteren.

en: Sort by
nl_BE: Sorteren op

en: Sort by average rating
nl_BE: Op gemiddelde beoordeling sorteren

en: Sort by latest
nl_BE: Sorteren op nieuwste

en: Sort by most recent
nl_BE: Meest recent

en: Sort by popularity
nl_BE: Sorteer op populariteit

en: Sort by price (asc)
nl_BE: Prijs (oplopend)

en: Sort by price (desc)
nl_BE: Prijs (aflopend)

en: Sort by price: high to low
nl_BE: Sorteer op prijs: hoog naar laag

en: Sort by price: low to high
nl_BE: Sorteer op prijs: laag naar hoog

en: Sort by tax class.
nl_BE: Sorteren op belastingklasse.

en: Sort by term property.
nl_BE: Sorteren op trefwoordeigenschap.

en: Sort by:
nl_BE: Sorteren op:

en: Sort code
nl_BE: Sorteercode

en: Sort collection by object attribute.
nl_BE: Sorteer collectie per object attribuut.

en: Sort collection by resource attribute.
nl_BE: Sorteer collectie op gegevensbron-eigenschap.

en: Sort order for the payment method.
nl_BE: De sorteervolgorde van de betaalmethode.

en: Sorted by average rating
nl_BE: Gesorteerd op gemiddelde beoordeling

en: Sorted by latest
nl_BE: Gesorteerd op nieuwste

en: Sorted by popularity
nl_BE: Gesorteerd op populariteit

en: Sorted by price: high to low
nl_BE: Gesorteerd op prijs: hoog naar laag

en: Sorted by price: low to high
nl_BE: Gesorteerd op prijs: laag naar hoog

en: Sorting
nl_BE: Sortering

[ctx: Sorting order]
en: Order
nl_BE: Bestelling

en: Sound like no other
nl_BE: Een ongekend geluid

en: Source
nl_BE: Bron

en: Source logger must be configured before running a migration
nl_BE: Bron logger moet geconfigureerd worden voordat er gemigreerd wordt

en: Source of note.
nl_BE: Bron van opmerking.

en: Source of the note.
nl_BE: Bron van de notitie.

en: Source platform
nl_BE: Sourceplatform

en: Source store must be configured before running a migration
nl_BE: Bron winkel moet geconfigureerd worden voordat er gemigreerd wordt

en: Source type
nl_BE: Bron type

en: Source: %s
nl_BE: Bron: %s

en: South Aegean
nl_BE: Zuid-Aegisch

en: South Africa
nl_BE: Zuid-Afrika

en: South African rand
nl_BE: Zuid-Afrikaanse Rand

en: South America
nl_BE: Zuid-Amerika

en: South Australia
nl_BE: Zuid-Australië

en: South Georgia/Sandwich Islands
nl_BE: Zuid-Georgia en de Zuidelijke Sandwicheilanden

en: South Khorasan (خراسان جنوبی)
nl_BE: Zuid-Khorasan (خراسان جنوبی)

en: South Korea
nl_BE: Zuid-Korea

en: South Korean won
nl_BE: Zuid-Koreaanse won

en: South Sudan
nl_BE: Zuid-Soedan

en: South Sudanese pound
nl_BE: Zuid-Sudanese pond

en: Southern
nl_BE: Zuid

en: Spain
nl_BE: Spanje

en: Specific Countries
nl_BE: Specifieke landen

en: Specific countries
nl_BE: Specifieke landen

en: Specified file failed upload test.
nl_BE: Uploadtest voor gespecificeerde bestand mislukt.

en: Split-Dalmatia County
nl_BE: Split-Dalmatië (provincie)

en: Sports and recreation
nl_BE: Sport en recreatie

en: Sri Lankan rupee
nl_BE: Sri Lanka rupee

en: Staff picks
nl_BE: Personeelskeuzes

en: Standard
nl_BE: Standaard

en: Standard fonts
nl_BE: Standaard lettertypes

en: Standard product
nl_BE: Standaard product

en: Standard rate
nl_BE: Standaardtarief

en: Standard rates
nl_BE: Standaardtarieven

en: Star ratings should be required, not optional
nl_BE: Sterrenbeoordelingen moeten vereist zijn, niet optioneel

en: Start Import
nl_BE: Importeren starten

en: Start accepting payments on your store!
nl_BE: Begin met het aannemen van betalingen via je winkel!

en: Start by adding the first product to your store. You can add your products manually, via CSV, or import them from another service.
nl_BE: Begin door het eerste product aan je winkel toe te voegen. Je kan je producten handmatig, via CSV, of vanuit een andere dienst toevoegen.

en: Start converting
nl_BE: Convertering starten

en: Start converting order coupon data to the simplified format
nl_BE: Begin met het omzetten van bestelling coupon gegevens naar het vereenvoudigde formaat

en: Start date of sale price, as GMT.
nl_BE: Startdatum van actieprijs, als GMT.

en: Start date of sale price, in the site's timezone.
nl_BE: Startdatum van actieprijs, in de tijdzone van de website.

en: Start date of sale price.
nl_BE: Startdatum van actieprijs.

en: Start selling
nl_BE: Begin met verkopen

en: Start using new features that are being progressively rolled out to improve the store management experience.
nl_BE: Begin met het gebruik van nieuwe functies die regelmatig worden uitgebracht om de winkelbeheerervaring te verbeteren.

en: Start your online clothing store
nl_BE: Begin je online kledingwinkel

en: Started processing action %s
nl_BE: Verwerken van actie %s gestart

en: Starting a fashion website is exciting but it may seem overwhelming as well. In this article, we'll walk you through the setup process, teach you to create successful product listings, and show you how to market to your ideal audience.
nl_BE: Een mode-website starten is spannend, maar het kan ook wat overweldigend lijken. In dit artikel helpen we je bij het configuratieproces, leren we je hoe je succesvolle productvermeldingen kan maken en tonen we je hoe je producten aan je ideale doelgroep kan aanbieden.

en: Starting cleanup for %d order... | Starting cleanup for %d orders...
nl_BE[0]: Beginnen met het opschonen van %d bestelling...
nl_BE[1]: Beginnen met het opschonen van %d bestellingen...

en: State
nl_BE: Provincie

en: State / County
nl_BE: Staat/Provincie

en: State / County or state code
nl_BE: Staat/Provincie of staatcode

en: State / Zone
nl_BE: Provincie

en: State code
nl_BE: Staatcode

en: State code.
nl_BE: Provinciecode.

en: State.
nl_BE: Provincie.

en: State/County
nl_BE: Staat/Provincie

en: State/County (optional)
nl_BE: Staat/graafschap (optioneel)

en: State/County code, or name of the state, county, province, or district.
nl_BE: Code van staat/graafschap, of naam van de staat, graafschap, provincie of het district.

en: State/province.
nl_BE: Staat/provincie.

en: Stats about coupons.
nl_BE: Statistieken over coupons.

en: Stats about groups of customers.
nl_BE: Statistieken over groepen klanten.

en: Stats about orders.
nl_BE: Statistieken over bestellingen.

en: Stats about product categories.
nl_BE: Statistieken over productcategorieën.

en: Stats about product downloads.
nl_BE: Statistieken over productdownloads.

en: Stats about products.
nl_BE: Statistieken over producten.

en: Stats about revenue.
nl_BE: Statistieken over omzet.

en: Stats about taxes.
nl_BE: Statistieken over belastingen.

en: Stats about variations.
nl_BE: Statistieken over variaties.

en: Status of note.
nl_BE: Status van de notitie.

en: Status of the checkout session.
nl_BE: Status van de afrekensessie.

en: Status of the marketing channel's product listings.
nl_BE: Status van de productlijsten van het marketingkanaal.

en: Status of the order.
nl_BE: Status van bestelling.

en: Status of the payment returned by the gateway. One of success, pending, failure, error.
nl_BE: Status van de betaling die wordt teruggezonden door de gateway. Succes, in behandeling, mislukt of fout.

en: Status of the review.
nl_BE: Status van de beoordeling.

en: Status report information
nl_BE: Statusrapportinformatie

en: Statuses that require extra action on behalf of the store admin.
nl_BE: Statussen die extra actie vereisen van de beheerder van de winkel.

en: Statuses that should not be included when calculating report totals.
nl_BE: Statussen die niet bijgesloten moeten worden als er rapporttotalen worden berekend.

en: Stay in the loop
nl_BE: Blijf op de hoogte

en: Step
nl_BE: Stap

en: Stick to one key per client: this makes it easier to revoke access in the future for a single client, without causing disruption for others.
nl_BE: Houd het bij één sleutel per klant: dit maakt het makkelijker om in de toekomst de toegang voor een enkele klant in te trekken, zonder verstoring voor anderen te veroorzaken.

en: Stock
nl_BE: Voorraad

en: Stock Keeping Unit
nl_BE: Artikel Nummer

en: Stock Keeping Unit.
nl_BE: Voorraadeenheid.

[ctx: Stock Notification confirm notification]
en: Confirm
nl_BE: Bevestigen

en: Stock Notifications
nl_BE: Voorraad notificaties

en: Stock availability class.
nl_BE: Klasse voorraadbeschikbaarheid.

en: Stock availability text.
nl_BE: Tekst voorraadbeschikbaarheid.

en: Stock display format
nl_BE: Voorraad weergavenotatie

en: Stock keeping unit, if applicable.
nl_BE: Eenheid voor voorraadbeheer, indien van toepassing.

en: Stock levels increased:
nl_BE: Voorraadniveaus toegenomen:

en: Stock levels reduced:
nl_BE: Voorraadniveaus afgenomen:

en: Stock management
nl_BE: Voorraadbeheer

en: Stock management at product level.
nl_BE: Voorraadbeheer, op productniveau.

en: Stock management at variation level.
nl_BE: Voorraadmanagement op variatieniveau.

en: Stock management disabled in store settings
nl_BE: Voorraadbeheer uitgeschakeld in winkelinstellingen

en: Stock notifications
nl_BE: Voorraad notificaties

en: Stock qty
nl_BE: Aantal op voorraad

en: Stock quantity
nl_BE: Voorraadhoeveelheid

en: Stock quantity.
nl_BE: Aantal op voorraad.

en: Stock quantity. If this is a variable product this value will be used to control stock for all variations, unless you define stock at variation level.
nl_BE: Voorraadniveau. Als dit een variabel product is, zal deze waarde gebruikt worden voor de voorraden van alle variaties, tenzij je voorraad definieert op variatieniveau.

en: Stock status
nl_BE: Voorraadstatus

en: Stock status.
nl_BE: Voorraadstatus.

en: Stock: %d
nl_BE: Voorraad: %d

en: Stop converting
nl_BE: Convertering stoppen

en: Stop converting order coupon data to the simplified format
nl_BE: Stop met het converteren van bestelling coupon gegevens naar het vereenvoudigde formaat

en: Stop sync
nl_BE: Synchroniseren annuleren

en: Stopped the insanity for %d second | Stopped the insanity for %d seconds
nl_BE[0]: De waanzin is voor %d seconde gestopt
nl_BE[1]: De waanzin is voor %d seconden gestopt

en: Store
nl_BE: Winkel

en: Store Address
nl_BE: Winkeladres

en: Store Email
nl_BE: E-mailadres winkel

en: Store Information
nl_BE: Gegevens opslaan

en: Store Name
nl_BE: Winkelnaam

en: Store Notice
nl_BE: Winkel mededeling

en: Store URL
nl_BE: Winkel URL

en: Store coming soon
nl_BE: Winkel binnenkort beschikbaar

en: Store connected successfully.
nl_BE: Winkel succesvol verbonden.

en: Store details
nl_BE: Winkelgegevens

en: Store downtime means lost sales. One-click restores get you back online quickly if something goes wrong.
nl_BE: Downtime van je winkel betekent gemiste verkoop. Mocht er iets fout gaan, dan ben je door een herstel met één druk op de knop snel weer online.

en: Store email address.
nl_BE: Winkel e-mailadres.

en: Store emails have had an upgrade!
nl_BE: Winkel e-mails hebben een upgrade gehad!

en: Store monitoring
nl_BE: Monitoring van je winkel

en: Store name
nl_BE: Winkelnaam

en: Store notice
nl_BE: Winkelmelding

en: Store setup
nl_BE: Winkel instellen

en: Store stats
nl_BE: Winkelstatistieken

en: Store-wide threshold (%d)
nl_BE: Winkelbrede drempel (%d)

en: Storefront Theme
nl_BE: Storefront-thema

en: Storefront icon
nl_BE: Storefront icoon

en: Street address
nl_BE: Straatnaam huisnummer

en: String based identifier for the term.
nl_BE: Op strings gebaseerde identificatiecode voor het trefwoord.

en: String processors must be an array of valid callbacks.
nl_BE: String processors moet een array zijn van geldige callbacks.

en: Stripe email address
nl_BE: E-mailadres voor Stripe

en: Stripe email address:
nl_BE: E-mailadres voor Stripe:

en: Subcategories
nl_BE: Subcategorieën

en: Subject
nl_BE: Onderwerp

en: Subject (paid)
nl_BE: Onderwerp (betaald)

en: Submit
nl_BE: Verzenden

en: Subscribe
nl_BE: Abonneren

en: Subscription for %1$s deactivated successfully. You will no longer receive updates for this product. <a href="%2$s">Click here</a> if you wish to deactivate the plugin as well.
nl_BE: Abonnement voor %1$s gedeactiveerd. Je zult niet langer updates voor dit product ontvangen. <a href="%2$s">Klik hier</a> als je de plugin ook wilt deactiveren.

en: Subscription for %s deactivated successfully. You will no longer receive updates for this product.
nl_BE: Abonnement voor %s gedeactiveerd. Je zult niet langer updates voor dit product ontvangen.

en: Subscription is <strong>expiring</strong> soon.
nl_BE: Abonnement <strong>vervalt</strong> binnenkort.

en: Subscription not found
nl_BE: Abonnement niet gevonden

en: Subscription: Not available - %1$d of %2$d already in use
nl_BE: Abonnement: niet beschikbaar - %1$d van %2$d al in gebruik

en: Subscription: Unlimited
nl_BE: Abonnement: onbeperkt

en: Subscription: Using %1$d of %2$d sites available
nl_BE: Abonnement: %1$d van %2$d websites beschikbaar

en: Subscriptions
nl_BE: Abonnementen

en: Subtitle.
nl_BE: Ondertitel.

en: Subtotal
nl_BE: Subtotaal

en: Subtotal in cents.
nl_BE: Subtotaal in centen.

en: Subtotal of the order.
nl_BE: Subtotaal van de bestelling.

en: Subtotal:
nl_BE: Subtotaal:

en: Suburb
nl_BE: Voorstad

en: Success
nl_BE: Succes

en: Successfully canceled action: %s
nl_BE: Geannuleerde actie: %s

en: Successfully connected to <b>%s</b>.
nl_BE: Succesvol verbonden met <b>%s</b>.

en: Successfully disconnected from <b>%1$s</b>.
nl_BE: De koppeling met <b>%1$s</b> is succesvol verbroken.

en: Successfully executed action: %s
nl_BE: Uitgevoerde actie: %s

en: Successfully processed change for action: %s
nl_BE: Wijziging verwerkt voor actie: %s

en: Successfully unsubscribed %1$s. You will not receive a notification when "%2$s" becomes available.
nl_BE: %1$s succesvol uitgeschreven. Je zal geen notificatie ontvangen wanneer '%2$s' beschikbaar is.

en: Successfully updated fulfillment status for %d orders.
nl_BE: Voltooiingsstatus voor %d bestellingen is bijgewerkt.

en: Successfully verified stock notifications for "%s".
nl_BE: Voorraad notificaties voor '%s' succesvol geverifieerd.

en: Sudan
nl_BE: Soedan

en: Sudanese pound
nl_BE: Sudanese pond

en: Suggest a slug for the term.
nl_BE: Stel een slug voor de term voor.

en: Suggest full addresses to customers as they type.
nl_BE: Stel volledige adressen voor aan klanten terwijl ze typen.

en: Suggestion ID.
nl_BE: Suggestie ID.

en: Suggestion description.
nl_BE: Suggestie beschrijving.

en: Suggestion visibility.
nl_BE: Suggestie zichtbaarheid.

en: Suhosin is an advanced protection system for PHP installations. It was designed to protect your servers on the one hand against a number of well known problems in PHP applications and on the other hand against potential unknown vulnerabilities within these applications or the PHP core itself. If enabled on your server, Suhosin may need to be configured to increase its data submission limits.
nl_BE: Suhosin is een geavanceerd beschermingssysteem voor PHP installaties. Het is ontworpen om je servers te beschermen tegen zowel bekende problemen in PHP applicaties als mogelijke onbekende kwetsbaarheden in deze applicaties of de PHP zelf. Indien Suhosin geactiveerd is op je server, moet deze misschien geconfigureerd worden om de datalimiet te verhogen.

en: Sulawesi Barat
nl_BE: West-Celebes

en: Sulawesi Selatan
nl_BE: Zuid-Celebes

en: Sulawesi Tengah
nl_BE: Midden-Celebes

en: Sulawesi Tenggara
nl_BE: Zuidoost-Celebes

en: Sulawesi Utara
nl_BE: Noord-Celebes

en: Sum of all taxes.
nl_BE: Optelsom van alle belastingen.

en: Sum of line item taxes only.
nl_BE: Optelsom van alleen de belastingen.

en: Sumatera Barat
nl_BE: West-Sumatra

en: Sumatera Selatan
nl_BE: Zuid-Sumatra

en: Sumatera Utara
nl_BE: Noord-Sumatra

en: Summarize this product in 1-2 short sentences. We'll show it at the top of the page.
nl_BE: Beschrijf dit product in 1 à 2 korte zinnen. Deze omschrijving tonen we bovenaan de pagina.

en: Summarize this product in 1-2 short sentences. We’ll show it at the top of the page.
nl_BE: Omschrijf dit product in 1 à 2 korte zinnen. Deze beschrijving tonen we bovenaan de pagina.

en: Summary
nl_BE: Samenvatting

en: Summary: Order #%d
nl_BE: Samenvatting: bestelling #%d

en: Supported features for this payment gateway.
nl_BE: Ondersteunde functies voor deze betalings-gateway.

en: Supported features for this provider.
nl_BE: Ondersteunde functies voor deze provider.

en: Supports the following placeholders: <code>[qty]</code> = number of items, <code>[cost]</code> = cost of items, <code>[fee percent="10" min_fee="20"]</code> = Percentage based fee.
nl_BE: Ondersteunt de volgende aanduidingen: <code>[qty]</code> = aantal artikelen, <code>[cost]</code> = kosten van artikelen, <code>[fee percent="10" min_fee="20"]</code> = Kosten op basis van percentage.

en: Surinamese dollar
nl_BE: Surinaamse dollar

en: Svalbard and Jan Mayen
nl_BE: Spitsbergen en Jan Mayen

en: Sweden
nl_BE: Zweden

en: Swedish krona
nl_BE: Zweedse kroon

en: Swiss franc
nl_BE: Zwitserse frank

en: Switch to new template
nl_BE: Wisselen naar nieuwe template

en: Switching data storage while sync is incomplete is dangerous and can lead to order data corruption or loss!
nl_BE: Overschakelen van gegevensopslag terwijl de synchronisatie onvolledig is, is gevaarlijk en kan leiden tot beschadiging of verlies van bestelling gegevens!

en: Switzerland
nl_BE: Zwitserland

en: Sync all your selling channels in one place
nl_BE: Synchroniseer al je verkoopkanalen op één plek

en: Sync completed.
nl_BE: Synchronisatie voltooid.

en: Sync orders now
nl_BE: Bestellingen nu synchroniseren

en: Sync with theme
nl_BE: Synchroniseren met thema

en: Sync your store catalog, set up pixel tracking, and run targeted ad campaigns.
nl_BE: Synchroniseer je winkelcatalogus, installeer pixel volging en voer doelgerichte advertentiecampagnes.

en: Sync your website's data like contacts, products, and orders over Salesforce CRM with Salesforce Integration for WooCommerce.
nl_BE: Synchroniseer de gegevens van je website, zoals contactpersonen, producten en bestellingen via Salesforce CRM met de Salesforce integratie voor WooCommerce.

en: Synchronization of approved product download directories is already in progress.
nl_BE: Synchronisatie van goedgekeurde mappen voor productdownloads is al bezig.

en: Synchronize approved download directories
nl_BE: Synchroniseer goedgekeurde downloadmappen

en: Syria
nl_BE: Syrië

en: Syrian pound
nl_BE: Syrische pond

en: System status
nl_BE: Systeem status

en: System status theme info cache cleared.
nl_BE: Thema infocache van systeemstatus gewist.

en: Table cell display.
nl_BE: Weergave tabelcel.

en: Table cell format.
nl_BE: Tabelcel formaat.

en: Table cell value.
nl_BE: Waarde tabelcel.

en: Table column header.
nl_BE: Header tabelkolom.

en: Table does not exist
nl_BE: Tabel bestaat niet

en: Table headers.
nl_BE: Tabelkop.

en: Table rows.
nl_BE: Tabelrijen.

en: Tag ID.
nl_BE: Tag-ID.

en: Tag added.
nl_BE: Tag toegevoegd.

en: Tag associated with the provider.
nl_BE: Tag die hoort bij de provider.

en: Tag deleted.
nl_BE: Tag verwijderd.

en: Tag name
nl_BE: Tagnaam

en: Tag name.
nl_BE: Tagnaam.

en: Tag not added.
nl_BE: Tag niet toegevoegd.

en: Tag not updated.
nl_BE: Tag niet bijgewerkt.

en: Tag updated.
nl_BE: Tag bijgewerkt.

en: Tags (comma separated)
nl_BE: Tags (gescheiden door een komma)

en: Tags (space separated)
nl_BE: Tags (gescheiden door een spatie)

en: Tags deleted.
nl_BE: Tags verwijderd.

en: Tags totals.
nl_BE: Tags totalen.

en: Tajikistan
nl_BE: Tadzjikistan

en: Tajikistani somoni
nl_BE: Tajikistaanse somoni

en: Take credit card payments securely via Eway keeping customers on your site.
nl_BE: Neem veilig creditcardbetalingen aan via Eway en houd klanten op je website.

en: Take offline payments
nl_BE: Neem offline betalingen aan

en: Take over
nl_BE: Overnemen

en: Take payments in cash upon delivery.
nl_BE: Betalingen in contanten innen bij levering.

en: Take payments in person via BACS. More commonly known as direct bank/wire transfer.
nl_BE: Betalingen persoonlijk aannemen via BACS. Dit staat beter bekend als een directe bankoverschrijving.

en: Take payments in person via checks. This offline gateway can also be useful to test purchases.
nl_BE: Betalingen persoonlijk aannemen via cheques. Deze offline gateway kan ook nuttig zijn om aankopen te testen.

en: Take payments via bank transfer.
nl_BE: Betalingen innen via bankoverschrijving.

en: Take payments with the provider that’s right for you - choose from 100+ payment gateways for WooCommerce.
nl_BE: Neem betalingen aan via de provider die het beste bij je past: kies uit meer dan 100 betaalmethoden voor WooCommerce.

en: Tanzanian shilling
nl_BE: Tanzaniaanse shilling

en: Task Configurations
nl_BE: Taakconfiguraties

en: Task List
nl_BE: Takenlijst

en: Task is not a subclass of `Task`
nl_BE: Task is niet een subklasse van `Task`

en: Task list ID already exists
nl_BE: ID takenlijst bestaat al

en: Task list ID does not exist
nl_BE: ID takenlijst bestaat niet

en: Tasmania
nl_BE: Tasmanië

en: Tax
nl_BE: Belasting

en: Tax ID.
nl_BE: BTW id.

en: Tax amount
nl_BE: Belastingbedrag

en: Tax amount in cents.
nl_BE: Belastingsbedrag in centen.

en: Tax class
nl_BE: Belastingklasse

en: Tax class already exists
nl_BE: Belastingklasse bestaat al

en: Tax class name.
nl_BE: Naam van belastingklasse.

en: Tax class of fee.
nl_BE: Belastingklasse van kosten.

en: Tax class of product.
nl_BE: Btw-klasse van product.

en: Tax class requires a valid name
nl_BE: Belastinggroep vereist een geldige naam

en: Tax class slug already exists
nl_BE: Belastinggroep bestaat reeds

en: Tax class slug is invalid
nl_BE: Belasting klasse slug is ongeldig

en: Tax class.
nl_BE: Belastingklasse.

en: Tax code
nl_BE: Belastingcode

en: Tax configuration incomplete
nl_BE: Belastingconfiguratie onvolledig

en: Tax id and refund_total are required.
nl_BE: Belasting ID en refund_total zijn vereist.

en: Tax in cents.
nl_BE: Belasting in centen.

en: Tax lines data.
nl_BE: Gegevens van belastingregels.

en: Tax name
nl_BE: Belastingnaam

en: Tax options
nl_BE: Belastingopties

en: Tax priority.
nl_BE: Belasting prioriteit.

en: Tax rate ID.
nl_BE: Belastingtarief ID.

en: Tax rate ID: %s
nl_BE: Belastingtarief-ID: %s

en: Tax rate code.
nl_BE: Code van belastingtarief.

en: Tax rate label.
nl_BE: Label van belastingtarief.

en: Tax rate name.
nl_BE: Naam van belastingtarief.

en: Tax rate.
nl_BE: Belastingtarief.

en: Tax rates successfully deleted
nl_BE: Belastingtarieven succesvol verwijderd

en: Tax status
nl_BE: Btw status

[ctx: Tax status]
en: None
nl_BE: Geen

en: Tax status of fee.
nl_BE: Belastingstatus van kosten.

en: Tax status.
nl_BE: Belastingstatus.

en: Tax subtotal.
nl_BE: Btw subtotaal.

en: Tax total (not including shipping taxes).
nl_BE: Totaal aan belastingen (zonder belasting op verzendkosten).

en: Tax total.
nl_BE: Btw totaal.

en: Taxable
nl_BE: Belastbaar

en: Taxes
nl_BE: Belastingen

en: Taxes and coupons
nl_BE: Belastingen en coupons

en: Taxes and discounts calculated at checkout.
nl_BE: Belasting en kortingen worden bij het afrekenen berekend.

en: Taxes applied to this shipping rate using the smallest unit of the currency.
nl_BE: Belasting toegepast op deze verzendkosten, aangegeven met de kleinste valuta-eenheid.

en: Taxes by code
nl_BE: Belastingen per code

en: Taxes by date
nl_BE: Belastingen per datum

en: Taxes calculated at checkout.
nl_BE: Belastingen worden bij het afrekenen berekend.

en: Taxes detailed reports.
nl_BE: Uitgebreide rapporten over belastingen.

en: Taxes do not support trashing.
nl_BE: Belastingen kunnen niet worden verwijderd.

en: Taxonomies: Product types
nl_BE: Taxonomieën: producttypes

en: Taxonomies: Product visibility
nl_BE: Taxonomieën: productzichtbaarheid

en: Taxonomy does not exist.
nl_BE: Taxonomie bestaat niet.

[ctx: Taxonomy name]
en: POS Product visibility
nl_BE: Producterkenning POS

[ctx: Taxonomy name]
en: Product type
nl_BE: Producttype

[ctx: Taxonomy name]
en: Product visibility
nl_BE: Producterkenning

en: Taxonomy name.
nl_BE: Taxonomienaam.

en: Taxonomy terms for product/order statuses.
nl_BE: Taxonomie termen voor producten/bestelstatussen.

en: Tehran (تهران)
nl_BE: Teheran (تهران)

en: Template cache cleared.
nl_BE: Template cache gewist.

en: Template file copied to theme.
nl_BE: Templatebestand gekopieerd naar thema.

en: Template file deleted from theme.
nl_BE: Templatebestand verwijderd uit thema.

en: Template for the product variation form
nl_BE: Template voor het productvariatieformulier

en: Template for the simple product form
nl_BE: Template voor het eenvoudige product formulier

[ctx: Template name]
en: Checkout Header
nl_BE: Header afrekenen

[ctx: Template name]
en: Coming soon social links
nl_BE: Links naar social media Binnenkort beschikbaar

[ctx: Template name]
en: External Product Add to Cart + Options
nl_BE: Extern product toevoegen aan winkelwagen + opties

[ctx: Template name]
en: Grouped Product Add to Cart + Options
nl_BE: Groeperen product toevoegen aan winkelwagen + opties

[ctx: Template name]
en: Mini-Cart
nl_BE: Mini winkelwagen

[ctx: Template name]
en: Order Confirmation
nl_BE: Bestellingsbevestiging

[ctx: Template name]
en: Page: Cart
nl_BE: Pagina: winkelwagen

[ctx: Template name]
en: Page: Checkout
nl_BE: Pagina: afrekenen

[ctx: Template name]
en: Page: Coming soon
nl_BE: Pagina: Binnenkort beschikbaar

[ctx: Template name]
en: Product Catalog
nl_BE: Productcatalogus

[ctx: Template name]
en: Product Search Results
nl_BE: Product zoek resultaten

[ctx: Template name]
en: Products by Attribute
nl_BE: Producten per attribuut

[ctx: Template name]
en: Products by Brand
nl_BE: Producten per merk

[ctx: Template name]
en: Products by Category
nl_BE: Producten per categorie

[ctx: Template name]
en: Products by Tag
nl_BE: Producten per tag

[ctx: Template name]
en: Simple Product Add to Cart + Options
nl_BE: Eenvoudig product toevoegen aan winkelwagen + opties

[ctx: Template name]
en: Single Product
nl_BE: Enkel product

[ctx: Template name]
en: Variable Product Add to Cart + Options
nl_BE: Variabel product toevoegen aan winkelwagen + opties

en: Template overrides.
nl_BE: Template overschrijvingen.

en: Template post ID.
nl_BE: Template bericht ID.

en: Template used to display the Add to Cart + Options form for External Products.
nl_BE: Template gebruikt om het formulier 'Toevoegen aan winkelwagen + opties' te tonen voor externe producten.

en: Template used to display the Add to Cart + Options form for Grouped Products.
nl_BE: Template gebruikt om het formulier 'Toevoegen aan winkelwagen + opties' te tonen voor gegroepeerde producten.

en: Template used to display the Add to Cart + Options form for Simple Products.
nl_BE: Template gebruikt om het formulier 'Toevoegen aan winkelwagen + opties' te tonen voor eenvoudige producten.

en: Template used to display the Add to Cart + Options form for Variable Products.
nl_BE: Template gebruikt om het formulier 'Toevoegen aan winkelwagen + Opties' te tonen voor variabele producten.

en: Template used to display the Mini-Cart drawer.
nl_BE: Template gebruikt om de mini winkelwagen lade te tonen.

en: Template used to display the simplified Checkout header.
nl_BE: Template dat wordt gebruikt om de vereenvoudigde header voor afrekenen te tonen.

en: Term counts
nl_BE: Termtelling

en: Term description.
nl_BE: Termbeschrijving.

en: Term name.
nl_BE: Termnaam.

en: Terms
nl_BE: Termen

en: Terms and Conditions Page
nl_BE: Algemene voorwaarden pagina

en: Terms and conditions
nl_BE: Algemene voorwaarden

en: Terms in the product visibility taxonomy.
nl_BE: Termen in de taxonomie van productzichtbaarheid.

en: Terms successfully recounted
nl_BE: Termen succesvol opnieuw geteld

en: Test account
nl_BE: Account testen

en: Test email sent to %s.
nl_BE: Test e-mail verzonden naar %s.

en: Tested up to WooCommerce version
nl_BE: Getest t/m WooCommerce versie

en: Text to appear below the main e-mail header.
nl_BE: Tekst die onder de koptekst van de primaire e-mail verschijnt.

en: Text to appear below the main email content.
nl_BE: Tekst die onder de hoofdinhoud van de e-mail verschijnt.

en: Thai baht
nl_BE: Thaise baht

en: Thank you for selling with WooCommerce.
nl_BE: Bedankt voor het verkopen met WooCommerce.

en: Thank you for your feedback!
nl_BE: Bedankt voor je feedback!

en: Thank you for your in-store purchase
nl_BE: Bedankt voor je winkelaankoop

en: Thank you for your order
nl_BE: Bedankt voor je bestelling

en: Thank you for your payment. Your transaction has been completed, and a receipt for your purchase has been emailed to you. Log into your PayPal account to view transaction details.
nl_BE: Bedankt voor je betaling. Je transactie is voltooid en er is een kwitantie voor je aankoop naar je e-mail verzonden. Log in op je PayPal-account om transactiegegevens te bekijken.

en: Thank you. Your order has been fulfilled.
nl_BE: Bedankt. Je bestelling is voltooid.

en: Thank you. Your order has been received.
nl_BE: Bedankt. Je bestelling is ontvangen.

en: Thanks :)
nl_BE: Bedankt :)

en: Thanks again! If you need any help with your order, please contact us at %s.
nl_BE: Nogmaals bedankt! Neem contact met ons op via %s als je vragen of hulp nodig hebt.

en: Thanks again! If you need any help with your order, please contact us at {store_email}.
nl_BE: Nogmaals bedankt! Neem contact met ons op via {store_email} als je vragen of hulp nodig hebt.

en: Thanks for creating an account on %1$s. Your username is %2$s. You can access your account area to view orders, change your password, and more at: %3$s
nl_BE: Bedankt voor het aanmaken van een account bij %1$s. Ter herinnering: de door jou gekozen gebruikersnaam is %2$s. Je kan je accountgebied openen om bestellingen te bekijken, je wachtwoord te wijzigen en meer, via: %3$s

en: Thanks for creating an account on %s. Here’s a copy of your user details.
nl_BE: Bedankt voor het aanmaken van een account bij %s. Hier is een kopie van je gebruikersgegevens.

en: Thanks for joining the waitlist! You will hear from us again when "{product_name}" is back in stock.
nl_BE: Bedankt dat jij je voor de wachtlijst hebt ingeschreven! We zullen contact met je opnemen wanneer '{product_name}' op voorraad is.

en: Thanks for reading.
nl_BE: Bedankt voor het lezen.

en: Thanks for shopping with us
nl_BE: Bedankt dat je bij ons winkelt

en: Thanks for shopping with us.
nl_BE: Bedankt dat je bij ons winkelt.

en: Thanks for signing up! An account has been created for you. Please complete the sign-up process by following the verification link sent to your e-mail.
nl_BE: Bedankt voor het aanmelden! Er is een account voor je aangemaakt. Maak de aanmeldingsprocedure af door de verificatie link in je e-mail te volgen.

en: Thanks for signing up! Please complete the sign-up process by following the verification link sent to your e-mail.
nl_BE: Bedankt voor het aanmelden! Maak de aanmeldingsprocedure af door de verificatielink in je e-mail te volgen.

en: Thanks for using Jetpack! Your store is almost ready: to activate services like %s, just connect your store.
nl_BE: Bedankt dat je Jetpack gebruikt! Je winkel is bijna klaar: om services als %s te activeren, hoef je alleen je winkel te koppelen.

en: Thanks for using {site_url}!
nl_BE: Bedankt dat je {site_address} gebruikt!

en: Thanks for your order. It’s on-hold until we confirm that payment has been received.
nl_BE: Bedankt voor je bestelling. Hij staat in de wacht tot we bevestigen dat de betaling is ontvangen.

en: Thanks!
nl_BE: Bedankt!

en: The "%1$s" coupon has been removed from your cart: %2$s
nl_BE: De coupon '%1$s' is verwijderd uit je winkelwagen: %2$s

en: The "WooCommerce Admin" plugin will be installed and activated
nl_BE: De "WooCommerce Admin" plugin moet worden geïnstalleerd en geactiveerd

en: The "locations not covered by your other zones" zone cannot be updated.
nl_BE: De zone 'locaties niet gedekt door je andere zones' kan niet worden bijgewerkt.

en: The %1$s plugin has been deactivated as the latest improvements are now included with the %2$s plugin.
nl_BE: De %1$s plugin is gedeactiveerd, aangezien de meest recente verbeteringen nu zijn opgenomen in de %2$s plugin.

en: The %1$sApproved Product Download Directories list%2$s has been updated. To protect your site, please review the list and make any changes that might be required. For more information, please refer to %3$sthis guide%2$s.
nl_BE: De %1$slijst met goedgekeurde mappen voor productdownloads%2$s is bijgewerkt. Bescherm je website door de lijst te controleren en zo nodig wijzigingen aan te brengen. Raadpleeg %3$sdeze handleiding%2$s voor meer informatie.

en: The %s cannot be deleted.
nl_BE: De %s kan niet verwijderd worden.

en: The %s class can only be run within WP CLI.
nl_BE: De %s klasse kan alleen binnen WP CLI worden uitgevoerd.

en: The %s does not support trashing.
nl_BE: %s kan niet worden verwijderd.

en: The %s extension is not active.
nl_BE: De %s extensie is niet actief.

en: The %s extension is not up-to-date. Please update to the latest version and try again.
nl_BE: De %s extensie is niet up-to-date. Werk deze bij naar de nieuwste versie en probeer het opnieuw.

en: The %s has already been deleted.
nl_BE: De %s is al verwijderd.

en: The %s hook has a filter set, so some log files may have different retention settings.
nl_BE: De %s-hook heeft een filterset, dus sommige logbestanden hebben mogelijk andere bewaarinstellingen.

en: The %s is not a valid URL
nl_BE: De %s is geen geldige URL

en: The %s payment gateway is not available.
nl_BE: Deze %s payment gateway is niet beschikbaar.

en: The API key provided does not have read permissions.
nl_BE: De aangeboden API-sleutel heeft geen lees-rechten.

en: The API key provided does not have write permissions.
nl_BE: De opgegeven API-sleutel heeft geen schrijf-rechten.

en: The Add to Cart + Options templates allow defining a different layout for each product type.
nl_BE: De toevoegen aan winkelwagen + opties templates maken het mogelijk om een andere lay-out voor elk producttype te definiëren.

en: The Approved Product Download Directories list is currently being synchronized with the product catalog (%d%% complete). If you need to, you can cancel it.
nl_BE: De lijst met goedgekeurde mappen voor productdownloads wordt op dit moment gesynchroniseerd met de productcatalogus (%d%% voltooid). Als het nodig is, kun je dit annuleren.

en: The CSV is invalid.
nl_BE: CSV is ongeldig.

en: The Cart template displays the items selected by the user for purchase, including quantities, prices, and discounts. It allows users to review their choices before proceeding to checkout.
nl_BE: Het winkelwagen template toont de geselecteerde artikelen die de gebruiker wil kopen, inclusief het aantal artikelen, prijzen en kortingen. Gebruikers kunnen zo hun keuzes bekijken voordat ze doorgaan naar afrekenen.

en: The Checkout template guides users through the final steps of the purchase process. It enables users to enter shipping and billing information, select a payment method, and review order details.
nl_BE: Het afreken template begeleidt gebruikers door de laatste stappen van het aankoopproces. Hiermee kunnen gebruikers verzend- en factuurgegevens invoeren, een betaalmethode selecteren en de bestelgegevens bekijken.

en: The Core Profiler step to mark as complete.
nl_BE: De stap core profiler te markeren als voltooid.

en: The Eway extension for WooCommerce allows you to take credit card payments directly on your store without redirecting your customers to a third party site to make payment.
nl_BE: Met de eWAY extensie voor WooCommerce kan je kredietkaartbetalingen direct vanuit je winkel aannemen, zonder dat klanten naar een website van derden omgeleid worden.

en: The HTTP response code from the receiving server.
nl_BE: De HTTP antwoord-code van de ontvangende server.

en: The HTTP response message from the receiving server.
nl_BE: Het HTTP antwoord-bericht van de ontvangende server.

en: The ID for the parent of the resource.
nl_BE: Het ID van de hoofd-gegevensbron.

en: The ID for the resource.
nl_BE: De ID voor de hulpbron.

en: The ID of the order that was refunded.
nl_BE: De ID van de bestelling die is terugbetaald.

en: The ID of the package being shipped. Leave blank to apply to all packages.
nl_BE: De ID van het pakket dat wordt verzonden. Laat leeg om op alle pakketten toe te passen.

en: The ID of the package the shipping rates belong to.
nl_BE: De ID van het pakket waarbij de verzendkosten horen.

en: The ID of the payment method being used to process the payment.
nl_BE: De ID van de betaalmethode die wordt gebruikt om de betaling te verwerken.

en: The ISO3166 alpha-2 country code to save for the current user.
nl_BE: De ISO3166 alpha-2 landcode die opgeslagen moet worden voor de huidige gebruiker.

en: The Legacy REST API plugin is not installed on this site.
nl_BE: De Legacy REST-API plugin is niet geïnstalleerd op deze website.

en: The MaxMind license key is invalid. If you have recently created this key, you may need to wait for it to become active.
nl_BE: De licentiesleutel van MaxMind is ongeldig. Heb je deze sleutel onlangs gemaakt, dan moet je mogelijk wachten tot deze actief wordt.

en: The Mini-Cart template allows shoppers to see their cart items and provides access to the Cart and Checkout pages.
nl_BE: Met het mini winkelwagen template kunnen winkelaars de producten in hun winkelwagen bekijken en toegang krijgen tot de winkelwagen en kassa pagina's.

en: The Order Confirmation template serves as a receipt and confirmation of a successful purchase. It includes a summary of the ordered items, shipping, billing, and totals.
nl_BE: Het template bestellingsbevestiging dient als bon en bevestiging van een succesvolle aankoop. Het bevat een samenvatting van de bestelde producten, verzend- en factuurgegevens en totale bedragen.

en: The PayFast extension for WooCommerce enables you to accept payments by Credit Card and EFT via one of South Africa’s most popular payment gateways. No setup fees or monthly subscription costs.
nl_BE: Met de PayFast-extensie voor WooCommerce kun je betalingen met creditcard en EFT accepteren via een van de populairste betaalwijzen van Zuid-Afrika. Geen administratiekosten of maandelijkse abonnementskosten.

en: The Payfast extension for WooCommerce enables you to accept payments by Credit Card and EFT via one of South Africa's most popular payment gateways. No setup fees or monthly subscription costs. Selecting this extension will configure your store to use South African rands as the selected currency.
nl_BE: Met de PayFast-extensie voor WooCommerce kan je betalingen met creditcard en EFT accepteren via een van de populairste betaalwijzen van Zuid-Afrika. Geen administratiekosten of maandelijkse abonnementskosten. Door deze extensie te selecteren, wordt je winkel geconfigureerd om gebruik te maken van de Zuid-Afrikaanse rand als gekozen valuta.

en: The Payfast extension for WooCommerce enables you to accept payments by Credit Card and EFT via one of South Africa’s most popular payment gateways. No setup fees or monthly subscription costs. Selecting this extension will configure your store to use South African rands as the selected currency.
nl_BE: Met de Payfast extensie voor WooCommerce kan je betalingen met creditcard en EFT accepteren via een van de populairste betaalwijzen van Zuid-Afrika. Geen administratiekosten of maandelijkse abonnementskosten. Door deze extensie te selecteren, word je winkel geconfigureerd om gebruik te maken van de Zuid-Afrikaanse rand als gekozen valuta.

en: The Retro Glass Jug's classic silhouette effortlessly complements any setting, making it the ideal choice for serving beverages with style and flair.
nl_BE: Het klassieke silhouet van de retro glazen schenkkan past perfect in iedere setting, waardoor het de ideale keuze is om drankjes met stijl en flair op te dienen.

en: The URL of the icon (square aspect ratio).
nl_BE: De URL van het icoon (vierkante beeldverhouding).

en: The URL of the image.
nl_BE: De URL van de afbeelding.

en: The URL of the link.
nl_BE: De URL van de link.

en: The URL of the payment method icon or a base64-encoded SVG image.
nl_BE: De URL van het icoon van de betaalmethode of een base64-gecodeerde SVG afbeelding.

en: The URL of the provider icon (square aspect ratio - 72px by 72px).
nl_BE: De URL van het icoon van de provider (vierkante verhouding - 72px bij 72px).

en: The URL of the provider image.
nl_BE: De URL van de providerafbeelding.

en: The URL of your %s page (along with the Page ID).
nl_BE: De URL van je %s pagina (samen met de pagina-ID).

en: The URL to POST to disable the test account for the payment gateway.
nl_BE: De URL om een POST te doen, om het testaccount voor de betaal gateway uit te schakelen.

en: The URL to POST to for resetting the provider onboarding.
nl_BE: De URL om een POST te doen voor het resetten van de provider onboarding.

en: The URL to attach the suggestion.
nl_BE: De URL om de suggestie bij te voegen.

en: The URL to dismiss the incentive.
nl_BE: De URL om de stimulans te negeren.

en: The URL to do onboarding preload for the payment gateway.
nl_BE: De URL om onboarding preload voor de betaal gateway te doen.

en: The URL to hide the suggestion.
nl_BE: De URL om de suggestie te verbergen.

en: The URL to start/continue onboarding for the payment gateway.
nl_BE: De URL om onbarding voor de betaalgateway te starten/voort te zetten.

en: The URL to the settings page for the payment gateway.
nl_BE: De URL naar de instellingenpagina voor de betaalgateway.

en: The URL to the terms and conditions for the incentive.
nl_BE: De URL naar de algemene voorwaarden voor de stimulans.

en: The URL to use for the action.
nl_BE: De URL die gebruikt moet worden voor de actie.

en: The URL where the webhook payload is delivered.
nl_BE: De URL waar de webhook payload wordt afgeleverd.

en: The URL where the webhook was delivered.
nl_BE: De URL waar de webhook vandaan komt.

en: The WooCommerce Helper plugin is no longer needed. <a href="%s">Manage subscriptions</a> from the extensions tab instead.
nl_BE: De WooCommerce Helper-plugin is niet meer nodig. <a href="%s">Beheer abonnementen</a> in plaats daarvan vanuit het tabblad Uitbreidingen.

en: The WooCommerce Legacy REST API plugin running on this site.
nl_BE: De WooCommerce Legacy REST-API plugin die wordt uitgevoerd op deze website.

en: The WooCommerce REST API allows external apps to view and manage store data. Access is granted only to those with valid API keys.
nl_BE: De WooCommerce REST-API geeft externe toepassingen de mogelijkheid om opgeslagen gegevens te bekijken en te beheren. Toegang kan enkel via geldige API-sleutels verleend worden.

en: The WordPress environment type.
nl_BE: Het WordPress omgeving type.

en: The action type to determine how to use the URL.
nl_BE: Het actietype om te bepalen hoe de URL gebruikt moet worden.

en: The action's schedule frequency.
nl_BE: Het aantal keren dat de actie is gepland.

en: The active incentive for the provider.
nl_BE: De actieve stimulans voor de provider.

en: The active version of WooCommerce does not support template cache clearing.
nl_BE: De actieve versie van WooCommerce ondersteunt het wissen van de template cache niet.

en: The admin note action label prop cannot be empty.
nl_BE: Het actielabel voor opmerking beheerder mag niet leeg zijn.

en: The admin note action name prop cannot be empty.
nl_BE: De actienaam voor opmerking beheerder mag niet leeg zijn.

en: The admin note content prop cannot be empty.
nl_BE: De inhoud voor opmerking beheerder mag niet leeg zijn.

en: The admin note content_data prop must be an instance of stdClass.
nl_BE: De content_data voor opmerking beheerder moet een instantie zijn van stdClass.

en: The admin note date prop cannot be empty.
nl_BE: De datum voor opmerking beheerder mag niet leeg zijn.

en: The admin note layout has a wrong prop value.
nl_BE: De lay-out van de beheerder notitie heeft een verkeerde prop-waarde.

en: The admin note locale prop cannot be empty.
nl_BE: De taal voor opmerking beheerder mag niet leeg zijn.

en: The admin note name prop cannot be empty.
nl_BE: De naam voor opmerking beheerder mag niet leeg zijn.

en: The admin note source prop cannot be empty.
nl_BE: De bron voor opmerking beheerder mag niet leeg zijn.

en: The admin note status prop (%s) is not one of the supported statuses.
nl_BE: De status voor opmerking beheerder (%s) is niet een van de ondersteunde statussen.

en: The admin note status prop cannot be empty.
nl_BE: De status voor opmerking beheerder mag niet leeg zijn.

en: The admin note title prop cannot be empty.
nl_BE: De titel voor opmerking beheerder mag niet leeg zijn.

en: The admin note type prop (%s) is not one of the supported types.
nl_BE: Het type voor opmerking beheerder (%s) is niet een van de ondersteunde types.

en: The admin note type prop cannot be empty.
nl_BE: Het type voor opmerking beheerder mag niet leeg zijn.

en: The admin note type prop is deprecated.
nl_BE: Het type voor opmerking van beheerder is verouderd.

en: The affected WooCommerce webhooks will <b>not</b> be deleted and will be attributed to user id 0.<br/>
nl_BE: De getroffen WooCommerce webhooks zullen <b>niet</b> worden verwijderd en zullen worden toegeschreven aan gebruiker id 0.<br/>

en: The amount of discount. Should always be numeric, even if setting a percentage.
nl_BE: Het bedrag van de korting. Zou altijd numeriek moeten zijn, zelfs indien het een percentage is.

en: The amount of tax charged.
nl_BE: Belastingtarief dat in rekening wordt gebracht.

en: The amount of time (in seconds) that your site will spend on a single operation before timing out (to avoid server lockups)
nl_BE: De hoeveelheid tijd (in seconden) die je website aan 1 enkele operatie mag besteden, voordat er een timing out optreedt (om vastlopen van servers te voorkomen)

en: The amount that quantities increment by. Quantity must be an multiple of this value.
nl_BE: Het bedrag waarmee de hoeveelheden toenemen. De hoeveelheid moet een veelvoud zijn van deze waarde.

en: The assigned attribute.
nl_BE: Het toegewezen attribuut.

en: The attribute ID, or 0 if the attribute is not taxonomy based.
nl_BE: De attribuut-ID, of 0 als het attribuut niet op taxonomie is gebaseerd.

en: The attribute name.
nl_BE: De attribuutnaam.

en: The attribute taxonomy name.
nl_BE: De taxonomienaam van het attribuut.

en: The attribute taxonomy, or null if the attribute is not taxonomy based.
nl_BE: De attribuuttaxonomie, of nul als het attribuut niet op taxonomie is gebaseerd.

en: The available actions for the step.
nl_BE: De beschikbare acties voor de stap.

en: The backup datastore does not support updating orders.
nl_BE: De back-up datastore ondersteunt het bijwerken van bestellingen niet.

en: The badge label for the incentive.
nl_BE: Het badgelabel voor de stimulans.

en: The base page can also be used in your <a href="%s">product permalinks</a>.
nl_BE: De basispagina kan ook gebruikt worden in de <a href="%s">product permalinks</a>.

en: The call to action label for the incentive.
nl_BE: Het Call to Action label voor de stimulans.

en: The callback_url needs to be over SSL
nl_BE: De callback_url moet via SSL verstuurd worden

en: The cart has been filled with the items from your previous order.
nl_BE: De winkelwagen is gevuld met de artikelen van je vorige bestelling.

en: The cart item product or variation ID.
nl_BE: Het winkelwagenartikel of de variatie-ID.

en: The category of the suggestion.
nl_BE: De categorie van de suggestie.

en: The changes you made will be lost if you navigate away from this page.
nl_BE: De wijzigingen die je heb gemaakt zullen verloren gaan als je deze pagina verlaat.

en: The checkout session ID (Cart-Token JWT).
nl_BE: De afgerekende sessie ID (Cart-Token JWT).

en: The chosen rate ID for the package.
nl_BE: De gekozen kosten-ID voor het pakket.

en: The city in which your business is located.
nl_BE: De stad waar je bedrijf zich bevindt.

en: The claim has been lost. Aborting current batch.
nl_BE: De claim is verloren. Huidige batch wordt geannuleerd.

en: The class %1$s provided by %2$s filter must implement %3$s.
nl_BE: De klasse %1$s gebruikt door %2$s filter moet %3$s implementeren.

en: The class attached to the "woocommerce_queue_class" does not implement the WC_Queue_Interface interface. The default %s class will be used instead.
nl_BE: De klasse die aan de 'woocommerce_queue_class' is gekoppeld, implementeert de interface 'WC_Queue_Interface' niet. In plaats daarvan wordt de standaardklasse %s gebruikt.

en: The comment has already been trashed.
nl_BE: De reactie is al verwijderd.

en: The comparison operator to use for total filtering.
nl_BE: De vergelijkingoperator die wordt gebruikt voor filteren op totaalwaarde.

en: The content of the review.
nl_BE: De inhoud van de beoordeling.

en: The context ID for which to dismiss the incentive. If not provided, will dismiss the incentive for all contexts.
nl_BE: De context ID waarvoor de stimulans genegeerd moet worden. Indien niet opgegeven wordt de stimulans voor alle contexten genegeerd.

en: The corresponding plugin details of the provider.
nl_BE: De overeenkomende plugindetails van de provider.

en: The country and state or province, if any, in which your business is located.
nl_BE: Het land, en staat of provincie, indien van toepassing, waar je bedrijf zich bevindt.

en: The coupon code already exists
nl_BE: Deze coupon bestaat al

en: The coupon code cannot be empty.
nl_BE: De coupon code kan niet leeg zijn.

en: The coupon will expire at 00:00:00 of this date.
nl_BE: De coupon vervalt om 00:00:00 op deze datum.

en: The coupon's unique code.
nl_BE: De unieke code van de coupon.

en: The coupons unique code.
nl_BE: De unieke code van de coupon.

en: The current environment type set for this site.
nl_BE: Het huidige omgevingstype dat is ingesteld voor deze website.

en: The current language used by WordPress. Default = English
nl_BE: De huidige taal die door WordPress gebruikt wordt. Standaard = Engels

en: The current status of the step.
nl_BE: De huidige status van de stap.

en: The custom cost of goods sold values will revert back to their defaults for all the variations. Would you like to continue?
nl_BE: De aangepaste kosten van verkochte goederen worden teruggezet naar hun standaardwaarden voor alle variaties. Wil je doorgaan?

en: The customer’s payment failed or was declined, and no payment has been successfully made.
nl_BE: De betaling van de klant is mislukt of geweigerd en er is geen succesvolle betaling gedaan.

en: The database update process runs in the background and may take a little while, so please be patient. Advanced users can alternatively update via %1$sWP CLI%2$s.
nl_BE: Het updateproces van de database wordt op de achtergrond uitgevoerd en kan even duren. Even geduld. Geavanceerde gebruikers kunnen ook een update uitvoeren via %1$sWP CLI%2$s.

en: The database version for WooCommerce. This should be the same as your WooCommerce version.
nl_BE: De database-versie voor WooCommerce. Deze moet hetzelfde zijn als je WooCommerce-versie.

en: The date of the customer last order, as GMT.
nl_BE: De datum van de laatste bestelling van de klant, als GMT.

en: The date of the download, as GMT.
nl_BE: De datum van de download, in GMT.

en: The date of the download, in the site's timezone.
nl_BE: De datum van de download, in de tijdzone van de website.

en: The date the coupon expires, as GMT.
nl_BE: De datum waarop de coupon verloopt, als GMT.

en: The date the coupon expires, in the site's timezone.
nl_BE: De datum waarop de coupon verloopt, in de tijdzone van de website.

en: The date the coupon was created, as GMT.
nl_BE: De datum waarop de coupon is aangemaakt, als GMT.

en: The date the coupon was created, in the site's timezone.
nl_BE: De aanmaakdatum van de coupon, in de tijdzone van deze website.

en: The date the coupon was last modified, as GMT.
nl_BE: De datum waarop de coupon voor het laatst is bewerkt, als GMT.

en: The date the coupon was last modified, in the site's timezone.
nl_BE: De wijzigingsdatum van de coupon, in de tijdzone van deze website.

en: The date the customer was created, as GMT.
nl_BE: De datum waarop de klant is aangemaakt, als GMT.

en: The date the customer was created, in the site's timezone.
nl_BE: De datum waarop de klant was aangemaakt.

en: The date the customer was last modified, as GMT.
nl_BE: De datum waarop de klant voor het laatst is bewerkt, als GMT.

en: The date the customer was last modified, in the site's timezone.
nl_BE: De datum waarop de klant voor het laatst is bewerkt.

en: The date the fulfillment was deleted.
nl_BE: De datum waarop de afhandeling werd verwijderd.

en: The date the fulfillment was last updated.
nl_BE: De datum waarop de uitvoering voor het laatst is bijgewerkt.

en: The date the image was created, as GMT.
nl_BE: De datum waarop de afbeelding is aangemaakt, als GMT.

en: The date the image was created, in the site's timezone.
nl_BE: De aanmaakdatum van de afbeelding, in de tijdzone van de website.

en: The date the image was last modified, as GMT.
nl_BE: De datum waarop de afbeelding voor het laatst is bewerkt, als GMT.

en: The date the image was last modified, in the site's timezone.
nl_BE: De wijzigingsdatum van de afbeelding, in de tijdzone van de website.

en: The date the last order for this product was placed, in the site's timezone.
nl_BE: De datum waarop de laatste bestelling voor dit product is geplaatst, in de tijdzone van de website.

en: The date the order note was created, as GMT.
nl_BE: De datum waarop het order aangemaakt is, volgens GMT.

en: The date the order note was created, in the site's timezone.
nl_BE: De datum waarop de bestelnotitie gemaakt is, in de tijdzone van de website.

en: The date the order refund was created, as GMT.
nl_BE: De datum waarop de terugbetaling voor de bestelling is aangemaakt, als GMT.

en: The date the order refund was created, in the site's timezone.
nl_BE: De datum waarop de teruggave was aangemaakt, in de tijdzone van de website.

en: The date the order was completed, as GMT.
nl_BE: De datum waarop de bestelling is afgerond, als GMT.

en: The date the order was completed, in the site's timezone.
nl_BE: De voltooiingsdatum van de bestelling, in de tijdzone van de website.

en: The date the order was created, as GMT.
nl_BE: De datum waarop de bestelling is aangemaakt, als GMT.

en: The date the order was created, in the site's timezone.
nl_BE: De aanmaakdatum van de bestelling, in de tijdzone van de website.

en: The date the order was last modified, as GMT.
nl_BE: De datum waarop de bestelling voor het laatst is bewerkt, als GMT.

en: The date the order was last modified, in the site's timezone.
nl_BE: De laatste wijzigingsdatum van de bestelling, in de tijdzone van de website.

en: The date the order was paid, as GMT.
nl_BE: De datum waarop de bestelling is betaald, als GMT.

en: The date the order was paid, in the site's timezone.
nl_BE: De betalingsdatum van de bestelling, in de tijdzone van de website.

en: The date the product was created, as GMT.
nl_BE: De datum waarop het product is aangemaakt, als GMT.

en: The date the product was created, in the site's timezone.
nl_BE: De aanmaakdatum van het product, in de tijdzone van de website.

en: The date the product was last modified, as GMT.
nl_BE: De datum waarop het product voor het laatst is bewerkt, als GMT.

en: The date the product was last modified, in the site's timezone.
nl_BE: De wijzigingsdatum van het product, in de tijdzone van de website.

en: The date the refund was created, as GMT.
nl_BE: De datum waarop de terugbetaling is aangemaakt, als GMT.

en: The date the refund was created, in the site's timezone.
nl_BE: De datum waarop de terugbetaling is aangemaakt, in de tijdzone van de website.

en: The date the report end, as GMT.
nl_BE: De datum waarop het rapport stopt, in GMT.

en: The date the report end, in the site's timezone.
nl_BE: De datum waarop het rapport stopt, in de tijdzone van de website.

en: The date the report start, as GMT.
nl_BE: De datum waarop het rapport start, in GMT.

en: The date the report start, in the site's timezone.
nl_BE: De datum waarop het rapport start, in de tijdzone van de website.

en: The date the review was created, as GMT.
nl_BE: Datum waarop de beoordeling aangemaakt is, volgens GMT.

en: The date the review was created, in the site's timezone in human-readable format.
nl_BE: De datum waarop de beoordeling is aangemaakt, in de tijdzone van de website in een door mensen leesbaar formaat.

en: The date the review was created, in the site's timezone.
nl_BE: De aanmaakdatum van de beoordeling, in de tijdzone van de website.

en: The date the variation was created, in the site's timezone.
nl_BE: De aanmaakdatum van de variatie, in de tijdzone van de website.

en: The date the variation was last modified, in the site's timezone.
nl_BE: De wijzigingsdatum van de variatie, in de tijdzone van de website.

en: The date the webhook delivery was logged, as GMT.
nl_BE: De datum waarop de webhook ontvangst gelogd is, GMT.

en: The date the webhook delivery was logged, in the site's timezone.
nl_BE: De datum waarop de webhook aflevering werd gelogd, in de website tijdzone.

en: The date the webhook was created, as GMT.
nl_BE: De datum waarop de webhook aangemaakt is, volgens GMT.

en: The date the webhook was created, in the site's timezone.
nl_BE: De datum wanneer de webhook aangemaakt was, in de tijdzone van de website.

en: The date the webhook was last modified, as GMT.
nl_BE: De datum waarop de webhook laatst aangemaakt is, volgens GMT.

en: The date the webhook was last modified, in the site's timezone.
nl_BE: De datum wanneer de webhook voor het laatst aangepast was, in de tijdzone van website.

en: The date when download access expires, as GMT.
nl_BE: De datum waarop de download verloopt, als GMT.

en: The date when download access expires, in the site's timezone.
nl_BE: De datum wanneer toegang tot de download verloopt, in de tijdzone van de website.

en: The date you provided is invalid.
nl_BE: De ingevoerde datum is ongeldig.

en: The date/time the action is/was scheduled to run.
nl_BE: De datum/tijd waarop de actie gepland is/was om uit te voeren.

en: The decimal separator of displayed prices.
nl_BE: Het scheidingsteken voor decimalen voor getoonde prijzen.

en: The default timezone for your server.
nl_BE: De standaard tijdzone van je server.

en: The delivery duration, in seconds.
nl_BE: De bezorgingtijd, in seconden.

en: The description of the category.
nl_BE: De beschrijving van de categorie.

en: The description of the payment method. It can contain basic HTML.
nl_BE: De beschrijving van de betaalmethode. Dit kan basale HTML bevatten.

en: The description of the provider.
nl_BE: De beschrijving van de provider.

en: The description of the suggestion.
nl_BE: De beschrijving van de suggestie.

en: The details for a recommended payment method.
nl_BE: De gegevens voor een aanbevolen betaalmethode.

en: The discount type for the coupon (e.g. percentage or fixed amount)
nl_BE: Het type korting voor de coupon (d.w.z. percentage of vast bedrag)

en: The dismissals list for the incentive. Each dismissal entry includes a context and a timestamp. The `all` entry means the incentive was dismissed for all contexts.
nl_BE: De lijst met genegeerden voor de stimulans. Elk item voor het negeren bevat een context en een tijdstempel. Het item `all` betekent dat de stimulans voor alle contexten is genegeerd.

en: The display name of the email template.
nl_BE: De weergavenaam van de e-mailtemplate.

en: The display name of the shipping provider.
nl_BE: De weergavenaam van de bezorgservice.

en: The downloadable file %1$s cannot be used as it does not have an allowed file type. Allowed types include: %2$s
nl_BE: Het te downloaden bestand %1$s kan niet gebruikt worden, omdat het geen geschikt bestandstype is. Types die zijn toegestaan, zijn: %2$s

en: The downloadable file %s cannot be used as it does not exist on the server, or is not located within an approved directory. Please contact a site administrator for help. %2$sLearn more.%3$s
nl_BE: Het downloadbare bestand %s kan niet worden gebruikt omdat het niet op de server bestaat of niet in een goedgekeurde map is geplaatst. Neem contact met ons op met een website beheerder voor hulp. %2$sMeer informatie.%3$s

en: The downloadable file %s cannot be used as it has been disabled.
nl_BE: Het downloadbare bestand %s kan niet worden gebruikt omdat hij is uitgeschakeld.

en: The eWAY extension for WooCommerce allows you to take credit card payments directly on your store without redirecting your customers to a third party site to make payment.
nl_BE: Met de eWAY-extensie voor WooCommerce kun je kredietkaartbetalingen rechtstreeks vanuit je winkel aannemen, zonder dat klanten naar een website van derden omgeleid worden.

en: The email ID to recreate the post for.
nl_BE: De e-mail ID waarvoor het bericht opnieuw aangemaakt moet worden.

en: The email address for the customer.
nl_BE: Het e-mailadres van de klant.

en: The email address provided does not match the email address on this order.
nl_BE: Het ingevoerde e-mailadres komt niet overeen met het e-mailadres van deze bestelling.

en: The email type to get subject for.
nl_BE: Het e-mailtype waarvoor het onderwerp wordt verkregen.

en: The email type to preview.
nl_BE: Het e-mailtype waarvoor een voorbeeld wordt gemaakt.

en: The entity ID is required.
nl_BE: De entiteit ID is vereist.

en: The entity type must be "order".
nl_BE: Het entiteitstype moet 'bestelling' zijn.

en: The extension %s has been deactivated successfully.
nl_BE: Extensie %s deactiveren geslaagd.

en: The field %1$s is invalid for the location %2$s.
nl_BE: Het veld %1$s is niet geldig voor de locatie %2$s.

en: The field %s is invalid.
nl_BE: Het veld %s is niet geldig.

en: The field %s is required.
nl_BE: Het veld %s is vereist.

en: The file does not exist, please try again.
nl_BE: Dit bestand bestaat niet, probeer het nog eens.

en: The file is empty or using a different encoding than UTF-8, please try again with a new file.
nl_BE: Het bestand is leeg of maakt gebruik van een andere codering dan UTF-8. Probeer het opnieuw met een nieuw bestand.

en: The filter must return an array of providers.
nl_BE: De filter moet een array van providers retourneren.

en: The following active plugin(s) have not declared compatibility with WooCommerce %s yet and should be updated and examined further before you proceed:
nl_BE: De volgende actieve plugin(s) hebben nog geen compatibiliteit met WooCommerce %s bevestigd. Deze moeten worden bijgewerkt en verder onderzocht voordat je verder gaat:

en: The following addresses will be used on the checkout page by default.
nl_BE: De volgende adressen worden standaard gebruikt op de afrekenpagina.

en: The following note has been added to your order:
nl_BE: De volgende opmerking is toegevoegd aan je bestelling:

en: The following options affect how prices are displayed on the frontend.
nl_BE: De volgende opties bepalen hoe de prijzen getoond worden aan de klant.

en: The following plugins will be installed and activated for you:
nl_BE: De volgende plugins worden voor je geïnstalleerd en geactiveerd:

en: The following problems were found:
nl_BE: De volgende problemen werden gevonden:

en: The following wizard will help you configure your store and get you started quickly.
nl_BE: Via de volgende wizard kan je je winkel configureren, zodat je snel aan de slag kan gaan.

en: The fulfillment items should be an array.
nl_BE: De af te handelen artikelen moeten een matrix zijn.

en: The fulfillment should contain at least one item.
nl_BE: De afhandeling moet ten minste één artikel bevatten.

en: The fulfillment status of the order.
nl_BE: De afhandelingsstatus van de bestelling.

en: The general state of the onboarding process.
nl_BE: De algemene status van het onboardingsproces.

en: The general state of the provider with regards to it's payments processing.
nl_BE: De algemene status van de provider met betrekking tot de verwerking van betalingen.

en: The group "%s" does not exist. | The groups "%s" do not exist.
nl_BE[0]: De groep '%s' bestaat niet.
nl_BE[1]: De groepen "%s" bestaan niet.

en: The group of order note.
nl_BE: De groep van bestelnotities.

en: The homepage URL of your site.
nl_BE: De homepage URL van je website.

en: The homepage is one of the most important entry points in your store. When done right it can lead to higher conversions and engagement. Don't forget to personalize the homepage that we created for your store during the onboarding.
nl_BE: De homepage is een van de belangrijkste toegangspunten tot je winkel. Wanneer deze goed is opgesteld, kan dit tot meer klanten en inkomsten leiden. Vergeet niet om de homepage te personaliseren die we tijdens de onboarding voor je winkel hebben aangemaakt.

en: The icon URL for the shipping provider.
nl_BE: De icoon URL van de bezorgdienst.

en: The id for the resource.
nl_BE: Het ID voor de bron.

en: The image of the note, if any.
nl_BE: De afbeelding van de notitie, indien van toepassing.

en: The image upload failed: "%s", creating the product without image
nl_BE: De upload van de afbeelding is mislukt: '%s'. Het product is aangemaakt zonder afbeelding

en: The incentive description. It can contain stylistic HTML.
nl_BE: De beschrijving van de stimulans. Dit kan stilistische HTML bevatten.

en: The incentive promo ID. This ID need to be fed into the onboarding flow.
nl_BE: De promo ID van de stimulans. Deze ID moet ingevoerd worden in de onboarding flow.

en: The incentive title. It can contain stylistic HTML.
nl_BE: De titel van de stimulans. Dit kan stilistische HTML bevatten.

en: The incentive unique ID. This ID needs to be used for incentive dismissals.
nl_BE: De unieke ID van de stimulans. Deze ID moet gebruikt worden voor genegeerde stimulansen.

en: The indicated downloads have been disabled (invalid location or filetype&mdash;%1$slearn more%2$s).
nl_BE: De aangegeven downloads zijn uitgeschakeld (ongeldige locatie of bestandstype—%1$smeer informatie%2$s).

en: The installed version of the current active theme.
nl_BE: De geïnstalleerde versie van het huidige actieve thema.

en: The installed version of the parent theme.
nl_BE: De geïnstalleerde versie van het hoofdthema.

en: The item product or variation ID.
nl_BE: Het artikel product of de variatie ID.

en: The item type.
nl_BE: Het artikeltype.

en: The key of the meta data.
nl_BE: De sleutel van de metadata.

en: The key that will be used when dealing with MaxMind Geolocation services. You can read how to generate one in <a href="%1$s">MaxMind Geolocation Integration documentation</a>.
nl_BE: De sleutel die gebruikt wordt bij MaxMind-geolocatieservices. Je kan in de <a href="%1$s">documentatie over integratie van MaxMind-geolocaties</a> lezen hoe je een geolocatie configureren.

en: The largest filesize that can be contained in one post.
nl_BE: De grootste bestandsgrootte die een bericht kan bevatten.

en: The largest filesize that can be uploaded to your WordPress installation.
nl_BE: De grootste bestandsgrootte die geplaatst kan worden in je installatie van WordPress.

en: The layout of the note (e.g. banner, thumbnail, plain).
nl_BE: De lay-out van de notitie (bijv. banner, thumbnail, normaal).

en: The legacy REST API is NOT enabled
nl_BE: De legacy REST-API is NIET ingeschakeld

en: The legacy REST API is enabled
nl_BE: De legacy REST-API is ingeschakeld

en: The link to disable the test account for the payment gateway.
nl_BE: De link om het testaccount voor de betaal gateway uit te schakelen.

en: The link to dismiss the incentive.
nl_BE: De link om de stimulans te negeren.

en: The link to hide the suggestion.
nl_BE: De link om de suggestie te verbergen.

en: The link to mark the suggestion as attached. This should be called when an extension is installed.
nl_BE: De link om de suggestie als bijlage te markeren. Dit moet worden aangeroepen wanneer een extensie is geïnstalleerd.

en: The link to reset the provider state/account and restart the onboarding.
nl_BE: De link om de provider status/account te resetten en het onboarding proces opnieuw te starten.

en: The link to the settings page for the payment gateway.
nl_BE: De link naar de instellingenpagina voor de betaalgateway.

en: The list of recommended payment methods details for the payment gateway.
nl_BE: De lijst met aanbevolen betaalmethoden met gegevens voor de betaalgateway.

en: The list of suggestions, excluding the ones part of the providers list.
nl_BE: De lijst met suggesties, exclusief de suggesties die onderdeel zijn van de lijst van de provider.

en: The location argument must be a string.
nl_BE: Het locatie argument moet een string zijn.

en: The location argument must be a valid ISO3166 alpha-2 country code.
nl_BE: Het locatieargument moet een geldige ISO3166 alpha-2 landcode zijn.

en: The location that the MaxMind database should be stored. By default, the integration will automatically save the database here.
nl_BE: De locatie waarop de MaxMind-database moet worden opgeslagen. De integratie zal de database standaard hier opslaan.

en: The logging handler class.
nl_BE: De klasse van de loggingbeheerder.

en: The logical relationship between attributes when filtering across multiple at once.
nl_BE: Het logische verband tussen eigenschappen wanneer op meerdere tegelijk wordt gefilterd.

en: The management details of the provider.
nl_BE: De managementgegevens van de provider.

en: The marketing channel that this campaign type belongs to.
nl_BE: Het marketingkanaal waartoe dit campagnetype behoort.

en: The maximum allowed setting is %d
nl_BE: De maximale toegestane instelling is %d

en: The maximum amount of memory (RAM) that your site can use at one time.
nl_BE: Het maximale geheugenlimiet (RAM) dat je website kan gebruiken op één moment.

en: The maximum number of individual items this coupon can apply to when using product discounts. Leave blank to apply to all qualifying items in cart.
nl_BE: Het maximum aantal individuele artikelen waar deze coupon op toegepast kan worden. Laat dit veld leeg om de coupon toe te passen op alle toegestane artikelen in de winkelwagen.

en: The maximum number of variables your server can use for a single function to avoid overloads.
nl_BE: Het maximum aantal variabelen dat je server mag gebruiken voor 1 enkele functie (om overload te voorkomen).

en: The maximum quantity allowed for this line item.
nl_BE: De maximale toegestane hoeveelheid van dit product.

en: The maximum quantity of &quot;%1$s&quot; allowed in the cart is %2$s
nl_BE: De maximale toegestane hoeveelheid &quot;%1$s&quot; in de winkelwagen is %2$s

en: The maximum quantity that can be added to the cart.
nl_BE: De maximale hoeveelheid die aan de winkelwagen kan worden toegevoegd.

en: The maximum spend for coupon "%1$s" is %2$s.
nl_BE: De maximale besteding voor de coupon '%1$s' is %2$s.

en: The meta data array.
nl_BE: De metadata-matrix.

en: The meta data object.
nl_BE: Het meta data object.

en: The meta key to delete.
nl_BE: De te verwijderen meta-sleutel.

en: The metaboxhidden_product meta from the user metas.
nl_BE: De metaboxhidden_product meta uit de gebruikersmeta's.

en: The minimum allowed setting is %d
nl_BE: De minimum toegestane instelling is %d

en: The minimum quantity allowed for this line item.
nl_BE: De minimale toegestane hoeveelheid van dit product.

en: The minimum quantity of &quot;%1$s&quot; allowed in the cart is %2$s
nl_BE: De minimale toegestane hoeveelheid &quot;%1$s&quot; in de winkelwagen is %2$s

en: The minimum quantity that can be added to the cart.
nl_BE: De minimumhoeveelheid die aan de winkelwagen kan worden toegevoegd.

en: The minimum severity level of logs that will be stored.
nl_BE: Het minimale ernstniveau van logs die worden opgeslagen.

en: The minimum spend for coupon "%1$s" is %2$s.
nl_BE: Het minimale bestelbedrag voor de coupon '%1$s' is %2$s.

en: The name of the current active theme.
nl_BE: De naam van het huidige actieve thema.

en: The name of the marketing channel that this campaign type belongs to.
nl_BE: De naam van het marketingkanaal waartoe dit campagnetype behoort.

en: The name of the parent theme.
nl_BE: De naam van het hoofdthema.

en: The name of the tax.
nl_BE: Naam van de belasting.

en: The name of your physical store.
nl_BE: De naam van je fysieke winkel.

en: The next queue will begin processing in approximately %d seconds.
nl_BE: De volgende wachtrij begint over circa %d seconden met verwerken.

en: The number of days log entries are retained.
nl_BE: Het aantal dagen logboekinvoeren worden bewaard.

en: The number of decimal points shown in displayed prices.
nl_BE: Het aantal cijfers achter de komma dat wordt getoond in de getoonde prijzen.

en: The number of search results has reached the limit of %s. Try refining your search.
nl_BE: Het aantal zoekresultaten heeft het limiet van %s bereikt. Probeer de zoekopdracht te verfijnen.

en: The number of unique pages viewed by the customer prior to this order.
nl_BE: Het aantal unieke pagina’s bekeken door de klant voordat deze bestelling werd gedaan.

en: The object cannot be deleted.
nl_BE: Het object kan niet worden verwijderd.

en: The object does not support trashing. Set '%s' to delete.
nl_BE: Het object ondersteunt verwijdering niet. '%s' instellen op verwijderen.

en: The object has already been trashed.
nl_BE: Het object is al verwijderd.

en: The official Razorpay extension for WooCommerce allows you to accept credit cards, debit cards, netbanking, wallet, and UPI payments.
nl_BE: De officiële Razorpay-extensie voor WooCommerce stelt je in staat om betalingen via creditcards, betaalpassen, online bankieren, wallets en UPI te innen.

en: The onboarding preload link for the payment gateway.
nl_BE: De preload link voor onboarding van de betaal gateway.

en: The onboarding step ID is invalid: %s
nl_BE: De onboardingsstap ID is ongeldig: %s

en: The onboarding step is missing required entries: %s
nl_BE: De vereiste invoer ontbreekt in de onboardingsstap: %s

en: The onboarding steps in case this provider supports native in-context onboarding.
nl_BE: De onboardingstappen voor het geval deze provider native in-context onboarding ondersteunt.

en: The onboarding steps.
nl_BE: De onboardingsstappen.

en: The options are &quot;Active&quot; (delivers payload), &quot;Paused&quot; (does not deliver), or &quot;Disabled&quot; (does not deliver due delivery failures).
nl_BE: De opties zijn &quot;Actief&quot; (levert informatie af), &quot;Gepauzeerd&quot; (levert geen informatie af), of &quot;Uitgesckakelt&quot; (levert geen informatie af door afleverfouten).

en: The order ID is required.
nl_BE: De bestelling-ID is vereist.

en: The order ID that notes belong to.
nl_BE: De bestellings ID waar de notities bij horen.

en: The order ID to process during checkout.
nl_BE: Het bestel ID om te verwerken tijdens het afrekenen.

en: The order ID.
nl_BE: Het bestellings-ID.

en: The order details screen is easy to use.
nl_BE: Het scherm met de bestelgegevens is gemakkelijk te gebruiken.

en: The order details screen's functionality meets my needs.
nl_BE: De functionaliteit van het scherm met bestelgegevens voldoet aan mijn behoeften.

en: The order has been received, but no payment has been made. Pending payment orders are generally awaiting customer action.
nl_BE: De bestelling is ontvangen, maar er is nog geen betaling gedaan. Bestellingen in afwachting van betaling wachten over het algemeen op actie van de klant.

en: The order is awaiting payment confirmation. Stock is reduced, but you need to confirm payment.
nl_BE: De bestelling wacht op bevestiging van betaling. De voorraad is verminderd, maar je moet de betaling nog bevestigen.

en: The order totals have been updated. Please confirm your order by pressing the "Place order" button at the bottom of the page.
nl_BE: Het besteltotaal is aangepast. Bevestig je bestelling met de bestelknop onder aan de pagina.

en: The order value must be an integer.
nl_BE: De bestelwaarde moet een heel getal zijn.

en: The order was canceled by an admin or the customer.
nl_BE: De bestelling is geannuleerd door een beheerder of de klant.

en: The ordered offline payment methods providers list.
nl_BE: De bestelde lijst van providers met offline betaalmethoden.

en: The ordered providers list. This includes registered payment gateways, suggestions, and offline payment methods group entry. The individual offline payment methods are separate.
nl_BE: De bestelde lijst van providers. Dit omvat geregistreerde betaalgateways, suggesties en gegroepeerde invoer van offline betaalmethoden. De offline betaalmethoden zijn afzonderlijk.

en: The ordering argument must be an object with provider IDs as keys and numeric values as values.
nl_BE: Het bestelargument moet een object zijn met provider ID's als sleutels en numerieke waarden als waarden.

en: The ordering argument must be an object.
nl_BE: Het bestelargument moet een object zijn.

en: The organic coffee beans are a revelation. Each sip feels like a journey. Beautifully crafted accessories add a touch of elegance to my home.
nl_BE: De organische koffiebonen zijn een openbaring. Elke slok voelt als een reis. Prachtig gevormde accessoires die mijn woning eleganter maken.

en: The parent theme developers URL.
nl_BE: De URL van de hoofdthema-ontwikkelaar.

en: The payment gateway for this order does not exist.
nl_BE: De betaalmethode bij deze bestelling bestaat niet meer.

en: The payment gateway for this order does not support automatic refunds.
nl_BE: De betaalmethode bij deze bestelling ondersteunt geen automatische terugbetalingen.

en: The plugin could not be activated.
nl_BE: De plugin kon niet geactiveerd worden.

en: The plugin for your subscription couldn't be activated.
nl_BE: De plugin voor je abonnement kon niet worden geactiveerd.

en: The plugin for your subscription has been activated.
nl_BE: De plugin voor je abonnement is geactiveerd.

en: The plugin main file. This is a relative path to the plugins directory.
nl_BE: Het hoofdbestand van de plugin. Dit is een relatief pad naar de plugins folder.

en: The position of the currency symbol.
nl_BE: De positie van het valutateken.

en: The post ID for context-aware tag filtering.
nl_BE: Het bericht ID voor contextbewuste tag filters.

en: The post ID of the generated email post.
nl_BE: De bericht ID van het gegenereerde e-mailbericht.

en: The postal code, if any, in which your business is located.
nl_BE: De postcode, indien van toepassing, waar je bedrijf zich bevindt.

en: The previous status of order %1$d ("%2$s") is invalid. It could not be restored.
nl_BE: De vorige status van bestelling %1$d (“%2$s”) is ongeldig. De fout kon niet worden hersteld.

en: The previous status of order %1$d ("%2$s") is invalid. It has been restored to "pending" status instead.
nl_BE: De vorige status van bestelling %1$d (“%2$s”) is ongeldig. In plaats daarvan is de status teruggezet naar "in behandeling”.

en: The priority of the category.
nl_BE: De prioriteit van de categorie.

en: The priority of the suggestion.
nl_BE: De prioriteit van de suggestie.

en: The product category details screen is easy to use.
nl_BE: Het scherm met productcategoriegegevens is eenvoudig te gebruiken.

en: The product category details screen's functionality meets my needs.
nl_BE: De functionaliteit van het scherm met productcategoriegegevens voldoet aan mijn behoeften.

en: The product creation screen is easy to use.
nl_BE: Het product aanmaakscherm is eenvoudig te gebruiken.

en: The product creation screen's functionality meets my needs.
nl_BE: De functionaliteit van het product aanmaakscherm voldoet aan mijn behoeften.

en: The product import process is easy to complete.
nl_BE: Het importproces van producten kan eenvoudig worden afgerond.

en: The product import process meets my needs.
nl_BE: Het importproces van producten voldoet aan mijn behoeften.

en: The product review cannot be deleted.
nl_BE: De productbeoordeling kan niet verwijderd worden.

en: The product review does not support trashing.
nl_BE: De productbeoordeling ondersteunt verwijderen niet.

en: The product tag details screen is easy to use.
nl_BE: Het scherm met producttag gegevens is eenvoudig te gebruiken.

en: The product tag details screen's functionality meets my needs.
nl_BE: De functionaliteit van het scherm met producttag gegevens voldoet aan mijn behoeften.

en: The product update process is easy to complete.
nl_BE: Het updateproces van producten kan eenvoudig worden afgerond.

en: The product update process meets my needs.
nl_BE: Het updateproces van producten voldoet aan mijn behoeften.

en: The product with SKU (%1$s) you are trying to insert is already present in the lookup table
nl_BE: Het product met SKU (%1$s) dat je probeert in te voegen, is al aanwezig in de zoektabel

en: The provided checkout link was out of date or invalid. No products were added to the cart.
nl_BE: De opgegeven afrekenlink was verouderd of ongeldig. Er zijn geen producten aan de winkelwagen toegevoegd.

en: The provided email address (%s) is not valid—please provide a valid email address
nl_BE: Het opgegeven e-mailadres (%s) is niet geldig. Geef een geldig e-mailadres op

en: The provided email address is not valid
nl_BE: Het opgegeven e-mailadres is niet geldig

en: The provided handler %1$s does not implement %2$s.
nl_BE: De gebruikte handler %1$s implementeert %2$s niet.

en: The provided phone number is not valid
nl_BE: Het opgegeven telefoonnummer is niet geldig

en: The provided postcode / ZIP is not valid
nl_BE: De opgegeven postcode is niet geldig

en: The provided state (%1$s) is not valid. Must be one of: %2$s
nl_BE: De opgegeven staat (%1$s) is niet geldig. Dit moet een van de volgende zijn: %2$s

en: The provider ID must be a string with only ASCII letters, digits, underscores, and dashes.
nl_BE: Het provider ID moet een string zijn met alleen ASCII letters, cijfers, underscores en streepjes.

en: The provider class for gateway ID "%s" must extend the PaymentGateway class.
nl_BE: De provider klasse voor gateway ID "%s" moet de PaymentGateway klasse uitbreiden.

en: The provider class for payment extension suggestion ID "%s" must extend the PaymentGateway class.
nl_BE: De provider klasse voor de suggestie ID '%s' van de betaling extensie moet de klasse PaymentGateway uitbreiden.

en: The quantity of &quot;%1$s&quot; cannot be changed
nl_BE: De hoeveelheid '%1$s' kan niet worden aangepast

en: The quantity of &quot;%1$s&quot; must be a multiple of %2$s
nl_BE: De hoeveelheid &quot;%1$s&quot; moet een veelvoud zijn van %2$s

en: The quickest way to grow your business by advertising to over 100 million users across Tumblr and WordPress, starting at just \$5/day.
nl_BE: De snelste manier om je bedrijf te laten groeien door te adverteren voor meer dan 100 miljoen gebruikers op Tumblr en WordPress, al vanaf \$5/dag.

en: The rate at which tax is applied.
nl_BE: Het btw-tarief dat wordt toegepast.

en: The relative path of the step to use for frontend navigation.
nl_BE: Het relatieve pad van de stap om te gebruiken voor frontendnavigatie.

en: The requested plugin `%s` could not be activated.
nl_BE: De gevraagde plugin `%s` kan niet worden geactiveerd.

en: The requested plugin `%s` could not be installed.
nl_BE: De gevraagde plugin `%s` kan niet worden geïnstalleerd.

en: The requested plugin `%s` could not be installed. Plugin API call failed.
nl_BE: De gevraagde plugin `%s` kan niet worden geïnstalleerd. Plugin-API oproep mislukt.

en: The requested plugin `%s` could not be installed. Upgrader install failed.
nl_BE: De gevraagde plugin `%s` kan niet worden geïnstalleerd. Installatie upgradeprogramma mislukt.

en: The requested plugin `%s`. is not yet installed.
nl_BE: De gevraagde plugin `%s` is nog niet geïnstalleerd.

en: The requested theme `%s` could not be installed.
nl_BE: Het gevraagde thema `%s` kan niet worden geïnstalleerd.

en: The requested theme `%s` could not be installed. Theme API call failed.
nl_BE: Het gevraagde thema `%s` kan niet worden geïnstalleerd. Thema-API oproep mislukt.

en: The requested theme could not be activated.
nl_BE: Het gevraagde thema kan niet worden geactiveerd.

en: The resource cannot be deleted.
nl_BE: De gegevensbron kan niet verwijderd worden.

en: The response body from the receiving server.
nl_BE: De antwoord inhoud van de ontvangende server.

en: The response message.
nl_BE: Het responsbericht.

en: The root URL of your site.
nl_BE: De root-URL van je website.

en: The sale will start at 00:00:00 of "From" date and end at 23:59:59 of "To" date.
nl_BE: De sale begint om 00:00:00 uur op de ‘Vanaf’-datum en eindigt om 23:59:59 uur op de ‘Tot’-datum.

en: The search feature in WooCommerce is easy to use.
nl_BE: De zoekfunctie in WooCommerce is gemakkelijk te gebruiken.

en: The search's functionality meets my needs.
nl_BE: De functionaliteit van de zoekmachine voldoet aan mijn behoeften.

en: The secret key is used to generate a hash of the delivered webhook and provided in the request headers.
nl_BE: De geheime sleutel wordt gebruikt om een hash te genereren van de bezorgde webhook en wordt gebruikt in de request headers.

en: The selected product is invalid.
nl_BE: Het geselecteerde product is ongeldig.

en: The selected product isn't a variation of %2$s, please choose product options by visiting <a href="%1$s" title="%2$s">%2$s</a>.
nl_BE: Het geselecteerde artikel is geen variatie van %2$s, kies de artikelopties door <a href="%1$s" title="%2$s">%2$s</a> te bezoeken.

en: The settings of this image size have been disabled because its values are being overwritten by a filter.
nl_BE: De instellingen voor dit afbeeldingsformaat zijn uitgeschakeld, omdat de waarden overschreven zijn door een filter.

en: The settings screen is easy to use.
nl_BE: Het instellingenscherm is eenvoudig te gebruiken.

en: The settings screen's functionality meets my needs.
nl_BE: De functionaliteit van het instellingenscherm voldoet aan mijn behoeften.

en: The shipping provider.
nl_BE: De verzendprovider.

en: The short description of the incentive. It can contain stylistic HTML.
nl_BE: De korte beschrijving van de stimulans. Dit kan stilistische HTML bevatten.

en: The size of the log directory.
nl_BE: De grootte van de log map.

en: The slug for the resource.
nl_BE: De slug voor de hulpbron.

en: The slug of the containing entity.
nl_BE: De slug van de bevattende entiteit.

en: The slug of the plugin.
nl_BE: De slug van de plugin.

en: The sort order of the payment method.
nl_BE: De sorteervolgorde van de betaalmethode.

en: The sort order of the provider.
nl_BE: De sorteervolgorde van de provider.

en: The specific chart this stat referrers to.
nl_BE: De specifieke grafiek waarnaar deze statistiek verwijst.

en: The specified category for recommendations is invalid. Allowed values: "channels", "extensions".
nl_BE: De opgegeven categorie voor aanbevelingen is ongeldig. Toegestane waardes: 'kanalen', 'extensies'.

en: The start/continue onboarding link for the payment gateway.
nl_BE: De link om onbarding voor de betaalgateway te starten/voort te zetten.

en: The state of the onboarding process.
nl_BE: De status van het onboardingproces.

en: The status of the containing entity.
nl_BE: De status van de bevattende entiteit.

en: The status of the coupon. Should always be draft, published, or pending review
nl_BE: Status van de coupon. Moet altijd concept, gepubliceerd of in behandeling zijn

en: The status of the fulfillment.
nl_BE: De status van de afhandeling.

en: The status of the note (e.g. unactioned, actioned).
nl_BE: De status van de notitie (zoals wel actie ondernomen, geen actie ondernomen).

en: The status of the plugin.
nl_BE: De status van de plugin.

en: The step definition to import
nl_BE: De stapdefinitie die geïmporteerd moet worden

en: The steps that are required to be completed before this step.
nl_BE: De stappen die voltooid moeten worden voorafgaand aan deze stap.

en: The stock has not been updated because the value has changed since editing. Product %1$d has %2$d units in stock.
nl_BE: De voorraad is niet bijgewerkt omdat de waarde veranderd is sinds het wijzigen. Product %1$d heeft %2$d exemplaren op voorraad.

en: The street address for your business location.
nl_BE: Het adres voor de locatie van je bedrijf.

en: The suggestion ID matching this provider.
nl_BE: De suggestie ID die past bij deze provider.

en: The suggestion categories.
nl_BE: De voorgestelde categorieën.

en: The tags associated with the provider.
nl_BE: De tags die horen bij de provider.

en: The tags associated with the suggestion.
nl_BE: De tags die horen bij de suggestie.

en: The term ID, or 0 if the attribute is not a global attribute.
nl_BE: De term ID, of 0 als het attribuut geen globaal attribuut is.

en: The term name.
nl_BE: De termnaam.

en: The term slug.
nl_BE: De term slug.

en: The theme developers URL.
nl_BE: De URL van de thema-ontwikkelaar.

en: The thousand separator of displayed prices.
nl_BE: Het scheidingsteken voor duizendtallen van getoonde prijzen.

en: The title of the category.
nl_BE: De titel van de categorie.

en: The title of the order note group.
nl_BE: De titel van de groep van bestelnotities.

en: The title of the payment method. Does not include HTML tags.
nl_BE: De titel van de betaalmethode. Omvat geen HTML tags.

en: The title of the provider.
nl_BE: De titel van de provider.

en: The title of the suggestion.
nl_BE: De titel van de suggestie.

en: The total size of the files in the log directory.
nl_BE: De totale grootte van de bestanden in de log map.

en: The tracking URL template for the shipping provider.
nl_BE: De tracking URL template voor de bezorgservice.

en: The tracking URL.
nl_BE: De tracking URL.

en: The tracking number details response.
nl_BE: De respons van de details van het trackingnummer.

en: The tracking number to look up.
nl_BE: Het op te zoeken trackingnummer.

en: The tracking number.
nl_BE: Het trackingnummer.

en: The type of entity for which the fulfillment is created.
nl_BE: Het type entiteit waarvoor de afhandeling is aangemaakt.

en: The type of onboarding process the provider supports.
nl_BE: Het type onboardingproces dat de provider ondersteunt.

en: The type of payment provider. Use this to differentiate between the various items in the list and determine their intended use.
nl_BE: Het type betalingsprovider. Gebruik dit om onderscheid te maken tussen de verschillende artikelen in de lijst en het beoogde gebruik ervan te bepalen.

en: The type of the containing entity. Generally this is a regular plugin but it can also be a non-standard entity like a theme or a must-user plugin.
nl_BE: Het type van de bevattende entiteit. Over het algemeen is dit een gewone plugin, maar het kan ook een niet-standaard entiteit zijn, zoals een thema of een must-user-plugin.

en: The type of the link.
nl_BE: Het type link.

en: The type of the note (e.g. error, warning, etc.).
nl_BE: Het soort notitie (zoals fout, waarschuwing, etc.).

en: The type of the plugin.
nl_BE: Het type plugin.

en: The type of the suggestion.
nl_BE: Het type suggestie.

en: The unique identifier for the category.
nl_BE: De unieke identifier voor de categorie.

en: The unique identifier for the marketing campaign type.
nl_BE: De unieke identificatie voor het type marketingcampagne.

en: The unique identifier for the marketing campaign.
nl_BE: De unieke identifier voor de marketing campagne.

en: The unique identifier for the marketing channel that this campaign belongs to.
nl_BE: De unieke identificatie voor het marketingkanaal waartoe dit campagnetype behoort.

en: The unique identifier for the meta data. Set `0` for new records.
nl_BE: De unieke identificatie voor de metadata. Stel '0' in voor nieuwe records.

en: The unique identifier for the payment method.
nl_BE: De unieke identifier van de betaalmethode.

en: The unique identifier for the provider.
nl_BE: De unieke identifier voor de provider.

en: The unique identifier for the step.
nl_BE: De unieke identifier voor de stap.

en: The unique identifier for the suggestion.
nl_BE: De unieke identifier voor de suggestie.

en: The unique identifier of the marketing channel that this campaign type belongs to.
nl_BE: De unieke identificatie van het marketingkanaal waartoe dit campagnetype behoort.

en: The unique key for the shipping provider.
nl_BE: De unieke sleutel van de bezorgservice.

en: The unit lengths are defined in for this country.
nl_BE: De eenheid waarin lengte wordt gedefinieerd voor dit land.

en: The unit weights are defined in for this country.
nl_BE: De eenheid waarin gewicht wordt gedefinieerd voor dit land.

en: The upmost entry point from where the merchant entered the onboarding flow.
nl_BE: Het punt van waaruit de verkoper de onboardingsflow is gestart.

en: The user associated with this API key no longer exists.
nl_BE: De gebruiker die aan deze API-sleutel is gekoppeld, bestaat niet meer.

en: The value of the meta data.
nl_BE: De waarde van de metadata.

en: The value type for the JSON partial matching is not supported. Must be either integer, boolean, double or string. %s type provided.
nl_BE: Het waardetype voor de JSON gedeeltelijke matching wordt niet ondersteund. Moet integer, booleaans, dubbel of string zijn. %s type verstrekt.

en: The version of MySQL installed on your hosting server.
nl_BE: De versie van MySQL die op je hosting server geïnstalleerd is.

en: The version of PHP installed on your hosting server.
nl_BE: De PHP-versie die is geïnstalleerd op je hosting server.

en: The version of WooCommerce installed on your site.
nl_BE: De WooCommerce versie die op je website geïnstalleerd is.

en: The version of WordPress installed on your site.
nl_BE: De versie van WordPress dat geïnstalleerd is binnen je website.

en: The version of cURL installed on your server.
nl_BE: De versie van cURL die geïnstalleerd is op jouw server.

en: The world’s favorite buy now, pay later options and many more are right at your fingertips with WooPayments — all from one dashboard, without needing multiple extensions and logins.
nl_BE: De favoriete kredietopties ter wereld en nog veel meer binnen handbereik met WooPayments: alles vanuit één dashboard zonder dat je meerdere extensies en logins nodig hebt.

en: Theme
nl_BE: Thema

en: Theme author URL.
nl_BE: Thema auteur URL.

en: Theme installation message.
nl_BE: Bericht installatie thema.

en: Theme installation status.
nl_BE: Status installatie thema.

en: Theme name.
nl_BE: Thema naam.

en: Theme slug.
nl_BE: Gegevensveld thema.

en: Theme status.
nl_BE: Status thema.

en: Theme type
nl_BE: Thema type

en: Theme version.
nl_BE: Thema versie.

en: Theme.
nl_BE: Thema.

en: Themes
nl_BE: Thema's

en: There are currently no logs to view.
nl_BE: Er zijn momenteel geen logs te bekijken.

en: There are environment or store setup issues which are blocking progress. Please resolve them to proceed.
nl_BE: Er zijn problemen met de setup van de omgeving of winkel die de voortgang blokkeren. Los deze op om door te gaan.

en: There are no currencies matching these parameters.
nl_BE: Er zijn geen valuta's die overeenkomen met deze parameters.

en: There are no locations matching these parameters.
nl_BE: Er zijn geen locaties die overeenkomen met deze parameters.

en: There are no notes yet.
nl_BE: Er zijn nog geen notities.

en: There are no orders to sync, aborting.
nl_BE: Er zijn geen te syncen bestellingen, wordt afgebroken.

en: There are no orders to verify, aborting.
nl_BE: Er zijn geen te verifiëren bestellingen, wordt afgebroken.

en: There are no product reviews yet.
nl_BE: Er zijn nog geen beoordelingen voor dit product.

en: There are no reviews yet.
nl_BE: Er zijn nog geen beoordelingen.

en: There are no shipping options available. Please ensure that your address has been entered correctly, or contact us if you need any help.
nl_BE: Er zijn geen verzendmethoden beschikbaar. Zorg dat het juiste adres is ingevoerd of neem contact met ons op als je hulp nodig hebt.

en: There are not enough %s in stock. Please reduce the quantities in your cart.
nl_BE: Er zijn niet genoeg %s in voorraad. Verlaag de aantallen in je winkelwagen.

en: There are orders pending sync.
nl_BE: Er zijn bestellingen die wachten op synchronisatie.

en: There are some issues with the items in your cart. Please go back to the cart page and resolve these issues before checking out.
nl_BE: Er zijn enkele problemen met de artikelen in je winkelwagen. Ga terug naar de winkelwagen pagina en los deze problemen op alvorens af te rekenen.

en: There are too many %s in the cart. Only 1 can be purchased. Please reduce the quantity in your cart.
nl_BE: Er zijn teveel %s in je winkelwagen. Er kan er maar 1 gekocht worden. Verlaag het aantal in je winkelwagen.

en: There are too many %s in the cart. Only 1 of each can be purchased. Please reduce the quantities in your cart.
nl_BE: Er zijn te veel %s in je winkelwagen. Er kan maar 1 van elke gekocht worden. Verlaag het aantal in je winkelwagen.

en: There are too many concurrent batches, but the run is forced to continue.
nl_BE: Er zijn te veel gelijktijdige batches, maar de uitvoer wordt geforceerd voortgezet.

en: There are too many concurrent batches.
nl_BE: Er zijn te veel gelijktijdige batches.

en: There is %1$d order to be synced. | There are %1$d orders to be synced.
nl_BE[0]: Er moet %1$d bestelling wordt gesynct.
nl_BE[1]: Er moet %1$d bestellingen worden gesynct.

en: There is %1$d order to be verified. | There are %1$d orders to be verified.
nl_BE[0]: Er moet %1$d bestelling worden geverifieerd.
nl_BE[1]: Er moet %1$d bestellingen worden geverifieerd.

en: There is no connection for <b>%1$s</b> on WooCommerce.com. The connection may have been deleted. To fix this, please reconnect your site to <b>WooCommerce.com</b> to ensure everything works correctly.
nl_BE: Er is geen verbinding voor <b>%1$s</b> op WooCommerce.com. Die verbinding is mogelijk verwijderd. Koppel je website opnieuw aan <b>WooCommerce.com</b> om dit op te lossen en te zorgen dat alles correct werkt.

en: There is no data to export for the given request.
nl_BE: Er zijn geen te exporteren gegevens voor dit verzoek.

en: There is not enough %s in stock. Please reduce the quantity in your cart.
nl_BE: Er zijn niet genoeg %s in voorraad. Verlaag het aantal in je winkelwagen.

en: There was a failure fetching this action
nl_BE: Er is een fout opgetreden bij het gebruik van deze actie

en: There was a failure fetching this action: %s
nl_BE: Er is een fout opgetreden bij het ophalen van deze actie: %s

en: There was a failure scheduling the next instance of this action: %s
nl_BE: Er is een fout opgetreden bij het plannen van de volgende keer dat deze actie wordt uitgevoerd: %s

en: There was a problem activating some of the requested plugins.
nl_BE: Er is een probleem opgetreden bij het activeren van sommige van de gevraagde plugins.

en: There was a problem installing some of the requested plugins.
nl_BE: Er is een probleem opgetreden bij het installeren van sommige van de gevraagde plugins.

en: There was a problem with the provided %s:
nl_BE: Er is een probleem opgetreden met de opgegeven %s:

en: There was a problem with the provided billing address: %s
nl_BE: Er is een probleem opgetreden met het opgegeven factuuradres: %s

en: There was a problem with the provided shipping address: %s
nl_BE: Er is een probleem opgetreden met het opgegeven verzendadres: %s

en: There was an error activating this plugin.
nl_BE: Er is een fout opgetreden bij het activeren van deze plugin.

en: There was an error activating this theme.
nl_BE: Er is een fout opgetreden bij het activeren van dit thema.

en: There was an error calling %1$s: %2$s
nl_BE: Er was een fout bij het aanroepen van %1$s: %2$s

en: There was an error calling %s
nl_BE: Er was een fout bij het aanroepen van %s

en: There was an error calling this tool. There is no callback present.
nl_BE: Er is een fout opgetreden bij het aanroepen van deze tool. Er is geen terugkoppeling aanwezig.

en: There was an error cancelling the %1$s: %2$s
nl_BE: Er is een fout opgetreden bij het annuleren van %1$s: %2$s

en: There was an error communicating with the WooPayments plugin.
nl_BE: Er is een fout opgetreden bij het communiceren met de WooPayments plugin.

en: There was an error connecting to Square.
nl_BE: Er is een fout opgetreden tijdens het verbinden met Square.

en: There was an error connecting to WooCommerce.com. Please try again.
nl_BE: Er is een fout opgetreden tijdens het verbinden met WooCommerce.com. Probeer het nog eens.

en: There was an error connecting your subscription. Please try again.
nl_BE: Er is een fout opgetreden bij het verbinden van je abonnement. Probeer het opnieuw.

en: There was an error creating the scheduled action: %s
nl_BE: Er is een fout opgetreden bij het aanmaken van de geplande actie: %s

en: There was an error deleting an action: %s
nl_BE: Er is een fout opgetreden bij het verwijderen van een actie: %s

en: There was an error disconnecting your subscription. Please try again.
nl_BE: Er is een fout opgetreden bij het verbreken van je abonnement. Probeer het opnieuw.

en: There was an error generating your API Key.
nl_BE: Er is een fout opgetreden tijdens het genereren je API-sleutel.

en: There was an error getting the install URL for this product.
nl_BE: Er is een fout opgetreden bij het verkrijgen van de installatie URL voor dit product.

en: There was an error loading the WooCommerce.com Helper API.
nl_BE: Er is een fout opgetreden tijdens het laden van de WooCommerce.com Helper API.

en: There was an error processing your order. Please check for any charges in your payment method and review your <a href="%s">order history</a> before placing the order again.
nl_BE: Er is een fout opgetreden bij het verwerken van je bestelling. Controleer of er iets is afgeschreven via je betaalmethode en bekijk je <a href="%s">bestelgeschiedenis</a> voordat je de bestelling opnieuw plaatst.

en: There was an error rendering an email preview.
nl_BE: Er is een fout opgetreden bij het e-mailvoorbeeld.

en: There was an error rendering the email editor placeholder content.
nl_BE: Er is een fout opgetreden bij het tonen van de plaatshouder inhoud van de e-maileditor.

en: There was an error rendering the email preview.
nl_BE: Er is een fout opgetreden bij de rendering van het e-mailvoorbeeld.

en: There was an error rendering the email preview. This doesn't affect actual email delivery. Please contact the extension author for assistance.
nl_BE: Er is een fout opgetreden bij de rendering van het e-mailvoorbeeld. Dit heeft geen invloed op de daadwerkelijke levering van e-mails. Neem contact op met de auteur van de extensie voor hulp.

en: There was an error running the action scheduler: %s
nl_BE: Er is een fout opgetreden bij het uitvoeren van de actieplanner: %s

en: There was an error with an item in your cart.
nl_BE: Er is een fout opgetreden met een artikel in je winkelwagen.

en: There was an issue loading the report endpoints
nl_BE: Er is een probleem opgetreden met het laden van de endpoints van het rapport

en: There's %d webhook that is configured to be delivered using the Legacy REST API, which has been removed from WooCommerce. This webhook will fail to be sent. | There are %d webhooks that are configured to be delivered using the Legacy REST API, which has been removed from WooCommerce. These webhooks will fail to be sent.
nl_BE[0]: Er is %d webhook die is geconfigureerd om geleverd te worden met de Legacy REST-API, die verwijderd is van WooCommerce. Deze webhook kan niet worden verzonden.
nl_BE[1]: Er is %d webhooks die is geconfigureerd om geleverd te worden met de Legacy REST-API, die verwijderd is van WooCommerce. Deze webhook kan niet worden verzonden.

en: These account details will be displayed within the order thank you page and confirmation email.
nl_BE: Deze accountgegevens worden getoond op de bedankpagina voor je bestelling en in de e-mail ter bevestiging.

en: These costs can optionally be added based on the <a href="%s">product shipping class</a>.
nl_BE: Deze kosten kunnen optioneel worden gebaseerd op de <a href="%s">product verzendklasse</a>.

en: These costs can optionally be added based on the <a target="_blank" href="%s">product shipping class</a>. Learn more about <a target="_blank" href="https://woocommerce.com/document/flat-rate-shipping/#shipping-classes">setting shipping class costs</a>.
nl_BE: Deze kosten kunnen optioneel worden toegevoegd op basis van de <a target="_blank" href="%s">productverzendklasse</a>. Lees meer over <a target="_blank" href="https://woocommerce.com/document/flat-rate-shipping/#shipping-classes">het instellen van verzendklasse kosten</a>.

en: These features are either experimental or incomplete, enable them at your own risk!
nl_BE: Deze functies zijn experimenteel of incompleet, inschakelen op eigen risico!

en: These options let you change the appearance of the WooCommerce checkout.
nl_BE: Met deze optie kan je de weergave van de afrekenpagina voor WooCommerce wijzigen.

en: These pages need to be set so that WooCommerce knows where to send users to checkout.
nl_BE: Deze pagina's moeten ingesteld worden, zodat WooCommerce weet waar gebruikers heen geleid moeten worden bij het afrekenen.

en: These rates are extra shipping options with additional costs (based on the flat rate).
nl_BE: Deze tarieven zijn extra verzendopties met bijkomende kosten (gebased op het vaste tarief).

en: These settings are not available while the lookup table regeneration is in progress.
nl_BE: Deze instellingen zijn niet beschikbaar terwijl de zoektabel wordt gegenereerd.

en: These settings control backend caching and cache control headers for REST API responses.
nl_BE: Deze instellingen regelen backendcaching en cachecontrolheaders voor REST-API reacties.

en: Thessaly
nl_BE: Thessalië

en: Things to do next
nl_BE: Dingen die vervolgens moeten gebeuren

en: This action appears to be consistently failing. A new instance will not be scheduled.
nl_BE: Deze actie lijkt steeds te mislukken. Er wordt geen nieuwe actie gepland.

en: This action cannot be reversed. Are you sure you wish to erase personal data from the selected orders?
nl_BE: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt. Weet je zeker dat je persoonsgegevens uit de geselecteerde bestellingen wilt wissen?

en: This controls how stock quantities are displayed on the frontend.
nl_BE: Dit bepaalt hoe voorraadhoeveelheden getoond worden op de front-end.

en: This controls the description which the user sees during checkout.
nl_BE: Dit bepaalt de beschrijving die de gebruiker ziet bij het afrekenen.

en: This controls the position of the currency symbol.
nl_BE: Dit bepaalt de positie van het valutateken.

en: This controls the title which the user sees during checkout.
nl_BE: Dit bepaalt de titel die de gebruiker ziet tijdens het afrekenen.

en: This controls what currency prices are listed at in the catalog and which currency gateways will take payments in.
nl_BE: Dit bepaalt de valuta voor de catalogusprijzen en gateways.

en: This controls what unit you will define lengths in.
nl_BE: Dit bepaalt de eenheid voor de afmetingen.

en: This controls what unit you will define weights in.
nl_BE: Dit bepaalt de eenheid voor de gewichten.

en: This controls which shipping address is used by default.
nl_BE: Dit bepaalt welk verzendadres standaard gebruikt wordt.

en: This coupon is password protected. WooCommerce does not support password protection for coupons. You can temporarily hide a coupon by making it private. Alternatively, usage limits and restrictions can be configured below.
nl_BE: Deze coupon is met een wachtwoord beveiligd. WooCommerce ondersteunt beveiliging met een wachtwoord niet voor coupons. Je kan een coupon tijdelijk verbergen door deze privé te maken. Je kan ook hieronder gebruikslimieten en beperkingen configureren.

en: This data will be deleted in %s.
nl_BE: Deze gegevens worden verwijderd over %s.

en: This determines where log entries are saved.
nl_BE: Dit bepaalt waar de loginvoeren worden opgeslagen.

en: This email address is already registered.
nl_BE: Dit e-mailadres is al geregistreerd.

en: This endpoint requires Jetpack blog token authentication.
nl_BE: Dit endpoint vereist authenticatie met een Jetpack blogtoken.

en: This feature is not available when using the <a href="%s">Cart and checkout blocks</a>. Shipping will be calculated at checkout.
nl_BE: Deze functie is niet beschikbaar als de <a href="%s">blokken Winkelwagen en Afrekenen</a> in gebruik zijn. De verzending wordt bij het afrekenen berekend.

en: This feature is only available with the Cart & Checkout blocks. %1$sLearn more%2$s.
nl_BE: Deze functie is alleen beschikbaar met de blokken winkelwagen en afrekenen. %1$sMeer informatie%2$s.

en: This field allows you to set the maximum spend (subtotal) allowed when using the coupon.
nl_BE: Hier kan je het maximaal toegestane subtotaal in stellen voor het gebruik van deze coupon.

en: This field allows you to set the minimum spend (subtotal) allowed to use the coupon.
nl_BE: Hier kan je het minimale subtotaal instellen dat nodig is om deze coupon te kunnen gebruiken.

en: This file does not exist.
nl_BE: Het bestand bestaat niet.

en: This function should not be called before plugins_loaded.
nl_BE: Deze functie zou niet aangeroepen moeten worden voor plugins_loaded.

en: This function should not be called before the WooCommerce session is initialized, or places where there is no session, e.g. WordPress admin.
nl_BE: Deze functie mag niet worden aangeroepen voordat de WooCommerce sessie is geïnitialiseerd, of op plaatsen waar er geen sessie is, zoals WordPress beheer.

en: This function should not be called before woocommerce_init.
nl_BE: Deze functie dient niet te worden aangeroepen voor woocommerce_init.

en: This info will be displayed on the product page, category pages, social media, and search results.
nl_BE: Deze info wordt getoond op de productpagina, categoriepagina's, sociale media en zoekresultaten.

en: This is a customer note. Customers can add a note to their order on checkout.
    
    It can be multiple lines. If there's no note, this section is hidden.
nl_BE: Dit is een opmerking van een klant. Klanten kunnen bij afrekenen een opmerking toevoegen aan hun bestelling.
    
    Deze kan uit meerdere regels bestaan. Als er geen opmerking is achtergelaten, wordt deze sectie verborgen.

en: This is a demo store for testing purposes &mdash; no orders shall be fulfilled.
nl_BE: Dit is een demo-winkel voor testdoeleinden &mdash; bestellingen zullen niet worden uitgeleverd.

en: This is a featured product
nl_BE: Dit is een aanbevolen product

en: This is an order notification sent to customers containing order details after an order is placed on-hold from Pending, Cancelled or Failed order status.
nl_BE: Dit is een bestelling notificatie die aan klanten wordt verzonden, met daarin de details van de bestelling nadat een bestelling in de wacht is gezet, vanuit lopende, geannuleerde of mislukte bestelstatussen.

en: This is an order notification sent to customers containing order details after payment.
nl_BE: Dit is een bestelling notificatie die verstuurd wordt om klanten na betaling te voorzien van informatie over de bestelling.

en: This is not your download link.
nl_BE: Dit is niet je download-link.

en: This is the Customer Lifetime Value, or the total amount you have earned from this customer's orders.
nl_BE: Dit is de levensduurwaarde voor de klant of het totale bedrag dat je verdiend hebt aan de bestellingen van deze klant.

en: This is the URL or absolute path to the file which customers will get access to. URLs entered here should already be encoded.
nl_BE: Dit is de URL of absolute pad naar het bestand waartoe de klant toegang krijgt. URLs die hier ingevoerd worden moeten al gecodeerd zijn.

en: This is the WooCommerce shop page. The shop page is a special archive that lists your products. <a href="%s">You can read more about this here</a>.
nl_BE: Dit is de WooCommerce winkelpagina. De winkelpagina is een speciaal archief waar jouw producten worden getoond. <a href="%s">Je kan er hier meer over lezen.</a>.

en: This is the attachment ID, or image URL, used for placeholder images in the product catalog. Products with no image will use this.
nl_BE: Dit is de bijlage ID of afbeelding URL die voor plaatshouder afbeeldingen in de productcatalogus wordt gebruikt. Producten zonder afbeelding gebruiken deze.

en: This is the default category and it cannot be deleted. It will be automatically assigned to products with no category.
nl_BE: Dit is de standaard categorie en kan niet verwijderd worden. Deze zal automatisch aan producten gekoppeld worden die niet in een categorie geplaatst zijn.

en: This is the name of the download shown to the customer.
nl_BE: Dit is de naam van de download die getoond wordt aan de klant.

en: This is the sum of the "Tax rows" shipping tax amount within your orders.
nl_BE: Dit is de som van het bedrag verzendkostenbelastingen van de "Belastingregels" binnen de bestellingen.

en: This is the sum of the "Tax rows" tax amount within your orders.
nl_BE: Dit is de som van het belastingbedrag van de "Belastingregels" binnen de bestellingen.

en: This is the sum of the 'Order total' field within your orders.
nl_BE: Dit is de som van het 'Besteltotaal' veld binnen de bestellingen.

en: This is the sum of the 'Shipping total' field within your orders.
nl_BE: Dit is de som van het 'Verzendtotaal' veld binnen de bestellingen.

en: This is the sum of the order totals after any refunds and excluding shipping and taxes.
nl_BE: Dit is de som van het totaalbedrag van de bestelling na eventuele terugbetalingen en exclusief verzendkosten en belastingen.

en: This is the sum of the order totals after any refunds and including shipping and taxes.
nl_BE: Dit is de som van het totaalbedrag van de bestelling na eventuele terugbetalingen en inclusief verzendkosten en belastingen.

en: This is the total tax for the rate (shipping tax + product tax).
nl_BE: Dit zijn de totale belastingen voor het tarief (verzendkostenbelasting + productbelasting).

en: This is where store orders are stored.
nl_BE: Hier worden de winkelbestellingen opgeslagen.

en: This is where you can add new coupons that customers can use in your store.
nl_BE: Hier kun je nieuwe coupons toevoegen die klanten kunnen gebruiken in je winkel.

en: This is where you can browse products in this store.
nl_BE: Dit is waar je door producten in deze winkel kan bladeren.

en: This is where you can set up product forms for various product types in your dashboard.
nl_BE: Hier kan je productformulieren instellen voor verschillende producttypes in je dashboard.

en: This is where your business is located. Tax rates and shipping rates will use this address.
nl_BE: Dit is waar je bedrijf zich bevindt. Belasting- en verzendtarieven zullen dit adres gebruiken.

en: This item is not available for purchase.
nl_BE: Dit artikel kan niet worden aangeschaft.

en: This key is invalid or has already been used. Please reset your password again if needed.
nl_BE: Deze sleutel is ongeldig of is reeds in gebruik. Herstel je wachtwoord indien nodig.

en: This lets you choose which products are part of this group.
nl_BE: Dit laat je kiezen welke producten deel uitmaken van deze groep.

en: This link will remain active for %s.
nl_BE: Deze link zal actief blijven voor %s.

en: This means that the table is probably in an inconsistent state. It's recommended to run a new regeneration process or to resume the aborted process (Status - Tools - Regenerate the product attributes lookup table/Resume the product attributes lookup table regeneration) before enabling the table usage.
nl_BE: Dit betekent dat de tabel zich waarschijnlijk in een inconsistente toestand bevindt. Het is aanbevolen om een nieuw regeneratie proces uit te voeren of het afgebroken proces te hervatten (Status - Tools - Regenereer de productattributen opzoektabel/Hervat de productattributen opzoektabel regeneratie) alvorens het gebruik van de tabel in te schakelen.

en: This method has been deprecated and will be removed soon. Use Automattic\WooCommerce\Utilities\DiscountsUtil::is_coupon_emails_allowed instead.
nl_BE: Deze methode is verouderd en wordt binnenkort verwijderd. Gebruik in plaats daarvan Automattic\WooCommerce\Utilities\DiscountsUtil::is_coupon_emails_allowed.

en: This method is deprecated in 2.6.0 and will be removed in future versions - we recommend disabling it and instead setting up a new rate within your <a href="%s">Shipping zones</a>.
nl_BE: Deze methode is verouderd in 2.6.0 en zal in toekomstige versies verwijderd worden - wij bevelen aan dit uit te schakelen en in plaats daarvan een nieuw tarief in te stellen binnen je <a href="%s">Verzendgebieden</a>.

en: This method should not be called before plugins_loaded.
nl_BE: Deze methode dient niet te worden aangeroepen voor plugins_loaded.

en: This month
nl_BE: Deze maand

en: This option determines a customers default location. The MaxMind GeoLite Database will be periodically downloaded to your wp-content directory if using geolocation.
nl_BE: Deze optie bepaalt de standaard locatie van een klant. De MaxMind GeoLite Database zal periodiek worden gedownload naar jouw wp-content map als je geolocalisatie gebruikt.

en: This option determines which address is used to calculate tax.
nl_BE: Deze optie bepaalt welk adres gebruikt wordt voor belasting berekeningen.

en: This option is important as it will affect how you input prices. If you select "Yes", enter prices including your base location's tax rate, the baseline for tax calculations. Changing this option will not update existing products.
nl_BE: Deze optie is belangrijk omdat deze van invloed is op hoe je prijzen invoert. Als je 'Ja' selecteert, voer dan prijzen in inclusief het belastingtarief van je basislocatie, de basislijn voor belastingberekeningen. Als je deze optie wijzigt, worden bestaande producten niet bijgewerkt.

en: This option lets you limit which countries you are willing to sell to.
nl_BE: Deze optie maakt het mogelijk om in te stellen aan welke landen je wilt verkopen.

en: This option will delete ALL of your tax rates, use with caution. This action cannot be reversed.
nl_BE: Deze optie verwijdert AL je belastingtarieven, wees voorzichtig. Deze handeling kan niet worden teruggedraaid.

en: This order belongs to a different customer.
nl_BE: Deze bestelling hoort bij een andere klant.

en: This order cannot be paid for.
nl_BE: Er kan niet voor deze bestelling worden betaald.

en: This order cannot be paid for. Please contact us if you need assistance.
nl_BE: Deze bestelling kan niet betaald worden. Neem contact met ons op als je hulp nodig hebt.

en: This order is already linked to a user account.
nl_BE: Deze bestelling staat al gekoppeld aan een gebruikersaccount.

en: This order is no longer editable.
nl_BE: Deze bestelling kan niet meer bewerkt worden.

en: This order&rsquo;s status is &ldquo;%s&rdquo;&mdash;it cannot be paid for. Please contact us if you need assistance.
nl_BE: De status van deze bestelling is “%s”; er kan niet voor betaald worden. Neem contact met ons op als je hulp nodig hebt.

en: This page's content is overridden by custom template content
nl_BE: De inhoud van deze pagina wordt overschreven door aangepaste template inhoud

en: This password reset key is for a different user account. Please log out and try again.
nl_BE: Deze code voor wachtwoordherstel is voor een ander gebruikersaccount. Log uit en probeer het opnieuw.

en: This payment method was successfully set as your default.
nl_BE: Deze betaalmethode is succesvol toegepast als je standaard betaalmethode.

en: This plugin can no longer be activated because its functionality is now included in <strong>WooCommerce</strong>. It is recommended to <strong>delete</strong> it.
nl_BE: Deze plugin kan niet meer geactiveerd worden omdat de functionaliteit nu is inbegrepen in <strong>WooCommerce</strong>. We raden je aan om deze <strong>te verwijderen</strong>.

en: This plugin cannot be activated because its functionality is now included in WooCommerce core.
nl_BE: Deze plugin kan niet geactiveerd worden, omdat de functionaliteit nu is inbegrepen in de WooCommerce core.

en: This product cannot be added to the cart.
nl_BE: Dit product kan niet worden toegevoegd aan de winkelwagen.

en: This product has been activated.
nl_BE: Dit product heeft een activering ondergaan.

en: This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
nl_BE: Dit product heeft meerdere variaties. Deze optie kan gekozen worden op de productpagina

en: This product has options, such as size or color. You can manage each variation's images, downloads, and other details individually.
nl_BE: Dit product heeft opties, zoals grootte of kleur. Je kan de afbeeldingen, downloads en andere details van elke variatie afzonderlijk beheren.

en: This product has options, such as size or color. You can now manage each variation's inventory and other details individually.
nl_BE: Dit product heeft opties zoals grootte en kleur. Je kan prijzen en andere details afzonderlijk voor elke productvariatie beheren.

en: This product has options, such as size or color. You can now manage each variation's shipping settings and other details individually.
nl_BE: Dit product heeft opties, zoals grootte of kleur. Je kan nu de verzendinstellingen en andere details van elke variatie afzonderlijk beheren.

en: This product has produced sales and may be linked to existing orders. Are you sure you want to delete it?
nl_BE: Dit product is verkocht en kan aan bestaande bestellingen zijn gekoppeld. Weet je zeker dat je het wilt verwijderen?

en: This product is already active.
nl_BE: Dit product is al actief.

en: This product is already installed.
nl_BE: Dit product is al geïnstalleerd.

en: This product is currently out of stock and unavailable.
nl_BE: Dit product is momenteel niet op voorraad.

en: This product is not installed.
nl_BE: Dit product is niet geïnstalleerd.

en: This product is protected and cannot be purchased.
nl_BE: Dit product is afgeschermd en kan niet aangekocht worden.

en: This product requires shipping or pickup
nl_BE: Dit product vereist verzending of ophaling

en: This product type is not currently supported.
nl_BE: Dit producttype wordt momenteel niet ondersteund.

en: This product will not trigger your customer's shipping calculator in cart or at checkout. This product also won't require your customers to enter their shipping details at checkout. <a href="https://woocommerce.com/document/managing-products/#adding-a-virtual-product" target="_blank" rel="noreferrer">Read more about virtual products</a>.
nl_BE: Dit product activeert niet de verzendcalculator van je klant in de winkelwagen of bij het afrekenen. Bij dit product hoeven je klanten ook geen verzendgegevens in te voeren bij het afrekenen. <a href="https://woocommerce.com/document/managing-products/#adding-a-virtual-product" target="_blank" rel="noreferrer">Lees meer over virtuele producten</a>.

en: This provides improved performance to your store, enable it in Analytics > Settings.
nl_BE: Dit zorgt voor verbeterde prestaties voor je winkel, activeer het in Analytics > Instellingen.

en: This report link has expired. %1$sClick here to view the filtered report%2$s.
nl_BE: Deze rapportkoppeling is verlopen. %1$sKlik hier om het gefilterde rapport te bekijken%2$s.

en: This resource cannot be created.
nl_BE: Deze bron kan niet worden aangemaakt.

en: This sample language includes the basics around what personal data your store may be collecting, storing and sharing, as well as who may have access to that data. Depending on what settings are enabled and which additional plugins are used, the specific information shared by your store will vary. We recommend consulting with a lawyer when deciding what information to disclose on your privacy policy.
nl_BE: Deze voorbeeldtekst bevat de basisbeginselen over welke persoonsgegevens je winkel mogelijk verzamelt, opslaat en deelt, evenals wie mogelijk toegang heeft tot deze gegevens. Afhankelijk van welke instellingen zijn ingeschakeld en welke aanvullende plugins worden gebruikt, kan de specifieke informatie, die door jouw winkel wordt gedeeld, verschillen. We raden je aan om een jurist om advies te vragen wanneer je besluit welke informatie je wilt opnemen in je privacybeleid.

en: This section controls the display of your website privacy policy. The privacy notices below will not show up unless a %s is set.
nl_BE: In deze sectie kun je de weergave van het privacybeleid op je website regelen. De privacy meldingen worden niet getoond tenzij een %s is ingesteld.

en: This section shows any files that are overriding the default WooCommerce template pages.
nl_BE: Deze sectie toont alle bestanden die de standaard WooCommerce templatepagina's overschrijven.

en: This section shows details of Action Scheduler.
nl_BE: Deze sectie toont details van de action scheduler.

en: This section shows details of WC Admin.
nl_BE: Dit gedeelte toont informatie over WC Admin..

en: This section shows information about this status report.
nl_BE: In dit gedeelte wordt informatie getoond over dit statusrapport.

en: This sets how many days log entries will be kept before being auto-deleted.
nl_BE: Hiermee stel je in hoeveel dagen logboekinvoeren worden bewaard voordat ze automatisch verwijderd worden.

en: This sets the base page of your shop - this is where your product archive will be.
nl_BE: Hier kun je de basispagina van de winkel instellen. Op de basispagina wordt het productarchief getoond.

en: This sets the decimal separator of displayed prices.
nl_BE: Hier kun je het scheidingsteken instellen dat getoond wordt voor decimalen van de prijzen.

en: This sets the minimum severity level of logs that will be stored. Lower severity levels will be ignored. "None" means all logs will be stored.
nl_BE: Hiermee stel je het minimale ernstniveau in van logboeken die worden opgeslagen. Lagere ernstniveaus worden genegeerd. 'Geen' betekent dat alle logboeken worden opgeslagen.

en: This sets the number of decimal points shown in displayed prices.
nl_BE: Hier kun je het aantal decimalen instellen dat wordt getoond in de prijzen.

en: This sets the thousand separator of displayed prices.
nl_BE: Hier kun je het scheidingsteken instellen dat getoond wordt tussen de duizendtallen van de prijzen.

en: This setting cannot be changed here because it is being set by a filter on the %s hook.
nl_BE: Deze instelling kan hier niet gewijzigd worden omdat deze ingesteld door een filter op de %s hook.

en: This setting cannot be changed here because it is defined in the %1$s constant, probably in your %2$s file.
nl_BE: Deze instelling kan hier niet gewijzigd worden omdat deze gedefinieerd is in de %1$s constante, waarschijnlijk in je %2$s bestand.

en: This setting cannot be changed here because it is defined in the %s constant.
nl_BE: Deze instelling kan hier niet gewijzigd worden omdat deze gedefinieerd is in de %s-constante.

en: This setting determines which shop pages products will be listed on.
nl_BE: Deze instelling bepaalt op welke winkelpagina's producten worden vermeld.

en: This setting does not apply to guest purchases.
nl_BE: Deze instelling is niet van toepassingen op gastaankopen.

en: This setting only works when product data is stored in the posts table.
nl_BE: Deze instelling werkt alleen als productgegevens zijn opgeslagen in de tabel met berichten.

en: This shipping method does not have any settings to configure.
nl_BE: Deze verzendmethode heeft geen instellingen om te configureren.

en: This subscription has expired. Contact the owner to <strong>renew</strong> the subscription to receive updates and support.
nl_BE: Dit abonnement is verlopen. Neem contact op met de eigenaar om het abonnement te <strong>verlengen</strong>, zodat je updates en ondersteuning kan ontvangen.

en: This subscription has expired. Please <strong>renew</strong> to receive updates and support.
nl_BE: Dit abonnement is verlopen. <strong>Verleng</strong> je abonnement om updates en ondersteuning te ontvangen.

en: This subscription is expiring soon. Please <strong>renew</strong> to continue receiving updates and support.
nl_BE: Dit abonnement verloopt binnenkort. <strong>Verleng</strong> je abonnement om updates en ondersteuning te blijven ontvangen.

en: This template has been overridden by your theme and can be found in: %s.
nl_BE: Dit template is overschreven door je thema en kan gevonden worden in: %s.

en: This text will appear in the footer of all of your WooCommerce emails.
nl_BE: Deze tekst verschijnt in de footer van al je WooCommerce e-mails.

en: This text will be shown on the button linking to the external product.
nl_BE: Deze tekst wordt getoond op de knop die linkt naar het externe product.

en: This tool allows you to generate and download a CSV file containing a list of all products.
nl_BE: Deze tool laat je toe om een CSV bestand met een lijst van alle producten te genereren en te downloaden.

en: This tool allows you to generate and download a CSV file containing the selected products.
nl_BE: Met deze tool kan je een CSV-bestand met een lijst van alle producten genereren en downloaden.

en: This tool allows you to import (or merge) product data to your store from a CSV or TXT file.
nl_BE: Met deze tool kun je productgegevens naar je winkel importeren (of samenvoegen) vanuit een CSV- of TXT-bestand.

en: This tool will abort the regenerate product attributes lookup table regeneration. After this is done the process can be either started over, or resumed to continue where it stopped.
nl_BE: Dit hulpmiddel zal de regeneratie productattributen opzoektabel regeneratie afbreken. Nadat dit is gedaan kan het proces opnieuw worden gestart, of worden hervat om verder te gaan waar het is gestopt.

en: This tool will clear ALL expired transients from WordPress.
nl_BE: Deze functie wist ALLE verlopen transients uit WordPress.

en: This tool will clear the data from legacy order tables in WooCommerce.
nl_BE: Deze tool wist de gegevens uit verouderde bestellingstabellen in WooCommerce.

en: This tool will clear the product/shop transients cache.
nl_BE: Deze functie wist de product/winkel transients cache.

en: This tool will delete all customer session data from the database, including current carts and saved carts in the database.
nl_BE: Met deze tool worden alle gegevens van klantsessies uit de database verwijderd, inclusief huidige winkelwagen en opgeslagen winkelwagen in de database.

en: This tool will delete all variations which have no parent.
nl_BE: Met deze tool worden alle variaties verwijderd die geen hoofd item hebben.

en: This tool will delete expired download permissions and permissions with 0 remaining downloads.
nl_BE: Deze tool verwijdert downloadtoestemmingen en toestemmingen met 0 resterende downloads.

en: This tool will empty the WooCommerce.com data cache, used in WooCommerce Extensions.
nl_BE: Met deze tool wordt de WooCommerce.com gegevenscache gewist die wordt gebruikt in WooCommerce extensies.

en: This tool will empty the system status theme info cache.
nl_BE: Deze tool maakt de thema infocache van de systeemstatus leeg.

en: This tool will empty the template cache.
nl_BE: Met deze tool wordt de templatecache geleegd.

en: This tool will generate the necessary Cost of Goods Sold (COGS) related columns in the product meta lookup table, and populate them from existing product data.
nl_BE: Deze tool genereert de nodige kolommen met betrekking tot Kosten van verkochte goederen (COGS) in de meta-opzoektabel van het product en vult ze in op basis van bestaande productgegevens.

en: This tool will install all the missing WooCommerce pages. Pages already defined and set up will not be replaced.
nl_BE: Met deze tool worden alle ontbrekende WooCommerce pagina's geïnstalleerd. Bestaande en ingestelde pagina's zullen niet vervangen worden.

en: This tool will recount product terms - useful when changing your settings in a way which hides products from the catalog.
nl_BE: Deze functie telt producttermen opnieuw - handig voor wanneer je instellingen wijzigt waardoor producten verborgen worden uit de catalogus.

en: This tool will recreate the full text search index for order addresses. If the index does not exist, it will try to create it.
nl_BE: Deze tool zal de tekstzoekindex in zijn geheel opnieuw aanmaken voor besteladressen. Als de index niet bestaat, zal de tool proberen een nieuwe aan te maken.

en: This tool will regenerate product lookup table data. This process may take a while.
nl_BE: Deze tool genereert zoektabelgegevens voor producten opnieuw. Dit proces kan even duren.

en: This tool will regenerate the order fulfillment status for all orders and update the Analytics data using a direct SQL query.
nl_BE: Deze tool genereert de orderafhandelingsstatus voor alle bestellingen en werkt de statistische gegevens bij met een directe SQL query.

en: This tool will regenerate the product attributes lookup table data from existing product(s) data. This process may take a while.
nl_BE: Deze tool zal de gegevens van de opzoektabel voor producteigenschappen regenereren uit bestaande product(en) gegevens. Dit proces kan even duren.

en: This tool will remove the Cost of Goods Sold (COGS) related columns from the product meta lookup table. COGS will continue working (if the feature is enabled) but some functionality will not be available.
nl_BE: Met deze tool worden de kolommen Kosten van verkochte goederen (COGS) uit de meta-opzoektabel voor producten verwijderd. COGS blijft werken (als de functie is ingeschakeld), maar sommige functies zullen niet beschikbaar zijn.

en: This tool will repair the coupons lookup table data with missing discount amounts. This process may take a while.
nl_BE: Deze tool repareert de gegevens uit de opzoektabel voor coupons met ontbrekende kortingen. Dit proces kan even duren.

en: This tool will reset the admin, customer and shop_manager roles to default. Use this if your users cannot access all of the WooCommerce admin pages.
nl_BE: Deze functie herstelt de standaardinstellingen voor de admin-, klant- en winkelmanagerrollen. Gebruik dit als je gebruikers geen toegang hebben tot alle WooCommerce adminpagina's.

en: This tool will reset the cached values used in WooCommerce Analytics. If numbers still look off, try %1$sReimporting Historical Data%2$s.
nl_BE: Deze tool reset de gecachete waarden die gebruikt zijn in de WooCommerce-analyse. Als de cijfers nog steeds vreemd lijken, probeer dan: %1$sHistorische gegevens opnieuw importeren%2$s.

en: This tool will resume the product attributes lookup table regeneration at the point in which it was aborted (%1$s products were already processed).
nl_BE: Dit hulpmiddel zal de regeneratie van de opzoektabel met productattributen hervatten op het punt waar deze werd afgebroken (%1$s producten waren reeds verwerkt).

en: This tool will update your WooCommerce database to the latest version. Please ensure you make sufficient backups before proceeding.
nl_BE: Deze tool werkt je WooCommerce-database bij naar de nieuwste versie. Zorg ervoor dat je voldoende back-ups maakt voordat je doorgaat.

en: This variation requires shipping or pickup
nl_BE: Deze variatie vereist verzending of ophaling

en: This variation will not trigger your customer's shipping calculator in cart or at checkout. This product also won't require your customers to enter their shipping details at checkout. <a href="https://woocommerce.com/document/managing-products/#adding-a-virtual-product" target="_blank" rel="noreferrer">Read more about virtual products</a>.
nl_BE: Deze variatie zal de verzendcalculator van je klant niet activeren in de winkelwagen of bij het afrekenen. Dit product vereist ook niet dat je klanten hun verzendgegevens bij het afrekenen invoeren. <a href="https://woocommerce.com/document/managing-products/#adding-a-virtual-product" target="_blank" rel="noreferrer">Lees meer over virtuele producten</a>.

en: This video tutorial will help you go through the process of adding your first product in WooCommerce.
nl_BE: Deze videotutorial helpt je bij het toevoegen van je eerste product aan WooCommerce.

en: This webhook has the ⚠️ symbol in front of its name in the list below. Please either edit the webhook to use a different delivery format, or install and activate <a href="%s" target="_blank">the WooCommerce Legacy REST API extension</a>. | These webhooks have the ⚠️ symbol in front of their names in the list below. Please either edit the webhooks to use a different delivery format, or install and activate <a href="%s" target="_blank">the WooCommerce Legacy REST API extension</a>.
nl_BE[0]: Deze webhook heeft het ⚠️ symbool voor zijn naam in de onderstaande lijst. Bewerk de webhook om een ander leveringsformat te gebruiken, of installeer en activeer <a href="%s" target="_blank">de WooCommerce legacy REST-API extensie</a>.
nl_BE[1]: Deze webhooks heeft het ⚠️ symbool voor zijn naam in de onderstaande lijst. Bewerk de webhook om een ander leveringsformat te gebruiken, of installeer en activeer <a href="%s" target="_blank">de WooCommerce legacy REST-API extensie</a>.

en: This webhook is configured to be delivered using the Legacy REST API, but the Legacy REST API plugin is not installed on this site.
nl_BE: Deze webhook is geconfigureerd om geleverd te worden met de Legacy REST-API, maar de Legacy REST-API plugin is niet geïnstalleerd op deze website.

en: This will be how your name will be displayed in the account section and in reviews
nl_BE: Je naam wordt op deze manier getoond in het account gedeelte en in beoordelingen

en: This will change the stock status of all variations.
nl_BE: Dit verandert de voorraadstatus van alle variaties.

en: This will convert <code>coupon_data</code> order item meta entries to simplified <code>coupon_info</code> entries. The conversion will happen overtime in the background (via Action Scheduler). There are currently %d entries that can be converted.
nl_BE: Hierdoor worden <code>coupon_data</code> meta-invoeren voor bestellingsartikelen omgezet naar vereenvoudigde <code>coupon_info</code> entries. De caches worden na verloop van tijd op de achtergrond gegenereerd (via Action Scheduler). Er zijn momenteel %d entries die omgezet kunnen worden.

en: This will convert <code>coupon_data</code> order item meta entries to simplified <code>coupon_info</code> entries. The conversion will happen overtime in the background (via Action Scheduler). There are currently no entries to convert.
nl_BE: Hierdoor worden <code>coupon_data</code> meta-invoeren voor bestellingsartikelen omgezet naar vereenvoudigde <code>coupon_info</code> entries. De caches worden na verloop van tijd op de achtergrond gegenereerd (via Action Scheduler). Er zijn momenteel geen entries om om te zetten.

en: This will delete an inbox notification by slug
nl_BE: Hiermee wordt een inbox notificatie via een slug verwijderd

en: This will delete the custom orders tables. The tables can be deleted only if the "High-Performance order storage" is not authoritative and sync is disabled (via Settings > Advanced > Features).
nl_BE: Hierdoor worden de aangepaste besteltabellen verwijderd. De tabellen kunnen alleen worden verwijderd als de "Krachtige bestellingsopslag" niet gezaghebbend is en de synchronisatie is uitgeschakeld (via Instellingen > Geavanceerd > Functies).

en: This will delete the custom orders tables. To create them again enable the "High-Performance order storage" feature (via Settings > Advanced > Features).
nl_BE: Dit verwijdert de tabellen van aangepaste bestellingen. Om ze opnieuw aan te maken, schakel je de functie 'Bestellingen opslaan met hoge prestaties' in (via Instellingen > Geavanceerd > Functies).

en: This will give "%1$s" %2$s access which will allow it to:
nl_BE: Dit zal "%1$s" %2$s toegang, waarmee het het volgende kan:

en: This will refresh the remote inbox notifications
nl_BE: Hiermee worden externe inbox notificatie vernieuwd

en: This will regenerate all shop thumbnails to match your theme and/or image settings.
nl_BE: Hiermee worden thumbnails in de winkel opnieuw gegenereerd, zodat ze matchen met jouw thema en/of afbeeldingsinstellingen.

en: This will stop the background process that converts <code>coupon_data</code> order item meta entries to simplified <code>coupon_info</code> entries. There are currently %d entries that can be converted.
nl_BE: Hierdoor wordt het achtergrondproces dat <code>coupon_data</code> meta-invoeren voor bestellingsartikelen omzet naar vereenvoudigde <code>coupon_info</code> entries gestopt. Er zijn momenteel %d ingaves die omgezet kunnen worden.

en: Thousand separator
nl_BE: Duizendtallen scheidingsteken

en: Thousand separator for the currency which can be used to format returned prices.
nl_BE: Scheidingsteken van duizendtallen voor de valuta die kan worden gebruikt voor het formaat van aangegeven prijzen.

en: Thousand separator.
nl_BE: Scheidingsteken duizendtallen.

en: Thousands separator for displayed prices in this country.
nl_BE: Scheidingsteken voor duizendtallen bij getoond prijzen in dit land.

en: Thumbnail cropping
nl_BE: Thumbnails bijsnijden

en: Thumbnail image
nl_BE: Thumbnail afbeelding

en: Thumbnail regeneration has been scheduled to run in the background.
nl_BE: Thumbnail regeneratie is gepland om op de achtergrond te worden uitgevoerd.

en: Thumbnail regeneration is running in the background. Depending on the amount of images in your store this may take a while.
nl_BE: Thumbnail opnieuw genereren draait op de achtergrond. Afhankelijk van de hoeveelheid afbeeldingen in je winkel kan het even duren.

en: Thumbnail sizes for responsive images.
nl_BE: Thumbnail groottes voor responsive afbeeldingen.

en: Thumbnail srcset for responsive images.
nl_BE: Thumbnail srcset voor responsive afbeeldingen.

en: Thumbnail width
nl_BE: Thumbnail-breedte

en: Thuringia
nl_BE: Thüringen

en: Tierra del Fuego
nl_BE: Vuurland

en: Time interval to use for buckets in the returned data.
nl_BE: Tijdsinterval te gebruiken voor buckets in de geretourneerde gegevens.

en: Time of payment:
nl_BE: Tijdstip van betaling:

en: Time period to snooze the task.
nl_BE: Tijdperiode om de taak te laten wachten.

en: Timeless elegance
nl_BE: Tijdloze elegantie

en: Timestamp
nl_BE: Tijdstempel

en: Tip: By suggesting complementary products in the cart using cross-sells, you can significantly increase the average order value.
nl_BE: Tip: door aanvullende producten in de winkelwagen te suggereren met behulp van cross-selling, kan je de gemiddelde bestelwaarde aanzienlijk verhogen.

en: Tip: Upsells are products that are extra profitable or better quality or more expensive. Experiment with combinations to boost sales.
nl_BE: Tip: upsells zijn producten die extra winstgevend, van betere kwaliteit of duurder zijn. Experimenteer met combinaties hiervan en geef je verkopen een boost.

en: Title
nl_BE: Titel

en: Title of the marketing campaign.
nl_BE: Titel van de marketingcampagne.

en: Title of the note.
nl_BE: Titel van de notitie.

en: Title of the payment method.
nl_BE: De titel van de betaalmethode.

en: Title of the settings group.
nl_BE: Titel van de instellingengroep.

en: Title.
nl_BE: Titel.

en: Title:
nl_BE: Titel:

en: To allow logging, make %s writable.
nl_BE: Om loggen mogelijk te maken, maak %s schrijfbaar.

en: To complete the sign-up process, customers must follow a verification link sent to their e-mail after submitting the sign-up form.
nl_BE: Nadat klanten het registratieformulier hebben ingediend moeten zijn een verificatielink in hun e-mail volgen om de registratieprocedure te voltooien.

en: To connect to %1$s you need to be logged in. Log in to your store below, or <a href="%2$s">cancel and return to %1$s</a>
nl_BE: Je moet ingelogd zijn om verbinding te kunnen maken met %1$s. Log hieronder in via je winkel of <a href="%2$s">annuleer en keer terug naar %1$s</a>

en: To edit this order change the status back to "Pending payment"
nl_BE: Om deze bestelling te bewerken verander je de status terug naar "In afwachting van betaling"

en: To enable this update you need to <strong>activate</strong> this subscription.
nl_BE: Om deze update uit te voeren moet je dit abonnement <strong>activeren</strong>.

en: To enable this update you need to <strong>purchase</strong> a new subscription.
nl_BE: Om deze update uit te voeren moet je een nieuw abonnement <strong>kopen</strong>.

en: To ensure your store&rsquo;s notifications arrive in your and your customers&rsquo; inboxes, we recommend connecting your email address to your domain and setting up a dedicated SMTP server. If something doesn&rsquo;t seem to be sending correctly, install the <a href="%1$s">WP Mail Logging Plugin</a> or check the <a href="%2$s">Email FAQ page</a>.
nl_BE: Om er zeker van te zijn dat de notificaties van je winkel aankomen in de inbox van je klanten, raden we aan je e-mailadres aan je domein te koppelen en een speciale SMPT server in te stellen. Als het erop lijkt dat iets niet goed wordt verzonden, installeer je de <a href="%1$s">WP Mail Logging plugin</a> of ga je naar de pagina <a href="%2$s">Veelgestelde vragen over e-mail</a>.

en: To make sure you never get that sinking "what did I forget" feeling, we've put together the essential pre-launch checklist.
nl_BE: Om er zeker van te zijn dat je nooit dat knagende gevoel hebt van 'wat ben ik vergeten?' hebben we de essentiële checklist voor de lancering samengesteld.

en: To manage your notifications, %s to log in to your account.
nl_BE: Als je je notificaties wilt beheren, %s om bij je account in te loggen.

en: To manipulate product variations you should use the /products/&lt;product_id&gt;/variations/&lt;id&gt; endpoint.
nl_BE: Als je productvariaties aan wil passen, kun je het beste het endpoint /products/&lt;product_id&gt;/variations/&lt;id&gt; gebruiken.

en: To offer local pickup, configure your pickup locations in the <a href='%s'>local pickup settings</a>.
nl_BE: Stel jouw ophaallocaties in op de <a href='%s'>instellingenpagina voor lokaal ophalen</a> om lokaal ophalen aan te bieden.

en: To opt out, leave this box unticked. Your store remains untracked, and no data will be collected. Read about what usage data is tracked at: %s.
nl_BE: Om je uit te schrijven, selecteer je dit vakje niet. Je winkel wordt niet bijgehouden en er worden geen gegevens verzameld. Lees welke gebruiksgegevens bijgehouden worden op: %s.

en: To override and edit this email template copy %1$s to your theme folder: %2$s.
nl_BE: Om deze e-mailtemplate te overschrijven en te bewerken kopieer je %1$s naar je themamap: %2$s.

en: To proceed, please consent to the creation of a new account with your e-mail.
nl_BE: Geef toestemming voor het maken van een nieuwe account met je e-mailadres om verder te gaan.

en: To receive updates and support for this extension, you need to <strong>purchase</strong> a new subscription or consolidate your extensions to one connected account by <strong><a href="%1$s" title="Sharing Docs">sharing</a> or <a href="%2$s" title="Transferring Docs">transferring</a></strong> this extension to this connected account.
nl_BE: Om updates en ondersteuning voor deze extensie te ontvangen, moet je een nieuw abonnement <strong>aanschaffen</strong> of je extensies in één gekoppeld account samenvoegen door deze extensie te <strong><a href="%1$s" title="Documenten delen">delen</a> met of <a href="%2$s" title="Documenten overdragen">over te dragen</a></strong> naar dit gekoppelde account.

en: To set your password, visit the following address:
nl_BE: Bezoek het volgende adres om je wachtwoord in te stellen:

en: To stop receiving these messages, %s to unsubscribe.
nl_BE: Als je deze berichten niet wilt ontvangen, %s om je uit te schrijven.

en: To track your order please enter your Order ID in the box below and press the "Track" button. This was given to you on your receipt and in the confirmation email you should have received.
nl_BE: Vul je bestelnummer hieronder in en klik op de "Volgen" knop om je bestelling te volgen. Deze kan je terug vinden op je ontvangstbewijs en in de bevestigings-e-mail die wij je hebben toegestuurd.

en: To view this page, you must either %1$slogin%2$s or verify the email address associated with the order.
nl_BE: Om deze pagina te bekijken moet je óf %1$sinloggen%2$s óf het e-mailadres dat aan de bestelling is gekoppeld activeren.

en: Toggle &quot;Downloadable&quot;
nl_BE: Aan-/uitzetten van &quot;downloadbaar&quot;

en: Toggle &quot;Enabled&quot;
nl_BE: Aan-/uitzetten van &quot;geactiveerd&quot;

en: Toggle &quot;Manage stock&quot;
nl_BE: &quot;Voorraad beheren&quot; omschakelen

en: Toggle &quot;Virtual&quot;
nl_BE: Aan-/uitzetten van &quot;virtueel&quot;

en: Toggle featured
nl_BE: Uitgelicht aan-/uitzetten

en: Toggle fullscreen
nl_BE: Volledig scherm aan-/uitzetten

en: Tokyo
nl_BE: Tokio

en: Tongan pa&#x2bb;anga
nl_BE: Tongaanse pa&#x2bb;anga

en: Tool description.
nl_BE: Tool beschrijving.

en: Tool does not exist.
nl_BE: Tool bestaat niet.

en: Tool name.
nl_BE: Tool naam.

en: Tool ran.
nl_BE: Tool is uitgevoerd.

en: Tool return message.
nl_BE: Tool returnbericht.

en: Top Coupons - Number of Orders
nl_BE: Top coupons - Aantal bestellingen

en: Top Customers - Total Spend
nl_BE: Top klanten - Totale uitgaven

en: Top categories - Items sold
nl_BE: Top categorieën - Verkochte artikelen

en: Top earners
nl_BE: Top verdieners

en: Top products - Items sold
nl_BE: Top producten - Verkochte artikelen

en: Top rated products
nl_BE: Hoogst gewaardeerde producten

en: Top sellers
nl_BE: Top verkopers

en: Topic
nl_BE: Onderwerp

en: Torino
nl_BE: Turijn

en: Total
nl_BE: Totaal

en: Total Database Size
nl_BE: Totale databasegrootte

en: Total Net sales of all items sold.
nl_BE: Totale netto omzet van alle verkochte artikelen.

en: Total Spend
nl_BE: Totale uitgaven

en: Total amount for this fee.
nl_BE: Totaalbedrag voor dit tarief.

en: Total amount in cents.
nl_BE: Totaalbedrag in centen.

en: Total amount spent.
nl_BE: Totaal gespendeerd bedrag.

en: Total amounts provided using the smallest unit of the currency.
nl_BE: Totaalbedrag, aangegeven met de kleinste valuta-eenheid.

en: Total available to refund
nl_BE: Totaal beschikbaar om terug te betalen

en: Total charged for shipping.
nl_BE: Totaal ingehouden aan verzendkosten.

en: Total charged for taxes.
nl_BE: Totaal aan belasting ingehouden.

en: Total discount amount for the order.
nl_BE: Totaal aan korting voor de bestelling.

en: Total discount applied by this coupon.
nl_BE: Totale korting toegepast via deze coupon.

en: Total discount from applied coupons.
nl_BE: Totale korting via toegepaste coupons.

en: Total discount tax amount for the order.
nl_BE: Totaal aan belastingkorting voor de bestelling.

en: Total distinct customers.
nl_BE: Totaal verschillende klanten.

en: Total in cents.
nl_BE: Totaal in centen.

en: Total monetary value of the Cost of Goods Sold for the product (sum of all the effective values).
nl_BE: Totale monetaire waarde van de kosten van verkochte goederen voor het product (som van alle effectieve waarden).

en: Total number of non-cancelled, non-failed orders for this customer, including the current one.
nl_BE: Totaal aantal niet geannuleerde, niet mislukte bestellingen voor deze klant inclusief de huidige bestelling.

en: Total number of purchases.
nl_BE: Totaal aantal verkopen.

en: Total of coupons used.
nl_BE: Totaal aantal coupons gebruikt.

en: Total of items purchased.
nl_BE: Totaal aantal stuks verkocht.

en: Total of orders placed.
nl_BE: Totaal aan geplaatste bestellingen.

en: Total of refunded orders.
nl_BE: Totaal aantal terugbetaalde bestellingen.

en: Total of returns.
nl_BE: Totaalaantal retourneringen.

en: Total of shipping.
nl_BE: Verzendtotaal.

en: Total of taxes.
nl_BE: Totale belastingen.

en: Total orders
nl_BE: Totaal aantal bestellingen

en: Total post count.
nl_BE: Totaalaantal berichten.

en: Total price of any applied fees.
nl_BE: Totaalbedrag van eventuele toegepaste kosten.

en: Total price of items in the cart.
nl_BE: Totaalbedrag van alle artikelen in de winkelwagen.

en: Total price of items in the order.
nl_BE: Totaal bedrag van alle artikelen in de bestelling.

en: Total price of shipping.
nl_BE: Totaalbedrag van verzending.

en: Total price of shipping. If shipping has not been calculated, a null response will be sent.
nl_BE: Totaalbedrag van verzending. Als de verzending niet is berekend, wordt er een nul-respons verzonden.

en: Total price the customer will pay.
nl_BE: Totaalbedrag dat de klant moet betalen.

en: Total refund amount for the order.
nl_BE: Totaalbedrag terugbetaling voor de bestelling.

en: Total refund applied to the order.
nl_BE: Totale teruggave die van toepassing is op de bestelling.

en: Total refund tax amount for the order.
nl_BE: Totaalbedrag terugbetaling belasting voor de bestelling.

en: Total refunded for this item.
nl_BE: Totaal terugbetaald voor dit artikel.

en: Total revenue
nl_BE: Totale omzet

en: Total sales
nl_BE: Totale verkopen

en: Total sales minus shipping and tax.
nl_BE: Totale verkoop minus verzendkosten en belastingen.

en: Total sales.
nl_BE: Totale omzet.

en: Total shipping
nl_BE: Totaal verzendkosten

en: Total shipping amount for the order.
nl_BE: Totaal aan verzendkosten voor de bestelling.

en: Total shipping tax amount for the order.
nl_BE: Totaal aan belasting op verzendkosten voor de bestelling.

en: Total spend.
nl_BE: Totale uitgaven.

en: Total tax
nl_BE: Totale belastingen

en: Total tax amount for this fee.
nl_BE: Totale belasting voor dit tarief.

en: Total tax applied to items and shipping.
nl_BE: Totale belasting toegepast op artikelen en verzending.

en: Total tax applied to the order.
nl_BE: Totale belasting die van toepassing is op de bestelling.

en: Total tax on fees.
nl_BE: Totale belasting op kosten.

en: Total tax on items in the cart.
nl_BE: Totale belasting op alle artikelen in de winkelwagen.

en: Total tax on items in the order.
nl_BE: Totale belasting op alle artikelen in de bestelling.

en: Total tax on shipping. If shipping has not been calculated, a null response will be sent.
nl_BE: Totale belasting op verzendkosten. Als de verzending niet is berekend, wordt er een nul-respons verzonden.

en: Total tax removed due to discount applied by this coupon.
nl_BE: Totale verwijderde belasting vanwege korting die via deze coupon is toegepast.

en: Total tax removed due to discount from applied coupons.
nl_BE: Totale verwijderde belasting vanwege korting via toegepaste coupons.

en: Total tax.
nl_BE: Totale belastingen.

en: Total type.
nl_BE: Totaal type.

en: Total value must be an array with exactly 2 numbers for between operators.
nl_BE: Totale waarde moet een array zijn met precies 2 getallen voor ‘between’ operators.

en: Total value of the Cost of Goods Sold for the order.
nl_BE: Totale waarde van kosten van verkochte goederen voor de bestelling.

en: Total value of the Cost of Goods Sold for the refund.
nl_BE: Totale waarde van kosten van verkochte goederen voor de bestelling.

en: Total weight (in grams) of all products in the cart.
nl_BE: Totaalgewicht (in gram) van alle producten in de winkelwagen.

en: Total:
nl_BE: Totaal:

en: Totals
nl_BE: Totalen

en: Totals data.
nl_BE: Totale gegevens.

en: Totals.
nl_BE: Totalen.

en: Town / City
nl_BE: Plaats

en: Town / City / Post Office
nl_BE: Plaats / pakketpunt

en: Town / District
nl_BE: Plaats

en: Town / Village
nl_BE: Stad/gemeente

en: Track
nl_BE: Volgen

en: Track inventory
nl_BE: Voorraad bijhouden

en: Track orders &amp; view shopping history
nl_BE: Track bestellingen &amp; bekijk koopgeschiedenis

en: Track stock quantity for this product
nl_BE: Aantallen op voorraad volgen voor dit product

en: Track your shipment
nl_BE: Volg je verzending

en: Track your store performance on mobile
nl_BE: Houd je winkelprestaties op je mobiele telefoon bij

en: Tracking Number
nl_BE: Trackingnummer

en: Tracking number is required.
nl_BE: Trackingnummer is vereist.

en: Transaction ID
nl_BE: Transactie ID

en: Transfer existing products to your new store — just import a CSV file.
nl_BE: Om je huidige producten naar een nieuwe winkel te verplaatsen, hoef je alleen een CSV-bestand te importeren.

en: Transformed my daily routine with unique, eco-friendly treasures. Exceptional quality and service. Proud to support a store that aligns with my values.
nl_BE: Ik heb mijn dagelijkse routine getransformeerd met unieke, milieuvriendelijke schatten. Uitstekende kwaliteit en service. Trots om een winkel te steunen die dezelfde waarden heeft als ik.

en: Transient saved for key %s.
nl_BE: Transient opgeslagen voor sleutel %s.

en: Translatable Label
nl_BE: Vertaalbaar label

en: Transnistrian ruble
nl_BE: Transnistrische roebel

en: Trash
nl_BE: Prullenmand

en: Trash not supported.
nl_BE: Naar de prullenmand verplaatsen wordt niet ondersteund.

en: Trashed
nl_BE: Verwijderd

en: Trieste
nl_BE: Triëst

en: Trinidad and Tobago
nl_BE: Trinidad en Tobago

en: Trinidad and Tobago dollar
nl_BE: Trinidad en Tobago dollar

en: True if backorders are allowed past stock availability.
nl_BE: Waar als nabestellingen zijn toegestaan nadat de beschikbaarheid van de voorraad vervalt.

en: True if the cart meets the criteria for showing shipping costs, and rates have been calculated and included in the totals.
nl_BE: Waar als de winkelwagen aan de criteria voor het tonen van verzendkosten voldoet en de tarieven zijn berekend en toegevoegd aan het totaalbedrag.

en: True if the cart needs payment. False for carts with only free products and no shipping costs.
nl_BE: Waar als de winkelwagen betaald moet worden. Onwaar voor winkelwagens met alleen gratis producten en zonder verzendkosten.

en: True if the cart needs shipping. False for carts with only digital goods or stores with no shipping methods set-up.
nl_BE: Waar als de winkelwagen verzonden moet worden. Niet waar voor winkelwagens met alleen digitale producten of voor winkels zonder ingestelde verzendmethode.

en: True if the product is on backorder.
nl_BE: Waar als het product een nalevering is.

en: True if this attribute is used by product variations.
nl_BE: Waar als dit attribuut wordt gebruikt voor productvariaties.

en: True if this is the rate currently selected by the customer for the cart.
nl_BE: Waar als dit de kosten zijn die momenteel zijn geselecteerd door de klant voor de winkelwagen.

en: True the prices included tax during checkout.
nl_BE: Laat zien of prijzen inclusief belastingen zijn, tijdens het afrekenen.

en: True to force the creation of a new receipt even if one already exists and has not expired yet.
nl_BE: Maak een nieuwe kwitantie, zelfs als er al een bestaat en nog niet is verlopen.

en: Try again
nl_BE: Opnieuw proberen

en: Try new templates
nl_BE: Nieuwe templates proberen

en: Try our new email templates!
nl_BE: Probeer onze nieuwe e-mailtemplates!

en: Try the new product editor (Beta)
nl_BE: Probeer de nieuwe product editor (Beta)

en: Try the new templates
nl_BE: Probeer de nieuwe templates

en: Try the new way to get paid
nl_BE: Probeer de nieuwe methode om betaald te worden

en: Tunisia
nl_BE: Tunesië

en: Tunisian dinar
nl_BE: Tunesische dinar

en: Turkish lira
nl_BE: Turkse lira

en: Turkmenistan manat
nl_BE: Turkmenistaanse manat

en: Turks and Caicos Islands
nl_BE: Turks- en Caicoseilanden

en: Turn your product images into stunning videos that engage and convert audiences - no video experience required.
nl_BE: Verander je productafbeeldingen in prachtige video's die interesse wekken bij je doelgroep en ze omzetten in klanten, geen ervaring met video nodig.

en: Type of attribute.
nl_BE: Type van het attribuut.

en: Type of interval.
nl_BE: Soort interval.

en: Type of note.
nl_BE: Soort notitie.

en: Type of setting.
nl_BE: Type van de instelling.

en: URL could not be added (probable database error).
nl_BE: URL kan niet worden toegevoegd (waarschijnlijk een database fout).

en: URL could not be updated (probable database error).
nl_BE: URL kan niet worden bijgewerkt (waarschijnlijk een database fout).

en: URL for the management link.
nl_BE: URL voor de beheerlink.

en: URL query to persist across links.
nl_BE: URL-query om door te gaan tussen links.

en: URL to an image/icon for the campaign type.
nl_BE: URL naar een afbeelding/icoon voor het campagnetype.

en: URL to edit the order
nl_BE: URL om de bestelling te bewerken

en: URL to the campaign management page.
nl_BE: URL naar de campagnebeheerpagina.

en: URL to the create campaign page for this campaign type.
nl_BE: URL naar de pagina Creëer campagne voor dit campagnetype.

en: URL to the settings page, or the link to complete the setup/onboarding if the channel has not been set up yet.
nl_BE: URL naar de instellingenpagina of de link om de setup/onboarding te voltooien als het kanaal nog niet is ingesteld.

en: URL was successfully added.
nl_BE: URL is succesvol toegevoegd.

en: URL was successfully updated.
nl_BE: URL is succesvol bijgewerkt.

en: URL where the webhook payload is delivered.
nl_BE: URL die verwijst naar de locatie waar de webhookgegevens zijn afgeleverd.

en: US domestic zone = All US states = Flat rate shipping
nl_BE: Amerika binnenlandse zone = Alle Amerikaanse staten = Vaste verzendkosten

en: UTC DateTime when the coupon expires.
nl_BE: UTC DatumTijd waarop de coupon vervalt.

en: Uganda
nl_BE: Oeganda

en: Ugandan shilling
nl_BE: Ugandese shilling

en: Uh oh... There was a problem during the Jetpack and WooCommerce Shipping & Tax install. Please try again.
nl_BE: Oeps... Er is een fout opgetreden bij het installeren van Jetpack en WooCommerce Shipping & Tax. Probeer het nog eens.

en: Ukraine
nl_BE: Oekraïne

en: Ukrainian hryvnia
nl_BE: Oekraïense grivna

en: Un-schedule
nl_BE: Inplannen ongedaan maken

en: Un-schedule expired transient files cleanup
nl_BE: Inplannen verlopen bestanden verwijderen ongedaan maken

en: Unable to accept more than %s items for this request.
nl_BE: Niet mogelijk om meer dan %s artikelen te accepteren voor deze aanvraag.

en: Unable to add payment method to your account.
nl_BE: Betaalmethode kan niet worden toegevoegd aan je account.

en: Unable to cancel scheduled action: check the logs.
nl_BE: Kan geplande actie niet annuleren: controleer de logboeken.

en: Unable to claim actions. Database error.
nl_BE: Claimen van acties mislukt. Database fout.

en: Unable to claim actions. Database error: %s.
nl_BE: Kan acties niet claimen. Database fout: %s.

en: Unable to create HPOS tables for synchronization.
nl_BE: Kan geen HPOS tabellen aanmaken voor synchronisatie.

en: Unable to create a scheduled action.
nl_BE: Kan geen geplande actie aanmaken.

en: Unable to create account. Please try again.
nl_BE: Kan het account niet verwijderen. Probeer het opnieuw.

en: Unable to create backup post for order %d.
nl_BE: Kan geen back-up bericht maken voor bestelling %d.

en: Unable to create feed directory: %s
nl_BE: Kan feedmap niet aanmaken: %s

en: Unable to create or write to %s during CSV export. Please check file permissions.
nl_BE: Kan niet maken of schrijven naar %s tijdens CSV export. Controleer de bestandsrechten.

en: Unable to create order
nl_BE: Kon bestelling niet maken

en: Unable to create order.
nl_BE: Kon bestelling niet maken.

en: Unable to detect the Action Scheduler package.
nl_BE: Kan het Action Scheduler-pakket niet detecteren.

en: Unable to determine server architecture.  Please ask your hosting provider for this information.
nl_BE: Kan de server architectuur niet bepalen. Vraag je hostingprovider om deze informatie.

en: Unable to insert download log entry in database.
nl_BE: Downloadloggegevens kunnen niet in de database worden ingevoerd.

en: Unable to load child product %1$d while adjusting download permissions for product %2$d.
nl_BE: Kan sub product %1$d niet laden terwijl downloadrechten voor product %2$d worden aangepast.

en: Unable to load the post record for order %1$d
nl_BE: Kan het berichtrecord niet laden voor bestelling %1$d

en: Unable to mark failure on action %s. Database error.
nl_BE: Markeren van defect bij actie %s mislukt. Database-fout.

en: Unable to move feed file %1$s to upload directory: %2$s
nl_BE: Kan het feed bestand %1$s niet verplaatsen naar de uploadmap: %2$s

en: Unable to open feed file for writing: %s
nl_BE: Kan geen feed openen om te schrijven: %s

en: Unable to reduce stock for item %s.
nl_BE: Kan voorraad niet verminderen voor artikel %s.

en: Unable to release actions from claim id %d.
nl_BE: Kan acties niet vrijgeven van claim ID %d.

en: Unable to remove source migrated action %s
nl_BE: Kan bron van gemigreerde actie %s niet verplaatsen

en: Unable to restore stock for item %s.
nl_BE: Kan voorraad niet aanvullen voor artikel %s.

en: Unable to retrieve action %d.
nl_BE: Kan actie %d niet ophalen.

en: Unable to retrieve cart.
nl_BE: Kan winkelwagen niet ophalen.

en: Unable to retrieve database information. Usually, this is not a problem, and it only means that your install is using a class that replaces the WordPress database class (e.g., HyperDB) and WooCommerce is unable to get database information.
nl_BE: Kan geen database-informatie ophalen. Meestal is dit geen probleem en het betekent alleen dat je installatie een klasse gebruikt die de WordPress-databaseklasse vervangt (bijvoorbeeld HyperDB) en WooCommerce geen database-informatie kan ophalen.

en: Unable to save action.
nl_BE: Opslaan van actie mislukt.

en: Unable to start synchronization. The link you followed may have expired.
nl_BE: Kan de synchronisatie niet starten. De link die je hebt gevolgd is mogelijk verlopen.

en: Unable to stop synchronization. The link you followed may have expired.
nl_BE: Synchronisatie kan niet geannuleerd worden. De link die je volgde is mogelijk verlopen.

en: Unable to unlock claim %s. Database error.
nl_BE: Ontgrendelen van claim %s mislukt. Database-fout.

en: Unable to unlock claim on action %s. Database error.
nl_BE: Ontgrendelen van claim bij actie %s mislukt. Database-fout.

en: Unable to update the status of action %1$d to %2$s.
nl_BE: De status van de actie kon niet worden bijgewerkt van %1$d naar %2$s.

en: Unable to use image "%s".
nl_BE: Kan afbeelding "%s" niet gebruiken.

en: Unapprove
nl_BE: Weigeren

en: Unapprove this review
nl_BE: Deze beoordeling weigeren

en: Uncropped
nl_BE: Niet-bijgesneden

en: Understanding the status report
nl_BE: Het statusrapport begrijpen

en: Undo
nl_BE: Ongedaan maken

en: Undo?
nl_BE: Ongedaan maken?

en: Unfortunately <strong>we do not ship %s</strong>. Please enter an alternative shipping address.
nl_BE: Helaas <strong>verzenden we niet naar %s</strong>. Vul een ander verzendadres in.

en: Unfortunately your order cannot be processed as the originating bank/merchant has declined your transaction. Please attempt your purchase again.
nl_BE: Helaas kan je bestelling niet verwerkt worden omdat de oorspronkelijke bank/handelaar je transactie heeft geweigerd. Probeer je aankoop opnieuw.

en: Unfortunately, the payment for order #%1$s from %2$s has failed. The order was as follows:
nl_BE: Helaas is de betaling voor bestelnr. %1$s van %2$s mislukt. De bestelling was als volgt:

en: Unfortunately, we couldn't complete your order due to an issue with your payment method.
nl_BE: Helaas konden we je bestelling niet afronden vanwege een probleem met je betaalmethode.

en: Unfulfilled
nl_BE: Niet afgehandeld

en: Unidentified action %s: we were unable to cancel this action. It may may have been deleted by another process.
nl_BE: Niet-geïdentificeerde actie %s: we konden deze actie niet annuleren. Hij is mogelijk verwijderd door een ander proces.

en: Unidentified action %s: we were unable to delete this action. It may may have been deleted by another process.
nl_BE: Niet-geïdentificeerde actie %s: we konden deze actie niet verwijderen. Hij is mogelijk verwijderd door een ander proces.

en: Unidentified action %s: we were unable to determine the date of this action. It may may have been deleted by another process.
nl_BE: Niet-geïdentificeerde actie %s: we konden de datum van deze actie niet vaststellen. Hij is mogelijk verwijderd door een ander proces.

en: Unidentified action %s: we were unable to mark this action as having completed. It may may have been deleted by another process.
nl_BE: Niet-geïdentificeerde actie %s: we konden deze actie niet als voltooid markeren. Hij is mogelijk verwijderd door een ander proces.

en: Unidentified action %s: we were unable to mark this action as having failed. It may may have been deleted by another process.
nl_BE: Niet-geïdentificeerde actie %s: we konden deze actie niet als mislukt markeren. Hij is mogelijk verwijderd door een ander proces.

en: Unique ID for the Note Action.
nl_BE: Unieke ID voor de actie voor de notitie.

en: Unique ID for the Note.
nl_BE: Unieke ID voor de notitie.

en: Unique ID for the instance.
nl_BE: Unieke ID voor de instantie.

en: Unique ID for the resource.
nl_BE: Unieke ID voor de bron.

en: Unique ID for the zone.
nl_BE: Unieke ID voor het gebied.

en: Unique coupons count.
nl_BE: Aantal unieke coupons.

en: Unique design
nl_BE: Uniek design

en: Unique identifier (key) for the cart item to update.
nl_BE: Unieke identificatiecode (sleutel) voor het winkelwagenartikel dat moet worden bijgewerkt.

en: Unique identifier (key) for the cart item.
nl_BE: Unieke identificatiecode (sleutel) voor het winkelwagenartikel.

en: Unique identifier for the attribute of the terms.
nl_BE: Unieke identifier voor het kenmerk van de termen.

en: Unique identifier for the attribute.
nl_BE: Unieke identificatiecode voor de eigenschap.

en: Unique identifier for the checkout session.
nl_BE: Unieke identifier voor de afrekensessie.

en: Unique identifier for the coupon within the cart.
nl_BE: Unieke identificatiecode voor de coupon in de winkelwagen.

en: Unique identifier for the entity.
nl_BE: Unieke identificatie voor de entiteit.

en: Unique identifier for the fee within the cart
nl_BE: Unieke identificatiecode voor de kosten in de winkelwagen

en: Unique identifier for the fee within the cart.
nl_BE: Unieke identifier voor de kosten in de winkelwagen.

en: Unique identifier for the fulfillment.
nl_BE: Unieke identificatie voor de afhandeling.

en: Unique identifier for the item within the cart.
nl_BE: Unieke identificatiecode voor het artikel in de winkelwagen.

en: Unique identifier for the item.
nl_BE: Unieke identificatie voor het artikel.

en: Unique identifier for the object.
nl_BE: Uniek id voor het object.

en: Unique identifier for the order.
nl_BE: Unieke identificatie voor de bestelling.

en: Unique identifier for the payment method.
nl_BE: De unieke identifier van de betaalmethode.

en: Unique identifier for the product that the review belongs to.
nl_BE: Unieke identifier voor het product waaraan de beoordeling toebehoort.

en: Unique identifier for the product.
nl_BE: Unieke identifier voor het product.

en: Unique identifier for the refund.
nl_BE: Unieke identificatie voor de terugbetaling.

en: Unique identifier for the resource
nl_BE: Unieke identifier voor het hulpmiddel

en: Unique identifier for the resource.
nl_BE: Unieke identifier voor de gegevensbron.

en: Unique identifier for the settings group.
nl_BE: Unieke identificatie voor de instellingengroep.

en: Unique identifier for the shipping zone.
nl_BE: Unieke identificatie voor de verzendzone.

en: Unique identifier for the variable product.
nl_BE: Unieke identifier voor het variabele product.

en: Unique identifier for the variation.
nl_BE: Unieke identifier voor de variatie.

en: Unique identifier for the webhook.
nl_BE: Unieke identifier voor de webhook.

en: Unique identifier of the order.
nl_BE: Unieke identifier van de bestelling.

en: Unique identifier string for the marketing channel extension, also known as the plugin slug.
nl_BE: Unieke identificatiestring voor de marketingkanaal extensie, ook bekend als de plugin slug.

en: Unique identifier.
nl_BE: Unieke ID.

en: Unique slug for the resource.
nl_BE: Unieke slug voor de bron.

en: Unique slug/reference for the attribute; must be no more than 28 characters.
nl_BE: Unieke afkorting/referentie voor de eigenschap; moet korter zijn dan 28 tekens.

en: Unique transaction ID.
nl_BE: Unieke transactie ID.

en: United Arab Emirates
nl_BE: Verenigde Arabische Emiraten

en: United Arab Emirates dirham
nl_BE: United Arab Emirates Dirham

en: United Kingdom (UK)
nl_BE: Verenigd Koninkrijk (UK)

en: United States (US)
nl_BE: Verenigde Staten (US)

en: United States (US) Minor Outlying Islands
nl_BE: Kleine afgelegen eilanden van de Verenigde Staten

en: United States (US) dollar
nl_BE: Amerikaanse dollar (USD)

en: Units in stock
nl_BE: Eenheden op voorraad

en: Unix timestamp representing when the incentive was dismissed.
nl_BE: Unix tijdstempel die toont wanneer de stimulans werd genegeerd.

en: Unknown
nl_BE: Onbekend

en: Unknown database error occurred while adding fulfillment_status column.
nl_BE: Onbekende databasefout opgetreden bij het toevoegen van de kolom fulfilment_status.

en: Unknown error
nl_BE: Onbekende fout

en: Unknown partial args matching value.
nl_BE: Onbekende gedeeltelijke argumenten die overeenkomen met de waarde.

en: Unknown request method.
nl_BE: Onbekende request methode.

en: Unknown status found for action.
nl_BE: Onbekende status gevonden voor actie.

en: Unlimited
nl_BE: Ongelimiteerd

en: Unlimited usage
nl_BE: Onbeperkt gebruik

en: Unpaid order cancelled - time limit reached.
nl_BE: Onbetaalde bestelling geannuleerd - tijdslimiet bereikt.

en: Unserializing instances of this class is forbidden.
nl_BE: Unserialiseren van instanties van de klasse is niet toegestaan.

en: Unsupported argument type provided as value.
nl_BE: Niet-ondersteund argumenttype gegeven als waarde.

en: Unsynced orders: %d
nl_BE: Niet-gesynchroniseerde bestellingen: %d

en: Up to 60% off
nl_BE: Tot 60% korting

en: Update
nl_BE: Bijwerken

en: Update %s
nl_BE: Bijwerken %s

en: Update Available
nl_BE: Update beschikbaar

en: Update Brand
nl_BE: Merk bijwerken

en: Update Order
nl_BE: Bestelling bijwerken

en: Update Product
nl_BE: Product bijwerken

en: Update WooCommerce Database
nl_BE: WooCommerce-database bijwerken

en: Update an existing order by modifying status, customer information, line items, or other order details.
nl_BE: Werk een bestaande bestelling bij door de status, klantgegevens, lijn artikels of andere bestelgegevens aan te passen.

en: Update an existing product by modifying its attributes such as price, stock, description, or metadata.
nl_BE: Werk een bestaand product bij door de eigenschappen ervan aan te passen, zoals prijs, voorraad, beschrijving of metadata.

en: Update cart
nl_BE: Winkelwagen bijwerken

en: Update category
nl_BE: Categorie bijwerken

en: Update country / region
nl_BE: Land/regio bijwerken

en: Update database
nl_BE: Database bijwerken

en: Update existing products
nl_BE: Bestaande producten bijwerken

en: Update fulfillment meta data response.
nl_BE: Werk de respons van de metadata van de afhandeling bij.

en: Update fulfillment response.
nl_BE: Werk de respons van de afhandeling bij.

en: Update now
nl_BE: Nu bijwerken

en: Update shipping class
nl_BE: Verzendklasse bijwerken

en: Update status event failed.
nl_BE: Bijwerken status event mislukt.

en: Update tag
nl_BE: Tag bijwerken

en: Update the table directly upon product changes, instead of scheduling a deferred update.
nl_BE: Werk de tabel onmiddellijk bij na productwijzigingen, in plaats van een uitgestelde update te plannen.

en: Update totals
nl_BE: Totalen bijwerken

en: Update your theme to the latest version. If no update is available contact your theme author asking about compatibility with the current WooCommerce version.
nl_BE: Je thema bijwerken naar de nieuwste versie. Als er geen update beschikbaar is, kan je contact opnemen met je thema auteur over compatibiliteit met de huidige WooCommerce versie.

en: Updated
nl_BE: Bijgewerkt

en: Updated at
nl_BE: Bijgewerkt op

en: Updates the list of Approved Product Download Directories. Note that triggering this tool does not impact whether the Approved Download Directories list is enabled or not.
nl_BE: Werkt de lijst met goedgekeurde mappen voor productdownloads bij. Let op: het activeren van deze tool beïnvloed niet of de lijst met goedgekeurde downloadmappen is ingeschakeld.

en: Updating database
nl_BE: Database bijwerken

en: Updating product review failed.
nl_BE: Bijwerken van productbeoordeling mislukt.

en: Updating review failed.
nl_BE: Bijwerken beoordeling mislukt.

en: Updating review status failed.
nl_BE: Bijwerken beoordelingsstatus mislukt.

en: Upgrade
nl_BE: Upgraden

en: Upload CSV file
nl_BE: CSV-bestand uploaden

en: Upload a new file
nl_BE: Nieuw bestand uploaden

en: Upload an image
nl_BE: Afbeelding uploaden

en: Upload file and import
nl_BE: Upload bestand en importeer

en: Upload/Add image
nl_BE: Afbeelding uploaden/toevoegen

en: Uploaded theme.
nl_BE: Geüpload thema.

en: Uploaded to this product
nl_BE: Geüpload naar dit product

en: Uploaded to this product form
nl_BE: Geüpload naar dit productformulier

en: Upsells are products which you recommend instead of the currently viewed product, for example, products that are more profitable or better quality or more expensive.
nl_BE: Up-sells zijn producten die je aanbeveelt in plaats van het huidige product. Bijvoorbeeld een product dat meer winst oplevert, van een betere kwaliteit is of duurder is.

en: Upsells are typically products that are extra profitable or better quality or more expensive. Experiment with combinations to boost sales. %1$sLearn more about linked products%2$s
nl_BE: Upsells zijn meestal producten die extra winstgevend zijn, van betere kwaliteit of duurder. Experimenteer met combinaties om de verkoop te stimuleren. %1$sLees meer over gekoppelde producten.%2$s

en: Uruguayan peso
nl_BE: Uruguayaanse peso

en: Usage / Limit
nl_BE: Gebruikslimiet

en: Usage Tracking
nl_BE: Gebruiksgegevens bijhouden

en: Usage limit for coupon "%1$s" has been reached. If you were using this coupon just now but your order was not complete, you can retry or cancel the order by going to the <a href="%2$s">my account page</a>.
nl_BE: Gebruikslimiet voor coupon"%1$s" is bereikt. Als je deze coupon net gebruikte, maar je bestelling was niet voltooid, kan je de bestelling opnieuw proberen of annuleren door naar de <a href="%2$s">mijn account pagina</a> te gaan.

en: Usage limit for coupon "%s" has been reached.
nl_BE: Gebruikslimiet voor de coupon '%s' is bereikt.

en: Usage limit for coupon "%s" has been reached. Please try again after some time, or contact us for help.
nl_BE: Gebruikslimiet voor de coupon '%s' is bereikt. Probeer het later nog eens of neem contact met ons op voor hulp.

en: Usage limit per coupon
nl_BE: Gebruikslimiet per coupon

en: Usage limit per user
nl_BE: Gebruikslimiet per klant

en: Usage limits
nl_BE: Gebruikslimieten

en: Usage restriction
nl_BE: Gebruiksbeperking

en: Usage tracking activated
nl_BE: Gebruikerscontrole geactiveerd

en: Use <code>[qty]</code> for the number of items, <br/><code>[cost]</code> for the total cost of items, and <code>[fee percent="10" min_fee="20" max_fee=""]</code> for percentage based fees.
nl_BE: Gebruik <code>[qty]</code> voor het aantal items, <br/><code>[cost]</code> voor de totale prijs van alle artikelen, en <code>[fee percent="10" min_fee="20" max_fee=""]</code> voor prijzen gebaseerd op percentage.

en: Use WP Query arguments to modify the response; private query vars require appropriate authorization.
nl_BE: Gebruik WP Query argumenten om de response aan te passen; private query vars vereisen de juiste authorisatie.

en: Use WooCommerce Shipping (powered by WooCommerce Services & Jetpack) to save time at the post office by printing your shipping labels at home.
nl_BE: Gebruik WooCommerce Shipping (aangestuurd door WooCommerce Services en Jetpack) om tijd te besparen in het postkantoor door je verzendlabels thuis af te drukken.

en: Use a new payment method
nl_BE: Gebruik een nieuwe betaalmethode

en: Use as product form image
nl_BE: Gebruik als afbeelding voor productformulier

en: Use as product image
nl_BE: Gebruik als productafbeelding

en: Use global attributes to allow shoppers to filter and search for this product. Use custom attributes to provide detailed product information.
nl_BE: Gebruik globale eigenschappen om klanten te laten filteren en zoeken naar dit product. Gebruik aangepaste eigenschappen om gedetailleerde productinformatie te geven.

en: Use image
nl_BE: Gebruik afbeelding

en: Use previous column mapping preferences?
nl_BE: Vorige voorkeuren voor kolomindeling gebruiken?

en: Use shipping classes to customize the shipping rates for different groups of products, such as heavy items that require higher postage fees.
nl_BE: Gebruik verzendklassen om de verzendtarieven aan te passen voor verschillende groepen producten, zoals zware artikels waarvoor hogere kosten gelden.

en: Use the product attributes lookup table for catalog filtering.
nl_BE: Gebruik de 'zoektabel voor producteigenschappen' voor catalogusfilters.

en: Used for variations
nl_BE: Gebruik voor variaties

[ctx: Used in sentence: You can try clearing any filters or head to our store's home.]
en: You can try
nl_BE: Je kan proberen

[ctx: Used in sentence: You can try clearing any filters or head to our store's home.]
en: clearing any filters
nl_BE: filters wissen

[ctx: Used in sentence: You can try clearing any filters or head to our store's home.]
en: or head to our
nl_BE: of ga naar onze

[ctx: Used in sentence: You can try clearing any filters or head to our store's home.]
en: store's home
nl_BE: winkel home

[ctx: Used in the heading of the coming soon page]
en: Where cycling dreams take flight.
nl_BE: Waar fietsdromen vlucht nemen.

[ctx: Used in the heading of the coming soon page]
en: opening soon
nl_BE: opent binnenkort

[ctx: Used in the paragraph of the coming soon page]
en: Dedicated to providing top-quality bikes, accessories, and expert advice for riders of all experience levels. Stay tuned.
nl_BE: Toegelegd op fietsen en accessoires van topkwaliteit aanbieden en deskundig advies geven aan fietsers van elk niveau. Nog even geduld.

en: Used-up download permissions
nl_BE: Opgebruikte downloadtoestemmingen

en: User
nl_BE: Gebruiker

en: User #%d was deleted by WooCommerce in accordance with the site's personal data retention settings. Any content belonging to that user has been retained but unassigned.
nl_BE: Gebruiker ID %d is verwijderd door WooCommerce, overeenkomstig de instellingen voor het bewaren van persoonsgegevens van de website. Alle inhoud die bij deze gebruiker hoort, wordt bewaard maar is niet toegewezen.

en: User Email is invalid.
nl_BE: Gebruikers-e-mailadres is ongeldig.

en: User ID for the downloader.
nl_BE: Gebruikers-ID van de downloader.

en: User ID of user who created the refund.
nl_BE: Gebruikers-ID van de gebruiker die de terugbetaling heeft aangemaakt.

en: User ID or User Email is required.
nl_BE: Gebruiker ID of gebruiker e-mail is vereist.

en: User ID who owns the order. 0 for guests.
nl_BE: Gebruikers-ID van de bestelling. 0 is gast.

en: User ID.
nl_BE: Gebruikersnummer.

en: User Name
nl_BE: Gebruikersnaam

en: User agent of the customer.
nl_BE: 'User agent' van de klant.

en: User email
nl_BE: Gebruiker e-mail

en: User is missing.
nl_BE: Gebruiker ontbreekt.

en: User name of the downloader.
nl_BE: Gebruikersnaam van de downloader.

[ctx: User role]
en: Customer
nl_BE: Klant

[ctx: User role]
en: Shop manager
nl_BE: Winkelmanager

en: User who created the refund.
nl_BE: Gebruiker die de terugbetaling heeft aangemaakt.

en: User&#8217;s WooCommerce access to purchased downloads data.
nl_BE: Gegevens WooCommerce-toegang tot aangeschafte downloads van gebruiker.

en: User&#8217;s WooCommerce customer data.
nl_BE: Klantgegevens WooCommerce-gebruiker.

en: User&#8217;s WooCommerce orders data.
nl_BE: Gegevens WooCommerce bestellingen van gebruiker.

en: User&#8217;s WooCommerce payment tokens data.
nl_BE: Gegevens WooCommerce-betalingstokens van gebruiker.

en: User&#8217;s WooCommerce purchased downloads data.
nl_BE: Gegevens WooCommerce aangeschafte downloads van gebruiker.

en: Username
nl_BE: Gebruikersnaam

en: Username is required.
nl_BE: Gebruikersnaam is verplicht.

en: Username isn't editable.
nl_BE: Gebruikersnaam kan niet aangepast worden.

en: Username or email
nl_BE: Gebruikersnaam of e-mailadres

en: Username or email address
nl_BE: Gebruikersnaam of e-mailadres

en: Username.
nl_BE: Gebruikersnaam.

en: Username: %s
nl_BE: Gebruikersnaam: %s

en: Username: %s.
nl_BE: Gebruikersnaam: %s.

en: Username: <b>%s</b>
nl_BE: Gebruikersnaam: <b>%s</b>

en: Users will need to spend this amount to get free shipping (if enabled above).
nl_BE: Gebruikers moeten dit bedrag besteden om gratis verzending te krijgen (indien boven ingeschakeld).

en: Uses much more performant queries to update the lookup table, but may not be compatible with some extensions.
nl_BE: Gebruikt veel meer performante query's om de lookup tabel te bij te werken, maar is mogelijk niet compatibel met sommige extensies.

en: Uzbekistan
nl_BE: Oezbekistan

en: Uzbekistani som
nl_BE: Oezbekistaanse som

en: VAT
nl_BE: btw

en: Validation error: PayPal IPN response from a different email address (%s).
nl_BE: Validatiefout: PayPal-IPN antwoord van een ander e-mailadres (%s).

en: Validation error: PayPal amounts do not match (amt %s).
nl_BE: Validatiefout: PayPal-bedragen komen niet overeen (amt %s).

en: Validation error: PayPal amounts do not match (gross %s).
nl_BE: Validatiefout: PayPal-bedragen komen niet overeen (bruto %s).

en: Validation error: PayPal currencies do not match (code %s).
nl_BE: Validatiefout: PayPal-valuta komen niet overeen (code %s).

en: Validation failed.
nl_BE: Validatie is mislukt.

en: Value
nl_BE: Waarde

en: Value (required)
nl_BE: Waarde (vereist)

en: Value of the Cost of Goods Sold for the order item.
nl_BE: Waarde van de kosten van verkochte goederen voor het bestel artikel.

en: Value of the Cost of Goods Sold for the refund item.
nl_BE: Waarde van de kostprijs van verkochte goederen voor het terugbetaalde artikel.

en: Value of the coupon.
nl_BE: Coupon waarde.

en: Value of the metadata.
nl_BE: Waarde van de metadata.

en: Value of the stat. Returns null if the stat does not exist or cannot be loaded.
nl_BE: Waarde van de statistiek. Retourneert nul als de statistiek niet bestaat of niet kan worden geladen.

en: Value of type %s was posted to the order attribution callback
nl_BE: Type waarde %s was geplaatst op de callback van de bestellingseigenschap

en: Value(s)
nl_BE: Waarde(n)

en: Vanuatu vatu
nl_BE: Vanuatuaanse vatu

en: Varaždin County
nl_BE: Varaždin (provincie)

en: Variable product
nl_BE: Variabel product

en: Variation #%1$s of %2$s
nl_BE: Variatie #%1$s van %2$s

en: Variation ID, if applicable.
nl_BE: Variatie ID, wanneer toepasselijk.

en: Variation ID.
nl_BE: Variatie-ID.

en: Variation ID:
nl_BE: Variatie-ID:

en: Variation URL.
nl_BE: Variatie URL.

en: Variation attribute name.
nl_BE: Naam variatie-eigenschap.

en: Variation attribute value.
nl_BE: Waarde variatie-eigenschap.

en: Variation cannot be imported: Missing parent ID or parent does not exist yet.
nl_BE: Variatie kan niet geïmporteerd worden: Hoofd-ID ontbreekt of hoofd bestaat niet.

en: Variation cannot be imported: Parent product cannot be a product variation
nl_BE: Variatie kan niet worden geïmporteerd: Bovenliggend product kan geen productvariatie zijn

en: Variation description.
nl_BE: Variatiebeschrijving.

en: Variation details
nl_BE: Variatiedetails

en: Variation dimensions.
nl_BE: Variatie afmetingen.

en: Variation height (%s).
nl_BE: Variatie hoogte (%s).

en: Variation image data.
nl_BE: Afbeeldingsgegevens van variatie.

en: Variation length (%s).
nl_BE: Variatie lente (%s).

en: Variation menu order (determines position in the list of variations)
nl_BE: Volgorde van het variatiemenu (bepaalt positie in de lijst van variaties)

en: Variation options
nl_BE: Variatie opties

en: Variation price (required)
nl_BE: Variatieprijs (vereist)

en: Variation regular price.
nl_BE: Variatie standaardprijs.

en: Variation sale price.
nl_BE: Variatie actieprijs.

en: Variation status.
nl_BE: Variatiestatus.

en: Variation system generated attribute name.
nl_BE: Variatiesysteem heeft een attribuutnaam gegenereerd.

en: Variation weight (%s).
nl_BE: Variatie gewicht (%s).

en: Variation width (%s).
nl_BE: Variatie breedte (%s).

en: Variations
nl_BE: Variaties

en: Variations (and their attributes) that do not have prices will not be shown in your store.
nl_BE: Variaties (en hun eigenschappen) die geen prijzen hebben, worden niet in je winkel getoond.

en: Variations Sold
nl_BE: Variaties verkocht

en: Variations detailed reports.
nl_BE: Uitgebreide rapporten over variaties.

en: Various contextual data for the onboarding process to use.
nl_BE: Verschillende contextuele gegevens voor het onboardingsproces om te gebruiken.

en: Various contextual data for the step to use.
nl_BE: Verschillende contextuele gegevens voor de te gebruiken stap.

en: Various messages to possibly show the user.
nl_BE: Verschillende berichten om mogelijk aan de gebruiker te tonen.

en: Vatican
nl_BE: Vaticaan

en: Venezia
nl_BE: Venetië

en: Venezuelan bol&iacute;var
nl_BE: Venezuelaanse bol&iacute;var

en: Verification completed.
nl_BE: Verificatie voltooid.

en: Verification e-mail sent to customers, as part of the double opt-in sign-up process.
nl_BE: Verificatie e-mail naar klanten verzonden als onderdeel van de dubbele aanmeldingsprocedure.

en: Verification email sent to "%s".
nl_BE: Verificatie e-mail verzonden naar "%s".

en: Verify
nl_BE: Verifiëren

en: Verify base database tables
nl_BE: Verifieer basis-databasetabellen

en: Verify database
nl_BE: Verifieer database

en: Verify if all base database tables are present.
nl_BE: Verifieer of alle basis-databasetabellen aanwezig zijn.

en: Verifying database... One or more tables are still missing:
nl_BE: Database wordt geverifieerd ... Eén of meer tabellen ontbreken nog altijd:

en: Versatile charm
nl_BE: Veelzijdige charme

en: Version
nl_BE: Versie

en: Version %1$s is out of date. The core version is %2$s
nl_BE: Versie %1$s is verouderd. De belangrijkste versie is %2$s

en: Version %s
nl_BE: Versie %s

en: Version %s is <strong>available</strong>.
nl_BE: Versie %s is <strong>beschikbaar</strong>.

en: Version %s is <strong>available</strong>. To enable this update you need to <strong>purchase</strong> a new subscription.
nl_BE: Versie %s is <strong>beschikbaar</strong>. Om deze update uit te voeren moet je een nieuw abonnement <strong>kopen</strong>.

en: Version of WooCommerce which last updated the order.
nl_BE: Versie van WooCommerce waarmee de bestelling het laatst gewijzigd is.

en: Version:
nl_BE: Versie:

en: Very poor
nl_BE: Zeer slecht

en: Vientiane Province
nl_BE: Vientiane-provincie

en: View
nl_BE: Bekijken

en: View &amp; Customize
nl_BE: Bekijken en aanpassen

en: View Action
nl_BE: Bekijk actie

en: View All
nl_BE: Alles bekijken

en: View Email
nl_BE: Bekijk de e-mail

en: View Fulfillments
nl_BE: Afhandelingen bekijken

en: View WooCommerce API docs
nl_BE: WooCommerce API documentatie bekijken

en: View WooCommerce documentation
nl_BE: WooCommerce documentatie bekijken

en: View WooCommerce settings
nl_BE: WooCommerce instellingen bekijken

en: View affected templates
nl_BE: Beïnvloede templates bekijken

en: View and manage coupons
nl_BE: Coupons bekijken en beheren

en: View and manage customers
nl_BE: Klanten bekijken en beheren

en: View and manage orders and sales reports
nl_BE: Bestellingen en verkooprapporten bekijken en beheren

en: View and manage products
nl_BE: Producten bekijken en beheren

en: View cart
nl_BE: Winkelwagen bekijken

en: View coupon
nl_BE: Coupon bekijken

en: View coupons
nl_BE: Coupons bekijken

en: View customers
nl_BE: Klanten bekijken

en: View full-screen image gallery
nl_BE: Afbeeldinggalerij in volledig scherm bekijken

en: View import log
nl_BE: Logbericht voor importeren bekijken

en: View my cart
nl_BE: Bekijk mijn winkelwagen

en: View notifications &rarr;
nl_BE: Notificatie bekijken &rarr;

en: View order
nl_BE: Bestelling bekijken

en: View order %s
nl_BE: Bestelling bekijken %s

en: View order number %s
nl_BE: Bekijk bestelnummer %s

en: View order: %s
nl_BE: Bekijk bestelling: %s

en: View orders
nl_BE: Bestellingen bekijken

en: View orders and sales reports
nl_BE: Bestellingen en verkooprapporten bekijken

en: View other orders &rarr;
nl_BE: Bekijk andere bestellingen &rarr;

en: View product
nl_BE: Product bekijken

en: View product form
nl_BE: Productformulier bekijken

en: View product forms
nl_BE: Bekijk productformulieren

en: View products
nl_BE: Producten bekijken

en: View products in the &ldquo;%s&rdquo; group
nl_BE: Bekijk producten in de groep '%s'

en: View profile &rarr;
nl_BE: Profiel bekijken &rarr;

en: View progress &rarr;
nl_BE: Voortgang bekijken &rarr;

en: View progress →
nl_BE: Zie voortgang →

en: View report
nl_BE: Bekijk rapport

en: View tax rates
nl_BE: Bekijk belastingtarieven

en: View template
nl_BE: Bekijk template

en: View/Edit
nl_BE: Bekijken/Bewerken

en: Viewing log file %s
nl_BE: Logbestand %s bekijken

en: Views
nl_BE: Weergaven

en: Virgin Islands (British)
nl_BE: Britse Maagdeneilanden

en: Virgin Islands (US)
nl_BE: Maagdeneilanden (US)

en: Virovitica-Podravina County
nl_BE: Virovitica-Podravina (provincie)

en: Virtual
nl_BE: Virtueel

en: Virtual products are intangible and are not shipped.
nl_BE: Virtuele producten zijn immaterieel en worden niet verzonden.

en: Visa Acceptance Solutions
nl_BE: Visa acceptatie oplossingen

en: Visibility
nl_BE: Zichtbaarheid

en: Visibility in catalog
nl_BE: Zichtbaarheid in catalogus

en: Visible on the product page
nl_BE: Toon op de productpagina

en: Visit %s admin area:
nl_BE: Bezoek het beheerdersgebied %s:

en: Visit Dashboard
nl_BE: Ga naar Dashboard

en: Visit Store
nl_BE: Winkel bezoeken

en: Visit WooCommerce.com to learn more about <a href="%1$s" target="_blank">getting started</a>.
nl_BE: Ga naar WooCommerce.com voor meer informatie over hoe je <a href="%1$s" target="_blank">aan de slag gaat</a>.

en: Visit community forums
nl_BE: Naar communityforums

en: Visit new location
nl_BE: Nieuwe locatie bezoeken

en: Visit plugin homepage
nl_BE: Bezoek de plugin homepage

en: Visit premium customer support
nl_BE: Bezoek de premium klantenservice

en: Visit product category %1$s
nl_BE: Productcategorie bekijken %1$s

en: Visitors
nl_BE: Bezoekers

en: Vukovar-Srijem County
nl_BE: Vukovar-Syrmië (provincie)

en: WARNING: The product attributes lookup table regeneration process was aborted.
nl_BE: WAARSCHUWING: het regeneratieproces van de opzoektabel met productkenmerken werd afgebroken.

en: WC database version.
nl_BE: Versie WC database.

en: WC_Session is not available, customer data cannot be saved to session.
nl_BE: WC_Session is niet beschikbaar. Klantgegevens kunnen niet worden opgeslagen in de sessie.

en: WP CLI commands are available: execute %1$s for a list of available commands.
nl_BE: WP CLI commando's zijn beschikbaar: voer %1$s uit voor een lijst met beschikbare commando's.

en: WP REST API Integration v%d
nl_BE: WP REST-API integratie v%d

en: Waiting
nl_BE: Wachtend

en: Wake Island
nl_BE: Wake eiland

en: Wallets & Express checkouts
nl_BE: Portemonnees en snel afrekenen

en: Wallis and Futuna
nl_BE: Wallis en Futuna

en: Want to be notified when this product is back in stock?
nl_BE: Wil je geïnformeerd worden wanneer dit product weer op voorraad is?

en: Warning
nl_BE: Waarschuwing

en: Warning: Sale prices will be removed if they are not lower than regular prices.
nl_BE: Waarschuwing: verkoopprijzen worden verwijderd als ze niet lager zijn dan de reguliere prijzen.

en: Was onboarding completed or skipped?
nl_BE: Is onboarding voltooid of overgeslagen?

en: Watch on VideoPress
nl_BE: Bekijk op VideoPress

en: Watch on YouTube
nl_BE: Bekijk op YouTube

en: Watch tutorial
nl_BE: Bekijk tutorial

en: We accept payments through PayPal. When processing payments, some of your data will be passed to PayPal, including information required to process or support the payment, such as the purchase total and billing information.
nl_BE: We accepteren betalingen via PayPal. Bij het verwerken van betalingen worden sommige gegevens overgedragen aan PayPal. Hiertoe behoort informatie die noodzakelijk is om de betaling te verwerken of ondersteunen, zoals het totaalbedrag van de aankoop en factuurgegevens.

en: We are unable to process your PayPal payment at this time. Please try again or use a different payment method.
nl_BE: We kunnen je PayPal betaling momenteel niet verwerken. Probeer het nog eens of gebruik een andere betaalmethode.

en: We collect information about you during the checkout process on our store.
nl_BE: We verzamelen informatie over je tijdens het afrekenproces in onze winkel.

en: We couldn't find a preview for this product.
nl_BE: We hebben geen voorbeeld voor dit product gevonden.

en: We couldn't find a subscription for this product.
nl_BE: We konden geen abonnement voor dit product vinden.

en: We encountered an SSL error. Please ensure your site supports TLS version 1.2 or above.
nl_BE: We hebben een SSL-fout opgemerkt. Zorg ervoor dat je website TLS-versie 1.2 of hoger ondersteunt.

en: We generally store information about you for as long as we need the information for the purposes for which we collect and use it, and we are not legally required to continue to keep it. For example, we will store order information for XXX years for tax and accounting purposes. This includes your name, email address and billing and shipping addresses.
nl_BE: Over het algemeen slaan we informatie over je op zolang we deze nodig hebben voor het doel waarvoor we deze verzamelen en gebruiken. We zijn niet wettelijk verplicht deze te bewaren. We bewaren bestelinformatie bijvoorbeeld XXX jaar voor belasting- en boekhoudingsdoeleinden. Tot deze informatie behoort je naam, e-mailadres, en factuur- en verzendadres.

en: We have created a sample draft Refund and Returns Policy page for you. Please have a look and update it to fit your store.
nl_BE: We hebben een voorbeeld van een conceptpagina voor terugbetalings- en retourbeleid voor je gemaakt. Neem een kijkje en werk het bij om je winkel te passen.

en: We have finished processing your order.
nl_BE: We zijn klaar met het verwerken van jouw bestelling.

en: We hope they’ll be back soon! Read more about <a href="https://woocommerce.com/document/managing-orders/">troubleshooting failed payments</a>.
nl_BE: Hopelijk komen ze weer terug! Meer informatie over <a href="https://woocommerce.com/document/managing-orders/">problemen met mislukte betalingen oplossen</a>.

en: We hope to see you again soon.
nl_BE: We hopen je snel weer te zien.

en: We look forward to fulfilling your order soon.
nl_BE: We kijken ernaar uit om je bestelling zo snel mogelijk te verwerken.

en: We look forward to seeing you soon.
nl_BE: We kijken ernaar uit om je binnenkort terug te zien.

en: We noticed that there was a problem during the Jetpack and WooCommerce Shipping & Tax install. Please try again and enjoy all the advantages of having the plugins connected to your store! Sorry for the inconvenience. The "Jetpack" and "WooCommerce Shipping & Tax" plugins will be installed & activated for free.
nl_BE: We merkten dat er een fout is opgetreden bij het installeren van Jetpack en WooCommerce Shipping & Tax. Probeer het opnieuw en geniet van alle voordelen van het koppelen van de plugins aan je winkel! Onze excuses voor het ongemak. De plugins 'Jetpack' en 'WooCommerce Shipping & Tax' worden gratis geïnstalleerd en geactiveerd.

en: We recently asked you if you wanted more information about %s. Run your business and manage your payments in one place with the solution built and supported by WooCommerce.
nl_BE: We hebben je laatst gevraagd of je meer wilde weten van %s. Run je bedrijf en beheer je betalingen allemaal op één plek met de enige oplossing die is gebouwd en wordt ondersteund door WooCommerce.

en: We recommend using ShipStation to save time at the post office by printing your shipping labels at home. Try ShipStation free for 30 days.
nl_BE: We raden je aan om ShipStation te gebruiken om tijd te besparen op het postkantoor door je verzendlabels thuis af te drukken. Probeer ShipStation 30 dagen gratis.

en: We share information with third parties who help us provide our orders and store services to you; for example --
nl_BE: We delen informatie met derden die ons helpen onze bestellingen- en winkeldiensten aan te bieden, zoals --

en: We show contextual suggestions for official extensions that may be helpful to your store.
nl_BE: We tonen contextuele aanbevelingen voor officiële extensies die nuttig kunnen zijn voor je winkel.

en: We strongly recommend creating a backup of your site before updating.
nl_BE: We raden aan om een back-up te maken van je website voordat je bijwerkt.

en: We use only the highest-quality materials in our products, ensuring that they look great and last for years to come.
nl_BE: We gebruiken alleen materialen van de hoogste kwaliteit voor onze producten, zodat ze er geweldig uitzien en jarenlang meegaan.

en: We wanted to let you know that one of the previously fulfilled shipments from your order has been removed from our system. This may have been due to a correction or an update in our fulfillment records. Don’t worry — this won’t affect any items you’ve already received.
nl_BE: We willen je laten weten dat een van de eerder afgehandelde verzendingen van je bestelling uit ons systeem is verwijderd. Dit kan te maken hebben met een correctie of een update in onze afhandelingsrecords. Geen zorgen, dit heeft geen invloed op artikelen die je al hebt ontvangen.

en: We were unable to process your order, please try again.
nl_BE: Het was niet mogelijk om je bestelling verwerken. Probeer het nog eens.

en: We were unable to verify the email address you provided. Please try again.
nl_BE: We konden het e-mailadres dat je hebt opgegeven niet verifiëren. Probeer het opnieuw.

en: We will also store comments or reviews, if you choose to leave them.
nl_BE: Wij zullen ook reacties of beoordelingen opslaan, indien je deze achterlaat.

en: We'll use %1$s for product weight and %2$s for product dimensions.
nl_BE: We gebruiken %1$s voor het gewicht van het product en %2$s voor de productafmetingen.

en: We're here for you — get tips, product updates, and inspiration straight to your mailbox.
nl_BE: Wij kunnen je helpen: ontvang tips, product-updates en inspiratie direct in je postvak.

en: We've created two Shipping Zones - for %s and for the rest of the world. Below you can set Flat Rate shipping costs for these Zones or offer Free Shipping.
nl_BE: We hebben twee verzendzones aangemaakt: voor %s en voor de rest van de wereld. Hieronder kun je een vast verzendtarief instellen voor deze zones of gratis verzending aanbieden.

en: We've made things simpler and easier to manage moving forward. From now on you can manage all your WooCommerce purchases directly from the Extensions menu within the WooCommerce plugin itself. <a href="%s">View and manage</a> your extensions now.
nl_BE: We hebben bepaalde zaken gemakkelijk gemaakt om te beheren. Vanaf nu kan je alle WooCommerce aankopen direct beheren via het Extensies Menu in WooCommerce zelf. <a href="%s">Bekijk en beheer</a> je extensies nu.

en: Web admin
nl_BE: Webbeheerder

en: Webhook actions
nl_BE: Webhookacties

en: Webhook created on %s
nl_BE: Webhook toegevoegd op %s

[ctx: Webhook created on date parsed by DateTime::format]
en: M d, Y @ h:i A
nl_BE: j F Y H:i

en: Webhook created successfully.
nl_BE: Webhook succesvol toegevoegd.

en: Webhook data
nl_BE: Webhook gegevens

en: Webhook delivery URL must be a valid URL starting with http:// or https://.
nl_BE: Webhook levering URL moet een geldige URL zijn die begin met http:// of https://.

en: Webhook delivery URL.
nl_BE: Webhook levering-URL.

en: Webhook event.
nl_BE: Webhook-evenement.

en: Webhook resource.
nl_BE: Webhook gegevensbron.

en: Webhook status must be valid.
nl_BE: Webhook-status moet geldig zijn.

en: Webhook topic is required and must be valid.
nl_BE: Webhook topic is verplicht en moet geldig zijn.

en: Webhook topic must be valid.
nl_BE: Webhook topic moet geldig zijn.

en: Webhook topic unknown. Please select a valid topic.
nl_BE: Webhook-onderwerp onbekend. Kies een geldig onderwerp.

en: Webhook updated successfully.
nl_BE: Webhook succesvol bijgewerkt.

en: Webhooks are event notifications sent to URLs of your choice. They can be used to integrate with third-party services which support them.
nl_BE: Webhooks zijn evenement notificaties die naar de URLs van je keuze gezonden worden. Ze kunnen gebruikt worden om te integreren met diensten van derden als die ondersteund worden.

en: Webhooks do not support trashing.
nl_BE: Webhooks ondersteunen geen prullenmand.

en: Week(s)
nl_BE: Week/weken

en: Weight
nl_BE: Gewicht

en: Weight (%s)
nl_BE: Gewicht (%s)

en: Weight in decimal form
nl_BE: Gewicht in decimale notatie

en: Weight unit
nl_BE: Gewichtseenheid

en: Welcome to
nl_BE: Welkom bij

en: Welcome to %s
nl_BE: Welkom bij %s

en: Welcome to the store
nl_BE: Welkom in de winkel

en: Welcome to {site_title}
nl_BE: Welkom bij {site_title}

en: West African CFA franc
nl_BE: West-Afrikaanse CFA frank

en: West Azarbaijan (آذربایجان غربی)
nl_BE: West-Azerbeidzjan (آذربایجان غربی)

en: West Bengal
nl_BE: West-Bengalen

en: West Greece
nl_BE: West-Griekenland

en: West Macedonia
nl_BE: West-Macedonië

en: Western
nl_BE: West

en: Western Australia
nl_BE: West-Australië

en: Western Cape
nl_BE: West-Kaap

en: Western Sahara
nl_BE: Westelijke Sahara

en: We’ll also use cookies to keep track of cart contents while you’re browsing our site.
nl_BE: We gebruiken cookies ook om producten in je winkelwagen op te slaan terwijl je door onze website bladert.

en: We’re getting in touch to let you know that order #%1$s from %2$s has been cancelled.
nl_BE: We nemen contact met je op om je te laten weten dat je bestelling met nr. %1$s van %2$s is geannuleerd.

en: We’re getting in touch to let you know that your order #%1$s has been cancelled.
nl_BE: We nemen contact met je op om je te laten weten dat je bestelling met nr. %1$s is geannuleerd.

en: We’re having trouble connecting to WooCommerce.com
nl_BE: We hebben problemen met de verbinding met WooCommerce.com

en: We’re sorry to let you know that your order #%1$s has been cancelled.
nl_BE: We moeten je helaas laten weten dat je bestelling met nr. %1$s is geannuleerd.

en: We’ve made some exciting improvements to our email templates, including modern, shopper-friendly designs and new customization options. And if you’re using a block theme, you can automatically sync your theme styles! Head to your email settings to explore the new features.
nl_BE: We hebben enkele spannende verbeteringen aangebracht aan onze e-mail templates, waaronder moderne, klantvriendelijke ontwerpen en nieuwe aanpassing opties. En als je een blokthema gebruikt, kan je je thema stijlen automatisch synchroniseren! Ga naar je e-mail instellingen om de nieuwe functies te verkennen.

en: We’ve made some exciting improvements to your email templates, including modern, shopper-friendly designs and new customization options. And if you’re using a block theme, you can automatically sync your theme styles! Head to your email settings to explore the new changes.
nl_BE: We hebben enkele spannende verbeteringen aangebracht aan je e-mail templates, waaronder moderne, klantvriendelijke ontwerpen en nieuwe aanpassing opties. En als je een blokthema gebruikt, kan je je thema stijlen automatisch synchroniseren! Ga naar je e-mail instellingen om de nieuwe wijzigingen te verkennen.

en: We’ve received your order and it’s currently on hold until we can confirm your payment has been processed.
nl_BE: We hebben je bestelling ontvangen en deze staat momenteel in de wacht tot we kunnen bevestigen dat je betaling is verwerkt.

en: What ZIP/post codes are available for local delivery?
nl_BE: Welke postcodes zijn beschikbaar voor lokale bezorging?

en: What ZIP/post codes are available for local pickup?
nl_BE: Welke postcodes zijn beschikbaar voor afhalen?

en: What currency do you accept payments in?
nl_BE: In welke valuta accepteer je betalingen?

en: What currency prices are listed at in the catalog and which currency gateways will take payments in.
nl_BE: Dit bepaalt de valuta voor de catalogusprijzen en gateways.

en: What fee do you want to charge for local delivery, disregarded if you choose free. Leave blank to disable.
nl_BE: Welke kosten wil je in rekening brengen voor lokale levering (wordt genegeerd als je kiest voor gratis). Laat het veld leeg om deze optie uit te schakelen.

en: What makes this product unique? What are its most important features? Enrich the product page by adding rich content using blocks.
nl_BE: Wat maakt dit product uniek? Wat zijn de belangrijkste kenmerken? Verrijk de productpagina door uitgebreide inhoud toe te voegen met blokken.

en: What our customers say
nl_BE: Wat klanten erover zeggen

en: What running the tool will do.
nl_BE: Wat het uitvoeren van de tool doet.

en: What type of products do you plan to sell?
nl_BE: Wat voor type producten ben je van plan te verkopen?

en: What we collect and store
nl_BE: Wat we verzamelen en opslaan

en: What we share with others
nl_BE: Wat we delen met anderen

en: What would you like to charge for flat rate shipping?
nl_BE: Wat wil je in rekening brengen voor vaste verzendkosten?

en: When applying multiple coupons, apply the first coupon to the full price and the second coupon to the discounted price and so on.
nl_BE: Bij gebruik van meerdere coupons wordt de eerste coupon toegepast op het volledige bedrag, de tweede coupon op het gereduceerde bedrag, enzovoort.

en: When checked, customers will be able to purchase only 1 item in a single order. This is particularly useful for items that have limited quantity, like art or handmade goods.
nl_BE: Aanvinken om klanten slechts 1 product per bestelling te laten bestellen. Dit is handig voor artikelen die slechts beperkt voorradig zijn, bijvoorbeeld kunst of handgemaakte goederen.

en: When enabled, PayPal will use the address provided by the checkout form, and prevent the buyer from changing it inside the PayPal payment page. Disable this to let buyers choose a shipping address from their PayPal account. PayPal verifies addresses therefore this setting can cause errors (we recommend keeping it disabled).
nl_BE: Wanneer dit is ingeschakeld, gebruikt PayPal het adres dat is opgegeven in het afrekenformulier en voorkomt het dat de koper het wijzigt op de PayPal betaalpagina. Schakel dit uit om kopers een verzendadres te laten kiezen in hun PayPal account. PayPal verifieert adressen, dus deze instelling kan fouten veroorzaken (we raden aan om deze instelling uitgeschakeld te houden).

en: When enabled, guests will be redirected to a login page to complete the sign-up process.
nl_BE: Wanneer dit is ingeschakeld worden gasten omgeleid naar een aanmeldpagina om de registratieprocedure te voltooien.

en: When handling an %s, should access to downloadable files be revoked and download logs cleared?
nl_BE: Moet toegang tot te downloaden bestanden worden ingetrokken en moeten download-logbestanden worden gewist wanneer %s wordt aangevraagd?

en: When handling an %s, should personal data within orders be retained or removed?
nl_BE: Moeten persoonsgegevens bij bestellingen worden bewaard of verwijderd wanneer %s wordt aangevraagd?

en: When limiting response using after/before, which date column to compare against.
nl_BE: Wanneer een reactie wordt beperkt met na/voor, de datumkolom waarmee dit vergeleken moet worden.

en: When out of stock
nl_BE: Wanneer niet op voorraad

en: When product stock reaches this amount the stock status will change to "out of stock" and you will be notified via email. This setting does not affect existing "in stock" products.
nl_BE: Als de productvoorrraad deze hoeveelheid bereikt, zal de voorraadstatus veranderen in ‘niet op voorraad' en zul je een e-mailbericht ontvangen. Deze instelling heeft geen invloed op bestaande producten 'op voorraad'.

en: When product stock reaches this amount you will be notified by email. It is possible to define different values for each variation individually. The shop default value can be set in Settings > Products > Inventory.
nl_BE: Wanneer de artikelenvoorraad deze hoeveelheid bereikt, wordt je per e-mail op de hoogte gebracht. De standaardwaarde voor alle variaties kan worden ingesteld in de tab Voorraad van het product. De standaardwaarde voor de winkel kan worden ingesteld in Instellingen > Producten > Inventaris.

en: When product stock reaches this amount you will be notified via email.
nl_BE: Als de productvoorraad deze hoeveelheid bereikt, zul je een e-mailbericht ontvangen.

en: When the customer was last active in the site's timezone.
nl_BE: Wanneer de klant voor het laatst actief was in de tijdzone van de website.

en: When the customer was last active, as GMT.
nl_BE: Wanneer de klant voor het laatst actief was, in GMT.

en: When true, email a link to download the export to the requesting user.
nl_BE: Als dit zo is, e-mail je een link naar de verzoekende gebruiker om het exportbestand te downloaden.

en: When true, refunded items are restocked.
nl_BE: Indien waar worden terugbetaalde artikelen opnieuw in de voorraad opgenomen.

en: When true, the payment gateway API is used to generate the refund.
nl_BE: Indien geselecteerd wordt de betalingsgateway API gebruikt om de terugbetaling te genereren.

en: When true, the payment gateway API is used to perform the refund. If the payment gateway does not support refunds, the refund will fail.
nl_BE: Indien geselecteerd wordt de betaalgateway-API gebruikt om de terugbetaling uit te voeren. Als de betaalmethode geen terugbetalingen ondersteunt, mislukt de terugbetaling.

en: When variation stock reaches this amount you will be notified by email. The default value for all variations can be set in the product Inventory tab. The shop default value can be set in Settings > Products > Inventory.
nl_BE: Wanneer de variatievoorraad deze hoeveelheid bereikt, wordt je per e-mail op de hoogte gebracht. De standaardwaarde voor alle variaties kan worden ingesteld op de tab Voorraad van het product. De standaardwaarde voor de winkel kan worden ingesteld in Instellingen > Producten > Inventaris.

en: When viewing a brand archive, show the current brands description.
nl_BE: Toon de huidige merkbeschrijving wanneer een merkarchief bekeken wordt.

en: When you purchase from us, we’ll ask you to provide information including your name, billing address, shipping address, email address, phone number, credit card/payment details and optional account information like username and password. We’ll use this information for purposes, such as, to:
nl_BE: Wanneer je producten bij ons aanschaft, vragen we je om informatie te verstrekken, waaronder je naam, factuuradres, verzendadres, e-mailadres, telefoonnummer, creditcard-/betalingsgegevens en optionele accountgegevens, zoals een gebruikersnaam en wachtwoord. We gebruiken deze informatie voor de volgende doeleinden:

en: When you receive a new order, it will appear here.
nl_BE: Wanneer je een nieuwe bestelling binnenkrijgt zal deze hier getoond worden.

en: Where from in the onboarding flow this request was triggered.
nl_BE: Op welk moment in de onboardingsflow is dit verzoek geactiveerd.

en: Where is your store based?
nl_BE: Waar is je winkel gevestigd?

en: Whether WooPayments is in dev mode.
nl_BE: Of WooPayments in de ontwikkelingsmodus staat.

en: Whether a batch import is currently running or scheduled to run within the next minute (null in immediate mode).
nl_BE: Of een batchimport momenteel wordt uitgevoerd of gepland om binnen de volgende minuut te worden uitgevoerd (nul in directe modus).

en: Whether an order can be edited.
nl_BE: Of een bestelling kan worden bewerkt.

en: Whether an order needs payment, based on status and order total.
nl_BE: Of een bestelling moet worden betaald, op basis van status en totaal aantal bestellingen.

en: Whether an order needs processing before it can be completed.
nl_BE: Of een bestelling verwerkt moet worden voordat deze kan worden voltooid.

en: Whether blueprint imports are currently allowed
nl_BE: Of Blueprint imports momenteel zijn toegestaan

en: Whether onboarding is supported.
nl_BE: Of onboarding wordt ondersteund.

en: Whether or not a user can request to be reminded about the note.
nl_BE: Of een gebruiker kan verzoeken herinnerd te worden aan de notitie.

en: Whether or not plugins step in core profiler was skipped.
nl_BE: Of de plugin stap in de core profiler is overgeslagen of niet.

en: Whether or not the marketing channel is set up.
nl_BE: Of het marketingkanaal al dan niet is opgezet.

en: Whether or not the profile was completed.
nl_BE: Of het profiel wel of niet helemaal is ingevuld.

en: Whether or not the profile was skipped.
nl_BE: Of het profiel wel of niet helemaal is overgeslagen.

en: Whether or not this is a compound rate.
nl_BE: Samengesteld tarief al dan niet van toepassing.

en: Whether or not this store agreed to receiving marketing contents from WooCommerce.com.
nl_BE: Ongeacht of deze winkel akkoord is gegaan met het ontvangen van martketinginhoud van WooCommerce.com.

en: Whether or not this store country is set via onboarding profiler.
nl_BE: Of het land waar de winkel zich bevindt al dan niet is ingesteld via onboarding profiler.

en: Whether or not this tax rate also gets applied to shipping.
nl_BE: Dit belastingtarief is al dan nietvan toepassing op verzendkosten.

en: Whether or not you have WordPress Multisite enabled.
nl_BE: Toont of je WordPress multisite ingeschakeld hebt.

en: Whether the coupon grants free shipping or not.
nl_BE: Of de coupon gratis verzending verleent of niet.

en: Whether the fulfillment is fulfilled.
nl_BE: Of de afhandeling is afgehandeld.

en: Whether the onboarding process is completed.
nl_BE: Of het onboarding proces is afgerond.

en: Whether the onboarding process is in test mode.
nl_BE: Of het onboardingsproces zich in de testmodus bevindt.

en: Whether the onboarding process is started.
nl_BE: Of het onboarding proces gestart is.

en: Whether the payment method should be recommended as enabled or not.
nl_BE: Of de betaalmethode vereist aanbevolen moet worden als ingeschakeld of niet.

en: Whether the payment method should be required (and force-enabled) or not.
nl_BE: Of de betaalmethode vereist (en gedwongen ingeschakeld) moet worden of niet.

en: Whether the plugin can only be activated network-wide.
nl_BE: Of de plugin alleen netwerkbreed kan worden geactiveerd.

en: Whether the product is visible in the catalog
nl_BE: Of het product zichtbaar is in de catalogus

en: Whether the provider has a payments processing account connected.
nl_BE: Of de provider een account voor het verwerken van betalingen gekoppeld heeft.

en: Whether the provider is enabled for use on checkout.
nl_BE: Of de provider ingeschakeld is voor gebruik bij het afrekenen.

en: Whether the provider is in dev mode. Having this true usually leads to forcing test payments.
nl_BE: Of de provider in de ontwikkelingsmodus is. Als dit is ingeschakeld, leidt dat meestal tot het forceren van testbetalingen.

en: Whether the provider is in test mode for payments processing.
nl_BE: Of de provider in testmodus staat voor het verwerken van betalingen.

en: Whether the provider needs setup.
nl_BE: Of de provider ingesteld moet worden.

en: Whether the shipping method is enabled.
nl_BE: Of de verzendmethode is ingeschakeld.

en: Whether the trigger was successful.
nl_BE: Of de activatie geslaagd is.

en: Whether this is a customer email.
nl_BE: Of dit een e-mailadres van een klant is.

en: Whether this is sent only manually.
nl_BE: Of dit alleen handmatig wordt verzonden.

en: Whether to bypass trash and force deletion.
nl_BE: Of de prullenmand moet worden omzeild en verwijdering moet worden geforceerd.

en: Whether to consider GMT post dates when limiting response by published or modified date.
nl_BE: De overweging van GMT berichtdatums wanneer de reactie is beperkt door gepubliceerde of bijgewerkte datum.

en: Whether to create a new user account as part of order processing.
nl_BE: Of je een nieuw gebruikersaccount aanmaakt tijdens het verwerken van de bestelling.

en: Whether to generate a new catalog file regardless of whether a catalog file already exists.
nl_BE: Of er een nieuw catalogusbestand gegenereerd moet worden, ongeacht of er al een catalogusbestand bestaat.

en: Whether to hide resources not assigned to any products.
nl_BE: Gegevensbronnen verbergen die geen producten hebben.

en: Whether to notify the customer about the fulfillment update.
nl_BE: Of de klant een melding moet ontvangen over het bijwerken van de afhandeling.

en: Whether to update the billing email of the order, even if it already has one.
nl_BE: Of de facturering e-mail van de bestelling moet worden bijgewerkt, zelfs als deze er al een heeft.

en: Which columns should be exported?
nl_BE: Welke kolommen moeten geëxporteerd worden?

en: Which features are disabled?
nl_BE: Welke functies zijn uitgeschakeld?

en: Which features are enabled?
nl_BE: Welke functies zijn ingeschakeld?

en: Which product category should be exported?
nl_BE: Welke productcategorie moet worden geëxporteerd?

en: Which product types should be exported?
nl_BE: Welke producttypes moeten geëxporteerd worden?

en: While you visit our site, we’ll track:
nl_BE: Wanneer je onze website bezoekt, verzamelen we de volgende gegevens:

en: Who on our team has access
nl_BE: Wie van ons team heeft toegang

en: Width
nl_BE: Breedte

en: Width (%s)
nl_BE: Breedte (%s)

en: With WooPayments, you can securely accept major cards, Apple Pay, and payments in over 100 currencies – with no setup costs or monthly fees – and you can now accept in-person payments with the Woo mobile app.
nl_BE: Met WooPayments kan je veilig veelgebruikte betaalpassen, Apple Pay en betalingen in meer dan 100 valuta accepteren, zonder administratie- of maandelijkse kosten. Daarnaast kan je nu fysieke betalingen accepteren met de mobiele Woo-app.

en: With WooPayments, you can securely accept major cards, Apple Pay, and payments in over 100 currencies. Track cash flow and manage recurring revenue directly from your store’s dashboard - with no setup costs or monthly fees.
nl_BE: Met WooPayments kan je veilig creditcards, Apple Pay en betalingen in meer dan 100 valuta's accepteren. Houd je kasstroom bij en beheer herhaaldelijke omzet rechtstreeks vanuit het dashboard van je winkel; zonder configuratiekosten of maandtarieven.

en: With a wide range of designer chairs to elevate your living space.
nl_BE: Met een ruim aanbod aan designerstoelen om je woonkamer om te toveren.

en: With our blocks, you can select and display products, categories, filters, and more virtually anywhere on your site — no need to use shortcodes or edit lines of code. Learn more about how to use each one of them.
nl_BE: Met onze blokken kan je producten, categorieën, filters en meer bijna overal op je website selecteren en tonen. Je hoeft geen shortcodes te gebruiken of regels code te bewerken. Bekijk meer informatie over hoe je ze kan gebruiken.

en: With the release of WooCommerce 4.0, these reports are being replaced. There is a new and better Analytics section available for users running WordPress 5.3+. Head on over to the <a href="%1$s">WooCommerce Analytics</a> or learn more about the new experience in the <a href="https://woocommerce.com/document/woocommerce-analytics/" target="_blank">WooCommerce Analytics documentation</a>.
nl_BE: Bij de uitgave van WooCommerce 4.0 worden deze rapporten vervangen. Er is een nieuw en verbeterd Analyse sectie beschikbaar voor gebruikers met WordPress 5.3+. Ga naar <a href="%1$s">WooCommerce Analytics</a> of bekijk meer informatie over de nieuwe ervaring in de <a href="https://woocommerce.com/document/woocommerce-analytics/" target="_blank">documentatie van WooCommerce Analytics</a>.

en: Woo Email Content Pattern
nl_BE: Woo e-mail inhoud patroon

en: Woo Email Template
nl_BE: Woo e-mail template

en: Woo! Some items you purchased are being fulfilled. You can use the below information to track your shipment:
nl_BE: Woo! Sommige artikelen die je hebt gekocht, worden nu afgehandeld. Je kan de onderstaande informatie gebruiken om je verzending te volgen:

en: WooCommerce %1$s table creation failed. Does the %2$s user have CREATE privileges on the %3$s database?
nl_BE: WooCommerce %1$s-tabelopstelling mislukt. Heeft de %2$s-gebruiker machtigingen voor AANMAKEN op de %3$s-database?

en: WooCommerce &rsaquo; Setup Wizard
nl_BE: WooCommerce &rsaquo; installatiewizard

en: WooCommerce API. Use a consumer key in the username field and a consumer secret in the password field.
nl_BE: WooCommerce-API. Vul de klantsleutel in het gebruikersnaamveld in en vul een klantgeheim in het wachtwoordveld in.

en: WooCommerce Admin has been disabled
nl_BE: WooCommerce Admin is uitgeschakeld

en: WooCommerce Admin icon
nl_BE: WooCommerce Admin icoon

en: WooCommerce Blocks development mode requires files to be built. From the root directory, run %1$s to ensure your node version is aligned, run %2$s to install dependencies, %3$s to build the files or %4$s to build the files and watch for changes.
nl_BE: De WooCommerce Blocks ontwikkelmodus vereist dat bestanden worden gebouwd. Voer vanuit de hoofdmap %1$s uit om ervoor te zorgen dat je node versie is afgestemd, voer %2$s uit om afhankelijkheden te installeren, voer %3$s uit om de bestanden te bouwen of voer %4$s uit om de bestanden te bouwen en te kijken of er wijzigingen zijn.

en: WooCommerce Brand Description
nl_BE: WooCommerce merkbeschrijving

en: WooCommerce Brand Layered Nav
nl_BE: WooCommerce merk gelaagde nav

en: WooCommerce Brand Thumbnails
nl_BE: WooCommerce merk thumbnails

en: WooCommerce Customer Data
nl_BE: WooCommerce-klantgegevens

en: WooCommerce Customer Downloads
nl_BE: Downloads WooCommerce-klant

en: WooCommerce Customer Orders
nl_BE: Bestellingen WooCommerce-klant

en: WooCommerce Customer Payment Tokens
nl_BE: Betalingstokens WooCommerce-klant

en: WooCommerce Customer Stock Notifications
nl_BE: WooCommerce klanten voorraad notificatie

en: WooCommerce Endpoint
nl_BE: WooCommerce endpoint

en: WooCommerce Endpoints
nl_BE: WooCommerce endpoints

en: WooCommerce Extensions
nl_BE: WooCommerce extensies

en: WooCommerce Legacy REST API package
nl_BE: WooCommerce Legacy REST-API pakket

en: WooCommerce MCP Server
nl_BE: WooCommerce MCP-server

en: WooCommerce Network Orders
nl_BE: WooCommerce netwerk bestellingen

en: WooCommerce PayFast Gateway
nl_BE: WooCommerce PayFast-gateway

en: WooCommerce Product Elements
nl_BE: WooCommerce productelementen

en: WooCommerce REST API
nl_BE: WooCommerce REST-API

en: WooCommerce Recent Reviews
nl_BE: WooCommerce recente beoordelingen

en: WooCommerce Services icon
nl_BE: Icoon WooCommerce diensten

en: WooCommerce Settings
nl_BE: WooCommerce instellingen

en: WooCommerce Setup
nl_BE: WooCommerce installatie

en: WooCommerce Shipping
nl_BE: WooCommerce verzending

en: WooCommerce Status
nl_BE: WooCommerce status

en: WooCommerce Store Identifier.
nl_BE: WooCommerce winkel code.

en: WooCommerce Subscriptions allows you to introduce a variety of subscriptions for physical or virtual products and services. Create product-of-the-month clubs, weekly service subscriptions or even yearly software billing packages. Add sign-up fees, offer free trials, or set expiration periods.
nl_BE: Met WooCommerce-abonnementen kun je verschillende abonnementen voor fysieke of virtuele producten en services toevoegen. Creëer product-van-de-maand-clubs, wekelijkse serviceabonnementen of zelfs jaarlijkse software-facturatiepakketten. Voeg aanmeldingskosten toe, bied gratis proefperioden aan of stel vervalperioden in.

en: WooCommerce Tax
nl_BE: WooCommerce BTW

en: WooCommerce action names associated with the webhook.
nl_BE: WooCommerce actie namen geassocieerd met de webhook.

en: WooCommerce can accept both online and offline payments. <a href="%s" target="_blank">Additional payment methods</a> can be installed later.
nl_BE: WooCommerce kan zowel online en offline betalingen accepteren. <a href="%s" target="_blank">Aanvullende betaalmethoden</a> kunnen later worden geïnstalleerd.

en: WooCommerce database update
nl_BE: WooCommerce database bijwerken

en: WooCommerce database update complete. Thank you for updating to the latest version!
nl_BE: WooCommerce database update voltooid. Bedankt voor het bijwerken naar de laatste versie!

en: WooCommerce database update done
nl_BE: WooCommerce database bijwerken is voltooid

en: WooCommerce database update in progress
nl_BE: WooCommerce database aan het bijwerken

en: WooCommerce database update required
nl_BE: WooCommerce database update vereist

en: WooCommerce database version
nl_BE: WooCommerce database versie

en: WooCommerce eWAY Gateway
nl_BE: WooCommerce eWAY-gateway

en: WooCommerce endpoints
nl_BE: Endpoints voor WooCommmerce

en: WooCommerce extensions
nl_BE: WooCommerce extensies

en: WooCommerce has been updated! To keep things running smoothly, we have to update your database to the newest version.
nl_BE: WooCommerce is bijgewerkt! Om alles soepel te laten verlopen, hebben we je database bijgewerkt naar de nieuwste versie.

en: WooCommerce has detected that some of your active plugins are incompatible with currently enabled WooCommerce features. Please <a>review the details</a>.
nl_BE: WooCommerce heeft gedetecteerd dat een aantal van je plugins niet compatibel zijn met de huidige ingeschakelde WooCommerce functies. <a>Controleer de gegevens</a>.

en: WooCommerce has upgraded your PayPal integration from PayPal Standard to PayPal Payments (PPCP), for a more reliable and modern checkout experience. If you do not prefer the upgraded integration in WooCommerce, we recommend switching to %1$sPayPal Payments%2$s extension.
nl_BE: WooCommerce heeft je PayPal integratie geüpgraded van PayPal Standard naar PayPal Payments (PPCP) voor een betrouwbaardere en modernere afrekenervaring. Als je de geüpgradede integratie in WooCommerce liever niet wilt, raden we je aan over te schakelen naar de extensie %1$sPayPal betalingen%2$s.

en: WooCommerce installed the Legacy REST API plugin but failed to activate it, see context for more details.
nl_BE: WooCommerce heeft de Legacy REST-API plugin geïnstalleerd, maar is er niet in geslaagd deze te activeren, zie de context voor meer gegevens.

en: WooCommerce is currently <a href="%s">configured</a> to create new accounts without generating passwords automatically. Guests who sign up to receive stock notifications will need to reset their password before they can log into their new account.
nl_BE: WooCommerce is momenteel <a href="%s">ingesteld</a> om nieuwe accounts te maken zonder automatisch een wachtwoord te genereren. Gasten die een voorraad notificatie ontvangen moeten hun wachtwoord resetten voordat zij kunnen inloggen bij hun nieuwe account.

en: WooCommerce is currently <a href="%s">configured</a> to hide out-of-stock products from your catalog. Customers will not be able sign up for back-in-stock notifications while this option is enabled.
nl_BE: WooCommerce is momenteel <a href="%s">ingesteld</a> om uitverkochte producten in de catalogus te verbergen. Klanten kunnen zich niet registreren voor 'op voorraad' notificatie zolang deze optie is ingeschakeld.

en: WooCommerce is updating product data in the background
nl_BE: WooCommerce werkt productgegevens op de achtergrond bij

en: WooCommerce is updating the database in the background. The database update process may take a little while, so please be patient.
nl_BE: WooCommerce werkt de database op de achtergrond bij. Het updateproces van de database kan even duren. Even geduld.

en: WooCommerce pages
nl_BE: WooCommerce pagina's

en: WooCommerce pages.
nl_BE: WooCommerce pagina's.

en: WooCommerce plugins may use this method of communication when checking for plugin updates.
nl_BE: WooCommerce plugins kunnen deze communicatiemethode gebruiken wanneer er voor updates gecontroleerd wordt.

en: WooCommerce products (CSV)
nl_BE: WooCommerce-producten (CSV)

en: WooCommerce settings
nl_BE: WooCommerce instellingen

en: WooCommerce support
nl_BE: WooCommerce ondersteuning

en: WooCommerce tax rates (CSV)
nl_BE: WooCommerce belastingtarieven (CSV)

en: WooCommerce version
nl_BE: WooCommerce versie

en: WooCommerce version.
nl_BE: WooCommerce versie.

en: WooCommerce webhooks that use the Legacy REST API are unsupported
nl_BE: WooCommerce webhooks die de verouderde REST-API gebruiken zijn niet meer ondersteund

en: WooCommerce.com API returned HTTP status code %d.
nl_BE: De WooCommerce.com API retourneerde de HTTP statuscode %d.

en: WooCommerce.com API returned an invalid response.
nl_BE: WooCommerce.com API heeft een ongeldige reactie teruggestuurd.

en: WooCommerce.com Usage Tracking Documentation
nl_BE: Documentatie gebruiksgegevens bijhouden voor WooCommerce.com

en: WooCommerce.com support
nl_BE: Ondersteuning voor WooCommerce.com

en: Woohoo, %1$s was your record day for sales! Net sales was %2$s beating the previous record of %3$s set on %4$s.
nl_BE: Geweldig, %1$s is de dag dat je het meeste omzet hebt gedraaid! De netto-omzet was %2$s en verslaat het eerdere record van %3$s van %4$s.

en: WordPress address (URL)
nl_BE: WordPress adres (URL)

en: WordPress debug mode
nl_BE: WordPress debug-modus

en: WordPress environment
nl_BE: WordPress omgeving

en: WordPress language.
nl_BE: WordPress taal.

en: WordPress memory limit
nl_BE: WordPress geheugenlimiet

en: WordPress memory limit.
nl_BE: WordPress geheugenlimiet.

en: WordPress permalinks must be set to anything other than "Plain" for MCP to work.
nl_BE: WordPress-permalinks moeten op iets anders dan "Plain" staan ingesteld om MCP te laten werken.

en: WordPress posts storage (legacy)
nl_BE: WordPress berichten opslaan (verouderd)

en: WordPress requirements
nl_BE: WordPress vereisten

en: WordPress version
nl_BE: WordPress versie

en: WordPress version.
nl_BE: WordPress versie.

en: Wow your shoppers
nl_BE: Verras je bezoekers

en: Write
nl_BE: Schrijven

en: Write a short welcome message here
nl_BE: Schrijf hier een korte welkomsttekst

en: Write title…
nl_BE: Schrijf titel…

en: Write-only keys do not prevent clients from seeing information about the entities they are updating.
nl_BE: Alleen-schrijven sleutels voorkomen niet dat cliënts informatie zien over de entiteiten die ze bijwerken.

en: Wrong response received from the Patterns Toolkit API: try again later.
nl_BE: Verkeerde reactie ontvangen van de Patterns Toolkit API: probeer het later nog eens.

en: X-MCP-API-Key header required. Format: consumer_key:consumer_secret
nl_BE: X-MCP-API-Key header vereist. Formaat: consumer_key:consumer_secret

en: X-MCP-API-Key must be in format consumer_key:consumer_secret
nl_BE: X-MCP-API-Key moet in het formaat consumer_key:consumer_secret zijn

en: Y/m/d
nl_BE: j F Y

en: Year
nl_BE: Jaar

en: Year(s)
nl_BE: Jaar/jaren

en: Yemeni rial
nl_BE: Yemen rial

en: Yes
nl_BE: Ja

en: Yes please
nl_BE: Ja, graag

en: Yes please!
nl_BE: Ja, graag!

en: Yes, I will enter prices inclusive of tax
nl_BE: Ja, ik wil prijzen inclusief belasting invoeren

en: Yes, export all custom meta
nl_BE: Ja, alle aangepaste meta exporteren

en: You added store details
nl_BE: Je hebt winkelgegevens toegevoegd

en: You are about to export %1$d product. To export all products, <a href="%2$s">clear your selection</a>. | You are about to export %1$d products. To export all products, <a href="%2$s">clear your selection</a>.
nl_BE[0]: Je staat op het punt om %1$d product te exporteren. <a href="%2$s">Wis je selectie</a> om alle producten te exporteren.
nl_BE[1]: Je staat op het punt om %1$d producten te exporteren. <a href="%2$s">Wis je selectie</a> om alle producten te exporteren.

en: You are missing required arguments of WooCommerce ProductForm Field: %1$s
nl_BE: Je mist vereiste argumenten van het veld WooCommerce productform: %1$s

en: You are missing required arguments of WooCommerce ProductForm Section: %1$s
nl_BE: Je mist vereiste argumenten van de sectie WooCommerce ProductForm: %1$s

en: You are missing required arguments of WooCommerce ProductForm Tab: %1$s
nl_BE: Je mist vereiste argumenten van WooCommerce ProductForm tab: %1$s

en: You are not allowed to make this request.
nl_BE: Je hebt geen toestemming om deze aanvraag te doen.

en: You are paying for a guest order. Please continue with payment only if you recognize this order.
nl_BE: Je betaalt voor een gastbestelling. Ga alleen door met de betaling als je deze bestelling herkent.

en: You are viewing active plugins that are incompatible with currently enabled WooCommerce features.
nl_BE: Je bekijkt de actieve plugins die niet compatibel zijn met de huidige ingeschakelde WooCommerce functies.

en: You are viewing the active plugins that are incompatible with the '%s' feature.
nl_BE: Je bekijkt de actieve plugins die niet compatibel zijn met de functie ‘%s’.

en: You attempted to edit an order that does not exist. Perhaps it was deleted?
nl_BE: Je probeerde een bestelling te wijzigen die niet bestaat. Wellicht is het verwijderd?

en: You can access more details of your order by visiting <a href="%s" target="_blank">My Account > Orders</a>, and selecting the order you wish to see the latest status for.
nl_BE: Je kan meer details van je bestelling bekijken door naar <a href="%s" target="_blank">Mijn account > Bestellingen</a> te gaan en de bestelling te selecteren waarvan je de nieuwste status wil zien.

en: You can access to more details of your order by visiting My Account > Orders and select the order you wish to see the latest status of the delivery.
nl_BE: Je kan meer details over je bestelling zien door naar Mijn account > Bestellingen te gaan en de bestelling te selecteren waarvan je de laatste status van de levering wilt zien.

en: You can access your account area to view orders, change your password, and more via the link below:
nl_BE: Je kan je accountgebied openen om bestellingen te bekijken, je wachtwoord te wijzigen en meer, via de onderstaande link:

en: You can add multiple shipping methods within this zone. Only customers within the zone will see them.
nl_BE: Je kan meerdere verzendmethodes toevoegen binnen deze zone. Alleen klanten binnen de zone zullen ze zien.

en: You can also:
nl_BE: Je kan ook:

en: You can manually run queued updates here.
nl_BE: Je kan hier nu handmatig updates uitvoeren die in de wachtrij staan.

en: You can now %1$sview your recent orders%4$s, manage your %2$sshipping and billing addresses%4$s, and edit your %3$spassword and account details%4$s.
nl_BE: Je kan nu je %1$smeest recente bestellingen bekijken%4$s, je %2$sverzend- en factuuradressen%4$s beheren en %3$sje wachtwoord en accountgegevens%4$s aanpassen.

en: You can only have 1 %s in your cart.
nl_BE: Je kan slechts 1 %s in je winkelwagen hebben.

en: You can specify a <a href="#" class="switch-to-general-tab">default value</a> for all variations
nl_BE: Je kan een <a href="#" class="switch-to-general-tab">standaardwaarde</a> opgeven voor alle variaties

en: You can switch order data storage <strong>only when the posts and orders tables are in sync</strong>. There are currently orders out of sync.
nl_BE: Je kan de opslag van bestelgegevens <strong>alleen wijzigen wanneer de berichten- en bestellingen tabellen gesynchroniseerd zijn</strong>. Er zijn momenteel bestellingen die niet gesynchroniseerd zijn.

en: You cannot add &quot;%s&quot; to the cart because the product is out of stock.
nl_BE: Je kan &quot;%s&quot; niet toevoegen aan je winkelwagen, omdat het product niet op voorraad is.

en: You cannot add &quot;%s&quot; with a quantity less than or equal to 0 to the cart.
nl_BE: Je kan &quot;%s&quot met een hoeveelheid kleiner dan of gelijk aan 0 niet aan de winkelwagen toevoegen.

en: You cannot add a new payment method so soon after the previous one. Please wait for %d second. | You cannot add a new payment method so soon after the previous one. Please wait for %d seconds.
nl_BE[0]: Je kan niet zo snel na de vorige een nieuwe betaalmethode toevoegen. Wacht %d seconde.
nl_BE[1]: Je kan niet zo snel na de vorige een nieuwe betaalmethode toevoegen. Wacht %d seconden.

en: You cannot add another "%s" to your cart.
nl_BE: Je kan niet nog een "%s" aan je winkelwagen toevoegen.

en: You cannot add that amount of &quot;%1$s&quot; to the cart because there is not enough stock (%2$s remaining).
nl_BE: Je kan dit aantal van &quot;%1$s&quot; niet toevoegen aan je winkelwagen, omdat er niet voldoende voorraad is (%2$s resterend).

en: You cannot add that amount to the cart &mdash; we have %1$s in stock and you already have %2$s in your cart.
nl_BE: Je kan dit aantal niet aan je winkelwagen toevoegen &mdash; we hebben er %1$s op voorraad en je hebt er al %2$s in je winkelwagen.

en: You cannot add the same tax rate twice!
nl_BE: Je kan niet twee maal dezelfde belastingtarief toevoegen!

en: You cannot edit this item because it is in the Trash. Please restore it and try again.
nl_BE: Niet mogelijk om dit artikel te bewerken omdat het in de prullenmand zit. Herstel het artikel en probeer het opnieuw.

en: You created %s
nl_BE: Je hebt gemaakt: %s

en: You do not have permission to access this page
nl_BE: Je hebt geen toestemming om deze pagina te bekijken

en: You do not have permission to assign API Keys to the selected user.
nl_BE: Je hebt geen toestemming om API-sleutels toe te wijzen aan de geselecteerde gebruiker.

en: You do not have permission to edit API Keys
nl_BE: Je hebt geen toestemming om API-sleutels te bewerken

en: You do not have permission to edit Webhooks
nl_BE: Je hebt geen toestemming om Webhooks te bewerken

en: You do not have permission to edit this API Key
nl_BE: Je hebt geen toestemming om deze API sleutel te bewerken

en: You do not have permission to edit this order.
nl_BE: Je hebt geen toestemming om deze bestelling te bewerken.

en: You do not have permission to install plugins.
nl_BE: Je hebt geen toestemming om plugins te installeren.

en: You do not have permission to manage log entries.
nl_BE: Je hebt geen toestemming om logregistraties te beheren.

en: You do not have permission to manage log files.
nl_BE: Je hebt geen toestemming om logbestanden te beheren.

en: You do not have permission to manage logging settings.
nl_BE: Je hebt geen toestemming om loginstellingen te beheren.

en: You do not have permission to modify the list of approved directories for product downloads.
nl_BE: Je hebt geen toestemming om de lijst met goedgekeurde mappen voor productdownloads te bewerken.

en: You do not have permission to revoke API Keys
nl_BE: Je bent niet gemachtigd om API sleutels in te trekken

en: You do not have permission to revoke this API Key
nl_BE: Je hebt geen toestemming om deze API sleutel in te trekken

en: You do not have permission to save settings.
nl_BE: Je hebt geen toestemming om instellingen op te slaan.

en: You do not have permission to update Webhooks
nl_BE: Je hebt geen toestemming om Webhooks bij te werken

en: You don&#8217;t have permission to do this.
nl_BE: Je hebt geen toestemming om dit te doen.

en: You don't have a subscription for <strong>%1$s</strong>. Subscribe to receive updates and streamlined support.
nl_BE: Je hebt geen abonnement voor <strong>%1$s</strong>. Abonneer je nu om updates en gestroomlijnde ondersteuning te ontvangen.

en: You don't have permission to create a new order.
nl_BE: Je hebt geen toestemming om nieuwe bestelling aan te maken.

en: You don't have subscriptions for <strong>%1$s Woo extensions</strong>. Subscribe to receive updates and streamlined support.
nl_BE: Je hebt geen abonnement voor <strong>%1$s Woo extensies</strong>. Abonneer je nu om updates en gestroomlijnde ondersteuning te ontvangen.

en: You have <strong>%1$s Woo extension subscriptions</strong> expiring soon. <a href="%2$s">Enable auto-renewal</a> to continue receiving updates and streamlined support.
nl_BE: Je hebt <strong>%1$s Woo extensie abonnementen</strong> die binnenkort verlopen. <a href="%2$s">Schakel automatische verlenging in</a> om updates en gestroomlijnde ondersteuning te blijven ontvangen.

en: You have <strong>%1$s Woo extension subscriptions</strong> that expired. <a href="%2$s">Renew</a> to continue receiving updates and streamlined support.
nl_BE: Je hebt <strong>%1$s Woo extensie abonnementen</strong> die zijn verlopen. <a href="%2$s">Verleng</a> om updates en gestroomlijnde ondersteuning te blijven ontvangen.

en: You have already joined the waitlist! Click {manage_account_link} to manage your notifications.
nl_BE: Je staat al op de wachtlijst! Klik {manage_account_link} om je notificatie te beheren.

en: You have already joined this waitlist.
nl_BE: Je hebt je al voor deze wachtlijst ingeschreven.

en: You have already joined this waitlist. Please complete the sign-up process by following the verification link sent to your e-mail.
nl_BE: Je hebt je al voor deze wachtlijst ingeschreven. Maak de aanmeldingsprocedure af door de verificatielink in je e-mail te volgen.

en: You have already signed up too many times. Please try again later.
nl_BE: Je hebt je al te vaak aangemeld. Probeer het later opnieuw.

en: You have attempted to register a duplicate form %1$s with WooCommerce Form: %2$s
nl_BE: Je hebt geprobeerd om een dubbel formulier %1$s te registreren met WooCommerce Form: %2$s

en: You have enabled "Prices entered with tax" but have not configured a standard tax rate for your base location (%1$s). Please %2$sconfigure standard tax rates%3$s to ensure accurate tax calculations.
nl_BE: Je hebt 'Prijzen ingevoerd met belasting' ingeschakeld, maar je hebt geen standaard belastingtarief geconfigureerd voor je basislocatie (%1$s). %2$sConfigureer de standaard belastingtarieven%3$s om te zorgen voor nauwkeurige belastingberekeningen.

en: You have exceeded the request limit. Please try again after a few minutes.
nl_BE: Je hebt de verzoeklimiet overschreden. Probeer het over een paar minuten opnieuw.

en: You have installed a development version of WooCommerce which requires files to be built and minified. From the plugin directory, run <code>pnpm install</code> and then <code>pnpm --filter='@woocommerce/plugin-woocommerce' build</code> to build and minify assets.
nl_BE: Je hebt een ontwikkelingsversie van WooCommerce geïnstalleerd die vereist dat bestanden worden gebouwd en verkleind. Voer vanuit de plugin map <code>pnpm install</code> uit en vervolgens <code>pnpm -filter='@woocommerce/plugin-woocommerce' build</code> om assets te bouwen en te verkleinen.

en: You have joined the "{product_name}" waitlist.
nl_BE: Je hebt je voor de "{product_name}" wachtlijst ingeschreven.

en: You have not set up this type of address yet.
nl_BE: Je hebt dit type adres nog niet ingesteld.

en: You have received the following WooCommerce log message: | You have received the following WooCommerce log messages:
nl_BE[0]: Je ontving het volgende WooCommerce logbericht:
nl_BE[1]: Je ontving de volgende WooCommerce logberichten:

en: You have received this message because your e-mail address was used to sign up for stock notifications on our store.
nl_BE: Je hebt dit bericht ontvangen omdat jouw e-mailadres is geregistreerd om 'op voorraad' notificatie van onze winkel te ontvangen.

en: You have received this message because your e-mail address was used to sign up for stock notifications on our store. Wasn't you? Please get in touch with us if you keep receiving these messages.
nl_BE: Je hebt dit bericht ontvangen omdat jouw e-mailadres is geregistreerd om 'op voorraad' notificatie van onze winkel te ontvangen. Was jij dit niet? Neem contact met ons op als je deze berichten blijft ontvangen.

en: You have successfully connected your store to WooCommerce.com
nl_BE: Je winkel met WooCommerce.com verbinden geslaagd

en: You have successfully disconnected your store from WooCommerce.com
nl_BE: Je winkel van WooCommerce.com loskoppelen geslaagd

en: You have successfully signed up and will be notified when "%s" is back in stock! Note that a new account has been created for you; please check your e-mail for details.
nl_BE: Je hebt je succesvol aangemeld en je zal geïnformeerd worden wanneer '%s' weer op voorraad is. Er is een nieuwe account voor je gemaakt, controleer je e-mail voor meer informatie.

en: You have successfully signed up! You will be notified when "%s" is back in stock.
nl_BE: Je hebt je succesvol aangemeld! We zullen je informeren wanneer '%s' weer op voorraad is.

en: You have used this coupon %s in another transaction during this checkout, and coupon usage limit is reached. Please remove the coupon and try again.
nl_BE: Je hebt deze coupon %s bij een andere transactie gebruikt tijdens het afrekenen, en de gebruikslimiet is bereikt. Verwijder de coupon en probeer het nogmaals.

en: You may also like&hellip;
nl_BE: Andere suggesties&hellip;

en: You may be interested in&hellip;
nl_BE: Je bent misschien ook geïnteresseerd in&hellip;

en: You may be interested in…
nl_BE: Misschien ben je geïnteresseerd in…

en: You may need to manually restore the item's stock.
nl_BE: Je zult de voorraad van het artikel mogelijk handmatig moeten herstellen.

en: You may want to switch to the database for log storage.
nl_BE: Je wil misschien overschakelen naar de database voor log opslag.

en: You must be %1$slogged in%2$s to post a review.
nl_BE: Je moet %1$singelogd zijn%2$s om een beoordeling te plaatsen.

en: You must be logged in to checkout.
nl_BE: Je moet ingelogd zijn om af te rekenen.

en: You must be logged in to download files.
nl_BE: Je moet ingelogd zijn om bestanden te downloaden.

en: You must enter a valid license key on the <a href="%1$s">MaxMind integration settings page</a> in order to use the geolocation service. If you do not need geolocation for shipping or taxes, you should change the default customer location on the <a href="%2$s">general settings page</a>.
nl_BE: Je moet een geldige licentiesleutel invoeren op de <a href="%1$s">instellingenpagina voor MaxMind-integratie</a> om de geolocatieservice te kunnen gebruiken. Als je geen geolocatie nodig hebt voor verzending of belastingen, kun je de standaard klantenlocatie wijzigen op de <a href="%2$s">algemene instellingenpagina</a>.

en: You must supply an array of options and values.
nl_BE: Je moet een aantal opties en waardes opgeven.

en: You must supply an array of options.
nl_BE: Je moet een aantal opties opgeven.

en: You need WooCommerce 4.2 or newer to run this tool.
nl_BE: Je hebt WooCommerce 4.2 of nieuwer nodig om deze tool te kunnen gebruiken.

en: You want your product catalog and images to look great and align with your brand. This guide will give you all the tips you need to get your products looking great in your store.
nl_BE: Je wil dat je productcatalogus en afbeeldingen er geweldig uitzien en zijn afgestemd op je merk. In deze handleiding vind je alle tips die je nodig hebt om je producten er geweldig te laten uitzien in je winkel.

en: You will need to manually issue a refund through your payment gateway after using this.
nl_BE: Je dient handmatig de terugbetaling uit te voeren via de gebruikte betaalgateway.

en: You're almost there! Once you complete store setup you can start receiving orders.
nl_BE: Je bent er bijna! Eenmaal je winkel instelling afgerond kun je starten met bestellingen te ontvangen.

en: You're invited to share your experience
nl_BE: Je bent uitgenodigd om je ervaring te delen

en: You're only one step away from getting paid. Verify your business details to start managing transactions with WooPayments.
nl_BE: Je bent slechts één stap verwijderd van het ontvangen van betalingen. Verifieer je bedrijfsgegevens om te beginnen met het beheren van transacties met WooPayments.

en: You're ready to add products to your store.
nl_BE: Je staat op het punt producten toe te voegen aan je winkel.

en: You're ready to start selling!
nl_BE: Je bent helemaal klaar voor te verkopen!

en: You've hit the 10 orders milestone! Look at you go. Browse some WooCommerce success stories for inspiration.
nl_BE: Je hebt de mijlpaal van 10 bestellingen bereikt! Je bent op dreef. Bekijk een aantal WooCommerce succesverhalen voor inspiratie.

en: Your %1$s order #%2$s has been partially refunded
nl_BE: Je bestelling bij %1$s met nr. %2$s is gedeeltelijk terugbetaald

en: Your %1$s order #%2$s has been refunded
nl_BE: Je bestelling bij %1$s met nr. %2$s is terugbetaald

en: Your CSV needs to include columns in a specific order. %1$sClick here to download a sample%2$s.
nl_BE: Je CSV moet kolommen in een specifieke volgorde bevatten. %1$sKlik hier om een voorbeeld te downloaden%2$s.

en: Your PayPal account has been restricted by PayPal. This may prevent customers from completing payments. Please %1$scontact PayPal support%2$s to resolve this issue and restore full functionality to your account.
nl_BE: Je PayPal account is beperkt door PayPal. Dit kan voorkomen dat klanten betalingen afronden. %1$sNeem contact op met PayPal ondersteuning%2$s om dit probleem op te lossen en de volledige functionaliteit van je account terug te zetten.

en: Your Report Download
nl_BE: De download van je rapport

en: Your WooCommerce extension subscription is missing a payment method for renewal. <a href="%s">Add a payment method</a> to ensure you continue receiving updates and streamlined support. | Your WooCommerce extension subscriptions are missing a payment method for renewal. <a href="%s">Add a payment method</a> to ensure you continue receiving updates and streamlined support.
nl_BE[0]: Je WooCommerce extensie abonnement mist een betaalmethode voor verlenging. <a href="%s">Voeg een betaalmethode toe</a> om ervoor te zorgen dat je updates en gestroomlijnde ondersteuning blijft ontvangen.
nl_BE[1]: Je WooCommerce extensie abonnement missen een betaalmethode voor verlenging. <a href="%s">Voeg een betaalmethode toe</a> om ervoor te zorgen dat je updates en gestroomlijnde ondersteuning blijft ontvangen.

en: Your WooCommerce extension subscription is missing a payment method for renewal. Add a payment method to ensure you continue receiving updates and streamlined support. | Your WooCommerce extension subscriptions are missing a payment method for renewal. Add a payment method to ensure you continue receiving updates and streamlined support.
nl_BE[0]: Je WooCommerce extensie abonnement mist een betaalmethode voor verlenging. Voeg een betaalmethode toe om ervoor te zorgen dat je updates en gestroomlijnde ondersteuning blijft ontvangen.
nl_BE[1]: Je WooCommerce extensie abonnementen missen een betaalmethode voor verlenging. Voeg een betaalmethode toe om ervoor te zorgen dat je updates en gestroomlijnde ondersteuning blijft ontvangen.

en: Your account has been successfully created
nl_BE: Je account is succesvol aangemaakt

en: Your account was created successfully and a password has been sent to your email address.
nl_BE: Je account is aangemaakt en er is een wachtwoord naar je e-mailadres verzonden.

en: Your account was created successfully. Your login details have been sent to your email address.
nl_BE: Je account is aangemaakt. Je inloggegevens zijn naar je e-mailadres verzonden.

en: Your account with %s is using a temporary password. We emailed you a link to change your password.
nl_BE: Je account bij %s gebruikt een tijdelijk wachtwoord. We hebben je een link gemaild zodat je je wachtwoord kan wijzigen.

en: Your cart
nl_BE: Je winkelwagen

en: Your cart is currently empty!
nl_BE: Je winkelwagen is momenteel leeg!

en: Your cart is currently empty.
nl_BE: Je winkelwagen is momenteel leeg.

en: Your changed data will be lost if you leave this page without saving.
nl_BE: Je wijzigingen zullen verloren gaan wanneer je deze pagina verlaat zonder op te slaan.

en: Your changes have been saved.
nl_BE: Wijzigingen opgeslagen.

en: Your changes were not saved. Please retry.
nl_BE: Je veranderingen zijn niet opgeslagen. Probeer opnieuw.

en: Your current password is incorrect.
nl_BE: Je huidige wachtwoord is niet juist.

en: Your customers will see the name of this shipping method during checkout.
nl_BE: Je klanten zien de naam van deze verzendmethode tijdens het afrekenen.

en: Your in-store purchase #%1$s at %2$s
nl_BE: Je winkelaankoop met nr. %1$s bij %2$s

en: Your installation of WooCommerce is incomplete. If you installed WooCommerce from GitHub, %1$splease refer to this document%2$s to set up your development environment.
nl_BE: Je installatie van WooCommerce is niet voltooid. Als je WooCommerce via GitHub hebt geïnstalleerd, %1$sbekijk dan dit document%2$s om je ontwikkelingsomgeving te configureren.

en: Your installation of WooCommerce is incomplete. If you installed WooCommerce from GitHub, please refer to this document to set up your development environment: https://developer.woocommerce.com/docs/contribution/contributing/#setting-up-your-development-environment
nl_BE: Je installatie van WooCommerce is niet helemaal klaar. Als je WooCommerce via GitHub hebt geïnstalleerd, bekijk dan dit document om je ontwikkelomgeving op te zetten: https://developer.woocommerce.com/docs/contribution/contributing/#setting-up-your-development-environment

en: Your item is on the way!
nl_BE: Je artikel is onderweg!

en: Your order
nl_BE: Jouw bestelling

en: Your order #%s has been cancelled.
nl_BE: Je bestelling met nr. %s is geannuleerd.

en: Your order at {site_title} was unsuccessful
nl_BE: Je bestelling op {site_title} is mislukt

en: Your order can no longer be cancelled. Please contact us if you need assistance.
nl_BE: Je bestelling kan niet meer geannuleerd worden. Neem contact met ons op als je hulp nodig hebt.

en: Your order cannot be processed as the originating bank/merchant has declined your transaction. Please attempt your purchase again.
nl_BE: Helaas kan je bestelling niet verwerkt worden omdat de oorspronkelijke bank/handelaar je transactie heeft geweigerd. Probeer de aankoop nog eens.

en: Your order details are as follows:
nl_BE: Je bestellingsgegevens zijn als volgt:

en: Your order from %s has been partially refunded.
nl_BE: Je bestelling van %s is gedeeltelijk terugbetaald.

en: Your order from %s has been refunded.
nl_BE: Je bestelling van %s is terugbetaald.

en: Your order from {site_title} is on its way!
nl_BE: Je bestelling van {site_title} is onderweg!

en: Your order has been cancelled.
nl_BE: Je bestelling is geannuleerd.

en: Your order on %s has been partially refunded. There are more details below for your reference:
nl_BE: Je bestelling op %s is gedeeltelijk terugbetaald. Hieronder staan meer gegevens ter referentie:

en: Your order on %s has been refunded. There are more details below for your reference:
nl_BE: Je bestelling op %s is terugbetaald. Hieronder staan meer gegevens ter referentie:

en: Your order was cancelled.
nl_BE: Je bestelling is geannuleerd.

en: Your order was refunded %s.
nl_BE: Je bestelling is terugbetaald %s.

en: Your password has been reset successfully.
nl_BE: Je wachtwoord is succesvol opnieuw ingesteld.

en: Your personal data will be used to process your order, support your experience throughout this website, and for other purposes described in our %s.
nl_BE: Je persoonlijke gegevens zullen worden gebruikt om je bestelling te verwerken, om je beleving op deze website te optimaliseren en voor andere doeleinden zoals beschreven in onze %s.

en: Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our %s.
nl_BE: Je persoonlijke gegevens worden gebruikt om je ervaring op deze website te ondersteunen, om toegang tot je account te beheren en voor andere doeleinden zoals omschreven in ons %s.

en: Your products are now being imported...
nl_BE: Je producten worden nu geïmporteerd...

en: Your rating
nl_BE: Je beoordeling

en: Your report file is being generated.
nl_BE: Je rapportbestand wordt gegenereerd.

en: Your review
nl_BE: Je beoordeling

en: Your review is awaiting approval
nl_BE: Je beoordeling wacht op goedkeuring

en: Your review is awaiting moderation.
nl_BE: Je reactie is in afwachting van moderatie.

en: Your review is awaiting moderation. This is a preview; your review will be visible after it has been approved.
nl_BE: Je reactie is in afwachting van moderatie. Dit is een voorbeeld; je beoordeling wordt zichtbaar nadat deze is goedgekeurd.

en: Your selection has been reset. Please select some product options before adding this product to your cart.
nl_BE: Je selectie is opnieuw ingesteld. Selecteer eerst product-opties alvorens dit product in de winkelmand te plaatsen.

en: Your server does not have fsockopen or cURL enabled - PayPal IPN and other scripts which communicate with other servers will not work. Contact your hosting provider.
nl_BE: Je server heeft geen fsockopen of cURL geactiveerd - PayPal IPN en andere scripts die communiceren met andere servers zullen niet werken. Neem contact op met je hosting provider.

en: Your server does not have the %s class enabled - HTML/Multipart emails, and also some extensions, will not work without DOMDocument.
nl_BE: Je server heeft de %s class niet ingeschakeld - HTML/Multipart e-mails en sommige andere extenties zullen niet werken zonder DOMDocument.

en: Your server does not have the %s class enabled - some gateway plugins which use SOAP may not work as expected.
nl_BE: Je server beschikt niet over de %s class - sommige gateway plugins die SOAP gebruiken werken mogelijk niet zoals verwacht.

en: Your server does not support the %s function - this is required to use the GeoIP database from MaxMind.
nl_BE: Jouw server ondersteunt de %s functie niet - dit is verplicht voor het gebruik van de GeoIP database van MaxMind.

en: Your server does not support the %s functions - this is required for better character encoding. Some fallbacks will be used instead for it.
nl_BE: Je server ondersteunt niet de %s functies - deze zijn vereist voor beter gebruik van karaktersets. Enkele fallbacks worden in plaats ervan gebruikt.

en: Your settings have been saved.
nl_BE: Je instellingen zijn opgeslagen.

en: Your shipment has been updated
nl_BE: Je verzending is bijgewerkt

en: Your site is currently connected to WooCommerce.com using <b>%1$s</b>, but your actual site URL is <b>%2$s</b>. To fix this, please reconnect your site to <b>WooCommerce.com</b> to ensure everything works correctly.
nl_BE: Je website is momenteel verbonden met WooCommerce.com via <b>%1$s</b>, maar je huidige website URL is <b>%2$s</b>. Koppel je website opnieuw aan <b>WooCommerce.com</b> om dit op te lossen en te zorgen dat alles correct werkt.

en: Your site might be on a private network. Jetpack can only connect to public sites. Please make sure your site is visible over the internet, and then try connecting again 🙏.
nl_BE: Je website wordt mogelijk gehost op een privénetwerk. Jetpack kan alleen verbinding maken met openbare websites. Zorg dat je website zichtbaar is op internet en probeer vervolgens opnieuw verbinding te maken 🙏.

en: Your store address is required to set the origin country for shipping, currencies, and payment options.
nl_BE: Je winkeladres is vereist om het land van herkomst voor verzending, valuta's en betaalmethoden in te stellen.

en: Your store contact email.
nl_BE: Je e-mailadres voor winkelcontact.

en: Your store does not appear to be using a secure connection. We highly recommend serving your entire website over an HTTPS connection to help keep customer data secure. <a href="%s">Learn more here.</a>
nl_BE: Het lijkt erop dat je winkel geen veilige verbinding gebruikt. We raden je ten zeerste aan je hele website via een HTTPS-verbinding aan te bieden, zodat de gegevens van je klanten veilig zijn. <a href="%s">Bekijk hier meer informatie.</a>

en: Your store emails have had an upgrade!
nl_BE: Je winkel e-mails hebben een upgrade gehad!

en: Your store is almost ready! To activate services like %s, just connect with Jetpack.
nl_BE: Je winkel is bijna klaar! Om services als %s te activeren, hoef je alleen verbinding te maken met Jetpack.

en: Your store is already connected.
nl_BE: Je winkel is al gekoppeld.

en: Your store is configured to serve digital products using "Redirect only" method. This method is deprecated, <a href="%s">please switch to a different method instead.</a><br><em>If you use a remote server for downloadable files (such as Google Drive, Dropbox, Amazon S3), you may optionally wish to "allow using redirects as a last resort". Enabling that and/or selecting any of the other options will make this notice go away.</em>
nl_BE: Je winkel is geconfigureerd om digitale producten aan te bieden met de methode "Alleen redirect". Deze methode is verouderd, <a href="%s">schakel in plaats daarvan over naar een andere methode.</a><br><em>Als je een externe server gebruikt voor downloadbare bestanden (zoals Google Drive, Dropbox, Amazon S3), kan je optioneel "het gebruik van redirects als laatste redmiddel" toestaan. Als je dat inschakelt en/of een van de andere opties selecteert, verdwijnt deze melding.</em>

en: Your store is not connected to WooCommerce.com. Run `wp wc com connect` command.
nl_BE: Je winkel is niet aan WooCommerce.com gekoppeld. Voer de opdracht ‘wp wc com connect’ uit.

en: Your store is not using HTTPS. <a href="%s" target="_blank">Learn more about HTTPS and SSL Certificates</a>.
nl_BE: Jouw winkel gebruikt geen HTTPS. <a href="%s" target="_blank">Leer meer over HTTPS en SSL-certificaten</a>.

en: Your store is using shortcode checkout. Use the Checkout blocks to activate this option.
nl_BE: Je winkel maakt gebruik van shortcode afrekenen. Gebruik de afreken blokken om deze optie te activeren.

en: Your store might be at risk as you are running old versions of WooCommerce plugins.
nl_BE: Je winkel loopt mogelijk risico omdat je oudere versies van WooCommerce plugins gebruikt.

en: Your store's uploads directory is <a href="%1$s">browsable via the web</a>. We strongly recommend <a href="%2$s">configuring your web server to prevent directory indexing</a>.
nl_BE: De uploadmap van je winkel is <a href="%1$s">online bereikbaar</a>. We raden je sterk aan <a href="%2$s">je webserver te configureren om map-indexering te voorkomen</a>.

en: Your subscription expired on %s. Get a new subscription to continue receiving updates and access to support.
nl_BE: Je abonnement is verlopen op %s. Vraag een nieuw abonnement aan om updates en toegang tot support te blijven ontvangen.

en: Your subscription expires in %d days. Enable autorenew to avoid losing updates and access to support.
nl_BE: Je abonnement verloopt over %d dagen. Schakel automatisch verlengen in om updates en toegang tot support te blijven houden.

en: Your subscription for <strong>%1$s</strong> expired. <a href="%3$s">%4$s</a> to continue receiving updates and streamlined support.
nl_BE: Je abonnement voor <strong>%1$s</strong> is verlopen. <a href="%3$s">%4$s</a> om updates en gestroomlijnde ondersteuning te blijven ontvangen.

en: Your subscription for <strong>%1$s</strong> expires on %2$s. <a href="%3$s">Enable auto-renewal</a> to continue receiving updates and streamlined support.
nl_BE: Je abonnement voor <strong>%1$s</strong> verloopt op %2$s. <a href="%3$s">Schakel automatische verlenging in</a> om updates en gestroomlijnde ondersteuning te blijven ontvangen.

en: Your subscription has been connected.
nl_BE: Je abonnement is verbonden.

en: Your subscription has been disconnected.
nl_BE: Je abonnement is ontkoppeld.

en: Your theme has a woocommerce.php file, you will not be able to override the woocommerce/archive-product.php custom template since woocommerce.php has priority over archive-product.php. This is intended to prevent display issues.
nl_BE: Jouw thema heeft een woocommerce.php bestand. Je zal het woocommerce/archive-product.php template niet kunnen overschrijven, omdat woocommerce.php prioriteit heeft over archive-product.php. Dit is bedoeld om weergave problemen te voorkomen.

en: Your trusted payments partner in Asia and around the world.
nl_BE: Je vertrouwde partner voor betalingen in Azië en de rest van de wereld.

en: Your {site_title} account has been created!
nl_BE: Je account bij {site_title} is aangemaakt!

en: Your {site_title} order #{order_number} has been partially refunded
nl_BE: Je bestelling #{order_number} bij {site_title} is gedeeltelijk terugbetaald

en: Your {site_title} order #{order_number} has been refunded
nl_BE: Je bestelling #{order_number} bij {site_title} is terugbetaald

en: Your {site_title} order has been received!
nl_BE: Je bestelling bij {site_title} is ontvangen!

en: Your {site_title} order is now complete
nl_BE: Je bestelling bij {site_title} is nu afgerond

en: You’ve received a new order from %s:
nl_BE: Je hebt een nieuwe bestelling ontvangen van %s:

en: You’ve received the following order from %s:
nl_BE: Je hebt de volgende bestelling ontvangen van %s:

en: ZIP Code
nl_BE: Postcode

en: Zadar County
nl_BE: Zadar (provincie)

en: Zagreb City
nl_BE: Zagreb (stad)

en: Zagreb County
nl_BE: Zagreb (provincie)

en: Zaire
nl_BE: Zaïre

en: Zambian kwacha
nl_BE: Zambiaanse kwacha

en: Zanzibar North
nl_BE: Noord-Zanzibar

en: Zanzibar South
nl_BE: Zuid-Zanzibar

en: Zanzibar West
nl_BE: West-Zanzibar

en: Zero rate
nl_BE: Nultarief

en: Zip Co - Buy Now, Pay Later
nl_BE: Zip Co - Koop nu, betaal later

en: Zip or Postcode of the address being shipped to.
nl_BE: Postcode van het adres waarnaar verzonden wordt.

en: Zone does not exist!
nl_BE: Zone bestaat niet!

en: Zone name
nl_BE: Zone naam

en: Zone name cannot be empty.
nl_BE: Zonenaam mag niet leeg zijn.

en: Zone regions
nl_BE: Regio's in gebieden

en: Zoom in/out
nl_BE: Zoom in/uit

en: [%1$s] %2$s: %3$s WooCommerce log message | [%1$s] %2$s: %3$s WooCommerce log messages
nl_BE[0]: [%1$s] %2$s: %3$s WooCommerce logbericht
nl_BE[1]: [%1$s] %2$s: %3$s WooCommerce logberichten

en: [Failed] Orders table could not be created.
nl_BE: [Mislukt] Bestellingen tabel kon niet worden gemaakt.

en: [Failed] Some installed plugins are incompatible. Please review the plugins by going to WooCommerce > Settings > Advanced > Features and see the "Order data storage" section.
nl_BE: [Mislukt] Sommige geïnstalleerde plugins zijn niet compatibel. Bekijk de plugins door naar WooCommerce > Instellingen > Geavanceerd > Functies te gaan en kijk bij "Bestelling gegevens opslaan".

en: [Failed] The orders table does not exist and this is not a new shop. Please create the table by going to WooCommerce > Settings > Advanced > Features and enabling sync.
nl_BE: [Mislukt] De tabel bestellingen bestaat niet en dit is geen nieuwe winkel. Maak de tabel aan door naar WooCommerce > Instellingen > Geavanceerd > Functies te gaan en synchronisatie in te schakelen.

en: [Failed] There are orders pending sync. Please run `%s` to sync pending orders.
nl_BE: [Mislukt] er zijn bestellingen in afwachting van synchronisatie. Voer `%s` uit om lopende bestellingen te synchroniseren.

en: [Failed] This is not a new shop, but --for-new-shop flag was passed.
nl_BE: [Mislukt] dit is geen nieuwe winkel, maar de --for-new-shop vlag is gepasseerd.

en: [Order #%1$s] (%2$s)
nl_BE: [Bestelnummer %1$s] (%2$s)

en: [Order #%s]
nl_BE: [Bestelling #%s]

en: [Performance] Removes session cookies for non-logged in customers when session data is empty, improving page caching performance. May cause compatibility issues with extensions that depend on the session cookie without using session data.
nl_BE: [Performantie] Verwijdert sessiecookies voor niet-ingelogde klanten wanneer sessiegegevens leeg zijn, waardoor de performantie van pagina caching verbeteren. Kan compatibiliteitsproblemen veroorzaken met extensies die afhankelijk zijn van het sessiecookie zonder sessiegegevens te gebruiken.

en: [Performance] Speeds up your store by caching product objects during each request, preventing duplicate product loads. Can improve page load times on product-heavy pages.
nl_BE: [Performantie] Versnelt je winkel door productobjecten te cachen tijdens elk verzoek, waardoor dubbele productladingen worden voorkomen. Kan de laadtijden van pagina's op pagina's met veel producten verbeteren.

en: [Remove]
nl_BE: [Verwijderen]

en: [deleted]
nl_BE: [verwijderd]

en: [product description rendering halted]
nl_BE: [rendering productbeschrijving gestopt]

en: [{site_title}]: New order #{order_number}
nl_BE: [{site_title}]: Nieuwe bestelling #{order_number}

en: [{site_title}]: Order #{order_number} has been cancelled
nl_BE: [{site_title}]: Bestelling #{order_number} is geannuleerd

en: [{site_title}]: Order #{order_number} has failed
nl_BE: [{site_title}]: Bestelling met #{order_number} is mislukt

en: [{site_title}]: You've got a new order: #{order_number}
nl_BE: [{site_title}]: je hebt een nieuwe bestelling: #{order_number}

en: [{site_title}]: Your order #{order_number} has been cancelled
nl_BE: [{site_title}]: je bestelling met nr. {order_number} is geannuleerd

en: [{site_title}]: Your {report_name} Report download is ready
nl_BE: [{site_title}]: je {report_name} rapport is gedownload

en: a group of regions that can be assigned different shipping methods and rates.
nl_BE: een groep van regio's waaraan verschillende verzendmethodes en -kosten kan worden toegewezen.

en: account erasure request
nl_BE: aanvraag voor het wissen van accounts

en: action canceled
nl_BE: actie geannuleerd

en: action complete
nl_BE: actie voltooid

en: action complete via %s
nl_BE: actie voltooid via %s

en: action created
nl_BE: actie aangemaakt

en: action failed via %1$s: %2$s
nl_BE: actie mislukt via %1$s: %2$s

en: action failed: %s
nl_BE: actie mislukt: %s

en: action ignored
nl_BE: actie genegeerd

en: action ignored via %s
nl_BE: actie genegeerd via %s

en: action marked as failed after %s seconds. Unknown error occurred. Check server, PHP and database error logs to diagnose cause.
nl_BE: handeling gemarkeerd als mislukt na %s seconden. Er is onbekende fout opgetreden. Controleer de datalogboeken van de server, PHP en database om de oorzaak te achterhalen.

en: action reset
nl_BE: actie resetten

en: action started
nl_BE: actie gestart

en: action started via %s
nl_BE: actie gestart via %s

en: action_args should not be overwritten when calling wc_get_template.
nl_BE: action_args mag niet overschreven worden wanneer wc_get_template wordt geopend.

en: added on %1$s at %2$s
nl_BE: toegevoegd op %1$s om %2$s

en: advanced costs
nl_BE: geavanceerde kosten

en: and
nl_BE: en

en: automated taxes
nl_BE: Geautomatiseerde belastingen

en: automated taxes and discounted shipping labels
nl_BE: automatische belastingen en verzendlabels met korting

en: automated taxes icon
nl_BE: automatische belastingen icoon

[ctx: back in stock form]
en: Email address to be notified when this product is back in stock
nl_BE: E-mailadres om je te informeren wanneer dit product weer op voorraad is

[ctx: back in stock form]
en: Enter your e-mail
nl_BE: Voer je e-mail in

[ctx: back in stock form]
en: here
nl_BE: hier

[ctx: back in stock form]
en: log in
nl_BE: Inloggen

en: billing address
nl_BE: factuuradres

[ctx: block description]
en: A block that allows your customers to log in and out of their accounts in your store.
nl_BE: Een blok waarmee je klanten kunnen in- en uitloggen op hun account in jouw winkel.

[ctx: block description]
en: A block that displays a taxonomy field, allowing searching, selection, and creation of new items
nl_BE: Een blok dat een taxonomie veld toont, zodat nieuwe artikels kunnen worden gezocht, geselecteerd en gemaakt

[ctx: block description]
en: A checkbox and an input to type a password to view a product.
nl_BE: Een selectievak en een veld om een wachtwoord in te voeren zodat een product kan worden getoond.

[ctx: block description]
en: A checkbox to manage the catalog visibility of the product.
nl_BE: Een selectievak om de zichtbaarheid van de catalogus van het product te beheren.

[ctx: block description]
en: A field to select product tags.
nl_BE: Een veld om de product tags te selecteren.

[ctx: block description]
en: A group of headers and associated expandable content.
nl_BE: Een groep headers en bijbehorende uitbreidbare inhoud.

[ctx: block description]
en: A list item template that represents a child product within the Grouped Product Selector block.
nl_BE: Een template voor een lijst artikel dat een sub product vertegenwoordigt in het blok gegroepeerde producten selector.

[ctx: block description]
en: A notice field for use in the product editor.
nl_BE: Een bericht veld voor gebruik in de product editor.

[ctx: block description]
en: A placeholder block for email content.
nl_BE: Een plaatshouder blok voor e-mail inhoud.

[ctx: block description]
en: A product price block with currency display.
nl_BE: Een productprijsblok waarin de valuta wordt getoond.

[ctx: block description]
en: A reusable checkbox for the product editor.
nl_BE: Een herbruikbaar selectievak voor de producteditor.

[ctx: block description]
en: A reusable number field for the product editor.
nl_BE: Een herbruikbaar cijferveld voor de producteditor.

[ctx: block description]
en: A select field for use in the product editor.
nl_BE: Een selectieveld voor gebruik in de producteditor.

[ctx: block description]
en: A single accordion that displays a header and expandable content.
nl_BE: Een enkele accordeon die een header en uitbreidbare inhoud toont.

[ctx: block description]
en: A slider helps shopper choose a price range.
nl_BE: Een slider kan klanten helpen om een prijsbereik te kiezen.

[ctx: block description]
en: A template for attribute name and options that will be applied to all variable products with attributes.
nl_BE: Een template voor de naam van het attribuut en opties die worden toegepast op alle variabele producten met attributen.

[ctx: block description]
en: A text field for use in the product editor.
nl_BE: Een tekstveld voor gebruik in de producteditor.

[ctx: block description]
en: A text-area field for use in the product editor.
nl_BE: Een tekstveld voor gebruik in de producteditor.

[ctx: block description]
en: Accordion Panel
nl_BE: Accordeon paneel

[ctx: block description]
en: Add a way of selecting a child product within the Grouped Product block. Depending on the type of product and its properties, this might be a button, a checkbox, or a link.
nl_BE: Voeg een manier toe om een onderliggend product te selecteren in het blok gegroepeerd product. Afhankelijk van het producttype en de eigenschappen kan dit een knop, een selectievakje of een link zijn.

[ctx: block description]
en: Allow customers proceed to Checkout.
nl_BE: Klanten toestaan met het doorgaan naar afrekenen.

[ctx: block description]
en: Allow customers to add a note to their order.
nl_BE: Klanten toestaan een notitie aan hun bestelling toe te voegen.

[ctx: block description]
en: Allow customers to breeze through with quick payment options.
nl_BE: Sta klanten toe om vlug klaar te zijn met snelle betalingsopties.

[ctx: block description]
en: Allow customers to create an account after their purchase.
nl_BE: Sta klanten toe een account aan te maken tijdens hun aankoop.

[ctx: block description]
en: Allow customers to place their order.
nl_BE: Laat klanten hun bestelling plaatsen.

[ctx: block description]
en: Allows shoppers to clear active filters.
nl_BE: Staat shoppers toe om actieve filters te wissen.

[ctx: block description]
en: Block containing current line items in Cart.
nl_BE: Blok met huidige regelartikelen in winkelwagen.

[ctx: block description]
en: Block that displays the 'Your cart' part of the Mini-Cart Title block.
nl_BE: Blok dat ‘Je winkelwagen’ van het blok mini winkelwagen toont.

[ctx: block description]
en: Block that displays the cart button when the Mini-Cart has products.
nl_BE: Blokkeer dat de winkelwagen knop toont als de mini winkelwagen producten heeft.

[ctx: block description]
en: Block that displays the checkout button when the Mini-Cart has products.
nl_BE: Blok dat de afreken knop toont als de mini winkelwagen producten heeft.

[ctx: block description]
en: Block that displays the footer of the Mini-Cart block.
nl_BE: Blok dat de footer van het mini winkelwagen blok toont.

[ctx: block description]
en: Block that displays the items counter part of the Mini-Cart Title block.
nl_BE: Blok dat de artikelenteller van het blok mini winkelwagen toont.

[ctx: block description]
en: Block that displays the products table of the Mini-Cart block.
nl_BE: Blok dat de productentabel van het mini winkelwagen blok toont.

[ctx: block description]
en: Block that displays the shopping button when the Mini-Cart is empty.
nl_BE: Blok dat de winkelknop voor de lege mini winkelwagen blok toont.

[ctx: block description]
en: Block that displays the title of the Mini-Cart block.
nl_BE: Blok dat de titel van het mini winkelwagen blok toont.

[ctx: block description]
en: Blocks that are displayed when the Mini-Cart is empty.
nl_BE: Blokken die worden getoond wanneer de mini winkelwagen leeg is.

[ctx: block description]
en: Collect your customer's billing address.
nl_BE: Verzamel het factureringsadres van je klant.

[ctx: block description]
en: Collect your customer's contact information.
nl_BE: Verzamelen de contactgegevens van je klant.

[ctx: block description]
en: Collect your customer's shipping address.
nl_BE: Verzamel het verzendadres van je klant.

[ctx: block description]
en: Column containing cart items.
nl_BE: Kolom met winkelwagenartikelen.

[ctx: block description]
en: Column containing checkout address fields.
nl_BE: Kolom met afrekenadresvelden.

[ctx: block description]
en: Column containing the cart totals.
nl_BE: Kolom met de totalen van de winkelwagen.

[ctx: block description]
en: Column containing the checkout totals.
nl_BE: Kolom met het afreken totaalbedrag.

[ctx: block description]
en: Container for the current gallery image, navigation buttons, zoom functionality and more.
nl_BE: Container voor de huidige galerijafbeelding, navigatieknoppen, zoomfuncties en meer.

[ctx: block description]
en: Container to only conditionally render inner blocks.
nl_BE: Container om alleen onder bepaalde voorwaarden binnenste blokken te laden.

[ctx: block description]
en: Container with collapsible inner blocks.
nl_BE: Container met inklapbare binnenblokken.

[ctx: block description]
en: Contains blocks that are displayed when the cart contains products.
nl_BE: Bevat blokken die worden getoond wanneer de winkelwagen producten bevat.

[ctx: block description]
en: Contains blocks that are displayed when the cart is empty.
nl_BE: Bevat blokken die worden getoond wanneer de winkelwagen leeg is.

[ctx: block description]
en: Contains blocks that display the content of the Mini-Cart.
nl_BE: Bevat blokken die de inhoud van de mini winkelwagen tonen.

[ctx: block description]
en: Contains the block elements used to display product reviews, like the title, author, date, rating and more.
nl_BE: Bevat de blokelementen die worden gebruikt om productbeoordelingen te tonen, zoals de titel, auteur, datum en beoordeling.

[ctx: block description]
en: Contains the block elements used to render a product.
nl_BE: Bevat de blokelementen die gebruikt worden om een product te renderen.

[ctx: block description]
en: Contains the products table and other custom blocks of filled mini-cart.
nl_BE: Bevat de productentabel en andere aangepaste blokken van gevulde mini winkelwagen.

[ctx: block description]
en: Display a "thank you" message, or a sentence regarding the current order status.
nl_BE: Toon een bedankt bericht of een zin met betrekking tot de huidige bestelstatus.

[ctx: block description]
en: Display a Mini-Cart widget.
nl_BE: Toon een mini winkelwagen widget.

[ctx: block description]
en: Display a button for shoppers to quickly view their cart.
nl_BE: Toon een knop zodat shoppers snel hun winkelwagen kunnen bekijken.

[ctx: block description]
en: Display a button that lets customers add a product to their cart. Use the added options to optimize for different product types.
nl_BE: Voeg een knop toe die klanten een product laat toevoegen aan hun winkelwagen. Gebruik de toegevoegde opties om te optimaliseren voor verschillende producttypes.

[ctx: block description]
en: Display a call to action button which either adds the product to the cart, or links to the product page.
nl_BE: Toon een Call to Action knop om het product aan de winkelwagen toe te voegen of om naar de productpagina te gaan.

[ctx: block description]
en: Display a checkout form so your customers can submit orders.
nl_BE: Een afrekenformulier getoond, zodat klanten bestellingen kunnen plaatsen.

[ctx: block description]
en: Display a collection of products from your store.
nl_BE: Toont een verzameling van producten uit jouw winkel.

[ctx: block description]
en: Display a grid of products currently on sale.
nl_BE: Een raster van producten momenteel in de uitverkoop tonen.

[ctx: block description]
en: Display a grid of products from your selected categories.
nl_BE: Toon een raster met producten uit je geselecteerde categorieën.

[ctx: block description]
en: Display a grid of products with selected attributes.
nl_BE: Toon een productraster met geselecteerde attributen.

[ctx: block description]
en: Display a grid of products with selected tags.
nl_BE: Toon een raster van producten met geselecteerde tags.

[ctx: block description]
en: Display a grid of your all-time best selling products.
nl_BE: Toon een raster van je best verkopende producten.

[ctx: block description]
en: Display a grid of your newest products.
nl_BE: Toon een raster met je nieuwste producten.

[ctx: block description]
en: Display a grid of your top rated products.
nl_BE: Toon een raster met je best beoordeelde producten.

[ctx: block description]
en: Display a group of products that can be added to the cart.
nl_BE: Een groep producten tonen die aan de winkelwagen kan worden toegevoegd.

[ctx: block description]
en: Display a link to the cart.
nl_BE: Toont een link naar de winkelwagen.

[ctx: block description]
en: Display a list of filter options.
nl_BE: Toon een lijst met filteropties.

[ctx: block description]
en: Display a product's description, attributes, and reviews
nl_BE: Toon de beschrijving, attributen en beoordelingen van een product

[ctx: block description]
en: Display a product's images.
nl_BE: Toont de afbeeldingen van een product.

[ctx: block description]
en: Display a product's reviews
nl_BE: Toon de beoordelingen van een product

[ctx: block description]
en: Display a product's reviews form.
nl_BE: Toon het beoordelingsformulier van een product.

[ctx: block description]
en: Display a product’s SKU, categories, tags, and more.
nl_BE: Toon de SKU, categorieën, tags en meer van een product.

[ctx: block description]
en: Display a selection of hand-picked products in a grid.
nl_BE: Toon een selectie van handmatig gekozen producten in een raster.

[ctx: block description]
en: Display a short description about a product.
nl_BE: Toon een korte beschrijving van een product.

[ctx: block description]
en: Display a single product of your choice with full control over its presentation.
nl_BE: Toon één product van je keuze met volledige controle over de presentatie ervan.

[ctx: block description]
en: Display accepted payment methods.
nl_BE: Geaccepteerde betaalmethoden tonen.

[ctx: block description]
en: Display additional checkout fields from the 'contact' and 'order' locations.
nl_BE: Toon aanvullende afreken velden voor de locaties 'contact' en 'bestelling'.

[ctx: block description]
en: Display an input field customers can use to select the number of products to add to their cart.
nl_BE: Toon een invoerveld dat klanten kunnen gebruiken om het aantal producten te selecteren dat ze aan hun winkelwagen willen toevoegen.

[ctx: block description]
en: Display any product variations available to select from and add to cart.
nl_BE: Toon alle beschikbare productvariaties om uit te kiezen en toe te voegen aan winkelwagen.

[ctx: block description]
en: Display filter options as chips.
nl_BE: Toon de filteropties als chips.

[ctx: block description]
en: Display icons for available payment methods.
nl_BE: Toon iconen voor beschikbare betaalmethoden.

[ctx: block description]
en: Display links to purchased downloads.
nl_BE: Toon links naar gekochte downloads.

[ctx: block description]
en: Display next and previous buttons.
nl_BE: Toon volgende en vorige knoppen.

[ctx: block description]
en: Display product weight, dimensions, and attributes.
nl_BE: Toont gewicht, afmetingen en eigenschappen van het product.

[ctx: block description]
en: Display products from your store in a grid layout.
nl_BE: Toon producten in je winkel in een raster lay-out.

[ctx: block description]
en: Display related products.
nl_BE: Toon gerelateerde producten.

[ctx: block description]
en: Display removable active filters as chips.
nl_BE: Toon verwijderbare actieve filters als chips.

[ctx: block description]
en: Display reviews for your products.
nl_BE: Toon beoordelingen voor je producten.

[ctx: block description]
en: Display shipping options and rates for your store.
nl_BE: Toont verzendopties en tarieven voor je winkel.

[ctx: block description]
en: Display shopper-facing notifications generated by WooCommerce or extensions.
nl_BE: Toon notificaties van shoppers die zijn gegenereerd door WooCommerce of extensies.

[ctx: block description]
en: Display the Thumbnails of a product.
nl_BE: Toon de thumbnails van een product.

[ctx: block description]
en: Display the attribute options associated with a variable product.
nl_BE: Toon de attribuut opties die gekoppeld zijn aan een variabel product.

[ctx: block description]
en: Display the average rating of a product
nl_BE: Toont de gemiddelde beoordeling van het product

[ctx: block description]
en: Display the average rating of a product with stars
nl_BE: Toont de gemiddelde beoordeling van het product met sterren

[ctx: block description]
en: Display the average rating of a product.
nl_BE: Toon de gemiddelde beoordeling van een product.

[ctx: block description]
en: Display the currently active filters.
nl_BE: Toon de filters die momenteel actief zijn.

[ctx: block description]
en: Display the downloadable products section.
nl_BE: Toon het gedeelte downloadbare producten.

[ctx: block description]
en: Display the items purchased and order totals.
nl_BE: Toon de gekochte artikelen en bestelling totalen.

[ctx: block description]
en: Display the list of additional field values from the current order.
nl_BE: De lijst met aanvullende veldwaarden tonen voor de huidige bestelling.

[ctx: block description]
en: Display the main product image.
nl_BE: Toon de hoofdafbeelding van een product.

[ctx: block description]
en: Display the number of products on the archive page or search result page.
nl_BE: Toon het aantal producten op de archiefpagina of zoekresultaatpagina.

[ctx: block description]
en: Display the order confirmation billing address.
nl_BE: Toon het factuuradres van de bestellingsbevestiging.

[ctx: block description]
en: Display the order confirmation billing section.
nl_BE: Toon het factuurgedeelte van de bestellingsbevestiging.

[ctx: block description]
en: Display the order confirmation shipping address.
nl_BE: Toon het verzendadres van de bestellingsbevestiging.

[ctx: block description]
en: Display the order confirmation shipping section.
nl_BE: Toon het verzendgedeelte van de bestellingsbevestiging.

[ctx: block description]
en: Display the order details section.
nl_BE: Toon het gedeelte met de details van de bestelling.

[ctx: block description]
en: Display the order summary on the order confirmation page.
nl_BE: Toon de samenvatting van de bestelling op de bevestigingspagina van de bestelling.

[ctx: block description]
en: Display the price of a product.
nl_BE: Toon de prijs van een product.

[ctx: block description]
en: Display the product title as a label or paragraph.
nl_BE: Toon de producttitel als een label of paragraaf.

[ctx: block description]
en: Display the review count of a product
nl_BE: Toon het aantal beoordelingen van een product

[ctx: block description]
en: Display the title of a product.
nl_BE: Toon de titel van een product.

[ctx: block description]
en: Displays WooCommerce page content.
nl_BE: Toont de inhoud van de WooCommerce pagina.

[ctx: block description]
en: Displays a list of page numbers for product reviews pagination.
nl_BE: Toont een lijst met paginanummers voor de paginering van productbeoordelingen.

[ctx: block description]
en: Displays a paginated navigation to next/previous set of product reviews, when applicable.
nl_BE: Toont een gepagineerde navigatie naar volgende/vorige set productbeoordelingen, indien van toepassing.

[ctx: block description]
en: Displays a title with the number of reviews.
nl_BE: Toont een titel met het aantal beoordelingen.

[ctx: block description]
en: Displays additional information provided by third-party extensions for the current order.
nl_BE: Toont aanvullende informatie van extensies van derden voor de huidige bestelling.

[ctx: block description]
en: Displays an on-sale badge if the product is on-sale.
nl_BE: Toon een aanbieding badge als een product in de aanbieding is.

[ctx: block description]
en: Displays the SKU of a product.
nl_BE: Toont de SKU van een product.

[ctx: block description]
en: Displays the contents of a product review.
nl_BE: Toont de inhoud van een productbeoordeling.

[ctx: block description]
en: Displays the current category description.
nl_BE: Toont de huidige categoriebeschrijving.

[ctx: block description]
en: Displays the current category title and lets permitted users edit it.
nl_BE: Toont de huidige categorietitel en laat toegestane gebruikers deze bewerken.

[ctx: block description]
en: Displays the date on which the review was posted.
nl_BE: Toont de datum waarop de beoordeling is geplaatst.

[ctx: block description]
en: Displays the description of the product.
nl_BE: Toont de beschrijving van het product.

[ctx: block description]
en: Displays the description of the selected variation.
nl_BE: Toont de beschrijving van de geselecteerde variatie.

[ctx: block description]
en: Displays the name of the author of the review.
nl_BE: Toont de naam van de auteur van de beoordeling.

[ctx: block description]
en: Displays the next product review's page link.
nl_BE: Toont de paginalink van de volgende productbeoordeling.

[ctx: block description]
en: Displays the previous product review's page link.
nl_BE: Toont de paginalink van de vorige productbeoordeling.

[ctx: block description]
en: Displays the rating of a product review.
nl_BE: Toont de gemiddelde beoordeling van het product.

[ctx: block description]
en: Enable customers to change the sorting order of the products.
nl_BE: Klanten in staat stellen de sorteervolgorde van de producten te wijzigen.

[ctx: block description]
en: Enable customers to filter the product collection by rating.
nl_BE: Bied klanten de mogelijkheid om product collectie te filteren aan de hand van de beoordelingen.

[ctx: block description]
en: Enable customers to filter the product collection by selecting one or more taxonomy terms, such as categories, brands, or tags.
nl_BE: Bied klanten de mogelijkheid om producten te filteren op een of meerdere taxonomietermen, zoals categorieën, merken of tags.

[ctx: block description]
en: Enable customers to filter the product grid by choosing a price range.
nl_BE: Bied klanten de mogelijkheid om producten te filteren door aan de hand van een prijsklasse.

[ctx: block description]
en: Enable customers to filter the product grid by rating.
nl_BE: Bied klanten de mogelijkheid om producten te filteren aan de hand van de beoordelingen.

[ctx: block description]
en: Enable customers to filter the product grid by selecting one or more attributes, such as color.
nl_BE: Bied klanten de mogelijkheid om producten te filteren op een of meerdere productkenmerken, zoals kleur.

[ctx: block description]
en: Enable customers to filter the product grid by stock status.
nl_BE: Bied klanten de mogelijkheid om het raster te filteren op de voorraadstatus van producten.

[ctx: block description]
en: Enable customers to keep track of their location within the store and navigate back to parent pages.
nl_BE: Stel klanten in staat om hun locatie in de winkel bij te houden en terug te navigeren naar bovenliggende pagina's.

[ctx: block description]
en: Ensure that customers agree to your Terms & Conditions and Privacy Policy.
nl_BE: Zorg ervoor dat klanten akkoord gaan met je voorwaarden & condities en privacybeleid.

[ctx: block description]
en: Format the name of an attribute associated with a variable product.
nl_BE: Formatteer de naam van een attribuut die gekoppeld is aan een variabel product.

[ctx: block description]
en: Highlight a product or variation.
nl_BE: Markeer een product of variant.

[ctx: block description]
en: Include a coupon code to entice customers to make a purchase.
nl_BE: Voeg een couponcode toe om klanten te verleiden een aankoop te doen.

[ctx: block description]
en: Let shoppers filter products by choosing a price range.
nl_BE: Laat klanten producten filteren op prijsbereik.

[ctx: block description]
en: Let shoppers filter products by choosing stock status.
nl_BE: Laat klanten producten filteren op voorraadstatus.

[ctx: block description]
en: Let shoppers filter products displayed on the page.
nl_BE: Laat kopers producten filteren die zijn getoond op de pagina.

[ctx: block description]
en: Let shoppers know when products are out of stock or on backorder. This block is hidden when products are in stock.
nl_BE: Laat klanten weten wanneer producten niet op voorraad zijn of in nabestelling zijn. Dit blok is verborgen wanneer producten op voorraad zijn.

[ctx: block description]
en: Notice description
nl_BE: Beschrijving melding

[ctx: block description]
en: Payment options for your store.
nl_BE: Betaalmogelijkheden voor je winkel.

[ctx: block description]
en: Render additional fields in the 'Additional information' location.
nl_BE: Aanvullende velden tonen op de locatie 'Aanvullende informatie'.

[ctx: block description]
en: Renders classic WooCommerce shortcodes.
nl_BE: Toont klassieke WooCommerce shortcodes.

[ctx: block description]
en: Select between shipping or local pickup.
nl_BE: Kies tussen verzenden of afhalen.

[ctx: block description]
en: Show a list of all product reviews.
nl_BE: Toon een lijst van alle productbeoordelingen.

[ctx: block description]
en: Show all product categories as a list or dropdown.
nl_BE: Alle productcategorieën als lijst of dropdown tonen.

[ctx: block description]
en: Show customers a summary of their order.
nl_BE: Toon klanten een overzicht van hun bestelling.

[ctx: block description]
en: Show product reviews from specific categories.
nl_BE: Productbeoordelingen tonen van specifieke categorieën.

[ctx: block description]
en: Showcase your products relevant images and media.
nl_BE: Laat de relevante afbeeldingen en media van jouw producten zien.

[ctx: block description]
en: Shows cart items.
nl_BE: Toont winkelwagenartikelen.

[ctx: block description]
en: Shows local pickup locations.
nl_BE: Toont lokale afhaalopties.

[ctx: block description]
en: Shows the Cross-Sells block.
nl_BE: Toont het cross-sellsblok.

[ctx: block description]
en: Shows the Cross-Sells products.
nl_BE: Toont de cross-sellsproducten.

[ctx: block description]
en: Shows the apply coupon form.
nl_BE: Toont het formulier 'coupon toepassen'.

[ctx: block description]
en: Shows the cart discount row.
nl_BE: Toont de rij met de winkelwagenkorting.

[ctx: block description]
en: Shows the cart fee row.
nl_BE: Toont de rij met winkelwagenkosten.

[ctx: block description]
en: Shows the cart shipping row.
nl_BE: Toont de rij met de verzendkosten van de winkelwagen.

[ctx: block description]
en: Shows the cart subtotal row.
nl_BE: Toont de rij met het subtotaal van de winkelwagen.

[ctx: block description]
en: Shows the cart taxes row.
nl_BE: Toont de rij met de belasting van de winkelwagen.

[ctx: block description]
en: Shows the heading row.
nl_BE: Toont de koptekst rij.

[ctx: block description]
en: Shows the subtotal, fees, discounts, shipping and taxes.
nl_BE: Toont het subtotaal, de kosten, kortingen, de verzending en de btw.

[ctx: block description]
en: Stock management minimum quantity.
nl_BE: Minimum hoeveelheid voor voorraadbeheer.

[ctx: block description]
en: The contents of this block will display when there are no products found.
nl_BE: De inhoud van dit blok wordt getoond als er geen producten zijn gevonden.

[ctx: block description]
en: The linked product list.
nl_BE: De lijst gekoppelde producten.

[ctx: block description]
en: The product attributes.
nl_BE: De producteigenschappen.

[ctx: block description]
en: The product available quantity.
nl_BE: Het aantal beschikbare producten.

[ctx: block description]
en: The product custom fields toggle.
nl_BE: De aangepaste productvelden toggle.

[ctx: block description]
en: The product custom fields.
nl_BE: De aangepaste velden van het product.

[ctx: block description]
en: The product description.
nl_BE: De product beschrijving.

[ctx: block description]
en: The product details section description.
nl_BE: De beschrijving van het onderdeel productgegevens.

[ctx: block description]
en: The product downloads.
nl_BE: De productdownloads.

[ctx: block description]
en: The product images.
nl_BE: De productafbeeldingen.

[ctx: block description]
en: The product list.
nl_BE: De productlijst.

[ctx: block description]
en: The product name.
nl_BE: De productnaam.

[ctx: block description]
en: The product radio.
nl_BE: De radioknop van het product.

[ctx: block description]
en: The product schedule sale fields.
nl_BE: De verkoopvelden van het product schema.

[ctx: block description]
en: The product section description.
nl_BE: De product sectie beschrijving.

[ctx: block description]
en: The product section.
nl_BE: Het productgedeelte.

[ctx: block description]
en: The product shipping class field.
nl_BE: Het veld voor verzendkosten van het product.

[ctx: block description]
en: The product shipping dimensions fields.
nl_BE: De velden voor verzendafmetingen van het product.

[ctx: block description]
en: The product sku.
nl_BE: Het product sku.

[ctx: block description]
en: The product subsection description.
nl_BE: Het onderdeel productbeschrijving.

[ctx: block description]
en: The product subsection.
nl_BE: De product subsectie.

[ctx: block description]
en: The product summary.
nl_BE: De productsamenvatting.

[ctx: block description]
en: The product tab.
nl_BE: Het producttabblad.

[ctx: block description]
en: The product toggle.
nl_BE: De productschakelaar.

[ctx: block description]
en: The product variations items.
nl_BE: De product variatie artikelen.

[ctx: block description]
en: The product variations options.
nl_BE: De product variatie opties.

[ctx: block description]
en: Use blocks to create an "Add to cart" area that's customized for different product types, such as variable and grouped.
nl_BE: Gebruik blokken om een gedeelte 'Toevoegen aan winkelwagen' te maken dat is aangepast voor verschillende producttypes, zoals variabel en gegroepeerd.

[ctx: block description]
en: Visually highlight a product category and encourage prompt action.
nl_BE: Een productcategorie visueel markeren en snelle actie stimuleren.

[ctx: block keyword]
en: Handpicked Products
nl_BE: Handmatig geselecteerde producten

[ctx: block keyword]
en: My Account
nl_BE: Mijn account

[ctx: block keyword]
en: Product Collection
nl_BE: Productcollectie

[ctx: block keyword]
en: Products (Beta)
nl_BE: Producten (Beta)

[ctx: block keyword]
en: additional information
nl_BE: extra informatie

[ctx: block keyword]
en: all products
nl_BE: alle producten

[ctx: block keyword]
en: attributes
nl_BE: attributen

[ctx: block keyword]
en: by attribute
nl_BE: per attribuut

[ctx: block keyword]
en: by category
nl_BE: per categorie

[ctx: block keyword]
en: by tag
nl_BE: per tag

[ctx: block keyword]
en: catalog
nl_BE: catalogus

[ctx: block keyword]
en: checkbox
nl_BE: selectievak

[ctx: block keyword]
en: class
nl_BE: klasse

[ctx: block keyword]
en: clear filters
nl_BE: wis filters

[ctx: block keyword]
en: custom
nl_BE: aangepast

[ctx: block keyword]
en: description
nl_BE: beschrijving

[ctx: block keyword]
en: dimensions
nl_BE: afmetingen

[ctx: block keyword]
en: email
nl_BE: e-mail

[ctx: block keyword]
en: excerpt
nl_BE: samenvatting

[ctx: block keyword]
en: fields
nl_BE: velden

[ctx: block keyword]
en: gallery
nl_BE: galerij

[ctx: block keyword]
en: group
nl_BE: groep

[ctx: block keyword]
en: image
nl_BE: afbeelding

[ctx: block keyword]
en: images
nl_BE: afbeeldingen

[ctx: block keyword]
en: input
nl_BE: invoer

[ctx: block keyword]
en: inventory
nl_BE: inventaris

[ctx: block keyword]
en: linked
nl_BE: gekoppeld

[ctx: block keyword]
en: list
nl_BE: lijst

[ctx: block keyword]
en: name
nl_BE: naam

[ctx: block keyword]
en: notice
nl_BE: melding

[ctx: block keyword]
en: number
nl_BE: nummer

[ctx: block keyword]
en: password
nl_BE: wachtwoord

[ctx: block keyword]
en: payment methods
nl_BE: betalingsmethoden

[ctx: block keyword]
en: payments
nl_BE: betalingen

[ctx: block keyword]
en: price
nl_BE: prijs

[ctx: block keyword]
en: products
nl_BE: producten

[ctx: block keyword]
en: quantity
nl_BE: aantal

[ctx: block keyword]
en: sale
nl_BE: uitverkoop

[ctx: block keyword]
en: schedule
nl_BE: planning

[ctx: block keyword]
en: section
nl_BE: sectie

[ctx: block keyword]
en: select
nl_BE: selecteer

[ctx: block keyword]
en: shipping
nl_BE: verzending

[ctx: block keyword]
en: single product
nl_BE: afzonderlijk product

[ctx: block keyword]
en: subsection
nl_BE: subsectie

[ctx: block keyword]
en: summary
nl_BE: samenvatting

[ctx: block keyword]
en: taxonomy
nl_BE: taxonomie

[ctx: block keyword]
en: text
nl_BE: tekst

[ctx: block keyword]
en: textarea
nl_BE: tekstgebied

[ctx: block keyword]
en: title
nl_BE: titel

[ctx: block keyword]
en: variations
nl_BE: variaties

[ctx: block keyword]
en: weight
nl_BE: gewicht

[ctx: block style label]
en: Fill
nl_BE: Vullen

[ctx: block style label]
en: Outline
nl_BE: Omlijning

[ctx: block title]
en: Accepted Payment Methods
nl_BE: Geaccepteerde betaalmethoden

[ctx: block title]
en: Accordion
nl_BE: Accordeon

[ctx: block title]
en: Accordion Group
nl_BE: Accordeongroep

[ctx: block title]
en: Accordion Header
nl_BE: Accordeon header

[ctx: block title]
en: Accordion Panel
nl_BE: Accordeon paneel

[ctx: block title]
en: Account Creation
nl_BE: Account aanmaken

[ctx: block title]
en: Actions
nl_BE: Acties

[ctx: block title]
en: Active Filters
nl_BE: Actieve filters

[ctx: block title]
en: Active Filters Controls
nl_BE: Actieve filters controles

[ctx: block title]
en: Add to Cart + Options (Beta)
nl_BE: Toevoegen aan winkelwagen + opties (bèta)

[ctx: block title]
en: Add to Cart Button
nl_BE: Aan winkelwagen toevoegen knop

[ctx: block title]
en: Add to Cart with Options
nl_BE: Toevoegen aan winkelwagen met opties

[ctx: block title]
en: Additional Field List
nl_BE: Lijst aanvullende velden

[ctx: block title]
en: Additional Fields
nl_BE: Aanvullende velden

[ctx: block title]
en: Additional Information
nl_BE: Bijkomende informatie

[ctx: block title]
en: Additional information
nl_BE: Aanvullende informatie

[ctx: block title]
en: All Products
nl_BE: Alle producten

[ctx: block title]
en: All Reviews
nl_BE: Alle beoordelingen

[ctx: block title]
en: Attribute Filter
nl_BE: Eigenschapsfilter

[ctx: block title]
en: Best Selling Products
nl_BE: Best verkopende producten

[ctx: block title]
en: Billing Address
nl_BE: Factuuradres

[ctx: block title]
en: Billing Address Section
nl_BE: Factuur adres gedeelte

[ctx: block title]
en: Cart Cross-Sells
nl_BE: Cross-sells winkelwagen

[ctx: block title]
en: Cart Cross-Sells Products
nl_BE: Winkelwagen met cross-sellsproducten

[ctx: block title]
en: Cart Items
nl_BE: Winkelwagen artikelen

[ctx: block title]
en: Cart Line Items
nl_BE: Winkelwagen lijn artikels

[ctx: block title]
en: Cart Link
nl_BE: Winkelwagen link

[ctx: block title]
en: Cart Totals
nl_BE: Winkelwagen totalen

[ctx: block title]
en: Catalog Sorting
nl_BE: Catalogus sorteren

[ctx: block title]
en: Checkout
nl_BE: Afrekenen

[ctx: block title]
en: Checkout Fields
nl_BE: Afrekenvelden

[ctx: block title]
en: Checkout Totals
nl_BE: Afreken totaalbedrag

[ctx: block title]
en: Classic Shortcode
nl_BE: Klassieke shortcode

[ctx: block title]
en: Clear filters
nl_BE: Filters leegmaken

[ctx: block title]
en: Collapsible
nl_BE: Opvouwbaar

[ctx: block title]
en: Coming Soon
nl_BE: Binnenkort beschikbaar

[ctx: block title]
en: Conditional
nl_BE: Voorwaardelijk

[ctx: block title]
en: Contact Information
nl_BE: Contactgegevens

[ctx: block title]
en: Coupon Code
nl_BE: Coupon code

[ctx: block title]
en: Coupon Form
nl_BE: Couponformulier

[ctx: block title]
en: Customer account
nl_BE: Klantaccount

[ctx: block title]
en: Delivery
nl_BE: Levering

[ctx: block title]
en: Discount
nl_BE: Korting

[ctx: block title]
en: Downloads Section
nl_BE: Downloads gedeelte

[ctx: block title]
en: Email Content
nl_BE: E-mailinhoud

[ctx: block title]
en: Empty Cart
nl_BE: Lege winkelwagen

[ctx: block title]
en: Empty Mini-Cart view
nl_BE: Lege mini winkelwagen weergave

[ctx: block title]
en: Express Checkout
nl_BE: Snel afrekenen

[ctx: block title]
en: Featured Category
nl_BE: Uitgelichte categorie

[ctx: block title]
en: Featured Product
nl_BE: Uitgelicht product

[ctx: block title]
en: Fees
nl_BE: Kosten

[ctx: block title]
en: Filled Cart
nl_BE: Gevulde winkelwagen

[ctx: block title]
en: Filled Mini-Cart view
nl_BE: Gevulde mini winkelwagen weergave

[ctx: block title]
en: Filter Block
nl_BE: Filter blok

[ctx: block title]
en: Filter by Attribute Controls
nl_BE: Filteren op besturingselementen eigenschap

[ctx: block title]
en: Filter by Price Controls
nl_BE: Filteren op besturingselementen prijs

[ctx: block title]
en: Filter by Rating Controls
nl_BE: Filteren op besturingselementen beoordeling

[ctx: block title]
en: Filter by Stock Controls
nl_BE: Filteren op besturingselementen voorraad

[ctx: block title]
en: Grouped Product Selector (Beta)
nl_BE: Groeperen product selector (Beta)

[ctx: block title]
en: Grouped Product: Item Label (Beta)
nl_BE: Gegroepeerd product: artikellabel (bèta)

[ctx: block title]
en: Grouped Product: Item Selector (Beta)
nl_BE: Gegroepeerd product: artikelselectie (bèta)

[ctx: block title]
en: Grouped Product: Template (Beta)
nl_BE: Gegroepeerd product: template (bèta)

[ctx: block title]
en: Hand-picked Products
nl_BE: Handmatig gekozen producten

[ctx: block title]
en: Heading
nl_BE: Koptekst

[ctx: block title]
en: Linked product list
nl_BE: Lijst gekoppelde producten

[ctx: block title]
en: List
nl_BE: Lijst

[ctx: block title]
en: Mini-Cart
nl_BE: Mini winkelwagen

[ctx: block title]
en: Mini-Cart Contents
nl_BE: Inhoud mini winkelwagen

[ctx: block title]
en: Mini-Cart Footer
nl_BE: Mini winkelwagen footer

[ctx: block title]
en: Mini-Cart Items
nl_BE: Mini winkelwagen artikels

[ctx: block title]
en: Mini-Cart Proceed to Checkout Button
nl_BE: Mini winkelwagen ga naar afrekenen knop

[ctx: block title]
en: Mini-Cart Products Table
nl_BE: Mini winkelwagen productentabel

[ctx: block title]
en: Mini-Cart Shopping Button
nl_BE: Mini winkelwagen winkel knop

[ctx: block title]
en: Mini-Cart Title
nl_BE: Mini winkelwagen titel

[ctx: block title]
en: Mini-Cart Title Items Counter
nl_BE: Titel mini winkelwagen artikelenteller

[ctx: block title]
en: Mini-Cart Title Label
nl_BE: Mini winkelwagen titel label

[ctx: block title]
en: Mini-Cart View Cart Button
nl_BE: Mini winkelwagen bekijk winkelwagen knop

[ctx: block title]
en: Newest Products
nl_BE: Nieuwste producten

[ctx: block title]
en: Next/Previous Buttons
nl_BE: Volgende/vorige knoppen

[ctx: block title]
en: No results
nl_BE: Geen resultaten

[ctx: block title]
en: Notice
nl_BE: Opmerking

[ctx: block title]
en: On Sale Products
nl_BE: Producten in de aanbieding

[ctx: block title]
en: On-Sale Badge
nl_BE: Uitverkoop badge

[ctx: block title]
en: Order Downloads
nl_BE: Bestellingen downloads

[ctx: block title]
en: Order Note
nl_BE: Bestelnotitie

[ctx: block title]
en: Order Status
nl_BE: Bestelstatus

[ctx: block title]
en: Order Summary
nl_BE: Besteloverzicht

[ctx: block title]
en: Order Totals
nl_BE: Besteltotalen

[ctx: block title]
en: Order Totals Section
nl_BE: Winkelwagen totalen sectie

[ctx: block title]
en: Payment Method Icons
nl_BE: Betaal methode iconen

[ctx: block title]
en: Payment Options
nl_BE: Betaalmogelijkheden

[ctx: block title]
en: Pickup Method
nl_BE: Afhaalmethode

[ctx: block title]
en: Price Filter
nl_BE: Prijsfilter

[ctx: block title]
en: Price Slider
nl_BE: Prijs slider

[ctx: block title]
en: Proceed to Checkout
nl_BE: Doorgaan naar afrekenen

[ctx: block title]
en: Product Average Rating (Beta)
nl_BE: Gemiddelde productbeoordeling (bèta)

[ctx: block title]
en: Product Categories List
nl_BE: Product categorieën lijst

[ctx: block title]
en: Product Category Description
nl_BE: Productcategorie beschrijving

[ctx: block title]
en: Product Category Title
nl_BE: Productcategorie titel

[ctx: block title]
en: Product Collection
nl_BE: Productverzameling

[ctx: block title]
en: Product Description
nl_BE: Productbeschrijving

[ctx: block title]
en: Product Details
nl_BE: Product details

[ctx: block title]
en: Product Filters
nl_BE: Productfilters

[ctx: block title]
en: Product Gallery
nl_BE: Productgalerij

[ctx: block title]
en: Product Image
nl_BE: Afbeelding product

[ctx: block title]
en: Product Image Gallery
nl_BE: Galerij met productafbeeldingen

[ctx: block title]
en: Product Meta
nl_BE: Product meta

[ctx: block title]
en: Product Price
nl_BE: Productprijs

[ctx: block title]
en: Product Quantity (Beta)
nl_BE: Producthoeveelheid (Beta)

[ctx: block title]
en: Product Rating
nl_BE: Productbeoordeling

[ctx: block title]
en: Product Rating Counter
nl_BE: Aantal productbeoordelingen

[ctx: block title]
en: Product Rating Stars
nl_BE: Productbeoordelingssterren

[ctx: block title]
en: Product Results Count
nl_BE: Productresultaten tellen

[ctx: block title]
en: Product Reviews
nl_BE: Productbeoordelingen

[ctx: block title]
en: Product Specifications
nl_BE: Productspecificaties

[ctx: block title]
en: Product Stock Indicator
nl_BE: Productvoorraadindicator

[ctx: block title]
en: Product Summary
nl_BE: Productoverzicht

[ctx: block title]
en: Product Tag
nl_BE: Producttag

[ctx: block title]
en: Product Template
nl_BE: Product template

[ctx: block title]
en: Product Title
nl_BE: Producttitel

[ctx: block title]
en: Product attributes
nl_BE: Product attributen

[ctx: block title]
en: Product catalog visibility
nl_BE: Zichtbaarheid van de productcatalogus

[ctx: block title]
en: Product checkbox control
nl_BE: Selectievak voor productcontrole

[ctx: block title]
en: Product custom fields control
nl_BE: Aangepaste productvelden bedieningselement

[ctx: block title]
en: Product custom fields toggle control
nl_BE: Aangepaste productvelden toggle bedieningselement

[ctx: block title]
en: Product description
nl_BE: Productbeschrijving

[ctx: block title]
en: Product details section description
nl_BE: Productdetails sectie beschrijving

[ctx: block title]
en: Product downloads
nl_BE: Productdownloads

[ctx: block title]
en: Product images
nl_BE: Productafbeeldingen

[ctx: block title]
en: Product inventory quantity available
nl_BE: Aantal beschikbare producten op voorraad

[ctx: block title]
en: Product list
nl_BE: Productlijst

[ctx: block title]
en: Product name
nl_BE: Productnaam

[ctx: block title]
en: Product notice field
nl_BE: Product bericht veld

[ctx: block title]
en: Product number control
nl_BE: Product nummer controle

[ctx: block title]
en: Product password
nl_BE: Productwachtwoord

[ctx: block title]
en: Product pricing
nl_BE: Product prijzen

[ctx: block title]
en: Product radio control
nl_BE: Bediening radioknop product

[ctx: block title]
en: Product regular price
nl_BE: Product reguliere prijs

[ctx: block title]
en: Product sale price
nl_BE: Actieprijs product

[ctx: block title]
en: Product schedule sale fields
nl_BE: Product planning verkoopvelden

[ctx: block title]
en: Product section
nl_BE: Productsectie

[ctx: block title]
en: Product section description
nl_BE: Product sectie beschrijving

[ctx: block title]
en: Product select field
nl_BE: Product selectieveld

[ctx: block title]
en: Product shipping class field
nl_BE: Product verzend klasse veld

[ctx: block title]
en: Product shipping dimensions fields
nl_BE: Velden voor verzendafmetingen van het product

[ctx: block title]
en: Product subsection
nl_BE: Product subsectie

[ctx: block title]
en: Product subsection description
nl_BE: Productbeschrijvingsonderdeel

[ctx: block title]
en: Product summary
nl_BE: Productoverzicht

[ctx: block title]
en: Product text control
nl_BE: Controle van producttekst

[ctx: block title]
en: Product text field
nl_BE: Product tekst veld

[ctx: block title]
en: Product textarea block
nl_BE: Product tekstgebied blok

[ctx: block title]
en: Product toggle control
nl_BE: Beheer productschakelaar

[ctx: block title]
en: Product variations items
nl_BE: Productvariatie artikelen

[ctx: block title]
en: Product variations options
nl_BE: Product variatie opties

[ctx: block title]
en: Products by Attribute
nl_BE: Producten per eigenschap

[ctx: block title]
en: Products by Category
nl_BE: Producten per categorie

[ctx: block title]
en: Products by Tag
nl_BE: Producten per tag

[ctx: block title]
en: Rating Filter
nl_BE: Beoordelingsfilter

[ctx: block title]
en: Related Products
nl_BE: Gerelateerde producten

[ctx: block title]
en: Review Author Name
nl_BE: Naam van auteur van beoordeling

[ctx: block title]
en: Review Content
nl_BE: Beoordeling inhoud

[ctx: block title]
en: Review Date
nl_BE: Datum van beoordeling

[ctx: block title]
en: Review Rating
nl_BE: Beoordeling

[ctx: block title]
en: Reviews Form
nl_BE: Beoordelingenformulier

[ctx: block title]
en: Reviews Next Page
nl_BE: Volgende beoordelingenpagina

[ctx: block title]
en: Reviews Page Numbers
nl_BE: Paginanummers beoordelingen

[ctx: block title]
en: Reviews Pagination
nl_BE: Paginering beoordelingen

[ctx: block title]
en: Reviews Previous Page
nl_BE: Vorige beoordelingenpagina

[ctx: block title]
en: Reviews Template
nl_BE: Beoordelingentemplate

[ctx: block title]
en: Reviews Title
nl_BE: Titel beoordelingen

[ctx: block title]
en: Reviews by Category
nl_BE: Beoordelingen per categorie

[ctx: block title]
en: Reviews by Product
nl_BE: Beoordelingen per product

[ctx: block title]
en: Shipping
nl_BE: Verzending

[ctx: block title]
en: Shipping Address
nl_BE: Verzendingsadres

[ctx: block title]
en: Shipping Address Section
nl_BE: Verzendadres gedeelte

[ctx: block title]
en: Shipping Options
nl_BE: Verzendopties

[ctx: block title]
en: Status Filter
nl_BE: Status filter

[ctx: block title]
en: Stock level threshold
nl_BE: Drempel voorraadniveau

[ctx: block title]
en: Store Breadcrumbs
nl_BE: Kruimelpaden opslaan

[ctx: block title]
en: Store Notices
nl_BE: Winkel meldingen

[ctx: block title]
en: Subtotal
nl_BE: Subtotaal

[ctx: block title]
en: Taxes
nl_BE: Belastingen

[ctx: block title]
en: Taxonomy
nl_BE: Taxonomie

[ctx: block title]
en: Taxonomy Filter
nl_BE: Taxonomiefilter

[ctx: block title]
en: Terms and Conditions
nl_BE: Algemene voorwaarden

[ctx: block title]
en: Top Rated Products
nl_BE: Best beoordeelde producten

[ctx: block title]
en: Totals
nl_BE: Totalen

[ctx: block title]
en: Variation Description (Beta)
nl_BE: Variatiebeschrijving (bèta)

[ctx: block title]
en: Variation Selector (Beta)
nl_BE: Variatieselectie (bèta)

[ctx: block title]
en: Variation Selector: Attribute Name (Beta)
nl_BE: Variatie selector: attribuut naam (bèta)

[ctx: block title]
en: Variation Selector: Attribute Options (Beta)
nl_BE: Variatie selector: attribuut opties (bèta)

[ctx: block title]
en: Variation Selector: Template (Beta)
nl_BE: Variatieselectie: template (beta)

[ctx: block title]
en: WooCommerce Page
nl_BE: WooCommerce pagina

en: brand
nl_BE: merk

[ctx: button label of product search block]
en: Search
nl_BE: Zoeken

en: by %s
nl_BE: door %s

en: cURL installed but unable to retrieve version.
nl_BE: cURL geïnstalleerd, maar kan versie niet ophalen.

en: cURL version
nl_BE: cURL versie

en: cURL version.
nl_BE: Versie cURL.

[ctx: checkout-validation]
en: Billing %s
nl_BE: Facturering %s

[ctx: checkout-validation]
en: Shipping %s
nl_BE: %s verzending

[ctx: column name]
en: Review
nl_BE: Beoordeling

[ctx: column name]
en: Submitted on
nl_BE: Geplaatst op

[ctx: column_name]
en: Notification
nl_BE: Notificatie

[ctx: column_name]
en: Signed Up
nl_BE: Geregistreerd

[ctx: column_name]
en: User/Email
nl_BE: Gebruiker/e-mail

[ctx: coupon expiry date placeholder]
en: YYYY-MM-DD
nl_BE: DD-MM-YYYY

en: customer orders
nl_BE: bestellingen van klanten

[ctx: database error]
en: unknown
nl_BE: onbekend

en: days
nl_BE: dagen

[ctx: default-slug]
en: shop
nl_BE: winkel

en: discounted shipping labels
nl_BE: verzendlabels met korting

[ctx: district]
en: Belgrade
nl_BE: Belgrado

[ctx: district]
en: Central Banat
nl_BE: Centraal-Banaat

[ctx: district]
en: Danube
nl_BE: Donau

[ctx: district]
en: Kosovo-Metohija
nl_BE: Metohija

[ctx: district]
en: Kosovo-Pomoravlje
nl_BE: Pomoravlje

[ctx: district]
en: Kosovska Mitrovica
nl_BE: Mitrovicë

[ctx: district]
en: North Banat
nl_BE: Noord-Banaat

[ctx: district]
en: North Bačka
nl_BE: Noord-Bačka

[ctx: district]
en: Peć
nl_BE: Pejë

[ctx: district]
en: South Banat
nl_BE: Zuid-Banaat

[ctx: district]
en: South Bačka
nl_BE: Zuid-Bačka

[ctx: district]
en: West Bačka
nl_BE: West-Bačka

en: e.g. For heavy items requiring higher postage
nl_BE: bijv. voor zware artikelen die meer porto vereisen

en: e.g. Free shipping
nl_BE: bijv. gratis verzending

en: e.g. Heavy
nl_BE: bijv. zwaar

en: e.g. Local pickup
nl_BE: bijv. lokaal ophalen

en: e.g. Standard national
nl_BE: bijv. standaard nationaal

en: e.g. heavy-packages
nl_BE: bijv. zware pakketten

en: e.g. https://example.com/icon.png
nl_BE: bijv. https://example.com/icon.png

en: e.g. length or weight
nl_BE: bv. lengte of gewicht

en: eCheck ending in %1$s
nl_BE: eCheck die eindigt op %1$s

[ctx: edit-address-slug]
en: billing
nl_BE: facturatie

[ctx: edit-address-slug]
en: shipping
nl_BE: verzending

[ctx: enhanced select]
en: Loading failed
nl_BE: Laden mislukt

[ctx: enhanced select]
en: Loading more results&hellip;
nl_BE: Meer resultaten aan het laden&hellip;

[ctx: enhanced select]
en: No matches found
nl_BE: Geen overeenkomsten gevonden

[ctx: enhanced select]
en: Please delete %qty% characters
nl_BE: Verwijder %qty% tekens

[ctx: enhanced select]
en: Please delete 1 character
nl_BE: Verwijder 1 teken

[ctx: enhanced select]
en: Please enter %qty% or more characters
nl_BE: Voer %qty% of meer tekens in

[ctx: enhanced select]
en: Please enter 1 or more characters
nl_BE: Voer 1 of meer tekens in

[ctx: enhanced select]
en: Searching&hellip;
nl_BE: Aan het zoeken&hellip;

[ctx: enhanced select]
en: You can only select %qty% items
nl_BE: Je mag slechts %qty% artikels selecteren

[ctx: enhanced select]
en: You can only select 1 item
nl_BE: Je mag slechts 1 artikel selecteren

en: fields cannot be empty.
nl_BE: velden mogen niet leeg zijn.

en: fields must be an array of strings or a comma-separated string.
nl_BE: velden moeten een array of een reeks strings gescheiden door komma's zijn.

en: five star
nl_BE: vijf sterren

en: for %s
nl_BE: voor %s

en: g:i a
nl_BE: H:i

en: guest orders
nl_BE: bestellingen van gasten

[ctx: held stock note]
en: - ...and %d more item. | - ... and %d more items.
nl_BE[0]: - ... en nog %d artikel.
nl_BE[1]: - ... en nog %d artikelen.

[ctx: held stock note]
en: Stock hold of %1$s minutes applied to: %2$s
nl_BE: Voorraadbevriezing van %1$s minuten is toegepast op: %2$s

en: in
nl_BE: inch

en: l jS \o\f F Y, h:ia
nl_BE: j F Y H:i:s

[ctx: list table date hover format]
en: Y/m/d g:i:s a
nl_BE: j F Y g:i:s

[ctx: min_price]
en: From:
nl_BE: Vanaf:

en: new users
nl_BE: Nieuwe gebruikers

[ctx: notice action]
en: Manage notifications
nl_BE: Notificaties beheren

[ctx: notice action]
en: Resend verification
nl_BE: Verificatie-e-mail opnieuw verzenden

[ctx: notifications_status]
en: %s notification deleted. | %s notifications deleted.
nl_BE[0]: %s notificatie verwijderd.
nl_BE[1]: %s notificaties verwijderd.

[ctx: notifications_status]
en: %s notification updated. | %s notifications updated.
nl_BE[0]: %s notificatie bijgewerkt.
nl_BE[1]: %s notificaties bijgewerkt.

[ctx: notifications_status]
en: Active <span class="count">(%s)</span> | Active <span class="count">(%s)</span>
nl_BE[0]: Actief <span class="count">(%s)</span>
nl_BE[1]: Actief <span class="count">(%s)</span>

[ctx: notifications_status]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
nl_BE[0]: Alle <span class="count">(%s)</span>
nl_BE[1]: Alle <span class="count">(%s)</span>

[ctx: notifications_status]
en: Cancelled <span class="count">(%s)</span> | Cancelled <span class="count">(%s)</span>
nl_BE[0]: Geannuleerd <span class="count">(%s)</span>
nl_BE[1]: Geannuleerd <span class="count">(%s)</span>

[ctx: notifications_status]
en: Pending <span class="count">(%s)</span> | Pending <span class="count">(%s)</span>
nl_BE[0]: In afwachting <span class="count">(%s)</span>
nl_BE[1]: In afwachting <span class="count">(%s)</span>

[ctx: notifications_status]
en: Sent <span class="count">(%s)</span> | Sent <span class="count">(%s)</span>
nl_BE[0]: Verzonden <span class="count">(%s)</span>
nl_BE[1]: Verzonden <span class="count">(%s)</span>

[ctx: number of pages]
en: of
nl_BE: van

en: of
nl_BE: van

en: optional
nl_BE: optioneel

en: orders | orders
nl_BE[0]: bestellingen
nl_BE[1]: bestellingen

en: payment setup
nl_BE: betalingsconfiguratie

en: payment setup and automated taxes
nl_BE: betalingen en geautomatiseerde belastingen

en: payment setup and discounted shipping labels
nl_BE: betalingsconfiguratie en verzendlabels met korting

en: payment setup, automated taxes and discounted shipping labels
nl_BE: betalingsconfiguratie, automatische belastingen en verzendlabels met korting

[ctx: placeholder]
en: Buy product
nl_BE: Koop product

[ctx: placeholder]
en: From&hellip;
nl_BE: Van &hellip;

[ctx: placeholder]
en: To&hellip;
nl_BE: Tot &hellip;

[ctx: placeholder for search field]
en: Search products…
nl_BE: Zoek producten...

[ctx: post]
en: Failed
nl_BE: Mislukt

[ctx: post]
en: In-Progress
nl_BE: In behandeling

[ctx: posts]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
nl_BE[0]: Alle <span class="count">(%s)</span>
nl_BE[1]: Alle <span class="count">(%s)</span>

en: privacy page
nl_BE: privacypagina

en: privacy policy
nl_BE: privacybeleid

[ctx: product reviews]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
nl_BE[0]: Alle <span class="count">(%s)</span>
nl_BE[1]: Alle <span class="count">(%s)</span>

[ctx: product reviews]
en: Approved <span class="count">(%s)</span> | Approved <span class="count">(%s)</span>
nl_BE[0]: Goedgekeurd <span class="count">(%s)</span>
nl_BE[1]: Goedgekeurd <span class="count">(%s)</span>

[ctx: product reviews]
en: Pending <span class="count">(%s)</span> | Pending <span class="count">(%s)</span>
nl_BE[0]: In afwachting <span class="count">(%s)</span>
nl_BE[1]: In afwachting <span class="count">(%s)</span>

[ctx: product reviews]
en: Trash <span class="count">(%s)</span> | Trash <span class="count">(%s)</span>
nl_BE[0]: Prullenmand <span class="count">(%s)</span>
nl_BE[1]: Prullenmand <span class="count">(%s)</span>

en: product_includes parameter need to specify exactly one product when segmenting by variation.
nl_BE: De product_includes-parameter moet precies één product specificeren als er gesegmenteerd wordt op variatie.

en: required
nl_BE: Vereist

[ctx: review]
en: Mark as spam
nl_BE: Markeren als spam

[ctx: review]
en: Not Spam
nl_BE: Geen spam

[ctx: review]
en: Not spam
nl_BE: Geen spam

en: reviewed by %s
nl_BE: beoordeeld door %s

en: scheduled action
nl_BE: geplande actie

en: scheduled actions
nl_BE: geplande acties

en: shipping address
nl_BE: verzendadres

[ctx: shipping country prefix]
en: to
nl_BE: naar

[ctx: shipping country prefix]
en: to the
nl_BE: naar de

[ctx: shipping packages]
en: Shipment
nl_BE: Verzending

[ctx: shipping packages]
en: Shipment %d
nl_BE: Verzending %d

[ctx: shop_order post type singular name]
en: Order
nl_BE: Bestelling

[ctx: slug]
en: brand
nl_BE: merk

[ctx: slug]
en: product-category
nl_BE: product-categorie

[ctx: slug]
en: uncategorized
nl_BE: niet-gecategoriseerd

[ctx: status labels]
en: All
nl_BE: Alle

[ctx: status labels]
en: Past-due
nl_BE: Achterstallig

[ctx: stock notification status]
en: Active
nl_BE: Actief

[ctx: stock notification status]
en: Cancelled
nl_BE: Geannuleerd

[ctx: stock notification status]
en: Pending
nl_BE: In afwachting

[ctx: stock notification status]
en: Sent
nl_BE: Verzonden

[ctx: submit button]
en: Search
nl_BE: Zoeken

[ctx: taxonomy term messages]
en: %s added
nl_BE: %s toegevoegd

[ctx: taxonomy term messages]
en: %s deleted
nl_BE: %s verwijderd

[ctx: taxonomy term messages]
en: %s not added
nl_BE: %s niet toegevoegd

[ctx: taxonomy term messages]
en: %s not updated
nl_BE: %s niet bijgewerkt

[ctx: taxonomy term messages]
en: %s updated
nl_BE: %s bijgewerkt

en: terms and conditions
nl_BE: algemene voorwaarden

en: the
nl_BE: de

en: unexpected shutdown: PHP Fatal error %1$s in %2$s on line %3$s
nl_BE: onverwacht afgesloten: fatale PHP-fout %1$s in %2$s op de lijn %3$s

en: unknown
nl_BE: onbekend

[ctx: unsubscribe cta for stock notifications for existing customers]
en: click here
nl_BE: klik hier

[ctx: unsubscribe cta for stock notifications for guests]
en: click here
nl_BE: klik hier

[ctx: user webhook count]
en: User #%1$s %2$s has created %3$d WooCommerce webhook. | User #%1$s %2$s has created %3$d WooCommerce webhooks.
nl_BE[0]: Gebruiker %1$s %2$s heeft %3$d WooCommerce webhook aangemaakt.
nl_BE[1]: Gebruiker %1$s %2$s heeft %3$d WooCommerce webhooks aangemaakt.

[ctx: verb]
en: Trash
nl_BE: Prullenmand

en: verified owner
nl_BE: geverifieerde eigenaar

[ctx: with first and last result]
en: Showing %1$d&ndash;%2$d of %3$d result | Showing %1$d&ndash;%2$d of %3$d results
nl_BE[0]: Resultaat %1$d–%2$d van %3$d wordt/worden getoond
nl_BE[1]: Resultaat %1$d–%2$d van de %3$d resultaten wordt getoond

en: Åland Islands
nl_BE: Aland eilanden

en: Šibenik-Knin County
nl_BE: Šibenik-Knin (provincie)

en: — No Change —
nl_BE: — Geen wijzigingen —

en: — No change —
nl_BE: — Geen verandering —

en: ℹ️ WooCommerce installed and activated <a href="%1$s">the Legacy REST API plugin</a> because this site has <a href="%2$s">the Legacy REST API enabled</a> or has <a href="%3$s">legacy webhooks defined</a>. <a href="%4$s">More information</a>
nl_BE: ℹ️ WooCommerce heeft <a href="%1$s">de Legacy REST-API plugin</a> geïnstalleerd en geactiveerd omdat op deze website <a href="%2$s">de verouderde REST-API is ingeschakeld</a> of <a href="%3$s">verouderde webhooks zijn gedefinieerd</a>. <a href="%4$s">Meer informatie</a>

en: ℹ️️ The WooCommerce Legacy REST API extension is installed and active.
nl_BE: ℹ️️ De WooCommerce Legacy REST-API extensie is geïnstalleerd en actief.

en: ⚠ 1 Incompatible plugin detected (%s).
nl_BE: ⚠ Er is één incompatibele plugins gedetecteerd (%s).

en: ⚠ 2 Incompatible plugins detected (%1$s and %2$s).
nl_BE: ⚠ Er zijn twee incompatibele plugins gedetecteerd (%1$s en %2$s).

en: ⚠ <b><a target="_blank" href="%s">The Legacy REST API plugin</a> is installed and active on this site.</b> Please be aware that the WooCommerce Legacy REST API is <b>not</b> compatible with HPOS.
nl_BE: ⚠ <b><a target="_blank" href="%s">De verouderde REST-API plugin</a> is geïnstalleerd en actief op deze website.</b> Let op dat de verouderde WooCommerce REST-API <b>niet</b> compatibel is met HPOS.

en: ⚠ <b><a target="_blank" href="%s">The Legacy REST API</a> is active on this site.</b> Please be aware that the WooCommerce Legacy REST API is <b>not</b> compatible with HPOS.
nl_BE: ⚠ <b><a target="_blank" href="%s">De verouderde REST-API</a> is actief op deze website.</b> Let op dat de verouderde WooCommerce REST-API <b>niet</b> compatibel is met HPOS.

en: ⚠ Incompatible plugins detected (%1$s, %2$s and %3$d other). | ⚠ Incompatible plugins detected (%1$s and %2$s plugins and %3$d others).
nl_BE[0]: ⚠ Er zijn incompatibele plugins gedetecteerd (%1$s, %2$s en nog %3$d andere).
nl_BE[1]: ⚠ Er zijn incompatibele plugins gedetecteerd (%1$s, %2$s plugins en nog %3$d andere).

en: ⚠ This plugin is incompatible with the enabled WooCommerce feature '%s', it shouldn't be activated.
nl_BE: ⚠ Deze plugin is niet compatibel met de ingeschakelde WooCommerce functie '%s', deze moet niet geactiveerd worden.

en: ⚠ This plugin is incompatible with the enabled WooCommerce features '%1$s' and '%2$s', it shouldn't be activated.
nl_BE: ⚠ Deze plugin is niet compatibel met de ingeschakelde WooCommerce functies '%1$s' en '%2$s', deze moet niet geactiveerd worden.

en: ⚠ This plugin is incompatible with the enabled WooCommerce features '%1$s', '%2$s' and %3$d more, it shouldn't be activated.
nl_BE: ⚠ Deze plugin is niet compatibel met de ingeschakelde WooCommerce functies '%1$s', '%2$s' en nog %3$d meer, deze moet niet geactiveerd worden.

en: ⚠ Usage tracking must be enabled to use remote logging.
nl_BE: ⚠ Gebruiksgegevens bijhouden moet worden ingeschakeld om extern loggen te gebruiken.

en: ⚠️ Only %s files can be searched at one time. Try filtering the file list before searching.
nl_BE: ⚠️ Alleen %s bestanden kunnen op hetzelfde moment gezocht worden. Probeer de bestandslijst te filtreren voordat je begint met zoeken.

en: ⚠️ The WooCommerce Legacy REST API has been moved to <a target=”_blank” href="%1$s">a dedicated extension</a>. <b><a target=”_blank” href="%2$s">Learn more about this change</a></b>
nl_BE: ⚠️ De WooCommerce Legacy REST-API is verplaatst naar <a target=”_blank” href="%1$s">een toegewijde extensie</a>. <b><a target=”_blank” href="%2$s">Meer informatie over deze wijziging.</a></b>

en: ⚠️ The WooCommerce Legacy REST API has been removed from WooCommerce, this will cause <a href="%1$s">webhooks on this site that are configured to use the Legacy REST API</a> to stop working. <a target="_blank" href="%2$s">A separate WooCommerce extension is available</a> to allow these webhooks to keep using the Legacy REST API without interruption. You can also edit these webhooks to use the current REST API version to generate the payload instead. <b><a target="_blank" href="%3$s">Learn more about this change.</a></b>
nl_BE: ⚠️ de WooCommerce legacy REST-API is verwijderd uit WooCommerce, dit zal <a href="%1$s">webhooks op deze website die zijn geconfigureerd om de legacy REST-API te gebruiken</a> laten stoppen met werken. <a target="_blank" href="%2$s">Er is een aparte WooCommerce extensie beschikbaar</a> om deze webhooks de legacy REST-API zonder onderbreking te laten gebruiken. Je kan deze webhooks ook bewerken om de huidige REST-API versie te gebruiken om de payload te genereren. <b><a target="_blank" href="%3$s">lees meer over deze wijziging.</a></b>

en: ⚠️ The file system connection could not be initialized.
nl_BE: ⚠️ De verbinding met het bestandssysteem kan niet worden aangegaan.

en: ⚠️ The file system is not configured for direct writes. This could cause problems for the logger.
nl_BE: ⚠️ Het bestandssysteem is niet ingesteld voor direct schrijven. Dit kan problemen veroorzaken voor de logger.

en: ⚠️ This directory does not appear to be writable.
nl_BE: ⚠️ In deze map kan blijkbaar niet geschreven worden.

en: ⚠️ WooCommerce attempted to install <a href="%1$s">the Legacy REST API plugin</a> because this site has <a href="%2$s">the Legacy REST API enabled</a> or has <a href="%3$s">legacy webhooks defined</a>, but the installation failed (see error details in <a href="%4$s">the WooCommerce logs</a>). Please install and activate the plugin manually. <a href="%5$s">More information</a>
nl_BE: ⚠️ WooCommerce heeft geprobeerd <a href="%1$s">de Legacy REST-API plugin</a> te installeren, omdat deze website <a href="%2$s">de Legacy REST-API heeft ingeschakeld</a> of <a href="%3$s">verouderde webhooks heeft gedefinieerd</a>, maar de installatie is mislukt (zie fout details in <a href="%4$s">de WooCommerce logs</a>). Installeer en activeer de plugin handmatig. <a href="%5$s">Meer informatie</a>

en: ⚠️ WooCommerce installed <a href="%1$s">the Legacy REST API plugin</a> because this site has <a href="%2$s">the Legacy REST API enabled</a> or has <a href="%3$s">legacy webhooks defined</a>, but it failed to activate it (see error details in <a href="%4$s">the WooCommerce logs</a>). Please go to <a href="%5$s">the plugins page</a> and activate it manually. <a href="%6$s">More information</a>
nl_BE: ⚠️ WooCommerce heeft <a href="%1$s">de Legacy REST-API plugin</a> geïnstalleerd, omdat deze website <a href="%2$s">de Legacy REST-API heeft ingeschakeld</a> of <a href="%3$s">verouderde webhooks heeft gedefinieerd</a>, maar het activeren is mislukt (zie fout details in <a href="%4$s">de WooCommerce logs</a>). Ga naar <a href="%5$s">de plugins pagina</a> en activeer hem handmatig. <a href="%6$s">Meer informatie</a>

en: ✅ Ready
nl_BE: ✅ Klaar

en: 🎉 Congrats on adding your first product!
nl_BE: 🎉 Gefeliciteerd, je hebt je eerste product toegevoegd!
